Új privát üzeneted érkezett!

Volt nálunk az asztalos gyerek. Felmért, kiválasztottunk. Tudjátok mekkora konyhám van? 120 nm a családi ház, amiben lakunk, 3 szoba. Konyha mekkora? 6, azaz HAT kerek nm. Nem is ez a baj, mert szeretem, minden kézre van, DE AZ ÁRAJÁNLAT !!!!  Az olcsóbb mdf lapból 288000 ft, munkadíjjal. Nem számítottam kevésre, dehát ilyen drágára sem. Még szerencse, hogy minden gépem megvan (mikro kell, mert 10 éves), de járólap+csempe még kéne bele ugye. Anyuék segítenek hál' a jó Istennek. Lombikra meg koldulok, mert elfogy a konyhára.   Beszarás. Nem panaszkodom, mert nem keresünk rosszul, de mintha felélnénk az egészet. A fűtésre nagyon sok elmegy ( gáz + fa ).
Nem tudtok egy eladó pénznyomót? Igazából aztán mindenünk megvan mindig, meg nem szűkölködünk, de ha valamit akarunk (pl.gyerek vagy konyha) akkor már spórolás van.

Gabci, fogyókúra ? Anyudéknál kíváncsi vagyok, hogyan fogysz le. Biztos összefőzött minden finomat.
Feltöltök.
pannuska12
 
 


Szisza, ajánlom, hogy ez a laptetős dolog összejöjjön
De most tényleg ez a szöveg lesz itt? Hülyegyerek, miért írsz ilyeneket?
Ez az én formám csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Regi fel a fejjel, jobb is talán, hogy, ha most anyukád rosszabbul van, most kihagyná a sors a dolgot, jó tudom, szar ezt hallani, de gondolj bele. Annyit aggódsz mostanában...(anyukád, pasi rosszkor megy bulizni, nagy a hasad stb.) Jobb lenne, ha kiaggódnád magad, meg kiidegelnéd magad és utána próbálod úgy elfogadni ( néhol leszarni ) a dolgokat ahogy vannak. Hidd el te is nyugisabb lennél, és könnyebben jönne a baba, meg jobban is örülnél neki. Jó én magamból indulok ki, mert mostanában nemigen gondolok a gyerek témára, mert nem vagyok 100%. Csak próbálkozom nálad mi lehet a baj. Én ilyenkor mindig ilyen dumával nyugtatom magam, ha pl ellenőrzésem van-hú, jobb is hogy nem ilyen stresszben fogan, érted? Valahogy a sorsra próbálom bízni. A mozgás segít, amit mostanában csinálsz?
Szisza, gratulálok, igazi survivor vagy! Nálam tök másképp csinálták, a tied horror. A lényeg a lényeg: minden ok. Gyógyulj meg, az orrodra meg kenj Neogranormont.

Csajok, kitartás, egyszer csak megcsinálják nekünk a babát! Összejön, higgyétek el. Csak bírjuk kivárni,mi?

Ezer pusszantást és jó éjszakát Nektek !
pannuska12
 
 


Pannus, jol belehuztal  :)

orulok hogy minden rendben van feletek :) Na igen,e z a konyhabutor dolog eleg huzos tud lenni, de vegulis nem evente kell kolteni ra, nem ?:) szoval ez nem is olyan sok. Nekunk is ennyi volt am tavaly. asszem ugyanekkora vagy kisebb. mi panelesek vagyunk :(

Nalam az a baj, h. a melo miatt sokat idegelem magam, igy a jovo miatt is, es ez itt a problema. De szep lassan haladok,mert felismertem a problemat, es remelem tudom kezelni.

Hogy ilyen sokat kell varni? hat az egyik ismerosom szinten ide jart. 2011 ben kezdte ev kozepen, majusban volt eloszor, es okt. volt inszem es sikeres is volt igy 2012 jun ban szult. de neki voltak gondjai, szoval kapott gyogyszeres kezeleseket. Azt mondja az tartott sokaig. Amugy sztem igen, sokan jarnak ide.
eleg jo hiru intezmeny ahogy en tudom.

Szisza, nekem az a csaj nem volt szimpi es kesz. De a masik no, az idosebb, az ha morci is ugy tunik kepben van. es nekem ez fontosabb.
En nagyon remenykedem benne hogy akkor 27 evel kezdhetunk is, merthogy nem talalnak nalunk semmifele problemat.
es akkor ha az sikerulne, a 37. szulinapomon szulhetnek :)
Amugy en is bizom am a spontan teherbeesesben :) folyamatosan.
annyit meg hallottam a vizsgalaton hogy volt sok tuszom, 5 v. 6 vagy mennyi. Remelem ez jot jelent.
20140211131327
 
 

 
 

Sziasztok,
megint itt vagyok.
Regi, mire kaptál időpontot nov.27-re? Visszaolvastam egy darabig, de ezt már nem. 5-6 tüsző TÖKÉLETES, abból 1, de akár 2 is megnőhet ( azt hiszem 22 vagy 12 mm az idelális méret ) és  akár IKREID LEHETNEK !!!!!
Tegnap voltam a leletemért, pontosabban a szövettani eredményért. Nem kaptam a kezembe, majd hétfőn, de az kiderült, hogy tényleg terhes voltam ( doki mondta, mi tudtuk ), merthogy mintát vettek abból amit kivettek belőlem 3 hete, és egy 1,5 cm nagyságú izét vettek ki belőlem, ami valóban a gyerek volt. A gyerekem. Úgy éreztem 15-16 db kést szúrnak a szívembe, mikor mondta a doki. Elvették tőlem 1,5 centis gyerekemet. Mindegy....nem, nem mindegy. Elpoénkodtam persze kifele jövet, mindig ezt csinálom, mikor összeomlok belül. Dumám: na, 1,5 centiig eljutottunk, egyszer csak összejön teljesen. ( úgy csináltam, mintha ki nem szarná le, ráérünk, majd mindig kicsit nagyobb sikerül ). Hát, csajok, nem kívánom én ezt senkinek, főleg nektek nem. Inkább sikerüljön később, mint így. Totál veszteségnek érzem, pedig kicsi volt, nem ember, csak egy kezdetleges pontocska. Öszintén, kicsit feladtam. Nem is akarom én ezt. Nem is vagyok felkészülve. Ez a 2 hét terhesség teljesen felforgatott körülöttem mindent: no cigi, no alkohol, no kávé, no capuccino, no gyors kaja, no 1 kg-nál nagyobb emelés, de annál több magamra figyelés, pihenés, vitamin tömés, mindenféle egészséges kaja zabálás, alvás, mert hulla vagyok, melleim bedurranva. Kell ez nekem? Szeretek kávézni, capuccinozni - függő vagyok, szeretek 1-1 páleszt bedobni, ha szar napom van, valamikor ebédre is csak egy szenyót dobok be, szeretek dolgozni kifulladásig. Hülye vagyok megint mi????????????
Most valamikor november elején megjön a menzeszem, aztán menni KELL Tapolcára, úgyhogy inszemezünk, arra rendbe kell tenni az agyamat. Megtennétek helyettem? Akár kalapáccsal is? Mondjuk a dokim tegnap is mondta, hogy mivel nekem ez már 2. méhen kívülim volt, nagy az esély a következőre is, kérjem a lombikot ( 2 inszemem volt, de csak a 3.után lehetne )
Szisza, megkérdeztem tőle, amit írtál. Azt mondta, hogy a jobb petepészkem úgyanúgy termeli a petesejtet, nincs petevezető, de a kürt ( ? ) a petesejthez igazodik és azon tud lejönni. Így igazából nem marad ki egy hónap sem. Utána kell néznünk ennek csajok.
Megyek, mert pörkölt mára a rendelés, meg teregetek, 10-re meg jönnek ablaküveget cserélni ( szomszéd fűkaszával lyukat tett a júniusban cserélt üvegre ! )

Mindenkinek szép hétvégét !
pannuska12
 
 


Pannuska,

Elhiszem hogy nagyon rossz lehetett :( bar szerencsere nem tudom..
probalj kicsit pihenni a kovetkezo mensiig, igyal paleszt ha jol esik, szivj el egy cigit ( bar azt inkabb ne, alapvetoen cigi ellenes vagyok ) igyal kvt, kapuccsinot, mindent amit szeretsz, kifulladasig.
egyel egy nagy vodor fagyit, menj el egyedul setalni, futni , kocogni, ahol csend van es nyugalom ( de persze baj nem erhet). vagy kerekezz. menj el egy tornaorara akarmire. Biztos van vmi mozgasforma amit szeretsz, menj es csinald! Jobb lesz hidd el!
Az ilyen bolondsagokat meg feleljtsd el hogy nem akarod mar. Egyszeruen csak belefaradtal, ami meg normalis. Ne olvasgass egy darabig. ami azt illeti nem is fog semmi tortenni itt ha minden igaz, meg egy honapig :)

Nov 27 en konzultaciora megyunk, mar igazira, hogy mikor kezdjuk az inszemet stb. Remelem mar akkor. gondolom ez attol is fugg h. milyenek a leletek.
a tuszok vhogy ott maradtak merthogy mar ugye a 20. napon mentem dokihoz. Nem tudom hogy ez jo e vagy nem e...
20140211131327
 
 


JO Reggelt,
Bar annyira nekem nem jo. Egesz ejjel forgolodtam, nagyon rosszul aludtam es kigyokkal almodtam :( szornyu volt. Utanaolvastam es ez nagyon rossz dolgokat jelent. Allitolag ;)

Nektek szoktak lenni ilyen rossz almaitok ?

Szep oszi napot!
20140211131327
 
 


Megjöttem Lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Végre valahára! Azért mindenhol jó de legjobb itthon!!!
Jó volt anyuéknál is,csak már furi meg amúgy is ritkán játunk haza. Megnéztem a mamámat is. 
Igazad van Pannuska a fogyókúrát otthon el lehet felejteni,töltött káposzta,aranygaluska éa még hasonló dolgok,ezek nem lightos kajcsik!!Na mind1 itthon nem főzök úgysem ilyet csak zsírmentes kaját.
Örülök hogy mindenki itt van és jól van,végre visszatalált Pannuska is!!
Jó lenne ha nem tünnél el ilyen sok napra!!
Olyan szép idő volt egészen máig mert itt most köd van.
Holnap mát megyek dolgozni. Meg kedden is.
Ma takarítok és mosok!!!
De csak a forma1 után lehet porszivózni,most kezdődik két óra hossza.
 Szép Napot Mindenkinek!!!
Puszi.Csók
gabci75
Érd
 
 


@reginand:


Nekem még nem volt ilyen álmom regi,hálaistennek!!!
Reméljük nem lesz semmi.
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Szep estet,

mizujs veletek ? Szisza, melozol?
Pannus? takaritasz megint?
Gabci gondolom piheg :)
ugy latszik csak en vagyok ilyen munka nelkuli..

olvastam egy forumot, itt a babaneten, h. egy csajnak volt mar 2 lombikja, es most 1 honap vedekezes nelkul terhes is lett. csak azt nem ertem ha arrol volt szo h. csak lombikkal lehet, akkor miert gumiztak? O azt irta h. elfogyott a koton, bocsii tenyleg, de felmerult bennem a kerdes. Persze ez annyira jo, es orulok mindig ha ilyeneket olvasok, gondolom ti is hasonlokeppen, hiszen ez bizonyitja h. vannak meg csodak. De aztan jott ez a kerdes. Mindegy, a lenyeg h. egeszseg legyen ;)
Idokozben elkezdtek fajni a cicik, elegge, egyre jobban, az utobbi 2 napban. Sztem ejjel ezert is forgolodtam ennyit, mert fajt ha rafekudtem.
A homet is merem, 37-n tartja magat, bar ez semmit sem jelent :) ill annyit h. remelem a progeszteron szintem jo, es ez is valami. A vonalzom nem jo sztem, mert az inkabb 5 nap meg, mint 4. Es a hasam is gorcsolget meg feszul dehat ez is normalis.

Azt irtam h. a kisoreg dokinak mondtam a barna cseppet, de azt mondta az semmit sem jelent? ezzel el is intezve.

Holnap mar en is megyek melozni! :( hal istennek csak 4 munkanap :)

20140211131327
 
 


Sziasztok!

Bocsi az el űnésért,csak pénteken egész napoztam,szombaton kerti partyn voltunk vasárnap meg megint egész napoztam.De itt vagyok :)

Pannuska sajnos a konyha bútor ilyen drága :( Mi is 270.000 ft-ért csináltattuk.Aztán a másik felét megcsináltuk mi ikeás bútorból és rendeltünk rá ugyan olyan ajtókat.Mert nekem ilyen u alakú a kunyha bútorom :)
Figyi attól,hogy ha terhes leszel még kávézhatsz,meg kapucsínózhatsz ám!Jó páleszt nem ihatsz,meg a cigit is mellőzd de a többi mehet!!!Csak nem olyan sok!Látod,mondtam és,hogy lombikot kellene kérnetek!Bár ezt a peteérést most még negyon nem értem!Tényleg ilyen bonyolult a mi szervezetünk???Abban meg hinned KELL hogy fel vagy jészülve az anyaságra!!!LESZ nektek is babátok és JÓ szülei lesztek!!!Ha nem hiszed el elmegyek és MEGVERLEK!!!!! Nem szabad fel adni!EZért küzdenünk kell,és itt vagyunk mi is,ha padlón vagy,majd felmosunk!Sikerülni fog!!!Bocs,de a te szavaiddal élve,ha más másfél cm sikerült akkor sikerülni fog!!!! Ja és igen sajnos nagyon sokan járnak ide,de én nem szeretnék elmenni innen,mert ami nem fizetős azokban nem bízok,fizetősre meg nincs lóvé.Szóval maradunk itt és kivárjuk a sorunk :) Amúgy is ez nem verseny!Ez lebegjen előttetek amikor láttok egy terhes csajt,vagy egy kis babát.Én még azt is szoktam mondani,hogy ő már nagyobb lesz amikor én még babázok 

Gabci de jó lehetett otthon!Nekem is messze laknak a szüleim meg a tesóm és én is úgy örülök,ha haza tudunk menni  Párod még itthon van?El is kezdted a fogyókúrát,vagy még csak fejben van?

Regi ez érdekes,hogy meddőségibe járnak és védekeznek  Vajon miért???Hallod én már úgy várom,hogy 20.-a legyen!Gondolom Te is be vagy sózva!Van egy ismerősöm a netről,ő is a BMC-be jár.Neki sajnos nagyon sok gondja van,szinte megfordult már az összes dokinál és azt mondja,hogy nyugodjak meg nagyon rendes a Zeke is!Azért én még mindig irigyenlek a Szűcs miatt  Ne haragudj!!!!Mindegy,mind a kettő profi és csinálnak nekünk babát :)
Megyek csajok,mert ma du.-s vagyok és még gyorsan főzök egy kis borsófőzit :) Imádom!!!

Puszi és szép napot!!!!
szisza87
 
 


HÚÚÚ most olvastam vissza mit írtam,bocsi a sok félre ütéért,csak siettem 
szisza87
 
 


Szisza, dejo neked ha ennyit tudtal napozni :)

en nem jutottam annyirszor ki a napra ahanyszor szerettem volna :(

Igen, en is varom, es nem haragszom :) az az egy het nem a vilag, es en a zekerol sokkal jobbakat olvastam mint a szucsrol. Ill inkabb az volt az erzesem h. jobb szakembernek tartjak, aki a munkara koncentral es halados, nem tokolos. Hidd el, mindig van oka az ilyen dolgoknak, meglatod, meg fogod szeretni es nagyon elegedett leszel vele!

ez a fozes engem total kikeszit, sose tudom mi legyen az ebed :(
20140211131327
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm a bíztató szavakat, jöhet még !
Természetesen ismét takarítottam, 2 autónk van, nekiugrottam 9-13.30-ig. Jól látjátok. Én az egész autót totál miszlikre szedtem és mindent lemostam! Mindent! Az én autómat meg hamar elintéztem, a páromét sikáltam szarrá.
Gabci, örülök hogy megjöttél végre ! De mennyit fogytál már? Áruld már el! Azért vagyok kíváncsi,mert ha én fogyózni akarok, tuti 10 dkg nem megy le. Februárban fogyóztam utóljára,persze már visszajött rám, de a netről néztem le a módszert és három kilót adtam le 2 hét alatt. Igazából meg se látszott rajtam....
Regi, Szisza
tök igazatok van, de hiába csinálom a habzsolást, meg a takarítást ( hullára fárasztom magam ), de valahogy az AGYAMAT kéne kicserélni. Ma beszélgettem anyukámmal, és azt mondta, hogy ő nagyot csalódott bennem, mert amikor megtudtuk, hogy terhes vagyok, nem úgy reagáltam le a dolgokat ahogy kellett volna, és tök igaza van. Én akkor totál ledöbbentem, nem számítottam eredményre és nem is készültem fel rá. Ahogy előzőleg leírtam, nemhogy örültem volna, inkább úgy érzem elvesztettem az életem, de ezt csak MOST gondolom, közben nem ez volt. Na, értitek? Én nem. Szóval így visszagondolva látom borúsnak a szitut. Normális ez? Most gondolom rossznak a jót? Na, ki fejti meg? Most, hogy MINDENT rendbe raktam és fényesre pucoltam a házban és körülötte, párommal is tök jó minden, mégsem érzek elégedettséget. Miért ? Valami nem ok. Már unom. Elhiszitek? Belefáradtam volna, lehet. Az így jön ki akkor most rajtam? És honnan veszek új lendületet? Szisza, lehet el kéne mégiscsak piccsantani... Gyúrjál vazze !
Regi, a főzés engem is kikészít ! Még a kávéfőzés is! Általában tudom mit kéne csinálni, de mindig keresek egy gyorsabb utat. Csinálj rakott krumplit ! Ma szilvásgombócot csináltam, ez? ( fagyasztottból persze ). Vagy csinálj rakott káposztát, vagy van Maggiéknál a tejszines tésztás cucc, tök jó. Vagy fasírozott, főzelékkel?  Oldalas? Csak bevágod a sűtőbe! Bolognai spagetti? Még kell ötlet, szólj.
pannuska12
 
 


:) Pannus, koszi az otleteket, ezeken tulvagyok mar:)
allandoan ez a kaja igy varialva.
most a parom kitalalta h. dieta! na ram is ramferne.. ezert ma meg bedbtam egy fankot :)

Tenyleg csereld ki az agyad :) amig meg nem megy, takariccs ezerrel, aztan dobj be egy paleszt. ( de csak ha nem vezecc) :)

Ertem en, h. megijedtel, sztem ez normalis: Legalabbis ahogy ezt olvasgattam mar itt ott. Ez egy nagy valtozas az ember eleteben, es felforgat mindent. Elegge elszantnak kell lenni h. az ember ezt akarja  vagy vakmeronek :) azt is olvastam hallottam mar, ha mindenki tudna mivel jar ez, ill tenyleg belegondolna, nem lennenek gyereket :)
Szoval ne gondold h. vmi baj van a fejeddel, nincs, normalisan mukodik. Egyszeruen csak dontened kell  ;) ugye milyen ecceru ?:)
Biztos en is meg lettem volna ijedve a te helyedben, es ha egyszer 2 csikom lesz akkor is..tuti


20140211131327
 
 


Pannus ne aggódj,szerintem nem reagáltad le rosszul a terhességed!Gondolj vissza!Sok év spontán próbálkozás után sem jött össze,elmentetek egy meddőségi központba.Ahol (bocsánat nem tudom hányadszorra) összejött.DE neked még reggel negatív volt a teszt!Elmentél gyógyszerért a központba és ott lett egy pozitív teszted!Még jó,hogy megrémültél egy kicsit!Hiszen azért mi máshogy reagáljuk le mint akinek spontán összejön!NEM hisszük el,hogy sikerült amíg az ORVOS nem mondja!!!DE neked sajon nem látott semmit az orvos 2 UH-n sem!Akkor mégis minek kellett volna örülnöd???Bocs,de nem értem most anyukádat!Sajnos Ő nem érzi át amit mi :( Bocsánat,de ez az én véleményem!Tuti,hogy veled is madarat lehetett volna fogatni,ha láttátok volna a picit,meg lett volna szívhang!Ezért is vagy most egy kicsit elkeseredve és érzed úgy,hogy semmi nem jó!Teljes mértékben megértelek és hidd el,hogy potyognak a könnyeim,hogy ezt írom neked!Nagyon sajnálom amin végig kellett most menned és nagyon remélem,hogy tudunk beléd verni egy kis életkedvet,mert most neked erre van szükséged!És most BUMM!!!Jól segbe rúgtalak! :) Remélem segített ;)

Regi akkor hajrá diéta!Ahugika neked is elküldte a diétás könyvet?Ha nem akkor privibe küld el az email címed és átdobom :) De csak holnap,mert a héten délutános lettem :) 
Ja amúgy megbékélt ám a kolléganőm!Nem tudom írtam e már?!Tök normális lett velem,még hülyéskedünk is :D

Gabci holnap SZULEJMÁN!!!!Gyere már mesélj magadról Te is :)

Puszi csajok!

szisza87
 
 


Szisza,

koszi, nem kell a dietas konyv, ugysem tudom betartani

es az tok jo h. megbekelt a kollegano igy azert sokkal jobb melozni, nem ?:)

20140211131327
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Dolgoztam tegnap is meg mais,nagyon elfáradtam.Holnap itthon leszek. Ma ment ki a párom belgiumba,de csütörtökön jön is haza!!
Drága Pannus!!!
Meg kell nyugodnod és bízni bízni bízni!!!! Boldog család lesztek és regiék sziszáék és mi is!!!!
Én ezt tudom!!!
Szisza!!4 
Azért így jobb melózni hogy megy a hülyeség,nállunk is mindíg megy!!!
Most be akarnak minket camerázni,illetve az összes office shoest,már elkezdték pár bolt már kész is,nem tudom hozzánk mikor jönnek. Remélem később. Nem örülünk neki!!

Regi!!!
Én sem tudom betartani nagyon a diétát,még fiatalabb koromban olyan könnyen lefogytam meg alig ettem de most valahogy nem megy!!! De miééééért!!!!!!!!!!!
Utálom.
Pedig muszáj lesz kicsit fogyni. Csak egy 10-es kéne valahogy!!!!
Holnap SZULEJMÁÁÁÁN!!!!! VÉGREEEE!!!!!!!!!

Jó éjt lányok ,holnap jövök!!!
Pusz!Csók
gabci75
Érd
 
 


JO reggelt lanyok!

Ma megjott :( de nagyon derult egbol mert holnapra vartam ill. pentekre az ovu tesztem alapjan. Semmi gorcsom nincsen, ilyen csak gyogyszerszedeskor volt. meg is vagyok ijedve h. vmi baj van :( ha akkor volt Pé amikor szamoltam akkor nem volt most eleg a sargatest termeles..epp egy ilyen ciklusban mertek :(
szivas..
nincs jo kedvem, anyut most mutik..
reginand1pont0
 
 


ja? a hőm ma reggelre felment.. azt hittem vmi jo, de megsem..
nem is ertem, tenyleg.
reginand1pont0
 
 


Szia Regi!!

Most ebben a hónapban nekem is hamarabb jött meg 2 nappal,nem tudom miért van ez.De szerintem ez nem nagy baj,ez csak 2napnekem pont akkor mikor mentünk haza anyuékhoz. Már mikor elindultunk akkor éreztem hogy valami nem jó mert fájt a hasam,és mikor már majdnem odaértünk még volt egy benzinkút kövesdnél mondtam hogy álljon meg mert pisilni kell de akkor vittem be magammal dugót és jól tettem mert megjött pont akkor!!!Fasza!! Nagyon örültem neki!!!

Anyukádnak szorítunk,sikerülni fog ,nem lesz baj,meggyógyul!!!Kacsintás

Puszi!Csók
gabci75
Érd
 
 


Nalam ez baj, ugyanis tuti vm nem stimmelt a hormonokkal :(
amugy meg alapbol ez a nap volt am belove :)

Anyu jol van, a mutet sikerult :)

visszaterve, en azert is lepodtem meg mert egyaltalan nem fajt a hasam eddig, most sem, semmi gorcs, nalam alt elobb jon a gorcs csak utana a cucc, hat most meg mindig semmi gorcs, csak egy keves cucc..
lehet h. megsem mensi ez?? de piros volt ill rozsszin..bajom szervi nem lehet, csak szoltak volna 24 en h. vmi gaz van, nem? nem hagytak volna csak ugy elmenni ha barmilyen mutet kellene. vagy megis?
reginand1pont0
 
 


hali lanyok,
meg mindig semmi.. marmint folytatas a mensivel..
20140211131327
 
 


@reginand:


Regi, hajrá, meg ne jöjjön !!!! Amíg nem ömlesz, nincs gáz.
Munkaidőben vagyok, de ki nem szarja le.... nincs főnök, cincognak az egerek

Én is kíváncsi leszek, mikor jön meg, 10.08-án jött úgy meg rendesen bő vérzéssel, addig meg szerintem a műtét miatt vérezgettem (04.-től). Így számolom, aztán lesz ami lesz. Úgyhogy elvileg hétfőn jön meg. Azért reménykedek ám, hogy nem jön meg. Párom azt mondta, ne mondjuk el senkinek, mármint a szülöknek, ha összejönne valamikor is, amíg nem látszik tényleg UH-on. Igaza is van, igaz anyum előtt nincs titkom.

Szisza, köszönöm az együttérzésed! Jó lenne már ÖRÖMKÖNNYEKBEN úszni ! Huzzatok bele csajok, valaki jó hírt is mondjon már. Regiben még reménykedem. Anyu meg csak őszinte volt, igaza is volt. Azt mondta most, tartsunk szünetet, ha én úgy érzem. Kicsit azért jó volt ez a beszélgetés vele, mert így legalább tudja-sejti, mit érzek valójában, mi vegy végbe az ember agyában. Ő spontán esett teherbe, be is látja, hogy ez teljesen más, és megvisel mindenkit. Az egész családot.

Gabci, nem lesz sok az a 10 kg? Legyen csak 5. Hátha leharcolod a szervezeted a 10-zel. Óvatosan nyomjuk vazze!

Megyek egy kicsit dolgozok.


pannuska12
 
 


Pannus,
latom jobban vagy, orulok! Soha nem szabad feladni :)

mondom en..
amugy mi is beszeltunk mar a dologrol ha osszejonne, es eddig ugye nagyon az volt a velemenyem h. nem mondom el senkinek addig amig nem tuti, dehat anyu mar tudja hogy jarunk, es azt is mikor hol tartunk igy eleg nehez eltitkolni.

Ami meg a mensit illeti: most mintha gorcsolgetnek , de nagyon enyhe, viszont egy keves barnas nyak kijott.. de meg semmi tobb, azt hiszem ettol meg barmi lehet..
ja, fajnak a cicijeim..:(  es meg mindig magas a hom.. 36.9 volt reggel, de volt mar ilyen ciklus, akkor keso du. jott meg talan azert.

kesobb meg helyzetjelentek
20140211131327
 
 


semmi valtozas..
20140211131327
 
 


megjott reggel :) gorcsok kisereteben.
minden rendben a testemmel
20140211131327
 
 


Sziasztok!!!

hazajött a párom,tegnap éjjel,majd hétfőn megy megint!!! De most itthon vagyok én is péntek-szomb-vasárnap.
Regi sajnálom hogy megjött,inkább ne jött volna!!!!
Pannuska!!!
Nem lesz az 10kg,úgysem de 5is jó lenne amúgy!!!
Délután temetőjárat lesz.
Jók legyetek!!
Szép hétvégét mindenkinek!!
Pusz.Csók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok,

anyu ma kijohet a korhazbol hal istennek, most csinalok egy kis tokos-krumplit ( sutotok kockazva + krumpli , keves olajjal leontve es sutoben sutve). meg van neki otthon egy kis levese is.
Aztan ha jonnek haza, elmegyek veluk, csinaltam meg neki egy kis madartejet, azt kivanta tegnap.

KOzben felhivtam a BMC t kiderult hogy van egy kis bakteriumom :( vagyis gombam :( es ki kell kezelni :( remelem ezzel megleszek a nov 27 es idopontig..
most nem tudom h. rohanjak e maganba , vagy csinaltassam sztkn :(
20140211131327
 
 


Szia Regi!!!

Úgylátom hogy csak mi vagyunk aktívak,hol vagytok lányok???????????
Örülök hogy anyukád hazament és hogy minden rendben,meggyógyul majd meglátod!!
Na még mi jön közbe ugyan,reméljük semmi,a gombád szerintem addigra eltünik mire menned kell majd. Szerintem elég az sztk mert erre úgyis írnak valami bogyót meg krémet azért is elég lesz fizetni szerintem!
Na ma sajnos elment a párom megint,szombaton jön haza majd.Már most várom!!!

Na lányok írjatok mááááár!!!!

Szisza!!! Pannus!!!!!

Puszi!Csók

gabci75
Érd
 
 


Itt vagyok, csajok!

Tegnap is sokáig dolgoztam, kipurcantam.
Vasárnap meg tesómnak segítettünk cserepet hordani, szombaton viszont párom tesójának 7 hónapos kislányát nyúztuk! Olyan édes ! Nekem is kell egy ilyen ! Olyan boldog minden kis apróságért! Tök ari.
Képzeljétek karikagyűrűt kaptam. Teljes meglepi volt. Tescoba bementünk, mert pisilnom kellett. Vettem zsemlét is, mert éhes is voltam. Párom mondta nézzük meg az ékszerboltot. Nem is izgattam én ezen magam. Aztán mikor már a karikagyűrűket próbálgattuk és benyögte, hogy elvisszük....!!! Nemesacél gyűrűket vettünk, arannyal van futtatva fele, meg van benne cirkónia kő. Jómúltkor már mondtam neki, sajnálnám a lóvét igazi aranyra, nekem tetszenek a nemesfémek is, meg amúgy is nem az a lényeg. Na, szóval kapásból gyomoridegem lett, bőgés visszafojtva. Kiértünk a kocsihoz, addigra 2 szál cigit lenyomtam. A kocsiba meg azt kérdezte felhúzhatja-e a gyűrűt? Persze félig bőgve rebegtem, hogy igen, azt sem tudtam hol vagyok. Na de estére leesett a dolog. Ő nem megkérte a kezem, nem akar feleségül venni, hanem azt mondta, hogy ez az élettársi kapcsolatunk miatt kaptam. Mi ????? Na ne!!!!! Másnap reggel annyit mondtam neki, hogy leszarom milyen kapcsolat - házsatársi vagy élettársi, nekem fehér ruha kell!!!!!! Ennyi gyerekek. Én erről nem mondok le!!!! Azóta csak éjjel hordom, nehogy karcolódjon. Ő nevet rajtam....

Regi, jobbulást anyukádnak. Légyszi add át! Remélem a kedved is jobb, nyugodtabb is vagy.
Gombát most honnan szerváltál magadnak???? Mondjuk egy ismerősöm pont dokinál szerezte. Szerintem sztk,vagy veszel canesten kombit, ha nem veszélyes ez is gyógyítja.

Gabci, tök jó, hogy így várod a párod haza ! A szerelem nem múlik el így könnyen, a hiányérzet, a rövid idő amit együtt töltetek mind fenntartja. Gyerekcsinálás ügyben meg gáz. Ilyen az élet !!!!

Ja, még nem jött a bajom, csajok. Csak az gond, nem tudom honnan számoljam a 28 napot. Na mindegy. Vagy jön, vagy nem.

Este megint dolgoznom kell, úgyhogy jelentkezem majd.

Mindenkit puszilok!!!
pannuska12
 
 


Hali Pannus, Gratulalok :)
ez tokre jo meglepi, nem ?

jaj nem tudom, de annyira nem nagy ugy sztem.. bevettem a gyogyszert , adtam a paromnak is egyet, ott a kenocs es jovo hetre keszen is leszunk. :)

Remelem kezdhetunk majd nov vegen!!
20140211131327
 
 


Sziasztok,
már nincs kedvem dolgozni.
Keresgélek itt a neten vmi tudományos cikket, mert még mindig nem jött meg. Vettem tesztet ma délután, negatív. De már k..ra unom, mert nem tudom mi van, mire számíthatok. Nem találok semmit, hogy mikor jöhet egyáltalán meg újra így műtét után? Nekem is, mint neked Regi, óramű volt a ciklusom, ami tegnap lejárt elvileg. Akkor? Türelmetlen vagyok! Nem tudok így számolni gyerekek! Középidő? Hogyan lesz? Mihez viszonyítsak?
Megnézem itt a babaneten, hátha van valami.
Megyek, ások.....
pannuska12
 
 


Pannnnuskaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

Gratulálok a gyűrűhöz!!!!!Mondtam én hogy SZERET!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nyugi már majd visszaáll szerintem a ciklus,kérdés hogy mikor??????
Igen még mindíg van szerelem,főleg hogy ilyen ritkán találkozunk.
Holnap megyek fodrászhoz,megtépetem a hajamat kicsit!!!

Szisza eltünt,nagyon dolgozik!!!!
Jaaaaaaa,holnap SZULEJMÁÁÁÁN!!!!!!! YESSS!!!!

Puszi.Csók
gabci75
Érd
 
 


Pannus, lehet h. a terhessegtol van ez most, nem? az azert kicsit felkavarja a hormonokat. Majd visszaallnak, nyugi.
Ha annyira akarod tudni a pe-t akkor vegyel LH tesztet. Neten olcson is hozza lehet jutni, 50-70 ft/db.

Nekem is mennem kellene mar fodraszkodni. Most egy honapja h. levagattam a hajam :)
reginand1pont0
 
 


Jó reggelt Lányok!!!

Hol vagytok? 
Úgy hanyagoljátok a forumot,miért?? Mindenki dolgozik?? Vagy mi van? PL:SZisza már ezer éve nem ír!! Mi van veled szisza????
HIÁNYOZTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nemmondom elég jól megtépték a hajamat!!!! Levágott vagy 15cm-it,mostmát csak a hátam közepéig ér nem a derekemig,úgyis csiklandozta már a derekem,majd megnő!!!!! Kicsit fura így.
Írjatok mááááár!!!!!!
Puszi.Csók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok! :)

Bocsi az eltűnésért, de egész héten össze vissza mentem dolgozni,ami teljesen felborított, de végre van váltótársam :) :) :) Mostmár lesz rendszer az életemben,nem kell úgy mennem ahogy a főnök fütyül 

Pannus GRATULA!!!!Ragaszkodj nyugodtan a fehér ruhához!Kösd be a fejét  A menszesz miatt ne aggódj,igaza van Reginek.Egy kicsit most fel van borulva a hormonod,majd megjön!

Regni biztos elfog tűnni a gomba mire mentek!Jajj én már nagyon izgulok! :D

Gabci jó hosszú hajad van!Biztos nagyon szép :D Én is mindig meg akarom növeszteni,de nyáron nagyon utálom,szakad rólam a víz miatta!nekem ilyen kb lapockáig érő De ilyenkor hidegben nagyon szeretem 
Olyan jó volt a Szulejmán :D Megnézettem párommal,de neki nem tetszik  pedig elmeséltem neki nagy vonalakban,hogy ki kicsoda meg mi a helyzet 
Holnap itthon vagyok,de vasárnap megint egész nap.Mondjuk most lesz meló bőven,hamar el fog telni...

Puszi csajok!!!
szisza87
 
 


Szisza, epp az jutott eszembe h. nemsokara mentek :)

ma telefonaltam ismet , a clamidya miatt, hal istennek negativ:)

A melo miatt kesz vagyok teljesen, mert annyi van es kikeszulok mar a sok hulyesegtol..

Gabci, nekem is az jutott eszembe mint sziszanak:) jo hosszu a hajad:D
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Kipurcantam.... pénteken megfőztem, anyuval kirakodtunk  a konyhából meg az étkezőből. Szombaton leszedtük a konyha mennyezetét, minden úszott a porban.... vízszerelés, villanyszerelés, glettelés... készen vagyok.
Menzesz sehol, aggódok, szerdán felhívom a dokimat.
Szisza,Regi mikor mentek pontosan? Nekem szóljatok időben, mikor kell izgulózni!
Nekem is hosszú a hajam, de engem most is idegesít. Főleg ha fúj a szél, mert nem látok semmit, de sál helyett tökéletes.
Na cső lányok, dolgozok.
Puszi
pannuska12
 
 


Nem semmi hogy mennyit dolgozol..

mi 27 en, szisza egy hettel elobb :)

kepzeljetek, ma vesegorcsom, vagy epegorcsom lett. en gyanitom az utobbit..
20140211131327
 
 


Halihó!!!!!

Ittvagyok már,csak 3napig mentem dolgozni,ma főztem a páromnak mert ment belgába szerdán jön haza.
Holnap megint megyek,utána 1nap pihi és 3 nap meló megint!!! Már nagyon unom.
Vége lehetne már ennek az évnek végre.
Pannus tényleg sokat dolgozol,nehogy kimerülj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Regi téged is már minden baj elkap,mégilyet hallani!!!! 
Szisza is melózik ezerrel biztos mert csak néha jön fel!!!!

Szép estét mindenkinek!!
Pusz.Csók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Pannus ti aztán belehúztatok a lakás felújításba!Csak túlzásba ne vidd!Nem ám kidőlsz nekem!Várjuk majd,hogy mit mondott a doki!!!Remélem nincs semmi gond!
Jól írta Regi,pont egy hét van köztünk  nem tudom mi lesz,hogy lesz.Elvileg még csak dumcsizni megyünk,hogy hogyan tovább.Végülis ugyan ott tartunk Regivel!Most jutunk be először a dokihoz!Eddig csak kivizsgálásokon voltunk!Aztán remélem köv ciklusban lehet is kezdeni!

Regi anyuddal mi újság?Jobban van már,vagy még lábadozik!Nagyon szurkolok ám neki,hogy meg gyógyuljon!!!Most neki mennek a drukkok nagyon!

Gabci akkor holnap már jön is haza párocskád :D Megint lehet turbékolni 

Velünk semmi extra,dolgozunk és várakozunk!
Csajok ez a csaj,aki a váltóm lett,hááát nem az eszére büszke az biztos!Én vasárnap olyan ideges voltam,hogy majdnem sírtam már!Mindent amit lehetett elszúrt,rosszul csinálta,vagy meg sem csinálta!Ugyhogy mindenkinek panaszkodtam  (vásárlóknak).Még az a szerencse,hogy törzsvásárlóim vannak akik nagyon szívesen meg hallgatnak. szóval zajlik az élet,mennek a napok és holnap SZULEJMÁÁÁÁN 

Ahogy van időm jövök ám!Sokat gondolok rátok!

puszi csajszik!
szisza87
 
 


Szisza, koszonom kerdesed, jol van szerencsere.
vasarnap naluk voltunk enedelni, volt jo kis marton napi, kacsa, sztem attol is lettem rosszul :(
de ugy am, merthogy boroztunk is, hogy masnap reggel kertem probaszondat :)
anyu kinevetett, h. nem is ittam annyit, mondtam h. lehet de kesz voltam..
es ma is, egyre biztosabb vagyok h. az epem..
na mindegy, egyelore minden okes:)

varom mar nagyon h. menjuk,
jaj ma el kellett mennem dokihoz, nodokihoz, sztks ra.. hat ne tudjatokmeg ekkora egy gyokeret.
Ugye telefonaltam, es mondtak a bmcben h. van vmifele fertozes , megmondtak milyen gyogyszert vegyek irassak fel es szedjuk be, ezt megtettem, vettem canestent, es hasznaltam , ma lejart az egy het, elmentem a kontrollra, mondom a dokinak mi van, es mi kell , hogy mit irtak fel, csinaljon ill szeretnek egy huvelykenet vagy mi  a szoszt, erre, h. hol a lelet, mondom sajnos nincs meg, mert pestre jarok es nem tudtam felmenni erte, telefonon inteztem.. hat o aztan nem szereti ha a beteg diktal stb. na bassz meg jo h. levette a gyoker a mintat, de most ha azt mondom amit nekem mondtak, meg mit irtak fel , ebbol o ezt nem tudja??

na megyek odaegettem a fozeleket!!
20140211131327
 
 


Regi sajnos tudom miről beszélsz!Ilyen bunkók az sztk-ba a dokik!Én nekem nagyon elegem van az itteni dokiból is.Egyszer találkoztam vele,sírva jöttem ki.Azóta nem oda járok,hanem a centerbe.Nekem ott is ingyenes az ellátás,mivel kerületi lakos vagyok,de sajnos ott nincs terhes gondozás  Azt még nem tudom hogy oldom meg!
Csak tuodo azt nem értem,hogy mi baja volt azzal,hogy kértél egy kenet vizsgálatot???Ha oda mész egy dokihoz mindig elmondod neki,hogy mi van!Elvileg tudnia KELLENE,hogy kontrolt szeretnél!!!ÁÁÁ hülye bunkó!!!!
De jó lehetett az ebéd akkor vasárnap!Mi is akartunk sütni kacsát,de sajna nem volt a tescoba,máshova meg már nem volt idő menni!Annak meg nagyon örülök,hogy anyud jobban van!CSak így tovább!

Jó étvágyat!
szisza87
 
 


Sziaszotok,
nem purcanok már ki! Tegnap megtörtént.
Idegesít, hogy nem jön meg. Csináltam megint tesztet, negatív. Akkor miért nem jön meg ez a szar!!!
Műtét óta 41 nap, az erős vérzés kezdete óta meg 38 nap telt el. Értitek? Elbizonytalanodtam, meg merjem-e kérdezni a dokimat. Nehogy hülyének nézzen. Azt mondta 4-5 hét, mire újra megjön normálisan, igaz ja, most ez a hét az 5. Habár baromkodni szoktunk, talán már megszokta tőlem.

Regi, örülök, hogy anyukád jobban van! Remélem így is marad. Te is jobban vagy ettől, ugye? 
Mármint nyugisabb, vagy még nem?
Az epét diétával helyre lehet hozni, úgy tudom. Csak egy idő után veszi ki, ha van kő és görcsöl, mint állat. Nekem vesekövem volt eddig egyenlőre, nem kívánom senkinek.

Csajok, aki bunkó, osszátok le! Én mostanában elég agresszív vagyok, ha nem megy nektek, szóljatok, majd én elmagyarázom nekik, hogy miféle esküt tettek anno, ha nem megy nekik, akkor húzzanak a p...ba!!!!!!!!!!!!!!!! Micsoda ember az, aki kihasználja a másik rászorultságát? Ki Ő? Az Atyarúristen? Ő szarta a spanyol viaszt? Egyenlőre gyógyítani akar, nem? Segíteni a betegeken így kell ?! Rohadjon meg az ilyen....
Úgyhogy ha mentek a dokihoz megbeszélésre, ne hagyjátok magatokat! Nem azt mondom, hogy bunkónak kell lenni, de azért a céljainkat el kell érnünk, és azt ne akadályozza senki sem. Az oké, ha normális.

Na, most jobban vagyok.....

Jók legyetek, és mindenki vigyázzon magára, egyre szebb időnk van és nehogy egy felfázás betegyen. ( én erre gyúrok )
Szulejmánok izzítsanak! Este program!

Puszi csajszikáim !
pannuska12
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Na ezt már szeretem mikor ilyen sokat írtok!!!!

Szisza!!! 
Vannak ilyen bénák akik mindent elrontanak,de reméljük majd megtanulja ő is,addig meg muszály tűrnöd és kijavítani a hibákat!! Gondoltam hogy téged megszeretnek majd a vásárlók mert olyan rendi,és aranyos csajszi lehetsz!!!! Én így gondolom!!!

Regi!!!!

Anyukádnak gyógyulást kívánok és örülök neki hogy jobban van!!!
Gondolom már nagyon várjátok a megbeszéést a dokival sziszával együtt,de nyugi minden rendben lesz és elkezdődik a folyamat,ja és sikeres is lesz!!!

Pannus!!!!

Mondtuk hogy ne dolgozz ennyit!!! Nem????? 
Meg fog jönni nyudodj már meg,várd meg ezt a hetet még aztán ha nem akar akkor hívd a dokit!!! 
Igen ma szulejmáááán!!!!! Már nagyon várom!!!!
Most csüt -péntek-szombat dolgozni fogok így csak vasárnap tudok majd írni!!!!

Jók legyetek!!!
Pusz.Csók

gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Oké Pannus,osztunk mindenkit  Így,hogy írtad,hogy 4-5 hét,így szerintem is nyugi!Várj még egy kicsit!Légy türelemmel!

Gabci nem tudom,hogy nézem meg a Szulimánt :( Hulla vagyok!Szerintem holnap ha hazaértem megnézem neten!Ma biztos nem tudok fent maradni!

Lányok ma már csak röhögtünk kínunkban a csajokkal!A váltóm ugye most a délutános,így este ő veszi ki a fornettis sütiket a kelesztőbe.Na most,mondom neki,hogy mossa el a lemezeket és rakjon rá új sütőpapírt!Meg is mutattam neki,hogy hol van...Erre ő rárakta SIMA PAPÍRRA!!!Nem is kell szerintem mondani,hogy úgy kapartuk le a papírról a sütiket...Ma már úgy jött be,hogy ő felmond!Mondtam neki,hogy nem ez a megoldás!Első nap verte a mellét,hogy ő csemege pultos,végzetsége is van hozzá meg minden.Akkor igen is  nem csak elméletben kell tudni a dolgokat,hanem gyakorlatban is és ha itt nem tanulja meg sehol!Itt nem olyan nagy a forgalom,lazulás van délután nyugodtan nézegessen,tanulmányozza a dolgokat!Nem az,hogy van egy kis akadály akkor egyből feladni!Tudnék neki mesélni,de nem teszem!Senkinek nem mertem elmondani,hogy hova járunk,úgy gondolom ez magánügy...Majd jövőhéten nyafoghat,mert délelőtt az nagyon húzós,mert áru is jön amit át kell venni,meg a mi sorunk az édesség sor,azt rendbe rakni.Na majd a csajok el lesznek vele :D
Na nem fárasztalak titeket tovább!Jók legyetek!

puszi
szisza87
 
 


Hali Lanyok,
jo sokat termeltetek :)
en csak 8 kor ertem haza, mivel ugye ott vertem magam a varoban, ledolgoztam az oraimat :( meg bekukkantottam nemetorara is , a cegnel.

A dokit tuleltem :( nem megyek oda tobbet, ill ha kell es o lesz eljovok.. nem akartam megint 8000 fizetni a maganert, pestre meg eleg nehezkes lett volna feljutni. na mindegy tenyleg tulvagyok rajta, remelem jo is lesz es kesz.
rohadjon meg a kocsog.. direkt keddre kertem mert akkor a rendes doki szokott lenni, fel sem merult bennem h. nem o lesz..

KOszi lanyok, anyu neveben is :) meg azert nehezen mozog, de eleg jol van.

En meg szarul, tenyleg az epem lesz az.. dietazni kell:( 

Nem hiszem h. a BMC s dokikkal lenne majd barmilyen ehhez hasonlo gond. Lehet nem kedvesek, de nem hiszem h ekkora bunkok.
Kepzeljetek, ma megint verezgettem, de most tenyleg az volt, nem barnazas.. mar majdnem azt hittem h. megjott () de ugye csak a 13. napon vagyok, remelem nem komoly. Igaz csak csepp volt, mondjuk egy jo nagy csepp, de ennyi.. lehet h. a tegnapi vizsgalat, vagy az ovulacio, vagy h tegnap egyutt voltunk 2 het utan! ( ugye a mensi, utana meg egybol kezdodott a kura:(  ) . Majd elmondom a dokinak is, kivancsi vagyok o mit mond..

Szisza, az a lany otthon sem sut? en otthon is hasznalok papirt, marmint sutot, es nem masolot.. ez hihetetlen h. ennyire nem vagja  a temat, de hogy meg igy fel is adja.. ilyen az y generacio vagy mar melyik nem is tudom-

Pannus, en elhiszem h. aggodsz. De sztem ez majdnem olyan mint szules utan, nem? marmint akkor is van akinek csak 4 het , de van akinek 6 v. 8 mig megjon ujra. Szoval ne aggodj, ha meg nem birod abbahagyni, csorogj ra a dokira. Tuti megnyugtatna.

Gabci, veled mizu amugy? hogy birod a varakozast? bar mar csak 6 het karacsonyig!! utana meg mar januar :) hip hopp:)

nah most nem jut eszembe mas, pedig akartam vmit irni..
Jo szulejmant meg miegymas :)


20140211131327
 
 


Sziasztok!

Nekem reggel megjött  nagyon le vagyok törve,mert én hülye annyira bíztam benne,hogy most sikerül...Nem tanulok a hibáimból,de hogy iy lehetne?!Mindenki mondta,hogy most tuti össze jön,mert ilyenkor szinte mindenkinek sikerül.Hát nekünk nem.Most nagyon fáj a kis szívem,de remélem holnap már jobb lesz.Veszek egy nagy levegőt és csak a szerdára koncentrálok.Nagyon reménykedem benne,hogy decemberen végre kezdhetünk,mert ugye a menszim miatt most megint tolódik.Már nem nagyon bírom idegekkel!Lehet nem is Regivel fogok kezdeni,hanem Gabcival?

Megyek csajok még ki pityergem magam,hogy holnap már máshogy lássam a dolgokat!

Puszi mindenkinek és vigyázzatok magatokra!
szisza87
 
 


Hát ez hihetetlen!Még a bari köztben az Orsi is mesterséges megtrmékenyítésre jár!Ez most komoly?Ennyire gáz lenne a helyzet,hogy még itt is ezzel foglalkoznak?Mondjuk ahogy kapjuk az időpontokat(min.1 hó) nem is csoda!
szisza87
 
 


Sziasztok !

Tegnap MEGJÖTT! Görcsölök, mint az állat. Örömömben felhívtam Tapolcát. Tudjátok mit mondott a recepciós? Lejárt a baktériumos vizsgálat (hüvelyből,ondóból). Oh, mondom neki nem gáz, mert inszemig meg lehet csinálni.Erre azt mondja, hát maga vérziiiikkk most! Ja, csak addigra elmúlik ( mikor stukázik egy nő félidő előtt????) 3-szor kérdeztem rá, hogy nem gondolja komolyan ugye? De igen. December elejére kaptunk időpontot VIZSGÁLATRA bassza meg!!!!!!!! Szétbőgtem az agyam!!!!!!! Utána kiszámoltam, hogy 12.24-re jön ki a középidőm. KI CSINÁL SZENTESTE INSZEMET NEKEM???? Utána ezért sírtam. Anyu azt mondta, hívjam az orvost közvetlenül, hátha.... Felvette a telefont az asszisztens, aki nem adta oda az orvost, azt mondta, törvényi előírások vannak erre, a recepción kérjek időpontot. MI FOLYIK ITT??? Mondta volna azt, hogy várni kell: mert sokan vannak, nem férek bele, vagy mert kéne még 1 hónap, mire a szervezetem helyreáll. DE NE AZT MONDJA HOGY BACI VIZSGÁLAT MIATT CSÚSZTAT!!!!!!!!!!! Karácsonykor tuti nem dolgoznak, akkor január??? És akkor mi a faszom eredményünk jár majd le????? Nem értek semmit, padlót fogtam ismét. Mindenki nyugtat, csakhogy én még fel sem fogtam a dolgokat. Alig látok a fáradtságtól, minden este 10-11-ig dolgozom + a festőt hurculászom, készen vagyok. Úgy vártam már, hogy végre mehessek!!! A jó Isten miért nem akarja, hogy gyerekem legyen?????????
Úgy érzem, összetörtem, már megint bőgök....
Valaki tud mondani valami olyasmit, ami helyretesz????

Szisza,
gratulálok az új munkatársadhoz, küldök felmondás mintát, csak szólj.
Menzesz megjött, nem baj, a remény hal meg utoljára... nem igaz?
Regi,
nem tudom miért barnázgatsz mostanában? Múltkor is ez volt, nem? Valami gebasz lehet? A szextől nem hiszem... vizsgálattól inkább. Kérdezd is meg, kíváncsi vagyok mit mond.
Gabci,
nem mondasz semmit magadról, írjál valamit ...
Bocsi, lányok, nem vagyok formában... Holnap megyünk buliba, asszem rábukok vmi rövidre, de most ahhoz sincs sok kedvem.
Puszi Nektek !


pannuska12
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: