Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Csatlakozhatok én is?

3 gyerkőcöm van, augusztusban volt egy vetélésem 10. hétben. babácska gyógyszer mellett kopogtatott, de meg is gondolta magát, szegénykém. :(
Műtétes befejezés kellett, utána gyógyszerrel védekeztünk, azóta ez az első gyógy.mentes ciklusom, melynek 34. napján tartok. Két védekezés nélküli együttlét volt, a 7. napon, közvetlenül mensi után, és a 27. napon, közvetlenül előtte.
Tüneteket különösebben nem érzek, picit érzékenyebb a mellem, feszül és viszket a mellbimbóm. :) kicsit a szagokra is érzékeny vagyok, de ennyi.
Legkisebb fiacskám ilyentájt (dec 12 körül) fogant 4 éve, és január 5-10.környékén még nega volt a teszt, csak 12-én csináltam egy csont pozitívat, akkor már a 6. hétben volt. :) Pontosan ezért nem tesztelek még, mert hiába a hipiszupi tesztek, már ismerős a "menetrend", nekem 6-7 hetesen látják leghamarabb a babákat, és punktum :) :)

Kíváncsi leszek, mi lesz végül: baba, vagy pirianyó...

Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok továbbra is, és - pozi tesztet!

Barbara
angyalka2011
Budaörs
 
 


Szia!
Persze,hogy jöhetsz!
Én is misse abos vagyok sajna,nekem gest gyűrűt láttak 6 hét 3 naposan,6 hét 5 naposan meg semmit,gyenge vérzés kiséretében távozott,de mire feleszméltem már a műtéten is túl voltam.Márciusban szeretnék + tesztet,remélem sikerül.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Megjött!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igaz,hogy fekete,de az enyém!! :lol: :lol:
Szerintem még tisztulok,azért ilyen!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

 
 

Megjött!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok,

Nálam még mindig nincs piri, még barnázás se. 37. napon vagyok.

Csajok, már háromszor (vagyis négyszer, ha az elvesztett babát is beleszámítom) voltam terhes, de nem tudom, hogy az is jelezhet-e babát, hogy alig van hüvelyváladékom. :oops:

Egyre kíváncsibb vagyok, mi a helyzet, de még várok a teszttel. :) (jók az idegeim :))

Melinda, ezek szerint te most mégse szeretnél babát, ha ennyire örülsz pirinek. :)

Oppá, látom, laptetőm volt az első hsz-mal, lehet, hogy zebrás leszek? :lol:

BUÉK mindenkinek!
Barbara
angyalka2011
Budaörs
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!
Gratulálok Selyem,ha ez hcg teszt!A kéket és a zöldet keverem,ezért nem látom a színét... :oops:
Ami gyengébb,azt csináltad hamarabb?A másik az nagyon szép! :lol:

Persze angyalka,még nem szeretnék.Ez a mensi még kihozza a műtét utáni mindent,azután lehet,de én tényleg decemberi kisbabát szeretnék.Nem baj,ha hamarabb jön,de a karácsonyfa alá,az szép lenne azért.Addig meg még szoptathatok nyugodtan.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


szia melinda

ezek hcg tesztek. és a felső,-az erősebb- a reggeli első pisis, a gyengébb a délutáni.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Ez igen, Selyem!!! :lol:
Nagy titokban itt pozitívat tesztelünk? :lol:
Halk gratula!!!
Még a végén beindul a babaeső? :wink:

Kép
meli0805
 
 


én is örülnék, ha beindítanám ;) hajrá csajok :D :D

Kép
selyem
Pécs
 
 


hát selyem, sok boldogságot! hirtelen bedobsz egy pozitív tesztet.
remélem nekem sem fog megjönni hétvégére
himia
Budapest
 
 


himia: neked hányadik hónapod lesz ez? minden megvolt ovu környékén? :) ha igen, tuti sikerül. fiatalok vagytok és egészségesek :)


szerintem nekem most az talált be, hogy benntartottam a dolgokat....

Kép
selyem
Pécs
 
 


próbálkozásra hányadik? 3.
voltunk együtt, de pontosan sose tudom, mikor van ovum, így kbra mentünk. meglátjuk. jó lenne :)

neked férjed mit szólt?:)
himia
Budapest
 
 


SELYEM GRATULA!!!!!!!! 8) 8) 8)

jaj engem meg 2 napja kínoz a hányinger :cry: :cry: :cry:

drukk lányok

chamomilla
Pécs
 
 


BÚÉK!!!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


kinek h alakul egyelőre? én nagyon reménykedem.
himia
Budapest
 
 


himia: mikor tesztelsz?

Kép
selyem
Pécs
 
 


hahó Csajok :)

BÚÉK, babaesőben gazdag évet kívánok mindenkinek!

nekem visszavan kb. egy hetem még, mi együtt voltunk ovu előtt, ovu közben és tegnap is :oops: De már sajna úgy fájt tegnp a hasam, mintha már akkor meg akart volna jönni :?

Himia :) drukk ezerrel! Mikor kellene NEM megjönnie?

Selyem, Kamilla kismamik, hogy vagytok?
Selyem, te érzel valamit?

Kép
meli0805
 
 


nekem úgy van, h ovu környékén nagyon próbáltuk összehozni. pár napja nagyon reménykedtem, mert olyan kívánósság jött rám, hogy nem bírtam magammal, minden percben mást akartam enni. tegnap meg vmi barnás pecsételés kezdődött, ma is van, viszont mellé fájnak a petefészkeim, mintha meg akarna jönni :( 4.-ére írja a mensit a ciklus.hu... nem akarom, hogy megjöjjön.
himia
Budapest
 
 


tesztelj himia... amúgy milyen a helyzet odalent? nekem nagyon krémes volt, sokaknál ez is tünet. ha inkább vizes, akkor meg fog jönni. legalábbis én innen tudtam.

amúgy, ma megyek este orvoshoz. előre hoztam, mert barnázom...amúgy semmi tünet, nincs görcs, semmi. a mellem feszül, de nem vészes.

milla nagyon rosszul van, hányingere van és el van havazva, rengeteget kell tanulni.

veletek mi van?

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem, a barnázás mitől lehet?
himia
Budapest
 
 


neked vagy nekem?

neked: lehet beágyazódás is, ha péd kicsit később volt simán, de lehet mensi előfutára is.

nekem: szextől pl... de majd a doki ma megmondja.

Kép
selyem
Pécs
 
 


ez a hónap se a miénk :'(
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Bocs,hogy beleszólok,azt nem tudom mitől van,de adnak rá kúpot.
Az egyik ismerősöm így várja a másodikat,minden oké vele,ma megy 12 hetes uh-ra.A barna nem baj,a rózsaszín nem oké,nekem azt mondták bent a kórházba.

Igen,mindenkinek babaesőt,nekem most múlt el.
Himia drukk!!!Melcsi neked is!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Na Himia! :cry:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


selyem, szerintem neked nincs semmi baj.

én pedig várok megint egy hónapot :(
himia
Budapest
 
 


himia: kitartást :(

melinda: szerintem is kapok rá utrot vagy duphanstont...valamit tuti, és a szextől is el leszünk tiltva. ez a tippem.

Kép
selyem
Pécs
 
 


szerintem egy baba mindent megér. ;)
himia
Budapest
 
 


Selyem,mizu?Remélem minden ok.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


csajok jelentkezem: megvizsgált, kitapogatta a méhszájat (ami szerencsére zárt), csinált hasi uh-t, hátha látunk valamit... de hozzátette, hogy így 5 hetesen még nem szoktak látni. mondtam is neki, ezért nem is jöttem volna, ha nem véreznék... mondta a vérzést nem szereti, de lehet hogy nem jelent gondot és tényleg csak a szex miatt van.

de ehhez holnap el kell mennem hüvelyi uh-ra a kórházba, és ott majd meg tudjuk nézni a petezsákot. azt mondta, ha holnap szabályos petezsákot látunk, akkor nincs gond. ha szabálytalan, akkor bevérzések vannak és valószínű vetélés vagy génhibás.

igaziból, 50-50%...az tuti, hogy ott van mert 3 teszt igazolja, csak a kérdés, hogy egészséges-e. holnap reggel 9re megyek.

gyógyszert meg nem írt fel semmi durvát, azt mondta nem vészes. és majd holnap megbeszéljük, de magneb6-ot és/vagy elevitet vagy gravidát javasol, ha holnap minden rendben lesz.

amúgy, a doki egy 55-60 körüli férfi. közvetlen és nagyon kedves, segítőkész és elmagyarázza a dolgokat rendesen.

az első vizsgálatom nem is volt vészes, egyáltalán nem tudom miért halasztgattam

hát, ennyi. amint látjátok a szöveg tele van HA-kal. nem mert mondani semmi bíztatót, mert még nem látott közelebbről.

Kép
selyem
Pécs
 
 


reméljük, nem lesz semmi baj, és csak vaklárma!
himia
Budapest
 
 


Én szorítok!
Errefelé 6 hét előtt nem is szeretik,ha mész.
Nekem 7 hét 2 napja késett,akkor már szívhang is volt Melcsivel.
Ne ijedj meg,ha még esetleg semmit nem látnak.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Mizu Selyem?
Milla hol vagy??
Megyek,altatom a gyerekeket,megfőztem,lehet,hogy én is bealszok.. :lol:
Rend nincs,de 2 ilyen ördögfióka mellett,mint nekem van,nem is lesz... :wink:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda: Vagyok, csak holnap vizsgázok :cry: :cry: :cry: viszont megyek uh-ra is, majd jövök a hírekkel! Az sem érdekel, ha karó lesz, az uh-t jobban várom :D

selyem, neked mennek a drukkok!

himia, sajnálom, próbálj meg nem rágörcsölni és akkor összejön hamar!

chamomilla
Pécs
 
 


Akkor megy a drukk Milla mindkettőhöz.
Már szívhang is lehet,hogy lesz.Sőt,tuti,ha nem későn volt péd.
Most ébredtünk,olyanokat tudok aludni,hogy csak na.Most is Pistike később aludt el,mint én- :oops:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda, én is nagyon reménykedem a szívhangban, olyan izgatott vagyok! nekem korán szokott pém lenni, 9-12. nap között. Szóval minden adott 8)

párszor én is elszundítottam tanulás közben, olvasni is borzalom ezt a sok sz@rt :roll:
chamomilla
Pécs
 
 


Selyem,remélem nincs gond!Merre vagy?

Milla,jelentkezz holnap,mert már én is kíváncsi vagyok! :wink:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Lányok!!
Merre vagytok??
Csandi,Meli,Anygyalka????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok, 45. nap, még semmi piri. Tegnap délelőtti mintából nega lett egy Qupido, de a dokim szerint korai volt.
Most van egy kis barna, lehet, hogy jön a mensi. Majd kiderül.

Chaomilla, selyem, drukk a szívhanghoz! Himia, neked pedig a pozi teszthez! :)

Barbara
angyalka2011
Budaörs
 
 


sziasztok, szívhang volt már ma, 6+6 vagyok, mint aminek kell lennie. 8) viszont a vizsgám karó lett.....jön egy újabb fantasztikus hét.
angyalka mikor tesztelsz legközelebb?
chamomilla
Pécs
 
 


JAJ,DE JÓ!!De örülök!Mármint nem a karónak!
Selyemmel mi lehet?
Nem alszanak a gyerekek,áááááááá,egyik bújócskázik magába a másik itt klimpírozik,és palinta-palintázik,remélem nem a játszótérre akar menni.... :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


45.nap?És korai a teszt?Ezt nem értem :oops: :oops:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda,

Ha történt fogamzás, akkor a 27. napon történhetett. Ehhez képest korai volt a 44. napi délelőtti teszt (tegnapi) a dokim szerint. Nem tudom, mi van, csak annyit tudok, hogy idestova 2 és fél hete késik, előtte csak 2 hónapig szedtem gyógyszert, nem valószínű, hogy ez bezavart. Ha a következő piri vendég se jön meg (16-ig) akkor fogok tesztelni csak, szóval kb. még két hét... De szerintem meg fog jönni addig.

Milla, gratula a szívhanghoz, a vizsgához meg több sikert legközelebbre. :)

Barbara
angyalka2011
Budaörs
 
 


Így értem.De ha 27 napra rászámolsz 3 napot,elvileg az a max idő,ameddig a sperma bevárja a petesejtet,és az a fogamzás,és 10 nap múlva már tutira kimutatja a teszt.De szóljatok,ha nem jól tudom.
Nekem most múlt el...de már következőt várom :lol:

Selyem halihóóó!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok,

Nálam eldőlt a meccs: szolidan, alig-alig ugyan, de megjött a piri. 46. napon. REmélem, azért nem lesz rendszer az ilyen ciklusokból. A 28-30 napos jobban tetszik.
Nem vagyok elkeseredve, 4 hónappal a vetélés után nem lett volna túl biztonságos egy új terhesség. Újabb vetélés lehetett volna belőle, vagy koraszülés, egyik se hiányzott volna. Jobb várni.

Kismamik, további jó pocakosodást, jó egészséget!

Barbara
angyalka2011
Budaörs
 
 


Sajnálom!
Nekem 2 hónapot kell várnom,6 hét 5 napos voltam.
A barátnőmnek csak 1 mensit kellett várni.Van olyan orvos aki 6 hónapot javasol. :roll:
Milla,mit igyak,hogy erősödjön a méhem??És mikor?Úgyértem lehet bármikor,vagy csak bizonyos időben?Mit tudsz erről?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


angyalka, sajnálom :(
melinda, méhpempőt vegyél és max hozzá E vitamint. A méhpempő erősíti meg legjobban a nyálkahártyát. Gyógyteákat ne igyál hiszen te tudsz babásodni, a lényeg hogy most regenerálódj! (meg a teákat nem szabad össze-vissza inni, általában mikor kiderül, hogy terhes vagy, akkor még issza az ember, az meg nem ajánlott, no meg nem szabad huzamos ideig inni semmit (inkább azt mondanám TILOS), a gyógynövények hatóanyagai is gyógyszerek, benne is van a nevükben, hogy GYÓGY. Szóval méhpempő és drukk :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok kedves fórumozók!
Én még teljesen új vagyok itt.
Babát szeretnénk mi is, ahogy itt mindenki más.
Megmutatnám a hõgörbémet, de mivel alig kezdtem el, alig van pár eredményem, viszont a lényeg pont ott van. Megnéznétek nekem és megmondanátok, hogy mit láttok? Elõre is köszönöm a válaszokat!
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 58400_.png

Judit, 23 éves
tungajr
Paks
 
 


Szia Tunga!
Én nem nagyon értek hozzá,nekem 2 hónap tapasztalatom van,de ha így marad a hőd,akkor szerintem bombabiztosan betaláltatok :lol:
Mikorra nem várod??Tesztet mikor lősz?(Hú,ezt biztos így mondjuk,írjuk?LŐSZ?? :roll: )

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Szia melinda1985!

Nekem e hónap 12-13-án kellene nem megjönnie! Ha addig nem jön, akkor csinálok egyet, ki fogom bírni. Jövőhétig nem sok idő van! :D
tungajr
Paks
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: