Új privát üzeneted érkezett!

Bri drágám, ha van kedved kérlek fejtsd már ki, hogy milyen fejmosást kaphat egy nő karácsonykor a szerelmétől? :roll: :? :?:

De örülök, legalább élsz!

Betty: nagyon SZORÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍTOOOOOOOOOOOOOOOKKK

Pusz mindenkinek, mennem kell. Kis munka... Pedig nem dolgozom, de ez van... :shock: :cry:

chrissy81
 
 


Bri, lapalja a Tied! :wink:

chrissy81
 
 


Bridget


Gyere majd és megsimogatjuk a lelked!!!

Betty biztos nem csap agyon,ha leírom:mindjárt tolják be a "helyszínre",a kis borsók már nem fagyik!!!

Szeretünk Betty és Veled vagyunk!!
Vendég
 

 
 

Puszi

Köszi a pocaksimit!!

Képzeljétek a férjem állati boldog,mert tegnapelőtt érezte,hogy rugdal a kicsi-persze nagyon lightosan,de érezte!!!Én viszont azt éreztem komplett felfordulást csinált odabent,nem tudom mit rendezkedett,de nagyon sokat mozgott! :lol:

Az afp-eredményem jó lett-bár ezen már nem is izgultam...

Chrissy

A kis munka nem munka-fogd fel így!! :wink:

Többiek??Mindenki piheg???
Vendég
 


Kép



Betty: jeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Kép


Bri: :roll: :( Gyere majd és mesélj!!!


Milyen: húúú, de jó lehetett!!!!!!! :D
Afp-hez gratula!!!!!


Chrissy: jó munkát!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Betty, mizu? Hogy vagy? Drukkolunk! Pihizz sokat!
Bri, várunk!
Milyen, tök jó lehetett először érezni a babát!
Puszi, készülsz a januári projektre? Kell vmit szedned már most?

Többieknek ölelés!

chrissy81
 
 


Nem hiszitek el apacska most megy meloba de nekem is mennem kell 1-2dolgot vasarolni :? Aztan meg nagytakaritas az ujev elott :x :roll: De este mindenkepp jovok es irok csakhat addigra senki nincs itt :(

De jovok es meselek majd...ugyanaz a sztori mint multkor :roll: de karacsony elot nem is tudom milyen valtozastokat vart...nem indulnak ilyenkor tanfolyamok :roll: Mar felek orulni meg jol erezni magam mert nem tudom mikor fakad ki megint :shock: :? :roll:

De nem depizek jol vgyok ma mar :wink:

Cup cup mindenkinek :!: Este jovok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Chrissy: női vitamint szedek (nem terhest), meg járok akupunktúrára és talpreflexológiára.

Bri: és múltkor mi volt? Én nem tudom ám. :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szokasos ngyon nem ragazom...csinaljak valamit ne csak itthon uljek,hobbi,szakkorok,sport akarmit...na most en elis kezdtem intezkedni de minden szakkor jovore kezdodik ami erdekel :? Es hat amugy is kari jon rohangaltam aztan kari hova mennek? :? :roll: Es megemlitette,hogy itt lent a sarkon a nem tom milyen sportboltban van minden vasarnap vgy mittomen melyik nap ingye joga :arrow: erre en azt mondtam neki,hogy nem akarok ide menni...es erre fakadt ki megint... :? Hogy elege van mar mindig otleteket adni en meg ezt sem akarom meg azt sem :roll: De mondom befizettuk a draga gym-et ugye :roll: Itt a hazban nana,hogy akkor ide megyek mert itt is van joga ora...logikusan nem igy gondolnad te is? :? Befizetsz egy valag penzt fent a sportculba erre lemesz a sarokra joga oraara?!?! :? Ez nekem magas :roll: Aztan mondta,hogy mert hogy azert gondolta mert akkor talan talalkoznek masokkal es baratokat szereznek...na es akkor jott megint ez a baratos tema...mondtam neki v oltam a magyar talin baratkoztam es fogok meg menni es meg baratkozni...de hogy azok magyarok...mert en szelektiv vgyok :shock: vazze nem mind1?????Szerintem az a lenyeg,hogy baratokat szerezzek es eljarjak szorakozni ide^-oda mer fontos az neki milyen nemzetisegu???Mar komolyan elegem van mert akarmit csinalok nem jo :roll: Es egyik pewrcben meg nevetunk a masikban meg kifakad es kopni nyelni nem tudok :? Na hat ez van...Mondtam neki hogy karacsonykor mar ne is haragudjon nem megyek sportolni meg mittomen mi jon az ujev adjon idot...jon januar 1honap es meglatja :wink: de kari elott volt a kifakadasa en azota nem tudtam semmit intezni joforman minden januarban es februarban kezdodik :roll: azert elmenni valamit csinalni hogy o oruljon nem fogok... :evil: Nem normalis :roll: mindig azt mondja,hogy itt van nekem ez a lehetoseg,hogy mehetek es csinalhatok amit csak akarok barmit :!: Es en nem hasznalom ki ezt a lehetoseget :? :roll: Na hat ennyi...hosszasabban nem akarom taglalni...valahol igaza van...mennem kell csinalni valamit de wazzekaracsony szilveszter nagyon nem jo idopont a bizonyitasra. :? es meg azt is mondta mert en mindig mindent kitalalok,hogy most a lombik miatt,most azertmert beteg vgyok most karacsony miatt... :? :roll: Na mind1...

Ilyenkor ugy belegondolok mennyien irigyelnek es lennenek a helyemben...hat en nem irigylem magam egyaltalan...a penz jolet mit sem er amikor az a bizonyos par nem all ugy ki melletted es barmit is csinalsz nem felelsz meg az elvarasainak sot ezt uberelve olyanokra kenyszerit amiket nem akarok :roll: Na ennyi volt a storyzasom...amugy jol vgyok nem erdekel nem tok mit csinalni...en adom a maximumot magambol de ugy latszik ez is keves... :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
látom itt vagy 8)
visszaolvasok...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


En is epp visszaolvasok :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Koszonom a kepeslapokat ngyon szepek :D Uccso ket oldalt sikerult vegigolvasnom csak :oops: Ugyhogy elore is sorry ha kihagyok sokmindent :oops:

Lista:
-Megkaptam a kabatot amit kineztem(vegulis ez volt a nagy ajandek)
-Igazi patogatott kukorica gep 8) (imadom a pattogatott kukit :lol: )
-egy ilyen kezi nintendo jatek az az uj (allandoan jatszom a telefonomon :oops: )
-2ilyen noveny valami keramia kutya es arra magokat kell tenni es kino es a kutya tiszta zolt lesz :lol: (szeretem a novenyeket de meg nincs itt egy se)
-Es labtutyoket kaptam vgy mi :wink: (mindig fazik a labam)

Betty
Remelem most ikres sikered lesz :wink:

Milyen
Baboca,hogy van?huuh mar milyen nagy :shock:

Csibuc
Hogy vgy?Fertozes?THS ilyesmi?

Puszi
Lassan kezdessz te is..izgulsz? 8)

Chrissy
Te hol tartassz,hogy egyutt izgulunk majd 8) Nekem olyan januar 5-en nem kell jojjon piri :twisted: LH-rol objal fotot!

Anyci
Teccenek a vonalzik :D Apacskaddal mizu?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Milyen
köszi, hogy leadtad az infót a többieknek, tegnap abszolút nem is tudtam jönni.


Köszi a szurkokat mindenkinek, jól vagyok, az meg, hogy hogyan alakul, meglátjuk..
Az embriókat megint meg AHA-zták, így jobbak az esélyeik.


Bri
sajnálom, hogy még mindig ebben a helyzetben vagy, remélem mihamarább megoldódik...és párod meg lesz veled elégedve.
Én azért elmondanám neki, hogy örülhetne, hogy ilyen párja van, hogy nem kujtorog állandóan, meg bulizik, meg isten tudja mit csinál, hanem otthon várja mindig meleg kajával....
Összetehetné a két kezét.
Az én férjem is örül neki, hogy ilyen itthonülő vagyok, mert az előző női állandóan kujtorogtak csak ne kelljen otthon lenni...hát nem is őket vette feleségül :lol:
De hát ugye minden ember más, és ezt el kell fogadni...valaki ezt szereti, valaki azt...csak valahol a mértéket is el kell találni, hogy ez a másiknak még ne legyen kényszer.
Ölellek drága :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Pattogatott kuki géééép :o én is imádom, mikróban szoktam megcsinálni Kép :lol: :lol: :lol: :lol:

A többi ajid is nagyon szép, gondolom majd a blogodban lesz fent róluk kép 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Megyunk aludni :? Holnap remelem kicsit feltudok jonni normal emberi idoben 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


ok, Bri, menj csak :!:
jó éjt neked :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bridget

Szomorúan olvastam a soraidat.Ha nem haragszol,leírom én is,mit látok,gondolok.
Azt jól látod,hogy valamelyest igaza van a párodnak...de azt nem értem,hogy ezek a dolgok Japánban nem zavarták?Mert kb ott is ezt csináltad,amit most,nem?
Arra gondolok,hogy talán önmagában nem találja az egyensúlyt és ezt vetíti ki rád... :roll: ,mert olyasmiért "támad" ami neki nem okoz kárt.Értem ezalatt,hogy a költségvetésetek nem érzi meg,hogy pl te nem dolgozol.Mintha őt zavarná,neked mennyi mindenre van időd,amire esetleg nincs.
Valamiért türelmetlen...de miért?

Azt tanácsolom,ne hagyd magad!Ahogy Betty is írta,hálát adhatna,hogy ilyen társa van ,mint te!A pasik hajlamosak elfelejteni,hogy a házimunka is éppen olyan értékű dolog,mint az,hogy ők bemennek a munkahelyre.Elfelejtik,hogy a szennyes nem magától lesz tiszta és kerül a szekrénybe,az ételt is "valaki"elkészíti,bevásárol és takarít.
Te csak add továbbra is magadat és egyet ne felejts el:elsősorban csak magadnak akarj megfelelni!!!Ne másnak!!
Remélem hamarosan kilábaltok ebből a hülye helyzetből!

Magamról:kicsi baba jól van,sokat mocorog :) Rókák elköltöztek! :lol:
Vendég
 


Betty

Na akkor megint elkezdődött egy új szakasz!!!

Akkor én most azt játszom,hogy nem is kérdezlek majd naponta,nem írom,hogy drukkolok(úgyis tudod) hogy ugyanolyan laza lehess,mint a transzfer előtt,jó??
Majd amikor olyan hír van,amit meg szeretnél osztani velünk,leírod úgyis,jobb,ha most nem agyalsz ezen folyamatosan!

A teszteket is felejtsd el,majd csak a megfelelő napon vedd elő :wink:
Vendég
 


Jó reggelt Kedveskéim!

Bri, ne haragudj, hogy esetleg kéretlenül mondom el a véleményemet, de úgy gondolom, hogy nem jó az irány, amit apácska képvisel. Miért gondolja azt, hogy azzal, hogy b@sztat megoldódnak a problémák? És milyen problémákról beszélünk? Úgy gondolom, hogy fiatal, talpraesett nő vagy, aki megállja a helyét a világban bármilyen helyzetben. Miért kellene ebben az ünnepi hónapban elindulni bármerre is csak azért, h ő elégedett legyen?
Mit szeretne? Hogy találj magadnak vmit, amiben sikeres lehetsz? Miért így nem lehet büszke Rád?
Egyszerűen nem fogom fel, hogy miért kell olyan dolgokat tenned, amit nem szeretnél. Igaza van Milyennek, lehet hogy ő nem találja a helyét.
Ezek költői kérdések voltak, nem kell rá válaszolni...
Még az jutott eszembe, hogy lehet, hogy párodnak arra van szüksége, hogy erős támaszt nyújts neki és ezt nem érzi most, mert arra gondol, hogy haszontalanul telnek a napjaid. pedig a háztartás nem magától megy... Mindenesetre kívánom, hogy oldjátok meg a problémákat minél hamarabb. És jaj Bri, meg ne haragudj, de ugye biztos, hogy neki akarsz gyereket szülni és egyformán akarjátok azt a csöppséget?
Afelől nincs kétségem, h Te mindent megteszel, hogy megoldódjanak a dolgok, de eközben kérlek ne veszítsd el Önmagad és nehogy elkezdj élni egy olyan életet, amit nem érzel a magadénak! :roll:
Na, annyit még elmondok, hogy nálunk meg az a helyzet, hogy mindketten napi 11-12 órát dolgozunk és a férjem meg azt szeretné, hogy csökkentsem le a munkát és jöjjek haza időben, hogy legyen vacsi meg minden... De az én munkám nem olyan, amit le lehet csökkenteni... Ha jól dolgozom, akkor egyre több meg több ügyfél jön és én nem küldök el senkit, mert azt szeretném, hogy jól menjen minden. Pedig ennek a pénznek a feléből is átlag felett élhetnénk, de én már csak ilyen vagyok. :?

Betty, pihenj sokat, nem fogom most hosszasan taglalni, hogy DRUKK, de tudd, hogy szorítok nagyon. Majd ha akarod, elmondod, hogy milyen érzések vannak Benned. Ha nem beszélsz róla, akkor majd az eredményről beszélünk...

chrissy81
 
 


Milyen
örülök, hogy a rókacsalád kiköltözött tőletek...most Csibucéknál laknak :lol: :lol:


Köszönöm a megértést Csajszik, így sokkal könnyebb lesz az eredményig nekem...aztán majd úgyis beszámolok...ha jó hír azért, ha rossz, akkor meg azért :lol:
Megpróbálok most kicsit nem jönni, hát nemtom menni fog-e, az agyam nem jár semmin, és szeretném, ha ez így is maradna....legalább pár napig...most úgyis itt van szilveszter, az úgyis leköt, meg újév, meg minden....na de majd azért jövök ááám :lol: :lol: úgysem bírom ki, mert hiányoztok :!: :lol:
Most ezt jól megaszondtam :!: :!: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Mindent értetek!! :wink:

Tiszteletben tartjuk a kérésedet,még akkor is,ha tűkön ülünk!!

de ha van kedved,gyere és minden egyébről beszéljünk,ne a babáról,tesztekről,hőmérésről!!!

Egyetértetek csajok??Ez a pár nap szóljon csak a lazulásról!!

Kivétel ez alól,ha valaki a pozitív tesztjével akar megörvendeztetni minket :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!



Bri: kitartás Drága! Az biztos, hogy maradj önmagad! Vívd meg a csatákat! Nem szabad megadni magad, hisz még évtizedekig lesztek együtt! Puszillak!

Betty: én most tökéletesen egyetértek Veled. Nekem is ez a tervem bevallom. :oops:


:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Így arra kérlek Titeket, engem se kérdezzetek most egy darabig, hol tartok,... :oops: köszönöm.


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi

Ezen én is átmentem és értelek Titeket!
Én is titkolóztam a 12.hétig ;)
Vendég
 


Milyen: a 12.-ig? :shock: Ígérem, én addig azért nem fogok! :wink: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi

Amikor számunkra kiderült,hogy segítség kellene,akkor először meg kellett emésztenem a dolgot.Nyilvánosan nem írtam le,az itteni barátnőim tudtak róla,mert privát módon megbeszéltük.

Aztán mikor megemésztettem,akkor leírtam még egy másik topikban,és egyúttal azt is írtam,hogy amint elkezdődik a dolog nem fogok róla beszélni-babona miatt vagy nem is tudom.Én nem vagyok amúgy sem alkalmas a pontos "könyvelésre",értem ezalatt a napi hőmérést,lh-tesztelést stb.Igyekeztem még a ciklusnapjaimat is törölmi az agyamból,hogy még azzal se foglalkozzam!
És hát látod ez sikerült.Számunkra a 35.napon vált egyértelművé a teszt-meg is lepődtünk :D (mondjuk én csak ezt az egy tesztet lőttem)
Aztán a 8-9.hétig nem is tudott róla senki,még a szüleim sem!!Utána az itteni barátnők megtudták,de nyilvánosan csak a 11-12.hét környékén lett "kihirdetve".

És rettentően idegesített,ha valaki annak ellenére faggatott,hogy megkértem,ne tegye,majd ha lesz mondanivalóm,megteszem.Ezért maximálisan megértelek téged és Bettyt is!!!Sőt Csibucot is,mert ugye most Ő is hallgat a piciről.És ez nem baj!!Had legyen egy kicsit magánügy,nem igaz??Mikor úgy érzed majd úgyis világgá kiáltod!!![/b]
Vendég
 


Csajok

Tudjátok most mi idegesít??Hogy minden "idegen"kéretlen jóslásokba bocsátkozik,hogy csúcsos a hasam vagy kerek és ha ilyen akkor fiú vagy lány...vagy ha ég a gyomrom nagy haja lesz!!!Váááááá!
Ja meg ha sokat mozog,akkor tuti fiú,de mivel szégyenlősen elfordul az uhg-on akkor tuti lány!!!

Totál hülyék az emberek!! :shock: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

betty: pihizz sokat, én is azt teszem...

Bri: nem tudok újabbat mondani, mint msn-en mondtam korábban, az első beszélgetésetek után :( Azért jó hogy újta itt vagy, nagyon hiányoztál.

Puszi: bettyvel együtt tiszteletben tartjuk a kéréseteket!

chrissy: én is így voltam anno, 10-12 órákat nyomtam az ügyfelekért, de a végén besokalltam :(

Rólam fejlemények: ma reggel (hajnalban) elöntött a vér, amikor kimentem mosdóba löketszerű (mensihez hasonló) élénkpiros vérezgetést tapasztaltam. Mivel aranyerem is van, először azt hittem, hogy talán az vérezget, de sajnos pont az ellenkezőjéről kellett megbizonyosodnom. Bp-en élünk, lezuhanyoztam és riasztottam uramat, hogy keljen, mert kórházi túra lesz. Az Istvánba mentünk ahol a régi dokim ügyelt, gyakorlatilag azonnal fogadott. A vérzés addigra enyhült, az UH képen 8,36 mm-es szabályos petezsák volt látható (képet kaptam), hematóma szerencsére sehol. Du elmentem a saját dokimhoz is, aki megállapította hogy szerencsére a méhszáj zárt és a vérzésből rózsaszínes folyás lett. Duphastont kaptam lóadagban és szigorú fekvésre ítéltettem január 4-ig, a következő UH időpontjáig.
Görcsöm nem volt és remélem nem is lesz. Vonalzit most már tutira nem csinálok amíg mindent rendben nem találnak az orvosok. Kérlek Benneteket némán drukkoljatok Nekünk hogy minden rendben legyen a következő 6 hétben (legalább).

Ölellek Titeket!
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Most csak ennyi mert bacis vagyok és erőm nuku :(

Kép
Kép

Kép
anyci
 
 


Olvastam mindenkit....arik vgytok...kesobb jovok es valaszolok meg a masik furdo is ott van es a konyha takaritas is....tegnap porszivozas felmosas mostam vgy 3szor ki a folyoso vegere meg be meg a szaritoba atpakolas szal volt vgy 3ora mire lejart es meg van 3aag hatra :x disznohusit is venni akarok meg lencset...magyar szokas szerint tipp topp lesz a lakas semi szennyes tiszta agynemu ragyogas es lencsefozi meg kinai kaja edes diszno husi ngyon fini :wink: Mar alig varom :) Jaaah es gyurni is megyek ma bar 2napja voltam olyan izomlaz van a karomban 2napja nem birom felemelni :shock: :x :roll:

Kesobb tuti benezek es irok meg orulok,hogy azert nem vgyok elfelejtve mert en is sokat gondolok mindannyiotokra :!: Ha tehetnem tobbet jonnek :!: :roll: Cupp-cupp :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csibuc

Néma drukk megy és majd Te is írsz róla,ha úgy érzed!

Bridget

Hiányzol és majd gyere,ha ráérsz!

Anyci

Neked is BÚÉK,aztán megmaradj ám a sok baci közepette!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkit megértek, aki úgy dönt, hogy nem szeretne beszélni a babadologról. Először át kell élni az érzéseket és meg kell azokat emészteni, fel kell dolgozni... Csak aztán lehet róla beszélni. Meg hát tényleg elsődlegesen magunkban kell rendet rakni, ha belül van rend, akkor lehet kifelé kommunikálni. Nekem fogalmam sincs, hogy milyen érzéseken megy át egy nő, amikor kiderül, hogy anya lesz. De tudom, hogy nem lehet egyszerű még akkor sem, ha ennyi ideje készül rá. :shock:
szóval ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy aki akar az beszéljen róla, aki akar az pedig csendben örüljön, én mindenkire gondolok és bízom a sikerben.
Csibuc, Veled vagyunk :wink: :D
Betty, Puszi azért ne tűnjetek el, légyszi, légyszi!
Bri, majd gyere!
Milyen: hát ne is mondd, ez a sok károgó, okoskodó...

chrissy81
 
 


Bri, megkaptam a lapot! de halkan, félve megjegyzem, hogy a Bettynek írtat küldted nekem. de úgy veszem, hogy ugyanazt kívánod nekem is :wink:
Egy szó, mint száz: köszönöm.

chrissy81
 
 


Sziasztok!


Milyen: köszönöm a történetet. :)

Csibuc: gondolom, hogy megijedhettetek! :oops: Pihenj, feküdj és minden rendben lesz!

Betty: mizujs?

Bri: én is hasonlóan várom az új évet. Ügyes vagy!

Chrissy: nem terveztem eltűnést, de ezek után (hogy ilyen megértő mindenki a "nembeszélekabeültirőlvagybabáról", pláne! :lol: )

Anyci: már hiányoltalak!


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Babateren tok megertek en is mindenkit...sajnos mikor mar az ember tul van a 12.heten se minden biztos nem hogy elotte :roll: Aztan van aki tok orul neki funek fanak elkurtoli aztan jonek a bajok es nehez feldolgozni az esemenyeket...vgyis nehezebb... :roll:

Tok megertheto,hogy meg ilyenkor csak halk drukkok kellenek az embernek es azt is megertem ha valaki vonalzit sem gyart maganak addig amig o nem ugy gondolja :roll: Amikor mar az ember mer orulni a sajat oromenek es nem fel mar a rossztol majd akkor mi is orulunk veluk es addig csak halkan drukkolunk :wink:

Chrissy
Nem mondooooooooooooooooooooooood :shock: :o :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Huh mar nem emlexem mit irtam Bettynek de azt tudom valami speckot :roll: Ird mar meg neki legyszi meg nekem is priviben mit irtam :oops: banyek...annyira ragasztgattam a boritekokat es elotte mar megirtam vgy 30at lehet ott is osszetevesztettem egy parat :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Sorrrrrryyyyyyyy na ennyire vgyok csak szetszort marhara szegyellem magamat :oops: Pedig a felado a Jezuska volt hozzad :roll:

Betty
Latod a pasik mar csak ilyenek :roll: Pedig nalam jobbat tuti nem talal :twisted: Ez a pattogatott kukis kep marha joooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Igen blogban lesznek majd kepek 8) csak jol elvgyok uszva ott is :oops: :roll:

Milyen
Mer is haragudnek :arrow: De ezek a dolgok kint is zavartak vegulis mondta is nekem talan 3szor volt ebbol vita a 2ev alatt...de most 2is volt 2het alatt es azt mondta lehet o a hibas,hogy nem szolt elobb es tobbszor mert mostanra eljutott arra a szintre,hogy minden irritalja amire nem -et mondok(nem akarom csinalni vgy nincs kedvem ) Szo szerint arrol beszelt,hogy barmilyen suliba jarhatnek vgy tanfolyamra vgy barmit sportolhatnek mert o all mindent vgy barmerre bulizhatnek marmennyit...es en ezen az alkalmon nem kapok :roll: Mas meg orulne :? Na ehhez csak azt tudom hozzafuzni ha meg az a koltekezo lennek akkor meg az lenne a baj es mar reg nem lenne mellettem :twisted: :roll:
Az a baj,hogy itt tobb ideje van mert o sem megy el haverokkal nem beszelget veuk telon annyit nincs annyit kikapcsolodva es ugye a munka is stresszes mert pl a mostani uzletet is 31-ig kell lezarniuk es meg tegnap is egesz nap a telojan ult meg holnap is fog mert meg nincsenek kesz :roll: azaz kesz vannak csak meg nem zarultak le a dolgok...o meg ingerult ideges es akkor meg hazajon gondolom en is "idegesitem" es rajtam jon ki minden....nem tudom...mindenesetre nekem 8 en megyek hobbizni de egesz nap egesz heten nem fogok mindenfele eljarogatni csak hogy ne legyek itthon.Minden normalis embernek van 1-2hobbija de nem egesz heten hobbizgatnak :twisted: Na mind1 pusszantas az egesz csaladnak draga :!:

Csibuckam
Hat szornyulkodve olvastalak es gyogypuszik mennek am :!: :!: vigyazz ngyon magatokra :!: N :!: m mondtak hogy ez osszefuggesben van a pcossal vcgy a magas tsh- val? :roll: Tok aggodom :?


Folyt kov film utan

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Chrissy
Hat nekem azt mondta azert baszogat vgyis azert mondogatja,hogy valtoztassak rajta :roll: Problemak....hat itthonulo tipus vgyok...mondjuk en ezt neki mar az elejen megmondtam...nem bulizok,nem iszom,nem drogozom :roll: Es o szo szerint azt mondta,hogy nem fog elvenni egy olyan lanyt akinek nincs elete a lakason es rajta kivul :shock: :roll: szal o pont a normal pasik masik fele...ekinek az kell,hogy en ne neki eljek :? :roll: Nem valami munkarol beszel o hanem hobbi...amit szeretek csinalni...eljarok itthonrol...baratokat szerzek baratnokkel eljarok itthonfrol stb :? mondtam en,hogy ez nehez dolog.... :roll:

Biztos vgyok abban,hogy neki szeretnek gyereket szulni mert amugy tok jol megvyunk es tudom,hogy szeret es en is szeretem ot csak van ami nem tetszik neki es a jobbik eset,hogy megmondja :shock: van amikor csak az emberek nem mondjak ki es egyszer csak annyi mindennek :roll:

Latod milyen lukek a ferfiak????Mindig valami olyan szeretnenek ami nincs :twisted:

Betty
Jo kikapcsolodast....keress teis valami hobbit :lol: :lol: :lol: :lol: meglatod hamar elmegy az az ido bnet nelkul :shock: :oops: :lol: :lol: :lol:

Milyen
Jol mondod....lazuljunk!!! 8)
Kép

Puszi
En maradok onmagam...abban igaza van csinaljak valamit magammal....azt mondja nem ulhetek itthon takaritani meg fozni meg ilyesmi mert meg nincs gyerek ne legyek haztartasbeli :roll: szal kicsit kimozdulok az nekem id jot fog tenni ebben lepni is szeretnek de most nem tudtam semmit karikor epp beszervezni es nem fogok minden sz@arba belekezdeni,csak hogy o oruljon...na nem untatlak titeket ilyenekkel....masoknak kisebb gondja is nagyobb ennel :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


minnya filmet nezunk de meg nem fejeztuk be csak ember itt tokol allitgat rajta valamit :roll: iTunes-rol oltunk le (net) mar minnya elalszom :? Holnap meg bekukk 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jóreggelt csajok!

Azért kukorékolok már ilyen korán, mert 6 óránként szedem a Duphastont és hát most van itt az ideje :)

Bri: érdekes a párod, de teljesen tipikus, hogy a pasik csak akkor szólnak ha valami már nagyon nem OK számukra :roll:
Babakérdéssel kapcsolatban: nem mondták hogy mi okozza, vagyis csak azt hogy valszeg sárgatest elégtelenség, ami ugye a 12- hétig elvileg fenntartaná a . December 18-án mérték utoljára a progimat, kövi alkalom jan. 4-én lett volna, no azt most már kihagyjuk ;) csak ultrahangra megyünk. A TSH-ról szó nem esett, a nőgyógyászok erről nem beszélnek, mert nem az ő asztaluk. Tény hogy 2 napja emeltem a gyógyszeradagon, most kicsit tanácsatalan vagyok, hogy szedjem-e a régi adagot vagy már az újat :roll: PCOS esetében pedig alap, hogy adnak utrot vagy duphastont, nem is értem, hogy én miért nem kaptam az első naptól :roll:
A vérzés ma reggelre jelentem elállt, így most várjuk a reggeli idejét, aztán irány vissza az ágy :)

Anyci: gyógyulgass drága, mennek a gyógyragacsok :D

milyen: köszi a bíztatást meg a néma drukkot, majd msn-en úgyis értekezünk...

chrissy: hát elmondom Neked, hogy amikor megtudtam hogy babát várok, megszédültem kicsit. Nem az a felszabadult boldogság tört rám, aminek jönnie kellett volna, kicsit meg is ijedtem magamtól (bár valszeg nálam a külső körülmények is rátettek egy lapáttal, hogy nem kitörő örömöt éreztem). Megláttam a tesztet és azon kaptam magam, hogy én most ennek örülök-e vagy sem. Alig mertem ide a fórumra ezt leírni és vártam a fejkaszákat a lányoktól, mert itt ugye mindenkinek egy a célja. :( Aztán elmentem orvoshoz, ahol is a drága nőgyogyim megfogta a kezeimet és az övéibe temette. Megkérdezte miért ilyen szomorú a szemem, amikor annak nevetnie kellene. Elmeséltem neki, hogy mi mindenen mentem keresztül az utolsó 2-3 hétben, amire az orvos csak annyit válaszolt: Na és drágám, de hiszen magának gyermeke lesz :D Akkor ott rám ragadt a jó kedve és az életöröme. Tegnap is amikor bementem hozzá és felfeküdtem a vizsgálóasztalra, azt mondta, hogy nyugi, ránk ijesztett ez a gyerek, de minden rendben lehet még. És megint bevettem a lesz@rom tablettát :) nem foglalkozom az engem körülvevő világ negatív dolgaival.
Bár az enyém csak egy kezdődő terhesség, de dolgoznak a hormonok. Fogalmam sem volt arról milyen érzés nem ismerni valakit és már szeretni feltétel nélkül. Nos ez olyan érzés... Kimondhatatlanul jó dolog és felemelő érzés :)

Bocsánat ha kicsit hosszúra és túl őszintére sikeredtem ;)

Ja és lányok B.U.É.K. mindenkinek!
Vendég
 


Látom, termeltetek kicsit, visszaolvasok 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csajok, köszi a "tiszteletben tartást", nem mondom, hogy ha plussz tesztem lesz, nem mondom el senkinek, mert ki sem bírnám :lol: , meg rakok majd fel képet is, csak addig nem igazán akarok vele (gondolatban sem) foglalkozni.
Nem akarok jeleket keresni, mert akkor úgyis kérdezek....ha kérdezek, kapok válaszokat is, és akkor azon rágódok egész nap. :lol:
Tudom, értitek, mit akarok mondani... :wink: És tudom, hogy magatokban/magunkban ugyanúgy szurkoltok/szurkolunk a másiknak, még ha nem is írjuk ide ki naponta 6x 8) nekem legalábbis most így jobb...


Milyen
én sem tudnám elviselni, ezt a rinyát...csúcsos, kerek...nem mindegy :?: Ez csak egy babona.... :lol:
És mivan, ha valaki ikreket vár :?: Ha fiú-lány, akkor az egyik fele csúcsos, a másik kerek :lol: :?:


Csibuc
megijedtem, ahogy el kezdtelek olvasni...
aztán a végére megnyugodtam, hogy jól vagytok :!:
Csak szedd a duphastont, és pihizz sokat most....ölellek, és némán drukkolok, de nem lesz baj :!:


Anycikám
hát téged meg mi kapott pont most el :roll: :?:
Jobbulást kívánok neked :!:
Kép


Chrissy
azért nem tűnök el, ne aggódj, ki sem bírnám, megenne a rosseb úgy hiányoznátok :!: :wink: Hisz ti vagytok a barátaim :!:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Neked ment az én lapom :?: :lol: :lol:
Akkor valószínű a tiéd hozzám...még nem mentem le a postaládához, de majd később megnézem, megjött-e :?: :!:


Puszi
nincs semmi különös, csak fekszem :lol:
Azon gondolkodtam, ma elmegyünk kicsit sétálni férjecskémmel, mert már herótom van a sok fekvéstől :roll:


Bri
Nem kell szégyellned magad a levélcsere miatt, ez mindenkivel előfordul :wink:
Én meg a hobby :shock: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez volt a hét vicce :lol: :lol:
Hát nem tudod, hogy szinte olyan vagyok gondolkodásban, mint te :?: Egy napon születtünk :lol: :lol: :lol:
Nekem megvan a magam hobbyja, van kiért élnem, és nekem ez elég hobbynak is :lol: sztem te is ugyanígy vagy ezzel :wink:




"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt!

Ugyan már Bri, egy kis baki belefér! Nehogy problémát csinálj már a képeslap ügyből! :wink: :D
És ami apácskát illeti, még mindig úgy gondolom, hogy neki az kell, hogy élete párjára felnézhessen. Ezért szeretné, ha lenne önálló életed, hogy tisztelhessen.
Szerintem kétféle férfi létezik: az egyik, aki sikeres nőt akar maga mellé, azzal a ténnyel együtt, hogy lehet, hogy nem mindig lesz otthon kenyér, és néha az ingeit is magának kell kivasalni és a másik, aki az a típus, hogy "Te csak üljél itthon, én keresem a pénzt, de tudjak minden lépésedről és majd én megmondom, hogy megveheted-e azt a libamájat vagy túl drága-e nekünk". Na nálam ez a pfújjj kategória.
Na, de pont ezért örülök, hogy apácska nem akar téged bezárni...
Na, de tudod mit, gyere haza, eljárogatok én veled kapcsizgatni meg shoppingolni... :wink:

Csibuc, rendben lesz minden. :!:
Nagyon köszönöm az őszinteségedet! Jó olvasni ilyet, mert tudtam én, hogy nem megy itt minden úgy, mint a mesékben. Teljesen természetesek lehetnek a kételyek, a félelem... Szóval köszönöm, mert nagyon jó érzés volt olvasni, hogy nem mindig csupa habos torta még ez sem. És valahol én is erre számítok. Mindig azt mondtam: azért 9 hónap a 9 hónap, hogy legyen időnk felkészülni.
Az meg külön öröm, hogy megtaláltál egy ilyen dokit. :)

Betty, ti egy napon születtetek Brivel? És melyik hónapban? Mi a csillagjegyetek?

Többieket ölelem!

chrissy81
 
 


Mi lehet a vonalzómmal?
:? :shock: :shock:

chrissy81
 
 


Chrissy
eltűnt a vonalzid, lehet, hogy karbantartják az oldalt épp, nemtom...


Igen, egy napon, csak én egy évvel később...augusztus 1. oroszlán :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na én meg kos vagyok... Hasonló jellem. Az aszcendensem ráadásul oroszlán. :D

chrissy81
 
 


Igen, a kos is tüzes jegy :wink:
Az én aszcendesem skorpió.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bridget

Látod,mégiscsak kiderült,hogy elsősorban magával van baja!!Mert nincs ideje a megszokott dolgaira.
Te ne ess a megfelelés csapdájába,tedd azt,ami jólesik és így önmagad maradsz.És ez a legfontosabb!!

Puszi

Mi már csak ilyen jófej és megértő banda vagyunk!(kár ,hogy nincs glóriás smiley :lol: )

Csibuc

Ez nagyon emberi volt,ahogy leírtad!!És valljuk be,mindenki betojik egy kicsit a két csík láttán... és Chrissy,igen ,a 9 hónap arra van,hogy felkészüljünk,de tudjátok bennem mikor tudatosult anno igazán a dolog "visszafordíthatatlansága"????Amikor megkezdődtek a fájások...na az volt az a pont,hogy húhaaa...ez a gyerek tuti ki fog jönni..és ráadásul nem kilehelem vagy ilyesmi,hanem ott lent ,ahol olyan rohadtul fáj most... :shock: 8)

Most utólag jókat röhögök magamon,de ott,akkor nemvolt olyan vicces,mert nekem mindenki azt mondta,először gyengébben érkeznek a fájások,aztán fokozatosan erősödnek,na erre nekem az első is olyan volt,h azthittem kiugrom az ablakon..mondtam is magamnak:.........(ide rakjatok be egy jó kis cifrát :roll: )ez fog erősödni???Na de sokan túlélik,mint látjátok én is,nem a túlvilágról írogatok :lol:

Bettykém

Ne is kérdezz jelekről,úgysem válaszolunk!! :wink:

Anyci

Puszi Neked is!
Vendég
 


És most,hogy ilyen ügyesen megtanultam képet feltölteni,teszek is ide egyet Nektek!!

Kép

És találtam egy perverz sms-versikét,olvassátok:
Járd a vadászösvényt szerényen,
Fegyvered s farkad használd serényen!
Puskádat tedd sok nemes vadra,
S még vagy 50 évig ne kelljen Viagra!
Boldog Új Esztendőt!



Igaz,pasiknak szól,de jót nevettem!

Nektek pedig csak annyit kívánok:teljesüljön minden álmotok!!

(ja meg az enyémek is 8) )
Vendég
 


Én is mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok :!: :!: :!:

Kép


Milyen :lol: jó a versike :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!


Ha ma már nem jönnék:


Mindenkinek boldog, "bebabásodós"/babázós új évet kívánok!





Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Milyen, jó a versed!
És már írtam máskor is, de csípem a humorodat. A szülésről való emlékeid egyszerűen magával ragadóak! :wink: :D

És
MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK! TELJESÜLJENEK AZ ÁLMAINK ÉS LEGYÜNK NAGYON BOLDOGOK!

chrissy81
 
 


Bri
megjött a leveled :lol: :lol: :wink: Ari vagy nagyon, köszönjük szépen, a cserét meg majd mi megolduk Chrissyvel, ne aggódj :wink:

Chrissy
olyan ötletem támadt, mi lenne, ha feladnám ezt a levelet neked, persze másik borítékban, és te is nekem, és mindenkihez odaérne az eredeti :?: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: