Új privát üzeneted érkezett!

Én is így vagyok vele.:) Ma már többször bekukkantottam,aztán én is láttam, hogy sehol senki.Meglepődtem!Milyen napod volt ma?
morcivaci
 
 


Olvastam a blogodat.Az a mottó gyönyörű...és a zene...megkönnyeztem ám...
morcivaci
 
 


bakker
annyit írtam
és mind elment....:(
kfmares
 
 

 
 

Szia Kfmares!

Jobb már egy kicsit a kedved?
morcivaci
 
 


Mocivaci
köszönöm :wink:


Kfmares
szijja...fuss neki mégegyszer 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sebaj újra irom csak kajalok
kfmares
 
 


Sziasztok!

Szép estét nektek :!:

Timi
titimee
 
 


Szia Timi!Neked is szép estét!
morcivaci
 
 


na akkor úja a sokmillióezer sor :

Sziasztok CSajok!!!

Ma már csodás a hangulatom, bár nem tudom , hogy ez a jó időnek, az idő múlásának, vagy a tegnapi nyugi cseppeknek tudható be ... (ezeket még annó az esküvő előtt kaptam, mert totál ideg voltam a fogaim - gyökérkezelések- miatt, és nővérem barinője ajánlotta, hog c-vitamin van benne és talán használ)

Bár még a nap elején írtam uramnak egy hagyjál el inkább sms-t, de utána már édesen tudtam vele beszélni, ma szinte csőröztem is vele már rendesen, az imént pedig olyan kajával nyűgöztem le, hogy most csak piheg szegényem.... :D

Judy

gyerekek már csak ilyenek, iszonyat tudnak nem akarok tanulni és elegem van stílust felvenni...

délután hívott egyik diákom (11. évfolyam) apukája, hogy mondott neki 3 dolgot a gyerek és melyik igaz belőle, és hála ég 2 igaz volt, így most úgy voltam, hogy az eredmény szinte pozitív is lehet, mert nem mindent lodított a gyerek... ezért még ugyanúgy várd a 4.-et, talán ő lesz a kivétel és példás tanuló lesz :D

Timji

na igen, legalább a körmöm csodás, és talán le sem rágom, mert ugye a zselét így enni nem akarom
mai remekmű: olivaolaj a tepsi aljába, a krumplit 4-be vágni,fúszerezni vegetával, foliával lefedni, félóra, majd hozzátenni mirelit zöldséget, hagyni meg lefedni, és mikor már puha, szépen pirítani, hozzá jégsaláta-olivaolaj, főtt tojás, márványsatj, uborka - JÓÉTVÁGYAT!!!


Bettty

drága BEtty, igenis te vagy az, aki minket szépen felszed innen a padlóról, így sztem simán lehet mondani, egy ISTENNŐ vagy !!!! :D na most lehet pirulni :D
igenk EHCS ha megküldi a teszteket, tuttira , hgoy sorminta követő és most már teszt és nem csak internet függő is leszek :D

folyt... ( mert félek hogy elveszik...)
kfmares
 
 


Puffocska

látod, tudok én , ha akarok :D és még dokihoz is , vagyis vérvételre is megyek :D de a bogyókat most nem szedem be hisz dokim úgysincs így nyomonkövetni se tudja, majd ha hazajön és megnézi a leleteket, akkro talán már elhiszem neki amit mond , persze előtte nektek is levezetem az eredményeket, és sok fej és sok szem többet lát alapon, meg mivel lassan már mindenki elmehetne dokinak , mert náluk többet tudunk már , majd ti adtok nekem jó tanácsokat!!! :D
és veled mizu? peték érnek???


Miamano

hajrá, hajrá, ikereket szeretnénk látni :D nem ám, megelégszek én egy kis bébikével is aki zebrás tesztet csinál neked !!! drukkkk ezerrel

Morcivaci[b]

bár még igazán kezdő vagyok , de sztem Betty-nek igaza van, és később lehet a pé-d, ha ilyen hosszú a ciklusod... sztem tesztelgess és az sokat segíííííííííít!!!


kfmares
 
 


na most hogy lassan az egész 9. oldalt az én írásom tölti ki, folytatom is!!! :D gondolom csak nem fogtok ezért megorrolni rám..... :oops:

Tehát a mai nap már sokkal jobb, ma már azon is tudtam viccelődni, hogy drága szeretett uram az 5 cm helyett 10 cm-t vágott le vasárnap a hajamból, ami szerinte ugye nem is látszik.....

Eset: egyik kis diákom a mai dolgozat feladatnál nagyon el volt kenődve, mert hiába állt neki 11-szer is a feladatnak a számítógépen , csak nem jött ki neki jól. Már majdnem sírt , amikor odamentem hozzá és ezt mondtam: Drága Szivem, ez a feladato nem olyan, mint az én hajam, amit jól levágtak, azt a hiányzó 10 cm-t nem lehet pillanatragasztóval visszatenni és helyrehozni a hibát!! Te viszont próbálhatod akárhányszor, van még időd! A kis drága azonnal nekiállt és lám csodát, azonnal sikerült neki :D

Tehát alakulok, vagyis remélem... de uramnak is elmondtam, hogy az, aki nem szembesül a ma ismét megjött állapottal ( tehát pasik nagyrészt) illetve azok , akiknek azonnal összejött a gyerek, soha nem fogják tudni átérezni, milyen ez a pár nap, amikor tehetetlen vagy, és dühös, majd szépen lassan elfogadod az állapotot, és mivel annyi minden tennivaló van az életben szépen felállsz és halasz tovább!!!

Legjobb erre a munka, ezért nem tudtam ma írni, egész nap melóztam, 3/4 7kor fejeztem be itthon a tanítást, utána álltam neki a kajának , nem régen vacsiztunk, és most sztem hulla módjára beesek az ágyba :D

MINDENKINEK NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM, HOGY AGGÓDOTT ÉS SEGÍTETT EBBEN A PÁR BORZALAS NAPBAN....PUSSSSSZIKA NEKTEK!!!
kfmares
 
 


Sziasztok!!

Kfmares! Olvastam mennyire el voltál kenődve, és megértelek, nagyon le tudja rombolni a kudarc az ember önértékelését, de ne hagyd magad! Láttam a napokban egy dokumentumfilmet, arról volt szó benne, hogy ha valamit nagyon szeretnénk, beszéljünk róla, viselkedjünk úgy, mintha már a miénk lenne, ezzel be tudjuk vonzani az életünkbe. Hát lehet, hogy azt mondjátok, hogy hülyeség :oops: , de ha optimistán gondolkodunk, abból csak nem lehet baj.

Húú, ikrek? :) Hát elsőre megijednék, de ha úgy lenne, hát várnám őket szeretettel. :)


Lányok szorítsatok, holnap UH!
miamanó*
 
 


sziasztok,

Egész nap fáj a hasam és szúr a méhszájamnál. :cry: :cry: :cry: :cry:
Ezért nem nagyon jöttem. :cry: :cry: :cry: :cry:

Lányok, itt mindenki babás lesz, Betty pozitív energiái hozzánk kergetik a babókat. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
itt az ideje az irulás-pirulásnak :!: :lol: :lol: :lol:


Köszi csajok, hogy úgy gondoltok rám, mint pozitív enerdzsivivőre :lol: :lol:
Nekem is vannak rosszabb napjaim, mint minden embernek...bár már nagyon rég volt ilyen, most, hogy belegondolok :roll: de ez nem baj...azt jelenti, hogy minden rendben :!: 8) :lol:


Mares
jó sokat írtál, de jó érzés volt olvasni soraidat :wink:
Látod, így is lehet...és gondolj arra a gyerekre, akinek tanácsot adtál...és láss csodát, egyből más volt a helyzet :wink:


Judy
"Lányok, itt mindenki babás lesz, Betty pozitív energiái hozzánk kergetik a babókat."

Igen, hozzátok kergetem a babókat :lol: , de nektek meg az lesz a feladatotok, hogy hozzám is kergessetek egyet :arrow: na jóóó, lehet kettő is :lol:


Miamanó
holnapra: Kép


Töbieket puszmákolom :!:

Kép


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szépreggelt Mindenkinek!!!

Kel fel a nap, és én már itt ülök, hogy NEKTEK irogassak :D hihi

Judy

ez most babát jelent???? :D :D júúúúj, dejó lenne!!!

Miamano

egy nagy nagy nagy kalapppal!!! aztán gyere majd a hírekkel!

BETTY


nem kell nekünk enerdzsi drink, itt vagy nekünk te, és az, amiket írccccccc :D persze a baba-kergetés majd oda-vissza fog menni :D sőt, én kívánom, azonnal a lombik összejöjjön!!!!!! És így is lesz mert majd sokat gondolok rátok!
kfmares
 
 


Jó reggelt,

Mares,
Ez csak annyit jelent, hogy fáj, és gőzöm sincs miért. :oops: :oops: :oops:
Betty,
Hát persze hogy kergetünk neked is, sőt neked mindjárt kettőt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fáradt vagyok, Barbi este fél 12-kor aludt el és reggel fél 5-kor kelt. :roll: :roll: :roll: Csak tudnám mi baja??Nem szokott ennyire korán fent lenni. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szép jó reggelt

[img]http://2007augusztus20.freeblog.hu/files/foto/reggelikávé.jpg[/img]

Timi
titimee
 
 


Én meg azt hittem én leszek ma az első, tegnap nem fértem a géphez csak egy beköszönésig :)

Judy: lehet hogy a beágyazódás miatt fáj? Nemsokára kiderül :) Mikor tesztelsz? Visszaszerezted már a teszteket?

Miamanó: bocsi, elírtam a neved :) drukk mára.

Timi
titimee
 
 


Morcivaci:
Szép tüszőid lettek. Szóval ma mész te is kontrollra? Beleadtatok mindent a babásodásért, ugye? :)

Judy: lehet hogy a front miatt volt nyűgös Barbi?

Timi
titimee
 
 


Szép jó reggelt csajok!

Timi
Igen, ma megyek én is dokihoz 4 körül.Beleadtuk mindent a babócá(k)ért!:)Kíváncsi vagyok mit mond a doki,mert tegnap hajnalban úgy éreztem, hogy a bal oldali tüszőm megrepedt, mert azóta ott nem feszül a hasam, és tegnap este óta a jobb oldalon sem.Úgyhogy kíváncsi vagyok, hogyól éreztem-e.Szurkoljatok délután!
morcivaci
 
 


Bocsi az elírásért: hogy jól éreztem-e lett volna.:)
morcivaci
 
 


Kép



Timi
mmm, de jól néz ki az a csészike kávé :!: :wink:


Judy
sztem is a front miatt volt ilyen Barbika :!:


Mocivaci
délután kiderül, hogy jól érezted-e a dolgokat.
Drukkhegyeim :!:






Csajok, nézzétek máá meg a görbémet..... :roll:
Lehet, már nem kell mennem lombikra sem :?: :lol:
Na jó, ez csak vicc volt :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hűha ez nagyon bíztató :lol:

Timi
titimee
 
 


Hoztam nektek valamit. :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratulációt légyszi neeeeeeeeeeeeeeeeeeee....csak csíkerősítő energiákat kérek. :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép

Betty,
Húhaaaaaaaaaaa.......te leszel a következő?????Szuper a hőd. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:


Kép


naugye, hogy ugye? :wink: :wink:

Timi
titimee
 
 


Timi,
Nagyon jó ez a kép. :lol: :lol: :lol:

Ez az "ugye" rád is vonatkozik. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Remélem :lol: :lol:

Ezek szerint visszaszerezted a teszteket :wink:

Timi
titimee
 
 


Nem, ma megyek értük. :lol: :lol: :lol: Ez gyógyszertári. :lol: :lol: :lol:
Nem bírtam tovább, mert fáj a hasam, szúr a méhszájam, fél óránként pisilek és egyfolytában büfiznem kell. :lol: :lol: :lol:
Na erre volt egy megérzésem, remélem bejön. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Timi,
Nem csak reméled hanem tuti az az "ugye" pár hét múlva. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


11-ik dpo-n ilyen szép második csík csak jót jelenthet... bár már énis itt tartanék :lol:

Timi
titimee
 
 


Igen, de előbb beelőz betty meg morci és puffocska ebben a hónapban. majd utána kfmares jön a sorban. (remélem nem hagytam ki senkit :oops: )

Timi
titimee
 
 


Nemsokára Timi nemsokára.

Kicsit félek, mert a menzeszig még van pár nap és még mindig megjöhet. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Így van, most mindenkinek össze fog jönni. :lol: :lol: :lol: :lol:
Úgy szeretném ha már jövő hét közepe lenne! :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Most elmegyünk csavargóba Barbival, később vagy este még jövök. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Köszi a drukkokat, hamarosan megyek és felhasználom őket :D

titimee: semmi gond, beletrafáltál, tényleg kicsi vagyok :oops: :)


morcivaci: drukk neked mára! Olyan jó, hogy így be tudod azonosítani a tested jelzéseit, én csak érzem néha, hogy szúr, nyilal, de hogy pont mi az és mi történik.... de majdcsak belejövök.


betty: :o jól felugrott a hőd! Szurkolok, hogy valami naaaagyon jót jelentsen!


judy: de jó ilyet látni.... Csíkerősödéshez: ++++++++
miamanó*
 
 


Szépnapot CSajszik

Hú, mennyi minden történt kora reggel óta :D

Esemény hegyek :D

Judy

NAgyon nagyon gratula... én sztem soha nem fogok ilyen képpel szolgálni nektek ... :(

BEtty

A hőd valami nagyon állat :D lesz itt baba előbb is?? Még mennyi nap van hátra? teszt?


Miamano

drukk megy, és remélem csakis jót híreket hozol majd! :D


Morcivaci

drukkok oda is mennek :D mint mindenkinek, szép termékeny hónap legyen ez az október :D



Apival október 30-án elmegyünk Sopronba, egy kis hétvégére, szülinapi ajándéka ez lesz neki, ezt adom :D ( csak megint szerintem pont akkor fog megjönni....)
kfmares
 
 


Judy

elnézést, nem olvastam rendesen vissza, csakis csíkerősítő gratulációkat küldök jó?!!! Csakis így értsd!!!!!!
kfmares
 
 


kfmares: vagy éppenhogy nem fog megjönni és két csíkos tesztet kap születésnapi ajándéknak :lol:

Timi
titimee
 
 


Judy
aztakutyafáját :!: Látod, látod, megy ez mint az ágybaszarás kesergés nélkül is :!:
Csíkerősítők mennek+++++++++++++++++++++++++
Kép


Köszi csajok a drukkokat....hát persze, hogy teszteltem, de hát még matematikailag képtelenség lenne, hogy mutassa, mert a 7. DPO.n vagyok.....de hát a tesztfüggőség nagy úúúr :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Timi

Te lennél az Úr és szólnál hozzám, jaj , istenem, uramnak ez lenne a legszebb ajándék!!! :D én csak bizakodok, de nem tudom mennyire lesz aktív ebben a hónapban, mennyiszer-mikor tudunk együtt lenni..... nem lehet ugráltatni hogy na most bébi itten vagyok ....

BEtty

Istenem, jaj, de total jó lenne, ha te is :D minden lombik izé nélkül!
KÉpzeld: a kozmetikusom mesélte , hogy annó mikor babát szerettek volna, elment dokihoz az meg megmondta neki: magának nincs peteérése, 40 napra jön meg, jön a karácsony, térjenek vissza rá majd utána, kari után lányka elment a dokihoz mert hetek óta görcsölt a hasa, és a doki mit mondott neki: maga 6. hetes terhes :D mert ahogy ti szoktátok mondani, belenyugodtak hogy úgysem lesz egyszerű és csak élvezték az életet :D

druuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkk
kfmares
 
 


Hihetetlen, az előbb írtam és eltűnt. :twisted: :twisted: :twisted:

Miamano,Morci,
Mennek a drukkok ezerrel mára. Majd gyertek mesélni. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mares,
Mi ez a negatív hozzáállás????Api szülinapján már a 2 csík miatt fogtok örömködni. :lol: :lol: :lol:
Betty,
Köszi a csíkerősítőket. :lol: :lol: :lol: De ahogy elnézem a görbédet ebből még spontán is lehet, és akkor meg majd én fogom küldeni a csíkerősítőket. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Judy

Nem negatív vagyok, csak tudod, nem szeretek csalódni....

Neked mikor "kell" legközelebb tesztelned????


Miamano, Morcivaci

Helyzet? Hír???

Puffocskám

Veled mizujs??? Tüszők???
kfmares
 
 


Sziasztok!

Merre járnak az elveszett lánykák akik dokinál voltak?

kfmares: azért mi nők elérjük amit akarunk, ugye? :lol:

Timi
titimee
 
 


Csajok, akik dokinál voltak, mi a helyzet???Ne csigázzatok már minket. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Timi,
LH-don van már haloványka csík. :lol: :lol: :lol:
Mares,
Én most majd minden nap tesztelek egyet reggel 10-essel amit elhoztam a barátnőmtől. Kiváncsi vagyok erősödni fog-e.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello Csajok!

Judy
Küldöm én is a csíkerősítőket!!!

Nálam az a helyzet, hogy a jobb oldali tüszőcske megrepedt (igaz én a bal oldalit éreztem tegnap hajnalban, szóval ennyit a megérzéseimről :) )a bal oldali pedig jelenleg 20x22mm, szóval ő is bármikor durranhat!Szurkoljatok, hogy a kis fickók célba érjenek!
morcivaci
 
 


Morci: hajrá - hajrá :) azért ma még bújjatok össze. hátha ikreid lesznek :)

Judy: még nem teszteltem. nemrég értem haza :lol:

Timi
titimee
 
 


Morci,
Gratulálok, akkor te is úgy jársz mint én, hogy nem egy időben repednek. Mindent bele 2 naponta mert nem tudhatod hogy ketteske mikor reped. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mikor mész legközelebb uhu-ra????

Köszi a csíkerősítőket. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Timi

Azért nem jelentkeztem eddig...mert...szóval..hát na... rágyúrás volt...:) :) :)
morcivaci
 
 


Timi,
Haaaaa....jó sokáig dolgozol. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: igen, ma (is) túlóráztam. meghát messze lakom a várostól. legalább egy óra mire hazaérek...

Timi
titimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?