Új privát üzeneted érkezett!

Ok, mindjárt meg is próbálom!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Laptetűűű! :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betette, de csak szaggatott vonallal.
Mindegy, így hagyom.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Szerintem teljesen jó ez a görbe! Szerintem semmi okod a kesergésre!

Az uram az előbb figyelmeztetett, hogy ne foglalkozzak már ennyit ezzel a témával, mármint azzal, amit itt beszélünk. mert az előbb is hívott és egyből ti voltatok a téma. Azt hiszem meg kell tanulnom magamban tartani a dolgot és tényleg csak veletek kibeszélni, ahogy ő mondta, minden apró mozzanatot.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
de az a fura, hogy akkor az LH tezstem meg hogy lehet nega :?: :roll: :shock: Na mindegy, hisz láttam már ezerféle dolgot...
Sztem az elején ez tök normális, én is éjjel-nappal erről témáztam, de nem igazán értette senki, mit is beszélek :lol:
Pé., cn., DPO., v v., LH....stb. Csak kamilláztak :shock:
Ma már a férjem szinte mindent tud mindenről, na nem olyan kifinomultan, de mindig kérdezett, hogy az most mi, meg miért....és gondolom megjegyzte :lol: :shock:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Joli!
Mensi sehol még???? :shock: :) ..

Hu csajok most du le kellett feküdnöm mert iszonyat hányinger rámjött,még ilyet nem produkáltam,aludtam vagy 2 órát ,aztán jobb lett,de még mindig nem az igazi...

Merre vagytok lányok??
Vendég
 


Én itt 8)

A rosszullétnek nagyon örülünk :D , ez csak jót jelenthet. Holnap remélem mielőbb megkapjuk a jó híreket

réka80
 
 


Réka!
Megvolt a du-i alvás?
Sokat aludt Zsozsó?
Kíra is eldölt ma :lol: ,ma nagyon korán kelt..
Igen sokan mondják hogy az jel ha rosszul vagyok...
Furcsa nekem mert sem Kíránál sem a februári terhességemnél nem volt ilyen :roll: 8) ...
De bármit kibírok érteeeee :!: :!: :!:
Vendég
 


Aludt Zsozsó 1 órát cca :? Most várjuk a barátnőjét, egy kis csevegésre 8)
Naná, ilyenkor még a rosszullét is könnyebb. Most minden rendben lesz :) tuuuti :wink:

réka80
 
 


Jó reggelt lányok!

Köszönöm a hiányolást, itt vagyok, meg vagyok, csak egy picit össze jöttek a dolgok, világ vége hangulatom volt. :roll:
Sógornőm kioktatott, hogy súlyfelesleggel nem szabad babát vállalni, mert az milyen veszélyes. Ezt mondja ő, aki a második baba után a 160 centijével 90 kiló lett. :? Na mindegy!

Viszont nagyon jó volt babázni, olyan jó volt nosztalgiázni, csak Kristóf nem hagyta a kezembe a picit. Még sosem volt ilyen szituáció, hogy másik babát fogjak, hát amikor észre vette éktelen ordításba kezdett.
Ma oltásra megyünk, nagyon nem akarom, tegnap pedig baba-mama klubba voltunk, nagyon élvezte Kristóf azt hiszem rendszeresen járni fogunk, főleg, hogy mindjárt itt az ősz.

Zsu
Az én apukám is rendőr volt, nyomozó. Már nyugdíjas. De emlékszem, hogy amikor forrónyomos volt, akkor mindegy volt, hogy milyen nap, vagy milyen ünnep volt, mennie kellett. Sokszor a szülinapjainkon sem tudott otthon lenni. Talán ebből adódik, hogy imádom a krimiket, a sorozat gyilkosos filmeket. :)
De ne ijedjetek meg nem vagyok pszichopata. :lol:

Pitypang
Azt hiszem téged még nem is üdvözöltelek. Jó hogy jöttél, jó kis csapat lettünk.

Joli
Az utolsó hetet én is kétségek között kinlódtam végig, de nekem napra pontosan megjött, úgy hogy már holnap elmúlik, aztán alig várom, hogy leteperjen apa. :lol:
Nagyon jó lenne, ha most össze jönne, mert mindig májusi babát szerettem volna, és most akkor születne.

Kírus
Mizu doki ügyben? telefonáltál már, vagy még keresésben vagy?

A keksz receptet nem felejtettem el, a mai nap folyamán leírom.

Szép napot lányok!

Kép
Kép
susytunder
 
 


SZiasztok!
Susy!
Na akkor én mit szóljak a súlyfeleslegről ,akkor engem látna sogornőd :lol: :lol: ..
És most még többel kezdem mint Kíránál :? ..
Kis féltékeny volt Kristóf,ha lesz tesó akkor is az lesz néha tuti :)..
Kíra még mai napig is olyan ám...dehát majd kinövik :wink: ..
Telóztam igen,és 14:30-ra mehetek :!: :!: :!: :!: :!: Úgyhogy gondoljatok majd rám!!

Joli!
Piri sehol még?
Tünetek?

Réka!
Merre vagy?? Talán alszotok még :?: 8)

Zsu!
Holnaptól hosszú hétvégéd lesz??

Betty!
Átírhatod majd hogy ma doki :wink: ,vagy majd beírod a legközelebbii dátumot..
Azt a 24.ei idöpontot a kórházban le is mondom az tuti... 8)
Vendég
 


Jó reggelt :)
Fent vagyunk 6 óta, megint :? Most nézi a mesét Zsozsó, de így nagyon hosszúak a délelőttök. 1-nél előbb sose alszik el, és délutánonként se alszik nagyokat. Szerintem nagyon meleg van :cry: Én is türelmetlenebb vagyok, amitől ő is nyűgösebb. isteni ez az ördögi kör.

Kírus Drukkolok a délutáni babakukucsra :)

Susy Örülök, hogy itt vagy :) áááá, vannak ilyen sz@r napok. Sógornőd nagyon kedves :cry: , ilyenkor vlmi jó kis visszavágás biztos helyretenné :twisted:

réka80
 
 


Sziasztok Csajszik!
Megjöttem tegnap, de nagyon későn, ma korán keltem dolgozok...

Nagyon szép helyeken voltunk tegnap (Tatabánya és környéke), és képzeljétek, hogy nem szedem már a Clostit semmi bajom nincs, teljesen elmúlt a hasfájás meg a rossz tünetek!!! :lol:

Joli
Mi újság?nagyon drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön! :wink:

Kírus
Hogy vagy?, szerintem is jó az, ha vannak egyértelmű terhességi jelek az rosszat soha nem jelent!
Mindenképpen rákérdezek az orvosra!
Szorítok, hogy ma a dokinál minden rendeben legyen és jó hírekkel térj vissza! :lol:

Pitypang
Szurkolok, hogy ne jöjjön meg! :wink:
Peteérés ügyben meg csak annyit, hogy nekem a Closti előtt soha nem volt és azt sem tudtam milyen az, és ezáltal mindig sokára jött meg, alig bírtam már kivárni!

Suzy
Örülök, hogy megvagy! :lol:

Ne legyél elkeseredve, szerintem szinte mindannyiunk küzd ilyen problémával, csak tudom nagyon igazságtalan és dühítő inkább ne mondana semmit!
Én mivel PCO-s vagyok sokat híztam, de nem vagyok kövér, csak van felesleg rajtam. Azt mondta a dokim, hogy most egy kicsit le kellene adni, de nem bírom szedni azt a gyógyszert, amit kifejezettem fogyásra írt fel a PCO-soknak, mert kettős látásom lett tőle!

Betty
Nálad helyzet?
Jó a tábli egyre jobb, csak Én most nem írnék újabb adatot, megvárom, hogy mi lesz inszem miatt!

Azt hiszem mindenkinek válaszoltam,bocs, akit kihagytam, csak annyit írtatok Csajok egy nap alatt, hogy ...., ami perszem nem baj :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:08-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Réka
Téged hagytalak ki, pedig tudhatnám, mert Te szoktál elsőként jelentkezni, mint korán kelő!
Mi újság, hőd??? :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


De az is lehet, hogy egy csoda folytán erre nem fog sor kerülni!Kívánom!!! :lol:

puszi[/color]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:09-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
Kihagytál :?: :?: :cry: :cry: :cry: ( :wink: )
A hőm remek, alakulok, és hatalmas önbizalmamban el is nyomtam 2. pisiből-igazi amatőr módjára- egy tesztet. Totál nega 8)
No ki a topic legnagyobb lúzere :?: :lol: :lol: :lol:

réka80
 
 


Réka
Bocsika... :cry:
Sajnálom a nega tesztet, hanyadik napon is vagy?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én eldöntöttem nem fogom magam még a teszt dolgon is hergelni, így ma bevásárolok tesztből és ha úgy gondolom igen is csinálni fogok!!! :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kírus
Nem dolgozom a négy napban, mert végre hosszú hétvége van, csak a klinikára megyek minden nap, de remélem megéri bemenni!
:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:10-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt Lányok!

mensi még sehol, de tegnap is voltak olyan görcseim, hogy azt hittem, azonnal megjön, de még nem. Szerintem azért nagyon rájátszik, hogy ez lenne az első gyógyszermentes mensi, és a szervezetem még nagyon nem tudja, hogy mit kell csinálni. Nagyon remélem, hogy ha nincs baba, azért megjön és nem kerülök, azok közé, akiknek csak gyógyszerrel tudják meghozni a fogi elhagyása után!!!
Tünet semmi! Habár ma reggelre előjöttek a pattanásaim. Ez biztos mensis jel nálam. Meg tegnap este simán belealudtam a filmbe. Képzeljétek estére a hőm már 37.3 volt. Biztos ezért is aludtam be. Mondjuk tudom az esti semmit sem jelent, csak furi volt. ma reggel ismét 36.8 volt. Mellbimbók még mindig érzékenyek. Kb. ennyi.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 40000_.png

Zsu

Örülök nagyon, hogy jól vagy végre!!!! Már csak néhány nap... :D

Betty

Köszi a megértést! A hőgörbéd teljesen ok. Szerintem nem kell aggódnod miatta.

Réka

Sajnálom a nega tesztet! :( Pé után, hányadik napon voltál?

Kirus

Szorítunk érted, hogy jó hírekkel gyere délután. A rosszullét tényleg nagyon jó jel. Azt jelzi, minden rendben. Kitartást!! Mindent a babáért.

Susytunder

Örülök, hogy kicsit kikapcsolódtál. Ne legyen világvége hangulatod!! Mi itt vagyunk! Támogatunk mindenben!!! A túlsúlyról annyit, hogy én most 164 cm 70.5 kg vagyok. magyarán nem vagyok éppen nádszál. Ha most babás lennék min 85 kg lennék szüléskor. :(
Szerintem nem kéne az ismerősökre figyelned! Lehet, csak irigykednek, hogy te ismét egy ilyen csoda előtt állsz.
Nálad, hogy is volt az első babádnál? Rendesen voltak mensis görcseid? Hány nap után teszteltél?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Nekem volt olyan, hogy felment a hőm és a következő nap meg le és akkor megjött, de ez nem biztos, hogy nálad is így lesz!Kívánom, hogy sikerüljön és egy nagy teher essen le a vállatokról!
Úgy gondolom,ha meg is jön ne legyél elkeseredve, mert ez szvsz nem lenne meglepő! :roll:

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
köszi a drukkot, én is abban bízom, hogy már beköltözik lassan hozzánk a kis baby. Már nagyon megérdemelnénk... amiért amennyit eddig küzdöttünk érte... :roll:


Kírus
drukk 14:30-ra!!
Bár tudom, hogy úgyis minden rendben lesz! :wink:


Réka, Réka :lol:
8 DPO-n tesztelsz?
10-es teszted van?
Nem baj, én is szoktam ám! :lol:


Joli
Csak pénteken tesztelsz, ha nincs piri?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Zsu

Csak tudod olyan furi, hogy vasárnap óta görcsölök és semmi. Ilyen még nem volt. Igaz nagyon rég volt, hogy gyógyszer nélkül kellett megjönnie, de ahogy emlékszem, akkor is aznap kezdett fájni. Lehet ez mostantól így lesz. Nem tudom. Most megint nagyon fájogat.
Ez nem baba, hanem a nagy szakállú miki. Csak akkor már indulna be, mert így kihullik a hajam. Olyan, mintha vasárnap óta meglenne, de mégsem. :(

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Betty

Igen, csak pénteken, mert, ha ciklus.hu szerint nézed, aznap lesz 14. dpo. Csak lassan kitépkedem a hajszálaimat.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így bepofátlankodok hozzátok... :oops:
Mi is augusztusban álltunk neki a babaprojektnek...igaz még a gyógyszer elhagyása utáni 2 hónapot ki kellett volna várnunk....de hát így alakult... :)
Már 2. napja késik..remélem nemcsak a megzavart hormonok, hanem a baba miatt :lol: :lol: :lol:

Kicsit magamról: 24 éves vagyok, gyógypedagógusként dolgozom...és első babánkat tervezzük...vagy talán már várjuk is...
Vasárnap pedig meglesz az első tesztelésem is szorítsatok majd! :lol:

Joli83!
Azt hiszem mi épp egy cipőben járunk:)
Mikor csinálsz tesztet?
Nagyon szorítok, hogy 2 csíkos legyen!

pussz mindenkinek
iner
 
 
 
 


Joli
Ne legyél ennyire ideges, magamon tapasztaltam régen, hogy ha sokat idegeskedtem nem jött meg, de tényleg!
Nekem ez nem újdonság, amit írsz, mindig így volt jó előtte fájt a hasam és még utána volt, hogy két hétre jött meg(most nem megijeszteni akarlak, csak van ilyen is!!!

puszanntás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szia Iner!

Üdv, közöttünk!
Igen, egy cipőben járunk, csak nekem már nagyon mensis tüneteim vannak. Legkorábban pénteken csinálok tesztet.
Vannak valamilyen tüneteid?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Zsu

Tudom-tudom.. Csak olyan idegesítő, most akkor jöjjön meg, vagy ne! Ne szórakozzon itt feleslegesen. :evil:

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Köszi lányok a biztatást!
Én sem vagyok nádszál, sőt... Kristóffal 12 kilót híztam, az mind rajtam van, és volt előtte is fölösleg, szóval van bőven, de nem érdekel, majd a babák után fogyok, meg tudom csinálni. De egyébként láttatok a képeken hogy milyen vagyok.

Joli
Mikor Kristóffal terhes voltam nekem is görcsölt a hasam, és mindig azt mondtam, hogy na most fog megjönni. Aztán én mensi kimaradása után vagy 2 nappal teszteltem egy pillanat alatt pozitiv lett. Egyébként az anyák lapjába olvastam, hogy fogi gátló elhagyása után többszörösére ugrik a fogamzó képesség, lehet neked ez bejött. Drukkolok!
Ja! És olyan álomkóros voltam, hogy legszivesebben nonstop aludtam volna.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Joli
Nyugi, eljön az a nap is!!! :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szia Joli!

A fáradságon és azon kívül, hogy olyan néha a gyomrom, mintha másnapos lennék...kicsi émelygés de semmi hányás...a melleim érzékenyebbek és a mellbimbóm kicsit sötétebb lett...
Én vasárnap csinálok tesztet...
Nekem tegnap kellett volna megjönnie, vasárnap és hétfőn picit fájt a hasam, mintha meg akarna jönni, de aztán nem lett belőle semmi...persze vasárnapig még bármi lehet, de most egyáltalán nem fáj a hasam...
Nagyon várom a teszted eredményét...:)

pussz
iner
 
 
 
 


Susytunder

Álomkórosnak nem gondolnám magam, csak tegnap este bealudtam, meg ma alig bírtam felkelni, még most is kómás vagyok, de alapból elő szokott fordulni velem.
Valami tényleg történhetne!!!!!!!!!!!!!!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Halihó Iner!
Örülünk, hogy gyarapodtunk, legalább így még többen izgulunk és drukkolunk egymásnak!

Húúúúú, Te is milyen fiatal vagy?
Szorítunk, hogy sikerüljön és ne a hormonok szórakozzanak Veletek! :wink:

üdv.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Iner

A mellbimbó sötétedés szinte tuti tünet! Nem akarsz kicsit korábban tesztelni?????????????? Nekem is tegnap kellett volna megjönnie...

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Szerintem teszteljetek mindketten ma!!! :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hááát, én nem merek ma tesztelni, mert a reggeli vizeletről már lekéstem, és elvileg az a legbiztosabb.... :roll:
De remélem igazatok lesz lányok... :lol:
Az elején attól tartottam, hogy a gyógyszer elhagyása miatt produkálom a tüneteket, mellbimbó stb...de akkor lehet hogy hamarosan bezebrásodok????
De jó lenne:)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Zsu

Én tutira nem csinálok ma. Csak pénteken. Most megint leszakad furcsa mód, inkább a derekam. hasam is fájogat, de a derekam viszi a pálmát.

Iner

Akkor mit szólsz a péntekhez? Tesztelj velem reggel! Mondjuk szerintem addigra ömleni fog belőlem... :(

Susytunder

Neked mennyi ideig voltak a mensi görcsei, amikor babás lettél?
Képzeljétek nekem, ha fekszem egyáltalán nem érzem, csak ha ülök, vagy leginkább állok.
lehet ez is a psziché hatalma?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Én maradok a vasárnapnál, ha kibírom addig :lol:
Remélem akkora már tuti lesz z eredmény... :lol:
Ha nem haragszol... :oops:
De Te eredményedért is ugyanúgy izgulok, mint a sajátoméért :D

Nekem fájt a derekam, és jobban mikor álltam...ha ültem nem éreztem annyira...jah meg a gyomorégés...nem is értem...eszek és egy fél óra múlva már ég de egészen fent...
:roll:

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Mindkettőtöknek teljesen terhességi tünetei vannak, ezt hogy lehet kibírni... :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


nehezen, de muszáj...:wink:

elolvastam az első pár hozzászólást..ne haragudj Zsu, hogy megkérdezem, de nálatok most hogy áll a helyzet?
Persze ha nem akarsz nem kell válaszolnod :oops:

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 



Iner
Miért ne kérdezhetnéd meg?
Inszem előtt vagyok,20-án megyek uh-ra először és utána 2 naponként ellenőrzés, hogy mikor legyen a beavatkozás! :wink:
Follikulometriás uh lesz, hogy a tüszők milyen állapotban vannak!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli
igaza van Suzynak, ne legyél ideges, mert lehet, ezért is nem jön időben!
Nekem is óramű pontosságú, és amikor volt a laparoszkópiám, megvolt a műtét időpontja, a ciklusomhoz igazítva (mert azt pont a közepén kell csinálni), és előtte nem betegedtem meg.
Már örültem, hogy talán megúszom a műtétet, és sikerült közben a "csoda", de a tesztjeim sorra negák voltak :shock:
2 hetet késett!
Akkor jött meg, amikor a műtét napja lett volna! :shock:
Előtte persze már megbeszéltem a dokival, hogy az időpontot el kell tolni. Hát így is volt, nem úsztam meg a műtétet :twisted:


Szija Iner! Üdv. a klubban! :wink:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Iner

ne viccelj! Miért haragudnék? Akkor csinálsz tesztet, amikor jónak látod. De nagyon jó tüneteid vannak!!!!++++++++++++++
Tudod itt mindenki majdhogynem jobban izgul a másikért, mint saját magáért. Ezért örülök én nagyon, hogy elindítottam ezt a topicot. Jó, hogy együtt vagyunk lányok!

Zsu

Szerintem nekem nincsenek terhességi tüneteim.- Sokkal inkább mensis. Így tényleg könnyű kibírni. Elvégre csak tegnap kellett volna megjöjjön. Pénteken majd kiderül, hogy mi van, ha addig nem jön meg. Tényleg, ti attól lesztek csajok pénteken?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Betty!

Tudom. Pláne, hogy én nagyon be tudom magyarázni a dolgokat!
csak már nem tudom mit tegyek. Énekeljek neki, hogy megjöjjön, vagy mi?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Én minden nap vagyok!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


:lol: Énekelni?? :lol:
Hát nemtudom, lehet, jó lenne! :lol: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Én is általában minden nap vagyok!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Tornázz egyet, nekem régen az segített!
Ha tényleg úgy gondolod, hogy meg fog jönni akkor mozogj egy kicsit! :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Iner
ha be szeretnél közénk kerülni a táblicskuba, akkor kérnék pár adatot hozzá:
Életkor, mióta prób., (bár ezt már tudom), vitamint milyent szedsz, ha szedsz, és ha van valami megjegyzés (pl.doki 21.-én).
JA?! És a ciklushosszt is kérem.

ÉS EZT MINDENKITŐL KÉREM!
(kivéve Kírus, és Joli )
Köszke!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Zsu

Éppen nagytakarítás előtt állok. Majd a kádsúrolás, porszívózás, segít... Talán.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: