Új privát üzeneted érkezett!

babszika gondoltam... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


egyszer hulyultunk a parommal hogyha lenne UH gepem siman stimuzhatnam magam.gyogyikhoz nem kell recept,inekciohoz sem, magamnak beadom es kesz. egy csomo lovet megsporoltam volna stimu idejen.

Kép
monyo83
 
 


na ja, végülis tuti!
és lassan már le is doktorálhatnánk.... 8)

babszika
 
 

 
 

monyo kb 1 millát gyűjcsetek össze és már tudtok is venn uh gépet... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nem egy milla eg yuh gép. Szerintem nem olcsó mulatság.

Kép
csucsu05
 
 


hat jol informaltak vagyunk a temaban az mar biztos :lol:

Kép
monyo83
 
 


Kézi uh gépet 20.000-ért lehet venni!
http://www.expressz.hu/egeszseg/keszule ... 15729.html
:lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Babszika: és ez szerinted ez megbizhatóan ugyanolyan mint a dokiknál van??

Kép
csucsu05
 
 


babszi ez tok jo :lol: vajon mire hasznalhatta 1-2szer? :roll:

Kép
monyo83
 
 


csucsu!
én tuti nem vennék!!!!!!!!!!!!!!!!!!

monyo!
na ja...... :shock:

babszika
 
 


Csajok!

Rendik vagytok, de tényleg!
Nem abból van elegem, hogy új hónap-új remény. Hanem a sorsból! Egy kicsit kibuktam reggel, de már jobb valamivel. Az a baj hogy most nagyon reménykedtem és persze pofára estem.... Ez van. Csak azt nem tudom, hogy hogyan tovább... ugyanis februárban lejár a gyesem. A gyereket még nem irattam be az oviba, mivel bíztam abban hogy mára már pociban lesz tesóbaba. így szerintem csak szeptemberben veszik fel az oviba, de addig mit fogok csinálni? így állást sem tudok keresni, mert akkor kire bizzam a gyereket? Ez a bizonyos két szék közül a padlóra esés. Ez az ami miatt el vagyok keseredve.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


babszi majdnem ugyanolyan a vonalzonk. :lol: csak most vettem eszre

Kép
monyo83
 
 


Móni!
Sajnos, be kell ismernem, h a férjemnek igaza van: "nyugi, majd csak lesz vhogy!" - mindig bejön neki!
én halálra aggódom magam, ő meg Pató Páként mindent utsó pillanatban és a lehető legjobban megold :wink:
Remélem, te is így leszel!

babszika
 
 


moni :cry: ez tenyleg nehez ugy...

Kép
monyo83
 
 


Móni: Gyes után menj el munaknélkülire. akkor azért van valami bevételed és még több is mint a gyes. Ami szerintem egy röhej.
Látod én is biztam abban, hoyg jön a tesó baba és nem kell napi 4-5órát utaznom a munakhelyemre. na jó a lányomat beirattam az oviba ennyiből előrébb állok. De mosta szabim ha letellik mehetek melózni ami nemlenne baj csak ne kellene 5órát utaznom. De az én férjem is azt mondja addig még bármi lehet.
Ki tudja lehet az utolsó pillanatban jön a tesóbaba nálatok és nem kell görcsölni sem az ovin sem a munkahelyen.

Kép
csucsu05
 
 


nagyon rosz lehet ugy probalkozni hogy elotted lebeg egy datum ami alatt jo volna terhesedni :roll: szerintem ez is lehet egy kis gatlo tenyezo,vagy nem tudom,nekem az lenne.Bar most nekem is azt mondta a dokker hogy kb fel ev ameddig eselyem van aztan mar megint felmegy a tesztom.probalok nem erre gondolni de neha eszembe jut.

Kép
monyo83
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hát, igen!
Tényleg rossz dátum szerint "cselekedni", és lehet ez miatt nem jön a baba. Ha előről kezdhetném akkor már belekezdtem volna a tesóprojektbe akkor mikor a fiam még csak fél éves volt. De kár a múlton rágodni. Előre kell nézni!
Amúgy Csucsu, most én is arra gondoltam, hogy gyes után kiveszem a szabikat, utána meg munkanélküli, és szeptembertől meg meló mikor már Atika is ovis lesz. Addig meg még talán tesó is összejön. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


mit talán....

NANÁ!!!!!!!!!

babszika
 
 


moni voltal mar valamilyen vizsgalaton?

Kép
monyo83
 
 


Basszus!
Termeltek ám! :lol:

Babszika! Minden elismerésem, hogy szúrod magad, én attól is rosszul vagyok, ha "más" szúr! Nem hiszem, hogy lenne merszem beadni magamnak, bár egy gyerekért mindent megtesz az ember. Nagyon-nagyon megy a megadrukk!

Móni!
Nem akarok sablonos szövegeket írni, de szerintem, amit Csucsu írt, az szimpinek tűnik, és mikor letelik a szabi, már jön is a tesó! :wink:

Csucsu! Érted is még mindig megy a drukk!!!

Monyo! Én most csak folsavat szedek, és igen, spontánkodunk, tavaly május óta. Szedtem egy ideig Elevitet, de úgy döntöttem, hogy minek, ha nem jön a babóca! Szedek még MgB6-ot, muszáj erősíteni az idegeimet a hülye ügyfeleim miatt! :evil:

Egyébként, mint látjátok, ma vagyok a 18. napon, tuti, hogy már túl a pé. És ma megint elkezdődött az alhasi erős fájdalom és sokat kell mennem pisilni! A múlt hónapban ugyanez volt. Van vkinek vmi ötlete, hogy mitől lehet?! :roll:
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi!
Ötletem nincs a "tünetekre".

A szúrás pedig első hallásra, sőt az oktatóvideó megnézése után is rettenetesen hagnzott nekem is.
De ma reggel.... ahogy mondod: a KicsiBabért mindent!!!!!

babszika
 
 


Akkor csak továbbra is hajrá Albertiék!
Már szavaztam egyet ma is! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Babszika!

Jó az avatarod! :wink:
Amúgy a szurit hová kell adnod? Magad adod be a szurit, vagy a férjed segít?

Monyo!

Igen voltam a dokimnál augusztusban. Akkor néztünk hormonszintet, amivel minden rendben volt. És pont félidőben voltam nála, akkor látta is szép nagy tüszőt. Úgyhogy nem értem hogy miért nem jön a bébi. Abban maradtunk hogy 3 hónap múlva visszamegyek hozzá ha nincs eredmény. Úgyhogy szerintem mensi után elmegyek hozzá. Kiváncsi leszek mit fog mondani.

Csucsu!

Basszus! 5 óra utazás az nem semmi. De reméljük erre már nem kerül sor, hisz lehet hogy már babás vagy. :wink:

Edit!

Itt is azt mondom, szerintem próbáld kikérni a dokid véleményét ez ügyben.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Köszi, az avataromnak története van!
A hőmérős topikban (ha jól emléxem) körbejr egy ilyen csodatévő gólya.... és láss csodát: a tesómtól kaptunk egyet karira:
Kép
egyébként Fakopáncsos

A hasamba adom és mivel nem volt itthon már reggel a férjem, ezért egyedül adtam be. :wink:

babszika
 
 


De ari volt ez a tesódtól!
Nagyon jópofa! Hová tetted a híres gólyát? remélem a hálószobátokban díszeleg. :oops: :wink: :wink:

Azt a mindenit! Hasba!!! :shock: Te aztán bátor csajszi vagy! De mindent a cél érdekében. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Naná, h a hálóban van!!!!!
Lóg a szoba közepén a lámpáról. Ezért minden reggel, meg este megröptetjük és kérjük, h hozzon nekünk kisbabát! :oops:

Áh, dehogy vagyok bátor!
Te is ugyanezt tennéd és bárki innen.... mert "muszáj" :roll:

babszika
 
 


edi,nem lehet hogy tulsagosan figyeled magad?nalam akkor szoktak ilyenek elojonni.

moni ha minden ok akkor olyan nagy baj nem lehet.szeptemberig meg azert sok ido van.

babszi nagyon szep a golyad,bizti szerencset hoz majd.
nekem a ferjem soha nem segitene beadni :cry: tul gyava ehez.
apu meg beszurta maganak es anelkul huzta ki hogy benyomta volna az anyagot,allitolag begorcsolt az ujja :lol:

Kép
monyo83
 
 


Hát Babszika igazad van! Egy anya, és egy leendő anya bármire képes a gyermekéért, akár megvan már, akár ha csak vágyunk rá hogy legyen. Így van ez, és így természetes.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Monyo!
nekem meg hiába segítene a férjem... nem hagynám.... attól jobban parázok.

így vagyok a körömvágással is. segítene, de nem hagyom :oops:

apukád édes lehetett :lol:

babszika
 
 


babszika csak anyit kertem a paromtol hogy uljon melettem,de elviharzott.pedig a gynevac beadasnal is vegignezte hogy beadjak nekem es o is vegigcsinalta.biztos felt hogy sokaig benazok es rosszul lesz.
apu mindezt azutan csinalta hogy beujsagoltam neki hogy beadtam magamnak a szurit,meg akarta mutatni hogy o is ilyen bator csak nem sikerult neki :lol: azota ezzel szivozzuk :lol:

Kép
monyo83
 
 


szegényke :lol: :lol: :lol: :lol:
a párod meg biztos aggódik érted :wink:

Móni!
ahogy mondod.... izé... írod :D

babszika
 
 


babszika de ugye nem miattam csereltel vonalzot? :roll:

Kép
monyo83
 
 


Miattad????
Nem, csak lecseréltem mindent....

babszika
 
 


Babszika!
Annyira tetszik a gólyátok, tök ari ez a Te tesókád!(És milyen jól megy a szoba színéhez! :lol: )
pedi
Kalocsa
 
 


Szia Mindenki!

Babszika - nekem is minden elismerésem azért, hogy meg mered szúrni magad!!! Én még a szemembe se merek magamnak cseppenteni, mindig a párom szokott :) De így van ez, a babáért mindent megteszünk... Cuki a gólya!Tuti szerencsét hoz!

Kép
pampalini
 
 


CSajok: Már nem kell szoritani neke, mert megjött reggel.
Mostmár csak a gynevacban bizok na meg ha az sem jön össze akkor az inszemben

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok

Szeretnék én is csatlakozni!

Orsi
sz orsi
 
 


Próbálok majd visszaolvasni, egyelőre van néhány számomra ismeretlen fogalom amiről beszélgettek... Kezdem magamat beleásni a témába, bár vannak akik azt mondják az sem jó, csak várakozni kell.
Néhány hónapon vagyunk túl...
sz orsi
 
 


sziasztok!

csucsu, sajnálom...

szuper a táblázat.
nálam minden változatlan, 46.napon vagyok.

most már biztos,hogy valami "extra" dolog történt velem..

két dolog van: vagy terhes vagyok, vagy mivel eddig pontos 32.napos ciklusaim voltak, most valamiért nagy hormon borulás történt.
utoljára november 26-án jött meg, azóta semmi olyan extra dolog nem történt ami ennyire felborítaná.
a szokásos munka stressz meg volt, és jól sikerült ünnepek, sok-sok készülődéssel.
a ciklusban együtt voltunk a 9.12.18.19.26. napon, tehát elvileg az időzítések talán jók voltak.

szép hétvégét mindenkinek:)
k.vanda
 
 


Orsi!
Üdv itt köztünk!
Gyere minél többet és meglásd, te is ledoktorálsz :lol: :wink:

Vanda!
Nem akarnál tesztelni? :wink:

Csucsu!
:evil: Hajrá Gynevac!!!!!!!!!!!!!
Remélem, apa is megkapja!

babszika
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Orsi!
Üdv nálunk! Mielőbbi babásodást! :wink:

Vanda!
Doki előtt nem akarsz tesztelni egyet? :wink: Szerintem már két csíkos lenne. :wink:

Babszika!
Meddig lehet szavazni?

Rólam!
Eddig még nem jött piri. De ami késik nem múlik. Bár reggelre megint felment a hőm, de reménykedni már nem merek. :?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csucsu: együttérzek! De tudod, akkor most te is mehetsz még egy hónapig szoliba, meg hajat festeni, meg ihatsz forralt bort a hidegben... :wink:

Körkérdés: ovu környékén szerintetek milyen gyakran érdemes együtt lenni? A minden nap túl gyakori?

Kép
lujzici
 
 


sziasztok.

csucsu :cry: sajnalom.Hajra gynevac :!: :!:

vanda neked tovabbra ismennek a drukkok,azert lohetnel egy tesztet :wink:

orsi udv.meselj valamit magadrol.

moni van gorbed is?az jooooo ha visszament a hod.drukk.

lujzici,hat en mar hallottam ezt is azt is.nekem az jott be hogy mikor nagyon kivantam apat egyutt voltunk,be is jott parszor,az idoziteses eddig meg sosem.

Kép
monyo83
 
 


akkor hát kis bemutatkozás

Egy évi ismertség után aug. 30-án volt az esküvőnk és már a nászúton belevágtunk a babakészítésbe :)
Persze mindenféle utánaolvasás nélkül, csak a fog gátló utáni 3 hónapos szünetelésről tudtam. Amit mai fejel már lehet nem is tartanák fontosnak.
Azóta persze már okosodtam és végigolvastam a ti beszélgetéseteket is, így már kicsivel többet tudok. Mint korábban is írtam még mindig nem tudom mi is a jó, ha sokmindent tudunk és odafigyelünk, vagy csak úgy lazán csináljuk és kész.
Utánaszámolva 4 hónap próbálkozáson vagyunk túl, amiből én 2-t tartok igazinak, mert a párom nászút alatt magas lázzal betegeskedett (utólag megtudva) pont pé-kor, októberben sem akkor voltunk együtt...
Orvost váltottam, most a szt. imrébe járok, Rákóczi profhoz. Néha tetszik, néha nem.
Ismerem már a ciklusomat, használtam lh tesztet is. Volt hormonvizsgálatom, doki semmi konkrét rosszat nem mondott, leleteket próbáltam értelmezni, nem nagy sikerrel...
Apát még nem vizsgálták, remélem nem is kell majd, asszem a férfiak ezt nem nagyon szeretik. Ha pedig kell, akkor is csak májusban lehetséges, mert addig Ausztriában síoktató.

Jujj, mennyit írtam, de az még belefér h párom 36, én május végén követem.

Ugye nem untattam senkit :) Kérdezzetek nyugodtan!
sz orsi
 
 


Természetesen "fejjel" és "tartanék" :oops:
sz orsi
 
 


még kis infó, aztán tényleg elcsitulok: 28 napos ciklusomból a mai 19.
Folsavat és barátcserjét szedek. Valamint iszogatok cicka és palástfű teát.
Amit még kihagytam, hogy a doki javasolt átjárhatóságit, de berezeltem, még nem voltam.
sz orsi
 
 


Sziasztok!

Lujzici!
Mi pé környékén próbáltuk már a két naponta és a naponta verziót. Eddig még nem jártunk sikerrel. Most úgy voltunk vele hogy akkor mikor kívántuk. :oops: Hogy mi a tuti? Ez jó kérdés. :?

Orsi!
Köszönjük a bemutatkozást. :wink: Ha gondolod a megadott adataidat felhasználva beírhatlak a táblázatunkba.
Amúgy 2 hónap próbálkozás után már átjárhatóságit javasolt a dokid? Nem korai ez még? Hisz 2 hónap még nem olyan sok.

Monyo!
Itt a görbém.
Kép

És hát nem akarom elkiabálni, de reggel teszteltem. Igaz nem első hanem második vizeletből lett egy nagyon de nagyon halvány második csíkocskám. örülni még nem merek, hisz szellemcsíkok márpedig léteznek. Ezt sajnos már tapasztaltuk. 2-3 nap múlva tesztelek újra, ha addig nem jön meg.
Kérem a drukkokat!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Ma sajnos a 47. napon dél körül megjött a menstruációm.
Viszont most már csak a biztonság kedvéért gyorsan teszteltünk egyet, amin igaz kb.10 perc után egy nagyon-nagyon halvány második csík lett.

szóval most aztán fogalmam sincs mit csinálják, kedden fél tízre van időpontom az orvoshoz, ha holnap is rendesen meglesz a menstruáció akkor szerintem le kell mondanom.

vagy szerintetek?
k.vanda
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: