Új privát üzeneted érkezett!

Adiadi: Hú de jól hangzik ez a tünetegyüttes:) Mikro tesztelsz?? szerintem tesztelj minnél hamarabb..... :)

Kép
csucsu05
 
 


Üdv mindenkinek. Az újaknak is.
Elég rég nem irtam örülök hogy ilyen sokan terveznek babát 2009 - re. Mindenkinek szoritok, hogy sikerüljön.
Amugy nekünk lassan érkezik a második próbákozás idelye. Az előző kettő 27 napos volt a legutolsó pedig 28. Ez pedig január 9 - e volt.
Szerintetek mikor kellene eggyütt lenni, hogy esély legyen a teherbe eséshez. A multkor a peteérést napját is beleszámolva és az előtte levő 5 nap alatt mindig "eggyütt voltunk". Ez a módszer ugylátszik nem jött be :( Közbe hallottam, hogy kell legalább egy nap pihenő közte. Ugyhogy most két naponta próbálkozunk. Kezdjük 13 - tól azaz mától, hogy pont ugy jöjjön ki hogy a peteérésre is együtt legyünk.
Mi is nagyon szeretnék a babát és szerintem is nagyon érdekes hogy aki nem akarja az nagyon könnyen esik teherbe aki pedig akarja az nagyon nehezen. (Pedig mi megpróbálunk egészségesen élni sportolunk mindeketten, egészségesen táplálkozunk nem dohányzunk és szszes italt se iszunk. A munkahely egy picit stresszes de hát ez van :) ki lehet birni )
szilardinho
 
 


szilardinho sikerűlni fog a babó!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nitacska, Csucsu! Holnap reggel biztos, hogy tesztelek! Nagyon kíváncsi vagyok, majd mindenképp megírom nektek az eredményt!

Szilardinho, ügyesek legyetek, drukkolok nektek!
adiadi
 
 


Adiadi! Ez nagyon, de nagyon jól hangzik! A kávéundor nekem is megvolt mind a 2-szer! Nagyon drukkolok, és reggel várjuk az eredményt!!
szilardinho! Én is úgy tudom, hogy az az ideális, ha 2 naponta vagytok együtt. Van idő újratermelődni tisztességesen a kis harcosoknak... :) Általában a dokik többsége is ezt javasolja. Viszont van akinek az éjjel-nappal, reggeltől-estig, mint a nyulak is beválik.. Hát, nem tudom, embere válogatja... De édes vagy, ahogy beosztod a peteérésig a napokat, hogy pont úgy jöjjön ki! Ez ám a tervezés! De szerintem foghatjátok egy kicsit lazábbra is a dolgot... 8) Hajrá!!
És mindenkinek Hajrá! Induljon már el a babaeső! Valaki megtörhetné a jeget! Adiadi egyenlőre a legesélyesebb!!! :)
mandarin7
 
 


hát én csak szurkolni tudok nektek (és milyen jó, hogy a legtöbben közületek már anyukák)
Én ma reggel is negativat tesztteltem:( pedig a hőmérsékletem leesett 36,60 ról 36,10-re. Nem sokat értek azért hozzá, ti mit mondtok erre?

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch! Elvileg piri előtt leesik a hő, ha fennt marad, v. emelkedik az a baba-gyanús. Mérted a ciklus eleje óta? Milyen tesztet használtál? Talán korai volt, ha nem elég érzékeny... Nem akarok hiú ábrándokat kelteni, de amíg nincs piri, addig bármi lehet!!! Drukk Neked is!!
mandarin7
 
 


bocsi javitok nallam a negativ teszt az LH teszt volt

Kép
Kép
melisch
 
 


Jaaaaaaaaa, az más!!!! A vonalzódra meg azt hittem: még 2 nap van a c. végéig!!! Bezavartak a lepke szárnya, meg a teszt!!! :oops: :)
mandarin7
 
 


Pé kor hő emelkedik, és a teszted is hajlana poz irányba (legalább haloványan) Pé még várat magára... És bocs az előbbi reakciómért... Egy kicsit félreértettem... :lol:
mandarin7
 
 


meg van ket napom pé.-ig és most hivott a férjem, hogy nem utazik a héten még és hogy akkor lehet babára dolgozni ismét, akkor szerintem ma is szünetelünk ne löjjünk vaktába és akkor holnap beleadunk mindent, nem számit mit mutat a teszt. Nem mértem a hömérsékletem csak miután abbahagytam a vérzést - azóta találtam ezen oldalakat a netten és innen vettem az ötletet. Egyébként anyukám is ajanlotta a hömérözést de nem kaptam használati utasitást tölle :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


kicseréltem a vonalzóm talán jobban látszik :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


adiadi nagy szurkolok++++++++++ :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch! A babaprojekt szempontjából mindenképp szuper hír, hogy nem utazik a férjed! :wink: Most aztán mindent bedobni, aztán lesz egy októberi babátok!! :)
mandarin7
 
 


hehet november elejei is mint az apukája :wink: csak már lenne valami jó eredmény

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Mandarin 7: tényleg nagyon jó a website amit írtál, jópofa és kedves.

Adiadi: Már nagyon várjuk az eredményt. :?: :)

Szilardinho: jópofa, hogy te mint pasi is ilyen lelkesen nézed a napokat, szerintem nagyon vágyol már egy babucira. :lol:

Mi is tovább próbálkozunk, de mivel az első védekezés nélküli ciklusom 25 napos volt, ezért nem tudom mikorra nézzem a pét. Próbálkozunk, aztán istenke segítségével meglátjuk.

Mindenkinek üdv: firstlady
firstlady
 
 


firstlady ritkán sikerűl elsőre bba......de hidd el hamarosan te is édesanya leszel..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch: ez nagyon jó hír...mindent bele!

Szilárdinho:csak türelem, menni fog, sztem is jobb a két naponta akció, ahogy utánna olvastam!!! Próba csersznye!

Adiadi: remélem mihamarabb tesztelsz, már ráférne a topicra egy újabb kismama!

Firstlady:pórbáld Lh teszttel figyelni! Hátha...

Én meg meg fáztam vagy nem tom, hőemelkedésem van, és ráz a hideg, csak ne már most betegedjek le, itt a vizsgaidőszakban, meg az akció előtt... :(
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl pihenj.bujj be a jó meleg ágyikóba és iszogass sok meleg folyadékot.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: drága vagy, meg is tenném, ha nem kellene ezerrel tanulnom.
nyuszifül16
 
 


ágyba is lehet tanulni..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


igaz.... :oops:
nyuszifül16
 
 


na ugye,.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na lányok úgy néz ki nekem megjött, de ami furcsa most nem látom olyan szomorúan a dolgot, mert végre 28 napra jött meg és nem 31-32 napra, és én ennek nagyon örülök. Szerintem nekem most kezd helyre állni a szülés óta. Úgyhogy veszek én is ilyen LH tesztet, ti hol veszitek, és milyen fajtát, ami megbízható) bejelentkezem jövő hétre a nődokimhoz, és hajrá. Szóval síelni is tudunk menni. Most mindennek a jó oldalát nézem, és happy vagyok. Aida, Mandarin7 szurkolok nektek.
Akiknek meg nem jött még össze fel a fejjel, és tessék kikapcsolódni a párjainkkal, mert az jót tesz nekünk is így jött össze Levi manó.
Nekünk is igen stresszes munkánk van, (nekem volt, mert most gyeden vagyok) szerintem a kikapcsolódás lazulás, pihenés sokat lendít a dolgon.
Jó éjt Mindenkinek!!!
Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Régen jártam itt, nem is győzök visszaolvasni, de látom megnövekedett a létszám! :) Ez szuper.

Én rendeltem innen a netről LH tesztet és képzeljétek szombaton akkor a pozitívat mutatott, hogy csak na. Remélem sikerült ezzel megtalálni a megfelelő időpontot. Majd meglátjuk. Jövőhét végén kiderül. Addig meg nem bírok magammal. Már olyan kíváncsi vagyok.

Nyuszifül: azóta van sikeres vizsga? Mennyi van még hátra?

Hétköznap elég ritkán tudok jönni, így sok a lemaradásom, de remélem be fogom tudni hozni. :)

Remélem mire megint jövök lesznek pozitív hírek!

firstlady, szilardhino: Miért nem használtok LH tesztet? Hátha az tényleg segít. Bár még ebben nem sok tapasztalato van. Sőt azt is mondhatnám, hogy nincs. :D Most lesz az első próbálkozásom ezzel a tesztel.
Vendég
 


Perpike és neten hol rendelted?

Kép
Kép
boganna07
 
 


boganna ez már jó...fél siker!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boganna: Fogamzás topicban, assze fentről a második, Lh teszt olcsón...
én onnan rendeltem

Perpike: Holnap lesza viszi, még 5 van...de aholnapi a leggázabb! :(
Neked hányadik napon volt pozitív az LH?És akkor a két csík tök egyforma erős volt???
nyuszifül16
 
 


Perpi: sorry vizsit akartam írni... :oops:
nyuszifül16
 
 


Hűha,
jó sokat írtatok, és úgy látom, van remény végre egy csíkos tesztre is? Adiadi, nagyon figyelünk, rajtad a topic szeme! :D

Szilardinho,
csak ügyesen, ahogy egy másik topicban írta az egyik lány férje, csak semmi "tökölés" mostantól! :wink: Ott is a férj vette kezébe a dolgok irányítását! :lol:

Nyuszifül
ágy, meleg, tea, inhalálás legalább kétszer 10 percre és sok-sok iszi.

Boganna,
ennek is lehet örülni, igaz? Reméljük, így is marad a ciklusod.

Nita,
nálad nem lehet csíkosságban reménykedni?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly még van 8 napom majd kiderűl....nem figyelem magam....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Majd én figyellek... :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Adiadi!
Én is nagyon drukkolok!Hát erre a szőrtelenítésre nem is gondoltam,de így utólag???!!!!Majd besz@rtam a kozmtikusnál,úgy fájt a szemöldökszedés,mondtam is anyunak,de kaki gyantája van... :lol: :lol: Kávéundor nekem is,sőt sugárba,nekem is rettentő korán,kb 1 hetesen,hánytam ki,én meg csak ittam-gondoltam nehogy már kilökjön velem-én vagyok az erősebb azért is megiszlak!!!De egy 7 után feladtam...ez az első gyerekkel volt,kellett volna a kraft a lagzira!!!Na azóta 3 in 1-ben van.....É izgatottan várom az eredményt reggel!!!!De szerintem is 100 %!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon aranyosak vagytok, hogy így izgultok értem, de sajnos egy csíkos lett a tesztem! Ráadásul tegnap este óta folyamatosan mencsi előtti állapotban érzem magam, mintha minden pillanatban meg akarna jönni! Én nagyon-nagyon el vagyok kenődve, már le is mondtam a dologról... Annyira gáz, hogy a természet így megviccelt, hisz már én is teljesen elhittem, hogy babát várok, tervezgettem, ábrándoztam, erre most itt a nagy csalódás! :( Ezek szerint tényleg létezik az, hogy az ember áltüneteket produkál?
Azt hiszem elkezdek takarítani, hátha elterelődik egy kicsit a gondolatom...
És sajnálom, hogy titeket is így felizgattalak az egésszel és végül nem lett belőle semmi!!!!!!
adiadi
 
 


adiadi: Semmi gond, ne add fel, csatlakozz be hozzánk ide a topicba, és előbb utóbb neked is összejön az a babóca!Drukkolunk!
nyuszifül16
 
 


Adiadi, fel a fejjel. Én amikor Levivel próbálkoztunk ( hat hónap volt), szinte minden hónapban ilyen tüneteket produkáltam, lehet hogy ilyenkor jobban odafigyelünk magunkra, és egy pici hányingere derékfájásra, már felkapjuk a fejünket.
Na de nemsokára újra lehet próbálkozni, boztos elöbb utóbb mindenkinek lesz pocaklakója!

Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


És ha csak túl korán csináltad a tesztet?????Nekem is így volt.Egy csík,pár nap múlva már kettő...pedig én még később csináltam a tesztet,mint te!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!
Adiadi! Sajnálom az egy csíkot.... :(
Múlt hónapban én is pont így jártam.. Mindent produkáltam, amit a 2 terhességemnél. Pont úgy feszült a cicim, pont úgy fájt a derekam, pont úgy émelyegtem, és rosszul voltam minden hűtőnyitásnál, éppen olyan fáradt voltam, mint annak idején már kétszer is... Aztán jött az egy csíkos... Kopp. Csalódás..
Tudom, hogy nem sokat segít, de fel a fejjel, majd a következő hónapban! :wink:
Próbálkozóknak hajrá-hajrá! Kismamiknak pocaksimi!
Ki is a következő, akinek drukkolni kell a 2 csíkért?
mandarin7
 
 


Adiadi: sajnáloma nega tesztet. De lehet még pozítív is. a piri érzés sem márvadó. Hidd el az is babás tünet is.
Várjunk mást nem tudsz tenni. A takaritás jó ötlet igy eltereled a figyelmedet erről a témáról.

Kép
csucsu05
 
 


Kismamiknak mikor lesz köv. Uh, vizsgálat??
mandarin7
 
 


Sziasztok!

Én jövő hét kedden megyek!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Nekem kiskönyvet kell kikérni,de majd jövőhéten,mert babonás vagyok.Egyik csajszinak kiadta korán,másnap elvetélt.....inkább ráérek.Szerintem csak a 12 hetesre megyek.Nem tudom,mert itt tök más,mint Egerbe.Ja,meg ott 3 hetente rohantam 3 d-sre :oops:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: nem vesztessz semmit ha a 12hetes uh után mész a kiskönyvért. Van olyan hely ahol előtte ki sem adják.

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm a biztató szavakat! Már jobb... Érdekes ez az egész, mert totál azt hittem hogy most mindjárt megjön, egész délelőtt fájdogált a hasam, mostanra meg elmúlt és sehol semmiféle piri! Így talán még van némi remény!

Örülök, hogy picipocakos kismamik is vannak itt! Gratulálok nektek!

Melinda! Írtad, hogy az első teszt neked sem mutatott terhességet! Körülbelül hanyadik nap teszteltél? Te nem érezted úgy, mintha meg akarna jönni?

Niki, látom nálatok is elég kicsi lesz a két gyermek között a korkülönbség! Az én lányaim között is csak egy hónap híján két év van! Imádják egymást! Majd meglátod milyen jó lesz! :D
adiadi
 
 


Adiadi:

én is kis korkülömbséget szerettem volna mindenképp, hogy tudjanak együtt játszani!
Rossz nem lehet az biztos!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Melinda! Szerintem is ráérsz a kiskönyvvel.. Nekem se lett korán egyiknél sem. De nagyon örültem, mikor megkaptam... Ettől olyan "hivatalossá" válik a kismamiság.. :) Mész még UH-ra a 12. hetes előtt?
Adiadi! Örülök, h megnyugodtál! És így van tényleg: amíg nem jön meg, addig bármi lehet. Én mind a kétszer úgy éreztem, hogy mindjárt megjön..., mindjárt megjön.... Aztán nem jött.
A kis korülönbség csak az elején lehet egy kicsit nehéz. Aztán hamar összenőnek, és legalább van kivel jókat játszani. :)
Niki! Majd drukkolunk kedden! Ultrahangra mész?
mandarin7
 
 


igen ultrahangra megyek!
Már nagyon várom...

Kép
Kép
sz.niki
 
 


adiadi sajnálom a nega tesztet...de nem szabad elkenődni....azzal nem lesz jobb......lesz még sok kétcsíkos teszted és sok babád is...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Niki!
Remélem kapsz képet is, és megnézhetjük! :wink:

Nita!
Itt vagy még?
Küldök privit msn címmel, üssük nyélbe a körömfotót! :D
Vendég
 


itt vagyok persze.....küld.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: