Új privát üzeneted érkezett!

Hát ez a baj,hogy Pap nem írta le a papíromra a Pco-t.Addig meg már nem is találkozok vele! :?

én úgy tudom ,hogy csinálnak nyíregyen terheléses cukit!

Kép

Kép
syl100
 
 


Timcsi, Mara!

Csóka soha nem csináltat terheléses inzut?

Syl!

Nézd át a papírjaid ,hátha valamelyik uh-on elcsiped a gyöngysor szót vagy a sok apró folliculust.
Vendég
 


Timcsi!

Fogyás ügybe van valami fejlemény?
Most halottam az aktív árpáról,tele van tápanyaggal és egy-egy étkezést ki lehet vele váltani.Azt mondják csökkenti az éhséget ,telít és csökkenti a cukiszintet.Én jövöhéten akarok venni,mert megindult a fogyás ,megint lement 2 kg.
Vendég
 

 
 

Igen csinálnak terheléses cukor és inzulint nyíregyen,.

Nekem a nőgyógy. írta ki és szó nélkül meg is csinálták!
Vendég
 


Nekem is a nőgyógy írta ki és csinálta meg a labor.
A fogyás talán beindul, már nem vagyok a 3 szem mellett mindig olyan éhes. Meg a munka mellett idő sem nagyon jut a kajára.

Kép
timcsi82
 
 


timcsi!

Sikeres fogyózást kívánok neked!

Sokat kellene fogynod?
Vendég
 


Lányok!

Azt tudom ,hogy csinálnak,de azt nem tudtam, hogy esetleg kérni kell a terheléses inzut Csókától.
Vendég
 


loviné:Te hol szoktál venni ilyen kecskeruta teát,mert itt nálunk nincs??

Kép

Kép
syl100
 
 


Annmari! Köszönöm. Sajnos még a soknál is többet kellene!

Kép
timcsi82
 
 


Syl!

Nyíregyen a Vasvárin van egy gyógynövényes ott vettem.
Vendég
 


Timcsi,
akkor Csóka automatikusan kéri vagy szólni kell,ha én szeretném a terheléses inzut.
Vendég
 


Merre vagytok?
A konyhába? :roll:
Vendég
 


Nekem nem volt terheléses inzulin vizsgálat, de gondolom ha kéred Csóka is kiirja!

Kép
timcsi82
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem mostanság, de előbb a munka volt sok, utána meg az influenza, vagy valami közeli rokona döntött le a lábamról. Már egész jól vagyok, de még most sem az igazi

Syl: A kötést nyugodtan leveheted, és kamillás vízzel letörölgetheted a sebet és a környékét. Csak áztatni nem szabad. Nekem Gál azt mondta ragasztani se kellett volna, de én azért raktam rá, nehogy beleakadjon valamibe. A mensimet nekem az endo miatt szándékosan késleltették 3 hónapra, így az én tapasztalatom nem mérvadó ezen a téren.

Nekem Csóka azt mondta, hogy nem nagyon csináltat majd nekem hormonpanelt, mert értékhatárokon belül vagyok, csak finomítani kell a rendszert. (Mondjuk az 52-es terheléses inzulinom, szerintem nincs értékhatáron belül, de mindegy) Szóval, az a terv, hogy a szervezetem reakciói alapján dolgozunk, és mivel eddig kétszer megjött magától, aztán meg volt egy peteérésem, így nem hinném, hogy változtat ezen a szisztémán.
A köv inszem. előtt el kell kezdenem szedni a prolaktinra gyógyszert (ez is érzéssel alapon lett kiírva).... Csóka részéről ennyi.

Én kíváncsian várom, hogy ez a ciklusom is rendben lesz-e... ha igen, akkor állandó vigyor ül majd a képemre :D Februárban megyek rákszűrésre, konzultálok Gállal és most komojabban veszem majd a dolgokat. A vitaminok egy részét már most is szedem, meg a metet. Februárban kezdem a proliaktinos cuccot. Az inszemes ciklus első felében megy majd az e vitamin és az aszpirin protekt, utána meg úgy tervezem itthon maradok ha el tudom intézni....

Loviné: A fekvésnek mennyi jelentősége van? Érdemes, vagy menjek nyugodtan dolgozni. Mondjuk nekem szokták mondani inszem után, hogy kerüljem a tömeget... a suliban meg azért van mit elkapni...

Ha így se jön össze, akkor kontroll lapar lesz... ahhoz meg nem nagyon van kedvem...

Fogyáshoz, diétához kitartás!

Üdv:

hofeherke
 
 


Mara,
ez egy érdekes dolog,mert volt amikor feküdtem 2 hétig folyamatosan és nem lett eredménye,de legutóbb csináltam olyanokat,hogy csuhaj(mászkáltam,házi munkát végeztem stb és mégis) Szerintem,nem muszáj a fekvés ha meg akar tapadni úgyis megtapad.Persze kímélőre foghatod a dolgot séta hasonló belefér.
Igaz amikor sikerült adtak olyan gyogyit ami meggyengíti az immunrendszert,hogy a pici be tudjon ágyazódni,így én megfáztam taknyom nyálam egybefojt.
A terheléses inzura visszatérve , neked ki kérte a vizsgálatot,mert fent nem derül ki nekem egyértelmüen.
Milyen az a kontroll lapar? Nem probálod meg inkább Debit,mert ott elég sok endos csajjal találkoztam és ált. sikerült nekik.Meg csinálnak ott is insemet.
Vendég
 


Lányok,
járt már úgy valaki, hogy abbahagyta a norkot és 2 nap után megjött?
Mert én így jártam,ma reggel megjött piri.
Vendég
 


Nekem mindig 2 nap után jön meg... Most vagyok a 3. Nocolutos napon.

Kép
timcsi82
 
 


Ja akkor jól van.Már láttam olyat a neten ,hogy 6 nap meg nekem is 4 körül volt eddig.
Timcsi,
inszem utána??? :)
Vendég
 


Igen, megpróbáljuk. Meglátjuk hogyan reagálok! Aztán ha minden kötél szakad, akkor irány Debrecen....

Kép
timcsi82
 
 


Loviné: A terheléses inzulint az endokrinológián írták ki, én annak az eredményével mentem Csókához.
A kontroll lapar, csak annyi, hogy megismétlik a lapart. Megnézik nem újult e ki az endo, meg átjárható vagyok-e még. Valahol, azt hiszem endos oldalon olvastam, hogy 1-1,5 év egy lapar "szavatossága"

hofeherke
 
 


Timcsi!

Voltál mostanában Gálnál?

Mara!

Én nem biztos hogy belemennék abba ,hogy állandóan bent turkáljanak.Elég érzékeny szervről van szó és míg nincs az embernek gyereke :roll: hát nemis tudom.
Vendég
 


13-án voltam Csóka után. Azt mondta ő még várna a vérzésre, kérdem tőle és mégis meddig??? Nov 13 óta semmi....

Kép
timcsi82
 
 


Csak az a baj,hogy akkor még mindig nem jó valami.
(inszem szempontból)
Nekem nov 1-én volt ,amikor elment angyalka.
Vendég
 


Igen, valami biztosan. Na de könyörgöm meddig várjak??? Már több mint fél éve ezt mondja.....

Kép
timcsi82
 
 


Igen,
megértem igazad van. Nagyon szurkolok ,hogy sikerüljön.
Emlékszel mit mondtam: ha nem érsz célt váltani kell.
De mint fent emlitetted, tervbe van.
Vendég
 


Már most hogy a gyógyszereket megvettem, így ezt végigcsináljuk itt, aztán meglátjuk mi lesz. Olyan jó lenne, ha sikerülne. Elvileg Csóka a múltkor azt mondta, hogy az eredmények alapján most nincs akadálya.

Kép
timcsi82
 
 


Ez érdekes, ha minden eredmény jó akkor miért nem jön meg.
Én nem értem ezeket a dolgokat.
Vendég
 


Végülis én ilyen rosszul vagyok összerakva. Sosem volt normális ciklusom.

Kép
timcsi82
 
 


Nem ,nem.Kell hogy legyen megoldás.
Vendég
 


Remélhetőleg ez az inszem a megoldás. Én nagyon bízok benne. Bár nem is tudom hogy álljak hozzá. Mert ha nagyon beleélem magam, s nem sikerül akkor nagyon le fogok törni.

Kép
timcsi82
 
 


Tudom mondani könnyű ,én se hittem el, de probálj úgy viselkedni a két hét várakozás alatt mintha mit se tudnál a dologról és egyszerüen csak együtt lettél volna apával.(persze kimélheted magad,de ne tulzásba)
Vendég
 


Jó éjt!Megyek pihizni!
Vendég
 


Jó éjt, megyek én is!

Kép
timcsi82
 
 


Lányok,
a Pcos topikba csinálunk tábli.Ha érdekel valakit jöjjön.
Vendég
 


Nem tudjátok miért mondta Csóka ,hogy a vv-el előtt 1 héttel álljak le a mettel,majd utánna folytasam?
Vendég
 


Loviné:Holnap megyek tudod a diabetológiára!Akkor a központi labor feletti emeletre kell mennem?Ki is ott a dokinő?Dr.Ésik?(már nem emlékszem. :oops: )
9-re van előjegyzésem.Szerinted odamenjek hamarabb?Sokan szoktak ott lenni?Te sokat vártál?

Nekem holnap este varratszedés,már nagyon várom,hogy végre túl legyek rajta! :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl,
van egy jó hírem neked.Holnap megyek terheléses cukira reggel. Valszeg ott leszek a laborba egy jó ideig.
Igen Ésik ,de ne mond neki hogy a nőgyra is jársz (endokrinológiára)
Menj időre az időpontot ált. betartják.
Vendég
 


Loviné csak félve jegyzem meg, hogy tudod-e azt, teherbeeséskor napi max 500 mg c vitamint lehet szedni.

Kép
timcsi82
 
 


Én nem félek a vitamintól.De nincs semmi baj,hogy emlitetted.
Sok embernek más a véleménye erről,és én ezért nem is hozakodok elő azzal már ,hogy bárkit is meggyőzzek az én elveimmel.Amúgy hol halottad?
Vendég
 


Szerinted ad nekem vv-re beutalót(terhelése inzuli-cuki),ez az Ésik?
És akkor még aznap le is mehetnék én is a laborba levetetni?!

Hol van még nyíregyen ilyen gyógynövényes ahol vehetnék kecskerutafűt?Nem nagyon ismerem ki magam!

Kép

Kép
syl100
 
 


A metropol mellett, az átriumba,de megnézheted gyógyszertárba is.
Nekem is adott ,csak akkor gyere éhgyomorra.
Hasi uh-t is szokott csináltatni,de mondjad neki most voltál operálva.
Biztos rámegy az egész napom.
Vendég
 


Az nem gond ,mert én mindig éhgyomorra megyek.Csak vajon meddig veszik a vért?
Hát nekem holnap még a varratok is benne lesznek a hasamba,úgyhogy nem lesz uh!
Neked miért menne rá az egész napod?
Akkor ott az átriumnál van gyógynövényes?Azt akkor csak meg találom.
Akkor fogunk találkozni a vv-telen.

Kép

Kép
syl100
 
 


Az jó lenne ,ha taliznánk.Azért megy rá mert megyek 7:30-ra utána 60perces majd 120perces vv-m lesz.
Utána megyek az apehba meg a pénztárgépeshez.
Vendég
 


Syl!

Azt ugye tudod,ha szedni fogod a gyógyszert és diétázni fogsz nem mászkálhatsz csak úgy étlen.
Vendég
 


Loviné: Nem tudom már pontosan elmagyarázni miért csak 500 mg c vitamin az engedélyezett, meg nem is akarlak én meggyőzni sem. Valami olyasmi rémlik, hogy ugye egyfajta védőbástyát képez a szervezetben, s nehogy betolakodóként kezelje a babát. Én is 1000 mg-ot csökkentettem 500-ra, de még ugye ez is 867%a a felnőtt ember számára szükséges adagnak.

Kép
timcsi82
 
 


Én is olvastam,hogy antihisztamin hatása van de ilyet még nem hallottam.Tényleg nem akarok belefolyni mert egyrészt hosszú,másrészt meggyőződésem, hogy jó.(két éve ennyit szedek,a felesleg eltávozik,de a gyógyszer hordozóanyagait valaminek ki kell pucolnia.)
Vendég
 


Én is 500mg-s c-vitamint szedek,napi 1 szemet!De akkor lehet elég lenne 2 naponként egyet bevennem? :roll:
Meg 100mg-s e-vitamint.
Szedtem még a barátcserjét is,de nem tudom Pcos szedheti -e,úgyhogy inkább lehet hanyagolom egy kicsit.

Kép

Kép
syl100
 
 


Na jó csak nektek!
-Szedek komplexet amibe minden van.(nem sorolom)
+ még
-2000mg C
-200mg niacin
-100mg B1
-halolajat 2x1
-folsav 1x1
barátcserjém elfogyott és most kezdtem az aktív árpát.
Syl!

Nyugodtan szedheted a haverbokrot.

Timcsi!
Merre vagy?
Nem akarok senkit ezzel elijeszteni.
Vendég
 


Loviné:Miért ijesztenél el bárkit is?Ne hülyéskedj már! 8)

Mi az a Haverbokor?(vitaminkészítmény?)

Kép

Kép
syl100
 
 


Itt vagyok, csak edzeni voltam. A keresés jogos, nem jelentettem be. :D

Syl! Haha haverbokor=barátcserje.

Kép
timcsi82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: