Új privát üzeneted érkezett!

Bridg: Ez nagyonjóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bakker, amennyi tetűt begyűjtöttem az elmúlt héten, hozhatna egy kis szerencsét :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Koszi Zsu annyi volt valasztani sem tudtam :lol: Majnem enyim lett a tetu mert ezt meg beakartam rakni de ahh mondom nem :lol: :lol: Hajat mostam,tusoltam 8) Csinalok kajot es itt vgyok :wink:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Bocsi Kuzsanna! Rosszul emlékeztem, hogy mivel is küzdesz. Remélem, hogy hamar rendberakják a prolaktint, és sok jót hallottam arról, hogy a gyógyszerezés segített és utána spontán jött a baba.
És a progeszteront lehet pótolni, lehet, hogy már a peteéréstől kellene pótolni. Most szedsz erre valamit?

Holnap remélem kapok képet, bár már most parázom, hogy a szar uh-on lehet-e majd látni egyáltalán valamit. Na majd holnap jelentkezem 9 után. Arra talán visszaérek a melóba, és beszkennelem a képet.

Az a baj, ha itthagynám őket és elmennék táppénzre, akkor nagy szarban lenne a város, itt a sok elkölteni való lóvé, csak nincs aki a közbeszerzést megcsinálja, márpedig a kivitelezőt csak ezzel az eljárással lehet kiválasztani. Talán május közepére kapok kollégát, akit elkezdhetek betanítani. Aztán majd valahogy elkínlódik. Egyébként itt lakok a Hivatal mellett, majd be tudok menni segíteni, ha jól leszek. (Nem szeretném ezt a terhességet is végigfeküdni, mint az elsőt. brrrr...)

Holnap jelentkezem!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kata
Okes...es ne aggodj latni fogsz valamit azert mar 10hetes babod van :wink: Es mint mondtam ne idegeskedj :!: :!: :!: Holnap este 9 :?: Na akkor en mar csak csut reggel tom megnezni az idoeltolodas miatt :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok ezt gondoltam megosztom veletek :roll: Nagyon fontos dolog szerintem :!: Bar nem tom egyaltalan van-e dohanyosunk de ha igen meg van ideje leszokni :roll: Persze szive joga :arrow: en mar letettem 2szer is :wink:

http://www.rtlhirek.hu/video/761

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


KAti!
Nagyon várunk a hírekkel és a képpel :wink: :lol: :lol: :lol:
Nekünk az első babánk lenne. Sajna nem szedek semmit sem a progira... először meg kell várni a köv. progis vérvétel eredményét, hogy változott-e? De majd csak május végén derül ki :cry: :cry: :cry: :cry:

Bridg!

Köszi a videot.... hát le tudnám nyomni annak a kismamának a torkán a cigit, aki terhesen rágyújt :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
nincs mit.Szerintem itt a b.neten is van par dohanyzo kismama :roll: De en tudod mar nem foglalkozom semmivel... :roll: csak a mi kis topikunkkal :wink: es en ezt nektek tettem be nem valakinek szemrehanyaskepp :!: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok,
nem voltam netközelben, holnap sem leszek, látom jó sokat írtatok :lol: És üdv az újaknak :lol: Arik vagytok, hogy hiányoltatok :D Igyekszem visszaolvasni, aztán jövök majd :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Zsuzska, sajnálom :cry: :cry: :cry: De próbálj pozitív lenni, minden hónappal egyre közelebb kerülünk a babánkhoz :wink:

Bridget, mennyi időre jössz Mo-ra? Készülődtök már az utazásra?

Kata, várjuk a sztárfotót :wink:

Zsófi, majd elkirándulunk felétek is egyszer a nyáron :wink: Ti összecsomagoltatok már? Én pont ma gondoltam, hogy nyitok egy bőröndöt és beledobálom mindig, ami eszembe jut, hogy ne a végén kelljen kapkodni...

Pendi, Nócika! Nagyon sok boldog névnapot, és kívánom, hogy teljesüljön az álmotok! :wink:

Holnap megyünk konzultálni, majd gondoljatok rám délelőtt! :D Már tiszta ideg vagyok, hogy mi lesz.

Kép
vickybabe
 
 


Hy Vicky
Jah irtunk en itt logok allandoan :lol: Na de majd hetfotol varjatok csak :lol:

Pendi
Gondolunk rad :!: :!: :!: Remelem nyugodt ejszakad lesz a melohelyen aztan majd holnap is itt leszunk,irjal :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na en elmentem aludni

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Szeretnék ajánlani nektek egy forradalmian új, és nagyon jó termékcsoportot, a mikroalgákat.
Jelenleg por, és energiaital koncentrátum formájában kapható.
Leírom, hogy eddig mik a tapasztalatok, miben segít:
-magas vérnyomás, vércukor szint normalizálás
- allergiák, ekcéma
- idegrendszeri problémák
- szív és érrendszeri problémák
- fejfájás, migrén
- bőr,köröm, haj problémák
- gyomorfekély és más gyomor, bél,-és emésztési problémák
- máj és vese problémák
- rákos megbetegedések
- ízületi, reumás problémák
- csontritkulás, érelmeszesedés
- teherbeesési gondok, nőgyógyászati problémák.
Ezenkívűl, ha foglalkozol a dologgal heti 2-3 órát, jelentős jövedelemre is szert tehetsz.
Bővebben a http://gyogyalga.gportal.hu címen tudtok olvasni róla, érdemes kipróbálni!!
nyusszancs
 
 


Sziasztok Csajszikák!
Nagy meló közepette gyors egy két szót.
Ti aztán termeltetek ám! :lol: :lol: Most nincs időm elolvasni mindet-majd éjjel, amikor már nem lesz sok meló-, de egy-két részlet amit átfutottam megragadott.
Zsu!
Nem szabad hülye elkényesztetett p--csák miatt neked kikészítened magad! :!: :!: :shock: :shock: Bőgjenek ők, amiért ilyen hülyék. :lol: :lol: Te csak arra kincentrálj, hogy két hét mulva jó legyen a véreredményed!! Zsófi jól mondja! Csak pozitívan!!!!!!!! :lol: :lol:
Bridget!
Ha jól látom, még itt vagy. Nem vagy semmi! :lol: :lol: Ha jól számolom nálatok már lassan reggel van. Imádunk, hogy csakis miattunk maradsz fenn éjszaka, vagy kelsz korán! Vagy nem miattunk? :roll: :roll: :shock: nem baj, hagyj meg bennünket ebben a hitben! :lol: :lol:
Nóci!
Én Andrea vagyok, és nekem pénteken volt! :lol: De azért köszönöm! Ari vagy! :lol: :lol: :lol: :lol:
De Neked ma van, és én Nagyon Boldog Névnapot kívánok!!!!!

Puszi mindenkinek! Jó éjt! Aludjatok helyettem is! :lol: :lol:
Vendég
 


Bridget, jó éjt! azt akartam még írni, hogy az ovuteszten ne parázz! Nekem atom pozitív lett a 3. inszemnél, amikor jóstesztnek próbáltam használni...az eredményt meg tudjátok... :(

Kép
vickybabe
 
 


Vicky
Dehogy pakolok nem olyan vgyok en :lol: En az a mindent mindig az uccso percben :roll: Nem tehetek rola ilyen vgyok :oops: De majd szombaton megprobalkozom vele :wink: Hogy nekem se uccso nap keljen :wink: Az Lh teszt ugy gondoltam meg mindig jobb ha poz,mint csont nega :? En csak ebben a honapban hasznaltam eloszor de ez ugy nez ki jofajta...na mind1 :roll:
Hogy mennyi idore megyek haza :?: :roll: Hat olyan Juli 15. akkorra van jegyem :roll: es olyan Agusztus vege de ha jol tom eskuvore leszek hivatalon Szeptember 6-korul meg majd megprobalom belevenni de csakis ugy ha kozben parom jon a tobb,mint masfel ho alatt latogatoba...amugy en nem birok ki annyi idot nelkule :? :( :lol:

Pendi
Hy,mivel ma embornek szulinapja van ezert haverokkal elment es ot vartam :oops: :oops: :oops: :oops: ma legalabbis de tegnap csak is miattatok voltam itt es akar mast is csinalhattam volna de en itt ultem veletek :wink: Neked igy utolag is:
[/img]http://zsufri.freeblog.hu/files/nevnap6.jpg[img]

Csajok
En nevnapokban sosem leszek jo :? Mivel itt nincs nevnap ezert nem igazan vagom hacsaknem az iwiw-en epp le nem lesem vgy nem sug valaki,mint tegnap Zsu :lol:Ma lesz a meglepetesvacsi a parom szulijere 19:30kor mar izgulok naon :lol: Amugy meg talan veszek ma valamit meg nem tom de semmi jot nem talaltam ki :roll:

Mai hom:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 08800_.png
[/img]

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi ez valamie nem rakodott be
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép napot mindenkinek!!!
Pendi!
Akkor utólag is nagyon boldog névnapot neked!!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg: Mi újság Mikivel???? A hőd nagyon jóóóóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem, még semmi nyoma sincs :wink: :wink: Jó bulit nektek estére és boldog szülinapot párodnak :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi: Még egy képeslap NEked:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!
Annyit írtok nincs időm elolvasni sem. Most is meló. :roll:

Viki!
Még nem csomagolok. Majd vasárnap. 6 napra nem kell sok cucc. Csak biztosítást kötöttem. Euronk van, néha azt keresek (néha találok is :)) lejt nem viszünk, mindenhun lehet forinttal vagy euroval fizetni és hát ott a hitelkártya. Köcsög román pínz nem kell nekem. :oops:

Bridg!
Videót nem néztem meg és meg ne kövezz, de én néha elszívok pár szál cigit. Babyproject elején nagyon rendes voltam. No alkohol, no cigi, no sex. Ja de az mégis. :lol: Aztán rájöttem, hogy nem ezen múlik, fontosabb, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Majd ha már lombikolunk, akkor nem szívom. De addig élvezem, hogy meló után kiülök a terszra egy bögre kávéval és egy szál cigivel. :roll: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hy
Most ertem haza :shock: Jatszon taliztam Kittyvel fel 2korul....es most 5ora van :oops: Elpofaztuk az idot,mint mindig :wink: Lassan keszulodom,hogy 7:15-re kesz legyek aztan megyek felvenni embert a melohelyere ahonnan a meglepetes vacsira viszem :lol: 8) Zsu mar tudja de sokan nem szal ma van parom szulinapja es azt hiszi most en viszem el ot valami etterembe es kikotottem neki azt is,hogy kettesben :lol: Erre a kozeli barikat meghivtuk es bar 1paros nem tud eljonni de 9-en leszunk ott egy kis vacsira az o tiszteletere :P Kivi vgyok meglepetes lesz-e vgy o mar sejtette vgy mi van :? :roll: Szal izgi az egesz 8) (31lesz)

Zsu
Jaj ne is mond mintha barnaznek :? de remelem ez csak a felfazas miatt van :roll: lehet 25.napra megint meg fog jonni :?: :? Mer akkor ezt a hos dolgot nem ertem :? mar lekellett volna essen :roll:

Zsofi@
Dehogy kovezlek meg :lol: Csak figyelem felkeltes keppen raktam be 8) Mint irtam mindenkinek szive joga :roll: Nem az en testem nem az en gyerekem :roll: Uncsitesom is mind2gyerek alatt bagozott...mindketto egeszseges szep gyerek :wink: De mint mondtak mindenki mas...az egyiknek semmi a masiknak meg esetleg sok baja lesz :roll: En csak aggodom...ennyi :wink: De az ngyon helyes,hogy leszoksz majd akkor ennek orulok :D Ha nem akkor is szejetni foglak :roll: :oops: :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu jaj elfelejtettem
Kép

u.i.:a utazos babam feje meg se mozdult a 11.naprol :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: Látom :roll: :shock: Fulladjon meg a baba :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Nem tudom, mért nem megy..... ha barnázol, akkor meg lehet beágyazódásos vérzés is :wink: Tudod... amíg nincs piri, addig bízunk és reménykedünk :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsófi: Én is csak azt tudom mondani, amit Bridg.... a te tested.... de mi így is szeretünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Leszoknom nem lesz nehéz, két három naponta szívok el egy-egy szálat. :roll: És kell valami stresszlevezető. Tudod a vizsgaidőszakok, stb....Nem hiszem, hogy pár szállal ártanék, főleg, hogy amint élesben mehet a próbálkozás nem fogok rágyújtani. Ja és még egy gondolat. Szerintem ki Pesten él sokkal többet árt a babának, mert szívja a szmogot és a rossz levegőt. Tele van vele a híradó, hogy folyamatosan határérték felett van és a pestiek 3 évvel röviudebb ideig élnek. Attól meg külön rosszul vagyok, amikor tologatják a babykéket a körútakon az autók kipufogójával egy szinten. :evil:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ja és mellette teljesen egészségesen élek. Vékony vagyok, heti 3-szor mozgok, egészséges kajákat eszem. :lol: A sok tartósítószer többet árt...

KépKép
zsófikukac
 
 


Vicky
Aranyos vagy, köszönöm!
Még soha nem tartott ilyen sokáig a névnapom, és nem köszöntöttek még ilyen kedvesen ennyien!
Nagyon köszömöm!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Bridget!
Neked is köszönöm! Imádom!! Olyan kis édi ez a Mici Mackó!!
Akkor este nagyon gondolunk rátok! illetve most, mert, ha jól számolom, éppen ott tartotok. Remélem minden jól sikerül!
:lol: :lol: :lol: A hőd úgy nézem most beállt egy fokra. Ez nem tudom mit jelen, de az biztos, hogy nincs lenn. Tehát jót! :lol: :lol:
A cigis témához: Én is dohányoztam sokáig. Aztán leszoktam 4 és fél éve. De amikor meghalt a hugom, visszaszoktam.-nem vagyok rá büszke. De mostmár másfél éve megint nem cigizek. És Apácska szintén leszokott! Nagyon büszke vagyok rá, mert ő nagyon erős dohányos volt. Mostmár ő sem cigizik több mint egy éve!
:lol: :lol:
Azért én azt mondom, hogy aki babát szeretne, legalább addig ne cigizzen!
Zsuzska!
Annyira aranyos vagy Te is! Imádom a napraforgó virágot. Ilyen volt az esküvői autónkon is. A második virágözönt is köszi! Nem győzöm a köszönő leveleket írni! Tiszta happy vagyok! :lol: :lol: :lol:
Zsófi
Ahogyan a lányok, én is azt mondom, hogy ettől még szeretünk. Anyukám is cigizett, de amikor terhes lett, mindig letette. Bár a legkissebb hugom születése óra nem gyújtott rá. 15 éve!

Nagyon fáradt vagyok. Most megyek aludni. :roll: :roll:
Vendég
 


PEndi!
Álmodj nagyon szépeket!!!!! És gratula a leszokáshoz!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi Zsuzska! :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csajok keszulodnom kell 8)

Zsofi@
Igazad van teljes mertekben es tudom,hogy ne fogsz ragyujtani :wink:

Pendi
Hol tartunk? :roll: Nekem pe-m allitolag mar 9-10en megvolt :lol: Most epp ott tartunk,hogy ne jojjon meg :?

Zsu
Lattad mit kuldtem neked :roll: :oops: Tudom amig nincs piri jah...ugy legyen :wink: Azert majd vasarnap csinalok egy tesztet ha addig nem jon meg :? :oops: 8)

En 14evesen kezdtem bagozni...nem vgyok ra buszke ez van :roll: :oops: 12evig bagoztam :shock: 26evesen leraktam majdnem 4evre...aztan mikor a volegenyemmel szarban voltunk mar visszaszoktam es tavaly agusztusig nyomtam megint majdnem 1evig. :roll: Ember nem bagzik es tuti nem egy elvezet ugy csokoloznia velem igy leraktam a kedveert...amugy is mar rajottem nem egeszseges :lol: es nem is kivanom sooot :evil:

Meg most is olyan kis nem jol erzem magam :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál de nem csinált uh-ot, hanem megnézte a méhszájat. Közben a hasamra tette a kezem és megmutatta hol van a méhem. Illetve mintha alulról "megmozgatta" volna, éreztem, hogy mozog a kezem alatt a méhem. Hát majdnem mondtam neki, hogy csak finoman, ott lakik valaki!!
Most is fáj még egy kicsit ott alul.

Viszont bejelentkeztem az Istenhegyir Klinikára, megcsináltatom a kombinált tesztet. Vérvétel és a 12. heti UH-ot csinálják. Kicsit drága (38.000 Ft), de nem érdekel, inkább vérvétel mint hasbaszurkálós magzatvízvétel. Azt mindenképpen el akarom kerülni (32 éves vagyok, még nem túl veszélyeztetett kor, de inkább megvizsgáltatom magam)

Most megyek ebédre!

Bridget! Jó szülinapozást! Remélem jobban leszel azért!

A többieknek üdv, bocsi de most ennyi voltam!!!

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati!
Hát ha már lehet választani a hasba szúrós módszer helyett, akkor én is a drágább vérvételeset választanám, az tuti :!: :!: :!: :!:

Bridg!
Igen, láttam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Megy még hasad??? Jobbulást most már tényleg neked és jó bulizást!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok???????
hol van mindenki??????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


bridget
Kb még van egy hetün, hogy kiderüljön, menyire voltunk dolgosak az elmúlt hónapban. :oops: :oops: :lol: :lol: Még bármi lehet. :lol: :lol: :roll: :roll: Hasmenős voltál? mi történt? :cry: :cry:
kati
Szia ! Azt hiszem, mi még nem üdvözöltük egymást! Először is gratulálok a pocilakóhoz! :lol: :lol: Megértelek, hgoy nem szeretnéd szurkáltatni magad! EGy kolléganőm terhes, 34 évesen. Neki (talán pesten?) azt mondták, hogy elvileg vérvételből is ha nem is 100 %-an, de közel hasonló arányban meg lehet találni, ha baj van. Egy másik kolléga felesége is terhes, ők túl a 35-ön első babával,és nekik nem is volt választási lehetőségük. Magzatvízvizsgálatra mentek. 2 hét izgalom. De szerencsére semmi gond náluk. Szóval az ő példájukkal, az első vizsgálat sokkal humánusabb. Szerintetm. Neked nagoyn boldog, problémamenetes kismamaságot kívánok! :!: :!:

Bocsi, most csak ennyire ugrottam be. Megyek bevásárolni, és jön haza Apácska, főzni kell neki valami vacsit.
Puszi
Vendég
 


Megjottem :lol: :lol: :lol:
Majd holnap meselek mert meg nem vegeztunk 8) :lol:

Kata
Hat nem lehetett valami kellemes erzes :? es ezt miert csinalta?en nem ertem :? :roll:

Zsu
Hat mivel ma csipszen kivul nem ettem mast igy nem voltam rotyin :lol: :lol: :lol: :? :oops: es ma rosszul se voltam...viszont meg kis barna van...nem sok :roll:

Pendi
Hat te nem olvasol minden zsuval kibeszeltuk tegnap asszem a dolgokat :roll: Jah vasarnap ota nem vgyok jol estenkent :? :roll:

Mentem emberhez majd talan mutizok fotot ha lesz egyenlore nincs gepen :roll: Meg visszakukucskalok ha ember bealudna koran....hisz a tegnapi buli miatt logikusan o faradt :? Azert remelem legalabb akcio lesz 8) :? Mer ha megjon akkor utana megint semmi :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: Ezek szerint jól sikerült a meglepi vacsi???? Örülök neki.....
amúagy azon gondolkodtam, hogy a barnát okozhatta a hasmariska is......Kééééééééééééééépetttttttttttttt :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!

Megjöttünk a konziról! JÚNIUSBAN LOMBIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Hétvégén megjön és kezdem a fogigátlót, aztán UH és megbeszéljük a továbbiakat.

Az is kiderült, hogy pajzsmirigy-alulműködésem van és magas a prolaktinom, ami gátolhatja a teherbeesést, párosítva a párom OAT-os spermáival, "sok" esélyünk volt eddig :? :? :?

Az előző dokim szerint tökéletesek voltak a hormonjaim :evil: Még jó, hogy váltottam :D

Úgyhogy ha hazajövünk, akkor endokrin kivizsgálás is lesz aztán rendberakunk mindent :D Nyárra meg bebabásodom :D 8)

Bridget, várjuk a beszámolót, hogy sikerült az ünneplés! :D

Kati, egyetértek magzatvíz-témában! Még nem is hallottam eddig, hogy vérből is meg tudják nézni, de ez jó hír :D

Zsófi, bár én sosem cigiztem (na jó, 15 évesen pár szálat elszívtam :oops: ), de abszolút megértelek ! Nem mondhat le az ember mindenről, mert akkor tényleg csak a baba körül forogna az életünk, abba meg begolyóznánk! Eleinte én is betartottam, no kávé, no pia, egészséges táplálkozás, de már fölhagytam ezzel 8)

Kép
vickybabe
 
 


Vicky!Ez fantörpikus!!!!!!!! Éjjen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hogy nyárra hányan leszünk kismamák :?: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vicky!
És proalctinra kaptál valami gyógyszert is????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, örülök, hogy örülsz velem! :lol: Azért közben már parázok is :roll: Igen, Bromot kaptam rá, remélem helyrerakja.

Kép
vickybabe
 
 


És mennyit kell szedned?
Nagyon drukkolok neketek, hogy minden úgy alakuljon, ahogy szeretnétek++++++++++++++++++
Mekkora volt a PRL szinted?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszönöm, aranyos vagy! Jól esik nagyon! 2xfél szemet szedek, asszem 22,8 volt és 18,7-ig jó... a múltkor F-ék más mértékegységben számolták, ott 600 alatt volt jó és 3-400 körül volt nekem...Te is szeded?

Kép
vickybabe
 
 


Ez természetes, hogy érdeklődöm.... és hogy szurkolok :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is szedem, én reggel felet és este egészet. Akkor annyira nem vészes neked sem, ez jó hír nagyon..... a progid rendben van?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziaszto! mIndenkinek szép estét!!

Olyan sokat írtatok, hogy nem volt igazán idöm visszaolvasni ugyhogy igazán nem is tudok hozzá zsolni! Egy nap alatt mennyit tudtok írni?? Tök jó!! Velem nem történt semmi! De most valahogy eléggé fáratka vagyok ugyhogy mek aluszkálni!! Pá-pá!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép álmokat Nócika!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hello :lol:
Most ebredtem :oops: Egy kis beszamolo:
Mentem parom felvenni ugye 7:30-ra a tobbieknek addigra ott kellett volna lenniuk az etteremben :roll: mi meg olyan 7:45-re ertunk volna oda mire mindenki ott van 8) Mire odaertunk embor elkezdett kerdezoskodni,hogy ki ajanlotta az ettermet :roll: en meg azon izgultam csak nehogy lebukjak mar mindjart otvgyunk....felmegyunk a lifttel...ne kerdezzen ilyeneket mert mar most ver a viz :lol: Na ilyen gondolataim voltam...A 8. es 9. emeleten volt az etterem a 8.em bar volt es onnan kulon lifttel mehettel fel az etterembe. :shock: Megerkezunk a recepciohoz...ramnez a no es tudtam bubi lesz mert nem tudtam mit mondjak foglalas kepp :? :oops: mire a no Dudley :?: (o a jo barat akivel egyutt szerveztuk)...azt hittem menten elajulok,hogy elszolja magat itt a meglepi bulirol :shock: :oops: Forgattam a szemeimet ember all mogottem hatra se mertem nezni mire a no megyint: 10szemely ugy :?: :oops: :oops: :oops: Ember ravagja : Nem (Gondolhatta de hule ez a no hat nem latja,hogy ketten vgyunk :lol: :lol: :lol: )En meg csak bologattam hulyen meg mondtam,hogy az-az :twisted: AZtan beraktak mindet a liftbe ami felvitt a 9-.-re a liftben meg elment a vilagitas es azt hittem ez is a meglepihez tartozik jaj moindom ne mar az elejen lebukok :roll: :oops: De vegul is maga a lift volt olyan :shock: Bertunk az etterembe es fele tarsasag mar ott volt a masik fele melo miatt mar utban volt de meg nem ert oda :? :roll: A hely gyonyoru volt...most jutott eszembe,hogy le se fotoztam de a weboldaljat megmutizom mert valami eszmeletlen jol nez ki :wink: Aztan becsoppent mindenki 10perccel utanunk :arrow: es elkezdtuk a vacsit ami ngyon de ngyon fizni volt :!: :!: En eleg finnyas vgyok ugyhgy ha en mondom akkor tuti ugy van :wink: Aztan ugy a szeleburdi Dudley nevu baratja azt is elfelejtette,hogy en viszek tortat igy o is rendelt ott a etteremtol :? Hat a sok kaja utan alig birtunk tortat enni...mindenesetre meglepodott,hogy wow 2torta?! :shock: :lol: Ajandekozas aztan lementunk a 8.-ra meginni 1 italt aztan mindenki haza 8) Embor jo almi volt nem volt akcio :? Na latod Zsu ezt mondtam neked...elment elozo nap bulizni a fiukkal...hasznalhatatlan volt masnap meg a par ora alvas utan melo aztan a meglepi party es ismet hasznalhatatlan volt :? En meg ma jobban barnazom :roll: :( es felek tole 25.nap megfog jonni :( Hat ennyit a beszamolorol...jol sikerult en orult neki ngyon :wink:

Az etterem igy nezett ki:
http://ginza2.mikimoto.com/8f/
http://lawrence.tokyobookmark.jp/e1881727.html
ez angolul van: http://metropolis.co.jp/tokyo/639/restaurants.asp

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vicky
Kép Junius az mar mindjart itt van :wink: Szerintem ez tok jo hir igy az utazas elott :D Szebbe fogja tenni :wink: Azert a kisangyalt kuldom melled: Kép

Zsu
Jaj hat nem tom szerintem ez piri de meg nincs itt :evil: ugyhogy addig van esely :? Igen a vacsi szupi volt :wink: :D

Noci
Te mi jot csinaltal,hogy igy elfaradtal :roll:

Sehun senki :shock: A hianyzoknak kerem hozzak az igazolasukat :!: :lol: :lol: :lol: Ezt pedig mindenkinek kuldom: Kép

u.i.:A baba feje meg mindig nem mozdult el :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megyek osszepakolni a lakasom :? Nem tom mikor jovok haza :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


szép napot mindenkinek!!!!

Mindjárt visszaolvasok :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: