Új privát üzeneted érkezett!

juj Nitácska az biztos fájnifog neki :twisted:

Kép
v.e.judit
 
 


Halihó!
Szentendre gyönyörűűű volt! Nagyon szépek voltak az orgonák, de a net, valamiért csak kettőt enged feltölteni, azért megosztom veletek is! (már ha tudom) :? Kép Kép

Kép
anda81
 
 


judit nem baj ha fájni fog neki.legalább utána már figyelnifog a pénztárcájára! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Anda tényleg csoda szépek nekünkis volt de már az öszes az oviba van mindenap kell virágot vinni különben nem lehet elidulni othonrol.
Nitácska :gondolod eszébejut mégegyszer elhagyni ?

Kép
v.e.judit
 
 


szerintem igen.ezt már többször tette de hála égnek meglett mint mostis! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát igen mázlista

Kép
v.e.judit
 
 


bár én is ilyen mázlista lettem volna tavaly!
:lol: :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


énis szeretnék ilyen mázlista lenni akor most még 10 hét lenne hátra :cry: :cry:

Kép
v.e.judit
 
 


hidd el leszel te még nagyon boldog kismama!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! De jó, de jó! Ezeknek a pasiknak az a szerencséjük, hogy a micsodájuk hozzájuk van nőve, különben azt is elhagynák.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nitácska :igen énis biztos vagyok benne és remélem mihamarabb

Kép
v.e.judit
 
 


Anda! Gyönyörűek ezek az orgonák! Úgy szeretem őket. Én is ültettem az idén a kertbe. Remélem jövőre már virágot is hoznak.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Joét mindenkinek majd holnap jövök legyetek jok :)

Kép
v.e.judit
 
 


mára én is elteszem magamat.jók legyetek,szép álmokat!
pusza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép napot mindenkinek!!!

Azt a pudingozós hétvégét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nálunk a tegnap reggel-este volt naggyon naggyon jóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

És nagyon jól sikerült a keresztelő is.....
10.45-re lettünk a templomhoz rendelve, persze a pap csak 11 után jött ki értünk..... 4 babát keresztelt egyszerre..... mindannyian a rokonságnak háttal álltunk, úgyhogy csak az látta, mi folyik ott, aki a babákat fogta.... mert hogy a szülőknek is a babát fogó ember mögött kellett állnia :roll: :shock:
A párom fogta végig Marci babát, aki nagyon viselkedett.... egész nap :lol: :lol: :lol: A párom a 7 hónap alatt nem fogta ennyit MArcit, mint tegnap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztánv olt egy kis családi összeröfi a barátnéméknál..... úgyhogy csak este fél nyolckor jöttünk el tőlük.... MArci baba este hétig elég jól bírta, csak időnként volt nyűgös... de csak azért, mert nem szokott hozzá ennyi emberhez.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocs, hogy ilyen hosszú lett.... szép napot mindenkinek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mindenkinek szép napot!

Anda! Gyönyörűek az orgonák!!!

Nitácska! Azért jól gondold meg azt a rúgást! :wink:

Zsuzska! Tök szép lehetett a keresztelő, csak kár, h hátat kellett fordítani mindenkinek.
nekem is van egy keresztlányom, én is mindennel elhalmozom. Most meg a sajátomat is. Anyagilag kész csőd, de ha nem lehet ellenállni... :oops:

Judit! Leszel te még nagyon-nagyon boldog kismami!!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Anda: Gyönyörűek az orgonák, várom a többi képet is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nita: Azért vigyázz, mekkorát rúgsz :wink: :shock: 8)

Teri: Nekünk ő az első keresztfiúnk.... Marcell a neve.....nagyon jól viselte az egész napos hajcihőt maga körül :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzska: örülök, hogy jól telt a keresztelő.
Anda: kérünk még ilyen szép képeket!
Nita: örülök, hogy meglett a tárca!
Judit: én is azt mondom, leszel te is nagyon boldog kismama.

Kép
németh
 
 


Zsuzska:gratula a kereszelöhöz legyetek nagyon jo keresztszülök.
Teri: köszönöm a biztatást remélem hamar sikerül
:D

Kép
v.e.judit
 
 


Képzeljétek ma kutat ástam és sikerült megcsinálni tökre kifáradtam de van eredménye hiába szoltam a férjemnek nem csinált semmit ugyhogy vettem egy ujat és kicseréltem :lol: :lol:

Kép
v.e.judit
 
 


Judit: kutat ástál???????????? Te aztán ügyes vagy! De azt nem értem, hogy vettél újat és kicserélted. :oops:

Kép
németh
 
 


ezegy furot kut és rosz volt a golyo bene és mindig elejtete a vizet a szivatyú igy nem tudtam locsolni és venni kelet egy uj kutfejet és kikelett ásni kb 2m mélyen és kicserélni és mostmár tökéletesen müködik a szivatyuis :D

Kép
v.e.judit
 
 


Judit: Te nagyon nagyon ügyes vagy ám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok. :)
Régebben írogattam a Babaproject 2007-es, majd a 2008-as topicba, de szép lassan elmaradoztam onnan, mivel akkor még nem volt aktuális a dolog. :)
De tegnap óta élesben megy, remélem, hogy hamar babásodunk is. :)
Én 24 éves vagyok, a párom 28, 6 éve vagyunk együtt, és a kis lurkó lenne az első babánk. :)
Vendég
 


Szia Picuranyu!!!

Üdv köztünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajrá nektek, mindent bele.!!!!!! Látom, még PÉ előtt vagytok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vagy után :?: :?: :?: :?: :?: Nem semmi a görbéd :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:) Köszönöm.
Még PÉ előtt vagyok, de néha magam sem tudok eligazodni a hőmön. De majd ti is látni fogjátok. Hol felmegy majd, hol leesik, de többnyire mikor kell, jobban leesik. :)
Vendég
 


Na igen..... nagyon ismerős :roll: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De legalább, ha jól látom, neked szép, normál hosszúságú ciklusod van. :)
Én sajna ezzel sem büszkélkedhetek. Nekem 35 napos már hónapok óta. :(
Vendég
 


Hát szép hosszúak, csak hormongondok és nagyon rövidek a Pé utáni napok.... 14-15 nap helyett 9-11 naposak csak :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: De hát majd csak lesz valami :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ahogy látom az utolsó 28. napra jött meg, és az jó. :)
A lényeg meg úgy is csak az, hogy legyen PÉ-d. :)
Vendég
 


Na igen, de nagyon kellene a beágyazódás miatt, hogy legalább 15-15 nap legyen a PÉ utáni időszak :roll: :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:(
Néha annyira be tudok agyalni. Szinte már ahhoz is csoda kell, hogy egy kicsi megfoganjon, egészéges legyen, megszülethessen. ... Annyi kis csodára lenne szükségünk.
De tudom, hogy nektek is össze fog jönni, csak bízni kell ebben. :)
Mondom én, aki mögött még nincsenek sikerelen hónapok. :(
Vendég
 


sziasztok.köszöntelek én is picuranyu!
kívánom,hogy mielőbb babás legyél!
Lányok már nem rúgom tökön a párom,de ha mégegyszer elhagyja a pénztárcáját akkor viszont jaj neki! :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok csatlakozhatnék én is hozzátok? párotokkal már találkoztam a másik topikban de itt egy oldalon talán könnyebb lesz benneteket követni :):):)

Aki még nem ismer tesót szeretnénk a 15 hónapos szeleburdi kisfiamnak kb február óta próbálkozunk. Nekem kicsit neheziti hogy még szoptatok altatáshoz meg éjszaka ha felébred meg hát nem vagyk 50 kg sem . De Gergő is 103 kg-san fogant most nem vagyok annyi talán siekrül majd ja és már 38 elmúltam most áprilisban ez is kicsit neheziti de nem adjuk fel jövőre én is már szeretnék egy kisbabát ringatni újra :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


szia nika,üdv it is!!!!!!!!!!
hidd el hamarosan újra ringathatsz egy picibabát!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kiriki: én már dolgozom.Bálint anyuékkal van,mert bölcsibe nem vették fel és ha szobatiszta lesz a nyáron,akkor mehet ősztől oviba,mert itt nagyon kevés a gyerek.
németh: mi Üllőtől 30 km-re lakunk.
nita: drukkolok neked nagyon,h minden rendben legyen.
anda: jó lett a hajad.nem akarod melírozni vagy ilyesmi?sztem az is jól állna.
nika,pruci,picuranyu: sziasztok,üdv itt!alakul a csapat :D

Én ma már mentem dolgozni,mert Bálint meggyógyult a mandulagyulladásból.
Erre ma totál bepötyösödött.
És képzeljétek a hétvégi málnatorta volt a ludas :shock:
bárányhimlőre gyanakodtam,dehát az ellen be van oltva,reménykedtem,h nem vmi himlő.
Úgyhogy gangoltam haza a munkahelyről 4 helyett 1-kor.
sudribudri
 
 


sudribudri a kis Bálintank jobbulást a pötyik ellen! :lol:
köszi a drukkot!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a fogadtatást. :)

nitacska007: ne is említsd a pénztárca elhagyást. :) A Drága is járt így, majd hetekbe tellett mire újra rendeződtek neki az iratai, mert persze az összes benne volt a tárcájában. :) Azóta is sikítófrászt kapok, ha azt látom, úgy megy dolgozni, hogy a farzsebében van a tárca. :twisted:

sudribudri: jobbulást a kicsinek.
Vendég
 


picuranyu,bocsi,hogy említettem! :roll:
többiek merre vagytok? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már gondoltam arra, hogy valami zsinórt kéne a tárcához erősíteni, a zsinór végét meg a becses testrészére erősíteni, hátha akkor észrevenné, ha épp elhagyni készülne. :D
Vendég
 


Nika: Üdv itt is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sudri: jobbulást törpédnek!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vagyok én is, csak szerencsére itt olyan prögés van, hogy csak ritkán tudok reagálni :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


picuranyu ez nagyon jó ötlet!asszem én oda is kötöm ahhoz a becses testrészhez! :lol: :oops:
zsuzska jó,hogy te is vagy már!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a szíves fogadtatást :):):)

sudribudri: Bálintkának jobbulást az afránya málna :) pedig azt mondják már 18 hónaposan ehető de akkor ezek szerint még többet kell várni vele:) esetleg evett már nyers málnát? vagy epret? bírja ?

Nitácska: Ne bántsd már a párodat :D:D mit csálnál te ama becses testrész nélkül :) :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


Most már vagyok, épp pangás van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok üdvözölek Nika és Picuranyu jo hogy itt vagytok és egyre többen vagyunk :D :D :D :D :D

Kép
v.e.judit
 
 


igaza van nika70-nek, más megoldást kell találnunk. :D Ötlet valakinek?
Vendég
 


köszönöm v.e.judit. :)
Vendég
 


szivessen
:lol:

Kép
v.e.judit
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: