Új privát üzeneted érkezett!

Na jó, úgy látom mindenki elment kajálni és is visszajövök később.

Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


Még mindig senki? Akkor most megyek egy jó nagyot sétálni.
Majd jövök.

Kép
Kép
nati80
 
 


Natasa
ott nem esik az eso?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

Itt nem lehet setalni, zuhog :( :( :(

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Merre laktok? Nálunk süt a nap. Az előbb jöttünk meg a kutyasétáltatásból. Remek kirándulóidő van.
p__lilla
 
 


Nálunk mindenki lefeküdt szundizni, csak én kuksolok a gép elött :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Lilla!
Milyen kutyatok van?
Egyébként Vásárhelyiek vagyunk

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Márti! Németjuhászunk van 4 éves. Merre van Vásárhely?
p__lilla
 
 


Erdélyben, :D Marosvásárhely

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kedvenc kutyám a németjuhász!!! :)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Felénk is van egy Vásárhely, csak az Somlóvásárhely. Egy pillanatra azt hittem, nem is vagyunk messze egymástól. :) De hát eléggé. :(
p__lilla
 
 


Hát ezek szerint nagyon ugylátszik :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Itt nagyon zuhog és hideg is van brrrrrrr
Olyan szomorkás az idő :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Na sziasztok!

Köszi Csucsu, hogy benéztél, várunk ám többször is!
Látom, legtöbben az ebéd utáni sziesztát töltik. Mi is, csak kiszöktem pár percre, hogy megnézzem, mizu veletek. :)
Itt is elég borongós az idő, de nem esik. Nincs kedvem sehova sem menni, csak pihizni. Holnap úgyis nagy hajtás lesz, kedden meg jönnek hozzánk melóba a nagyfőnökök, olyasmi lesz, mint egy vizsga, kérdezgetnek, mi válaszolunk(ha tudunk) és a végén pontozzák a céget. Eszerint szoktunk prémiumot meg órabér emelést kapni.
Erről a lakóhelyes beszélgetésről jutott eszembe, ki merrefelé lakik? Gondolom annyira szét vagyunk szóródva, hogy egy személyes tali szóba sem tud jönni.

Na jók legyetek, majd még visszanézek.

Pussz

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny!!!
Ejnye-bejnye! Csak kukkintgatsz? :wink: :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Mi is csak pihizünk. Nincs kedvem semmit csinálni. Nagyon fáj a derekam.
p__lilla
 
 


Na megyek mert lefagytam, melegedjek meg egy kicsit!
Majd még jövök!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


mitöl fáj a derekad lilla?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok Lányok!

Én új vagyok itt, Jenny hívott át.
Mi most kezdtzünk el nemrég újra próbálkozni. Remélem sikerrel jártunk :lol: :lol: :lol:

Hosszú leirni. Röviden. 22 hetesen vetéltem el. Szeptemberben volt egy műtétem, ami után pihi volt. Most már minden szabad és beindult a projekt.... :oops: :oops: :oops:

Üdv,
Adrienn

Kép
Kép
odri
 
 


Lányok!

Aki nem tudná: /nem akarok okoskodni /

180 nap bejelentett munkaviszony kell hozzá. Szülés elött vagy után lehet igénybe venni a tgyást ami szintén 180 napra jár és a napi átlagkereset 70 %-a. Aztán jön a GYED ami szintén napi átlagkereset 70 %-a max 90e forint.
Aztán a GYES ami tényleg nagyon kevés.
Akinek nincs munkahelye az a MÁK-tól kapja a illetékeket de úgy kevesebb.

Üdv,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakozhatom én is?? :lol: :lol: :lol: Jenny hívott át ide közétek, úgy látom itt van élet igazán! :) Remélem jó kis csapattá leszünk :)

Jéé Odri!! Hellóóó ! :lol: :lol: :lol:
( szept.topik átköltözik :) ) hihi

Magamról: áprilisban szültem meg kisfiamat 21héten 20 órás vajúdás után, beteg volt, sajnos az orvosok meg......nem vették észre :(.
Úgyhogy új erővel teli energiával indulunk neki a 2008-as évnek. Remélem születésnapomra (feb.) küld a kisfiam egy kistesót :)

Amugy a ciklusaim szülés előtt össze-vissza voltak, nem is értem egyáltalán hogy lehetett hogy kismami lettem, 34-39 nap között, sok hasfájás stb..... Most a 40-ik napomat taposom. És még semmi. :( Hőm szépen fennt. Csináltam orákelt ami negatív.Úgyhogy most várni kell......:( Pedig a cicim is fáj.....! Mensi után megyek is az orvosomhoz hogy hipp-hipp rakjon rendbe, mert amig nem egészséges a szervezet, hiába is próbálkozunk ezzer.....

Adri mi az a MÁK? (vagy tudnom kéne? :shock: Na jó bevallom benga vagyok :):) ). A mákos beiglit azt ismerem :lol: :lol: :lol:

És remélem nagyon sokunknak MÁK-ja lesz ebben a hónapban, és sikerül a babóca!!!


Puszi Mindenkinek
Fülűűűűű

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 34400_.png
nyuszifülû
 
 


Helló Fülü :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen átköltözik... :wink:

Remélem itt jobb csapat lesz!!!!

Ja nagyon jó volt a pihi :oops: :oops:

Puszi,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Gondoltam bekukkantok :wink:
Kinek, hogy telt a napja?
Egész nap szurkált a pocim :( nem mondhatnám, hogy fájt, csak szurkált középen alul.
magdolnam
 
 


f.marti nem tudom mitől fáj a derekam. Nem csináltam semmi olyant, sosem szokott. Talán a sok üléstől. :)

nyuszifülű a MÁK az Magyar Állam Kincstár. Üdv a csapatban. Nagyon sajnálom, ami a kisfiaddal történt.
p__lilla
 
 


Szia magdolnam!
Az én napom gyorsan eltelt. Sőt az egész hét. Szabin voltam. De holnaptól kezdődik a hajtás. Te mit csináltál?
p__lilla
 
 


Nekem is elrepült a hét, betegszabin voltam :( , de ez a nap is elment hip hop. Egésznap takarítottam, mostam, főztem, úgyhogy most csili-vili minden, meg tiszta. Brassóit főztem, meg császár morzsát ebédre :roll: , most meg sütőtököt csinálok :)
És fájdogál a pocak :(
magdolnam
 
 


Az jó jel, ha fájdogál? Nekem is fájdogál egy kicsit bal oldalt alul.
p__lilla
 
 


Azt még nem tudom, hogy jó jel, de nagyon bízom benne :)

Milyen hírt találtam? Világ legkisebb szarvasai Magyarországon vannak (34cm és felnőttek!):lol:
magdolnam
 
 


magdolnam
 
 


Sziasztok!

Ime a táblázat, Apa segitségével összehoztuk. :) Az üres mezőkbe még utólag irhatok, ha valaki akarja. Ha valaki pedig babát fog várni, sárga mezőbe kerül, és a státuszhoz kap egy gólyát. Addig meg Nyuszik vagyunk, mert ....., mint a nyuszik. :lol: :oops:




Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


de jóóóóóóóóó!
magdolnam
 
 


Fülű, Odri sziasztok!!!! Örülök, hogy jöttetek, és ilyen gyorsan. :D
Hiányoztatok ám, és ez egy nagyon jó kis csapat!!!!!
Sokan vagyunk, és nagyon jó a hangulat.
Csajok, nekem egész nap fáj a hasam, főleg jobb oldalon, és a derekam majd leszakad. Elvileg még 2 nap az ovum. Tojásfehérje még sehol....


Aki akarja, hogy bekerüljön a táblázatba, irjon adatokat, és beteszem! Remélem mindenkinek tetszik, és ilyenre gondoltatok ti is.
Puszi!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok lányok!!!

Üdv az újaknak a csapatban! Odri,Nyuszifülű.Sajnálom ami veletek történt :( , de jo hogy pozitivan álltok a dolgokhoz! :D

Jenny:
nagyon jó lett a táblázat!!!
Gratula!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nagyon jó a táblázat! :D
Remélem nemsokára mindenkinél gólya kerül az utolsó oszlopba.
p__lilla
 
 


Jenny!

Adataim:

33 éves vagyok 1974.05.18.
Ciklusom 29-30
Vetélésem után ami májusban volt, 2007.10.24 óta próbálkozunk újra.
Folsav, Elevit,C-vitamin és búzacsíra kapszula
Lh teszt 2007.10.27.

Köszi

Puszi,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Jenny29 nekem is fáj a derekam nagyon már 2-3 napja. Ma volt egy kis tojásfehérjém, lehet, hogy mégis lesz ovum? Bár nekem már lennie kellett volna 3 napja. De még eddig nem volt. Bízom benne, most már holnap a hőm is felmegy.
p__lilla
 
 


Odri, köszi az adatokat, beirlak, csak várok még holnapig, hátha még valaki bele akar kerülni, vagy változtatni rajta, és akkor holnap délután megcsinálom újra.

Lilla, tuti, hogy ovud lesz, nekem is igy jelzi. Már az előző 2 hónapban is éreztem, de ez hónapról-hónapra keményebb lesz. :?
Látom te is Gravidát szedsz, neked nincs tőle hasmenésed? Én másfél hete szedem, de kinoz, vagy legalábbis azóta van ez, azért gondolom, hogy attól. :roll:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny, lehet hogy az lesz, de még eddig sosem éreztem semmit ovukor, bár nem is nagyon figyeltem. De derékfájást biztos nem. A Gravidától nincs hasmenésem, inkább egy kicsit szorulásom, de nem vészes. Viszont a végtermék elég fekete.
p__lilla
 
 


Jenny, hányadik napon vagy?
p__lilla
 
 


Nekem is feketés. :D :oops:

Nézd a vonalzómat, hisz ollllyan szép! :lol:
A 12. napomon vagyok.
Nekem derékfájás szokott lenni mensikor is, de az már volt a gyógyszerszedés alatt is.
Ez az ovus fájdalom pár hónapja van, de ez érthető, mert gyógyszer alatt nincs peteérés.
Odri, beraktalak inkább most. :) Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Köszi Jenny :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok Csajszikák!

Üdv Odri, Nyuszifülű. Örülök, hogy csatlakoztok hozzánk. Szomorú ami veletek történt.
Volt ám forgalom? Nem győztem visszaolvasni.
Lenne egy furi kérdésem. Hőben jó vagyok, de ez a különböző tojásfehérje, meg stb nem is értem igazán. Mi mit jelent? Mikor kell észlelni?
Odri, mennyire frissek az adataid a lóvét illetően? Csak mert akkor még nem kell engem bejelenteni. Csak, ha már 12 hetes a pici.

Én egy m.. nagyot sétáltam, most értem csak haza. Igaz elmentem segíteni a munkában drágámnak is. Jól el is fáradtam.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti
Nálunk csak reggel esett az eső de nagyon, du-ra kisütött a nap és kellemes hűvös volt. Bár eléggé fújt a szél.

Jenny
Tuti a táblázat.
Még este beszélgetünk újra a baba kérdésről, hogy mikortól mehet élesben. :P :P :P Gondoljatok rám!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Már megint magamra maradtam? Nincs itt senki? Akkor megyek tusolni.
Azért még várok 5 percet. :x

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!!

Itthon vagyunk már egy órája,de áramszünet volt az egész utcában!! :evil: Persze 2 perce amióta visszajött az áram már el is foglaltam a számítógépet!!

Jenny!!Nagyon jó a táblázat!!!!Köszi!!!!
(nem írtam Neked,hogy az Én szülinapon 10.02-án van és a ciklusom:28-31 napos)
Tök jó, hogy ennyien összegyűltünk itt!!!Adri,Fülike üdv újra!! :)

Csubi
csubi
 
 


Sajna Én sem tudok hozzászólni ehhez a gyes/gyed témához...Én is már utána akartam olvasni,de annyit kellene hozzá olvasni,hogy azt már nem győztem...Na jó, mondjuk ki naon lusta vagyok ehhez!

Csubi
csubi
 
 


Szia Nati!

Holnap pontosan megirom neked. Bérszámfejtő vagyok de szeptember óta nem dolgoztam a műtétem miatt, de megnézem neked.
Holnaptól már dolgozom...

Puszi,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Szia Csubi? Te nem nézed a tv-t? Szerintem a többiek előtte csücsülnek. Vagy benne vannak a hancúr kellős közepében.

Kép
Kép
nati80
 
 


Engem is érdekelne, mikor jön a tojásfehérje. Ha észlelem, még eredményes lehet a hancúr?
p__lilla
 
 


Odri
Nagyon drága vagy! Akkor ebben te nagyon profi vagy. Azt is meg tudod mondani, hogy mennyi a járuléka annak a bruttónak, amvel ki lehet használni a max GYED-et? És akko azt fél évig kell fizetni? És ha elmegyek táppénzre, akkor is kell fizetni a járulékokat ugye? Akkor mennyi táppénzt kapnék?

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: