Új privát üzeneted érkezett!

Vera: Igy igaz várd meg a vasárnapot a teszteléssel. Így a felesleges csalódástól is megmented magad ha netán mégsem jött volna most össze. De erre ne is gondoljunk hanem csak arra, hogy vasárnap zebrás teszted lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


Ja, mondjuk hülyeség azért venni lh-t csak azt hittem,hogy még maradt! Akkor vasárnapig drukk ezerrel!!!
ritt
 
 


 
 

vera: én is vasárnap tesztelek, szorítok neked és magamnak is! :)
Vendég
 


Vasárnap akkor többeteknek nagy nap lesz.
nekem meg ma picit fáj a hasam és a cickóm is. Tegnap volt összebújás de ma is azt hiszem lesz mert biztos ami biztos. Én nem vettem eddig LH tesztet de ha most nem jönne össze akkor jövő hónapban én is veszek. Bár reménykedek abban, hogy most meglesz az a Babó. lehet hülyeség de én tegnap úgy éreztem, hogy össze jött. Bár a lányomnál is előre megéreztem :)

Jah és ami eszembe jutott: A sogoróm kérdezte júlisban, hogy mikor lesz babónk? Én meg azt mondtam neki szeptemberben. Nem akartam neki még mondani, hogy gyártás alatt van mert babónából nem akartam nagydobra verni. Szóval lehet, hogy a tudatalattimmal is blokkoltam eddig. Na de ha szeptembert mondtam akkor most meglesz :))

Kép
csucsu05
 
 


Szóval nem babónából hanem babonából. De mindegy mert a babó szó benne volt :)))

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: mindent bele! én nagyon drukkolok neked!
Vendég
 


Köszi Trixy :)Én is szorítok neked. De mindenkinek szívből szurkolok :))

Kép
csucsu05
 
 


Nekem most vagy 2-án vagy 5-én kell megjönnie!Azért nem tudom, mert még nem állt be a ciklusom, ill. ebben a hónapban kezdtem barátcserjézni, málnalevelezni+palástfüvezni, hátha már beállt, mert elvileg közép időben volt pé!
Így jövőhéten remélem én is tesztelek veletek!!! :wink:
ritt
 
 


ritt: üdv a közelben tesztelők közt, akkor most 3-an drukkolunk egymásnak. Remélem mindhármunk babásodik! :)
Vendég
 


úgy legyen!!!
ritt
 
 



Jó reggelt!

Ma tartok 23 cn és 9 Dpo-n, a hőm 37,13 de ez sajna nem jelent semmit, erre már a múlt hónapnál rájöttem és ma reggel olyan mensi szerü görcsel ébredtem, hogy na!

Pedig egy poz tesztel, ez lenne a legszebb szülinapi ajándékom! :D
ritt
 
 


Ritt. A mensi szerű görcs az még korai nem? Amúgy a mensi szerű görcs babó is lehet :)

Kép
csucsu05
 
 


Ritt: nekem is vannak alhasi fájdalmaim, amik nem is igazából fájások, inkább "feszül". hozzűteszem nekem soha nem szokott ilyen lenni mensi előtt, hanem mikor már megjött utána kezd el fájni. Reménykedj, hogy nem mensi szerű, én nagyon drukkolok, h a babó jelezzen! :)
Vendég
 



Vera: De még ne add fel. Majd ha megjön akkor írj ilyet. De miért hagyjátok abba ha most estleg nem jött össze?

Kép
csucsu05
 
 



Vera miért szeretnél enynire májusi vagy júniusi babát? Július is szép hónap? És hamost netán nem jöttvolna össze akkor inkább vársz egy évet?

Kép
csucsu05
 
 


Nemtudom. Hüle vagyok. Tiszta depi. Nem bírom én ezt a terhet máár. Feladtam. Mert ha csak babót szeretnénk nem érdekelne minden nap csinálnánk de mivel a fiú nálam kilőve így a lány elég nehéz.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera! szerintem se add fel!
Hát köszi a drukkokat, de nm tudom, nekem is fájdogált már több napja a hasim, tegnap nem, de ma reggel olyan igazi görcs, ok nem túl erős, de én már nem tudok semmit! Pár nap és kiderül, elvileg, ha jót tettek a homeó dolgok akkor kedden kellene megjönnie, de lehet, hogy megint meg leszek viccelve és megint 5-én jön meg!
Majd kiderül!
Holnap reggel a 10.Dpo-nál megpróbálom a jóstesztet, hátha megköszöntöm magamat egy poz tesztel a 28. szülinapomon!
ritt
 
 


Ritt reméljük csíkos lesz a teszt.

Vera: Szerintem ez a lány fiú kérdés, hogy mikor kell összehozni mind csak kamú. Nem hiszek a Jónás módszerben meg semmi másban. Azt a pillanat dönti el kinek milyen nemű babója lesz. Ez szerintem a természet rendje. Nekem a lányomnál a kínai naptármódszer szerint lányom lett volna és bejütt. De a barátnőmnek a kínai módszer nem jött be például. Ja és a Jónás naptár szerint is a barátnőmnek mást mondtak . Szóval nem hiszem, hogy bárminek is köze lenne a babó neméhez így külsőleg. Ne add fel Vera :) Meglátod ha nagyon akarod meglesz az a babó és ráadásul kislány lesz :)

Szorítok nagyon!!! És amíg nem jön meg addíg nem feladni!!!!

Kép
csucsu05
 
 



Vera: Ha a babó ott van akkor nem is kell jóstesztet csinálni!! Tudod csak pozítivan :)

Kép
csucsu05
 
 


elmentem az auschanba denincs sok kedvem hozzá. Aludni szeretnék. Meg olyan ramaty a közérzetem. Ettem de egy picit kavarog a gyomim. Tudom mire gondoltok de nemhiszem mert nega lett az utsó itthoni tesztem. Na menek és majd jövök kb 2-3 óra múlva

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Ilyen időben Vera nem is csoda ha nincs kedved menni vásárolni. Amúgy nekem is szomorú a hangulatom de ilyen ramaty időben ez nem is csoda.
Valahogy ha süt a nap akkor minden olyan szép és jó. De ez az élet rendje az ősz is hozzá tartozik az élethez. Ez a mai nap pedig igazi őszi idő.

Kép
csucsu05
 
 


Vera!

Igaza van Csucsunak! :lol: Ezt Apuci micsodájával kell megbeszélni, hogy az y-osok csak seregjahtók legyenek vagy húzódjnak a háttérbe csöppet! :lol:

Mi lenne ha összejön, de mégis fiú lesz? Gondolom azért nem bánnád! :wink:
Vendég
 


Igy igaz amit Grönland ír. Mi lenne ha fiú lenne? Semmi eleszel a fiúk által kényesztetve maximum :)

Én most fiút szeretnék de ha belegondolok egy lánynakis örülnék. Minden nemű gyereknek megvan a maga szépsége.
Szóval nekem mindegy. Csak legyen és egészséges legyen. Ennél fontosabb azt hiszem nincs.
Van nekem rokonom akinek 4lánya van. Mindig szeretet volna egy fiút. nem jött össze és most azt mondja így jó ahogy van mert a négy lánya boldoggá teszi és hogy mostmár, hogy férjhez mentek a lányok van már 4fia is. :)

Kép
csucsu05
 
 


Bárhogyan is, HARIVERA, azért én remélem sikerül teljesülni a vágyadnak és kislányod lesz! De soha nem add fel! ill. amikor a legkevésbé gondolnád, akkor biztos babós leszel!
Vendég
 


Így igaz! Feladni sosem szabad! Remélem Vera ha vissza jössz a vásárlásból már egy kicsit jobb kedvű leszel :)))
Még a napocska is kezd kisütni :)))

Kép
csucsu05
 
 


Kép
ritt
 
 


Ritt: ez szép kis görbe! neked mikor kéne "nem megjönnie"?
Vendég
 


Hát, ha a homeo dolgok segítettek, hogy rövidüljön a ciklusom, akkor kedden, azaz 2-án, ha nem akkor 5-én, így megint 32 napos lesz a ciklusom!

Ha nagyon-nagyon segítettek, akkor egyáltalán nem jön meg, csak babó lesz!!!

Kíváncsi leszek :lol:
ritt
 
 


nagyon drukk érted! :P :P :P , reméljünk babót magunknak! :P
Vendég
 


Sziasztok. Megjöttem de utána elmosogattam, elpakoltam a kimosott ruhákat, megetettem a kuttyot és kivittem utána, kipakoltam a vásárolt cuccot és beraktam egy mosást.

Na szóval. A kedvem jobb mert könnyebb lett a pénztárcám. Amúgy nem is mondtam hogy egy vasam se volt tegnapig de tegnapelőtt vettem a tescóban egy tárolódoboz szettet a szerszámoknak 500 ft-ért és tegnap a nagyfiam kibontotta és talált benne egy tízezrest!!!!!!!! Egyszerűen nem akartam hinni a szememnek. A páromra fogtam hogy ő szerezte de tényleg nem. Egy originált zacsiba volt. És totál véletlenek sorozata volt mert ha nem lett volna rossz kedvem este és ha nem akarom pont akkor megcsinállni a csapot és ezért ugye kértem fogót a páromtól és ha nem látják meg bennt a szerszámoknál ezt a ládát és ha a nagyfiam nem amolyan sajtkukac hogy mindent ki kell bontania azonnal akkor most mégrosszabb lenne a kedvem mert nem tudtam volna vásárolni.

A baba dologhoz meg annyit hogy nekem is a késői pé után kb vasárnaptól szerdáig max meg kell jönnie ha megjön. És úgy döntöttem hogy ha kedden nem jön meg akkor kapok úgy is gyest és veszek tesztet.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


harivera: gratulálok! Micsoda tároló dobozok vannak! Na én is megyek tárolódobozt venni..... :lol: :lol: :lol:
hidd el a babó jönni fog! Ez a gólyalavina már elindult, idő kérdése és téged is elér! :P fel a fejjel! reméljük nem jön meg!
Vendég
 


Én is akarok ilyen tároló dobozt:) :)
Látod Vera mindig vannak csodák. És ilyen csoda lesz majd a kis szoknyás pocaklakó is :)
Csak sosem szabad feladni!

Már mindenkihez elindultak a golyók. Valakihez már odataláltak :) de jönnek azok hozzánk is.

Kép
csucsu05
 
 


Jajjj az lemaradt hogy mi lesz ha fiú lesz az is majd.

Háát előszőr is az biztos hogy dühöngeni fogok de nem a babóra hanem az életre.:wink: :wink: :wink: meg sírni.Lényegébe véve a Bazsinál is sírtam és el voltam keseredve
Másodszor meg a páromat fel akasztom a micsodájánál fogva. :lol: :lol: :lol:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Nana vera! Azért légy vele kíméletes! :lol:
Vendég
 


Reméljük az Úradat féltve, hogy lányt hozott össze :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok!
Én új vagyok , de remélem nem bánjátok, hogyha csatlakozom.
Már régóta olvasgattalak benneteket csak mindíg úgy gondóltam még várok nem írok.
De én is abban a cipőben járok mint ti: azaz én is azt várom, hogy mikor tesztelhetek? Persze abban a reményben, hogy pozitiv lesz!
Én október 07-re nem várom!De kivárom és ha késik akkor tesztelek.
Szorítok mindenkinek és gratula annak aki már kisbabát hord a szíve alatt.

Kép

Edina
edied78
 
 


Az elöbb azt írtam: Hogy elindulatak a golyók. NA helyesbítek: ELINDULATAK A GÓLYÁK :)

Kép
csucsu05
 
 






Üdv Edied78!

Érdekes, nálunk a párom izgul jobban, hogy a második fiú legyen, én is örülnék, de ha megint kislány lesz (ha egyszer lesz) őt is imádni fogom. A férjem azt mondta, ő lehet hogy első felindulásából kiugrik az ablakon (az elsőn lakunk, hihihi), így mondtam csak nyugodtan! Mi pl azt szerettük volna főleg én, hogy tavaszi baba legyen, de egy kicsit megcsúsztunk a projektel, mert nem akartam megint a nagy melegben szülni!

Én 40 fok melegben mentem férjhez és 40 fok melegben szültem!
ritt
 
 


Edied78: SZiaaaaa! üdv nálunk! De jó te is hamarosan tesztelsz. Pontosabban én vasárnap! Mi is! :P Akkor neked is ezer drukk.
Vendég
 


Sziasztok!

Én okt 8-ra nem várom a mensit! Szóval még 10 napig rághatom a körmöm... :shock:

Van 2 fiam+ a férjem kisfiát is mi neveljük. Szóval, a sorban a 4.lenne, de nkem csak a 3.

Bár terhességnek 4., mert sajnos augusztusban volt egy vetélésem. 6 hetes babát vesztettünk el. :cry:

Igazából nem is tom, h volt e PÉ-m, mert nem méricskéltem...
szóval lehet, h csak a jöv hónapban lesz vmi...
zmimi
 
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: