Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Zsuzsu72,


nálunk a gyógyszer beadása az szörpi segítségével történik.


Pilchard,


mi is el vagyunk bújva a meleg elől. Borzasztó ez már. Lehetne már egy is enyhülés.
Vendég
 


Sziasztok!


Tjuca,


nagyon aranyosak a fényképek, megnéztem őket!
Vendég
 


Alíz!

Köszi, tényleg jól éreztük magunkat.

Most csütörtökig itt van anyu, így valószínűleg kevesebbet leszek, de olvasok (már ha van mit :twisted: ). Ma még úszógumi vadászatra is megyek, mert tegnap a soroksári Auchanban nem adták ide a kirakatból az egyetlen úszógumit. Roland Játéküzlet. Most mindenhol elmesélem, mert ez nagyon tirpák dolog. Ha eladó lennék, még a bútort is eladnám, ha megfizetnék, nemhogy a kirakati árut. Máshol egyébként ezeket még olcsóbban is adják, mondván kiállított termék. Így anyósomnál nem volt úszógumi, mert amiben Kinga pancsolt, az az unokatesóm kislányáé. De majd ma beszerzek egy hasonlót, csak olyat, amiből jobban kilát. A tegnapi egy bálna volt, aminek elől volt kapaszkodója, és jobban ki lhetett látni belőle, mert laposabb volt. (a háttérben anyu hasa látható :-))

Kép

Szép napot mindenkinek!

tjuca
 
 

 
 

Húú csajok, nehéz napunk volt ma, Péterke extra nyűgös volt, és én meg extra szarul voltam. Nnna a kettő együtt...... :evil:

Amúgy csináltam még két tesztet, erős pozitív mindkettő. Viszont tiszta premens érzésem van. Ugyanakkor Péterrel is az elején így éreztem, a múltkorinál meg nem.
Nyugtatom magam :wink:

Nagyon várom a csütörtököt-bár még sokmindent nem fog látni, csak petezsákot, az meg a múltkor is volt.

Néha ezekre a pici mensi szerű görcsökre veszek be Magne B 6 ot, az nem gáz ugye???

Juca, jaaaaj de jók a képek!

Alíz, hogy vagy, mikor mégy dokihoz?

Ma apa fürdet, én képtelen vagyok rá...
Vendég
 


Sziasztok!


Kacika,

augusztus 9-én megyek UH-ra, már nagyon várom!!! Most már lassacskán kifelé tartok ebből az émelygős időszakomból.


Tjuca,


mindegyik fénykép aranyos a kislányodról, főleg a "Rigaláncos".
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert semmire sincs időm. El vagyok úszva a munkával. De hamarosan szabin leszek és írok jó hosszú hozzászólásokat. Csak győzzed Juca olvasni! :wink: :lol:

Jó éjszakát!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!!

Kacika!

MINDEN RENDBEN VAN, SOK SZERETETTEL GRATULÁLUNK!

Kép

A magne B6 szerintem jó.

Kimondhatatlanul örülök, pedig csak innen ismerjük egymást. :D

Nagyon vigyázz magadra!

Juca!

A képek szenzációsak, IRIGYIRIGYIRIGY :oops: :oops: :oops:

Még én is gondolkozom, h beülős úszógumit vegyünk vagy karúszót, kell egy valami csónakféle....
Rolandjátéküzlet: FÚJJ!! :lol:

KINGÁNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!


Alíz!

Örülök, h jobb már a közérzated!! Nálunk volt egy pici enyhülés, így sikerült aludnom 7 órát egyhuzamban .

Monti!

Jó munkát, köszi a füstjelet! :) Várunk!!

Kislibus?????????????

Nálunk abból áll a nap, h Ábel rohangászik. Ha kimegyünk akkor is, ha hívom, h jöjjön, csak vigyorog és amint indulok felé az ellenkező irányba rohan..........összeszed mindenféle botot, levelet amit talál én meg izgulok, h mikor esik baja... :oops:

Békés napot Mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


KIngának boldog névnapot, nem is tudtam hogy most volt :oops: :oops: :oops:

Zsuzsu! Annyira kedves amit írtál, köszönöm.

Most nemsokára elmegyünk boltba, utána ebédet kell főznöm, aztán valamikor próbálok jönni is!
Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Tjuca,

Kinga babának nagyon boldog névnapot kívánok :) :) :)

Kacika,


nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen.
Vendég
 


Tjuca!
Boldog névnapot a kis Kingának!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a névnapi köszöntésket!

Kinga szegény rosszil kezdte a mai napozt, lázasan ébredt. Kapott kúpot, és du megyünk a dokinénihez. Itt van anyum, ma színházba szerettünk volna menni, erre... Na majd meglátjuk hogyan alakul a nap további része, mert volt már ilyen, hogy lázasan kelt, de utána semmi baja nem volt. Sok reményt nem fűzök az estéhez.

Kofa egyik munkatársa most nősült, ő szerezte be a céges nászajándékot, ottfelejtette a vonaton, és öt perc múlva már nem volt meg. Két feliratos póló, meg egy lufi.

Na nem panaszkodom tovább, Murphy most röhög a markában. :evil:

Remélem a ti napotok jobban indul!

Kacika!

Nagyon örülök, most már tut nem lesz baj. A hányinger meg az atomerős teszt garancia. Nekem is ezek hiányoztak, a teszt ugyan bíztató volt, de nem volt hányinger, és más "terhes" tünet. Én is akkor leszek nyugodt, ha hányni fogok, mint a lakodalmas kutya. :wink:

Most megyek, mert még csak most indul a napom, kicsit kizökkentünk.
Azért még dobok egy vasárnapi képet, mert ez nagyon jó lett.
Kép

Ja és kaptam tegnap úszógumit, és a kis vizicsibe grátisz kapott egy buborékfújót is. 8)

tjuca
 
 


Kacika!


B6-ot meg a Folsavat nyugodtan elkezheted szedni. A B6 az jó hányás ellen.


Tjuca!


Kinga babának mielőbbi gyógyulást!
Vendég
 


Sziasztok!

Kingának a lázán kívül más baja nincs. Azt pedig levitte a kúp. Torka, füle rendben, ráadásul úgy visított, mint egy malac a dokinéninél. (Ha lett volna valami a torkával, nem győzte volna a volumét :twisted: )
Úgyhogy vagy 3 napos láz, vagy a meleg, vagy a foga, vagy vírus, vagy ki tudja.
De most megnyugodtam egy kicsit. Este mégis mnnénk színházba, de ahogy nézem szakadni fog az eső, és szabadtéri előadás. :twisted:

Kacika!

MagneB-t, és B6-ot is hetsz bőven. Sőt egy orvos kismami markostul ette a Reniet később gyomorégésre, mondván a kalcium még jót is tesz. :twisted:
Nagyon várom, hogy mit mond az orvos csütörtökön, de biztos minden rendben lesz.

Nekem úgy néz ki lassan elballagott pirike. Kíváncsi leszek, hogy hány napra jön meg. Ezt a hónapot még kibekkeljük vigyázva, aztán augusztus végétől már jöhet a gólya. :wink:

Lassan lelépek én is, a hidegfronttal együtt húzok Pestre. 8)

tjuca
 
 


Olyan aranyosak vagytok hogy így bíztattok!
Köszönöm!
Néha kicsit premensisen érzem a hasam, erre beveszek néha Magne-t, el is szokott múlni tőle, de ma csak reggel vettem be egyet, és utána nem is kellett több, pedig talpon voltam egész délelőtt. Aztán Petivel együtt muszály volt aludnom ebéd után, majd délután itt mindig sündörögtem valamit.

Holnap du megyek fodrászhoz, csüt-ön meg dokihoz. Tiszta gyomoridegem van ha rágondolok.
Ráadásul igazi megnyugvást ez még nem fog hozni, mert még csak petezsák lesz látható, más nem. De remélem az legalább jó helyen lesz, és szép kerek lesz , nem olyan izé mint múltkor.

Étvágyam....BRUTÁL!!!! Ugyanis ha nem eszem, ég a gyomrom, ezért folyamatosan eszek, és kívánom is. 3 óránként éhes vagyok, mint egy csecsemő :lol: Óriáscsecsemő :lol: :lol:

Juca, jó szórakozást, remélem nem mossa el az eső. Itt még nem esik.

HOlnap jövök, mindenkinek kellemes estét, és jó éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk Igalból. A nyaralás a nagy meleg miatt kizárólag strandolásból állt, de a gyerekek elég hamar megunták azt is, és Ők sokszor az üdülőben maradtak, ping-pongoztak, zenét hallgattak, TV-t néztek.Ilyen szempontból jó, hogy már nagyok, nyugodtan ott lehetett hagyni Őket, az üdülőtől a fürdő 300 m-re volt.Összesen 4 kiskorú gyerek volt: az én lányaim, a barátnőm fia, aki egyidős a nagyobbik lányommal, együtt jártak általánosba, és vittük a barátnőm keresztfiát, aki tündéri kiskölök, 11 éves.Nagyon jól megvoltak egymással a gyerekek, egyszer sem kellett még csúnyán rájuk nézni sem.
Mi felnőttek 5-en voltunk, beleértve a párom 21 éves fiát is.
Minden jó volt, voltunk Kaposváron az élményfürdőben is, szuper volt!!!!Minden nap a strandon ettünk, végre nem kellett a konyhában kotlódnom.
Hazafelé megálltunk Siófokon, nekem nem annyira tetszett, minden tele volt üvegszilánkkal és cigarettacsikkekkel, pedig maga a strand jó lett volna, de látszott, hogy nem a nappali strandolásról szól, hanem az éjszakai bulikról.Mi Almádiba szoktunk menni, nekünk az jobban bejön, csak ki akartunk próbálni valami mást is.
Éjfél körül értünk haza, még mindig hulla vagyok, mert ott nem tudtam aludni, egyrészt mert nagyon meleg volt, másrészt meg idegen helyen én nem tudok aludni...
Pénteken a párommal és a fiával lemegyünk Almádiba, vasárnap este jövünk haza.A csajok addig a Mamánál lesznek, mert elmaradt randikat kell pótolni :D , aztán a hét közepe felé Ők is lemennek, nekem sajnos már hétfőtől dolgoznom kell.

Kacika!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon szorítok Neked!!!!Biztos minden rendben lesz!
Én még várok 2 hónapot...de nagyon nehezen telnek a napok.

Üdv Mindenkinek!
Vendég
 


Kingának én is boldog névnapot kívánok!!!
Vendég
 


KINGA Kép

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Sajna ma is belázasodott Kinga, így valami vírus lehet vagy a három napos láz. Elég kis bágyadt, és a kúpos dobozt, ha meglátja, már visít. Persze ez is elmúlik egyszer, de elég rossz ilyen nyamvadtnak látni szegényt.

Luca!

rülök, hogy jól sikerült a nyaralás. És bizony az már tényleg az a kor, mikor már unják a lányok, ha az ősök a nyakukon lebzselnek. 8) Hamar eljön az a szeptember meglátod!

Kacika!

Vágatod a hajad? Milyenre??? Nekem most már a derekamig ér, de nem bánom, mert a férjecskémnek a hosszú hajú Juca tetszik. Amikor megismert tüske hajam volt, aszondta olyan Rózsa Gyuris. :twisted:

Kép

Kép

Mostan meg ilyen: (az nem frufru, hanem szoptatás alatt kihullott egy réteg, és helyette nőtt azóta új)

Kép

Mondjuk most is szélfútta, abban nincs változás, mint ahogyan a kapa fogaimat sem sikerült jófésültté tenni. :twisted: :twisted: :twisted:

Néha elképzelek én is valami frizut, aztán rájövök, hogy úgyis ilyen lezser szélfútta festetlen maradna, mert ehhez ragaszkodom.

Mindenkinek szép napot!!!

J.

tjuca
 
 


Alíz!

Most látom a vonalzódat, szuper. Én is ilyet szeretnék majd, vagy a blogra vagy ide :-)
Olyan a baba, mint egy mandarin. Tényleg látszik már egy kis hupli?

tjuca
 
 


Sziasztok!

Juca, csatlakozom a férjedhez, a hosszú tetszik jobban.
Nekem is az, bár derékig nem ér, olyan vállig. Csak az aljából vágatok kicsit, mert már töredezett.
Ez amolyan 2 havi rendes fodrászat :)

Gödöllőre nem rövid hajjal jártál???

Sikerült tegnap elmenni az előadásra??
Sajnálom hogy Kinga még mindig lázas, doki mit mond?


Én ma reggel 9 körül úgy gondoltam jó ötlet egy kis kalács kakóval, fél óra múlva miután megettem, nem tűnt annyira jó ötletnek.

Nekem is igazán ányingerem van hanem brutálisan ég a gyomrom.
Most megpróbáltam lefeküdni Petivel, mert hulla fáradt vagyok, de vízszintes helyzetben még rosszabb. Eddig sosem volt ilyen problémám, asszem áttérek a reni-re.
Ma nem is kellett már magne b6, már nem görcsölget a hasam:-)


Luca, mi sem akartunk rögtön újra babát, de nálunk a fogamzásgátlás kicsit bajos. Az óvszer, amit a doki is javasolt, az annyira hatékony hogy amint felkerül a helyére, az aktus is el marad, annyira útálja a férjem, azért teljesen el nem ítélhető módon :lol:

A hormonális cuccokat erre a 2 hónapra elvetettük, így maradt a pg, meg az a felfogás, hogy úgyis csak akkor foganok meg, ha a szervezetem készen áll.

Háát, így sikerült. Az elkövetkezendő 3-4 hétben, sőt inkább 2-3 hétben ki fog derülni, hogy megmarad-e.
Én nagyon remélem,!!!!

Na puszi mindenkinek!
Vendég
 


Kacika!
Az óvszert az én férjem is utálja, nálunk Ő szokott vigyázni, szerencsére nagyon ügyes ilyen téren, :D bár azért úgy nem az igazi a dolog, na meg azért ki szoktam számolni a veszélyesebb időszakokat.Kb a 11. naptól van a peteérésem,legalábbis az utóbbi terhességem azon a napon jött létre, a másik kettő meg a 12-13-on.Gondolkodom, hogy én is veszek "páfránynézegetőt", bár eddig pontosan 28 napos volt a ciklusom, talán a peteérés időpontja sem csúszott el...legalábbis a műtét után is szépen időben megjött a mensim.

Nagyon-nagyon szurkolok Neked, aztán megyek ám utánad!!! :lol:

Nekem most a terhesség alatt nem volt hányingerem, csak elég erősen émelyegtem, és olyan álmos voltam, hogy bármelyik pillanatban el tudtam volna aludni.Meg a melleim fájtak nagyon.
De a csajokkal ugyanígy voltam, tehát az erős hányinger eddig elkerült. Bezzeg a sógornőm, a 12. hétig folyton hányt, most már ilyen téren jobban van.Bár az igazat megvallva inkább hánynék ezerrel, csak már ott tartanék!!!
Vendég
 


Hogyan kell ilyen vonalzót csinálni?Odáig eljutottam, hogy mindent kitöltöttem, készen volt a vonalzó, és hogyan tovább?
Vendég
 


Sziasztok!

Tjuca!


A hosszú haj az sokkal jobban áll neked, mint a rövid. Kinga babával mi a helyzet? Olvasom, hogy újra belázasodott szegénykém. Nekem is nagyon tetszik ez fajta várandós vonalzó. Az a bizonyos kis hupli már látszódik, még a háziorvosom is kiszúrta hétfőn amikor voltam nála.


Luca68!

A vonalzónál kaptál egy BBC vagy egy PHPPB kódot. Ezek valamelyikét
lemásolod egy papírra (én legalábbis így csináltam). Majd amikor felmész a Babanetre, ott pedig Profilodba keresel egy olyat, hogy Aláírás és oda bemásolod a kapott kódot. Ha ezzel készen vagy amikor írsz nekünk üzit figyelj arra, hogy az Aláírás hozzáadása be legyen kapcsolva.


Kacika!

Hogy érzed magad?


Pilchard, Zsuzsu72, Montana, Betti1 merre vagytok???
Vendég
 


Kacika!

Előkerestem egy ballagós fotót, itt már elkezdtem növeszteni a hajam és olyan csúnya átmeneti. Ja és kiderült, hogy 2003-ban végeztem, rajta volt a mappán. 8)


Alíz!

Nálam is hamar látszott a hupli :-)
Kinga lázas, bár most éppen nem. Hűtjük ezerrel, fürdő, kúp, panadol. Más baja nincs. Küzd szegényke.

Tegnap elmentünk a színházba nem volt rossz. Bővebben a blogon van a sztori, mert nem ment simán, éjjel megszivatott a MÁV. A tegnapi nap nem volt a mi napunk.

Lépek, nemsokára jön Kofa.

tjuca
 
 


Kacika!

csak a kép maradt le:

Kép

Hát nem vettem komolyan a sulit, mint ahogyan a ballagásomat sem. :lol:

tjuca
 
 


Azt hiszem, sikerült!!!!
Vendég
 


Kingának jobbulást kívánok!
Vendég
 


Juca, ismerős vagym szerintem nem kizárt hogy ott összefutottunk..., és 2004-ben végeztem, 10 nappal a szülésem előtt államvizsgáztam.
Petikém kapta az izgalom bombákat :lol:

Luca, csinik a vonalzóid! :lol:
Vendég
 


Kacika!

Minden lehetséges, de akkor én nagy pocakkal már biztosan nem láttalak.
i lett volna, ha akkor vagy előtte születik Peti? De most komolyan van vészforgatókönyv? 8)

Luca!

Ügyes vagy, nekem a két vonalzót és a blogot csak úgy sikerült beszúrnom, hogy a vonalzók nem linkek csak képek, mert így pár karakterrel rövidebb a szöveg. Izgi lesz, ha a két nagyobb lány mellé jön a csöppség :D

tjuca
 
 


Sziasztok!

Ismét rossz passzban,ég agyomrom,stbb...,nem panaszkodok

Azon gondolkodtam elköszönök Tőletek,mert úgy érzem nem illek ebbe a társaságba!
Tök sokat gondolkodtam hogy mit irjak,magyarázzam e vagy sem,de egyenlőre ez most egy újabb kudarc,mindegy még gondolkodom rajta.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Kacika!

Nem kérdés, h megmarad -e!! Csak előre nézz, ha baj lenne ráérsz akkor agyalni, nem kell előre stresszelni
A tüneteid mind arra utalnak, h minden rendben a pocakban. Holnap mindannyian gondolunk rád! Férjed elkísér???

(anno enyim emberem nem szeretett a dokihoz eljönni velem, de jött, mert tudta, h nekem jólesik)

Alíz!
Nekem is tetszik a vonalzód, Te hogy érzed Magad??

Megérkezett hozzátok is a lehülés??? Itt tegnap este elég nagy vihar volt, sok villámlással, mennydörgéssel, de kevés eső. Ma meg iszonyat szél, Ábel faleveleket kergetett :lol:

Luca!
Siófok felkapott hely, de szerintem is nulla. Most már elkészül az autópáya és szerintem egyre többen mennek majd más településekre.

Jó a vonalzód, ügyi vagy!

Jó kikapcsolódást Almádiban! Nekem jóanyám és a rokonság Bogláron él, de a Balcsiparton nagyon szeretem Füredet, Földvárt is. Mi a tengerhez készülünk...

Pil!

Megértelek, én is furcsán érzem néha magam, hiszen Én igazából Ábel kora miatt a 2006. nyári kisbabákhoz tartoznék, de valahogy más topicokban jobban érzem magam. nekem ez a kikapcsolódás, ennyi "jár" a kiskölök mellett. Kellemetlen kicsit, h nekem már van gyerekem, de szerintem a csajok megértik és szorítunk, h a többiek is tapasztalják meg az anyaság csodálatos voltát.
Bocsi, nem okításnak szántam!!!

Juca!

Remélem jobban van Kingalányka!!
A kép olyan, amelyet el tudok képzelni egy fotókiállításon! Gratula a készítőjének!
A Te fotód pedig olyan huncut, mit a lányod! :lol:



Ma beadtuk Ábel útlevélkérelmét, jó lett a fótója is, apa ölében ült, én meg szórakoztattam :lol: Hivatalosan 30 nap múlva kész, de az ügyintéző szerint 2 hét... Ráér nekünk.

Mindenkinek puszik, megyek zuhi, pizsi.... :lol:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Helló Mindenki!

Köszi a dícséretet vonalzóügyileg!Bevallom, a párom is segített, mert én minden igyekezetem és az itt kapott segítség ellenére ügyetlen voltam hozzá.

Juca! Hogy őszinte legyek, nem is értem, amit írtál... :D

Tényleg izgi lesz, ha jön a csöppség...minden annyira más lesz így, a nagyok mellé...
Kinga jobban van?

Pil!
Én is azt éreztem, hogy nem vagyok ideillő,de annyira kedves volt Mindenki, ezért maradtam.Miért gondolod, hogy nem vagy ideillő?Persze Te tudod, hogy mit miért teszel, én személy szerint örülök, hogy itt vagy, és sajnálnám, ha elmennél.

Nekem nagyon sokat segített, hogy megírhattam a bánatomat, és mindenki megértett.Sokkal könnyebb volt így feldolgozni a traumát, ami engem ért.

Kacika!Írd ám meg, mi volt a dokinál, biztos minden rendben lesz!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma van a szabadságom első napja! Kép Sajnos sokat kellett dolgoznom, mielőtt eljöhettem. Nem leszek kb. két hétig és úgy kellett otthagynom a dolgokat, hogy minden rendben legyen míg nem vagyok ott. Persze most sem lesz lazsálás. A lakásomat sikerült végre kiadnom, de még nem minden cuccom van itt a páromnál, viszont már szombaton költöznének a lakók, úgyhogy két napig pakolászok majd a két lakás között. Pénteken meg jönnek unokatesómék is, velük megyünk le a Balcsira, és főznöm is kellene, meg bevásárolni előtte, meg kitakarítani a lakást....jajjajjaj, van még mit tennem! Nincs megállás! De azért rátok szakítok egy kis időt! :wink:

Nem is értem, hogy mi ez a lázongás is köztetek! :shock: Necsinájjátokmán! Miért mennétek el? Igen, mindannyian különbözőek vagyunk korban és élethelyzetben. De egy dolog összeköt minket. Mindannyian feküdtünk azon a bizonyos műtőasztalon szétterpesztett lábakkal, vérezve, görcsölve, arra várva, hogy elvegyék tőlünk azt, amire a legjobban vágytunk: hogy állapotosak legyünk még pár hónapig és utána szülhessünk és nevelhessünk egy kisbabát. És igenis van miről beszélgetnünk, mert mindannyian készülünk az újabb babára. Ki itt tart, ki ott, de mindenki felett ott lebeg az előző vetélés sötét árnyéka. És amikor egymásnak írünk és olvassuk egymás bejegyzéseit én úgy érzem, hogy ezt a sötét felleget próbáljuk oszlatni, hogy ne telepedjen ránk és fojtogasson.

Többször írtam, hogy talán nekem a legrosszabb, mert nincs gyerekem, akivel vígasztalódhatnék és nehezen is akar összejönni, de engem egyáltalán nem zavar, hogy nektek már van, meg az új kismamiktól is csak boldogabb vagyok. Most gondoljatok bele, ha sok ilyen tartaná fenn a topikot , mint én, naphosszat egymás fülébe sírnánk a keserveinket, egymásban erősítenénk az "óénmilyenszerencsétlenvagyok" érzést. Rövid időn belül fel is kötnénk magunkat szerintem.

Én ezekről a dolgokról nem szoktam máshol másoknak beszélni. Még a barátnőimnek sem nagyon. Lányok! Ti így ismeretlenül is közelebb álltok hozzám, mint sok barátnőm, kollégám, akik pedig mindennap látnak, beszélnek velem. Zsuzsu! Te olyan vagy, mintha a testvérem lennél, pedig még nem is láttalak! Ha más topikba szívesebben írsz, persze írjál oda is, de azért nem kell, hogy itt hagyj minket. És ha nem jelentkeztek mindennap, akkor sincs baj.


Az, hogy sokszor nem szólok hozzá a babás hozzászólásaitokhoz, csak azért van, mert nincs tapasztalatom, nem tudok mit írni, de azért itt vagyok, csendben figyelek és tanulok.

Ha ti elmentek, mi lesz velem? Kinek a képeit fogom nézegetni, ha ti már nem raktok fel a gyerkőcökről? Ki fog példát mutatni, hogy ne adjam fel? Ki fog tanácsot adni, ha rosszul leszek a Clostytól? Ki fog gyönyörködni a vonalzómban, mert már következő ciklusnál én is tudok csinálni? És ha itt babások nem lesznek, akkor ha teherbeesem nekem is utilapu lesz a talpamon, mert itt már nincs helyem? :cry:

Nekem jó így! Kismamástól, kisbabástól!

Kislibus hol vagy? Gyere segíts nekem! Ezek a lányok megbolondultak a melegben! :lol:

Na tessék, jó sok időt rátok "pazaroltam"! :twisted: Nem tartok még sehol, pedig már indulnom kellene! Mire visszajövök csak pozitív hozzáállást szeretnék látni! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Na, megint itt. :wink:

Közben körbenéztem egy kicsit és rájöttem, hogy talán engem azért érint ez ilyen mélyen, hogy el akartok menni, mert én csak ide írok, míg ti más topikokba is.

De én nem akarok másik topikba írni! :cry: Én itt vagyok itthon!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana!

Én itt vagyok nyugiii, és csak Pil akar lelépni (ha jól vettem ki a hozzászólásokból). -> Zsuzsu a nyári babásokhoz nem írkál, mert nem jött bé nékije a banda (megjegyzem én oda is szoktam írni, úgyhogy tudom, hogy ő nem, de lehet félreértettem valamit, mert nálam ez könnyen megy).

Mivel én kezdtem a topikot, ezért megint idepötyörészem, hogy ez egy nyílt topic, ahol mindenki járt ugyanabban a cipőben, emberek jönnek, mennek, és segítenek annak, aki éppen a gödörben ül(t). Persze ettől még nem erről szól minden bejegyzés, ami szintén jó, mert akkor ez egy borzalmas hely lenne.
Így aki jól érzi magát, jön, vagy ha már nem, akkor megy, ennyi. Minden új ember egy új világ, ami alakítja a fórumot, úgyhogy remélem majd bemerészkednek új tagok is, nem csak a "régiek".
Nyilván mindenki várja, hogy neki vagy másnak összejöjjön a baba, és talán még a másénak jobban is örül adott esetben. Nagyon nehéz várni, csak várni mindig csak várni, ezt is tudjuk, de talán együtt könnyebb számolgatni. És én mindenképpen várom a vonalzódat is, meg az uh képeket stb.

Én csacsogok mindenféle badarságról, de le lehet ám lőni. És ha most coming out van, hát én a csipkésbody témán mosolyogtam a legtöbbet, és biza beszereztem egyet mást azóta :twisted: no ha már ezért, hát megérte indítani a topikot. 8)

Luca!

Sebaj én is csak azé vagyok illen okostojás, mert edződök Kofa mellett. Meg sokmindent megcsinál nekem, ami nektek nincs, pl. csipog a levelezőm, ha levelem jön, vagy tudok két gombnyomással képet kicsinyíteni, stb. Persze ezt-azt nekem is meg kellett tanulni, ilyen a vonalzógyártás, és a beszúrása. És az én vonalzóim alatt van egy link -> Juca blog, ha arra kattintasz, akkor már ott is vagy a blogomon. (Na ennek a feliratnak és a linknek az összekötése az aláírásban nem volt nekem valami egyszerű, de sikerült, és erre a kis hülyeségre személy szerint borzalmasan büszke vagyok :lol: )

Zsuzsu!

Kinga jobban van, ma reggelre már nem volt lázas, remélem lassan lemegy a nagyja. Azért még délelőtt visszacsápolunk a doktornőhöz.
Éppen azon kajánkodtak, hogy a pocsolóban lógatom a lábam nadrágszoknyában. (Mivel nem volt nálam tampon, a házigazdék is kifogytak. A húgomnak este hatkor esett le a tantusz, és Kriszti, a házigazda meg én akkor tudtunk csak csobbanni). Kofa nem szereti a beállított képeket, bármennyire is annak tűnnek én sosem tudom mikor fotóz. De ez legalább nem stresszel, ugyanis nem rajongok érte ha fényképeznek. :twisted: De azért azon is tudok morogni, ha rólam egy fél fotó sem készül. Ilyenkor örülhet a férfigárda egy kivételével, hogy nem ezt a némbert kellett elvenniük feleségül. :twisted: :twisted: :twisted:

Nagyon édes lehetett Ábel a falevélkergetéssel, ilyenkor triplán várom, hogy Kinga is járjon. :-P

Na megyek, lassan lépünk a rendelőbe. Mára már csini 30 fokot mondtak, ez az én időm!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Pár percem van, mert jön a hülyébbik védőnőm, de muszáj reagálnom!

MARADOK KÖZTETEK!!

Monti valamit félreértett, én csak arról papoltam, h néha én is érzem, h a babás bajaimat a nyári babásokkal kéne megosztanom, de rájövök , h máshol is tudhatják a megoldást. A szegedi topicba írok még, mert hogy itt lakunk és a helyi dolgokban Ők illetékesek, velük találkozom gyakrabban...

Montana nagyon jól irtál, sosm felejtjük el a műtőt még akkor is bennünk van, ha éppen nem beszélünk róla. Ez tényleg összeköt, de a sebek nyalogatása nem vezet sehová. Azt szoktam mondani, megvan minden napnak a maga baja.....

Emberek vagyunk mindenféle gondolatokkal és jó megosztani másokkal.Nekem ez a kikapcsolódás.

Monti!

Nagyon aranyos vagy, én is nagyon megszerettelek, de ez minden topicolóra igaz!!

Ha valaki Szeged környékén jár mindenképp jelezze, örömmel találkozunk bárkivel!!!!

Nekem a szívem Bp-hez (különösen Óbuda) is húz hiszen ott éltem 18 :!: :oops: :oops: évet....

Jó pihit Neked, merre mentek???

Juca!

örülök, h rendben van Kinga!! Volt névnapozás????

A falevélkergetés csuda jó volt, én persze frászt kapok olyankor, mert az utcán rohangászik. Szerencsére egy kis utcában lakunk, kevés autó jár erre, de akkor is....A másik kedvence, h lecsüccsen az utca közepére és ott játszik....... :shock:

Luca!

örülnék ha tennél fel képeket! :-D

Kacika!

Várjuk a híreket!!

Libus?? Betti?? Zsuzska???????


Panaszkodom kicsit! tegnap este a szokásos falocsolás volt, na meg Ábel fárasztása. Jöttek a szomszéd gyerekek, az egyik pont 2 éves most, kislány. Egyszer csak Ábel felordít, és egy piros folt az arcán. Alaposan megszemlélve meglátttam a fognyomokat... megharapta a kiscsaj.... :cry: :cry: A férjem nyugtatott, ha hamar elmúlik, nem is haragszom a szomszédra, de hibáztatom magam, h nem figyeltem jobban.

Bocsi, hosszú lett, de ez most kijött....

két kép:

Kép Ábel udvarol

Kép játék az utcán

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Igazad van Monti,-és mindenkinek aki egyetért vele-,hogy minket, akik ide írnak az köt össze, hogy átestünk egy olyan szörnyű dolgon mint a vetélés, akár műszeres befejezéssel.


Juca, örülök hogy Kinga jobban van, volt valami ünneplés, vagy majd a hétvégén?

Zsuzsu, Ábel nagyon édes a képeket, pont olyan tejföl szőke haja van mint Petikémnek. Gondolom főleg nyáron, amikor még a nap is szív rajta.

Nemsokára kész az ebéd, rántott májat kívántam, azt eszünk rizzsel.

Izgulok a délután miatt, ráadásul pakolászni is el kell kezdeni, mert holnap valamikor megyünk a Balcsira.

Csak hétfőig maradunk, után jelentkezem, és természetesen még ma este is a dokis hírekkel.

Pusz mindenkinek, és jó étvágyat lassan.
Vendég
 


Sziasztok!

Na megjártuk a dokinénit. Valószínűleg 3 napos láza volt Kingának, de már túl van a nehezén. Azt mondta a dokinéni, hogy szombaton mehetünk kertipartizni, ahol lesz egy 2 éves gyerek, mert rá nem veszélyes ez a láz, és addigra valszeg nem fertőz. Mindegy a kissrác nagyija is gyerekorvos, majd megkérdezzük, ha nem, akkor anyunál lesz addig a csibe.

Hazafelé sétáltunk egy kisebbet, betértünk a zöldésgeshez (a nyanához, bio őstremelő, piszok drága, nem is bio, de nagyon fincsi, olyan igazi ízes paradicsoma van). Képzeljétek Kinga kapott tőle sárga kardvirágot! Még ugye kicsit kábult, de így is eresztett egy Óhhht, amitől a Nyanya olvadozott, aztán még integetett is. (pedig ezt csak nagy ritkán teszi meg, pedig szegény nyanya csak épp nem bukfencezik neki).

Zsuzsu!

Ábel hihetetlenül vagány, abban a rapper madaras cuccban, nagyon tetszik! Fiús, és mégis ötletes. Az az igazság, hogy fiús rucikban kevesebb ötletest látok, nekem nem tetszik az ing mellénnyel megoldás, pedig a márkás gyerekrucigyártók azokat nyomják. Olyan "papós". Nekem az ilyen ötletes, vagány szerkók tetszenek, nagyon jókat választasz!
Engem az uncsitesóm harapott meg (ő volt a kisebb) és hetekig látszott, olyan erősen, de kivédeni ezeket nem nagyon lehet, emiatt ne ostorozd magad.

Kacika!

Próbálj ne görcsölni a délutánon (a kibicnek semmi sem drága mi? nekem még egy egyszerű 3 mondatos cikk olvasása sem ment a váróban valami bárgyú celeb magazinban) A tünetek nincsenek csak úgy véletlenül, és a tesztek is erősek, ez a baba lehet nem a legfelkészültebb pillanatban fogant, de semmi gondja nem lesz ebből!

A keresztfiam is tejfölszőke, és kékszemű, és van három tesója mind kreol barna, a szülei is. Úgy kilóg a sorból :-)

Na megyek, én borsófőzeléket rittyentek, és örülök, hogy Kinga már kezd túllenni a betegségen, nagyon rossz volt azt látni, hogy szinte egész nap csak aludt. :cry:

Jövő szombaton már mi is megyünk a Balcsira, alig várom. Tényleg Montana, ha találkozni akarunk, akkor kellene valami komm. csatorna nem??? Elküldöm prájvit a számom.

tjuca
 
 


Sziasztok!


Köszönöm szépen a dícséretet vonalzó ügyben mindenkinek!!!



Zsuzsu!

Köszönöm kérdésedet, jól érzem magamat. Te, hogy vagy?


Kacika!


Ne idegeskedj minden rendben lesz! Várjuk a fejleményeket!


Tjuca!


Kinga babának mielőbbi jobbulást!
Vendég
 


Sziasztok!!

Na elment a hülyevédőnőm, nem is jön mostanában, mert babát vár novemberre. Szokás szerint kiakasztott. Szerinte Ábelnek "O " lába van, de ez nem lenne baj, csak szerinte deformáltak a csontjai. Kérdezte szedtük-e a D vitamint és mindenképp mutassam meg a fiam egy ortopéd dokinak.
Én is látom, h O lába van, de nem hinném, h baj lenne. Apa szerint lehet belőle focista....
Az a baj, h ez a liba felbosszant, beülteti a bogarat a fülembe és agyalok napokig, lesem a gyereket......


Juca!
Köszi a dicséretet, ennek a rucinak a nagy előnye, h kapucnis és ezt valahogy nem szedi le Ábel, mint a sapikat. Olyan, mint egy jelmez, de nagyon tetszik nekem is.

Én meg pont a kislányrucikban szoktam gyönyörködni :D :D

Bocsi, ordítás van, szaladok. Folyt. köv

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Na sziasztok, megjöttem.

Eddig oké a dolog, méhen belüli a terhesség, de elég picikének láttam a petezsákot Petiével összehasonlítva, de lehet hogy később fogant. Doki szerint ez egy kisebb csoda, hogy ilyen hamar összejött....

Holnap dél körül indulunk, hogy a kocsiban tudjon aludni Péter, ha tudok jövök még reggel, ha nem akkor hétfőn du, vagy kedden délelőtt.

Amúgy 3 hét múlva kell visszemenni, akkor sokminden eldől.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Kacika!

Jó hír, ha minden rendben, nyugodj meg, szépen növekszik.....

Én a vetélés után nagyon óvatos voltam, nov. 1-én lett két csíkos a teszt, de csak dec.6-án mentem dokihoz. Akkor már 9 hetes volt Ábel a pocakban.

Emelem kalapom a bátorságod előtt. Kaptál valami gyógyszert??

(persze féltem, h méhen kívüli, elhal, de nem volt semmilyen tünetem és próbáltam nyugott lenni)

Jó utat Nektek, várunk vissza!

Bocsi csajok, délután félbehagytam az írást. Ábel elaludt majd 20 perc múlva az ablak alatt zenélt a fagyisautó és ordítva ébredt. Már nem tudtam visszaltatni, így kimentünk játszani.
A harapós szomszéd kislány ma fellökte a fiamat, horzsolás az orrán, homlokán :evil: :evil: :evil: :shock:
Ábel elég mimóza, de ma már kevésbé hagyta magát. A kiscsaj 7,6 kg Ábel 10,5, de az erőszak ellen még kicsi, h védekezzen. Hamarosan elköltözik innen ez a család, örülök neki.

Alíz!
Köszi, nálunk elég nagy a szél, így kevésbé van meleg. Sokkal jobban érezzük magunkat, de a "Balesetek miatt" lelkifurim van...


Juca!
Bevallom én szívesen turizok Ábelnek, úgy is rohamosan nő és mióta rohangászik több ruci is kell. Jókat sikerül kifognom, átmosom, átvasalom. Bodykat viszont csak ujan veszek. Szeretem ha vagány a kölök, a természetes is ilyen. Kedvencem a kantáros gatyók...
Ha megszületik Tirzus akkor is vidám, vagány holmikat adok rá, semmi habos-babos.... :lol: :lol: :lol:

Jó éjt Mindekinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Kacika!

Nem lesz semmi gond. Na az egyik csoda, hogy megfogant, a másik, hogy meg is születik. Nem lehet semmi baj. Ne hasonlítgasd az adatokat, mert pl. Kofa 3,75 g-al született a huga pont egy kilóval volt kevesebb.

Nagyon jó kikapcsolódást kívánok!

Zsuzsu!

Nekünk van habos babos is, abban sokkal jobb a kontraszt mikor koszos, vagy éppen bottal csápol. :-)Én nem tudok turizni, egyrészt mert Kingával nehéz, másrészt mert túró antitalentumvagyok. Viszont mi ebayezünk, ott talán még olcsóbban jönnek ki a cuccok. Bodyk hol jönnek "használtan", hol újonnan veszek, de ezek nem olyan nagy tételek.

Alíz!

Köszi, már most is túlzottan éled, ahelyett, hogy vacsizna a gravizációs kísérleteket folytat. 8)

Montana!

Nem baj, én is tyúkeszű vagyok. Drukkolok, hogy... bár most nyaralás alatt???Egyszer agyoncsapom Pirit!

Jó éjt, és ha már a hétvégén nem jönnék mindenkinek kellemes hétvégét.

tjuca
 
 


Jó reggelt!

Látjátok a szép új vonalzómat? :wink: :lol: Talán ez a Mastodynon mégsem hülyeség. A mellem sem fáj most annyira, mint szokott, meg a hosszú barnázás piri előtt is elmaradt. De a ciklusomat 49 napról csak 47-re sikerült leküzdenie. :cry: Na, nem baj, itt egy új tuti 28 napos ciklus. :lol: És most az sem zavar, hogy a Balcsi parton fogok fetrengeni mensisen és a Clostitól gyötörve. Majd apa ápol. :wink:

Kacika! Életrevaló kiskölyök lesz! :lol: A kedvezőtlen körülmények ellenére ő jól megkapaszkodott és nem eresztett! Azért vigyázz magadra. A petezsák mérete meg tényleg nem mond még ilyenkor semmit. Három hét múlva már babóca is lesz benne! :lol:

Zsuzsu! :lol: Ábel majd szép lassan megtanulja érvényesíteni a saját érdekeit és majd nem hagyja magát. Az meg, hogy nem agresszív csak annak a jele, hogy szerető családi légkörben nevelkedik..

Alíz! Tényleg szép a vonalzód! Talán nekem is lesz hamarosan! :wink:

Na most megyek! Még mindig rengeteg dolgom van nyaralás előtt. :twisted: Ja. és még vendégek is jönnek ma! Vagy főzök vagy takarítok. A kettőre együtt nem lesz időm. :twisted: Szerintetek a vendégek mit választanának inkább? :wink:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Ja, hogy még csak péntek van... 8)

Montana!

Örülök, hogy megjött, mondjuk nem annak, hogy pont a Balcsin. Ne szuggeráld magadba, hogy fetrengeni fogsz a Clostitól. Gimis koromban hónapokig kimaradt (utólag tudom, hogy a felesleges stressztől), és Alízzal "kedvenc" hatvani főorvosunk nekem is adott előbb Norcolutot, majd Clostit. Utóbbit nem értem, de akkor ezen nem filóztam. Sem uh semmi, csak úgy, mondván legyen peteérésem. (Mondjuk akkor még világba nem éltem nemi életet). A lényeg, hogy a kimaradt piri emberes volt, és nagyon görcsöltem, de a Clostil nem hatott meg. Szóval mindenki másképp reagál, nem biztos, hogy megkínoz. A lényeg, hogy nődögéljen az a szép kis tüsző nagyra. :wink:

Kicsit meggyűlik a bajom az APEHhal, ha valakinek van ismerőse, aki tud segíteni, szóljon!!! (Totál nincs tartozásom, soha nem is volt, az állambácsi fizette a járulékaimat, egy sort véletlenül elírtam a bevallásban még 2005-ben, erre most 55 e késedelmi kamatot akarnak megfizettetni velem :evil: Röviden ennyi a szitu. A röhej, hogy törvény szerint joguk van hozzá. Komolyan mondom már egy éve úgy érzem én vagyok az állam lúzerkája :-()

Szép napot! (Idegeskedésmenteset!!! :wink: )

J.

tjuca
 
 


Juca!
Én nekem a szülés után 1 nap jött a levél az Apeh-tól hogy a 2003 adóbevallásommal gond van és a vége 36.000FT büntetés lett 130.000FT .ról!
a cégem csinálta nem én és már akkor rég ott hagytam és 400 km re laktam onnan.Szóval ez kellett akkor!

Reméllem te szerencsésebben jársz!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


nekem tegnap megjött 24 napra olyan fájdalommal ami mióta újra megjött még nem volt csak a múlt havi késés után!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Szia Betti!

Sajnálom a fájdalmaidat. :cry:
És befizetted a büntetést?
Nálam az a mókás, hogy én már önellenőriztem, és elismerték, hogy semmi tartozásom nincs, csak egy sort elírtam :-( erre most megint kezdődik minden előlről.

Szóval csajok, ha valakinek van segítsége Apehban szóljon!
Itt az ügy hosszan:
http://kovacs-telekes.org/juca/blog/?p=658

Most tényleg futok fűhöz fához...

tjuca
 
 


Igen befizettem mert örültem hogy ennyire is sikerült lealkudni hosszas levelezések és könyörgések árán.

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti!


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ilyenkor mindig azok jutnak eszembe, akik megvesz(t)ik kilóra...

tjuca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?