Új privát üzeneted érkezett!

@varatlan:
Szia varatlan! Köszönöm szépen a gyors valaszt :) február elsején volt az utolsó menstruaciom első napja. Ezért is mondta a doki is, hogy csak feltetelezi, csak hát ilyenkor nehéz nem ezen agyalni raero időben :) pedig nem kéne tudom. Adok meg egy esélyt egy hét múlva újra tesztelek, de már nem élem bele magam. Utána ha nem baba van a dologba lehet visszamegyek, hogy mi volt az a sötét potty.
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


Mancs88, akkor végülis mennyivel a mensi elmaradása után lesz pozitív a teszt? mert ha az 5. héten, akkor az a mensi után egy hét, igaz? Nagyon örülök neki!!!! És mikor menstruáltál utoljára? Azért kérdezem azt, mert nekem január 24.-én volt, ha 30 napossal számolok, akkor most másfél hetes a késésem, és még nem jött meg, vannak tünetek, de azok bármire foghatóak...
Edina7gyf, akkor még simán várhatsz a teszttel. Nekem január 24-gyel még másfél hetes a késésem, és még kérdéses a dolog. Orvoshoz sem akarok menni ilyen korán, főleg, hogy annyian írjátok, hogy nem mutatják még ki. Még nagyon is ott van a kép, hogy várandós vagy!!! Szorítok Neked Edina. MÉg minimum egy hetet is várhatsz. Addig tesztelgethetsz, egy ideig én is csináltam, de ha sok a negatív, az annyira nem tesz jót.
varatlan
Miskolc
 
 


Kedves Varatlan!
Az 5 hetet a fogantatás napjától számítottam, ami nyílván nem biztos, sőt..., nekem van egy sejtésem, hogy mikor fogant a baba, de nem vagyok benne biztos.
A mensi elmaradása után (január 4-én volt meg utoljára és február 1-jén kellett volna megjönnie) a 3. héten lett pozitív a teszt. Én a belsőhangra hallgattam
Szorítok Nektek!
mancs88
 
 

 
 

Mancs88 akkor jó, hogy megkérdeztem. Hivatalosan a fogantatásnál már ugye 2 hetes a baba, valami miatt így számítják. Az elmaradt mensi napján 4 hetes, vagyis akkor most Neked 7 hetes a babóca!:) És a hónapban mész majd dokihoz. Hú, nagyon izgulok értetek... Erős csíkok voltak? Azóta is teszteltél pozitívat? Olyan érdekes, hogy hiperérzékeny tesztek is ennyire becsapósak tudnak lenni. Örültök neki? Milyen érzés volt? PÁrod mit szólt? Mennyi idős a kislányod?
varatlan
Miskolc
 
 


28 nappal számoltam, de mindig 1 vagy másfél hét késéssel jött meg.
mancs88
 
 


Elméletileg igen 7 hetesek vagyunk. Ameddig nem megyek orvoshoz, minden héten csinálok egy tesztet, csak, hogy biztosra menjek. Az ultraérzékeny teszten elég erős volt a csík, utána pedig X-epil 2db-at vettem, ezen pedig közepesen látszott, illetve amikor teljesen megszárad akkor erősebb volt a csík
Szerintem nem is a tesztekkel van a baj, hanem mindenkinél másképp termeli a szervezet a terhességi hormont. Például a nővéremnek rögtön kimutatta, nekem 5 hetet kellett várni.
Nagyon örülünk neki, ahogy megtudta, egyből elkezdtek pálinkázni a munkatársaival
Anna babám, most múlt 14 hónapos. Nagyon tündéri kisszörny
mancs88
 
 


Már a ciklusod 28 napos? Mert az biztos, hogy a fogantatásnál már a gyerek két hetes. Nem értettem soha, miért így van, mert az első terhességemnél ez elég jelentősen megzavart. :) El is lett számolva rendesen. Máképp gondoltam. De ezek szerint még nekem is lehet, hogy van élet a hasamban.
varatlan
Miskolc
 
 


Anna baba is nagyon boldog lesz a kistesóval. Akkor még tesztelek és figyelek azért. Mert a kis szurkáló érzéshez is simán hozzászoktam a hasamban. Vagy jöjjön meg, hogy egyértelmű legyen. De csak a tünetek vannak, és a negatív tesztek. Az elmaradás előtt elkezdtem tesztelni, és csináltam vagy 10-et. Majd most, hogy már másfél hetes, leálltam. Vasárnap csináltam utoljára. Akkor valami extra erőssel, ami már elvileg 6 nappal hamarabb kimutatja. Akkor azt mondtam, nem vagyok az, hiszennegatív lett. Akkor még nem volt meg az egy hetes késés.  Ha 30 nappal számolok.
varatlan
Miskolc
 
 


Igen a ciklusom, de soha nem akkor jött meg.
Szerintem ráérsz március közepén vagy végén újratesztelni, tudom nehéz megállni. Ha legközelebb tesztelsz akkor reggeli pisiből, nekem ott lett legerősebb a csíkom. 
Nálatok mennyi idős a baba?
mancs88
 
 


Nekem van egy 9 éves kislányom, és egy még 4 éves kisfiam. A babóca pedig egy boldog éjszaka eredménye, és úgy döntöttünk, hogy ha már így alakult, akkor mindenképpen jó lenne a kistesó, de nem volt konkrétan tervezve. Természetesen az éjszaka után a férjem beszélt gyógyszertárral, orvossal, ha szeretnénk egy esemény utánit, de aztán megbeszéltük, hogy szeretnénk mindketten, hogy ha az alkalomból baba lesz, akkor megszülessen. És most természetesen nem jött meg, és nagyon várom, de egyben nagyon kérdéses is. A teszt negatív, és vártuk, hogy akkor megjöjjön, de nem. Izgulok.
varatlan
Miskolc
 
 


Gondolom a pindúrkák is nagyon örülnének még egy kistesónak. Remélem összejött a szerelembaba. Nálunk Anna készült így. Várom majd a további fejleményeket! Addig is kitartás!
mancs88
 
 


@mimkosz:


koszonom szepen a valaszt hat ugy tunik nincs babam sajnos de minden honap egy uj esely!hatha...
beababa23
Carei
 
 


Beababa23, megjött?! Sajnálom. De itt van mindjárt a következő lehetőség.
Én ma megint teszteltem, de még mindig negatív. Továbbra is késik, mensi jele nincs, de a teszt negatív. Valamelyik irányba már jó lenne, ha történne változás.
Többiek?
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok szerintetek február 10 én jött meg és együtt voltunk a férjemmel 22 23 25 én a mai nap negatív lett a teszt lehet még pozitív? Tüneteim enyhe alhasi görcs kicsit olyan mintha mindjárt meg akarna jönni a melleim nem fájnak de kicsit teltebb nagyon szeretnénk babát már van egy 3 éves lányom. Lehet hogy koran teszteltem?
bootat
Székesfehérvár
 
 


@bootat:
Hany napos ciklusaid vannak?Ha a standars ciklust nezzuk(28 nap),akkor kb.24-en vagy 25-en volt az ovud.Innentol szamitva 14 nap mulva kellene a verzesnek jelentkeznie,tehat kb.9-10-en...szoval ebbol.meg siman lehet pozitiv ;-) Meg most van a beagyazodas kb.
Beababa mibol gondolod,hogy mar nincsen remeny?

mimkosz
 
 


Na, nekem is tegnapra rendeződött a dolog, mert megjött. Örülök, mert a késés sok volt. Közben utánanéztem, az előző gyerkőcöknél 4 napos elmaradás után simán és erősen mutatta ki a teszt rögtön. Bootat, még simán nem is kéne, hogy megjöjjön, tehát lehetsz várandós. Ez még nagyon korai teszt volt.
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok! Jan. 21-én volt meg utoljára, azóta két negatív teszt. Fogamzásgátlót másfél éve hagytam abba, pajzsmirigy alulmüködésem lett miatta, és a mestruáció is hol volt, hol nem.Pajzsmirigyre gyógyszert szedek. Vasárnap megyek orvoshoz. Valaki van hasonló helyzet? Azért még bizakodok, hogy hátha babó van.

Kép
szakerto
 
 


@mimkosz:
Szia a ciklusom nagyon ingázó. Pcos em van de szedek duphastont igy kb 2 honapja olyan 27 28 napra jön meg ugye akkor ha abbahagyom a gyógyszert mellette merckformint is szedek. De félek abbahagyni a duphastont mert ugy tudom ha abbahagyom es esetleg terhes vagyok elmehet a baba.
bootat
Székesfehérvár
 
 


@bootat:
Ebben az esetben sztem siman lehetsz meg babas,mert meg nagyon korai volt a teszted!Nem szoktal LH tesztelni,vagy homerozni?

mimkosz
 
 


@mancs88:


Nagyon gratulálok! :) Ezek szerint a Te szervezeted alapból kevesebb hcg-t termel. Láttam egyszer egy grafikont, hogy mi a max és mi a minimum, amit terhesség során termelhet a szervezet és a minimum görbe úgy nézett ki, hogy vannak olyan nők, akiknél csak 6 hetes terhesen mutatják ki a leghiperérzékenyebb tesztek is. Jó ilyet is hallani, hogy mégis lehet így is terhesség :)
Ha jól tudom, egyébként azért így számolják a terhességet, mert ha nem nagyon tervezett a baba, a legtöbben nem tudják, hogy mikor "készülhetett". Az utolsó mensi első napját meg azért pontosabban tudod, azért ehhez számolják. De tényleg fura, hogy mire egyáltalán együtt vagytok, már 2 hetes terhesnek számítasz :)
sarah16
 
 


@varatlan:


nem jott meg es van valami tejszeru folyasom szerintem gyulladas hat megyek a dr hoz szurkolok neked hatha van babod!!!
beababa23
Carei
 
 


>@mimkosz:
Hali igen a hőmérőt próbáltam de szerintem rossz a mérőnk mert egymas utann merve mindeg mas eredmenyr ad egyszer 34.8 utana 36.5 es 35.9. Biztos rossz. Csak digitalisom van. De ma ugy becsipodott a derekam hofy a labamat is alig tudom felemelni. Neha anyira nagyon eros szurast erzek a ball petefeszkembe mintha be lenne gyulladva. Mintha luktetve szurna olyan 1 percenként. Szerintem nincs baba :cry:
bootat
Székesfehérvár
 
 


@beababa23:
De meg nem is lenne itt az ideje,hogy megjojjon...ezert meg nem is kesik a mensid...es lehet h a baba miatt van erosebb folyasod.
Meg ne add fel,meg kb.egy heted van a nem vart napjaig!

mimkosz
 
 


@varatlan: "Na, nekem is tegnapra rendeződött a dolog, mert megjött. Örülök, mert a késés sok volt. Közben utánanéztem, az előző gyerkőcöknél 4 napos elmaradás után simán és erősen mutatta ki a teszt rögtön. Bootat, még simán nem is kéne, hogy megjöjjön, tehát lehetsz várandós. Ez még nagyon korai teszt volt."


Sajnálom, hogy nem jött össze a baba, de ne add fel! Semmi sincs véletlenül!
mancs88
 
 


@sarah16:


Köszönöm szépen! Tényleg csoda történt! 
mancs88
 
 


Mancs88 nem adom fel. Véletlen lett volna a kicsi, nem is, inkább nem előre tervezett. Most vanidőm gondokodni, hogy szeretnénk e vagy sem. Talán ez kell nekem, hogy felelősségem teljes tudatában döntsem el, hogy szeretnénk e még egy kistesót, vagy nem. A párom támogatja az én döntésemet. Mivel most van meg, ezért még van időm eldönteni, hogy hogy lesz a legjobb mindannyiunknak.
Sarah16 Ti hogy vagytok?
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok. Örülök, hogy rátok találtam.
Utoljára január közepén volt meg de nagyon kis mennyiségben. Körülbelül fele mint amennyi szokott lenni.
Februárban semmi. Nagyon fáj a derekam, szurkál a hasam és borzasztóan feszül a mellem. Két tesztet csináltam. Mind a kettő negatív.
Egyetlen egyszer voltunk együtt.védekezés nélkül.
Ez még lehet baba vagy valami más a baj?
Nagyon örülnénk egy babónak :)
hoshi
Gyula
 
 


Sziasztok. Régebben irogattam már ide, de mostanában nem, viszont mindig olvasom a hozzászólásokat. Az én esetemmel kicsit szeretném megcáfolni a tünetek jelentkezésének idejét. Nekem van már 2 gyermekem, ikrek 4 évesek múltak decemberben. Amikor ők fogantak én már a fogantatás utáni 3. napon éreztem, hogy valami nem stimmel. Már hányingerem volt akkor és 2 km-es körzetben kiszúrtam, ha valaki dohányzik, olyan érzékeny volt a szaglásom, sokat jártam pisilni és az éhség olyan hirtelen tört rám, hogy azonnal ennem kellett. Ennek ellenére, hogy a tüneteim nagyon korán jelentkeztek a ciklusom 30 és 32. napján negatív volt a teszt. Azért ciklust írok, mert én sem menstruáltam rendszeresen, így nem tudom mikor kellett volna megjönnie és nem tudok a késéshez számolni. Csak a 45. napon végzett teszt volt pozitív és akkor ugye már több mint 6 hetes voltam. Tapasztalataim alapján a 35. ciklusnap előtt nem érdemes tesztelni, viszont ha már a 40. nap környékén van legalább 2 negtív teszt szerintem nincs baba.
Most több mint 1 éve nem szedek gyógyszert, mert szeretnénk kistetsót, sajnos nem jön össze. Mind 2 petefészkem policisztás és nincs peteérésem, 40-45 napokra menstruálok. Pajzsmirigyem rendben. Próbáltam Gynex cseppet nem használt. Most a Clostilbegyt tabletta + Inositol kombináción vagyok túl, sajnos tegnap este megjött, de legalább 32 napra, így ezt is pozitívumnak értékelem. Egyébként 1 éve, amióta próbálkozunk minden hónapban érzek terhességi tüneteket. Hányinger, mellfeszülés...stb. Már számolni sem merem mennyit költöttem tesztekre. És már a tudatom tele van a nagyon jó tanácsokkal, hogy nem szabad rágörcsölni!!
Én mindenkinek drukkolok és jó olvasni, hogy vannak előttünk pozitív példák!!
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:


Sajnálom, hogy még mindig ez a helyzet! Tényleg jót tesz, ha az ember nem görcsöl rá, de mikor ezt világmegváltó jótanácsként mondják, na attól én is falnak tudok menni. Mintha ezt ki lehetne kapcsolni... Én annyit tudtam megtenni az ügy érdekében, hogy direkt nem néztem meg a kora terhességi tüneteket, mert hallottam, hogy ilyenkor mindenki elkezdi magán felfedezni őket akkor is, mikor nincs is baba (meg csomó közülük nagyon hasonlít a menstruáció előtti állapothoz). Így csak akkor néztem meg őket, mikor nagyon erős nyilalást éreztem az alhasamban, hogy ez akkor most mi. De persze ezt a második babánál már én sem fogom tudni eljátszani, így tuti én is mindenfélét észlelni fogok majd magamon... 
Remélem, hamarosan tudnak majd valamit kitalálni Neked! Az Aviva-tornát nem próbáltad? A csoportban, ahova jártam, csomóan voltak policisztával és rengeteg volt a sikertörténet, akár a babavárás terén is. Szurkolok!

Váratlan, köszönöm, nagyon jól vagyunk! Azt ugyan még nem tudom, hogy egy kis focista, vagy egy kis balerina ficánkol a pocimban, de az apukája büszkén nézegeti, hogy milyen hatalmasakat tud már rúgni... :)
sarah16
 
 


@sarah16:


Nem, még nem próbáltam, de most megteszem. Köszi a tanácsot.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Nagyon nehéz nem felfedezni a tüneteket, amikor Te érzed, hogy márpedig vannak. És van olyan, amikor azért néznek hülyének, mert nem veszel észre semmit, pedig terhes vagy. :) És persze mindig úgy érzi az ember, hogy ő a kivétel, lehet ő terhes, bár a tezst nem mutatta ki. Nekem is korán kimutatta nagyon, de itt a fórumon is többen mondták már, hogy később jelentkeztek csak a csíkok a teszten... mindenkinek másképpen működik a szervezete.
Kitartást mindnekinek!
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok!!!
Mónika vagyok. Nálam a helyzet a következő volt. Van egy 2,5 éves leányzóm. Amikor őt terveztük nem sejtettük hogy ez nem lesz egyszerű :)
1 évig vártuk de nem jött. Nőgyógyászról nőgyógyászra járkaltunk,aztán meg hormon dokihoz. Kiderült hogy IRC-s vagyok. Inzulinrezisztencia!
Amikor elkezdtek kezelni gyógyszerezni kicsit feladtam a baba próbálkozást, aztán rá 3 hónapra terhes lettem.
Most is tervezzük a kistesót! Eddig nem nagyon jött,igaz csináltam most egy tesztet kb 1,5 hete az negatìv volt. A mensim hol van hol nincs!! Sajnos szabálytalan ami baj ugyan de nem régóta szabálytalan mert januárig szépen rendezett volt. Azóta meg csak vérezgetéseim vannak....
A baba tervezgetés februárban kezdtük.
Lehetséges hogy a teszt nem mutatta volna ki 1,5 hete??
Most is meg akar jönni érzésem van a mellem majd szér szakad aludni sem tudok rajta, na de eddig akármikor mensiztem a mellemnek semmi baja nem volt a hasam sem igazán fájt.
Szerintetek??
humoncsy
Dormánd
 
 


Hozzáteszem sosem gondolnám hogy van hamis negatîv teszt mert nekem is rögtön kimutatta a lányomat, igaz 4 hetes terhességet igen halványan!! :lol:
humoncsy
Dormánd
 
 


Mónika!
én sem hittem a negatív tezstben, de van olyan, hogy nem mutatja ki. Itt a fórumon is van olyan ember. Van akinek meg később, mert főleg ha rendszertelen a havid, a beágyazódást sem tudod, és azt is nehéz megállapítani, hogy mikor volt a ciklusod, ha az rövid, és nem megfelelő. Meninél is szokott feszülni a mell, ha neked eddig nem volt, akkor az lehet azért is, mert nem figyeltél rá annyira, de lehet,most tényleg van valami. Az elmaradt mensi után 1-2 héttel kimutatja a legtöbb teszt, de alán mancs 88-nak is három hetes volt már a mensi utáni időszak, amikor kimutatta. De ha azt érzed meg fog jönni, lehet meg is fog. De a reményt soha ne add fel! Ha akartok babát, akkor lesz. Tényleg fontos, hogy ne görcsöljön rá az ember, bár azt gondolom, ha valamit nagyon akarok, nem tudok nem rá görcsölni. Nem csak terhességnél, másnál sem.
varatlan
Miskolc
 
 


Elhiszem!
Nem görcsölök rá úgy vagyok vele vagy jön,vagy nem! Van ideje!
Minden képp kell vagy 3-4 hetesnek lennie a tehességnek hogy kimutassa ez teljesen igaz! Csak ìgy hogy nincs mensim nem tudom mihez viszonyîta,ìgy nehéz!
4 hetes terhesen alig látszott a tesztemen a második csìk! Konkrétan én nem is láttam csak a párom, utána én is láttam de senki más olyan halvány volt :) :)
humoncsy
Dormánd
 
 


@mimkosz:


ah most holnap kene megjojjon ha minden jol megy de meg semmi jele...a folyasom viszont erosodik ma a munkaba azt hittem bepisiltem olyan erosen jott es varatlanul hat nem tudom azt hiszem varok meg egy kicsit es irany a dr:(


beababa23
Carei
 
 


Beababa23! Szorîtok hogy baba legyen!! Mióta szeretnétek a babát?
humoncsy
Dormánd
 
 


@beababa23:
Az eros folyas jo jel szerintem.Nekem is volt.
Viszont a vizes folyas lehet a mensi elojele is.
Sztem egy par nap mulva ha nem jon meg akkor tesztelj!Nagyon drukkolok!Es mindenki masnak is!

mimkosz
 
 


Beababa23 nagyon szorítok! Írd majd le, hogy mi lett. A menzesz kimaradása utáni egy hétben tesztelj. Ha szeretnétek a babát, az szuper! Lehet, lesz is. :)
Moncsy, igen nehéz. Én nem görcsölni sem tudnék. Nekem csak besikerült volna a baba, és amikor eldönöttük, hogy nincs esemény utáni, hanem baba, simán minden nap teszteltem már, amikor csak lehetett. És persze mikor késik, ha nem ilyenkor. MÁsfél hétig én is annyit költöttem tesztre, hogy el sem tudom mondani. :) De most, nincs görcsölés. Kitaláltuk, nogy akkor egy ideig próbálkozunk, de mivel van két gyerkőc, ezért ha nem sikerül röövid hatéridőn belül, akkor nem sikerül, nem gond. MOndom ezt úgy, hogy eddig is rágörcsöltem a dologra, és csalódott volma a negatív tezstek után.
Sarah16 te hogy vagy? Mennyit rugdos a babóca? Miylen látni ultrahangon?Mikorra vagy kiírva? Ősz még?
Mancs 88 te hogy vagy? Hogy vagytok?
varatlan
Miskolc
 
 


@varatlan:


Köszi, most már rengeteget rugdos és egyre nagyobbakat :) Ultrahangon sajna jó régen voltunk, de ha minden igaz, a hétvégén megyünk végre 4D-re és még az is lehet, hogy megmutatja magát (Apuka úgyis bajban volt, hogy kapjon-e ma a pocakom is virágot...). Júniusi lesz a Pici, úgyhogy szerencsére a nagy hőséget is megússzuk remélhetőleg :)
sarah16
 
 


@humoncsy:


koszonom szepen en is szoritok mindannyiotoknak!hat humoncsy mi is mar vagy egy eve probalkozunk!
beababa23
Carei
 
 


@mimkosz: @humoncsy: koszonom szepen en is szoritok mindannyiotoknak!hat humoncsy mi is mar vagy egy eve probalkozunk!az a helyzet h nem vizes hanem olyan mint a tejcsi...hat...meglehetosen undi de nah...ez van!:))

beababa23
Carei
 
 


oh mar tukon ulok komolyan alig varom a hetveget akkor megint tesztelek...hacsak nem jon meg idokozbe
beababa23
Carei
 
 


@egylany90:


szia  mi a neve a teanak es honnan lehet beszerezni????

beababa23
Carei
 
 


Sziasztok! Még uj vagyok itt...hátha megtud valaki nyugtatni :)
Volt egy vetélésem tavaly decemberbe....hál istennek természetes uton kiürültem...a doki azt mondta 2-3 honapot szüneteltessük a babaprojektet. A 3 hónapot nem tudtuk kivárni ezért a mult honapban probálkoztunk a bébivel és most 5 én kellett volna megjönnie de semmi...Görcsölgettem de elmulnak....szerencsére nem olyan erősek mint a vetéléskor ezért gondoltam hogy most talán sikerülhet.
Csináltam ma egy tesztet délután de sajnos negativ.
Aki volt már hasonlo cipőbe annak szivesen venném a tanácsait!
Émelygés,hányinger,szédülés  és lábnehezedés van,a mellem annyira nem érzékeny.
A kérdésem az hogy negativ teszt ellenére lehet szo még terhességről?
Előre is köszi a választ!
rita86
Eger
 
 


rita86 meg tul koran teszteltel azert mondom mert en is megcsinaltam mar vagy 6 ot es mind negativ marcius 8 ra vartam a mensit sehol sincs de ,ma volt egy kis rozsaszines  folyasom a hasam faj  meg a melleim erzekenyek  de semmi kul...raersz meg tesztelni,viszont vigyazz magadra ha az orvos azt mondja szuneteljetek,mert lehet h a ,,tilalom,,miatt amit megszegtetek vannak ilyen tuneteid!szurkolok neked hatha azert megis csak addig is vigyazz nagyon magadra csodak mindig vannak es ne veszitsd el a remenyt!mi mindannyian remenykedunk mert nem szabad soha feladni!!
beababa23
Carei
 
 


beababa23! Köszönöm a támogatásod nagyon jól esik.
Igen reménykedünk már 2 éve várunk a kis csodánkra....nagyon remélem most már itt lesz az ideje.
Velem sincs semmi különös...az émelygések szédüléseken kivül ma délután kezdődött egy kis hőemelkedés még most is tart de nem vettem be semmit...majd elmúlik!
Holnap reggel tesztelek újra egy másik fajtával hátha szerencsém lesz
Neked is szivből kivánom a legjobbakat és szoritok!
Mindenképp ird meg mi újság veled.
rita86
Eger
 
 


Sziasztok!
Rita86 ha még cska most kellett volna megjönnie, akkor várj egy kicsit. Nem jó a korai tezstelés. Itt a fórumon valaki azt írta, olyan egy hetet kellene várni, mert akkor már biztos 2 csíkod lehet. A tesztekre meg azt tudom mondani, hogy a legérzékenyebbek is csak a pénzt viszik el. várd ki a 4-5 nap- egy, másfél hetet. Akkor már biztosan pozitív lesz. De volt itt olyan ember is, akinek 3 hét után lett csak pozitív. Főleg ha volt előtte vetélés, az megzavarhat sok mindent. Ne add fel a reményt....
varatlan
Miskolc
 
 


Szia varatlan!
Sajnos negativ lett a tesztem reggel....hidegrázásom van meg fájogat a hasam ...nyilallgatás a gát résznél...és még mindig semmi....a tesztet méregből kidobtam most már megfogadtam nem érdekel majd jön aminek jönni kell ha jövőhéten se lesz semmi bejelentkezek a dokihoz nehogy valami más bajom legyen
Mindenesetre neked is köszönöm a támogatást
A párom sokszor jobb mint egy doki

Ő biztosra mondja van ott valaki ...remélem igaza lesz
MIndenkinek a legjobbakat kitartást sorstársak !
rita86
Eger
 
 


@rita86:


Szia!


Be ne vegyél semmit hőemelkedésre! Amúgy is úgy néz ki a ciklusban, hogy ovulációkor megemelkedik a hőmérséklet és a következő menstruációig magasabb marad, akár hőemelkedés mértékben is, de ez tök normális. Viszont beágyazódáskor meg akár még jobban emelkedhet, úgyhogy be ne vegyél semmilyen gyógyszert, hacsak nincsen már rendesen lázad, mert lehet, hogy épp most ágyazódik be a Pici. ha viszont így van, akkor még nagyon-nagyon koraiak a tesztek, 1 hét még minimum kell neki. De lehet, hogy addigra érdemes orvoshoz is időpontot kérni, ő tudja hamar igazolni a terhességet, vagy megmondja, hoyg mi a baj, ha mégsincs baba. De legyen ;)


Viszont lehet, hogy érdemes lenne beszerezned már eleve kismamáknak való fájdalom és lázcsillapítót, mert az általában szedett gyógyszerek nagy része egyáltalán nem szedhető terhesen, főleg nem az első 3 hónapban. Akkor tudsz velük a legjobban ártani a babának, úgyhogy csak nagyon szükséges esetben szabad gyógyszert bevenni és csak olyan fajtát, amit engednek. Jobb elővigyázatosnak lenni, nehogy bajt okozz a babádnak, mikor még nem is tudsz róla, hogy ott van veled!

sarah16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: