Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsnat, nem reagálok senkire, de nehéz fekve írni.

Én sajnos elszúrtam, hamarabb kellett volna utro-t szereznem. Reggel elöntött a vér, bementem a kórházba, szerencsére a baba megvan, de kialakult egy hatalmas haematoma. Erre már sajnos nincs más orvosság, csak a fekvés. Elvilig kórházba kéne mennem, de úgy döntöttem, hogy inkább megpróbálom itthon. 2. számú orvosom írt utro-t (szájon át, mert vérzek), de ilyen esetben már szerinte sem biztos, hogy segít.
Most ezerrel keresünk gyerekpásztort, aki heti 3x8 órában segíteni tudna, mert a férjem csak heti 2 napszabit tud kivenni,

Majd olvasgatlak Titeket, de nem ígérem, hogy sűrűn fogok írni.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske
Húúú,te szegényke.Nem lehet igy könnyű!!
Sokat pihengess tényleg,erre ez a legjobb gyogymód!!A gyerkőcökre hol kerestek valakit?Babyszitterre gondoltok,vagy családon belül meg oldjátok? :shock:
Mikor kell dokihoz visszamenned??
NAgyon szoritok a babádért!!!+++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Judy
most volt időm kicsit visszaolvasgatni réggebbre.
Olvasom,hogy 2 szoba hallos lakásban laktok,és nem tudod eladni,mert van rajt 6,3 millio hitel.
Mi épp most adtuk el 5 éve épült lakásunkat,amin kicsit több hitel volt.Simán ment az ügylet,és most másik nagyobb lakást veszünk,igaz ez nem uj épitésű lesz,de a hitelünk még kevesebb lesz mint ami most van nektek.
Nekünk ez másfél szobás,már alig fértünk el benne.Kb. 3 hét mulva költözünk.
Ha érdekel,hogy lehet eladni,akkor irj nyugodtan privit!!!
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!

Szép lassan araszol a hő,ma már 36,7.Hát nem tudom... :? Majd merglátjuk,valahogy nem bízok benne nagyon... :(

Boeske!!

Nagyon vigyázz magatokra és tényleg csak feküdj!!!!!!
Nagyon szorítunk!!!!!!!!!! :D

Kriszti!

Piri sehol,ugye??!!Egyre izgisebb :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt!!
Boeske
hogy vagy ma reggel????

Kriszti
Miki???Ugye izgulhatunk tovább?VAgy teszt?

Panny
biztató a hőd!!!
Szoktad mérni,vagy csak most kezdted??

Többi pocis és nem pocis hogy vagytok ma,ebben a pocsék időben???
Vendég
 


Sziasztok!
Remélem csatlakozhatok hozzátok már egy pár hete olvasgatlak benneteket a Jónás topicba szoktam irogatni. Rólam annyit,hogy 32 leszek a hónap végén van egy 3 és egy 6 éves fiam. Szeptemberbe mennek a fiuk suli meg oviba én meg dolgozni szeretnék egy kicsit de tavasszal belevágunk egy kislány "projektbe" a Jónás modszerrel bár egy évbe csak 3-4 alkalom lesz amikor összejöhet.Lehet ,hogy most csodálkoztok rajtam de nekem is és a nővéremnek is két fia van ugyhogy az egész család ki van éhezve a 4 fiú mellett egy kislányra.Jó hosszura sikerültem!

Üdv:Henus
henus
 
 


Jó reggelt,

Panny,

Szeritem a 36,1-es hőnél 16. nap volt pé, mer utána szépen megugrott 36.5-re, és azóta is megy felfele. Ennek így kell lennie.
Nem akarsz görbét csinálni,? Úgy sokkal látványosabb.

Boeske,

Pihenj nagyon sokat, és vigyázz a kicsire, bár nem tudom, hogy fogod ezt otthon csinálni a 2 kicsi mellett. Nem lesz könnyű, de mindenképpen szorítok neked, hogy minden ok legyen.

Erika,

Most egyenlőre még elég ez a lakás, amíg a pöttömke nem megy oviba, de akkor mindenképpen nagyobb kell.A hall részből szeretnék egy babasarkot kialakítani, persze azt még nem tudom, hogy az étkezőaztalt hova teszem onnan, mert elég nagy. Meg persze újra szükségem lesz melóra, hogy egyáltalán hitelt kapjunk újra.
De nagyon érdekelne már most, hogy mit lehet tenni.

Kriszti,

Tessék kérem jelentkezni. Remélem hőd az egekben, és piri sincs sehol.

Üdv Henus,

Mielőbbi babásodást kívánok, és megértem hogy egy kicsit szeretnél dolgozni. Gondolom szükséged van egy kis pihenőre a hosszú otthonlét után.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


SZIASZTOK!
Csak egy gyors bekukk,mert dolgozok,piri sehol,semmi jele!/Eddig!!/
Egy újjabb teszt negativ!!!!!
Lh.tesztet hol lehet kapni???
A gyógyszertárakban kérdeztem,néztek rám mint borjú az új kapura!!!


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti,

Mindenestre az jó jel, hogy piri még sehol.

DM-ben vegyél LH tesztet, ott biztos van.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


SZIA JUDY!
Akkor megnézem a DM-be.
A ciklus.hu bejelőlte nekem,a pé-t asszerint ma vagyok a 10 dpo-on.
Hát én már nem tudom,mi lessz!!!
A mellem viszont mensikor még nem fájt igy!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!


Boeske:hát nem is tudok mit mondani,drukkolok nagyon,remélem nem lesz semmi baj!Tartsd be az utasításokat,megértem, hogy a kórházba nem akartál befeküdni.Sikerült megoldani, hogy legyen segítséged?
Dokihoz mikor kell visszamenned?
És ez a haematoma mitől alakult ki,vagy nem lehet tudni?Bocs, ha hülyeségeket kérdezek,d e nem értek hozzá.

Panny:én is úgy gondolom, hogy megvolt a pé,mert megy a hőd felfelé.
Miért nem bizakodsz?Szerintem teljesen jó így.

Kriszti:Dm,Rossmannban is lehet kapni lh tesztet.5 db-osak és olyan 2-3 ezer közötti az áruk.Úgy van, hogy reggeli pisiből jó csinálni,és több napon át, hogy erősödik e a csík.
Ha még tényleg csak 10. dpo-n vagy,azt a terhességi teszt nem fogja kimutatni,ha baba van.Az lh teszt viszont már mutatna vmit, úgy-hogy vegyél gyorsan!Drukkolok nagyon!

Henus:örülök, hogy Te is csatlakoztál!
Én pont fordítva vagyok,nem szerettem volna a gyerekek között vissza menni dolgozni.Drukkolok, hogy sikerüljön a kislány!

Rik:nem szeretem ezt a rossz időt,sajnos itt nagyon-nagy szél van, már tegnap sem tudtunk kimenni a gyerekekkel,amit ők nehezen viselnek,bent sokkal nehezebb őket lefoglalni,szétszedik az egész házat.
Hogy vagy, vérezgetés elmúlt már?


Niki
Vendég
 


Niki!
Igen 10 dpo-n vagyok asszerint ahogy a ciklus.hu bejelőlte!!!
Már kezdek kiakadni!!!!
Egy HCG tesztem még van,de lehet veszek lh-t is a héten!!!!
Vendég
 


Üdv.Henus!

Én is úgy vagyok vele mint Niki,én se szertnék a gyerkőcök között viszamenni dolgzoni csak majd utánuk.De téged is teljesen megértelek!
A Jónással kapcsolatban is megértelek,bár én félnék hogy az évi pár lányos alkalom alatt nem jön össze.Annak idején én is nagyon eltökélt voltam a másodiknál,de mint a mellékelt ábra mutatja nem jött be.....de hozzá tartozik hogy nem teljesen tartottam be mindnet,szóval nem vezettem rendesen amiket kellett........de nem is bánom,akkor nem lenne az én tündéri pici fiam.Szóval mindent bele,drukk hogy sikerüljön!! :D
Én a mi kis tradégiánk óta(most nem írnám le újra,gondolom olvastad ha olvasgatsz minket)szóval nekünk mindegy csak babóca legyen!!!

Kriszti!

Igen én is a DM-ben vettem LH-tesztet,5db volt itt 2200ft.
Szurkolok neked!!!!! :D

Judy!

Csinálnék én görbét de nem megy.... :?
Hogy kell és hol??
A vonalzókkal is megszenvedtem.....

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Niki!

Ja és hogy miért nem bizakodok??Mert egyátalán nem észleltem semmilyen nyákot,tojásfehérjét...szóval....

Annak minden esetben kell jelentkezni szerintetek???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni,
szerintem a hőd tök jó, 36,1-nél lehetett pé. Ha tudnám mérni a hőmet (mint ahogy nem tudom a gyerekek miatt) akkor nem izgulnék a tojásfehérje miatt. Szerintem a hő fontosabb tényező. Szóval ne aggódj! Ha "aktívak" voltatok akkor meg pláne... :oops:
nyáriorgona
 
 


Többiek! :D
Olyan gyorsan babásodtok, hogy én ezt nem bírom követni! :lol:
Össze kell kapnunk magunkat! :oops:
Csak vigyázzatok magatokra szépen,
Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Niki !

Én is belevágnék azonnal akár augusztusban ,még pont jó is lenne lányt is jelöl de épitkezünk már több mint 1 éve jővő héten költözünk és hát jó nagy ház sikeredett kölcsön stb.Emiatt kell dolgoznom a pénz miatt,ráadásul a munkahelyem is megszünt még gyedet se kaphatnék csak gyest.Vámügyintéző vagyok azok után nem kapkodnak mostanság és gondoltam átképeztetem magam majd lesz valahogy csak találjak állást két gyerköc mellett.Meg hát több mint 6 év itthonlét után jó lenne ujra dolgozni aztán megint jó lesz itthon lenni szóval kicsit bonyolult!!

Panny!
Én azért írtam hogy ha betartom a szabályokat csak pár alkalom marad de hát probálok biztosra menni de ha megint fiu lenne nem adnám vissza a "golyának".FŐ az egészség!!

Henus
henus
 
 


Sziasztok!

Üdv.Henus!

Mielőbbi babásodást és sok sikert a kislányhoz!!!!!!!!!!!!!!!!


Panni!
Sok Sikert és mindent bele!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A hőgörbét csináltál már??
Tudok neked egy egyszerűt vagyis 2-őt.
www.ciklus.hu
www.timmermann.hu
Nekem bejött,mert magyar és egyszerű.
Vendég
 


Sziasztok!

Bár rég írtam ide nektek de remélem még szívesen fogadtok hacsak néha jövök is.
Mindenkink szorítok aki babás annak azért aki nem annak meg mielőbbi babásodást kívánok. Még nekünk se jött össze a baba.,

Henus!
Én is ebben a cipőben járok kislányt szeretnénk de én nem csak a jónás napjaimon próbálkozunk hanem lh teszt szerint majd ebben a hónapban bár még nem jött meg a piri . Az én nővéremnél is 2 fiú van és nálunk is van 4 éves és 18 hónapos baba. És a vágyam egy kislány meg az apukám vágya is úgyhogy akkor hajrá mindkettőnknek hátha összej ön és persze a többieknek is.

Na megyek majd még be nézek igaz minden nap el olvaslak benneteket csak a másik topikban szoktam írni és nem akarok ebbe a jól össze szokott csapatba be pofátlankodni.

Na sziasztok!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Sziasztok!
Márti
üdv..Én nemrég óta irok ide a csajoknak,de már lassan,szépen babás lesz mindenki,engem ez doppingol!!És olyan jó a lányokkal együtt izgulni! :wink: (egyenlőre én értük csak :oops: )

Henus
szia!Én is kislányt szeretnék,bár nekem már 2 is van. :oops: De persze én se adnám vissza a gólyának ha kukis lenne. :wink: Igazábol nagyon lányos anyuci vagyok,bátyámnál van 2 fiú(ugyanekkorák mint az enyémek),de megmondom őszintén nem tuodk mit kezdeni velük :roll:
EZ a Jónás módszer az,hogy megvan a tábblázatod hogy milyen hónapban milyen babád születik?Igy nekem bejött mindkét lány(persze csak vissza nézve,nem tudatosan).Van ilyen táblázatod?Fel tudod tenni ide??

Niki
köszi kérdésed,jól vagyok már.Aznap volt csak a vérezgetés.Most kupozok,igy ez a hónap nyista asszem,mert pont most vagyok félidős! :evil: Nem baj,csak gyogyuljak meg,ha van valami tényleg bennem.(kis gomba vagy mi)
Nálunk is nagy szél van,de én mindig megyek a gyerekekkel.HA esik,ha fúj.Ha fáznak ugyis mondják és hazamegyünk.Esőben sétálni szoktunk(esőkabátban,kutyákat nézni)
MA már én fáztam 2 óra játszizás után,de hát ők futkostak,igy maradtunk. :?

Kriszti
sajnálom,hogy megint negativa teszt.Lehet tényleg egy-két napot várnod kell.A miki hiánya tuti jel pedig!!! :wink:

Panny
szépen araszol a hőd!!!! :wink: Drukkolok!!!!

Nyáriorgona
már hiányoltalak!!!
Tényleg össze kell kapnunk magunkat,mert elhuznak a csajok mellettünk!! :oops: :wink: :lol: :lol: :lol:
Te hol tartasz??

Boeske
Hogy vagy ma?Sikerült gyerekvigyázot találnod????
IIIIRRRJJJ!!!!(meg pihenj is persze,jó nekünk ha fekve irsz!!! :D )
Vendég
 


MÁRTI!
Mi az,hogy nem akarsz bepofátlankodni??????????????,
Mikor megnyitottam a topikot,irogattál!!!!!!!!!
Szoktalak olvasgatni a másik topikba,azt hittem,hogy ide nem akarsz irni,pedig hiányoztál!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gyere nyugodtan,mikor van kedved!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Látom közeledsz a teszthez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon nagy drukkok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!


ERIKA!
Még nem pirizek ez tényleg jó jel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De jelét sem érzek!!!!!!!!!!!/Eddig!/


JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
amit irtál linket:Timmermann
Ez a doki,itt Sopronban volt tanuló nőgyogyász,pont amikor a Petrával voltam várandós.Hát mit mondjak,az én dokim nem szerette,nem is irom le mit mondott róla.Amikor nézték a nemét a a babának,tőle is kérdezte a dokim.Erre ez a doki azt mondja(kérdezte)fiú????Mondja a dokim,Neeeem!!!Erre ez a Timmermann doki akkor lány???na nem találgatunk !!Szúrta le a dokim....
Most meg nagy nőgyógyászként három év mulva itt honlapozik??Olyan hihetetlen!!!!
Vendég
 


Erika!

A férjemnek rokona a Jónás és tőle van táblázatom idénre , ami itt fenn van az interneten az is jó összehasonlitottam megegyezik.Igy már előre kinéztem a lányos honapokat de soknál egybeesik a peteérés zöld napjai meg a megjelölt piros napok ami ugye nem jó mert nem biztos a baba neme.Ráadásul a mensim se volt soha rendszeres 28-39 nap között ingadozik.Ha gondolod leirhatom az elérhetőségét a honlapnak.

Henus
henus
 
 


Megcsináltam a ciklus.hu-n a diagrammon,de nem tudom hogy kell,lehet ide feltenni??!!Megpróbáltam bemásolni de nem emgedi :

Panni(

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Erika,
csak két nappal vagyok "lemaradva" tőled :) (ez a 12.)
De már eddig is próbálkoztunk, mert hát nem látok a hasamba, és nem akarok elszalasztani semmit :oops:
Már két napja bővebb híg folyásom van, újabban ez van kb. tojásfehérje helyett?! :? Vagy lehet hogy valami fertőzés jele? ÁÁ,már nem tudok semmit. :roll:
nyáriorgona
 
 


Jó reggelt!! :D

Araszol a hőm,ma már 36,85 :D

Kriszti!

?????????????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


JÓ REGGELT!

Panni!
Regisztráltál már a cikluson?
Én sem tudom bemásolni!
Még piri nincs!

Délelőtt jövök!
Vendég
 


Kriszti!
14 dpo előtt nem szabad hinni a teszteknek. Türelem, már csak 1-2 nap.

Panny!
Csak így tovább!

Rik!
Köszönöm az érdeklődést, vagy a progeszteron művel csodákat, vagy szerencsém van, de elmúlt a vérzés. A fekvés sajnos továbbra is kötelező, egészen addig, amíg a haematóma (vérömleny) el nem tűnik. Mitől alakult ki? Nem tudom, nekem a progeszteronhiány volt a tippem. Lehetséges.
Holnap jön egy állásnélküli óvónő, valószínűleg elvállalja a heti 3 nap gyerekfelügyeletet.
Hétfőn megyek UH-ra, megnézni, hogy a baba jól fejlődik--e.

Márti!
Drukkolok, hogy összejöjjön a kislány!

Niki, Judy!
Ti hogy vagytok?

Nyáriorgona!
Nem hiszem, hogy fertőzés lenne, nekem is volt ilyen régebben, 1-2 nap után kicsit sűrűbb lett, akkor lett olyan tojásfehérjeszerű.

Bocsánat, ha valaki kimaradt!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok,

Sziasztok,

Megmondtam a gyerekeknek, hogy kistesójuk lesz, és nagyon meglepődtem. Nagyon örültek neki, Danika egyfolytában simogatja a hasamat, Bazsi meg mint egy gondos bátyó mindig kérdezgeti, hgy adtam-e már enni a picinek, meg nincs-e hányingerem. Hát igen, ő már nagy. Mindig kérdezősködnek, hogy mekkora, mikor születik már meg. Ja és ragaszkodnak, hogy ők válasszanak neki nevet.
Gondolhatjátok, hogy Bazsinak mint focistának rögtön az volt az ötlete, ha fiu lesz akkor hívják Király Gábornak, nyilván.....
Ha lány akkor pedig legyen Viktória, ez Dani ötlete volt.

A Gábor annyira nem fekszik, de a Viki nagyon tetszik.

Boeske,

Nagyon örülök, hgy elmúlt a vérzés, meglátod nem lesz semmi baj, csak pihenj sokat. Az ovonéni biztos sokat fog segíteni neked, így lesz időd magadra vigyázni.

Amugy én jól vagyok, émelygés eltünt a kilók meg jönnek.

Kriszti,

Már nagyon izgulok miattad, hogy mikor mutogatod a + tesztedet. És tényleg igaz az, hogy a 14. dpo előtt nem érdemes tesztelni, mert csak nega eredményeket kapsz.

Panny,

Tuti minden ok nálad, ha ilyen szépen halad felfelé a hőd. Azok alapján amiket mondtál lerajzoltam a görbédet és ot van a pé. Szóval no para, hamarosan kopogtat a gólya az ajtótokon.

Nyáriorgona,

Ha ennyire idegesít az a folyás akkor miért nem mész el dokihoz?? Ő bizti meg tudná mondani, hogy van-e valami ok az aggodalomra vagy nincs.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

26 éves, kétgyermekes anyuka vagyok. Már tervezgetjük a harmadik babát, csak nem akar összejönni.
Ha nem bánjátok, néha jönnék kicsit dumcsizni veletek.
britta
 
 


Sziasztok!

Hát elég érdekes ami velem történik,ez nálam már maratoni ciklus,soha nem volt ilyen.
Egyébként a hőm ma már 36.8.
Igaz,hogy szerintem a hőmérőm begagyizott tegnap megmértem reggel a szokásos időben 37,egy pillanat múlva újra megmértem 38.9 egy másik pillanat múlva 36.8 ezután 37 újra.
Ma vagyok a hőgörbe alapján 11 dpo-on.Lehet ilyenkor beágyazódás??
De semmi jele a pirinek!
De hányingerem van,és cici fájás!!!!Ja és iszonyú álmosság!!!!

Britta!
Üdv nálunk,mielőbbi babásodást!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Henus
ha leirod,megköszönöm.M?ár csak kiváncsiságból is.NA meg a barinőm a 2.babáját várja.Megnéznénk azt is,hogy milyen nemű vártható!!!

Kriszti
DRukk!!!
Mikor lesz a köv. teszt nap??

Judy
édesek ezeka gyerekek!!!Jó érzés lehet hogy igy örülnek neki!!A Viktória szép név.Azérta KIrály Gábor ne legyen! :lol:
Az én párom mikor vártuk a Petrát mint lehetséges fiúnevet választott:Orbán Viktor(mindkettö keresztnév ugyebár!!)mondtam neki aztán este bent leszünk a Fókuszban :lol:

Nyáriorgona
nekem is csak pé-kor volt folyásom,de látod mégis van valami gombám :oops: Most kipusztitom,aztán jöjjön a babóóóó!!!Ha terhes vagy és akkor van fertőzésed vagy egy kezeletlen fertőzésed van,az koraszüléshez vezethet.Jobb előbb megvizsgáltatnod magadat!! :shock:

Boeske
Szuper hittel jöttél!!Csak pihizzél,hadd muljon el az a haematoma.(az egy emeléstől is lehetett :shock: )

Bocs ha valaki kimaradt.,megyek Petrát altatni!!
Szép napot mindenkinek!Este jövök!!!!!!!!!!

Britta üdv. a topicon,mielőbbi pocisodást !!!
Vendég
 


T.Kriszti!

Köszi. Remélem, mihamarabb jön a pici.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Erika!
Még nem tudom a tesztelés napját!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Boeske
hittel=hirrel :wink:
Vendég
 


Kriszti,

Ha visszanézed a görbémet, láthatod, hogy nekem is a 11. dpo-n esett le a hőm, aztán újra felment. Szóval nyugi. lehet beágyazódás is. :lol: :lol:

Üdv Britta,

Gyere nyugodtan, és mesélj magadról és a családodról. :lol: :lol:

Erika,

Hát az Orbán Viktor nagy szám lett volna. Az tuti, hoyg Király Gábor nem lesz. Még addig 20x meggondolják magukat. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Akkor egy kicsit megnyugodtam!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Na akkor itt vagyok nem ígérem hogy minden nap írok , mert mostanába nagyon nincs időm írni csak este olvaslak benneteket.

Végre a nagyobbik fiam Viktor el ment anyámékhoz 3 napra nyaralni nekem már ez is nagy megoldás hogy csak egy gyerek szívja le az energiámat mi lesz ha 3 lesz?? Most kezdek csak bele gondolni na mindedj majd meg oldódik a dolog de már össze jönne.

Hátigen lassan tesztelnem kellene de nem tudom hogy össze jött-e, mert 24-én voltunk úgy együtt mert a ciklus.hu a pé-t 26-ra vagy 27-re tette de nekem az lh-teszt csak a 21. napomon azaz junius 30-án jelzett be de mivel apa vidéken dolgozott így nem volt akció.A jónás napom 27-én volt és lányt írt de egybe esett a zöld nappal úgyhogy a neme nem garantált de minden féle módszert ki próbáltunk a lányértűdekében értem ez alatt joghurtos tampon stb.

Mindenkit pusszantok majd még jövök remélem mindenkinek mihamarabb össze jön.

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Hali!

Megint én. Látom, nagyon jó kis közösség ez. Mindenki nagyon szimpi az írások alapján.
Néha én is elgondolkodom, mi lesz, ha 3 gyermekem lesz, de rájövök, hogy nem lesz nehezebb, mint kettővel.
britta
 
 


BRITTA!
Örülök neki,hogy igy látod,hogy jó kis közösség!!!!!
Ez mindenkinek az érdeke és főleg az ÉRDEME!!!!!!!!!!!!!!!
Annak is örülök és örülünk a többiek nevében is,hogy mindenki szimpi!!!
De ezt még fokozhatjuk is,ha van iwiwed vagy myiped.
Ha igen én Tóth Jánosné Kriszti néven vagyok mind 2-őn!!!!!
Vendég
 


T. Kriszti!

Akkor megragadom az alkalmat, és fokozom, mert van iwiw-em és myvipem is.
britta
 
 


BRITTA!

OKÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Már megyek od és nézlek ha bejelölsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


T.Kriszti!

Meg vagy, de myvipen nem talállak. Keress meg légyszi.
britta
 
 


Britta!
Iwiwen már vissza igazoltalak,myvip-en kereslek,pedig vagyok ott is!!!
Szimpatikusak vagytok és szépek!!!
Vendég
 


T.Kriszti!

Nagyon köszi. Már vissza is jelöltelek myvipen.
britta
 
 


Britta!
Bejelöltelek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aranyosak a fiúk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Már egy kislány kellene hozzájuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Valóban egy kislányra vágyom a két fiú után. Jó lenne. Maj kiderül.
britta
 
 


Sziasztok!

Panny:sajnos nem tudok segíteni, hogy hogyan tudnád beilleszteni a görbédet ide.Az jó, hogy megy felfelé a hőd.

Boeske:örülök, hogy megszűnt a vérzés,drukkolok, hogy felszívódjon a haematoma.A babával pedig biztosan minden rendben,csak feküdj,és próbálj nem idegeskedni.Várjuk a további jó híreket!

Kriszti:szerintem a 36,8 még nem egy hatalmas hő leesés,de akár lehet beágyazódás.Egyre több a tüneted is.Sikerült venned lh tesztet,szerintem megpróbálhatog holnap, hátha mutat valamit.

Britta:üdv köztünk.Mióta próbálkoztok?Mesélj magatokról eg kicsit!

Judy:aranyosak a fiúk, hogy így örülnek a tesónak,olyan jó érzés lehet, ők már azért jobban megértik, mint a kisebbek.


Henus:megértelek,mi is nemrég építkeztünk,és van egy csomó hitelünk,az autónkat is csak úgy tudtuk megvenni.Én most gyedet kapok,az még azért jobb, mint a gyes,a párom alig van itthon,,megy maszekolni,de hát ez van csak így tudunk haladni.


Rik:örülök, hogy akkor alakulsz!Itt ma is olyan rossz az idő,mint tegnap,azért tegnap mi is kimentünk.

Márti: jó hogy jöttél Te is!

Nyáriorgona:reméljük nem valami fertőzés,de ha tovább romlik azért menj el dokihoz!


Bocs, ha valki kimaradt!

Niki
Vendég
 


Venczkone!

Szia, köszi neked is az üdvözlést. Már novemberben abbahagytam a gyógyszert, azóta próbálkozunk, de eddig semmi.
Mire vagy kíváncsi?

Brigi
britta
 
 


NIKI!
Még nem vettem lh-t!
Hát bizok benne,hogy beágyazódás!
És ez a hányinger nem korai?Még a tea filtertől is öklendezek!!!!


BRIGI!
Mi is novembertől próbálkozunk,a gyógyszert korábban áprilisban hagytam abba!!!
Kitartás!!!!!
Lessz eredmény hamarosan!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: