Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Fix.b: nekem is nagyon fájt mindig peteéréskor a hasam, aztán az októberi műtét óta csak nagyon minimálisan érzem...De legalább pici jelet ad a szervezet a peteéréshez...Nagyon drukkolok nektek! Ez a második hónap a próbálkozással? Múltkor mennyi idő alatt jött össze Petike?

Omnia28: mi újság van nálatok?

Jaimee: mostanság nagyon pörgős napjaim vannak és hulla fáradtan szoktam hazaesni..De azért itt vagyok :D :D

Mindenkinek szép napot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Heni: Örülök, hogy itt vagy a pörgős napok ellenére. :)

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Általában délelőttönként be tudok nézni, valamint este:) Most már mindjárt tesztelsz :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

Sziasztok!

fix.b nekem is van, hogy fáj a hasam peteérés körül, és most is fáj, remélem azt jelenit., hogy peteérésem van. Mi is próbálkoztunk már a napokban is, mert lányt szeretnék, remélem a fiúk nem előzik meg a lányokat...
Egyébként én egyszer már voltam orvosnál is, hogy fáj a hasam meg minden ( mert nagyon hajlamos vagyok a felfázásra, fehér folyás, stb. ) és azt miatt mentem el, de megnyugtatott, hogy ha a mensi közepe körül fáj a hasam, feszül a mellem, akkor peteérésem van és nincs semmi egészségügyi gond.
Egyébként remélem mindenkinek jó Valentin napja volt...

Üdv.
sirkici
 
 


csheni26!

Januárban csak egyetlen egy nap próbálkoztunk (a Jónás módszer szerint), de ha azt is figyelembe vesszük, akkor ez a második próbálkozós hónap. Peti 3 hónap alatt jött össze, de úgy, hogy mindennap próbálkoztunk :lol:


sirkici!

Köszi Neked is a választ! Remélem, mindkettőnknek sikerül..


Betty
Vendég
 


Sziasztok,

Remélem mindenkinek jól telt a Valentin nap, és este, és összejöttek a valenti napi baby-k.

Fix.b

Az én hasam is mindig fel van puffadva + mellbizsergés 5 napig. Mindig akkor múlik el, amikor felmegy a hőm. Így legalább mindig tudom, hogy mikor kell, illetve mikor kell majd akcióba lépni.

Nekem azt hiszem meg fog jönni, görcsölgetek. Még 2 ciklus és akcióra fel.

Kép

Tudja valaki, hogy miért van egy- két helyen pont helyett kocka a chart-on???? Érdekes.

Hol van mindenki?????

Szép napot. :P :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hm...Nekem peteéréstől számítva VÉGIG feszít a mellem egészen addig, amíg meg nem jön. Elég gáz és nem tudom, hogy ez normális e. Mindenesetre így van hosszú évek óta.

Heni: Á, tesztek.... A múlt hónapban (is) megégettem magam, 35 napra végül megjött. :( Úgyhogy bőven elég lenne a 40. napon tesztelni. Egyébként is, ha nézed a szánalmas kis görbémet, jövő KEDDEN lesz a 15. DPO-m, ha bízunk a görbében. Fényévnyire. Szóval...

Judy: Miket találsz te a görbéden...Lehet, hogy azt jelzi, valami készül.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Hali!

Nekem úgy fáj a hasam pé-kor, mintha meg akarna jönni, volt is rá példa, hogy rákérdeztem a dokinál éves kontrollkor, hogy mi ez, de megnyugtatott, hogy semmi gond, ez csak pé :D

Kinek hogy tellt a Valentin-nap? Nálunk Apa nagyon aranyos volt, sürgött-forgott körülöttem, még segített húst panírozni is :D
(bár lehet, hogy csak éhes volt)

Kép
evin
 
 


Mi voltunk vacsizni, megettünk egy halom sütit otthon, aztán 9-kor olyan álmos lettem, hogy lefeküdtünk aludni. :)

Egyébként nem vagyunk nagy Bálint naposok még mindig. Idegen egy kicsit.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Mi nem csináltunk Bálint napkor semmi különöset...Előre megtartottuk kedden, mert tegnap nem nagyon találkoztunk...Kis figyelmességet adtunk egymásnak...

Nálam az az érdekes, hogy teljesen oké volt minden a mensimmel az első babáig. Aztán jött az indított szülés és azóta hihetetlen mennyiség folyik belőlem, meg volt előtte barnázás...Majd jött októberben a műtét és most napra pontosan beállt 27-re csak annyi, hogy a mennyisége sok, viszont nem fáj semmim soha...Érdekes...A mostani dokimban nagyon bízok, szóval remélem minden rendben van...Azt mondta, hogy 3 hónapig próbálkozzunk és ha nem jön össze a baba, akkor lehet egy clostyt szedni....De én remélem, hogy odáig el sem fogunk jutni...Férjemet már hangolom a jövő hétre :lol: :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


csheni26!

Mi lesz jövő héten? Csak nem próbálkoztok már Ti is? :lol:

Betty
Vendég
 


Heni: Ez nagyon jó!!! Szerintem nem kell oda Closty... :D

Bár nekem is 28 nap körül lenne a ciklusom... :( De talán egy évben egyszer jön meg 29 napra, egyébként mindig ennél csak hosszabb. Hát ez van. Fene bánná, csak baba lenne már!!!! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Betty: Igen, keddtől 2 naponta :lol: Már nagyon vártam ezt az időszakot!!Baromi nehéz optimistának lenni, ha az orvos állandóan letilt valami miatt..A tavalyi évet jobb elfelejteni...

Jaimee: remélem is, hogy kimarad az életemből a Closty. Mindenkinek meg van a saját gondja...Engem ez idegesít baromira, hogy ennyire erős...De nem találtak gyulladást, szóval úgy néz ki ez már ilyen marad....

Ma egyébként anyukámat borítottam ki, általában neki szoktam panaszkodni...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Én a barátnőmnek szoktam "nyavalyogni", becsületére váljon, jól állja a sarat. Meghallgat, biztat, stb. Anyukámat nem terhelem ilyesmivel, elege lenne pár beszélgetés után. :-))

Van a "legjobb barátnőm terhes" élményetek? No az enyém most vette meg a babakocsit és a kiságyat a babának.... Hát nehéz volt nem arra gondolni, hogy te jó Ég, mikor fogok én itt tartani...Az az igazság, hogy marha rossz volt nézegetni a babakocsit. :(
Persze az ő boldogságuknak örülök. Várom már, hogy meglegyen a bébi. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok lányok, remélem emlékeztek még rám, mondjuk csak 1-2-szer írtam, de mindig olvaslak titeket!

Lenne egy kérdésem: én eddig nem próbáltam a hőmérőzést és ebben a hónapban kezdtem,. Lehet, hogy tudatlan vagyok, detudna nekem segíteni valaki, hogy mit kell figyelni, mi mit jelen tpontosan. Előre is köszönöm a segítséget.
gyablonka
 
 


Jaimee: nekem van ilyen élményem, csak nem a legjobb bartánőmmel, hanem szimpla barátnőmmel..Ráadásul akkor hívott, amikor ott feküdtem a kórházban kivették az ikreket belőlem, ő meg közölte, hogy 2 hónapos terhes :( :( Az egy kicsit kiakasztott...Most áprilisban fog szülni....

Gyablonka: én nem hőmérőztem soha, sajnos nem tudok segíteni!De szerencsére nagyon sok hőmérősünk van, illetve van egy kimondott hőmérős topik is..Tudsz még olvasni róla "megint megjött-hasznos linkek"-ben szintén.

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Gyablonka!
Hőmérőzésről:a ciklus első felében, a peteérésig van egy hő, 36 vmenyi.pé-kor leesik egy kicsit ehez az értékhez képest, majd másnap felugrik, és mensiig magasab is marad az előző értékekhez képest.A léyneg, hogy a két fázis között legyen különbség, mindegy mennyi, csak pár tized fok.A másodiknak magasabbnak kell lennie.Ha alacsony marad, akkor vszleg nem volt pé, vagy nem oké ahormontermelés.Terhesség esetén is magas marad.Mensi előtt megint leesik, a ciklus végén.
Remélem érthető voltam, és nem írtam hülyeségeket, de én így tudom.Minden nap ugyanakkor kell mérni, ugyanazzal a hőmérővel, ugyanazon helyen.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Na, most akartam írni a hőmérőzésről, de beelőztek. :)

Szájban kell mérni, hónalj nem jó.

Heni: Nem semmi az a barátnő. De gondolom, nem volt tisztában a szituval, ugye? Mert ha igen....A fájdalom persze így is nagy lehetett...Hú, nagyon el tudom képzelni. A barátnőm szegény ártatlan, annyi a "bűne", hogy már a 2. próbálkozási hónapban teherbe esett, ahogy abbahagyta a fogit. Máig irigykedem... Szóval neki a terhesség egészen más mint nekem lenne, szinte nyűg, már alig várja hogy a baba meglegyen. Természetes volt számára hogy azonnal teherbe esett. Én csak hallgatom őt, együttérzően bólogatok és nem mondom hogy én mennyire másképp látom az egészet. :( Senki nem tudja ugyanis, hogy próbálkozunk. Jobb így.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Gyablonka,

Panka nagyon jól leírta, hogy mit kell csinálni, csak arra figyelj, hogy mindig reggel ugyanabban az időben mérd mielőtt kikelsz az ágyból.Legyen melletted a lázmérő, hogy ne nagyon kelljen mozognod, mert ahogy elkezdessz mozogni, ugy megy fel a hőd.
Ja és mindig ugyanott, legjobb a hüvely, vagy a száj. Én a számban mérem, nekem bejött. :P

Heni,

Nagyon örülök, hogy újra próbálkozhattok, mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++++++++ :P :P :P :P :P :P

A munkahelyemen babaeső van. Kb már az 5. munkatársam esik teherbe.
Gondolhatjátok hogy érzem magam. :P

Fix.b,

Mindent bele. :P :P :P

Én a párom kedvencét főztem, milánói sertésborda. Nagyon jól sikerült, jó bezabáltunk este. Még 2 kiló biztos rámrakódott. De fene bánja ilyenkor. :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszönöm szépen a segítséget!!!!!!!
Mindenkinek további szép napoT!!!! :lol:
gyablonka
 
 


Judy: Gondolom, hogy érezhetsz. Sőt, tudom. Talán nem vigasz, viszont van két gyönyörű gyerkőc otthon!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Ez igaz, mármint a 2 gyerkőc, de mégis életem legszebb hónapjai voltak amikor terhes voltam, és amikor rájuk nézek (terhes mnkatársakra) eszembe jut, és alig várom hogy újra megtörténjen ez a csoda velem. Szerintem ennél nagyobb boldogság nem érhet egy nőt. Hamarosan megtapasztaljátok mindannyian. :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mindenkinek szép estét kívánok.

Megyek a fiukért a suliba, meg az oviba. Ma volt a farsang a kicsinél, biztos hulla fáradt és nyűgös lesz. Legalább hamar elalszik este. :P :P

Puszi mindenkinek!! :P :P :P :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Úgy néz ki lesz egy "pótlányom" hétvégére (Párom keresztlánya), nagy dumagép a csajszi, 5 és fél éves és imádom. Még nem volt 1 éves amikor a családba kerültem és rögtön megszerettük egymást :D Vele élem ki a babázhatnékom addig amíg nem lesz saját, de már ő is nyaggat, hogy mikor lesz kis unokatesója :)

Kép
evin
 
 


Jaimee: a híres barátnőket nem kell bemutatni...Azt hiszem kaptam én már eleget, csak nem tudom mivel érdemeltem ki. Férjem unokatesójának az élettársa (együtt voltam vele terhes) például lenyúlta a nevünket...A "legjobb barátnőm" már fel sem veszi a telefont 2 éve, mert irígy lett, hogy én 24 évesen férjhez mentem és van saját lakásunk...Másik nagyon jó barátnőmnek addig voltam jó, míg meg nem ismertem a férjemet és tudtunk közösen bulizni....Ezek után nem nagyon hiszek az igazi! barátságban...

Anyukám itt volt és elmentünk a Kikába, mert Hála az Égnek bátyámnak közbejött valami és átszerveztük a munkánkat. Így holnap lesz borzasztó hosszú napom...Képzeljétek vettünk egy gyönyörű tükröt és úgy örülök... :D Tudom, ez most nem babaprojektes téma volt, de gondoltam megosztom veletek...Imádom a lakást szépítgetni és már 3 éve vadásztam tükröt...

Evin: jó babázást :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Nem baj, nem csak a babaprojektről lehet beszélni!!! Én örülök, ha más téma is felmerül. A tükör ügyében tudom, mit érzel, mi kb. fél éve kergetünk bizonyos IKEÁS könyvszekrényeket, de a piszkoknál sosincs készleten. Nagy nap lesz az életemben, ha végre a könyveim a helyüre kerülnek. :D

Szerencsére nekem mindig van pár jó barátnőm, akikre lehet számítani. Néhányan elfordultak tőlem, amikor Angliába mentem nyelvet tanulni, mintha az valami nemesi címmel járna és azzal rögtön a királyi család tagja is lettel volna, de aztán amikor haza jöttem, helyre álltak a dolgok. :D Irigység az mindig van.

No megyek, kellemes hétvégét kívánok máris, hétfőig már nem leszek net közelben.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Fhuh.. Lányok akkor én az a bizonyos utálatos barátnő vagyok :( Mikor második hónapja csalódtam a babarojekt folyamát, (újra megjött) a barátnőm közölte, hogy siessünk a pizzériába, mert éhesek (ketten voltunk, vagyis így akarta tudtomra adni, hogy hárman vagyunk). Persze nem tudta, hogy próbálkozunk. El sem tudom mondani milyen rossz érzés volt. Mintha kést döfött volna belém. A következő pillanatban meg az volt rossz érzés, hogy miért érzem ezt iránta, csalódtam magamban :( Azt hiszem Ő nem tudja, hogy az akkor nagyon fájt, igyekszem azóta is természetesem viselkeni vele. Megszületett azóta Gréti, gyakran találkozunk, babázunk, jól érzem magam velük, de mindig félek a találkozások előtt.

Valentin nap??? Eljegyzett a párom :oops: :D Egy akkora csokrot kaptam, hogy alig bírtam el!?!? :D

Csajok! Akkor már csak nekem nem lesz vonalzóm + hőgörbém? :?
kamilla.cs
 
 


Szia Gyablonka! Mi még nem találkoztunk :)

Próbálj meg nagyjából minden reggel ugyan abban az időpontban hőmérőzni! És hát, lehet, hogy hülyeség de én kidobtam a digitális lázmérőt. Azt vettem észre, hogy becsipogott, mikor megmozdultam. Az ébredési görbém olyan volt, mint egy hullámvasút. Lehet, hogy pocsék volt a márkája, minden esetre én higanyosat használok.


Szép álmot mindenkinek! Próbálkozóknak "hosszú" éjszakát! :oops:
kamilla.cs
 
 


Jó reggelt!

Kamillacs: nagyon örülök az eljegyzéseteknek!! Sok sok boldogságot!! Mikor tervezitek az esküvőt? Az annyira izgalmas...Mondtam is a férjemnek, hogy vegyen el mégegyszer :D
Igen változó érzések tudnak elő jönni, de szerintem ez természetes.....


Nekem van egy jófej unokatesóm, akivel kb, 10 évente 1x szoktam beszélni telefonon...Amikor bent feküdtem a kórházban, szétvágva lelkileg és fizikailag is, akkor volt olyan kedves és 7 hónapos terhes létére befáradt hozzám meglátogani..Azt hiszem ennél szemetebb dolgot nem is tehetett volna...Közölte, hogy már alig tud ülni, mert a baba nyomja őt..Én meg ott feküdtem azon a r...ágyon...Gondolhatjátok, az ilyen beszélgetések "életre szólóak"

Jaimee: akkor kellemes hétvégét!! Sajnálom, hogy ma már nem találkozunk :(

Olyan jó, péntek van!!! Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok,

Kamilla,

Gratulálok :P :P :P Biztos nagyon boldog vagy most. Nálunk ez az esemény már olyan régen volt, szinte igaz sem volt.

Lányok,

Hála istennek nekem nem voltak ilyen rossz élményeim, de el tudom képzelni, hogy ki mit érez akkor amikor neki valami nehezen jön össze, vagy valami rossz történik vele, más meg csak ugy potyogtatja el a gyerköcöket, aztán meg le sem sz...a öket. Elnézést, de sajna a férjem családjában van egy ilyen "hölgy". 4 gyereke van, mind a 4 mástól. 2-t (ikrek) elvett töle az apuka, a másik 2-vel meg abszolut nem foglalkozik. Néha mág egyedül is hagyja öket a házban, ö meg elmegy bulizni.Szóval ha meglátom mindig kinyílik a bicska a zsebemben.

A 2 kismamánkal mi a helyzet??? Nagyon hallgatnak. :P :P :P

Még mindig nem jött meg, ma meg megint feljebb ment a höm.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Én megvagyok még, nem hallgatok, csak nagyon sok a dolgom, most is csak egy percre néztem be.
Hát elkezdődtek a rosszúllétek nállam.
Már most alig bírom, pedig még csak 5-6 hetes a pici.
Már megkapta az első zokniját az apucitól. :)
Már alig várom, hogy nőjön ez a baby.



Judy!
Lehet, hogy ebből neked is baba lesz.
Nekem is először a hőmérsékletem ment fel....
Sok sikert.
Puszika, majd jelentkezem!!!
Vendég
 


Niki,

Örülök, hogy még itt vagy, aztán nem hanyagolni ám szegény babára vágyókat.
Én is nagyon hányós voltam, nekem a B6 tabletta bejött. Sokat segített. De gyorsan elröppenik ám az elsö 12 hét, és utána már élvezheted a kismama örömöket.

Sajna baba biztos nem lesz, mert most még védekezünk áprilisig, inkább csak a ciklusom szórakozik, sajnos.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok még hozzátok?
mercure
 
 


Kamill.cs!
GRATULÁLOK az eljegyzáshez!!! :D

CsHeni!
Gratula a tükörhöz!Mostmár ez következik:
Kép
Nekem is volt egy barátnős élményem:
Mikor a gyerekkori barátnőm, akivel együtt nőttünk föl, szomszédok voltunk, a szüleink barátnők,szóval mikor bejelentett, hogy babát vár, én is nagyon cudarul éreztem magam.De csak mert én is annyira vágytam már egy babára.Mások ilyen bejelentései nem nagyon izgattak,de ez akkor nagyon szíven ütött.De nem is irígységből, hanem csak a vágy fokozódott bennem még jobban.De akkor még nem álltunk úgy sem lakásügyileg, sem anyagilag, hogy babát tudtunk volna vállalni, szóval akkor még nem is próbálkoztunk, ezért is voltam dühös a helyzetre.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat! Kellemes élményként fogok rá emlékezni, mármint az eljegyzésre:)

De mára rossz hír " ma megint megjött " :( Mondta doki, hogy az a nagy petécske sem fog szerinte megérni, mert a 12. napon nagyobbnak kellett volna lennie, de reménykedtem hátha....aztán mégsem :( Új hónap új esélyek!!!

Este, ha lesz időm elmesélem, hogy hátrányos helyzetű oviban dolgozom és, hogy ott milyenek a gyermekvállaló anyukák:(:(

Csátok!
kamilla.cs
 
 


Szia kamilla.cs!

Köszönöm a segítséget, nem tudom, hogy lesz e , még csak 4 napja mérem, ebből 3-szor volt 36,3 és egyszer 36,4.
Majd meglátjuk mi derül ki belőle. Mondjuk főként azt szeretném megnézni, hogy van e egyáltalán
peteérésem...
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Nekem is volt ilyen barátnőm terhes élményem, nem is olyan rég. De végül is nem vagyok rá irigy, örülök nekik, de mivel elég türelmetlen tipus vagyok, igy talán az a bajom. Ugyanis még csak most próbálkozunk, de én már alig birom kivárni azt a két hetet, hogy megtudjam megjön-e?! Ők nem is akarták a gyereket, csak véletlenül összejött, de persze azért örülnek neki. Lehet, hogy nekem az ő példája segitett abban, hogy én is próbálkozzam. Már akartam gyereket, de valahogy annyira féltem attól, hogy fiú lesz, de mióta a barátnőmnek azt mondták a 12.heti 3D-s ultrahangon, hogy fia lesz, és láttam a képeket egy kicsit megenyhűlt a szivem a kisfiúk iránt. De azért még mindig reménykedem, hogy lányom lesz. Nekem eddig csak kislányok kerültek közel a szivemhez, egy kisfiút sem sikerült még megdajkálnom, nem tudom miért?!

Tényleg, valaki tud valamit erről a 3D-s ultrahangról, hogy mennyire biztosan tudják megállapitani a baba nemét, és hányadik héten? Mert én már kerestem a neten, de nem találtam meg róla ami engem érdekel...

Kamilla.cs
neked gratulálok az eljegyzéshez!!!!!!!!!!! :D
sirkici
 
 


Sirkici!
Türelmetlenség ismerős :lol:
3D uh:a google keresőjében, a képeknél ha beírod, hogy 3D ultrahang, akkor kiad egy csomó képet.
Mi is voltunk, és jól megszívtuk, mert amit mi szerettünk volna, az 4D uh!!!Szóval 3D-re nem érdemes menni, szerintem, mert az egy sima 2D fekete-fehér uh, csak a végén a doki a számítógépen csinál egy 3D-s képet.A 4D uh-on viszont maga az uh felvétel is 3 dimenziós(az a sárgás kép, amit biztos láttál már).Nekem sima uh-on a 18 hetesen látták, hogy lány, és azóta sem változtatott a nemén. :lol: De a 4D uh is ezt mondta.De ezzel a technikával már a 14. hét körül is látható, ha jól tudom, mi a 24. héten voltunk.Én is kislány párti vagyok :lol: De ha pocakos az ember, akkor tényleg úgy gondolja, hogy mind1, csak egészséges legyen!!!!!

Kamill.cs!
Sajnálom! :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sirkici,

Nekem 2 fiam van, de megnyugtatlak, hogy ugyanolyan édesek mint a kislányok. Föleg amikor megszületnek, szinte csak alulról lehet öket megkülönböztetni. Én nem tudom, hogy a lányok milyenek, de a nagy mamlasz 8 éves fiam a maga 35 kg-val odaül az ölembe, kisbabást játszik, ölelget, puszilgat. Látta a kicsitöl, ő nagyon bujos típus. Szóval nagyon jó érzés. Nincs is ennél szebb.

Sajna a 3D-ben nem tudok segíteni, mert én még anno nem voltam. Szerintem akkor még nem is volt Mo-on. De azt olvastam itt a babaneten, hogy már 14-15 hetesen is meg tudják állapítani a baba nemét.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sirkici!

Mi 4D-s UH-n voltunk, már 12 hetesen megmondták, hogy kisfiunk lesz. Pontosan mi érdekel az ultrahanggal kapcsolatban? Írd meg, hátha én találok róla valamit a neten.


kamilla.cs!

Gratulálok az eljegyzésetekhez! Legyetek továbbra is együtt nagyon boldogok! :lol:
Vendég
 


Jó hétvégét mindenkinek! :D

Kép
evin
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok. Egy ideje már próbálkozunk a babával de eddig még nem sikerült. Remélem 2007-ben több szerencsével járunk!

Fix.B,
Puszi ha megnézed az email címem tudni fogod hogy ki vagyok :wink: Jól vagytok?

Kamilla,
Gratula az eljegyzéshez sok boldogságot :D
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy idekukkantottam, de láttam, hogy kamiilacs. szeretne hőgörbét, itt a leírás:

Hőgörbe

www.fertilityfriend.com

Megnyomod a Join Now It's free! gombot
Choose a nickname: ide beírod a felhasználói nevet amit szeretnél

Your e-mail address: megadod az emil címed. (Ide kapsz egy levelet a jelszavaddal.)

How did you hear.... itt kiválasztod pl a friend gombot, vagy a chat room-ot.

Megnyomod a Next gombot.

Nézd meg az emiledben az elküldött jelszót.
Ezek után beléphetsz:
Login: ide beírod a felhasználói nevedet
Password: ide a jelszavad
OK

Rámész a Chart fülre.
A megfelelő dátum megnyomásával megjelenik a táblázat:
Temperature: hőmérsékleted
Time: mikor mérted (én ezt nem szoktam kitöteni)
Cervical Fluid: hüvelyváladék (ezt sem kötelező kitölteni)
Menses: megjött-e
Intercouarse/Insemination: Volt-e akció

Megnyomod a save gombot és látod a görbédet.
Az ovulációt majd automatikusan kijelöli neked.

Vonalzó
Ha a fertiben tudtál regisztrálni, akkor a vonalzódat is elkészítheted ott.
Bal oldalon lesz egy menüsor. Keresd meg a sharting-ot---Tickers---Customize your (keregélj a formák között!! Itt beállíthatod, hogy milyet szeretnél)----next-----next---Personal Message részt hagyd ki!----next----fogsz egy kódot találni. Ezt kell ide, a profilodhoz (az aláírás részhez) bemásolni. Tedd a neved alá!


Remélem tudtam segíteni.

Egyébként, mi is babát szeretnénk és szeptember óta próbálkozunk. Ebben a hónapban kezdtem el mérni a hőmet, ami a következő képpen alakult:

Kép

Esetleg, ha van véleményetek róla szívesen várom, de a negatívakat is.

Üdv Mindenkinek!
Vendég
 


Csajok!
Mit jelent ez?
Unable to upload file
DEBUG MODE
Line : 251
File : usercp_avatar.php
Csak a vonalzót akartam feltölteni ide, de ez a válasz érkezett.

kamilla
Gratulálok! Én is kaptam gyűrűt, de eljegyzés nem volt.

sz.niki
Irigykedem ám nagyon. Kívánom, hogy a rosszulléteid hamar megszűnjenek és utána már csak az öröm maradjon!

Visszaolvastam mindent az elejétől, de nem nagyon emlékszem. Mindenkinek van már legalább 1 gyereke? Vagy vannak, akik most tervezik az elsőt?
vhencsi
 
 


Pankaa!: nagyon jó a kép, köszönöm szépen!!! Háát rajtam nem múlik, hogy ez következzen!! Emili hogy van?

Mercure: üdv közöttünk!!! Mihamarabbi babásodást!!

Kamilla: sajnálom a mensit! De már érik a petéd ilyenkor...

Evin: neked is kellemes hétvégét!

Niki: de jó neked, hogy már van pici pöttyöd a hasadban! Ne aggódj, ezek elmúlnak és mindjárt jön a jobb része:)

Pandácska: nagyon sok sikert Nektek 2007-ben!

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Hencsi: nekem még nincs babácskám, csak kétszer voltam terhes :cry: :cry:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Vhencsi,
Nekem még nincs babám az első lenne...

Csheni,
köszi és viszont :wink:

Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy az előbb csak úgy bekukkantottam, de még csak felületesen olvastam vissza és ha nem bánnátok néha én is bekukkantanék hozzátok!

Persze, ha már nagyon összeszokott a csapat és nem akartok új lakót, akkor nyugodtan szóljatok! :roll:

Mindenkinek mihanarabbi Babásodást kívánok, akinek meg már van pocaklakója, annak meg boldog és problémamentes pocakosodást!!!!

Kép


Ja és ajánlanék nektek egy nagyon jó kis műsort a National Geographicon a címe Élet az nayaméhben! Igaz ez arész most az ikrekfejlődéséről szól, de szerintem nérdemes megnézni. Irtó jó felvételek vannak benne. Amikor én megtudtam anno, hogy terhes vagyok, akkor pont az első része ment a csatornán és nagyon jó volt végignézni, hogyan is jött létre a baba és hogyan fejlődött a 9 hónap alatt a pocakomban.

PÉNTEK FEBRUÁR 23-ÉN
21.00 Élet az anyaméhben - ikrek
A műsor a legmodernebb háromdimenziós képalkotó technikák segítségével a kettes, hármas és négyes ikrek lenyűgöző méhen belüli világába kalauzolja a nézőket, akik három várandós anya magzatainak történetét követhetik nyomon a megtermékenyüléstől egészen a szülésig. Amint az a rendkívüli felvtelekből kiderül, a magzatok életének jelentős része a szűkös helyért való küzdelem jegyében telik, de azért akadnak barátságos pillanatok is bőven, amikor a “rosszcsontok” a másik nyomkodása és rugdosása helyett mintha önfeledten játszanának, sőt puszilgatnák egymást…



Ismétlés:

24 február, 0.00 -kor

24 február, 6.00 -kor

2 március, 9.00 -kor

2 március, 14.00 -kor

11 március, 16.00 -kor


Szép estét mindenkinek!!!!
Vendég
 


Krisz,
Bár én is csak most írtam ide de bizti szívesen fogadnak :wink:
Kép
Vendég
 


Helló Pandácska örülök, hogy te is itt vagy!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: