Új privát üzeneted érkezett!

Copfi!
megy priviben a szám és a doki neve.
dezsina
 
 


A helyrepofozás az Ovulobact kúppal történt, valamint óvatos szex-szel, és hüvelyöblítéssel, amit rémesen utáltam, de tényleg bevált. Azonkívül szerintem hatásos lehet még sós fürdő is. Ha lehet, ne nagyon gyógyszerezd magad, főleg antibiotikumot kell kerülni. A lényeg a tejsav tartalmú készítmények használata. Hát nagyjából ennyi, esetleg még fertőtlenítőkendőt használhatsz WC-zéskor, mindig azzal törülközz meg alaposan, főleg nagydolog után, már bocs, hogy leírom, biztosan te is tudod, de előröl hátrafelé!

Priviben elküldöm a doki elérhetőségeit, én a magánrendelésére jártam.
Vendég
 


Köszönöm a priviket, talán még a héten érdeklődöm.

Ez az Ovulbact vajon sokban különbözik a Floragyn nevezetű kúptól? Mert pont ma vettem egy dobozzal. Nem volt olcsó, de recept nélkül kapható.

A hüvelyöblítés egy érdekes dolog. A nődokik 90%-a ellenzi, mert szerintük felborítja a hüvelyflórát és nagyob bajt okoz, mint használ. De ezek szerint talán mégis érdemes lenne megpróbálni.
Sima gyógyszertári tejsav oldattal csináltad?

Hihetetlen számomra, hogy betartom a higiéniai "szabályokat", soha nem váltogattam a partnereimet mégis ilyen problémákkal kell küzdenem. És persze gondolom sokan vagyunk ezzel így.
copfi
Budapest
 
 

 
 

Dezsina
a Normaflore egy szuszpenzió, egy pohár vízben feloldva kell meginni. Teljesen ízetlen :D én is szoktam használni esmésztési panaszokra. Nagyon jó!

Én az Ovulobact helyett (mert az épp nem volt a patikában) Floragyn kúpot használok a Gynevac mellé. Ez is tejsavat tartalmaz és szintén recept nélkül kapható.

A hűtőben tárolásról jut eszetembe, hogy a Gynevac-ra is "vigyázni kell" mert ha nem tartod hűtőben, lebomlik. Egyszerű desztvíz lesz belőle :D persze ha használtad már, ezt biztosan tudod, bocsi ha okoskodtam :oops: Nekem a háziorvosom írta fel, ismerte is és mondta, hogy már sokaknak adta.

Pusz!
T
tapedli
 
 


Tapedli, hát az én házidokim nem írta fel, a fenébe! :(
Na sebaj Tóbiás! :lol:

Én drogériában vettem hüvelyöblítő pezsgőtablettát és a hozzátartozó szerkentyűt. Érdekes, mert nekem anno pont a nődokim javasolta, hogy használjam. Hát ebből is látszik, hogy fene tudja, kinek higgyen az ember lánya, és hogy saját magadnak kell kikísérletezni, hogy mi is használ a szervezetednek, és mi árt.
Mindenesetre egy próbát szerintem megér, mellette kúpozol, Gynevacozol, és még miegymás, és talán akkor megúszod majd a fagyasztást és társait. :roll: :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!


Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem... most vannak Gynevacos híreim, így most láttam elérkezettnek az időt, hogy írjak Nektek!

Köszi, hogy megkaptam az első 0. Gynevacos kismama címet és köszönöm a kedves hozzászólásotokat.

Ma voltam dokinál és megkérdeztem, hogy érdemes-e tovább adatnom a szurikat. Azt mondta, hogy ne hagyjam abba, csináljam végig, ez nem befolyásolja a picurit. Így meg is kaptam a 3. szurimat, ami fáááááááááj... Végig sugárzik a lábamba, meg előre is a hasamba :cry: Nekem az első szuri nagy élmény volt, ugyanis semmit nem éreztem utána, semmit. Azóta meg nagyon fájok... Na de sebaj, már csak kettő van hátra, aztán hippsz-hoppsz el is felejtem az egészet. Remélem hatásos lesz, ha már ennyire fáj.

Szóval, ha valaki terhes lesz, akkor csinálja tovább a kúrát, ne hagyja abba, én ezt javasolom. Persze biztosat majdcsak az utolsó szuri után tudok mondani, hiszen addig bármi történhet... Én bízom a dokimban, adok a véleményére, így tudom, hogy nem csinálok rosszat.

Kívánom, hogy itt mindenki babás legyen mihamarabb!!! :lol:
szerika
 
 


Erika, sajnálom, hogy fáj a szurrancs, remélem, hogy a következő 2-t már meg sem érzed majd. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Mindig lemaradok a forgalomról! :cry: Nekem is már több nőgyógyi javasolta a hüvelyöblítést.
Képzeljétek én nem bírok sehol beszerezni ovulobactot. Már több gyógyszertárban kérdeztem, de még csak nem is hallottak róla. Hogy létezhet ez? :shock: Amik vannak pedig elképesztően drágák.
porka
 
 


Még annyit a pisis témába, hogy engem is egymáshoz küldözgettek a nőgyógyászok, meg az urológusok. Nőgyógyász téren nem is nagyon volt panaszom. Most másik dokihoz kerültem, ő évekkel előre visszament a gépbe és azt mondta, hogy már évek óta lehet nálam valami.. :shock: Ő kezdett neki kitenyésztgetni, most várom az eredményeket. Ezt csak azért írom le, mert a nőgyógyik nem csak a méhszájsebbel nem foglalkoznak. De szinte semmivel. Természetesen tisztelet a kivételnek! A panaszokkal küzdők nyűg nekik, csak a sima gond nélküli terhesek az ideálisok nekik, mert kevés melóval sok lóvét akasztanak. :? Már nagyon sokat szenvedtem a hanyagságuk miatt.
porka
 
 


Sziasztok Lányok!

A hüvelyöblités nekem bevállt. Amikor már doki undorom van és nem akarok gyógyszert szedni, használok pl a gombákra Pevaryl-G hüvelykúpot (1500Ft. 3db recept nélkül) + hüvelyöblítés + Génia hüvelykúp utána. ez szerintem jó recept. Ki ismeri Géniát? Vajon a Ti általatok ismert más készítmények jobbak?

Copfi!
Ha jól emlékszem 2-4 hét volt a mészájseb fagyasztás után a szünet. De semmi képpen sem 6hét!

Tapedli!
Köszi, bocsi a tudatlanságomért :oops:
dezsina
 
 


Dezsina, én ismerem és használtam is, de nekem jobban bevált az Ovulobact. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Megtudnátok mondani nekem egy 5 alkalomból álló kúra árát?
faul
 
 


Szia Faul!
Pár éve 5000 körül volt, sajnos a mai árakat nem tudom...
dezsina
 
 


tegnap megkaptuk a 4. szurcsit...hát, ez most bizony fáj :( Ma olyan volt a közérzetem is, mintha hőemelkedésem lenne. Remélem reggelre kialszom :?
Még 10 nap az "esős évszakból" és indulhat a napsugaras nyár :lol: :wink:

Szia Faul!

5db ezres :D Pontosan már nem tudom, de talán 5000 ft-nál kevesebb egy-két százassal. Az "egyéb" kezelésekhez viszonyítva, szinte ingyen van :D

T
tapedli
 
 


Köszönöm!
Teszünk egy próbát!
Sajna májusban elvesztettem egy 17 hetes magzatot... Nem szeretnék megint így járni.... Valószínűleg gyulladás volt az oka... Majd beszámolok az eredményről!
faul
 
 


faul,

nagyon sajnálom, hogy elveszítettél egy babát...
A gynevac egyik legfontosabb hatásaként épp az ilyen esetek elkerülését és a koraszülések számának csökkentését tartják.
Remélem most gyorsan kismama leszel és minden rendben lesz! :)
T
tapedli
 
 


Lányok!

Az utolsó szuri lesz ma, de nagyon gondolkodom, hogy
folytassam-e.
Ajánlják, ha valaki úgy érzi, hogy szükséges, lehet még egy kúrát beadatni.
Arra gondoltam, hogy ezt már a párommal nem csináltatnám végig, de lehet neki is szükséges lenne a ping-pong miatt!
Na most ez a nagy kérdés!
sonjus
 
 


Sziasztok!

Sonjus kérdésére engem is érdekelne a válasz.
Jövő vasárnap lesz az 5. és erősen gondolkodom, hogy megálljak-e 5-nél, vagy folytassam. Eddig olyan nagyon nagy változást nem tapasztaltam, de ha tudnám, hogy a kúra megismétlése segítene, akkor belevágnék újra. :roll:

Copfi
copfi
Budapest
 
 


Sonjus,

miből érzed, hoyg kellene még? Már nekünk is csak egy szurink van, de az éppen folyamatban lévő mensim elég fura lett :roll:
Nem tudom eldönteni, h azért-e mert kellene még gyógyszer, vagy azt jelzi a szervezetem, h elég... :shock:
T
tapedli
 
 


Sziasztok!

Nem tudom olvastátok-e kb.2hete a vasárnapi Blikket.Abban volt cikk a Gynevacról és mi voltunk benne mivel én 5év és 5lommbik után a szuri után spontán lettem terhes.Pár oldallal ezelőtt már leírtam.
A cikk után engem sokan kerestek meg telefonon és sok kérdést kaptam.Mivel én nem vagyok orvos és nem tudok mindenre válaszolni továbbítottam a kérdéseket a Varga főorvosúrhoz.Ő a társa a Lázár doktornőnek.A főorvosúr itt dolgozik a gyereosztályon és felmentem hozzá és kérdeztem Tőle jó sokat.Arra is rákérdeztem,hogy milyen időközönként érdemes beadatni a szurikat.Azt mondta,hogy egy kúra után érdemes 4 hónapot várni és ha nem jön a baba a nőnek kell beadatni egy emlékeztető oltást.Általában az oltás után 8 héttel szoktak teherbe esni de akkor sem kell elkeseredni ha nem jön össze 8 hét alatt.
Én másfél hónappal az oltás után lettem babás!
Ha van kérdésetek megpróbálok segíten
Sok sikert mindenkinek!

Sziasztok!
Ildikó

Kép
ildikó74
 
 


Szia Ildikó!
nagyon köszönöm, hogy ezt (ismét) leartad! Annyira jó a pozitív történeteket olvasni :D Persze az orvosi javaslat is nagyon hasznos és ezzel kapcsolatban pedig azt nem tudom jól értem-e, hogy az emlékeztető oltás csak egy szuri? Vagy ez egy emlékeztető sorozat megint, azaz 5 szuri?

Előre is köszi a választ!
T
tapedli
 
 


Szia Tapedli!

Igen az emlékeztető oltás csak 1 szuri.
A kúra után érdemes várni 4 hónapot és ha nincs eredmény egy szurit beadatni a nőnek.Ezt mondta a doki.
Szia!
Ildikó

Kép
ildikó74
 
 


Ildi!
Te egy kincs vagy! :)
Hálás köszönet, hogy ilyen infóid vannak!
De tényleg!

Mi tegnap kicsit utánaszámoltunk a dolgoknak és döbbenten tapasztaltuk, hogy valamelyik nővérke valószínüleg egyszerre 2 adagott adott be!
Elfogyott 2 doboz, az 10 db! 4x voltunk, az 8db, erre a tegnapi szurihoz, az 5-hez fel kellett bontani a 3. dobozt!
Pedig minden alkalommal elmondtuk, hogy 1-1 szurit kérünk!

Olvastam, hogy ez így nem szerencsés, de remélem nem lesz belőle gond!

Tapi!
Azért gondoltam, hogy kellen még szuri, mert nem érzek semmi változást! De így, hogy Ildi leírta, hogy 8 hét türelem, aztán ha nem sikerül 1 újabb szuri 4 hónap múlva.... megnyugodtam kicsit!
És különben is, nekünk nem lesz szükségünk erre az emlékeztetőre, igaz!!!!!???? :)
sonjus
 
 



Ildikó!
Nagyon jó, hogy megosztottad a történeted, és hogy továbbra is bíztatsz minket, és hozol új infókat! Köszi!!! Nekem most ezzel a ciklussal zárul le a 8 hét a szuri után. Ha nem leszek babás, akkor feliratom az emlékeztetőt mindenképpen. És az emlékeztetőket mindig 2 havonta kell beadatni?

moni
 
 


Sziasztok!

Szerintetek attól, hogy beteg vagyok( torokfájás, láz, nátha) beadathatom a szurit???

A legeslegjobb barátnőm ma kapta volna a másodikat. Tegnap este tesztelt egy pozitívat. :)
pihi
 
 


Pihi!
Szerintem nyugodtan adasd be!
Nem hinném, hogy bármilyen köze lenne a kettőnek egymáshoz!
sonjus
 
 


Köszi Sonjus!

mi a helyzet Veled?
pihi
 
 


Semmi :(
Mérem a hőm, de nemtom minek!
Türelmetlenkedem, de nemtom minek!
Megkaptuk már az összes szurit, így várakozó állásponton vagyunk!

Veled?
sonjus
 
 


Mámint az összes gynevac szurit????Vagy mást is?

Velem semmi. Most én is nagyon türelmetlen vagyok! Gondolom olvastad a babát szeretnékben.
Ma elég negatív vagyok.

Nálatok mi a következő lépés?

Nekem aktuális a rákszűrés, annál a dokinál aki inszemet csinált nekem.
Lehet, hogy az októberre rá is segítünk egy inszemmel. De ez még csak az én fejemben motoszkál. Aztán ha nem sikerül megyek a Forgácsba HSG-re.
Ezek az én terveim.
Nektek?
pihi
 
 


Pihi!

Ha beteg vagy ne adasdd be a szurit.Azt mondta a doki,hogy semmiféle megfázásnál és lázas betegségnél nem szabad beadni a szurit.Majd ha meggyógyultál.

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Ildikó! Nagyon szépen köszönöm. Pedig már be is jelentkeztem, de most gyorsan lemondtam!!!! De jó, hogy olvastál!!! Köszi
pihi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudtok javasolni hólyaghurutra valamilyen természetgyógyásztai megoldást?
Egy-két évig szenvedtem tőle és kb. fél év tünetmentes időszak után tegnap este óta sajnos megint érzek felfázásos tüneteket.
Azt hittem, hogy végre megszabadultam tőle, nem gondoltam, hogy pont a szurikúra alatt jön elő újra :cry:

Rengeteg antibiotikumot tömtek már belém és soha nem használt, most megpróbálnék valami természetesebb megoldást.

Ettől függetlenül bízom a szuri hatásában és ha az 5. után nem történik változás, akkor vagy megismétlem a teljes kúrát, vagy beadatom az emlékezetőket.

Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Más rovatokba szoktam írogatni, de Titeket is olvaslak (én most fejeztem be a kúrát).
Felfázásra nálam bevált az alábbi 4 gyógynövény főzetéből készített tea:
-mezei zsúrlófű
- csalánlevél
- körömvirág
- kamilla

Én ízesítés nélkül iszom, jó sokat kell belőle meginni, hogy átmossa a hógyagodat.

Üdv: Lyutka
lyutka
 
 


Helló!
Nekem anno Coli baktérium volt a szervezetemben, és méghozzá olyan, hogy véres volt már a vizeletem tőle! :shock:
Én is kaptam rá antibiotikumokat, és jó sok időbe telt, mire megszabadultam ettől a fránya bacitól. Amit javasolhatok, hogy annyit kell inni, amennyit nem is gondol, hogy meg tud inni egy nap. Szóval rengeteg folyadékot kell bevinni, másképpen nem megy! Pedig nálam kevesebbet nem iszik senki, de azért mégis megcsináltam! :wink:
Vendég
 


Pihi!
Az összes gynevac-ra gondoltam :) hogy beadattuk!
Nem tudom mi a következő lépés!
Talán ha hazajöttünk a nyaralásból, és megjön (mert akkor kellene megjönnie, mikor hazaérünk) akkor csináltatok egy újabb vér, vizelet vizsgálatot, mert májusban volt ilyenem utoljára a lapar előtt, de azóta semmi! Nem tudom hogy állok hormonilag és egyebekkel!

Olvastam a nem fényes jókedvedről a másik topikban!
Az én nem fényesem, a hőmérősben olvasható :)
sonjus
 
 


Sziasztok Lányok!

Copfi!
Itt irtam már egy jó hete, és meg is vitattuk, hogy nekem is ez a problémám... (remélem emlékszel rám :roll: )képzeld, még mindig nem sikerült meggyógyulnom. Ilyen sokáig még soha nem volt. Na jó, most kezdek meggyógyulni :roll: Szóval rengeteget ittam, a beültetés miatt is, úgy hogy nem értem miért jött elő, pont akkor. Most napi 3l-t ittam. Tényleg. Igaz, hogy tiszta ásványvizet, de eddig az is átmosta a hólyagom, és 3 max 4 nap alatt elmúlt. Erre most két hete van (volt) Vagyis most kezdek fellélegezni. Bevettem esténként 1szem Nitrofurantoin-t, mert már nem bírtam, hogy nem gyógyulok. Nekem ez a gyógyszer mindig bevált. Elöször 12-13 éve szedtem, amikor előjött a tünet. Aztán amikor már orvoshoz is jártam (urológushoz) felírt nekem egy idősebb prof. belőle. Csak akkor nem bírtam a napi 3mat és hánytam tőle. Aztán az a prof. nyugdíjba ment és a köv. orvos, azt mondta, hogy ez a gyógyszer elavult és rossz. Akkor kezdtem el kapni az antibiotikumokat kilószámra és ugyan elmúltak a tüneteim egy héten belül (mint ahogy eddig antibiotikum nélkül is), de ugye 3 hónap múlva jelentkeztek.
Tehát már nem tudom mit kezdjek magammal. A Lyutka ajánlotta gyógyfüvekből a kamillát kipróbálom még, mert az van otthon, de most a gyogyi jótékony hatására gondolok, persze iszom, rengeteget..... A szuritól nekem nem múlt el semmim. Se a hólyaghurutom, se a bacik, se a gombák... :(

Lyutka!
köszi az infót a teákról :)
dezsina
 
 


Lyutka, Athiz,
köszönöm az infót igyekszem sokat inni -bár eddig is megittam naponta 2 liter folyadékot, de akkor bővítem- és utána nézek a gyógyfüveknek.

Dezsina, persze, hogy emlékszem :) Csak még nem szedtem össze bátorságom, hogy elmenjek megcsináltatni a sebemet.
Sok doki azt mondja, hogy addig nem kell törődni vele, amíg jó a rákszűrés lelet. Nem értem, hogy miért kell megvárni a bajt?

Amit felfázásra eddig én használtam

- ezer féle antibiotikum -semmit sem ért-

- grapefruitmag csepp
- urogin tinktúra
- cickafark fűből tea

Talán ezek mulasztották el nekem egy időre, de úgy látszik nem örökre.
Ezért is érdeklődtem a további lehetőségekről.
Most újra megvettem ezeket + Lyutka javaslata alapján kipróbálom a teakeveréket. Nem szeretnék több gyógyszert bevenni :(

Nem használt a szuri? Pedig ez az utolsó reményem. :cry: :cry:

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Copfi!

A reményt ne add fel! Másnak segített a szuri, nekem nem.... Igaz kb 6 éve volt az utolsó, ha jól emlékszem, de már nem tudom pontosan, mert már kavarog bennem. :roll:
Neked biztos sikerülni fog :)

A hólyaghurutra kaptam még egy gyógynövényes készítményt, de nem tudom már a nevét. Megpróbálom megkeresni a hétvégén a dobozát. Az egyik urológus dr. ajánlotta. Csak ugye én nem vagyok olyan gyógyfüves típus, de látom, hogy hinni kell benne és akkor sikerülnie kell. :)
dezsina
 
 


Hinnem kell benne, mert ha ez sem segít, akkor semmi. Csak nagyon aggaszt, hogy már a 4. szurit is megkaptam és nem észleltem túl nagy változást.

Pedig az első után nem volt olyan erős menstruációs görcsöm -korábban lelkendeztem róla- és azt hittem, hogy a gyulladás miatt fájt azelőtt és az első szuri már hatott is.
Azóta -sajnos- túl vagyok a második mensin, amit ugyanúgy fájt, mint régen :cry: :cry:

Ha megkaptam az utolsót felhívom Lázár doktórnőt, hogy mit javasol. Ismételjek azonnal, vagy várjak egy kicsit és adjak emlékeztetőket.

Közben használom a laktobacis kúpokat és ha ezután sem történik semmi akkor muszáj lesz belevágnom a méhszájseb-fagyasztásba.
Ettől mondjuk rettegek :cry:

Ha esetleg megtalálod a dobozt és megírnád a nevét, azt nagyon megköszönném. Gyógynövény termékeknél szerintem nem probléma, ha többfélét használ az ember... :roll:

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Copfi!
Attól a fagyasztástól tényleg ne félj! Tényleg nem fáj :!: Egyáltalán nem :!:

Azt gondolom tudod, hogy az orvos-társadalom is két részre oszlik a Gynevac-l kapcsolatban.
Most kinek higgyen az ember :?:

Nekem csak sajnos a fagyasztás használt, semmi hüvelykúp, semmi antibiotikum.

Hétvégén megkeresem azoknak a bogyóknak a dobozát...
dezsina
 
 


dezsina,

Igen, említetted, hogy Neked nem fájt. Ezért is fogom a Te orvosodat felkeresni ez ügyben.
Az ismerettségi körömben akinek csinálták, mindenkinek nagyon fájt, de nekik ez 10-20 évvel ezelőtt volt , azóta lehet, hogy kíméletesebb technikát alkalmaznak.

Valóban különböző állásponton állnak az orvosok a szurival kapcsolatban, de én mielőtt belevágtam, felhívtam egy csomó dokit és kb. 80% állt mellette.

Köszönöm, hogy megnézed :D

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!


Csajszik! Próbáljátok ki az Aloe Vera Berry gélt. Nekem használt. Igaz,hogy drága (6000 Ft), ez egy havi adag kábé, legalábbis nekem eddig tartott. Azóta nem vagyok felfázva, amióta ezt az egy flakont elfogyasztottam.
1 éve is ittam ilyet, akkor is felfázás után és egy évig nem voltam felfázva, pedig azelőtt egyik felfázásból a másikba estem. Most nyáron ismét felfáztam, akkor megint ittam egy flakonnal és azóta minden rendben (kopp-kopp).

Pihi: én pont ugyanúgy jártam, mint a te barátnőd. A második szurinál már tudtam, hogy terhes vagyok. :)

Én most kapom vasárnap a 4. szurit. Várom már, hogy vége legyen a kúrának, mert legutóbb is elég rendesen fájt.

Remélem, hogy mindenki miharabb meggyógyul!
szerika
 
 


Copfi!

Én is sűrűn felfázok, és a gynevac ellenére hét elején megint kezdtem érezni a tüneteket, de én sem akartam antibiotikumokat szedni ezért a természetgyógyász ismerősömmel beszéltem, aki ajánlott gyógynövényeket. Szerintem használt, bár én még kiegészítettem homeopátiás bogyókkal is.

A következő gyógynövényekből kell meginni naponta 3 litert:
medveszőlő, lestyán, gyermekláncfű, kamilla, körömvirág

Ha van a közeledben olyan gyógyszertár, ahol árulnak homeopátiás gyógyszert, akkor ajánlom a DELPHINIUM STAPHISAGRIA 9CH (napi 2*5 golyó), és az ECHINACEA ANGUSTIFOLIA 5CH (napi 1*5 golyó).

A homeopátiás gyógyszert úgy kell szedni, hogy előtte, utána fél órával nem lehet enni, inni. (Ha esetleg nem ismered.)

Ha kipróbálod, remélem Neked is használ!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ja, és persze C vitamin!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone, Szerika!

Nagyon köszönöm az infókat.
Az aloe-n gondolkodtam én is, egyedül az ára tartott vissza, de egy egy ilyen felfázáselűző akció során úgyis mindig elmegy 7-10 eFt.
A teakeveréket most már biztos, hogy kipróbálom.

Mégegyszer köszönöm.

Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Én is mindig fel vagyok fázva, nekem még eddig semmi sem segített, bár mostanában ritkábban jön elő.
A gynevacnál a harmadik szuriig jutottam, a felpuffadás miatt, senki nem javasolta, hogy tovább erőltessem. Utána történt egy hüvelybaci tenyésztés, ott is coli van. A pisimből évekig nem bírták kiírtani. Nekem a folyás sokkal erősebb lett a szuri alatt, mint előtte és kicsit furcsának tartom, hogy ott a baci, pedig már a felén is túl voltam..Én csalódtam benne, pedig ez volt az utolsó kapaszkodóm.. :(
porka
 
 


Kedves Porka!

Nagyon meg tudlak érteni. Pontosan velem is ez volt/van :cry: Még ma is érzem a felfázás tüneteit de nem megyek el orvoshoz, mert teljesen felesleges. Nekem is kimutatták a coli-t urológusnál és soha semmilyen gyógyszer nem segített.
Talán próbáld meg Te is a grapefruitmag-cseppet és a vörösáfonya kapszulát. (BioCran) Talán ezek szabadítottak meg engem is a tünetektől egy évre. Most ezeket+urogin tinktúrát+cickafark-kamilla teát tömöm magamba. Utána megpróbálom még a fórumon javasolt többi gyógyteát is. Hátha.

Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Copfi!
Sajnos egyenlőre nem találtam meg a gyogyit, de még keresem...

Nekem úgy volt most felfázásom, hogy semmilyen coli vagy ilyesmi baktériumom nem volt. Ráadásul a lombik alatt kaptam antibiotikumokat és hüvelykúpot is és az együtt-lét is ki volt zárva. Akkor ki érti ezt, hogy mitől van :roll: A kérdés költői, és nincs rá válasz. Valahogy most semmi sem segített igazán..... :(
dezsina
 
 


Dezsina!

Azért nagyon szépen köszönöm, hogy megnézted. Nem baj, most úgyis egy kisebb vagyont költöttem gyógynövényekre, csak segít, mire magamba tárazom az egészet :roll:

Talán erre az orvosok sem tudják a választ, csak találgatnak. Azért ne keseredj el, előbb-utóbb csak segít valami.
Én hétvégén bőgőrohamot kaptam aztán eldöntöttem, hogy felveszem a kesztyűt és ha kell, felvásárolok egy egész gyógynövény boltot. :)

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Copfi!

Nincs mit, remélem még megtalálom a bogyókat....
Fel a fejjel! A hólyaghurutnak el kell múlnia! Az a sok természetes gyogyi segít :)
Amúgy látom, hogy számolgatod a napokat... Hányadiknál jársz?
dezsina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: