Új privát üzeneted érkezett!

TündiKép
Helyes a felpörgetés, így is kell! Lehet, hogy nem is kell a jövőre koncentrálnod, elég ha megéled a mindennapokat és teszed a dolgod és azt, amit a doki javasol.
Szerintem ez a legjobb, amit tehetsz. A jövőn felesleges agyalni, a lényeg azon van, hogy a jelent hogyan alakítjuk, mert ettől függ minden, ami lesz.
És lesz pocaklakód is, hidd el!!! Remélem hamarosan! A legjobb úton haladtok!
Igyekszem én írogatni, de most kicsit lekötnek más dolgok is. Persze azért nem tűnök el és igyekszem visszazökkenni.
Puszi
Stella

Kép
stella9
 
 


Ezt a kis versikét egy másik topikban találtam:

"Mielőtt Anya lettem

Mielőtt Anya lettem
Főzhettem magamnak meleg ételt.
Ruháim nem voltak pecsétesek.
Nyugodtan telefonálhattam.

Mielőtt Anya lettem,
Addig aludtam amíg akartam,
És nem izgultam milyen későn fekszem le.
Minden nap megfésülködtem és fogat mostam.

Mielőtt Anya lettem,
Minden nap kitakarítottam.
Nem botlottam meg játekokban és
nem felejtettem el altatódalok szövegét.

Mielőtt Anya lettem
Nem izgultam, hogy a növényeim mérgezőek-e.
Nem gondoltam védőoltásokra.

Mielőtt Anya lettem
Nem hányt le senki,
Nem lettem kakis,
Nem köptek le,
Nem rágcsáltak meg,
Nem pisiltek le,
Vagy nem csípkedtek meg pici ujjak sem.

Mielőtt Anya lettem teljes birtokában voltam:
Gondolataimnak,
Testemnek,
Lelkemnek.
Végigaludtam az éjszakákat.

Mielőtt Anya lettem,
Sosem tartottam egy síró gyereket, hogy az orvos megvizsgálhassa,
Vagy beadja neki az injekciót.
Sosem néztem könnyes szemekbe és sírva fakadtam,
Sosem váltam boldoggá egy egyszerű mosolyon.
Nem maradtam fenn késő éjjel, hogy egy alvó bébiben gyönyörködjek.

Mielőtt Anya lettem
Nem tartottam kezemben egy alvó bébit mert nem akartam letenni.
Sosem éreztem, hogy a szivem apró darabokra törik,
Mikor nem tudtam megszüntetni a fájdalmat.
Nem tudtam, hogy valami olyan pici ekkora hatással lesz életemre.
Sosem tudtam, hogy képes vagyok valakit ennyire szeretni.
Nem tudtam, hogy ennyire imádni fogom az Anyaságot.

Mielőtt Anya lettem
Nem ismertem az érzést, hogy a szívem a testemen kivül van.
Nem tudtam milyen nagyszerű érzés a gyerek etetése.
Nem ismertem az Anya és Gyermeke közti köteléket.
Nem tudtam, hogy valami oly pici
Olyan fontossá tehet.

Mielőtt Anya lettem
Sosem keltem fel az éjszaka kellős közepén
Minden 10 percben, hogy megnézzem minden rendben van- e.
Sosem ismertem a melegséget,
Az örömöt,
A szeretetet,
A szívfájdalmat,
A csodát,
Vagy az Anyaság élvezetét.
Nem tudtam, hogy képes vagyok ilyen érzésekre, mielőtt Anya lettem."

Kép
babus2005
 
 


Tündi!
Örülök hogy haladtok, csak így tovább!Kép

Mea!
Mi a popsira Sudocream-et használunk, nekünk a gyógyszertári nem jött be, mindig piros volt a pici popsija, de mióta ezt használom gyönyörű szép.
Oltás: nekünk egyiktől sem lett semmi bajunk, szinte észre sem vette a picur. A 4. és 5. havi oltásnál viszont én az oltás után 2 órával adtam neki egy kúpot.
Ja és a legfontosabb: nagyon szép súlyban van a lánykád.

Edinka!
Nagyon jól eszik Viki, én mit nem adnék ha Vivi a felét megenné annak amit Viki megeszik egy nap.
Mi csak a főzelékbe és a tejpépbe beletéve eszünk tápszert, mert külön utálja. Pedig már vagy 8 félét próbáltunk.Kép

Na és nap híre:
ma először volt hajlandó a főzeléket és gyümideszertet kanállal megenni. Kép Remélem holnap is sikerülni fog.

Kérdés:
Létezhet ilyen kis kórban gerincferdülés? Amikor hasaltatom olyan ferdének látom a dereka környékén a gerincét.Ezen már egy hónapja agyalok. Ilyennel milyen orvoshoz lehet fordulni??

Babus!
Olyan jó fotókat csináltok, persze egy ilyen srácról lehet is! Kép Nagyon tetszik a versike.

Nicol

Kép
nicol
 
 

 
 

SziasztokKép

Babus:
Nagyon jó ez a versKép
Meghatódtam!!!!

KÉPZELJÉTEKKép Kép
Tegnap vettem észre a hogy Vikinek megrepedt
elől az ínye az ujjammal érzem is Kép
Innentől kezdve gyorsan kibujik a fogacska??

A másik tegnap fürdés közben sikerült lefotózni Vikit ahogyan ücsörgött a vízben és nézte a lábát vagy a vizetKép


Kép
Kép

NicolKép

Szerintem ne agyalj rajta tovább hanem mutasd meg
dokinak Vivienn gerincét!!!
Innkább menj hiába, mind később bánd hogy mért nem vitted!!!!!!

Kép

Kép
edinka
 
 


Nicol!
Az Attinak is ferde a gerince, ha fekszik, ra is kerdeztem tobb honapja a dokinktol is es az ortopedian is, es azt mondtak normalis, ilyen a tartasa, majd kinovi, keves volt a hely a pocakban.

Mea!
2hos oltasnal nem nagyon lazasodnak a babok, majd kesobb. Nalunk Atti egyiknel sem, lekopogom. CSak nagyon nyugos lett. Azert kupot a 3,4hos utan par oraval kapott, de nem sikerult szegenyben bent tartani. Ezt le is irom, hogy jartunk:

emlekeztek meg Babus kakicsikos fotora? Amikor Kristof sugarban kakilt egyet jo par honapja, emlekeztek? Na hat most oltas utan mi is igy jartunk. Apuci adta a kupot. Vagy 5percig tartotta a pici popsijat, majd meg akkor is tartotta, amikor a kaki folyt vegig a kezen. Olyan edes volt. Aztan amikor mar nem jott semmi, elengedte, letorolgette magat, erre a gyerek surarban lekakilta. En a pelenkazo oldalanal alltam, es rohogtem, annyira vicces volt. Apja tiszta kaka, es sajna a fiok is kapott, belefolyt jo sok. Na apuci elment furodni, en nekialltam takararitani. Erre felallt a futykos es mindent korbepisilt. Hat en meg alltam, es rohogtem. Eleg vicces latvany volt, es egy szep emlek.

Koszonom mindenkinek amit a sulival kapcsolatosan irtatok. Rendszeresen ejfelkor alszom el meg mindig Atti meg 2-3kor kel Kép

Mi most beruhaztunk egy labbal rugdosos Fisher Price pihiszekbe es egy elektromos hintaba. A hinta meg nem jott meg. Minden bizodalmam bennuk van, hogy igy majd talan lesz egy pici szabadidom is.

Edinka!
Utolag boldog felevet!

Tundi!
Meg mindig nagyon drukkolok! Kitartas, itt a finish nemsokara! Addig meg tudod: aludj jo sokat Kép

Stella!
Mekkora a pocakod mar? Jol vagytok, hogy birod?

Judyt!
Vegul ugy dontottem nem adok tapszert. Amig a heti gyarapodas megvan rendesen, addig nem adok. Majd 14.en jon a doki neni oltasra, es akkor majd meglatjuk.

Babus!
Kepzeld, adtam tegnap az Attinak tegnap a 4hos desszertbol (alma bananosat, az almat mar szoktattam szep fokozatosan) nagyon izlett neki. Ha eszik, akkor adhatok szerinted delelott delutan belole? Lehet, hogy attol nem kakilt annyiszor tegnap, mint szokott? Meg ma sem volt semmi. Pedig maskor nyom reggel egyett es delben, neha meg delutan is Kép Remelem nem lesz baj belole.
Ugye a kinyitott uvegeseket hutoben kell tarolni,es ha kiveszem, akkor meg kell melegiteni? Meg akkor is ha gyumis? De akkor ha melegitek, es nem fogy el, azt mar nem lehet huteni, es ujra delutan enni. Az uvegre 48ora van irva. Hogy csinaljatok?

Vanda!
Mate most mekkora is?

puszi mindenkinek!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Attól függ, hogy melegítsd-e a gyümit vagy ne, hogy hogy szereti Atti. Kristóf például mindent csak melegen, sőt forrón eszik-iszik. Pl. forró almalé, barackléKép
Ha neki jó, hidegen is megeheti, persze ne jéghidegen.

Én egyszerre csak annyit szedek ki, amennyit vélhetően megeszik egyszerre, azt megmelegítem, amit meghagy, azt kiöntöm, a többit pedig visszarakom a hűtőbe.
Szerintem többször már ne melegíts újra a kaját.
És nyugodtam adhatsz neki élután is belőle.
És lehet, hogy a banántól picit székrekedése lett és azért nem kakil.
Minden gyümölcs másképp hat, egyik meghajtja a pocakot, a másiktól egy kicsit székrekedése lesz. Ki kell tapasztalni. Egyik se vészes.

Vicces lehetett a kakis-pisis sztoriKép

Edina
Fogalmam sincs, hogy innentől mennyi idő a fog kibújása, mivel mi még mindig fogatlan vagyunk.
Egyébként nagyon ügyi Viki, hogy már így csücsülKép

Nicol
Ügyi volt Vivi, hogy végre kanállal hamizottKép

Én se tudom, hogy lehet-e gerincferdülés ilyen pici korban, szerintem nem, de ha megnyugtat, kérdezd meg a dokitokat!

Babus+Kristóf, aki pont ma 9 hónaposKép

Kép
babus2005
 
 


Neeeem, bocsi, holnap lesz 9 hónaposKép
Már a napokat is keveremKép, azt hittem, már csütörtök vanKép

Kép
babus2005
 
 


Hat nem melegitettem meg, igy izlett neki. Jo sokat evett belole. Olyan aranyos! Imadom! Szerintem holnap delutanra elfogy a kisebbik Hipp uveg. Venni akarok botmixert, es csinalni neki kajcsikat. Meg gyumicentrifugat is akarok venni.

Popsikrem: nekunk egy szuper, gyoyszertari 45ft talan Kép csukamajolajos. A doki nenitolmegkerdeztem, miert nem ezt irjak fel az anyukaknak, erre az volt a valasz, mert tul sokat kell a receptre irni, es a dokik eleg lustak Kép Az enyem szerencsere nem. Imadom tenyleg. Meg sosem volt kicsipve a popsija, csak amikor mast tettunk, mert ez elfogyott. Olyan sargas a szine. A feher szinu gyogyszertari a sz.r Most irattam fel a baratnomnek az en dokimmal ezt a fajtat. Mindenkinek ajanlom!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép
Pont reggel hiányoltalak és a Robi is érdeklődött.

Látom, Atti rendesen elszórakoztat titeket! Én is jót röhögtem!

Pocim növöget. 86 cm a köldöknél, de egyáltalán nem tűnik nagynak!
A Picik hozzák a korukat és szépen növögetnek!
Tegnap vették le az AFP-t, eredmény majd egyszercsak lesz Kép!
Puszi
Stella
16+0

Kép
stella9
 
 


Stella
86cm az már elég szép nagy poci.
Nekem a legvégén volt 105cm körüli, pedig extra nagy pocim volt.
Emlékszem, már a zoknifelhúzás, cipőfelvevés is problémát jelentettKépSokszor Apucim segítettKép
Szerintem 2-3 hónap múlva te is így fogsz járniKép

Lányok, akik jöttök a bababörzére.
Ti viszitek a babákat?
Mi mostanra úgy döntöttünk, hogy itthon hagyjuk anyukámmal. Aki járt már ott, tudja, hogy őrült tömegnyomor van, mozdulni se lehet, babakocsival meg pláne nem. Nem lehet vele haladni, ráadásul oda se lehet férni babakocsival az árusokhoz. Tiszta szenvedés volt májusban is. Arról nem is beszélve, hogy november közepén már annyi náthás, influenzás beteg van, nem hinném, hogy ez hiányzik egy babának.

Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
Arról a börzéről van szó, amiről a Kismama magazinban is írtak?
Arra lehet, hogymi is felmegyünk. De azért még nem 100%.
És mi VISSZÜK A BABÁKAT Kép!!!!!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella
AzazKép
De a te babáid ott legalább nagyon jó helyen vannakKép Max. a pocidat kell majd fogni és félteniKép, én is azt tettem a tavalyi börzén, amikor még pocakos voltam, mert az emberek csak mennek a rengeteg csomaggal, táskával, babakocsival és arra se figyelnek, kinek mennek nekiKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mi megyunk mindenkepp, most rohanok fozni, majd meg jovok.

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Babus!
Kristófnak is lesz foga!
Minket is azzal vígasztaltak, hogy láttem-e már gyereket protézissel?
Amit írsz az jó jel, valószínűleg tényleg a fogat látod, de hogy mikor bújik ki... Azt csak a fogacska tudja!
Olivérnek pontosan az első szülinapján tört át, de rögvest kettő. Azóta 8nál tartunk, és nem úgy néz ki, hogy a közeljövőben több is lesz. Majd a második szülinapjára kipattan a fogsor!Kép

Sziasztok!

Eszter

Eszter, Olivér,
Kép
Marci
Kép
ironram
 
 


Sziasztok!
Jövőhéten megyünk az új dokinénivel ismerkedni, úgyhogy rögtön meg is mutatom neki a gerincét.
Nagyon jó időszakon haladunk most, minden nap tartogat valami újdonságot. Ma például labdáztunk. Én kezébe adtam Vivi pedig eldobta és nagyokat kuncogot, síkitozott a labdának. Olyan édes! Kép Egyre szebben használja a kezeit. Mindent meg akar kostólni ami a kezébe kerül. Tegnap pedig fölfedezte a kutyáimat. Ahogy játszot a két kutyus egymással, ő csak nézte és hirtelen olyan nevetésbe tört ki, hogy percekig csak nevetett rajtuk. Eddig is látta őket de úgy látszik most kezdi igazán értékelni az eseményeket.

Edinka!
Viki nagyon érett kiscsaj, hogy így ül és már fogacskátok is leszKép

Judit!
Vivi is imádja a gyümölcsös bébideszerteket. Õ egy nap egy üveggel is megeszik. Én délelőtt és délután is adok neki. Segít neki a kakilásban, mi ugyanis székrekedésesek vagyunk. Olyan bogyósat kakil, mint mi. Szegénykém iszonyúan tud vörösödni ha kakil.

Börze:
Mi is kinézünk majd! Valószínű gyerkőc nélkül.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Eszter
Én is egyre biztosabb vagyok már abban, hogy ez fogKép
Egyértelműen látszik a fog teteje az ínyén.
De most abszolút nem nyűgös, de gondolom meg lesz majd még ennek a böjtje. Gondolom akkor fáj majd neki nagyon, amikor áttöri az ínyét.
Mindenesetre beszereztünk Chamomilla CH15 homeós bogyót, az állítólag nagyon hatásos a fogzásra.

Edina
Már annyiszor akartam kérdezni, hogy Viki már a husikat is kóstólgatja? Ha igen, ízlik neki? Merthogy ugye fél éves kor után már lehet ennie.

Nicol
Kristóf is imádja a kutyusomat (már amikor nagy ritkán itt van Dolfika, mert sajna már szinte mindig anyukáméknál vanKépKépKép)
Sikítozik, nevet rá és menne utána, szegény Dolfi viszont csak menekül előle.

Nálatok egyébként hogy viszonyulnak a kutyák Vivienhez?
És te mennyire tudsz foglalkozni velük? Mikor sétáltatod? És hogy?
Nálunk Dolfikának nagyon fáj a szíve, ha látja Kristófot, pontosabban azt, hogy mindenki vele foglalkozik, ilyenkor ő elbújik és láthatóan szomorkodik. Pedig én ilyenkor mindig simizgetem, szeretgetem, de hiába minden. Látom rajta, hogy fáj neki. Ezért is van már szinte mindig anyuméknál. Nem bírom nézni, ahogy szenved. Számára már kínzás, ha nálunk van. Nem hajlandó enni, csak búslakodik egyfolytában. Nyoma sincs a régi Dolfinak.
Persze nem bántaná Kristófot, sőt, védelmezi, de csak kötelességből, nem szeretetből.
Pocsék érzés...na befejezem, ettől mindig kiborulok...nagyon hiányzik a kiskutyámKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Rég voltam. Vivcsinek kijött a 3. foga és jön a 4. Minden nyűg nélkül.KépKép Mindenkinek ilyen nyűg nélküli fogasodást kívánok.

Babus:

nekünk nagyon szépen bevált a homeos bogyócska.

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogobolha
Ebben megoszlik a vélemény, úgyhogy téged is megkérdezlek, szerinted hány bogyócska kell a Chamomillából? És hányszor?

Babus

Kép
babus2005
 
 


Dobok fel 2 képet:

Kép

Kép

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Kép
Azt hiszem inkább ide irogatok, mert már nehéz követni a másikat és különbenis... nehéz örömködni, miközben még pontosan emlékszem milyen közdeni egy babáért.
De ezt Ti úgy értitek Kép

Így ha befogadtok jönnék hozzátok Kép

A babák olyan gyönyörűségesek Kép Imádom nézegetni őket Kép
Mindegyiket meg tudnám zabálni Kép

Annácska 17+4

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska
Te már eleve ide tartozolKép

Most többet nem tudok írni, mert Macim már éhen akar halni, és "kissé" nyűgös.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Alszik Mate, talan lesz 5 percem irni nektek!

Nicol,
valoszinuleg a kifli tartasrol beszelsz, amit latsz Vivin. Nem veszelyes elvileg, de tobbek kozott ezt is kezelik a Deveny Alalpitvanynal, ahova mi is jarunk Mateval. Matenak is volt minimalis, kb 2x nyomorgattak meg a csipojenel es helyre is jott. Azert jobb, ha szimmetrikusan fejlodik mindket oldala.

Edinka,
Viki nagyon ugyes, ahogy ucsorog. Hogyan kezdenek el felulni a babak? Oldaltfekvesbol nyomjak ki magukat?

Judit,
Mate sajnos meg mindig nem erte el a 6kg-t, nem baratja a kajalas mostanaban. Mindenki azt mondja, hogy ne foglalkozzak ezzel, de engem nagyon idegesit. Valahogy nem ehes, amit abbol is tudok, hogy ujra atalussza az ejszakat. Hizogat, de nem valami sokat. Mult heten is csak 80 gr-ot hizott, ami ugye nem sok a ti 150-100-atokhoz kepest. Persze elvileg semmi baj nincs, mert meg van 2 honapja, hogy 600 gr-ot magara szedjen, ha igaz az, hogy fel eves korara kell megduplaznia a sulyat. Persze ha pl Judyt ikreit nezem, ok mar lassan megnegyszerezik a szuletesi sulyukat 6 honapos korukra.

Egyebkent most kezdtuk az oszibarack evest, azt merem mondani izlik neki, de ebbol sem eszik mennyiseget. 6-7 kanal, es eleg neki. Hogyan lehet fokozni egy baba etvagyat? Mondjuk en sem vagyok kajacentrikus, egyaltalan nem erdekel az eves, de azert jo lenne, ha o szeretne enni.

Popsikenocs:
mi is gyogyszertaribol dolgozunk es Matenak is csodaszep a bore. A mienk is sargas es tenyleg jol tele van a recept, de megeri, mert sosem volt gond Mate popsijaval.
Egyebkent a Neogranormonra ra van irva, hogy gyulladt, kipirosodott borre nem szabad hasznalni.

Tegnap voltunk kontorllon ismet a Tuzoltoban, szerencsere minden rendben volt, meg egy picit feszes Mate labacskaja, de mar nem veszes. Ujabb gyakorlatokat kaptunk es szerencsere nehanyat elhagyhattunk.

Annacska,
de jo, hogy itt vagy(tok) nalunk! Hogy vagy? Kiderult mar a vizsgalat eredmenye? Nincs idom sajnos a masik topicot olvasni csak lattam egyszer, hogy valami gubanc volt a baboval.
Annamari tudja mar a kistesot?

Stella,
nagyon szepen haladtok mar ti is elore! Munkahelyeden mit mondtak egyebkent? Hogyan fogadtak a hirt? Es a csalad?

Babus,
Kristof nagyon draga es orulet, hogy mar mennyi idos! Lassan az elso szulinapkjara irod a meghivokat Kép

Vanda
vanda72
 
 


Babus Kép
Köszike Kép
Már akartam kérdezni, hogy neked ki volt a dokid a Mávban, mert az unokatesóm is oda jár valami Sz betűshoz Kép
Kérlek, majd írd meg mail-en, köszi Kép

Vanda Kép
Igen volt egy kis gigszer. A 12 hetes uh-n 3,1 tarkóredőt mértek emiatt csináltak egy korionboholy mintavételt (cvs-t).
Minden rendben, a cvs eredménye jó lett Kép
Nincs kromoszóma elváltozás Kép
Az AFP-met tegnap kaptam meg az sajnos egy kicsit magas lett. Utána jártam és elvileg ez természetes a cvs után Kép
Kedden voltunk 4D Kép Azóta el vagyok varázsolva KépKépKép Annyira nagy élmény volt Kép Már a cvs után tudtuk, hogy fiú lesz és ezt a 4D s megerősítette Kép
Jövöhét után megyünk egy laborvezetői uh-ra, hogy minden rendellenességet kizárjanak. Ja és lesz még egy szívultrahang is, hogy nincs-e szívfejlődési rendellenesség Kép

Örülök, hogy Mátéval minden rendben KépAnnamarival mi is ma mentünk volna a Tőzoltóba, de rendelés elmaradt, így egy hónap múlva megyünk Kép

Kis történet, ahogy elmondtuk Annamarinak:
Este beraktuk neki a kazit és a párom mondta, hogy hoztunk egy új mesefilmet aminek az a címe, hogy Kistestvér érkezik!
Először még fel sem fogta, de azt azonnal látta, hogy egy baba van rajta Kép Felismerte a fejecskéjét, kezét lábát Kép Aztán mondtunk, hogy ez a baba anya pocijában van Kép Hitetlenkedve a hasamhoz fordult és odabúlt hall-e valamit Kép
Mondtam, hogy még nem hallja és nem érzi, de már ott van a baba és rugkapál Kép Megkérdezte nem fáj-e Kép A végén azonnal felállt és elszaladt rajzolni a babának KépAzt is megmondtuk, hogy kisfiú. Nagyon örül, mert azt szeretett volna Kép
Annyira édes a kislányom KépAzóta minden reggel és délután kapok puszit a pocimra. Tegnap odabújt és közölte, hogy már most nagyon szereti, majd elolvadtam Kép

Rakok fel pár képet is Kép
Kép
Itt látszik, hogy kisfiú Kép
Kép
Simogatja az arcocskáját Kép
Kép

Annácska 17+4

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


SziasztokKép

Most nincs időm sokat írni.

Annácska
Én már a másik topikban is megcsodálltam a kissrácotokat, de azért ide is leírom, hogy gyönyörűKépKépKép

Vanda
Szerintem az étvágyat nem nagyon lehet fokozni, bár Kristófnak ajánlott a dokinéni egy multivitamin készítményt, így a téli megfázásos időszakra, Vitacolan a neve, az elvileg, a leírása szerint növeli az étvágyat is, többet között. Bár nekünk erre semmi szükségünkKép, Kristófka így is hatalmas étvágyúKép
Szerintem ne erőltesd, annyit eszik Máté, amennyi jól esik neki, majd ha nagyobb lesz és többet mozog, akkor talán jobban meg is éhezik.

Vanda, pont most aktuális a kérdésed, Kristófka ma életében először felült, egyedül. Illetve leült. Úgy történik, hogy négykézláb van, a lábait és a popsiját kirakja oldalra, leül rá és a kezeivel felnyomja magát. Nem tudom mennyire elképzelhetőKép
Nagyon édi, folyton azt gyakorolja, de eddig még csak egyszer sikerült nekiKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Annácska!
De jó, hogy itt vagy.Kép
Örülök, hogy boldog vagy.Kép
Persze, hogy fiú lesz, le sem tagadhatja ezzel az utolsó box-os képpel.Kép
Annamari biztos nagyon aranyos lehetett ahogy a pocidoz bújt.Kép
Biztos mindig készít majd valamit az öcsikének.Kép
Laci örült, hogy kisfia lesz?

Vanda!
Ne hasonlíts Mátét senkihez se.
A fiaim azért olyan kis dundik, mint Én és a férjem is ilyenek voltunk gyermekkorunkban.
Tehát ez genetika is.

Babus!
Nagyon komoly fiad van.Kép

Nicol!
Remélem szimpi lesz az új doki.Kép

Hozzátápi:
A fiúk már 100-120 ml-t esznek meg.
Ma pl. krumpli-alma-banán pürét ettek, holnap a banán helyett őszibarack lesz.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


SziasztokKép

BabusKép

Másik topicban olvastam amit írtálKép
Vikimnek is két fehér csíkocska látható
az ínyén kivűl,szóval már áttörte az ínyét .
Ez már tuti a várva várt FOGKép
Már csak szépen ki kell tovább bujni annak
a két kis fognak, olvastam ez változó talán 1-2
hét!!!!
Vajon kinek lesz előbb fogaKép Kép?
Vikit szerencsére nem viseli meg éjszaka egyszer sem kell!!!
De ma reggel már fél6 kor fel voltKép
Õt is megviselte az óraátálításKép
De szerintem mindenkit!!!!

Kép

Kép
edinka
 
 


SziasztokKép

Utolért minket is az éjszakai műszakKép
Ma is és tegnap is szörnyű éjszakánk volt, 5-ször ébredt az éjjelKép
De, valószínüleg nem is a foga miatt (bár az is szépen növöget, már a teteje kint is vanKép), hanem mert taknyos a drágám, tegnap óta szörcsög az orra, folyton szívjuk az orrát meg orrcseppet kapott, de egyik sem igazán segítettKép Szegénykém alig kap levegőt a nóziján, így biztos, hogy ezért ébred fel éjszaka állandóan. Vele aludtam, és hallottam, hogy minden felébredés előtt percekig küzdött a légvétellel.
Úgyhogy minden ébredéskor küzdelem az orrszívóval, utána cicivel megnyugtatás, ami nálam nem könnyű, hisz már csak 1-2 korty tejcsim van, utána nagy nehezen visszaaltatni, utána pedig magamat visszaaltatni, ami még nehezebb, és mire ez sikerült, már ébredt is újra.
Szóval fantasztikus éjszakánk volt. Reggelre ki is buktam rendesen.
És reggel 6 óta megint pörög, várhatóan egészen délig.

Óraátállítás pedig a várt módon hatottKép, függetlenül attól, hogy milyen pocsékul alszik, akkoris ragaszkodik a reggeli keléshez, ami az eddigi 7 óráról 6-ra módosult. Mint aki lenyelt egy ébresztőórát, olyan pontos, 6:10 és 6:20 között, ha törik, ha szakad, akkor is felébred.
Pedig tegnap már az új idő szerint etettük, fürdettük, fektettük, mégis.



Babus, aki ma roppantul nyűgös, utálja a náthát, a fogzást és az óraátállítást és semmi mást nem szeretne, csak 1 hétig folyamatosan aludni.
Csatlakozik valaki hozzám? Elvonulnánk egy nyugis helyre a gyerkőcök nélkül és aludnánk egy jótKép

Kép
babus2005
 
 


Azért egy képet feldobok az öedögfiókámról:

Kép

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

A bunkó formámat! Teljesen elfeledkeztem rólatok, ezer bocsánat! Bemásolom ide amit a másik topikba írtam, tudom hoyg azt nem tudjátok mindnyájan olvasni. Szóval ez történik velünk:

Nem hiába voltam szabin, jelentős előrelépés történt, fog történni.
Az én eredményeim teljesen rendben vannak, és az újabb kiskatona vizsgálattal sincs baj. Spermaszám 20 milla, motilitás 40%, egyirányban mozgó 30%, és normál mozgás 50% (össz mennyiség 8 ml körüli). ÉS LÁTTAM ÕKET! Nagyon aranyos volt az asszisztens hölgy, és megvárhattam bent az eredményt, közben beszélgetünk, és kérdezte hogy akarom-e látni őket. Mondom persze, még sosem láttam. Rengeteg álló is volt benne, de egy csomó mozgott, olyan édesek voltak , nagyon nagy élmény volt!
Ezután még sokat kellet várnom a dokira, de megérte, mert egy nagyon kedves mosolygós dokibácsi volt. Megnézte az eredményeinket, a múlt 2 havi UH-kat is, és azt mondta hogy nem kell foglalkozni a cisztámmal, volt peteérésem, és a múlt hónapban is, teljesen rendben vagyok és a férjem is. Hát ilyenkor szoktak inszemet csinálni, de ez megegyezés kérdése, hogy a páciens hogy dönt, legyen inszem vagy előtte laparoszkópia. Mondom inszemnek nem sok értelmét látom minimum egy átjárhatósági előtt (de jó, nem hiába lopom itt a napot több mint 1 éve....). Mondja, ez így van, akkor viszont laparoszkópia, egyben az átjárhatóságival és hiszteroszkópiával. Néhány kérdésemet tisztáztuk, ezután megbeszéltük, hogy ha megjön a menzim, akkor menjek vérvételre (éhgyomorral, ez nem csak hormonvizsgálat lesz), és egy vizsgálatra hogy altatható vagyok-e, ezután jelentkezzek időpontegyeztetésre a műtéthez. Úgyhogy ha minden jól megy, 2-3 héten belül tökéletesen tisztában leszünk azzal, hogy tényleg minden rendben van-e odabenn, nem csak látszatra.
Most nagyon örülök ennek a lehetőségnek, úgy érzem, megteszek mindent amit tudok, hogy végre nekünk is lehessen babánk! Nekem ez fontos a lelki nyugalmamhoz! És félreteszem azt, hogy rohadtul félek az egésztől!
2 dolgot már tudok biztosan:
ma reggel megjött a menzim és szerdán megyek vérvételre
karácsonykor a mi fánk alatt biztosan nem lesz gólyahozta ajándék... Kép

Puszi

Tündi
Vendég
 


Tundi!
nagyon izgulok erted, minden rendben lesz! Ez milyen mutet? Kepzeld, annyira zizi vagyok, hogy nem emlekszem valaszoltam-e az smsedre. Annyira osszefolynak a dolgok.

Atti nagyon nehezen viseli az idoatallitast. Tiszta zizi. Delutan mar alig birunk vele. Ejszaka sokszor felkel.

Kepzeljetek. Mostmar nem csak egyet fordul, hanem vegig forgolodik az agyon. Hatrol hasra, majd hatra es igy tovabb. Ugy tetszik neki. Ma reggel meg hangosan sikongatott. Ugy tetszett neki.

Babus!
Atti is reggel 6kor kelt, es szinte orankent kelt. Mar en is nehezen viselem.

Adtam ma Hipp tejpepet, hat azt az undort gyerekek. Ugy kopte vissza. Meg almat is tettem utana, de ugy sem birta az izet. Nekem sem jott be. A por az finom, csak vizzel vegyitve nem.

Keves a tejem, igy holnap iratok fel a doki nenivel tapszert, de csak estere. Azert szeretnem, mert az Atti szinte egesz nap enne szegenyem. Ejfelkor amikor felkelt, es kivettem a kisagybol megette a nyakamat, annyira ehes volt. Ugy latszik tobbre van szuksege.

Tegnap megduplaztuk a szuletesi sulyunkat Kép Pedig csak 4,5honaposak vagyunk Kép Na majd holnap meglatjuk.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vanda!
Szerintem sem gond, hogy Matenak nincs akkora etvagya. Miket szoktal adni neki mostansag? Tok jo,hogy csak egy het van a gyerekek kozott.


Lanyok tegyetek fel kepeket, es irjatok adatokat is, ki milyen sulyu, hany centi, stb.
En most sajna nem tudok kepet feltenni, mert lemerultek az elemek. Majd holnap.

Nicol!
Remelem bevalik az uj doki.

Stella!
Tegyel mar fel legyszi magadrol egy pocis kepet. Megerdemeljuk! Kép Ugy szeretnenk mar latni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Judit,
gratulalok az ugyes nagyfiatokhoz. Nagyon edes lehet, ahogy gurul osszevissza! Es a sulyotokhoz meg inkabb gratula.
Mate ismet csak 60 gr-ot hizott mult het ota, ugyhogy tegnap vegervenyesen elhataroztam, hogy indul a tapszerezes. Nem szereti valtozatlanul igazan, bar mar 1x hajlando volt egy 100-as adagot meginni. Kenytelen lesz hozzaszokni szegenykem. A bananos Humanat meg nem merem adni neki, mivel a dokineni azt mondta, hogy az nem hipoallergen es nem olyan jo, ha ezzel bombazom. Annyira nehez dolog ez igy, hogy az ember nem tudja, mivel tesz jot a babajanak?!
2 heten at adtam neki Kecskemeti oszibarit uzsonnara, szopizas elott. Ma elkezdtuk a Hip almat. Szerencsere ez nagyon bejon neki, de 6 kanalnal tobbet nem mertem neki adni igy elsore. Mar nagyon orulnek neki, ha vegre talalnank legalabb 1 dolgot, amit imad.

Egyebkent Mate 64cm es 5880gr.

Nicol,
lehet, hogy en nem figyeltem, de mi lett vegul a munka dologgal? Elvallaltad?
Doki neni hogy tetszett?

Holnap megyek a Brendonba kompot venni a kisembernek, azt kapja majd karacsonyra anyosektol. Most van akcioban, 13000 Ft helyett "csak" 7000. Ugyis fog kelleni, allitolag kedvelik a gyerkocok, igy legalabb nem tokolok annyit a valasztassal, megkapja az akciosat es punktum.

Tundi,
orulok, hogy haladtok elore szepen! Hamarosan mar te is mas miatt fogod nyilvantartani a hetek mulasat Kép

Babus,
jobban vagytok? Megfazott Kristofka vagy valaki hazavitt nektek egy kis bacit? Laz nincs, ugye?

Edinka,
hogy vannak a fogacskak?

Mate ma egyebkent 3/4 5-tol volt fent, cserebe viszont 3x fel orat is aludt napkozben, ami nala ugyebar rekordnak szamit... A Kismamaban vagy miben olvastam, hogy a 4 honapos gyerkocoknek 13-15 orat kellene aludniuk naponta. Hat Mate max 11-et hajlando. Mi lesz, ha nagyobb lesz es mar kisebb lesz az alvasigenye? Jaj neeeee.....

Vanda
vanda72
 
 


Kép

Kép
vanda72
 
 


Kép
vanda72
 
 


JuditKép
Teszek majd fel képet, de egyenlőre technikai akadályai vannak a dolognak. A sógoromnál van az az inframicsoda, amivel fel lehet tölteni a képeket a telefonról a gépre.
De képen nekem továbbra sem tűnik nagynak, pedig növöget. Vagy a ruháim mennek össze??????

TündiKép
ezek tényleg jó hírek és jó, hogy a műtét mellett döntöttél!
Majd írd meg, ha tudod az időpontot, jó?
Szerintem még nem kizárt a karácsonyi ajándék, csak lehet, hogy nem fogtok tudni róla Kép!!!!!

VandaKép
Köszi, jól vagyunk és haladunk előre.
Melóhelyemen jól fogadták. Tudták, hogy lombikozunk, így nem volt váratlan. A 12. hétig táppénzen voltam, de nem is sűrgettek.
Pár hete a főnökömet szembesítettem azzal is, hogy a napjaim meg vannak számlálva és kezdjen el gondolkodni az utódomon.
Azóta is gondolkodik Kép! Nem lesz egyszerű a dolga, mert a kolléganőmmel az elmúlt 4 évben úgy elkényeztettük, hogy szinte csak aláírnia kellett mindent. Egy csomó dolog menetéről, mikéntjéről foglama sincs, de az ő baja lesz, ha nem lép időben.
Előre nem tervezek semmit. Addig dolgozok, amíg a doki engedi. Egyáltlán nem megterhelő, és a párom szerint sokkal jobban bírom, mint amikor otthon voltam és unatkoztam naphosszat.
Jó emberek között lenni és csinálni valami hasznosat, amíg lehet.

AnnácskaKép
de jó, hogy átjöttél!!!
Megkérdezhetem, hogy mennyi volt az a kicsit magas AFP?
Örülök, hogy minden rendben a Kissráccal. A képek magukért beszélnek.
Pocakod növöget?

LányokKép
Lehet, hogy a pesti bababörze nem fog összejönni. Nagyon fárasztanak az egész napos programok.
Úgyhogy a babók érdekében maradunk a seggünkön Kép!
Puszi
Stella

Kép
stella9
 
 


Judit
A laparoszkópia olyan, hoyg a köldök tájékán pici lukon bevezetnek egy kamerát meg nem tom még mit és megnézik hoyg nincs-e összetapadás meg ilyenek. Közben megnézik a méhet is belülről hoyg nincs-e elváltozás, és a petevezeték átjárhatóságot is. Így egyben meglesz mindhárom dolog. És ha valami pici bibi van azt mindjárt helyre is tudják hozni.

Stella
Ma reggel voltam vérvételen, holnap megyek az altatás miatti vizsgálatra, és remélem holnap megtudom a műtét időpontját is. Mindenképpen megírom Kép

Vanda
Máté nagyon aranyos baba! Kép

Tündi
Vendég
 


SziasztokKép

Vanda
Nagyon édei MátéKépÉs olyan nagyfiús márKép
Amúgy én is hipoallergén tápszert szerettem volna Kristófnak, mivel én allergiás vagyok, így ugye neki is elég jó esélye van rá, hogy ő is az legyen. Eleinte próbálkoztunk is hipoallergén Beba-val, utána hipoallergén Humana-val, de egyrészt nem ette meg ezeket, másrészt pedig a hipoallergénektől fájt a hasa (ezt csak későn tudtam meg, hogy ezek gyakran okozhatnak pocifájást), így nem volt más választás, át kellett térnünk a sima tápszerre, allergia ide vagy oda, ennie márpedig kell.

Bocsi, most mennem kell, pedig még a többieknek is írni akartam, de iszonyút balhézik a kissrác.
Majd később jövök.

Babus

Kép
babus2005
 
 


VisszatértemKép, bealtattam a srácotKép


Tündi
Örülök, hogy alakulnak a dolgokKép, szerintem is jól döntöttél, hogy a műtétet választottad.
És én is pont azt akartam írni, mint Stella, hogy nem kizárt, hogy karácsonyra már a pocidban lesz a pocaklakóKép, max. csak még nem fogod tudni.
Tudod, az ilyen vizsgálatok utáni hónapban megnő a bebabásodásKép esélye. Már írtam talán, hogy az én szülésznőmnek (akik már kb. másfél éve próbálkoztak azelőtt a babával) is az átjárhatósági kisfiúk.

Stella
A múltkor nem akartam írni, de szerintem nagyon jól döntöttél, hogy nem jöttök fel a börzére. Na nem mintha nem lett volna jó talizni ott egyet, de a babák érdekében jobb, ha kihagyjátok.
Félelmetes tömegnyomor van ott. ?indenki gyerekkel, nagy hassal, 600 tonna csomaggal felpakolva járkál, senki nem fér a másiktól.
Mi ott egyszer pocakosan, egyszer pedig Kristóffal babakocsistól voltunk ott, de mindkettő kiakasztott. Abszolút nincsenek tekintettel egymásra az emberek, egy nagy pocakos anyukának pl. bátran a hasához vágják a hatalmas szatyraikat.
Arról ne is beszéljünk, hogy a sok náthás, taknyos, inluenzás felnőtt, gyerek összezsúfolva, szerintem ez egy kismamának és kisbabának se hiányzik.
Ezért is megyünk mi csak kettesben ApucimmalKép

Judit
Kristóf se szereti a tejpépeket, jó, pár kanállal megeszik belőle, de szívesen kihagyná őket az életéből. Max. a sztracsatellásat eszi meg, bár az nektek még nem jöhet szóba, mert az 7 hónapos kortól van.
Egyébként Kristóf is folyton szopizzai a nyakam, arcom, államat rágja, ez szerintem nem feltétlenül az éhségtől van. De te tudodKép
Ja, és nagyon ügyi már Atti, hogy így fogolódikKép Tök jó korán csinál mindent, nem úgy, mint az én egykoron lusti kissrácom, aki 5 és fél hónaposan fordult meg először hasról hátra.
Persze azóta már beindult, kúszik, már majdnem tud mászni, 2-szer már fel is ült, ha fogjuk a kezét, akkor meg is áll.

Vanda
Nem tudom, mitől vagy kitől lett beteg Kristófka. Én és Apuci kb. 3-4 hete voltunk bezegek, örültünk is, hogy Kismaci megúszta. Erre teljesen váratlanul ilyen náthás lett. De szerencsére nincs még hőemelkedése se, nappal jó a kedve, hatalmas az étvágya, este 480gr(!) tápszert evett meg, csak éjszaka kínlódunk, mert fekve bedugulnak a nózijai, csak szörcsög és szörcsög, kínlódik, forgolódik, ez felébreszti, utána jön az éjszaka közepén az orrszívózás, amitől pokoli balhét ver ki, ketten kell lefogni, ma éjszaka annyira üvöltött közben, hogy kihányta a vacsi egy részét is, az orrszívástól ugye felébred, így jöhet a cicizés, már ami még jön belőle.
Szóval az éjszakáink nagyon gázak.
Bár, ma hajnali 1-kor leszívtuk a nóziját és utána reggel 7:20-ig aludtKép, nem tévedés, 7, nem 6:20, ami azt jelenti, hogy csoda történt és mára átállították Kismaci belső óráját, így talán már nem kell hajnalban kelnünk. De ezt még csak félve írom le, mert ki tudja, talán csak véletlen volt, és holnaptól megint visszatér a 6 órás keléshez.Remélem nemKép

Ja, és kibújt a fogacskánk hegyeKép Már harap is veleKép Nagyon édiKép
Csak azt nem tudom, hogy mikor szokták azt mondani, hogy na most nőtt ki a foga. Már ilyenkor vagy amikor már majd teljesen kint lesz, mert az állítólag még messze van, hetek, netán 1-2 hónap.
Egy másik topikban pl. egy csaj azt írta, hogy a gyerekének a hét elején 3 foga bújt ki egyszerre. Ez alatt mit érthetett? Szó szerint azt, hogy kibújt? Vagyishogy épp, hogy áttörte az ínyét? És még csak egy pár mm-es fogacska látszik ki? Dehát az még messze van ahhoz, hogy abból rendes fog legyen.
Na most ezt jól megbonyolítottamKép
Szóval nem értem, hogy mikor mondhatom el, hogy a kissrácomnak van egy foga.


Hoppá, eddig tartott a nagy alvás, felébredt, a bedugult orr felébresztetteKép,mennem lellKép
Ennyi volt a nappali alvása, most már várhatóan este 7-ig ébren lesz.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Lanyok!
Fontos kerdes, timilyen etetoszeket vettetek, akartok venni?

Tundi!
Koszi, hogy megirtad. Az vegul is nem derult ki, hogy valaszoltam-e az sms-re, de ha nem, kerlek bocsass meg. Nagyon szoritok, bator csajszi vagy! Addig a krumplicipelest szuneteltesd majd Kép Be kell fekudnod a korhazba?

Stella!
Varom nagyon a kepet! Kép

Lanyok!
En nem ertem. Az Atti sokszor fel kel az ejszaka, ezert is akartunk tapszert feliratni, mert gondoltam keves neki a tej, de a reggeli pelusa olyan nehez szokott lenni. Egy het alatt olyan 16-18dkg hizik. Akkor nem lehet keves. Akkor meg miert kel fel. Anyosom ma azt mondta, hogy mert sokszor etetem. Na de ha nem adok, akkor meg szetorditja az agyam. Meg, hogy eheztessem ki, anyamnak is ez a velemenye. De, ha ki is eheztetem,utana sem eszik sokkal tobbet, es csak nyugosebb. Nem tudom mit tegyek. szerintuk kitagitottam a pocakjat a sok kajalassal. De hat az anyatejet rogton emeszti a pocija, nem mint a tapszert, ezzel nem tagithattam ki a pocijat, vagy megis? Mi a velemenyetek?
Ma mindenkepp feliratok tapit, hogy legyen itthon, nyugodt legyek. Viszont a fagyasztott tejet sem fogadja most el, akkor a tapszert miert fogadna el. Olyan nehez. Nem tudom miert alszik ilyen nyugtalanul.

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Nem csak az a baba kel fel éjszaka, aki éhes.
Rengeteg olyan baba van, akinek van bőven anyatej, mégis éjszaka 2-3-szor ébred szopizni. Ez teljesen normális. Olvasgass csak bele pl. a tavaszi babás topikba, alig van baba, aki átaludná az éjszakát. Ez szopis babáknál nagyon gyakori. És én is rengeteg ilyet ismerek, egy rokonunknak már 1 éves a kisfia, az anyukának még most is dől a teje, nagyon jól gyarapszik a baba, mégis éjszaka 2-szer ébred a kisfiú.Ki tudja miért.

Tudom, nehéz, de bele kell nyugodnod, hogy ez van. Atti ügyesen szopizik, gyönyörűen gyarapodik, heti 160-180gr az csodálatos, jól fejlődik, hisz már forog jobbra-balra.
Az Attinak semmi baja, és egyáltalán nem egyedi eset, sőt, az a ritkább, ha valaki olyan, mint Kristóf, hogy már 1 hónaposan átaludja az éjszakákat.
Ez a pocitágítás pedig egy hatalmas baromság.
Atti ilyen és kész, el kell fogadni, lehet, hogy fél év múlva is ébredni fog éjszaka, sőt, lehet, hogy világéletében pocsék alvó lesz. Nemrégiben olvastam, hogy a Barátok Közt-ös Farkasházi Réka kisfia másfél éves koráig ébredt éjszakánként és a mai napig ks hajnalban már kukorékol.
Minden gyerek más. Sőt, majd ha a foga jön, talán még ennyit se fog éjszaka aludni.
Vagy a 2005.januári babásokhoz is beolvasgathatsz, ott egyetlen baba kivételével mindegyik többször ébred éjszaka, mindegyik anyuka ki van már, pedig már 9 hónaposak a babák, és már tápszeren meg mindenféle kaján élnek, tehát tuti nem éhesek, mégis. Mert ilyenek.

Ha megnyugtat az, hogy van otthon tápszer, akkor irass fel, de szerintem az Atti nem éhes.

Még egy kérdés:
Van valami rendszer az esti lefekvésben? Mert az is nagyon fontos, kb. ugyanakkor fürdessetek, utána szopizás, altatás, kb. mindig azonos időben, azonos körülmények között.
Az éjszakai etetéseket gyorsan, minél kevesebb felhajtással intézzétek. Gyors peluscsere, szopi és alvás. Semmi játék, semmi, ami arra késztetné őt, hogy ébren legyen továbbra is.
Különbözzön az éjszaka a nappaltól, hogy érezze, nem érdemes fellenni éjszaka.
És nem kell azonnal kivenni éjszaka az Attit, próbáld meg simogatni, cumit adni a szájába, felhúzni a zenélőkéjét, mert lehet, hogy nem is mindig éhes, csak éppen álmában felsír, mert pl. hiányzik neki anya.

Bocsi, ha erős voltam, de szerintem túlaggódod a dolgokat, és talán ezt érzi az Atti is, ettől nyugtalan.
Úgyhogy nyugi, van tejed bőven, az Atti nem éhes, te jó anya van, az Atti egyszerűen ilyen, akárcsak a legtöbb baba, egyszer majd kinövi.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Ezt a LLL-es oldalt böngészd át, ha van időd:
http://www.lll.hu/taxonomy/term/34

Ja, és van egy homeós kúp, Viburcol, vagy valami ilyesmi a neve, babáknak van nyugtalanságra, sokan használják, állítólag jó.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit
Ha arra az sms-re gondolsz amit a műtéttel kapcs. írtam, arra válaszoltál Kép
Be kell feküdnöm, de 2-3 nap az egész, meg utána egyszer varratszedésre visszamenni. Aztán nem megerőltetni magam, úgyhogy krumpliszsák cipelés felfüggesztve, még gondolatilag is Kép

Tündi
Vendég
 


Tundi!
Akkor meg sem vagyok hulye,mert remlett, hogy valaszotam. Nagyon szoritok neked!

Babus!
Nem voltal eros! Koszonom!
Az esti lefekves mindig ugy zajlik. Este 7kor furdetes utana szopi, alvas. Ejszaka meg ha felebred, nem dumalok neki, csak kiveszem (mert megnyugtatni nem lehet ilyenkor) szopi, vissza az agyba. Akkor van gaz, ha atazik a pelusa, es uj ruhat kell raadni, akkor tiszta zizi lesz, felporog. Igazabol csak az a bajom, hogy 10korul alszik el, es mar 1 vagy 2kor kel, es utana ketorankent, mintha keves lenne neki a tej. Na holnaptol elkezdem merni, de csak pelusozas elott, utan. Csak, hogy megnyugodjak.

Lanyok melyikotok is informatikus? Nicol, ugye jolemlekszem, hogy Te? Nem tudtok valamit az intelligens minibarokrol? 5oldalas hazit kene belole irnom szakmai informatikara, de az Atti csak 2oldalt talalt az angol oldalakon rola. Jo mi, konyv magyar nincs, sot angol sincs, de azert mi irjunk hazit Kép Imadom az ilyen tanarokat.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Pedig olyan lelkiismeretfurdalásom volt így utólag, hogy esetleg megbántottalak, de remélem tényleg nemKép
Abszolút nem volt szándékomKép
Csak a jószándék vezéreltKép

Pelusból nem próbáltatok másfajtát? Én nagy Pampers rajongó voltam hónapokig, de mivel az utóbbi időben folyton kifolyt nekünk is a pisi belőle, így áttértem a Huggies-ra, hát ez nagyon bevált (az újszülött Huggiest viszont utáltam). Ez most tök jól áll rajta, és még sosem folyt ki belőle semmi, még 12 óra alvás alatt semKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép

Teszek fel újabb képeket.
sajnos időm most nincs írni de jól vagyunk már nem sír sokatKép
Talán elmúlt a hasifájás korszakKép
Már jó nagy 62 cm és majdnem 6 kilóKépKépKép

Puszi mindenkinek!!!!!

Mea
mea
 
 


Kép

Mea
mea
 
 


KépKép

Mea
mea
 
 


Annyit nevetgél már főleg rám leginkábbKépKépKép
Meg gügyög sokat.
Megzabálom őtKépKép

Amúgy nagyon tetszik mindegyik babaKép

Mea
mea
 
 


Na most van egy kis időm írni NektekKép
Szóval jól vagyunk, már pocifájás is ritkulKép
Éjjel mostanában még felkel 1-kor Lívike.

Egy kérdés, nektek még kelnek éjjel????
hogyan lehet őket leszoktatni? Vagy nem szabad???

Jövő hétfőn kapja a 2 hós oltását szegénykeKép

Jókat sétálunk meg kint alszik sokat a teraszunkon.
Eddig a szép időben kint aludt 2x 3 órákatKép
Nagyon szereti van hogy csak kocsiban hajlandó aludni, sőt napközben bent nem is szokottKép
Ez nem baj???

A kiságyában csak éjjel hajlandó!!!!Kép

A kis bestia már most ravaszKépKépKép

Érdems menni egyébként a bababörzére?
Én még nem voltam soha.Csak nagyon nagy a tömeg nem????Jó dolgokat lehet kifogni???

Ja még egy kérdés kinek milyen kocsija van és hogyan vált be a babánál????

Mert nekem kétfunkciós Bergon féle de ő egy ősrégi ringósat szeretKépKépKép

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

Lenne egy kérdésem!!!
Szerintetek ha már nincs tejcsimKép
Akkoris jó ha ezt a cerezette fogit szedem?
Márcsak azért mert még van belőle két levél!!!
Viki már csak reggel szopizott de az elmult két napban nem akar.
ilyenkor elkezd sírni szerintem azért mert nem jön
neki a tej!!
Szerintetek?

A másik hogy a kisasszony nem hajlandó olyan kaját
enni ami nem édesKép
Hogy szoktasam rá hogy nem csak édes kaják vannak hanem olyanok is aminek sós, vagy alig van ízük?
Esetleg tudtok valami receptet ajánlani amit itthon eltudnák neki készíteni!!
Tegnap a spenot cukor nélkül nem jött be, de mikor tettem neki bele percek alatt benyomta!!!

most csak ennyi
késöbb írok mindenkinek

Kép

Kép
edinka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: