Új privát üzeneted érkezett!

hahóka!
bekukkantok.
holnap megint megyek kineziológushoz, már nagyon várom.
reggeli hőm 36.7 délután 37.3..26 cn.
fájdogált a pocom kicsit (petefészek környéke)
hm..
reggel viszont fel voltam puffadva, ittam is egy gyógyteát.
holnap jövök! ill. vmikor. karbantartás lesz és nem lesz babanet v. csak topik
pusz
torolve_20131003125716
 
 


Sziasztok!Kép

Ma este 10-töl holnap reggel 6-ig nem lesz babanet.

Jo pihit Nektek, jo ejt!

Ps.: Gurgula, a delutani hö semmit nem jelent,
akkor mar nem is szabadna merni.
Csak hat az ember lanya nem bir magaval
tudom enKép
Amugy a 36.7 szerintem jo, meg barmi lehet
belöle.Kép

Most mar tenyleg jo ejt!
Pussz

Kép
Kép
jucmuc
 
 



Sziasztok!

Pihi ismer engem, tudja akálváriánkat. Csak bíztatás képpen írom, hogy tavaly aug.-ban a férjem eredménye katasztrófális lett, 2-3M, és csak 20% jól mozgó. Febr.-ban nézték újra, akkor 12M lett, és 50% jól mozgó. És 2 hete az inszem előtt, pedig 14M és 80% jól mozgó. Próbáltuk a Mac vibét, de a férjemnek nemhogy javított volna, ahnem a kedvét is elvette. Mellette E és C vit., ill. elkezdtük először a Garlic&ginsenget, majd a sima ginsenget, ami sokkal olcsóbb. És a siker talán hétvégén kiderül.
moni
 
 

 
 

sziasztok lányok!
végre be tudok lépni..egésznap nem sikerült.
én ma vagyok 31cn-en reggeli hőm 37 fok.
nem tudom a maca-t nálunk csak én szedtem..most márcsak E vitamint.
Férjem ginsenget+E vitamint +Q10-et.
Nekünk segített a ginseng és az E vitamin is, mármint a férjem kiskatonáinak:)

Hello Moni!
Nagyon szorítok, hogy sikeres legyen az inszemed:)
Hétvégén akkor teszt..Hajrá, 2 csíkot!!

Én a magam részéről kicsit szkeptikus vagyok a mostani ciklusomban..mivel 24 cn-en volt PÉ-m a ferti szerint..Még bármi lehet..de vhogy. az az érzésem, hogy nem történt semmi odabennt. :roll:

Puszika
Gurgula
torolve_20131003125716
 
 


Szisztok!

Szis Móni! Hát ez már azért inszem nélkül is bíztató!!!! Hűűűűűűűűűűű!
Nagyon-nagyon szorítok értetek!

Holnap én is megyek a dokibácsihoz, ha minden igaz, akkor pénteken inszem. Nem vagyok benne biztos, mert szerintem hétvégére fog esni a PÉ. Hétfőn már 14. nap lesz, akkor már elkéstünk. Nekem általában a12-13-on szokott lenni. És az hétvége, akkor meg nem dolgozik a dokibá. Kiváncsi vagyok, hogy mecsinálja e így pénteken. Én nem bánnám, legfeljebb kislányunk lenne!:O:O:O:O

Szép napot mindenkinek!

Gurgula! A hőd nagyon szép, remélem így is marad!Még bármi lehet!( Rá vagyok tapadra a tévére!:) :) , eddig még hiába! :O)
pihi
 
 


Hahó!

A hőm továbbra is 37.05 egy picurival több, mint tegnap 32-cn.
8-ik DPO.

igen moni férjének a kiskatonái nagyon mozgékonyak, 80%..szuper
egynek célba kell érni, simán :lol:

Pihi!
Ha hétvégére esik a PÉ akkor a pénteki inszem az teljesen jó.
(sztem)

pedig megy a reklám csak elég elszórtan..

Jucmuc!
Hol vagy? gyere!

Szépséges napocskát! ma még jó az idő
torolve_20131003125716
 
 


Sziasztoook!

Vegre fel tudtam jönni a netre! Mult het hetfö ota dolgozom, es egy kicsit meg megvisel a reggel 5-kor keles. Mikor hazaerek nekiallok az itthoni tennivaloknak, raadasul meg a kertben is mindig kell csinalni valamit. Ugyhogy sajna estere mar nem marad mas mint spuri az agyba.

De mar nagyon hianyzott, hogy olvassak rolatok :)

Moni!
Hat ez tenyleg nem semmi! Nagyon örülök, hogy ennyit javult a ferjed eredmenye, ez is azt igazolja, hogy valoban segitenek a különbözö vitaminok bio dolgok is.
Nagyon szoritok Neked, nagyon remelem, hogy sikerül!

Bar mar en tartanek itt! :)

Pihi!
Nagggyyyon nagggyyyon remelem, hogy a doki bacsi megcsinalja penteken :!: Siman bevarjak a kisfickok a petet :!: Juj de varom mar!

Gurgula!
Köszönöm, hogy hianyoltal :D
Tessek azert egy kicsit remenykedni! Meg en is remenykedem egy kicsit, merthogy soha nem lehet tudni. Akarmilyen lassuak, akarmilyen kevesen vannak, barmi megtörtenhet :!: Hat mg akkor nalad :!:

Ja, lanyok! Es mi holnap megyünk andrologushoz :!: :!: :!: delutan fel hatra :!:

Naggyyon varom mar! Utana jövök meselni :!:

Puszi Nektek minden jot es jo ejt :!: :P
jucmuc
 
 


Sziasztok lányok!

Jucmuc, szorítok, hogy jó hírrel gyertek az andrológustól!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Jelentkezz, amint tudsz! :)

Móni tesztel ma ha minden igaz! Nagyon bízom benne!!!!!!!!!!!!!!!!!
Móni, ha erre jársz, írd meg itt is! Addig halkan küldöm a drukkokat! :)

Gurgula, hogy bírod a várakozást? :) 9 DPO, még öt nap!

Én ma fél ötre megyek a dokihoz. Most eldől, hogy próbálkozunk e pénteken. Remélem a munkahelyről el tudok menni.
pihi
 
 


Sziasztok!

Jucmuc, örülök, hogy írtál, akkor várunk az andrológus utáni beszámolóval.
A remény hal meg utoljára, úgyhogy reménykedjünk együtt :P
Igen-igen, soha nem lehet tudni..de néha én is elbizonytalanodom.
Egyik pillanatban az az érzésem, hogy tutira összejött a másikban pedig, hogy nem..ezt az érzést kéne egyensúlyba hozni.
Bár voltak olyan gondolataim múlt héten, hogy most tutira sikerült és nem kételkedtem benne..
de ez az enyhe mensiszerű mini vmi. mert görcsnek nem mondanám, inkább csak olyan előjel féle alhasi érzés lehet mensi előtti állapot, ráadásra cici érzékenység egyáltalán nincsen
na ezt jól megfogalmaztam. :D

Moni ma tesztel? hopsz de izgi, mennek a drukkok!!

Pihi!
A várakozást nem is tudom, hogy bírom, ahogy fent is írtam, egyszer így másszor másképp..ha 28 naposak lennének a ciklusaim akkor nagy izgalomban lennék de így.....hm..annyira nem :cry:
a hőm szerencsére még mindig 37..
ha hétvégéig így marad akkor az jó jel lehet talán..de az előző 2 ciklus is hasonlóképpen alakult csak ott előbb volt PÉ..16 és 19 cn, most meg 24 cn.

Pihi, nagyon szorítok, hogy a doki csináljon inszemet..gondolom UH is lesz előtte..tüsző néző :)

Tök gáz idő van..azért szép napot mindenkinek!!

Pusz
G.
torolve_20131003125716
 
 



Sziasztok!
Köszi a drukkokat!
Bátortalan voltam, így csak ma vettem meg a tesztet, és hlnap vetem be. Félek nagyon!
moni
 
 


Szia Moni!

hát ez tényleg izgi és megértelek, bár én szeretek előbb túllenni a dolgokon...és amikor én pl. félek vagy nagyon izgulok..na akkor sikerülnek a dolgok :P
úgyhogy a drukk még mindig megy!!
érzel amúgy vmit? mármint testileg?

relax :D

pussszantás
torolve_20131003125716
 
 



Gurgula!
Semmi különöset nem érzek, feszít apocakom, és a derekam. Ezek mensikor is szoktak lenni. Mondjuk ez most kicsit más. Émelygek is egy kicsit. De nem merem beleélni magam. Még a tesztbe sem, majd ha UH-n látom a 2 szememmel, talán akkor.
moni
 
 


Sziasztok Lanyok!

Nagyon köszönöm a drukkokat, irto rendesek vagytok :!:
Tul vagyunk az androloguson, egy kicsit csalodott vagyok bar ez csak az en türelmetlensegemböl fakad.

Azt mondta szedjen E vitamint, ginsenget, Q10 enzimet stb. erre kipakoltam az asztalra az összes vitamint amit harom hete szedetek a ferjemmel. Azt mondta tovabbra is ezeket kell szednie, semmi gyogyit nem ir egyelöre, ket honap mulva uj spermiogramma, idöközben hormonvizsgalat es egy masik spermavizsgalat aminek nem emlekszem a nevere, amivel alaposabban megnezik a dolgokat. Nem -e volt pl. valamilyen gyulladasa amit eszre sem vett esetleg.

Ja, es meg azt is mondta, hogy 'meg csak egy eve probalkoznak' az semmi. gondolhatjatok mennyi türelmem van mostanaban. Unom mar, hogy mindenki nyugtatgatni akar, hogy van meg idö stb. Mellesleg en januarban leszek 35 a ferjem pedig augusztusban 38. Tehat nem vagyun huszonevesek :cry:

Ne haragudjatok, hogy igy elpanaszkodtam magam. Viszont kicsikartam töle egy jo doktornö tel. szamat, minel elöbb elmegyek hozza es addig nyuzom amig nem lesz inszem :lol:
Van esetleg egy minimalis spermaszam ami szükseges az inszemhez?

Na es most, hogy jol lefarasztottalak benneteket :wink:

Draga Pihi, Moni, es Gurgula!

Akinek most a legjobban szoritok az termeszetesen Moncsi :D holnap nagyon sokat fogok rad gondolni!!!
Aztan rögtön utana elkezdek szoritani ezerrel Pihikenek (holnap mar csütörtök)!!!
Es persze draga Gurgula neked is nagyon szoritok, hatha most jön össze :?:
En ma vagyok 27cn es mar nagyon erzem, hogy meg fog jönni :oops:

Szep estet nektek, puszi!

Judit
jucmuc
 
 


Jucmuc

Megkérdeztem a dokimat, azt mondta hogy minimum 10 mill. spermaszám szükséges az inszemhez.
Ez alatt csak a lombik javasolt.
(két doki is ugyanezt mondta)
macis
 
 


Sziasztok!

Nekem azt ondták a meddőségiben, hogy 5 Millió jól mozgó sperma kell hozzá.
Nem tudom, hopgy a 10 Milliót hogy értették? Az össz darabszámra?

Nekem holnap lesz inszem. A dokim azt mondta, hogyha 35 ezer jó minőségűt ki tud centrifugálni, az már jó és azzal meg tudja csinálni.
Egyébként kiváncsi is lennék, miért kell hozzá ilyen sok.Hiszen itt rögtön a méhbe juttatják őket. Tehát nem kell versenyezniük és nem esnek ki útközben a cél felé?!

Móni! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Ne várakoztass meg nagyon minket!

Jucmuc, a meddőségiben nekem is ezt mondták annakidején! Gondolom mert túl sokan vannak. Érdekes, hogy a dokim, aki csinálja az inszemet, már 7 hónap után azt mondta, hogy éppen jókor mentem, mert 6 hónap után már nagyon kevés az esélye a dolognak. Persze azárt van. Ő már akkor meg akarta nekem csinálni az inszemet. Csak nem hagytam.Inkább elmentem egy meddőségibe. :( :(

Tudom mennyire el vagy keseredve és tényleg nem mondhatják, hopgy túl fiatalok vagytok és ráértek még aggódni. Ezt ne értsd félre. Az én párom idén lesz 37. Bár nagy a korkülönbség,de én sem érzem úgy, hogy ráérnék még hónapokat fölöslegesen kihagyni. Úgyhogy nyúzzad is a dokit és ha nem sikerül, én szívesen megadom az enyém elérhetőségét. Nagyon sok párnak segített már összehozni a babát. És nem vacakol! :)

Lányok! Holnap 13:00!!!!!!!!!!!Majd gondoljatok rám egy keveset!

Pusssz
pihi
 
 



Sziasztok!
Köszi mindenkinek a drukkokat! Sajns nem jó híreim vannak. Negatív lett a teszt. Igaz még nem jött meg, de mondtam az orvosom nak, hogy tesztet én soha többé nem akarok a kezembe venni. Ha semmi változás, akkor jövő hét elején UH.

Pihi!
Ezerrel drukkolok!
moni
 
 


Móni, már a másikba írtam. :cry: :cry:
Remélem, hogy korai volt!
pihi
 
 


Hello mindenkinek!

Jucmuc! Mi is 34 évesek vagyunk..nem vagytok egyedül :)
Szedjétek szépen a vitaminokat, meg lesz az eredménye!
Egy év egyáltalán nem vészes, sztem és több doki szerint a 2 év sem.

Moni!
2 nap múlva tesztelj megint, lehet, hogy alacsony még a HCG szint.

Pihi!
Gondolok rád holnap 13-kor :lol:

Egyébként én úgy tudom, hogy legalább 10 milliónak kell lenni, hogy inszemet csináljanak..

Én ma vagyok 34-ik cn, hő 37, 10ik DPO..
Jelek nincsenek :(
Semmilyen..se görcs, se cici, se semmi

Puszi
torolve_20131003125716
 
 


Ja,és Jucmuc! az eredmény miatt ne légy csalódott! A spermák termelődésének ideje 72 nap. Tehát még a 3 heti vitaminszedés nem mutatkozhat meg! Majd 2 hónap múlva meglátod, hogy sokkal jobb lesz.

Nekünk 60 milla volt a spermaszám és 6 Milla volt belőle jó. Erre azt mondták a meddőségiben, hogy inszemre tökéletes.

Gurgula, irígyellek a türelmedért. Én nem bírom már nagyon a várakozást. 15 hónapja nem védekezünk. Ami ciklusban még többet is jelent.
Nekem is azt mondták a meddőségiben egy év után, hogy várjunk még 3 hónapot. aztán ha be akarok jelentkezni konzultációra várnom kell három hetet, a vizsgálatokra úgyszintén. Szerintem az idén nem lett volna belőle inszem. Nagyon sokan járnak és nekik is meg van határozva egy keret, hogy havonta például mennyi lombikot csinálhatnak. Tehát kényszerből is húzniuk kell az időt.

Nagyon szeretném ha nem kellene visszamennem már oda. Pedig az orvosok nagyon kedvesek. Csakhát................ de ez egy hosszú történet.
Az ember szerintem egyre rosszabbul viseli a csalódottságot a ciklus végén. Rámegy a hangulatára, a mindennapjaira a sikertelenség érzése. Én is sokkal életvidámabb és kiegyensúlyozott voltam még egy évvel ezelőtt. HA lehet, akkor már nem akarok tovább rontani a helyzeten. Már csak az is boldoggá tesz, hogy teszünk valamit, ami nagyban növeli az esélyeket és reménykedésre ad okot.
pihi
 
 


Gurgula, nagyon szorítopk Neked! 4 nap múlva teszt???
pihi
 
 



Pihi!
Mintha az én gondolataimat írtad volna! Pedig mi már lassan 2 éve küzdünk. Oké, csak tavaly márc.-tól célirányos, de 2 éve szpet.-től nem védekezünk.

Most is azért vagyok nagyon mérgées, hogy mit szórakozik a tremészet! Jönne meg, aztán lehetne készülni a következőre!

Gurgula!
Én a mai teszt után mgefogadtam, hogy terhességi tesztet ezután nem fogok a kezembe venni. Ha most mégsem jött össze tényleg, akkor a köv. inszem után inkább várok 3 hetet és elmegyek UH-ra, mint kiidegeljem magam a teszt miatt.
moni
 
 


Moni! Nálad nem jó a dátum...még csak április van...mindjárt éjfél!:-)

Pihi! Neked volt most valami gyógyi, turbozás céljából? vagy csak spontán inszem lesz??

Drukkolok ezerrel, aztán gyere mesélj!!!
zsuzska80
Szombathely
 
 


Már jó a dátum...érdekes ez az új babanet!:-)
zsuzska80
Szombathely
 
 


Móni :)
Ha szükség lesz még inszemre az is stimulálás nélküli lesz?

Zsuzska, csak spontán lesz nekem is. A doki azt mondta, hogy szedjem az elevitet és ennyi. Hiszen minden működik. 17 mm-es volt tegnap a tüszőm. Most attól félek talán meg is repedt!

Egyébként csak ebédszünetben megyek ki inszemre. Utána jövök vissza, mert két hétig szabin leszek az államvizsga miatt, ezért a pénteket nem tudtam kivenni. De majd ülök itt nyugiba 2 órát,mesélek nektek, aztán a férjem visz haza és otthon pihi. Nagyon jó, hogy csak ide kell mennem a közelbe. 5 perc sétával ott vagyok. :)
Lehet hogy a következőhöz már kellenek gyógyszerek, de hátha nem lesz következő.:)
pihi
 
 


én drukkolok! ma hányadik napon vagy??
csak nem repedt még meg.....
zsuzska80
Szombathely
 
 


hahoka

én is szedtem elevitet nem sokáig mert már az első két hét után feljött rám 2-3 kg :( max. 20 szemet szedtem be.

pihi!
17mm tüsző az nagyon jóó, ne félj attól, hogy megrepedt, péntekre 20 mm-s lesz, az szuper,
tüszőrepesztőt nem adnak inszem előtt?

én azért vagyok még mindig türelmes és nyugodt, mert vhogy. nagyon hiszek a természetben..azért sem vettünk még igénybe semmilyen művi vagy hormonos beavatkozást.
ahhoz képest, hogy mi is viszonylag régóta, 2004 nyár vége-ősz óta próbálkozunk egyáltalán nem vagyok elkeseredve.
aztán majd pár hónap múlva ha addig nem jön a baba meglátjuk a továbbiakban, hogy mit teszünk.
addig meg akciózás, lazítás..

tesztelni jövő kedden fogok 15 DPO-n
megfogadtam múltkor, hogy nem tesztelek előbb mert nálam a hosszú ciklusok miatt bármi lehet.
februárban 37 v. 38-ik napon teszteltem és este meg is jött.
szal várok, várok és várok :roll:

azért persze van benne egy kis izgalom, remény, hogy hátha most..de nem élem bele magam..
torolve_20131003125716
 
 


Macis!

Köszönöm szepen! Nekünk 17 millio van, de csak 10%-a jol mozgo 30% a lassu 60 % pedig egyaltalan nem mozog. Mindenesetre megvarjuk a ket honap mulva esedekes eredmenyt.

Pihi!

Nagyon fogok Neked szoritani holnap! En sem egeszen ertem ezeket a szamokat öszinten szolva, de legalabb mar tettünk valamit a cel erdekeben!
Nagyon rendes vagy, hogy felajanlod az orvosod elerhetöseget, de en sajnos külföldön elek igy itt kell inteznem ezeket a dolgokat. Amugy teljesen egyetertek azzal kapcsolatban amit a csalodottsagrol irtal, en is teljesen igy erzek.

DE!!! Ma verge kaptam idöpontot a doktornönel jun.19-re, :) igy mar sokkal nyugodtabb vagyok! Jol ki fogom faggatni mindenröl. :?
Addig fogom nyüstölni, mig össze nem hoz nekünk egy (ket) babat. :P

Moni!

Sajnalom, de ne legy szomoru, mostmar csak meg kell jonnie aztan uj ciklus kezdödik, uj remenyekkel! :)

Gurgula!

Köszönöm a biztatast, en most nagyon bizom ezekben a vitaminokban!
Nahat egyidösek vagyunk! Valhatnank egyszerre anyukakka is nem? Bar lehet, hogy te most beelözöl :P Hajraaa!

Jo ejt mindenkinek! Igen en a tyukokkal fekszem, :lol: mert sajnos azokkal is kelek!

Puszi

Judit
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Hú nagyon izgulok!

Bár attól félek tegnap megrepedt, de lehet, hogy tévedek. Tegnap még csak a 10. napon voltam, de feszített a petefészkem és a nyák is nyúlós volt. Sőt már tegnapelőtt is egy kicsit. Pedig nagyon korai még, de a Billings szerint most voltak a termékeny napok. Lehet, hogy nem repedt meg, csak már jól megért? Nem tudom, nem értek hozzá. Remélem nem késtünk le semmiről, de majd kiderül!


Gurgula, elevitet én is a hízás miatt hagytam abba. Felugrott rám vagy 3 kg. De most elkezdtem megint, hogy nehogy ezen múljon, hiszen már éles a dolog!:)

Zsuszka, Jucmuc, Gurgula, nagyon köszönöm a drukkokat! nagyon jól esik, hiszen csak ti tudtok erről az egészről 3 barátnőmön és persze a férjemen kívül. aki mellesleg most éppen azon stresszel, hogy mi van, ha nem az ő katonáit teszik fel. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Nehéz megnyugtatni! :)

Gurgula, ez nagyon jó hozzáállás!
pihi
 
 


Na szóval másolok Neketek valamit:

Tüszõrepedéskor: a váladék egy kicsit hasonlít a tojásfehérjéhez: mennyisége megnõ, üvegszerû és nyúlós lesz. A két ujjunkat összeérintve óvatosan akár 13-14 mm vékony nyákszálat is húzhatunk szét belõle. Ez az állapot mindaddig kiváltható, amíg az ovuláció (a termékeny napok ideje) tart.Termékeny idõszaknak a legnedvesebb napot megelõzõ és követõ 3-3 nap tekinthetõ. (1 hét)

Nekem ez tegnap volt. Mármint a legnagyobb mennyiségű tojásfehérje! A 10. napon, azért ez durva!:( Lehet, hogy lekéstünk!:(

pihi
 
 


Na ezt jól elcsesztem:)
pihi
 
 


Sziasztok!

Pihi!
Nagy szorítás megy neked!! Még a nap is kisütött.. :lol:
Sztem. sima ügy lesz, nekem elhiheted...

Elárulok nektek vmit.: decemberben megálmodtam, hogy a barinőm teherbe fog esni, és ezt el is mondtam neki egy karácsonyi vacsin, kapaszkodjatok meg, kb. aznap fogant :shock: durván hangzik de így van.
Na még annyit, hogy a megérzéseim jól működnek..boszi azért nem vagyok csak figyelek magamra és kb. 6-7 éve érdekelnek ezoterikus dolgok és foglalkozom is velük.
Tavaly október óta asztrológiázom is :P
Két barátnőmnek megmondtam a fogantatási képletéből, hogy milyen nemű babájuk lesz és bejött..
Ők szeptemberben és októberben szülnek.
Szal, ha gondoljátok megnézhetem a horoszkópotokat..(ezt finoman mondom)
Ezért hiszek én ennyire a természetben és járok kineziológushoz, stb..
Nagyon bíztatlak benneteket, hogy higgyetek magatokban, figyeljétek a testeteket, érzéseiteket. Nem feladni, nem görcsölni, lazán, könnyedén...Jönni fognak a babák, akkor amikor itt lesz az idejük :wink:

Jucmuc!
Sose késő, mindennek meg van a maga ideje, nem késtünk le még semmiről.

Moni!
Ha most nem jön össze, akkor legközelebb!

Legyetek vidámak lányok! :D
(remélem nem vettétek rossz néven a fent leírtakat, én valóban így gondolom ezt)

Puszi nektek, ma még leszek egy darabig...
(a hőm továbbra is 37)
torolve_20131003125716
 
 



Sziasztok!

Pihi!
DRukkolok! Nekem volt tüszőrepesztő szurim!

Gurgula!
ÍRtam privit.

Helyzet változatlan. Várom az UH-t.
moni
 
 


Még itt vagyok!


gurgula, engem érdekel a dolog! Mit küldjek? Szül dátum???

Móni én még nem adtam fel a Te dolgodat!
pihi
 
 


hahó!

írtam privit nektek!
torolve_20131003125716
 
 


Helyzetjelentés: Most jövök a dokitól, egy fél óra múlva lesznek kész a kiskatonák. UH volt: tankönyvbeillő tüsző. Meg is mutatta!!!!!Szóval még nem késtünk le semmiről! Puszi, most rohanok dolgozni, mert egy fél óra múlva megyek vissza.
pihi
 
 


A következőt majd biztosan komolyabban veszem, nem fogok itt rohangálni. De szabit nem tudtam kivenni és itt van 5 percre a melóhelytől.
pihi
 
 


na lányok, most meg tudok mindent rólatok :lol:
(horoszkóp)
torolve_20131003125716
 
 


Túl vagyok rejta!!!LALALALALLALALALALAL! Ilyen jó kedvem van! :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :P :P
Minden szupi volt, csak a két hét nyugi nem fog menni az államvizsga miatt. Pedig a doki azt mondta, hogy a szorongás akadályozza a beágyazódást! Hát ez van,. de adtunk egy esélyt magunknak és majd adunk következőleg is ha kell!

Gurgula, köszönöm! Nem lesze, csak pénteken legözelebb!!! Addigra már tesztelni fogsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++(Ez sok drukk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
pihi
 
 


Gurgula!

Huha, ez nem semmi! Nekem is megalmodhatnal valami ilyesmit :)
De viccen kivül nagyon felcsigazott amit irtal, priviben elküldöm az adataimat. Nekem a Jonas maj.26-30 között irja es ma vagyok 1.cn. Kicsit erdekes :roll:
Es szerintem sem vagyunk meg lekesve semmiröl, csak ezt sajnos nem mindig erzem igy. Van amikor nagyon ki tudok akadni.
De most minden nyugis, nagyon varom a doktornövel valo talalkozast.

Pihi!
Rettentöen szoritok Neked! Nagyon szeretnem ha bebabasodnal!

JO EJT MINDENKINEK! :)

Judit
jucmuc
 
 



Sziasztok!
Mivel ezer dolgom van, ezért csak röviden: ma 1 cn.
moni
 
 


Moni! :(

Szep estet Nektek!

Judit
jucmuc
 
 


sziasztok!

lányok csinálom a horikat, mindenkinek küldeni fogom legkésőbb holnap!

pocsék az idő :cry:
és úgy tűnik egész héten ilyen lesz

ma vagyok 38 cn, 14 DPO, 37.1 a hőm..szerdáig várok, ha marad a hő akkor teszt..a holnapi nap vízválasztó mert elvileg holnap már 15 DPO és általában akkor jön meg.
tegnap ici-picit görcsizett a hasam..cici feszűlés továbbra sincs..

puszi nektek!
g.
torolve_20131003125716
 
 



Gurgula!
Nagyon várom!! Szurkolok, hogy ne jöjjön meg!
moni
 
 


hahó!

nézem-nézem a képleteket.. :D

holnap késő délután felé fogom tudni küldeni.

puszka addig is
torolve_20131003125716
 
 


Sziasztok Lanyok!

Gurgula!

Szoritok nagyon, hogy ne jöjjön meg :!: :!: :!:
Az idö itt is nagyon csunya, nem olyan mintha majus lenne.

Pihi, Moni!

Remelem jol vagytok, különösen Pihi vigyazz most nagyon magadra! :)

Köszönjük szepen Gurgulanak (aki mindent tud rolunk :lol: ) a keplet nezest!

Jo ejt Nektek!

Puszi
Judit
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Sajnos nincsenek jó híreim magammal kapcs.
Ma reggel leesett a hőm 36.8-ra, ahogy a nagy könyvben meg van írva..és általában ilyenkor másnapra mindig megjön. Barnázás még nincs..ma vagyok 39 cn és 15 DPO-n. Azért még picit reménykedek..hátha.

Még jelentkezem! (képletekkel)

Puszi nektek
G.
torolve_20131003125716
 
 



Grugula!
Nekem ennél feljebb nem is szokott menni. A ciklus első felében neked mennyi szokott lenni a hőd? Nekem 36.4

Képleteket várom nagyon! :lol:
moni
 
 


Szia Moni!

A ciklus első felében változó de 36.6 az átlag.
Tegnap reggel még 37.1 volt...nemtom eddig mindig szokott lenni előtte 2-3 nappal enyhe barnázás. Most nincs.
Majd meglátjuk. Holnapra már okosabb leszek.
Mondjuk ha az én képletemet nézem akkor nekem vmikor. október végén, november elején lehetésges a fogamzás.
torolve_20131003125716
 
 


Még annyit, hogy 2006 a HOLD éve, ami az anyaságot, nőt, befogadást szimbolizálja.

Úgyhogy lányok, rajtunk a világ szeme :shock:
torolve_20131003125716
 
 


Gurgula!

Sajnalom a höleesest :( az sajnos nem jo jel. Mindig ilyen hosszuak a ciklusaid vagy cask most?
A barnazassal kapcsolatban ugy tudom az a progi hianytol van de lehet, hogy tevedek! Mindenesetre erdemes lenne majd mondani a dokinak.
Mert ha erröl van szo az veszelyes lehet akkor amikor terhes maradsz es mondjuk nem tudsz rola. Mert ha tudsz rola szedetnek veled potlaskent progeszteront.
Bocsi, hogy ezt irom nem akartalak ijesztegetni, de az egyik baratnöm ket babat elveszitett mire rajöttek, hogy progeszteron hianya van.
En is ezert (is) akarok elvegeztetni mindenfele hormonvizsgalatot.

Pihi, Moni, remelem jol vagytok szep estet mindenkinek en megyek aludni :(
jucmuc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: