Új privát üzeneted érkezett!

Eltűnt a cisztámKép, úgy örülök neki, sőt a 9 cn még pródokáltam egy 16 mm-es tüszőt, hétfőn megyek vissza,mert még talán jó lehet ez a hónap is Kép, olyan boldog vagyokKép
Egyik héten pénteken sírok a következő hét péntekén meg a fellegekbe járok, normális dolog ez ? Kép

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi Kép abszolút! KépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!
Barbi!
Igen, teljesen normális!Ez a női szervezet, ilyen érzékeny,no meg hát a hormonok.......Kép Kép
Szorítok nektek nagyon!!!

Sapé

Kép
sapé
 
 

 
 

Sapé, veletek mi újság, Ágóta, suli?
Nagyon ritkán jösz közénkKép tessék többször jönni!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Bocs,de tényleg kevés időm van a suli miatt Kép
Szeretnék sűrűbben ide jönni,de hát valamikor tanulnom is kell ha el akarom végezni a sulit!Ágota tegnap délben is csak 1 szűk órát aludt,hát nem sok mindent tudtam tanulni,így maradt az este.
Éjszaka is mostanában legalább 1*felkel,és fáradtak vagyunk reggelre.Most is mellettem aludt hajnaltól,így legalább apa aludni tudott.
Szóval nem azért nem jövök, mert nem akarok,hanem mert nincs időm!Holnap is mehetek a suliba,mert a diákomat nem küldték még mindig,új papírokat kell kitölteni!Ilyenekre kell fordítanom az energiáimat a tanulás helyett, inkább ide jönnék beszélgetni!
Ne féljetek nem hagyom itt ezt a jó csapatot,szeretek veletek beszélgetni!
Ágota kis huncut, most már szépen megérteti magát,mondja a nevét is(o betű nélkül).
Én nekem a mensim 43. napra jött meg ism.,most mérem a második ciklus ébredési hőt.A köv. után megyek a dokimhoz vissza!
Most tényleg megyek!Ha lesz időm,ígérem jönni fogok!De azért írjatok!!!JÓ!!!!!!KépKépKépKép

Puszi mindenkinek!Szorítsatok a sikeres vizsgáimhoz!Okt.29-én megyek az elsőre!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Naná hogy szorítok a vizsgádra, én most halasztottam egy fél évet tudom hogy nem tudnék a vizsgára összpontosítani!
Rólam annyit hogy sajnos elpukkadt a tüszőm , doki szerint esélytelen ez a hónap nyálkahártya vékony 8-9mm között nem tud a baba beágyazódni, magam alatt voltam tegnap ismét , de ez van nem tudok ellene tenni.Ma vagyok a 13 napon és még a fél hónap előttem áll, nem baj legalább a párommal bármikor összebújhatunk Kép

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Csak bekukkantottam,de ahogy olvastalak,muszály írnom neked!Látom,tényleg el vagy kenődve!Ne légy!
Én is hasonló lelki állapotba volta anno,sőt azt mondtam a páromnak, hogy nekem soha nem is lesz gyerekem és ilyenkor jól kibőgtem magamat.
Most is kicsit bizonytalan helyzetbe érzem magam, mert igaz,hogy nekem van egy lányom,de vágyok még egyszer legalább kismama lenni.Csodás érzés,mindig elérzékenyülök,ha kismamaát,vagy újszülöttett látok!
Hallottam már olyanról is,hogy az orvosok tehetetlenül álltak,nem tudtak segíteni teherbe esni, és 1-2 év múlva teljesen spontán összejött a baba!
Vigyázz magadra!
Írj,ha tehetem jövök sűrűbben.Időnként rám is rámfér a beszélgetés!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Barbi Kép talán ez a fél hónap pihenés meghozza a gyümölcsét a következő és egyben tényleg utolsó inszemhez.
Kell a pihenés, tényleg. Nekünk is most külön jól jött a két hónap szünet, pedig egyet sem akartam.
Ha emlékszel, azért nem tudtuk folytatni, mert bakteorológiai fertőzésem volt augusztusban, utána pedig előbb jött meg 4 nappal, így nem tudtam visszamenni az orvoshoz.
Pihenjetek egy kicsit, jön a hosszú hétvége. Lazítsatok Kép
Könnyű mondani, én is utálom ha ezt mondják. De azért van benne valami.
Nagyon sok kitartást még erre a néhány hétre. Sikerülni fog!!!!!!!
Vendég
 


Lányok teljesen igazatok van, tudom hogy ezt kellenne csinálni néha megy is de néha felborul minden!
Igazából az boszant hogy nem tudok a dokival 10 percet normálisan beszélni, nincs ideje ilyenre, pl. most is egy napig barnáztam félidőbe utána mintha elvágták volna, ugyan ez volt múlt hónapba is. Felhívtam így láthatlanba nem tud mit mondani, de ha nincs más próblémám ne menjek mert nincs rá ideje majd akkor ha megjönn, de könyörgöm nem addigra kellenne rendbe hozni a szervezetett hogy ne legyen felesleges az inszem?!Rosszul gondolkodok, a saját privát orvosom meg szabin van nov. közepén lesz újra, na most akkor mi van?

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Gyors bekukk,mert tanulnom kell!Szombati vizsga eredményét később tudom meg,vasárnap megyek megint.
Barbi!
Nem tudnál valami megbízható dokit keresni?Szerintem igazad van,és nem is kéne ennyibe hagynod,mivel a gyógyszerek sem ingyen vannak.Vagy pedig nem hagyd békén a dokit,mert megmondhatod neki,hogy téged ez a válasz nem elégített ki.Nem nyugodtál meg,szeretnéd tudni mi a helyzet.Amennyiben nem foglalkozik veled,keressél másikat aki választ ad a kérdéseidre!
Most mennem kell, mindenkinek millió puszikát küldök!Szorítsatok a sikeres vizsgáimhoz!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Hát sehol senki?Elmegyek tanulni és nem jár erre senki?

Kép
sapé
 
 


Sapé, én itt vagyok csak rossz egyedül itt lenniKép
Veled mi újság és Ágótával?
Sulit hogy bírod?

Velem semmi különös ma megyek UH-ra hogy mi újság oda bent! remélem lesz szép nagy tüsző és nyálkahártya

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Hát jól elfogytunk!Elmegyek vizsgázni,és eltűnik a társaság!
Barbi!
Elhiszem,hogy ritkán jársz erre,mert szinte alig néz be valaki,sajnos!Kép
Hová tűntek a többiek?
Írd meg,hogy mi volt engem érdekel!
Köszi,Ágota jól van,igazi hölgy lett.16,5hónapos létére elég sokat beszél,igazi huncut!Szalad,fut!
Most készülök a szombati vizsgára,ami jogból lesz!
Kicsit fáradt vagyok,tanulni akkor tudok amikor alszik a gyermek.Okosabb leszek az első félév végén, hogyan is jobb csinálni.
Dokival változott a helyzet?
Amint van lehetőségem én jövök,tessék írni!

Kép
sapé
 
 


Sapé, ma lesz az utolsó inszeminációmKép
5-6 tüszőm van Kép a legnagyobb 20mm-es, majdnem lefújjták mert többes terhesség veszélye fennáll(3-4), vettek vért , progneszteron szintett néztek ami 900-1000 között van ( kevés)így ma lesz az inszem. Az érték azt jelenti hogy nincs mindegyik tüszőbe érett petesejt, de remélem egyre elég leszKép
Örülök neki hogy jól veszed az akadályokat, nem lehet egyszerű Ágóta mellett!
Noéminek múlt héten volt az ötödik inszem-e, már nem dolgozik, otthon készülődik a babázásraKép

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Én csak azért tüntem el,mert nem történik semmi extra,vagyis nem járok dokihoz se.
Múltkor 42 napra jött meg,remélem most még hamarabb!Kép
DE minden nap elolvasom az itt leírtakat is!!!KépSzóval tudok mindent!
Nati 7éves volt múlt szerdán!Kép
Teszek egy képet ide is!:Kép
Na pusza Nektek,szorítok mindenkinek....és itt vagyok,csak olvasó üzem-módbanKépKépKépde ha kérdeztek,válaszolok ám!!!Kép
na pusza:Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Jaj,de boldog vagyok,mert írtatok!Kép Kép
Andi!
Attól még írhatsz,hogy semmi extra nem történik veled!Örülök,hogy jól vagy!Natinak Gratulálok!Szép tortája volt!Kép

Barbi!
Szorítok érted,értetek!Pihenj sokat,ne csinálj semmit!Feküdjél úgy ahogyan anno tanácsoltam!
Remélem te sem dolgozol!
Írjál,hogy hogyan érzed magad!

Nekem is megjött 36.napra,így talán lesz még esélyem ebben az évben elmenni a dokimhoz.Még egy ciklus alatt kell ébredési hőmet mérnem!
Puszika mindenkinek!
Ja!Szombaton vizsgázom!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok az utolsó inszemen és persze hogy megfáztam. Már az inszem napján folyt a orrom , most meg Kép, de hála az égnek nem vagyok lázas, így csak egy nátha, elvileg nem befolyásolj a babás dolgot. Dec. 1-én megyek vissza BMC-be.Nem repedt meg minden tüsző , doki szerint nem baj.
A tanácsaidat megfogadtam, remélem sikerülni fog!
Sok sikert a szombati vizsgádhozKép

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi!
Hogy vagy?

Kép
sapé
 
 


Kedves Lányok,
új vagyok a topicban és az inszeminációs "játékban" is. Most vagyok túl az első inszemen, sajnos sikertelenül. Tudom, hogy ez még semmi, nem is csüggedek; csak arra lennék kíváncsi, hogy kell-e, szokás-e bármit másképp csinálni a másodiknál? A múltkor Clostylbegitet kellett szednem 5 x 1 db-ot, és ettől 2 tüszőm lett: 18 mm és 15,5 mm. Ez nem valami sok, ugye? Nálatok olvastam 3-4, sőt 5-6 tüszőről is. Lehet, hogy kevés volt a stimulálás, és meg kellene nyomni a 2.körben? Hallottam, hogy van, aki 5x2 Clostyt szed, nem tudom, mitől függ a dózis. Tudom, ezt a dokitól kellene megkérdeznem, de csak hétfőn tudom elérni, és a hétvégén el kellene kezdenem a Closty-t újra szedni.
Azt is olvastam, hogy néhányan Duphastont szedtek utána. Az mire való?
Nektek volt megbeszélésetek a dokival a kettő között, vagy automatikusan folytattátok a gyogyóval?
Úgy örülnék, ha adnátok tanácsot,mert nagyon tájékozottnak és tapasztaltnak tűntök.
Előre is köszi, Kerka
kerka
 
 


Sziasztok!
Barbi!Mizújs?
Túl vagyok a vizsgán,legközelebb 3-án megyek ami nehezebb lesz.

Kerka!
Üdv.itt nálunk.A stimulálás formája dokinként változik,így ne lepődj meg azon,ha különböző dolgokat írunk le.A stimulálás erősségét mindig uh alapján állítják be (én sajna átestem egy-két rossz stimuláláson),ezért rendszeresn kell uh-ra járni.Nekem a Debreceni Klinikán csinálták,a 4. inszem volt sikeres.Én Menogon+Puregon inj.kaptam,beavatkozás után + Duphastont.Ez a gyógyszer a terhesség fentartásában játszik szerepet,de én csak 10 napig szedhettem,mert ha nem sikeres a beavatkozás nincs értelme szedni.
nekem most 17 hónapos kislányom van, és most tervezzük a tesót neki.
Te hová jársz?
Mi a problémád amiért az inszemet kell csinálni?
További sok sikert,kitartást kívánok neked!
Írjál magadról,gyere máskor is,mi szívesen segítünk ha tudunk!Kép

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé, náthát tekitve jobban, nagyon sokáig szúrt és nehéz volt mindkét petefészkem,de mára már semmit nem érzek ma vagyok a 22 napon, és persze hogy nem bírtam magamal és teszteltem egyet tegnap , persze negatív, a párom jól lezsúrt hogy miért nem bírtam ki még egy-két napig, szerinte korai volt még.
Kerka én már 6 inszemen vagyok túl puregonal szúrtam magam, egy tüsző is elég ha szép petesejt van benne,nem kell több, lényeg még hogy a nyálkahártya szép vastag legyen ami a bababeágyazódásához szükséges.

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


sziasztok!
Barbi!
Örülök,hogy jobban vagy!Vigyázz magadra!!!
Tanulok 1000-el,mert megint mehetek vizsgázni.

Kerka!
MI van veled?Hogy vagy?

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé, köszönöm szépen a válaszod és a kedves üdvözlést. Most kicsit értetlenül nézek, mert vasárnap válaszoltam arra, amit írtál, és most látom, hogy nem látom. vagyis nincs sehol, ezek szerint rosszul küldtem el...
Na mindegy. Szóval velem az van, hogy elég későn mentem férjhez, aztán halogattuk a gyerekvállalást ilyen-olyan okból, és amikor elérkezettnek láttuk az időt, pár hónapos próbálkozás után simán teherbe estem. Sajnos az a 7.héten elhalt. Azóta viszont nem sikerül újra teherbe esni, pedig minden létező vizsgálatunk mindkettőnknek jó. Illetve a férjemnél az "anyag" valamivel lassúbb az átlagnál, de azt mondták, hogy ettől még lehetne. És mégsem. Mivel én már idén 36 vagyok, a nőgyogyim tanácsolt el a Kaáliba, mondván, ne vesztegessük az időt, ki tudja, mikor sikerülne spontán, lehet, hogy 2 hónap, lehet 2 év. Na így kezdtük el a dolgot.
Barbi, neked is köszi a választ, ez nagyon megnyugtató.
Beszéltem a dokival telefonon, és ő is azt mondta, hogy elég az 1-2 tüsző, ne stimuláljunk jobban rá. Hát, majd kiderül. A héten nincs sok dolgom, csak Clostyt szedni, jövő hétfőtől UH-zunk és lessük a kis pöttyök növekedését.
Minden elismerésem a tiétek a kitartásotokért, a lelkierőtökért. Nem semmi dolgokat olvasok ebben a topicban. Bárcsak ne lenne rá szükségem, de ha én is eljutok olyan sokáig, mint ti, remélem, én is ilyen derekasan állom majd a sarat.
Mindenkinek sikerülnie kell!!! :-)
kerka
 
 


Sziasztok!
Kerka!
Te is sok mindenen mehettél keresztül.Tudod,akik ide írnak, azoknak nem csak tanácsot adunk hanem lelki támaszt is.Anno azért indítottam el ezt a topikot,mert úgy éreztem,hogy kell egy ilyen fórum ahol "kibeszélhetik" magukat az ilyen helyzetben lévő párok.MI 3 kemény év után értünk el sikert,ami felfoghatathan volt számomra.Most meg a tesó tervezés kapcsán felmerült ismét,hogy spontán nem fog menni,ez év végéig kiderül.Nálunk a páromnál minden rendben volt,nálam hormon problémák láptek fel, ezért kellett az inszem.
Remélem fogsz még erre járni,írj bátran!Kép
Szeretjük követni egymást!!!!

Kép
sapé
 
 


Barbi!
Hogy érzed magad?
Ez a mostani front még engem is megviselt.
Teljesen kész vagyok a 3-ai vizsgától.Úgy érzem hiába tanulok,kipereg minden.Szeretnék már karácsonyozni!!!!
Ágotára leszek kíváncsi,ő még tavaly 6 hónapos volt karácsonykor!!Kép
Puszi,és vigyázz magadra!!!

Kép
sapé
 
 


Sapé Kép lehet, hogy emlékszel még rám, jelentem, hogy minden inszeminációval kapcsolatos tanácsodat megfogadtam, és sikerült az 5. inszeminációnk. NAGYON KÖSZÖNÖM!!!
Végig te jártál az eszemben, mikor most nekifogtunk az ötödiknek. Mindenkinek komolyan kellene vennie az inszemet, mert az nem spontán próbálkozás Kép.
Nagyon köszönöm mégegyszer! És drukkolok nektek a kistesóért Kép.

Puszi
Noémi és valaki KépKépKépKépKépKépKépKép
'a megint megjöttből'
Vendég
 


Sapé, őszintén borzasztóan , tegnap kiborult a bili otthon. Ültem a kádba és pottyogtaka könnyeim, miért nem sikerül, mit csinálok rosszul, miért nem segít nekem valaki oda föntről hogy könnyebb legyen stb...Nem segítségre gondolok hanem valami pozítiv dologra.
Rájöttem hogy 27 évesen megfásultam vagy nem is tudom! Nem találom a helyemet,semmibe nem lelem az örömömet, sulit abba hagytam, munkámba se lelem már örömömet. Kolléganőim elmenetek babázni ,újakkal dolgozok együtt és ez már nem olyan jó ( nem csak kollégák voltunk, hanem barátok is,nagyon hiányoznak nekem, de ez az élet rendje). Próbáltam az egy év alatt kitalálni dolgokat amibe örömömet lelhetem de nem sikerül, bíztos bennem van a hiba, de nem tudom hogy mit kellenne csinálnom. Kollégáim is mondják hogy megváltoztam, begúbozodtama kicsi világomba és senkit nem engedek közel magamhoz.Régen központi ember voltam vidám segítőkész,pozítiv gondolkodású, húztam az embereket ! Most meg jobb nem is beszélni róla.
Úgy érzem hogy csak a párom áll mellettem, ő sokat segít, de előbb útobb ő is belefog fáradni.
Ne haragudjatok rám, hogy ennyire negatív vagyok, próbálkozom, tényleg, de nem megyKép

Noémi de neked tényleg szívből örülök, tudom hogy ezzel a kis babaóval nem lesz semmi baj!Kép
Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Noémi!
Gratulálok,jó erőt egészséget!Problémamentes terhességet kívánok!
De vigyázz az első 12 hét a legveszélyesebb!!!!
Írjál,majd hogy mi van veletek.Kép

Barbi!
Hát ez nem túl jó!Hidd el én is átestem ezeken a dolgokon amin te is!A férjem rengeteget segített.Sokszor féltékeny voltam ha kismamát láttam,rosszul esett,hogy nekem miért nincs.Talán a párom mellett az adott még lelki erőt(de megpróbáltatást is)hogy gyermekosztályon dolgoztam,koraszülötteknél.Kell ettől nehezebb helyzet?Gyereket tartottam a kezemben,de nem az enyémet!Hidd el neked is sikerülni fog,csak idő kell hozzá.Adj a szervezetednek időt.Tanácsolni tudom neked,hogy kezdjél el ALOE VERÁS készítményeket szedni,vannak olyan termékek melyek a teherbe esést elősegítik.De ez sem hat azonnal,max. 3 hónapos kúrát végig kell csinálnod.Vagy szedjél méhpempő tablettát+ cickafark teát igyál(fürdő vízbe is tegyél, üljél benne 10-15 percet.)
Nekem van egy lányom,de mostanában én is nagyon vágyom arra,hogy ismét terhes legyek, ettől csodásabb dolog nincs a földön!Remélem jövőre mindkettőnknek sikerül,és ki tudja lehet,hogy egyszerre leszünk várandósak,gondolj erre!

Vigyázzatok magatokra!!!
Puszi mindenkinek!

Kép
sapé
 
 


Barbi Kép már éreztem a leveleiden, hogy lehangolt vagy mostanában. Azt hiszem, tudom, hogy mit érzel. Nekem ez az évem sok-sok mindennel telt el, hasonló cipőben jártunk, sajnos. Persze nem lehet ráhúzni egy cipőt mindenkire, ezért neked kellene megtalálnod, hogy mi az, ami a legjobban hiányzik, amire most - a sok várakozás és kűzdelem után - a leginkább vágysz. Nekem egy pszichiáter segített, dupla vagy semmit játszottam. Magam mögött hagytam mindent, eljöttem táppénzre úgy, hogy ki tudja, talán nem lesz elég a fél év, de legalább akkor pihentem fél évet, és keresek munkát utána. Én sem gondoltam volna, hogy elsőre fog sikerülni, most. Én semmi másra sem vágytam szeptemberben, mikor már túl voltunk a 4. sikertelenen, csak hogy 2 hónapot otthagyjak csapot papot. Persze ez lehetetlennek tűnt, ráadásul ki is derült, hogy perfekcionista és munkamániás is vagyok. A pszichiáter segített dönteni, annyit mondott, terápiás szempontból nagyon jót tennék magammal, ha el tudnék menni táppénzre azonnal. Persze megérti azt is ha nem, ahogy nekem jó, úgy cselekedjek. Hát, én nem akartam sehova se menni, de dolgozni sem. Végül belevágtam. Bőgtem az utolsó napomon, mert szerettem ott dolgozni, ahol voltam. Most, mindenki értünk szorított, mióta táppénzen vagyok, nagyon jól esik. És ki tudja, talán ha nem lépem ezt most meg, a lelki harcok és az elkeseredettség miatt most lehet, hogy még konfliktusaim is lennének a hanyag és nem elvégzett munkák és a lelkesedés hiánya miatt.

Csak annyit szeretnék mondani, hogy tényleg pihenj. Amennyit jól esik. Nekem Sapé nyitotta fel a szemem, ez volt az első inszem, amikor otthon voltam a beavatkozás után az eredményig. Persze én most előtte is pihentem egy teljes ciklust, de nem véletlen, hogy ezt javasolják. Igen, vannak, akiknek e nélkül is sikerül. Lehet, hogy nem mi vagyunk azok. Sajnos.

Sok kitartást kívánok neked és egy nagyon nyugodt Karácsonyi időszakot a pároddal. Legyél nő és dáma egy kicsit, addig amig nem érzed azt, újra belevághattok, de az már lombik lesz. Azért én még mindig nagyon drukkolok, hogy december1-jén pozitív hírekkel gyere és örülj, hogy együtt örülhessünk veled.

Szívemből szorítok neked nagyon !

Noémi
Vendég
 


Barbika!
Nem a hormonok beszélnek belőled????Én is már előre sírtam,hogy nem sikerült Nati.....mert azt hittem azért görcsöl a hasam....hogy napokon belül meg fog jönni!-és Én se hittem a szememnek....amikor az Uh-on...nem 2 hanem, 3 baba volt...szóval a hormonok olyanokat produkálnak!Szóval Baba,nem feladni,míg vért nem látsz és a doki azt nem mondja....sajnos.....de nem ,nem ezt fogja mondani!
ÉRTED?KépKépKép
Nyugika!Aludj sokat,és legyél kicsit pozitívabb!
na pusza!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Aranyosak vagytok lányok, hogy vigasztaltok, mostmár valamivel jobb, ne haragudjatok hogy kiborultam, de muszály volt, jobb lett a lelkemnekKép
Sapé, méhpempőt eszek lassan már 3 hónapja és elkezdtem a homoktővis kapszulát és aloverás teát iszom.
Próbálkozom megtalálni a helyemet a világba remélem sikerül előbb vagy utóbb. Egy jó hírem azért van anyukámat kiengedték a kórházból végre otthon vanKép
egyenlőre még nem találkoztam a mensivel ( 29cn) vagyok, dec. 1-én megyek vissza, sokszor görcsöl a hasam olyan mensiszerűen.

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Barbi örülök,hogy jobban vagy!Majd írd meg,hogy mi volt 1-én a dokinál.
Szombati vizsgától kicsit tartok,szóbeli lesz!
Szorítsatok nekem!!!!!!

Kép
sapé
 
 



Jaj de jó ilyet is olvasni; Noémi, gratulálok, hurrá!! A pihenésben biztos, hogy igazad van, aki csak teheti, pihenjen.
Sajnos én nem tudok, mert a munkahelyemen nem tudják, hova járunk, így mindig csak elszökdösöm az időpontokra, szabit vagy táppénzt nem vehetek ki. Azért remélem, így is menni fog.
Képzeljétek, holnap lesz az inszemem (a második)!
Az a 2 hét utána, az a legrosszabb, nem? Az ember mindenfélét képzel, gondol, vagy inkább gondolkodni sem mer, a napok meg csak vánszorognak.
Hajrá mindenkinek!!!
kerka
 
 


Barbi Kép nagyon várunk holnap a jóhírekke! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kerka Kép nem rossz ám a két hét, csak lassan telik Kép. Nagyon drukkolok neked, hogy a mai inszem sikerüljön. Tényleg jó lenne, ha otthon tudnál maradni egy kicsit, de azért így is sikerülhet. Pihenj amennyit csak tudsz. Sokáig én is szökdöstem ám, de mikor már nem bírtam tovább, kiborítottam a bilit és elmondtam mindent. Most nagyon jó érzés, mert mindenki velem együtt örül. Remélem 2 hét múlva újabb inszemes sikersztorink lesz itt KépKépKépKépKépKépKépKép

Sapé Kép mega-gigadrukk a szombati vizsgádhoz! Drukkolunk!
Vendég
 


Csajszik ZEBRÁS LETTEMKép

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Zbarbi
Ugye mondtam,hogy a hormonok beszélnek belőled....hatalmas nagy gratula Nektek!
Ügyi voltál!
Vigyázz magadra!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Micsoda hírekre jövök én ide!Kép
És szeretném folytatni a sort,van egy jó hírem!
Levizsgáztam!5 kaptam!De még van hátra 1, így tanulhatok még egy kicsit,1000-el!

Barbi!
Gratulálok,jó rőt egészséget kívánok nektek!
Hogy érzed magad?
Vigyázzatok magatokra!Tessék pihenni, no munka!


Noémi!
És veled mizújs?

Most mennem kell!

Kandi!!!
Tetszik nagyon,jó kedvem lett!!!!

Kép
sapé
 
 


Barbi, ez szuper, gratulálok! Már nagyon megérdemelted... Vigyázz rá, és magadra.
Sapé, ügyes vagy! 1 vizsga már nem vizsga :-)
Remélem, ez egy siker hónap lesz mindenkinek, minden szempontból.
Meg akartam fogadni a tanácsokat, jeleztem a főnökömnek, hogy a héten kivennék pár nap szabit, de rögtön közölte, hogy most szó sem lehet róla, sok a munka. Talán jövő héten. Nem tudom, ebből a "varázs" 2 hétből melyik szakaszban dőlnek el a dolgok, de hátha még a jövő heti pihenés is használ.
Boldog Mikulást mindenkinek!
kerka
 
 


Sziasztok!


Sapé nagyon ügyes vagy gratulálokKép csak így tovább!

Pénteken megyek UH., drukkokat kérhetnék? Nagyon jó érzem magam, néha ha tüszentek vagy hirtelen mozdulatnál szúrkál csak a petevezetékem, különben semmit nem érzekKép, csináltam is egy tesztett hogy minden rendben van-e és igenKép

Nagyon Boldog Mikulást kívánok mindenkinek!

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Kerka!
Egy jó tanács,pihenjél sokat,főleg a beavatkozás után.Ha nem tapad meg rendesen utána már hiába pihensz!ELvégre mégsem spontán sikerül!Nem?
Ha másként nem megy menjél táppénzre!Kérdezd csak meg a többieket,hogy miért is nem jó ha terheled magad, és nem figyelsz magadra!(én ezeken már átestem)



Barbi!
De jó,úgy szorítok nektek!Az első 12 hétben nagyon ügyelj mindenre!!!!REmélem jövőre én is így örülhetek majd, igaz nekem már itt van egy rosszcsont aki annyi örömöt hozott már eddig is az életünkbe!Kép
Ugye fogsz erre járni!Jó lenne hallani mi van veletek!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Egy boldog 12 mm-es petezsák tulajdonosa vagyok!Ott van ahol lennie kellKép

Sapé, ügyes vagy nagyon, kitartást az utolsó vizsgához!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


KépKépKépKépKépZbarbi-gratulálok!KépKépKépKépKépKép
Most már próbálj megnyugodni!Vigyázz magatokra!

Sapé-Te nagyon ügyi csajszi vagy...baba mellé ennyi tanulás!Én 1éve fejeztem be a sulit,de Nati +munka+ férjem....házimunka stb. kicsit lefárasztott!

na pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Még egyszer nagy gratula!!!!!!Kép Kép
TEssék táppénzre menni,és pihenni!Vigyázz magatokra,hamár ennit "szenvedtél"érte!!!!


Andi!
Nem tagadom fáradtnak érzem magam.Úgy érzem erre az utolsó vizsgára már nincs erőm készülni.Filozófiából lesz szóbeli vizsgám 23-án,de ezt képtelenség megtanulni.A neveket nem tudom megjegyezni,Igaz még a Thalész megy,mert ezt már tanultam !Szorítsatok nekem!!!

Szombaton tudtam meg,hogy egy ismerősöm is várandós a második babóval,jun.20-ra van kiirva(mint az elsővel)Úgy látszik vonzom a kismamákat!Kép

Puszika mindenkinek:Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé!
Én bevallom Neked,szedtem memoria javitót,amikor vizsgáztam.Nagyon jó hatása volt,mert nem voltam álmos,és tudtam koncentrálni!Homeópátiás szer!Ajánlom...Filozófia nagyon száraz anyag...Én is anno,úgy tanultam,hogy vizsga után elfelejtettem mindent!Kép...de aznap okés volt minden!
49.napon vagyok és semmi,teszt - !
Na pusza
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Csak egy gyors bejelentkezés, tegnap voltunk UH-on, a pihenést úgy látszik nagyon bejön a babának, mert 2 héttel ezelőtt 2 mm volt, tegnap pedig már 18 mm-nek mérték, csodás 140-es szívhanggal! Nagyon köszönjük a drukkokat! kedden kell megint visszamenni, ha minden ok, akkor elenged a bMC és átad a nőgyógyásznak. NAgyon boldogok vagyunk. A 3. Karácsonyra végre sikerült Kép

Barbi Kép nagyon eltűntél, remélem minden ok veletek. kérlek jelentkezz, a másik topikban is nagyon aggódnak értetek.

Kerka Kép Sapé nem mond butaságot, én 3 napig ki se mozdultam otthonról, csak aludtam szinte. Remélem jó hírekkel jössz, lassan letelik a 2 hét Kép

Puszika
Noémi
7+5 Kép
Vendég
 


Noémi nagyon aranyos vagy hogy hiányoltál, köszönöm jól vagyunk a petezsák már 26mm benne a pocok 8 mm a szívverése 145/min.Mondjuk nincs akkora mint a TiédKép, engem a hányinger elkerül, de az émelygés és a fáradtság levesz a lábamról nagyon, de nem baj erre vártam több mint két évig!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Boldog kismamákat olvasok végre!Nem pedig elkeseredett, szomorú, depis asszonyokat.Úgy örülök nektek.Csak így tovább,ilyen ügyesen,higyjétek el rossz,buta tanácsot senkinek sem adnék,én ezeken átestem!Én is csak magamon tapasztalva jutottam el a sikerig.
Na pénteken megyek vizsgázni.Most nekem van szükségem szorításra,de erősre!Kép Kép
Majd pénteken jelentkezem.
Puszi addig is!

Kép
sapé
 
 



Sziasztok!
Tudom,meglepő,hogy ilyen korán írok,de Ágota már fent van.Tegnap voltam vizsgázni,végül is a szóbeliből írásbeli lett,így csak ünnepek után tudom meg,hogy sikerült-e a félévem.
Remélem mindenki jól van,mi anyukámékál vagyunk,itt töltjük az ünnepeket.
Ha lesz időm fogok erre jönni. Kép
MINDENKINEK!
BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!

VIGYÁZZATOK magartokra!
Sok puszika!

Kép
sapé
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: