Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Én tegnap kezdtem azokat a piros napokat. Nekünk fiút legközelebb május elején jelez, amikor is a ciklusom 15-18 napján fogok tartani. Bár néha már úgy gondolom, hogy már ez a 3 gyerek is sok, mivel a legkisebbik mindent csinál, amit a másik kettő nem. Egy igazi fiú veszett el benne. Õ még kinézetre is fiús, csak van egy fülbevalónk. Egyébként a haj mennyiségét tekintve minhárom lányom teljesen egyforma kinézetre, ő csak a haja miatt fiús jobban.
Zsuzsa
Kép

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Tök CUKI!!!És azok a gyönyörü szemek!!!
Megtudod nekem mondani,hogy mitcsinálnak az első alkalommal velem???/A nődoki!!/

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Bea27!
Nagyon gratulálok! Jó régóta próbálkoztál már, nagyon itt volt az ideje, hogy beköltözzön hozzád is valaki. Tavaly jelentkeztem utoljára, de gondoltam szolgálok újabb jó példával. Aki már ismer, az tudja, hogy van két kislányom, és nagyon szerettem volna egy kisfiút is. Hát sikerült Jónással!!! Most már 4. hónaposak vagyunk és nagy az öröm. Gondoltam megosztom veletek, hogy hátha megerősítelek benneteket a módszerben. Mindenkinek sok sikert kívánok!
Üdv: Éva
vica32
 
 

 
 

Vica!!Én is gratulálok!!Igaziból ÉLESBEN csak január óta próbálkoztunk!!KépÉn már nagyon régóta akartam,de Apa csak januárban "adta be a derekát"!Kép
Amióta is rendeződött egy kicsit az életünk,a kilátások,a lakásvásárlás stb..............!KépNa de lényeg,hogy sikerűlt!!Bár még nem merem elkiabálni!!
Most csak azzal vigasztalom magam,hogy ott van a két csikos teszt!!KépDe majd csak igaziból szerdán fogok örülni,ha majd a Doki igazolja!!
Az első vizsgálatkor mit csinálnak Velem????
Kézzel vizsgálnak meg,vagy UH-val??

Kép
bea27
 
 


Bea! Bár nem tőlem kérdezted:

Tapintással megvizsgálja a méh formáját, hogy felpuhulte, nőtt-e, kenetet vesz. Aztán hüvelyi uh, nem kell félni tőle, nem fáj. (Már ha van a dokidnál uh). Előtte azért megkérdezi, hogy mikor volt az utolsó mesid első napja. Ha eltelt 6-7 hét, akkor látja a szivecskéjét is egy jó felbontású uh-on. Ha már van, szerintem beutal vérvételre.

Üdv. Cic
cicmerák
 
 


Köszi szépen!!Itt görcsölök egész nap ezen az egészen!!Nagyon sokat segitettél a válaszoddal!!Az utolsó mensim első napja márc.2.Megnéztem egy kalkulátoron,és kb.a 7.hétben járok!!De nem egyforma a ciklusom!!!!!!MÁR ÚGY IZGULOK!!!!!KépRemélem minden rendben lesz!!!!KépKÖSZI!!!!Kép

Kép
bea27
 
 


Bea,

ez fantasztikus hír, gratulálok !!! Annyira jó, hogy néha-néha azért valakinek sikerül....!!

Vica 32,

nagyon köszi, hogy vissza jelentkeztél, jó tudni, hogy van akinek bejött....

Mi is kitartóan próbálkozunk, de egyelöre semmi. Elvileg most pénteken lenne a jónás szerint a "jó életerö" napunk, de lehet, hogy addigra pont megjön...ilyen az én formám. A következö jó életerö pedig csak valamikor nyáron lesz. Bár Pánszky papa szerint tulképpen bármikor lehet egészséges babánk, csak ilyen alkalmakkor még nagyobb az esélye az átlagosnál. Hát....lehet hogy apának véres élményben lesz része...:-) Bocsi, kicsit naturális voltam....
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki nekem is sikerült Kép Tegnapi uh szerint 6+2. Még izgulok, hogy velem is maradjon. Egyébként a Jónás-napok előtt jött össze pár nappal. Igaz nemet is írt, de ilyenkor már annyira nem fontos. Csak maradjon meg, és egészséges legyen Kép

Bea! Neked meg drukkolok holnapra! Ugye majd elmesélsz mindent!

Üdv. Cic
cicmerák
 
 


Cicmerák!!De jó,hogy neked is összejött!!Kép
Szerintem nekem is a Jónáska "segitett"!!Kép
Bár ezt az előtte pár nappalt már sok csajszitól hallottam!!
Nagyon izgulok a holnap miatt!Szerintetek elvigyen a tesztemet??
Irigyellek Cicmerák,hogy Te már túl vagy az első vizsgálaton!!Hogy volt??Mi volt??Ird meg!!Légyszi!!Kép

Kép
bea27
 
 


Bea! Felesleges elvinni a tesztedet, hidd el, el fogja hinni, hogy pozitívat teszteltél Kép

Nekem ez igazából a második vizsgálatom volt. Az elsőnél volt kenet, tapintásos vizsgálat, hüvelyi uh. Megkérdezte mikor teszteltem, mikor volt az utolsó mesi. Én azért kerestem fel korán, mert a kisfiam előtt volt egy vetélésem. A fiammal meg most is kapok progeszteronpótlást, hogy nehogy hormoningadozás miatt elmenjen a babácska.
Most néztük uh-on, 6+2 naposnak felel meg. Nagyon kellett figyelni, de láttuk a kis lüktetést. Két hét múlva kell mennem, addigra már biztosan látszik. Remélem minden rendben lesz, addig izgulok.
Te ha holnap mész, ezekre számíthatsz, ha jó uh gépe van a dokidnak, és figyelmes, láthatod a szívét. Ha még nem, akkor sem kell megijedned, mert akkor még kicsi a baba, vissza fog rendelni. Most az a legfontosabb, hogy megállapítsa, hogy igen, terhes vagy, méhen belül ott a kisbabád. Szedjed a vitamint, és pihi. Ne izgulj4 ez a legfontosabb!

Remélem segítettem!
Cic
cicmerák
 
 


Köszi szépen!!rengeteget segitettél ezzel!!Nem is gondolnád!!!KépNem is tudom,mi lenne velem nélkületek!!Kép
Holnap jövök az eredménnyel!!KépPUSZI!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Gratula Cicmeráknak is. Bár ti a mindegyre mentetek, hogy melyik módszerrel jön már össze a baba, csak összejöjjön. Nekünk maradék többségnek viszont nem mindegy, aki egy bizonyos babaát szeretne, hogy mikor is van az a bizonyos Jónás-nap. Hisz ez a topic erről a módszerről szól. Így ugye nem haragszol meg rám Cicmerák, de azt hiszem te nem mondhatod el magadról azt, hogy a Jónás szerint fogant meg a babád, mert mint írtad előtte fogant pár nappal. Így becsapás volna a többiek részéről, ha ezt a tényt a Jónás-módszer igazolásaként elismernénk.
Bocs.
Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Cicmerák!!
Irok neked e-mailt!!Kép

Kép
bea27
 
 


Zsuzsa! Köszönöm. És dehogy haragszom meg, miért is tenném, ha valaki leírja a véleményét.

Nekem egy 15 hónapos kisfiam van. És persze, ha választani lehetne, egy kislányt szerettem volna/szeretnék testvérének. Természetesen letöltöttem a Jónásnaptárat, kíváncsi voltam, hogy mikor jelöl nekem kislányt. Az, hogy másnak nem mindegy, a gyereke neme, hát elfogadom. Én úgy vagyok vele, hogy ha mégis egy kisfiú lapul a pocakomban, neki is nagyon fogok örülni, mostmár, hogy tudom hogy ott van, nem a neme foglalkoztat, hanem hogy jól van és egészséges-e. Nekem ez a naptár egyfajta érdekesség volt, istenments, hogy a Jónás-módszer igazolásaként elismerjétek. És valóban, tényleg nem a J-módszer szerint fogant meg, ha jól sejtem előtte két nappal. Na puff neki. És tényleg nem állt szándékomban ezzel a bejelentésemmel becsapni a többieket.

Üdv. Cic
cicmerák
 
 


Bea! Inkább ide: kinganyu@vipmail.hu
cicmerák
 
 


csak most keverdtem ide vissza
Bea!
nagyon gratulálok!!!!!
szilvamag
 
 


Na!!Itt vagyok!!Hála Istennek túlvagyok a Dokin!!KépNem csinált mást,csak meg UH-zott!!
5hetes a terhesség,és a 8mm-es petezsákban ottvan az 1mm-es ÓRIÁSBÉBI!!!Kép
Visszanéztem a naptárba,és szerintem a Jónás napok egyikén jött össze!!KépCsak közölni szerettem volna a jó hirt!!De annyira le voltam blokkolva,hogy nem kérdeztem meg egy csomó dolgot a Dokitól!!Pénteken laborvizsgálatokra kell mennem,meg EKG-ra!!Kép

Kép
bea27
 
 


Bea! Nagyon gratulálok! Képet kaptál? Máskor írd össze a kérdéseidet Kép És milyen nemű babócát írt azokra a napokra?
cicmerák
 
 


ja, Bea! Még nem jött mél!
cicmerák
 
 


Ja!!Még nem irtam,mert nem sok időm volt eddig rá!!KépDe fogok..................!Egyébként nem fontos,csak egy tartalmas reakció lett volna valamire!!Na mindegy!!Majd irok!!KépEste felteszem a képet egy másik topicba az a neve,hogy 2006 a mi évünk lesz..........!Nézd meg majd ott az Óriáskát!!Kép

Kép
bea27
 
 


okKép Majd nézem Kép
cicmerák
 
 


Fennt van a kép!!Aki kiváncsi rá nézze meg!!Kép

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy jelent-e vmi különöset, ha a Jónás- naptár nem írja, hogy milyen lesz a gyermek neme?
Mi májusban próbáljuk meg először, kíváncsi vagyok...
Már 9 hónapja igyekszünk, de sajna, eddig nem sikerült!
Mona28
 


Szasztok... gondoltam jelzem, hogy nálam hót véletlenül egybe estek a Jónás napok a PÉ-vel... én speciel ezen nagyon meglepődtem mert utoljára januárban volt PÉ-m úgyhogy ez minden volt, csak törvényszerű nem... ez engem azért elgondolkoztatott...

Kíváncsian várom a következő hónapot Kép
csakegysokadnick
 
 


Csakegysokadnick!!/Micsoda név!!/
Szóval,ha egy pár hónapot ebben a topikban visszaolvasod akkor láthatod,hogy az egyik lánynak is igy jött össze a baba,hogy mindenféle MÓDSZER egybevágott!!Kép
Viszont!!!LÁNYOK!!Hogy van az,hogy az egyik barátnőmnek állandóan a mensire jelzi a Jónáska???Kép
NEMÉRTJÜK!!!!Kép

Kép
bea27
 
 


Szia Bea27!
Az, hogy a Jónáska a mensire esik, azt jelenti, hogy sajna a barátnődnek akkor van a középidőn kívüli termékeny napja! Vannak olyan afrikai törzsek, akik csak havi vérzés idején párosodnak, mégis szaporodnak. Ez tudományos, olvastam!!! Reménykedjen a barátnőd, hogy egyszercsak majd csúszás lesz az időpontok között, és akkor nem esik majd egybe a mensivel. Előfordulhat, hogy egy évbe is beletelik, legalábbis nekem kb. annyi időbe tellett 2004 és 2005 között. Türelem!

Üdv: Éva
vica32
 
 


Sziasztok,

pont arról írtatok egy páran, ami most engem is foglalkoztat. Szép lassan eljutottam oda (32-34 napos ciklusokkal ) hogy a Jónás szerinti termékeny napok rendre a mensi alatt vannak. Elég gáz, ráadásul hosszú idő óta most először jelzett "jó életeröt", ami a mi esetünkben nagyon fontos lenne....hát, bele is vágtunk volna, ha a nem a 2., azaz a legerösebb mensi nap lett volna....nem vitt rá a lélek. Most megint várok, és egész hónapban reménykedem, de már kiszámoltam, hogy a következö jónás nap is megint a mensi idejére esik. Hátha sikerül jónás nélkül is....szerintetek tényleg van olyan (esetleg hallotatok is konkrét esetröl) hogy valaki a mensi ideje alatt esik teherbe ??

Ja, és még egy kérdés: egy másik topicban olvastam, hogy valamilyen korongot is használnak a lányok a peteérés időpontjának megállapítására. Erről tudtok valamit ? Előre is köszi, ha tudtok segíteni !
zsizsik
 
 


Hol van mindenki???CICMERÁK???KEREKES???STB...................!Kép

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Elöször is üdv.mindenkinek!Kép
Látom itt már egy elég kialakult csapat van.
Azért jöttem ebbe a topicba, hogy segítséget kérjek tőletek.Van már két gyerkőcöm(Márk 4 éves,Kristóf pedig most múlt 1).Igazából a Jónás módszer érdekelne,mivel szeretnénk még egy babát.Előre bocsátom hogy bármilyen neműnek nagyon örülünk,de ha már van egy ilyen természetes módszer,akkor szívesen kipróbálnánk(hátha kislányt hoz a sors...meg a gólyaKép)
Honnan lehet letölteni a naptárt??(mert olvastam hogy letöltöttétek valahonnan)
Azt is hallottam hogy személyesen is elkészítik az ember Jónás naptárát egy erre szakosodott szakember, valahol Pesten??Ti erről tudtok valamit??
Előre is köszi a segítséget!
Gratulálok mindenkinek aki babát várKépKépKép
Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Megint én vagyok!
Bea!
A másik topcból kiolvastam a webodalt ahonnan le lehet tölteni a naptárt.Sikerült is,de ebből hogyan látom hogy milyen nemű lesz baba???????????
Lehet hogy én vagyok béna...bocs.
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny! Ha a piros vonalnál látsz egy olyan jelet, hogy egy karika és lefele egy kereszt, az lányt jelölt. Karika és egy nyíl felfelé, az fiút. Ha nem látsz jelet, azt jelenti, hogy nem biztos akkor a baba neme. Hát a szakember... Olvass vissza! Valaki írta, hogy letöltötte ezt a naptárat, majd elment ehez az emberhez, aki detto uezt adta neki, csak ő ugye nem kevés pénzért. Remélem segítettem Kép

Bea! Én a Várandóságon belül a 2007-es topikba írok. Ott látod a baba képét is, meg feljebb írtam róla. Te mikor mész dokihoz?

Cic
cicmerák
 
 


Cic!
Köszi a segítséget!!KépKépKép
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Ha érdekel a Jónás módszer legfontosabb lényege, és hogy pontosan hogyan kell használni a naptárat, akkor keress meg priviben és átküldöm neked a pontos használati útmutatót. Sokan csak a naptárat nézik, és nem teljesen használják a módszer többi jelölését (amit neked kell minden hónapban a naptárban bejelölnöd), ami egy bizonyos nemű gyermek fogantatásánál igenis fontos. Címem a profilban benne van.

Bea! Ebban a hónapban szüneteltettük a kisfiú ügyet, pedig fiús hónapom volt és minden összejött volna, csak ki voltam bukva a sok munkától, meg a legkisebbik mostanában nagyon nyűgős.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Zsuzsa!
Köszi,írok priviben!
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Zsuzsa!

Én a PCO-s topicban szoktam irogatni. Olvastam a Jónás módszerről, le is töltöttem, de értelmezni nem nagyon tudom. A jelek okésak, de a vonalak már nem egyértelműek.
Tudnál segíteni?

Köszi,
Nóra
nóra1
 
 


Szia Nóra!

Ha írsz egy email címet, akkor neked is leküldöm a részletes magyarázatot.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!

Megint én... csak annyi, hogy nem jött össze... késett vagy 3-4 napot, de végül megjött. Talán majd most.
csakegysokadnick
 
 


Szia Zsuzsa!

revhegyi@freemail.hu a címem.
Előre is nagyon köszi!

Nóra
nóra1
 
 


Sziasztok!
Le tudná nekem valaki írni ennek a módszernek a lényegét, hogy hogyan kell alkalmazni. Most olvasok róla itt nálatok..és felkeltette az érdeklődésemet! :shock:
judkreativ@freemail.hu
Előre is nagyon szépen köszönöm! Kellemes napot! Judit :lol:
coolcaty
 
 


Cicmerák!! :)
Nekem is megnézed,hogy milyen 9 hetesen a babám :?: :?: :?:

Kép
bea27
 
 


Coolcaty!

Küldtem neked emailt a lényegről.

Zsuzsa
kerekes97
 
 


Bea! Hol találom?
cicmerák
 
 


Cicmerák!!Nézd meg a 2006 a mi évünknél a babám mai UH képét!!Cuki nagyon!!!Olyan cuki volt,ahogy "integetett",meg bólogatott a fejével.Ma aztmondta a Doki,hogy 9-10 hetes vagyok!!:)

Kép
bea27
 
 


Zsuzsa! :)

ment privi is. :) mailcím a profilomban és nagyon köszi a segítséged az értelmezésben, ha megteszed! :)

Dóri
Vendég
 


Sziasztók ! Olvastam erröl a Jónás naptárol megis találtam csak az a baj hogy angolul van és én sajnos nem tudok angolul. Ha tudna valaki segiteni azt meg köszöném.Nagyon érdekelne engem.
nagyné éva
 
 



Kerekes!
Küldenél nekem is egy e-mailt a lényegről? [url]kom@isiscom.hu[/url]
moni
 
 


Szia Éva!

Miben lehetünk a segítségedre? Letölteni vagy értelmezni nem tudod a naptárat?

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Szia! Bocsi de egy kicsit lassú a gépem.Tudom hol találhatom meg csak az a baj hogy angolul van és nem értem.
nagyné éva
 
 


Szia Zsuzsa!
Megint én, most nézem 11 elött irtál.Most meg 13.15 . Remélem sikerül egyszer ,egyszere a gép elött ülni. Elöre is köszi ha tudsz segiteni. Évi
nagyné éva
 
 


Szia!
Meg én vagyok. Nekem is jó ha el tudod küldeni e-mail ben.
köszi Évi
nagyné éva
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: