Új privát üzeneted érkezett!

Cat Kép
Dobom a leírást Neked is Kép Én még Apát nem tudom, hogyan cserkészem be, mert a múltkor sem volt kedve jönni... de muszáj lesz neki, mert a két manóhoz kell két gyerek! vagy nem?? Kép Kép Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Mi is megpróbálunk menni + 1 nagymamival! Sütés-főzést nem nagyon vállalok, de üdcsit meg valami ropogósat igen!!!

Noémi,
nagyon sajnálom, de lehet, hogy nem is volt egészséges a kisbabó, akkor már így jobb! Kicsit pihizzetek és hajrá!!!

Orsoly,
ha belefér a képviselő az idődbe, légyszi!!!

Cat,
igen gyorsan eltelt az idő, főleg így hogy még siettettem is!
Már azért kicsit meg vagyok könnyebbülve!

Pusza mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Én Beszti féle tésztasalira gyúrok Kép Kép Orsoly képviselőfánkjából én nem is ettem Kép Kép no, majd akkor most Kép Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Lányok Kép jó talit nektek! Jövőre én is jövök, jó? KépKépKép

Köszönöm a sok bíztatást, nagyon jót tettetek velem. A baba biztosan életképtelen volt, ezért halt el, de az ember lánya nagyon sajnálja magát, mert már így is azt gondolja, hogy sokat szenvedett, és hogy már megérdemli. De valószínüleg még nem jött el az idő. A műtétből mára teljesen felépültem, két nap alatt, úgyhogy nincs semmi bajom, még csak nem is vérzek. A kedvem azt hiszem a régi, köszönöm mégegyszer nektek! Nem adjuk fel!

Gratulálok Sziszusnak az ikrekhez, Minyu Kép neked pedig kitartást, rendben lesz a kisfiad.

Puszi mindenkinek

Noémi
Vendég
 


Sziasztok!

Látom nekem megszavaztátok a tésztasalit!KépKép Akkor közkívánatra: én tésztasalitKépKép vinnék.

És mi a dátum??? Valahol lemaradtam...

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Május 7 Kép Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


ZituskaKép
Még tavaly írogattam az 1-el feljebb lévő topikba, és úgy szurkoltam nektek!!!Úgy örülök és szívből gratulálokKépKép
kirri

KépKép
KépKép
kirri
 
 


ZITUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EL SEM HISZEM, ŐRÜLET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HUUU, DE ÖRÜLÖK NEKED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DE KAR, HOGY OLYAN MESSZE LAKSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Noemi!

Nagyon sajnalom, es orulok, hogy felepultel mar mar a mutetbol. Meglasd jon hamar az uj baba...
Drukkolok neked nagyon.

Bea!

Nagy gratula, emlekszem rad meg regrol!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Noémi, most olvaslak, rettenetesen sajnálom amit át kellett élned, vagyunk így páran, de látod nekünk is sikerült ha keservesen is de összekaparni magunkat, Neked is tuti sikerülni fog. Visszavárunk mielőbb

Ta-li-sta

Edi+Soma+Sára
Doris+Lili+Gergő+Apa - édesség, rágcsi, üdítő
Cat+Samu+Oli+Zoli - biosüti, gyümölcs sali
Orsi+Levi+Máté+Karcsi - tiramisu, üdítő
Beszti+Nátán+Hanna - tésztasali
Orsoly+Lackó+Botond - képviselőfánk ?megszavazzuk ?
Alena+Zéti+Gábor apu- sült husi vagy egybefasírt
Leone+Dana+Apa
Bea
Hurki+Balázs - édes süti
Humi+Kristóf
Redit+Bálint (talán apa) - szőlős sajtsaláta+friss pékáru, üdítő
Marcsi+Levi - majonézes krumplisali
Bogár+Eszter - sós süti
Nikie+Bogi - csokis piskótatekercs
Hóvirág+Mili+nagyi - üdítő+ropogósű

Jó éjszakát Erika
hurki
 
 


Bea, Cat, Bogár,

Köszi az invitálást. Ahogy látom, máj. 7 az idõpont, ami egybeesik a szakdolim, egy régi adósság, átadásának napjával, most ezen dolgozom. Másrészt annyira nem jelentkeztem mostanság, hogy elveszettem már a jogosultságot a talira, szerintem.
Egyelõre inkább megpróbálok többet jelentkezni.

Luca- köszi a kérdést, 15 hónapos, és egy irtó jó gyerek, vidám, nyugis, este 8-kor alszik mint a kisangyal...Kopp-kopp-kopp. De azért ébred éjjel o is, és tápit iszik ilyenkor, errõl most kezd csak leszokni. Egyébként o azóta nagyon jó gyerek, mióta tartjuk a napirendjét, nekunk ez vált be.
Sokat játszóterezunk vele, szinte mióta ulni tud, vittuk hintázni, már tavaly nyáron is 7-8 hósan.

Megpróbálok képet csatolni róla, még nem csináltam ilyet, most kiderul, sikerul-e.

Bella

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Nem sikerult.

Még nem adom fel.

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Sziasztok!

Noémi!
Én is nagyon sajnálom ami történt.Kép Amit írtam neked problémát az tipikusan épp 9-10. hét közti vetélést, elhalást okoz. Csak egy tanács: én a helyedben,ha lelkileg helyrejöttél utánajárnék a véralvadási tényezőknek, mert így megelőzheted, hogy ha ez a gond, újból bajt okozzon. A következő baba előtt még épp beleférKép Ha akarod megírom hova menj. Aztán legközelebb nem lesz semmi gond és hamarosan jó hírekkel jösz majd!!! Ez tuti!!!!Kép

Hurki,
A köv. talis táblicskuba beírod majd,hogy mi üdítőt, édességet és sósat viszünk?

Orsoly,
Ez teljesen jó ár, én 25-ért és 30-ért láttam hírdetni. Nekünk ez így jó.Kép Köszi!!!Kép Nektek nem korai az aug. vége, akkor már biztos, hogy nem kell nektek a kocsi? Tényleg, 3 vagy 5 pontos az őve?

Karmen,
Nem irigyellek Orsi rossz evése miatt. Nem lehet könnyű rábeszélni őt, hogy egyen. Jobban vagytok már? Gyógyuljatok meg minél hamarabb!!!

Jó éjt!
Humi
humi
 
 


OrsiKép
mail ment.
BogárKép nem tennél fel 1-2 képet a "festményeidről"?
Noémi Kép örülök, hogy jobb kedvűen.
Most csak ennyi.
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


JóregKép

Megpróbáltam visszaolvasni: először is köszönöm mindenkinek a gratulátKép

Noémi: én is borzasztóan sajnálomKép

Cat: tegnap átmentem a BMC-be, a laboros csajokhoz, hogy vegyenek már le egy HCG-t. Miután közöltem, hogy múlt szerdán 267 UI/l volt, azt mondták, csináljunk inkább egy UH-t. Betereltek Zekéhez (soron kívül-még jó, hogy fehérben mentem át), aki lefotózta Bogyót. 5mm-es "nagyságú"Kép
Zeke egyébként rendes volt, gratulált, és megiratta az asszisztensnővel a papírt, hogy ne dolgozzak, pihenjek otthon.
Most már el merem (merjük) hinni, hogy tényleg van itt valakiKép

Hurki, Doris, orsoly, icsilya (bocs, ha vkit kihagytam): mennék a talira, de mikor??? Azt kitaláltam, hogy Edihez (ha odatalálok..). Ja, persze, ha elolvasom, már rögtön a dátumot is tudomKép A május 7 jóóóKép, viszek két pesztrát is, ha hajlandók eljönni velemKép

Bogár: ha jól számolom, 5hét+4nap. Nagyon viccesen néz ki így leírvaKép

puszi:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


JoviKép
Na meg ne halljam, hogy röntgenbe dolgozol!!! Innentől szigorú pihi, és a két kiscsaj kiszolgál majd.KépKép Gratulálok a manóhoz, és problémamentes terhességet kívánok.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok,

ZitusKépKépKép
ez aztán a jó hir igy reggel. Hatalmas gratula, vigyázz magatokra

NoémiKép
nagyon sajnálom

JoviKépKépKép
bár én később kezdtem el irogatni a fenti topikba, nem emlékszem rád, de nagyon örülök, hogy sikerült. Hatlams gratula Neked is.

Rólunk: tegnap voltunk dokinál, Ficánka méltó a nevéhez, mindig kimászott a képből, de azért sikerült őt videóra venni, hogy a nagyszülők is megnézhessék. Már 53 mm, nyakiredő szuper a doki szerint minden rendben.

Én nem értem azokat az eseteket, mikor végtaghiányos babák születnek, az UH-n még az ujjacskái is felismerhetőek voltak és nem csak én ismertem fel, hanem a férjem is. Teljesen oda van a picitől a doki meg csak mosolyog rajtunk, ahogy ott örülünk magunknak a rendelőben.

Már megint egy kisregény irtam, bocsi mindenkitől
Anita
11+6

Anita és Kyra
Kép
anita24
 
 


Jovi Kép
Küldjek útvonaltervet?

Edit Kép
mailed megjött, amint lesz egy szussz időm válaszolok és csatolom az ígérteket.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


KirriKép
KösziKépKépKépKép

DodoKép
Itt is kösziKépKépKépKép Az aloés cuccokat ki fogom próbálni!Kép

AnitaKép
Neked is kösziKépKépKépKép
Úgy néz ki, a Gynexnek nálam is lett hatása!!KépKépKép

Csajok!Kép
Este jövök a hírekkel!!!Kép Bár Uh még nem lesz, de azért csak lát a doki!!Kép

Este másfél óránként ébredtem, mert még mindíg görcsölget a pocimKép De csak éjszaka, nappal szinte semmi bajom! Hogy lehet ez??

PusziKép
Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Először is Jovikának nagy gratula!Kép

A talira mégiscsak 3-an megyünk, az egész család, párom majd fotózgatKép Szóval Nikie, Bogica, és Joci.

Látom sokan leszünk.Kép

PUSZI MINDENKINEK
Nikie
nikie
 
 


Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy nektek volt hányingeretek kora terhesség alatt? Nekem nincs, és azt hallottam, hogy ez a kevés hcg miatt van, ami utalhat valami gondra.....

Amúgy én egy "... megint megjött"-ös vagyok, de évek óta nem írtam, és addig, amíg nem biztos, hogy megmarad a baba, nem fedném fel kilétemet....

Gratulálok mindannyiótoknak a gyönyörű babákhoz!
shaloya
 
 


Shaloya!

Kép Kiváncsivá tettél!
Nekem egyik gyermekemnél sem volt hányingerem, mégis itt vannak épen és egészségesen.KépKép
Szerintem ez alkati kérdés is, bár én is olvastam róla, hogy a dokik is szeretik a hányingert, mert az állítólag jobb, erősebb terhességet jelez. Mit mondanának erre azok, akiknek volt hányingere, de mégse maradt meg a baba...Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Hát, nekem már volt egy terhességem, erős hányingerrel, aztán elhalt.... szóval, nem is tudom...
Örülök, hogy te sem voltál egy hányingeres kismami.
viszont minden más tünetem megvan. Pl. pisilés ezerrel, mellfeszülés, duzzadt has, savanyú kívánása, hőm az egekben..... fáradékonyság. Csak az a fránya hányinger nem akar jönni.
shaloya
 
 


ShaloyaKép
Én is kíváncsi vagyok nagyon!Kép
Nekem csak a 8. héten kezdődtek a hányingeres napok, de Orsinak egyáltalán nem is volt hányingere, már pár nappal ezelőtt beszéltünk róla. Nem jelent semmit ennek a tünetnek a hiánya.
Próbáltam rájönni a stílusodból, hogy ki lehetsz, de nem ment.KépKép

NikieKép
Hogy vagytok ? Bogiról van képetek ?

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Szia CatKép
Szóval még van időm a 8. hétig. Ma vagyok 6+3.
Gyönyörűek a fiaid!!!
Ami késik, nem múlik. Ha megmarad a baba, kijövök az inkognitóból, de addig babonából nem...:d
(hogy van a röhögő jel? totál elfelejtettem)
shaloya
 
 


Humi Kép adsz elérhetőséget akkor nekem? Utánajárnék. Ez a dolog azért is fura, mert szombaton volt a műtét és már hétfőn nem is véreztem. Ma már betét se kellett (elnézést a részletességért). Zeke csinálta a műtétet és tegnap rámförmedt mikor felhívtam, hogy örüljek neki, hogy ilyen gyorsan rendbe jöttem. Szívesen elmennék még egy-két vizsgálatra. Köszönöm szépen.

A többieknek is köszönöm!

Jovi Kép gratulálok az 5 mm-eshez! Pihenjél sokat!

Shaloya Kép nekem se volt hányingerem. De azt mondták ez még nem jelent semmit, sajna nem ettől függ. Szorítok neked! Mennyi idős vagy?
Vendég
 


Shaloya Kép közben már meg is írtad. Szorítok nagyon!
Vendég
 


Shaloya Kép
Nekem elég magas volt a hcg-m, és egyszer sem volt hányingerem a fiúkkal, a progim is nagyon magas volt, tehát szerintem nem függ a kettő össze.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


NoémiKép
Írok doki elérhetőséget, de nem érem el a profilod. Ezt írja ki rá:
"A kért profil többé nem létezik. A profilt létrehozó felhasználó töröltetett a rendszerből."
Nem igazán értem az üzenetet. Úgy tűnik ismét probléma van a Babanettel. Írj egy email címet légyszi.

AnitaKép
Mi is Ficánkának hívtuk a kisfiam amíg a pocakban lakott, azóta Fici, Ficak a beceneve.Kép Ő is az első Uh-n kapta ezt a nevet.

Humi
humi
 
 


Shaloya Képén ismerlek?
Jovi, hatalmas nagy gratulaKép, de jó, hogy jössz KépAbból az első taliból így már csak Virág hiányzik KépÚgy szeretném, ha ő is hamarosan csatlakozhatna hozzánk.
Orsi azt az útvonaltervet léci nekem is küld el Kép köszi
Orsoly nem mer jelentkezni Kép Pedig mindannyian a képviselőfánkjára szavazunk Kép

Edi+Soma+Sára
Doris+Lili+Gergő+Apa - édesség, rágcsi, üdítő
Cat+Samu+Oli+Zoli - biosüti, gyümölcs sali
Orsi+Levi+Máté+Karcsi - tiramisu, üdítő
Beszti+Nátán+Hanna - tésztasali
Orsoly+Lackó+Botond - képviselőfánk ?megszavazzuk ?
Alena+Zéti+Gábor apu- sült husi vagy egybefasírt
Leone+Dana+Apa
Bea
Hurki+Balázs - édes süti
Humi+Kristóf - üdítő, édesség, sósság
Redit+Bálint (talán apa) - szőlős sajtsaláta+friss pékáru, üdítő
Marcsi+Levi - majonézes krumplisali
Bogár+Eszter - sós süti
Nikie+Bogi+Joci apu - csokis piskótatekercs
Hóvirág+Mili+nagyi - üdítő+ropogósű
Jovi+2 nagylány talán

Szépen gyarapszik a társaság, ez már ovodának is beillik KépApatársaság is gyűlik, mit fognak ott csinálni? Száműzzük őket a sufniba? KépFürjem még nem jelezte hogy jönne, de ha meghallja, hogy közben apabuli is lesz tuti jönne Kép
Erika
hurki
 
 


Noémi, nagyon sajnálom a babádat. Borzasztó lehetett. Sok sikert, kitartást kívánok, hamarosan beköltözik a pocaklakó, meglásd.
Nagyon köszönöm a drukkokat.

Orsi, akkor megnyugodtam.... viszont két csodaszép fiad van, nekem ennyi elég.
shaloya
 
 


HurkiKép Hát én ismerlek, úgyhogy valszeg Te is..Kép
shaloya
 
 


Humi Kép mocsary_noemi@hotmail.com

Köszönöm szépen.

Noémi
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Talival minden oké, magamba fordulva csendben meditálgatok, így próbálok rákészülni a nagy napra.Kép Zoli közölte nincs az a motiváció, amiért ő itthon maradna, annyit vállalt, hogy a közelben lesz és ugrik, ha valami gáz van. Beszerveztem viszont a takanyánkat segíteni, tányérokat, poharakat osztogatni, mosogatni, kilocsolt üdítőt törölgetni, gyerekeket terelgetni. Ő egy fiatal csajszi, még nincs gyereke, na ő szegény tényleg nem tudja mit vállalt. Bár az enyéimet simán itt szoktam rá hagyni egy-egy fél órára és jól elboldogulnak egymással.
A kimithozra én a változatosság kedvéért sütnék egy vödörnyi fasírtot, AlenaKép neked meg maradna a sült husi. Jó lesz így? OrsolyKép igen, igen!!! képviselőfánk!!! csak sokabbat!!!Kép BesztiKép a tésztasali meg már nem is lehet kérdésKép
BeaKép JoviKép gratulálok, örülök, hogy ti is jöttök. Szép lassan mindenki visszatér.KépKépKép
Bárcsak Virág is jönne már!

Útvonalat küldök majd mindenkinek, kicsit megint változott, mert a főútról most már közvetlenül be lehet kanyarodni a mi utcánkba.

Addig is puszi mindenkinek,

"szegény" Edi
edi
 
 


Humi! már nem beszélem rá Orsit az evésre, mert tudom neki tényleg ennyi kell. Kinálom amikor itt az ideje, és amennyit akar annyit kap, befejeztem a könyörgést. Elfogadtam ilyennek.
Orsi és én meggyógyultunk, most a férjem beteg.

megint irigy vagyok a tali miatt, de sajna nincs pénzem felutazni most. Még az iratokat se tudom hogy potoljuk. Majd pénzt kérek a szülinapomra, valszeg abbol.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Shaloya Kép

Nekem a háromból egyszer sem volt hányingerem... Kép

Katie
katie
 
 


Shaloya Kép
Ha Erikával ismeritek egymást, akkor valószínűleg mi is ismerjük egymást!
Most jár az agyam, hogy ki az, aki a "régiek" közül nem lett babás, de ha meggebedek sem jut senki eszembe... nagyon-nagyon furdalja az oldalam a kiváncsiság.

Hogy mit csinálnak az Apukák? Vigyáznak a gyerekekre!!!! Kép Kép Kép Kép
mi meg anyukák addig tudunk jót beszélgetni.

Edi Kép
a fasírtod szuper Kép Kép Volt egy sejtésem Zolival kapcsolatban - bejött Kép Kép Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Shaloya KépMost elmagyarázom Neked miért rossz ha nem mondod el nekünk. Kép Nos amig Te magad sem mered elhinni, addig folyamatosan negatív hullámokat generálsz magadnak. El kéne már hinni, hogy egy pici élet növekszik Benned és ott is marad és egészségesen meg fog születni. Azzal tudod a legtöbbet segíteni a babádnak, hogy bízol és hiszel benne. Már toporzékolok, tessék eláruln. Kép A viccet félretéve a gondolataidnak tényleg hatalmas erejük van. Kép

Edi+Soma+Sára - fasírtnyi vödör
Doris+Lili+Gergő+Apa - édesség, rágcsi, üdítő
Cat+Samu+Oli+Zoli - biosüti, gyümölcs sali
Orsi+Levi+Máté+Karcsi - tiramisu, üdítő
Beszti+Nátán+Hanna - tésztasali
Orsoly+Lackó+Botond - képviselőfánk ?megszavazzuk ?
Alena+Zéti+Gábor apu- sült husi
Leone+Dana+Apa
Bea
Hurki+Balázs - édes süti
Humi+Kristóf - üdítő, édesség, sósság
Redit+Bálint (talán apa) - szőlős sajtsaláta+friss pékáru, üdítő
Marcsi+Levi - majonézes krumplisali
Bogár+Eszter - sós süti
Nikie+Bogi+Joci apu - csokis piskótatekercs
Hóvirág+Mili+nagyi - üdítő+ropogósű
Jovi+2 nagylány talán

Puszkamuszka Erika
hurki
 
 


ShaloyaKép
Egyetértek HurkiKép okfejtésével, szerintem sem tesz jót (nekünk főleg nem), ha nem feded fel a kilétedetKépKép

HurkiKép
Remélem hamarosan Virág is velünk lesz.Kép

KarmenKép
Sajálom, hogy nem tudsz jönni a talira, de remélema következőn már ott leszel.Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Megszülöm és felnevelem!!!!!!! Így döntöttem....Kép
(jéééé, megvan a röhögőfej...)
shaloya
 
 


Edi Kép
Rendben van így, akkor én viszek sülthusit. Párod most már maradhat otthon, annyi fiú lesz neki társaságnak. Orsi Kép ötlete jó, addig a fiúk vigyáznak a gyerekekre.

Karmen Kép
Ne szomorkodj, biztos lesz még tali, amire majd el tudsz jönni.

Shaloya Kép
nekem csak egy tippem lenne, de a stílus talán nem stimmel...Még gondolkozom. Vagy ha eltalálom, akkor megmondod, hogy igaz-e?

Alena
alena
 
 


Shaloya Kép
Azt azért áruld el, hogy mi is ismerjük egymást??? mert akkor csikorgatom még egy kicsit az agytekervényeimet.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Shaloya: nekem sem volt hányingerem. Most sincs, inkább olyan diszkomfort-érzés tör rám időnként. Az a "jönne a büfi, de mégsem"Kép
Én meg nem is merek tippelni...pedig, elvileg én is ismerlek, nem?
Én is osztom a többiek véleményét. Nekem a férjemmel és 1-2 jóhiszemű, kissé negatív, vagyis inkább kevésbé optimista barátnőmmel is fel kellett vennem a "harcot". Azt mondtam, hogy biztosra még 20 hetesen sem mehetünk, akkor is történhet (de nem fog!!) nagy-nagy baj, de ez a baba akar minket, azért jött. Nekünk sem szabad ilyen negatív gondolatokkal bombázni őt, mert még meggondolja magát.

Edi, te szegényKép iggen, kérek útvonaltervet!Kép

Ja, lányokkal, vagy anélkül, de megyek. Kusz-kusz jó lesz kajának?Kép

Puszi mindenkinek:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


fúúúúúúúúú van egy tippem ki is lehet a bújkáló kismamink Kép... egyre jobban fúrja az oldalam a kiváncsiság Kép

Jovi Kép
Kusz-kusz is nagyon fincsi. Édesen vagy sósan szoktad csinálni?

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nekem se hányingerem, se cicifeszülésem, se pisiingerem nem volt. 3 napig volt mindjárt megjön érzés, aztán az is elmult. Csak akkor éreztem valamit amikor megmozdult a baba. Mondjuk nem hiányoltam a rosszulléteketKép

Alena! tényleg olyan jo lenne lejutni egy talira

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!Kép

Megjöttem a dokibácsitól, és szerinte is babát várok!!!!!KépKép
Kaptam Duphastont és Pipholphen-t a hasfájásomra, és kúpocskát a gombára, és vett le kenetet citológiához. És a legfontosabb: pénteken megyek UH-ra!!Kép
Azt mondta, hogy nem kell megijedni, ha még nem nagyon látunk senkit, mert még fiatal a terhesség, akkor jövőhéten megismételjük!Kép
Nagggggyon várom a pénteket!!KépKép

PusziKép
Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


ZitusKép
Nagyon örülök!

Kép

JoviKép
Kusz-kusz nyami.Kép A 2 csajszi jön ? Úgy megismerném őket.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Zitus Kép
HURRÁ_HURRÁ_HIPP_HIPP
nem belepof.De mi a fenéért kaptál pipholphent??? azt nem koraterhességnél szokták adni, hanem már a vége felé, ha sokat keményedik a kismami.
Mennyi idős vagy most?

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


CatKép, OrsiKép
KépKépKép

OrsiKép Azért kaptam Pipolphent, mert főleg éjszaka fáj a hasam, kb. másfél óránként ébredtem arra, hogy görcsölKép - semmit nem aludtamKép. Ezért adta, mert azt mondta így nyugis lesz az éjszakám!KépKép

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Ja, hivatalosan 4+4 vagyok, de mivel nekem tuti később volt minden 2 nappal, ezért igazából 4+2!Kép
De asszem mindenhova úgyis a hivatalosat kell írni!Kép

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


ZituskaKép
Én a terhesség alatt(ill. a többi szobatárs-kismami) azért kaptam Pipolphent, hogy nyugodt legyek és pihenni tudjak(a 8. és a 14. héten feküdtem bent 5 napot koriban)
Ez nekem új, hogy görcsre adják???...
Ne izgulj, nyugi és pihizz sokat, rendben lesz minden.Nagyon jól tetted, hogy a gombát azonnal kezeled.
pussz
k

KépKép
KépKép
kirri
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?