Új privát üzeneted érkezett!

Rita, Lexi 2 éves, de detto ezt csinálja. A 3 hónapos kisfiam sokkal jobban viselkedik. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze nagyon örülök hogyMarci ilyen jó alvó baba:)))
nekemis furcsa volt Máté után hogy Barni ilyen jó...igaz nagyon Máté se volt rossz...3 hós koráig hasfájós volt ez este 7-től este 10-ig percre pontosan ordítással telt:)))
utána ahogy betöltötte a 3. hónapot mint akit elvágtak.......
Barni meg egyáltalán nem volt hasfájós és 6 hetesen
taludta az éjjeleket:))))

Rita ti is jó áron szerzitek be a pelust....mi ezt a 100 db-sat 3000 ért vesszük......esetleg 3600 attól függ mennyi a db ára......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Örülök, hogy osztjátok a véleményemet a kilók leadásával kapcsolatban. Én 31 évesen szültem Bnecét, vele annyi kilóval jöttem ki a kórházból amennyivel fogant, DE a szopi alatt híztam... :twisted: és bármit csináltam, nem mozdult a mérleg lefelé addig amíg szoptattam.
Most meg már 34 éves múltam és dettó ugyanaz a helyzet. Mármint most ugyan nem híztam szülés óta, viszont nem is nagyon fogytam le azt a 3-4 kg-ot ami rajtam van.
Pár napja totál leálltam az édességről, remélem lesz hatása! (MOst már kicsit nyugodtabb vagyok Gergővel kapcsolatban, így kibírom csoki és süti nélkül. :P )

Rita, az én Férjem is szereti a mostani fenekemet. :wink: 8) 8) 8)

Beze, Rita, én is kezet fogok Veletek, engem is sokkal többet ugráltat Bence, mint Gergő. Ezt leginkább olyankor veszem észre amikor a Férjem elviszi magával Bencust és hirtelen úgy érzem, hogy "kapok levegőt". :D

A pelenkát én mindig kuponokkal szoktam venni. Most 150 darabos Pempörsz pelust vettem 6000 Ft helyett 4500 FT-ért. A Dm-ben szoktam 50 pontos kuponfüzetet venni és abban van egy olyan kupon amivel egy terméket 25 %-kal olcsóbban lehet venni. Nekem elég sok pontom van a kártyámon, így ezt szoktam kihasználni.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

Pedi, Gergő egyáltalán nem büfizik. Amikor született, azt sem tűrte el, hogy a vállamra tegyem szopi után. HA mégis nyelt levegőt, akkor még fekve, szopi közben félrefordult és böfögött, majd evett tovább. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Beze, Gergő is mostanában állt rá arra, hogy 9 órát is kibír evés nélkül. Fél 7 körül eszik, majd legközelebb 3-4 óra között. :D :D :D Ez így már egész jóóóóóóó!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


az szeretném kérdezni, h kinek milyen autós ülése van ki mit javasol, anyu kocsijába lenne.

a bebe confort axiss jön be nekem a kifordíthatósága miatt, de viszont nem isofixes.hm?

KépKép
dike
 
 


Dike, ezzel szerintem még ráérsz. Ez a fajta ülés csak kb 10 hónapos kor után kell majd. Addig meg lehet, hogy kijön valami még hiper-szuperebb, mint mait írtrál.
Nekünk egyébként sima Pierre Cardin van. Ez:
http://www.bababirodalom.hu/product.php?id=209
AZért szeretm, mert dönthető a háttámlája és amikor utaztunk hosszabb távon és elaludt Bence, akkor hátranyúlva egy mozdulattal lehetett dönteni, hogy kénylemesebb legyen. Olyankor félig fekvő helyzetbe lehet állítani.

Egyébként tapasztalatból mondom, hogy nem nehéz oldalról sem bekötni a gyereket az autósülés biztonsági övével. :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


dike. most azt olvasom róla, hogy ez csak 9 kilótól van.
ezt olvasd el. itt megbukott ez az ülés.
http://galeria.totalcar.hu/technika/200 ... ic=1030315

nekünk eddig bejött a maxi cosi. mi nagyobbat is ilyet fogunk venni, mert az isos talpunk is megmarad, amit most használunk a hordozóhoz.

csillag: nekünk is a pempörsz jött be eddig a legjobban. most váltottam a 2-esre, mert bogi combjait elszorította az 1-es. :lol: :oops: :lol:
ma este mértem és 3660g!!!

beze: gartulálok marcusnak a hosszú, nyugis éjszakákhoz!

nita: várom nagyon a három hónapot boginál, hogy a hasfájás elstűnjön.


tudtok valami praktikát a tejkiütések ellen??? bogi arcocskája nagyon csúnya. rengeteg van rajta.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Dike még szerintem is ráérsz ezzel....igaza van Virágnak))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag: én kb 3-szor kötöttem be bogit, de már az első után eldöntöttem, hogy rendelek egy talpat a hordozónk alá, mert tragikus volt. én tiszta kosz lettem, mire nekidőlve áthajoltam benyomni az övet.
ez szupi ez az ülés, ami bencusnak van!!! lehet, hogy anno ilyet is kipróbálunk majd.

dike: majd próbáld ki, hogy a hordozótokhoz elég hosszú-e az autód öve. nekem kb 5cm-em van, ha azzal kötöm be.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, én nem is vettem 1-es méretű Pempörsz pelust, rögtön a 2-t adtam Gergőre és abból sem folyt ki a cucc. HA jó emlékszem ebből kb 2,5 óriás csomaggal használtunk el, utána váltottam a 3-ra. Szóval nem vártuk ki a 6 kg-os testsúlyt. Amikor láttam, hogy már a 2 combgumi közé folyik a kaksi, akkor cseréltem le.
Ugye mondtam, hogy nagyon car bekötni a gyerekülést csak simán a biztonsági övvel??? Én úúúúúúúúgy utáltam Bencénél... most viszont szeretem ezt az egyszerűbb megoldást. :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: horror dolog!!!!!
és, hány kilósan váltottatok a 3-asra?

tejpöttyökre valami?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lassan elköszönök! még van pár órám aludni. kíváncsi vagyok, most bogi meddig alszik, mert ma a 4-es kaja után nem aludt vissza, hanem 7kor a cicin aludt csak be.

nyugodt éjszakát Mindenkinek!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hoztam képet Gergőciről:

Kép

Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, a tejkiütéssel nem tudsz mit tenni, szép lassan tisztulni fog Bogi bőre. kell hozzá pár hét. Nálunk Bencén nem volt sok, viszont Gergőnek még a vállaira, nyakára is lehúzódott ez az egész. :? ez csak esztétikai dolog, az anyai hormonok ürülnek ki a szervezetéből.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


hihetetlen fickós!!!!!
és milyen ügyes!!! gratulálunk Nektek!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pelus, ha jól emlékszem kb 4,5 kilósan váltottunk méretet.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!

Remelem mindenki jol van, csak bekukk. Visszaolvasni nincs idom sem enerdzsim:). Csak egy peppet vagyok faradt. hehe

Virag, most latom, hogy Gerogoci 4 honapos! Majdnem ledoltem a szekrol!!!!! Most szuletett, ne sziiiiivassonnnn maaaaaa`az elet, hogy ez 4 honapja volt!!! Remelem jol vagytok es Gergoci szepen tornazik Anyukajaval es Bencurkava!

A fotokat az megneztem, Kati szepek vagytok Bogival. Nagyon cuki ahogy alszik!:):)hihi olyan kis harapni valo!:) A kis zabagep, mi?:):)-ezt csak ugy irtam mert multkor irtad, hogy a Bogi egy zabagep!:)

Cham, azert megyjegyeznem, hogy jol nezel ki, csinos vagy! Es szep! A poci is csini!

Majga, a Te pocid is szepen kerekedik es Te sem mondhatod el magadrol, hogy dagadsz, mint a pek kutyaja! :wink: :D :lol: :mrgreen: -nade tenyleg, nem hiztal sehova!
:wink:
Vendég
 


Virag, tenyleg nagyon fickos Gergo!!:) Es a cseresznye szajat most sem tudom nem megjegyezni!:):) Nagyon szepen emeli a fejet, szepen, stabilan tartja magat! Latszik, hogy eros is! Ugyesek vagytok, gratulalok Nektek!
Vendég
 


virág, nagyon szép Gergőke!!! Mekkorát nőtt! :D na gyors hajtéma, te vagy a fotókon, amit belinkeltél? Mert nagyon tecc 8) 8) 8) szóval szőke, az nem olyan egyszerű.....habár én barna vagyok, talán azért mondom, meg sok a vörös pigment a hajamban és mindig sárgult mikor szőke volt, azt meg utáltam, de a hamvas sem tecc, mert az szürke...ha 1-2 árnyalatot akarsz világosítani, akkor elég 6% H2O2-t keverni a hajfestékhez, ha 3-4-et, akkor 9%. Mivel nincs sok ősz hajad, nem kell bele natúr szín. Szerintem vmi bézsszőke vagy gyöngyszőke kéne, 9-es vagy max 10-es árnyalat. (az enyém 6-os ugye, az meg igen barna)
mindjárt nézek neked konkrétumot a wella honlapján.

chamomilla
Pécs
 
 


Csajok, köszi a fotó dicsit! Gergő tényleg olyan nagy már!

Bogi, cseresznye száj bizony van ám! Ha meg nyálas is, akkor meg szépen csillogó cseresznye száj van!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cham, én vagyok a képeken amit belinkeltem, ezek a mi esküvői fotóink. :oops: :D
Köszönöm, hogy ennyit fáradozol a értem (vagyis a hajamért) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nekem ez nagyon tetszik:
Wella Koleston Perfect 60ml (Rich Naturals) - 9/38 Very Light Gold Pearl Blonde

chamomilla
Pécs
 
 


vagy a 10/38 eggyel világosabb. de a kellékesnél tuti meg tudod nézni a színskálát és ott jobban látod és tanácsot is tudnak adni.

na én megyek, mert esemény van, a szomszéd akciózik, a zsaruk meg lesben...tiszta izgalom. 8)

chamomilla
Pécs
 
 


ja és virag ne tévesszen meg hogy very light, mert nem az ám, csak 3 árnyalattal világosabb az én barnámnál, szóval inkább ha szőkébbet akarsz, akkor legyen a 10-es mélység.

chamomilla
Pécs
 
 


Cham, KÖSZIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!! Puszillak! A héten elmegyek valamikor a fodrászcikkeshez és ha kész lesz a festés, akkor megmutatom a végeredményt!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


CSILLAG:GERGŐ NAGYON ÜGYIKE MÁR ÉS TÜNDÉRI :D

BOGARKA..HIDD EL HÍZTAM ÉN MINDENHOVA,SONKA,KUFFER JÖTT FEL RENDESEN!DE MOST VAGYOK ANNÁL A SÚLYNÁL,AMI A MAGASSÁGOMHOZ KÉNE :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a büfizős, pelusozós tapasztalatokat! Egyik éjjel már nem sem raktam tisztába, mert nem volt kaksi, de Bálintnak is még elég sok pelusban van. Oly annyira, hogy amikor az első olyan pelust kibontottam, majd utána következőt is, hogy nem volt, megrémültem. Aztán rögtön eszembe jutott, hogy hallottam már olyat is, hogy anyatejes babáknak akár több napig sincs. Na, szerencsére azért mi még ott nem tartunk. Napi többször is van kaki.

Csillag! Én is egyet értek a kg-kal kapcsolatos tapasztalataiddal. Abszolút igazad van, de annyit azért megjegyzek, hogy mielőtt kismami lettem, már nekem is nehezebben ment a fogyás, ha éppen akartam. Arról nem beszélve, hogy kell ehhez egy jó adag genetika is. Volt olyan barátnőm, aki terhesség alatt hízott 10kg-t, úgy jött ki a kórházból, mintha nem is lett volna terhes, majd a szoptatás alatt hízott 20kg-t. Szóval, én is hallottam már olyat, aki szoptatás alatt hízott.
Gergőci még mindig herceges nekem, sajnálom előre a csajokat! Nagyon szépen tartja magát, gratulálok hozzá!

Majga! Szerintem is nagyon csini vagy, és én végig azt mondtam a terhesség alatt, hogy mindegy mennyit hízok(na, jó, azért ne 30kg-t), csak tűnjön el utána! Abban meg biztos voltam, hogy azzal nem lesz gond. Nagyon szépek a fiaid is!

Beze! 6hetes kontrollnál előbb biztos nem megyünk felétek, de szerintem akörül már igen. Szóval, már csak 4hét! :lol: Szerencséd van Marcussal, hogy ilyen jó alvó. Mondjuk én sem panaszkodhatok. A két hetes gyerekem egyszer max kétszer ébred. Most éjszaka pl fél9kor szopizott, majd legközelebb 2:40kor jelentkezett! :shock: Utána 6:40kor, nagyon jót pihentünk!

Kati! A múltkor kérdezted a cumit. Hát, megmondom az őszintét, hogy próbálkozunk erőteljesen, mert Bálint nagyon szeret cicizni, na de egész nap csak nem lóghat rajtam. Arról nem beszélve, hogy rengeteget eszik egyszerre. Nála egy adag kaja minimum 90g, de inkább 100-130! Így aztán nem adhatok neki 2óránként enni, mert hülyére zabálná magát, és azt hiszem Ő még elég kicsi ahhoz, hogy ennyit egyen két óránként. Mondjuk szerencsére annyi időnként nem kéri, inkább kora este, este igényli inkább.
Délelőtt általában végig alszik, majd utána még egy szopi után szokott jót, aludni, később már viszont szórakoztatni kell.
Ja, és én is alig várom a nagy sétákat. Tegnap már voltunk egy másfél órát, és egészen jól bírtam. Szeretnék minden nap egy kicsit többet levegőn lenni, nekem is jót tesz. Gyereknek is nagyobb lett az étvágya, meg nekem is!
Egyenlőre mi is pempörz-t használunk, és én is mindig kuponnal veszem.

Hoztam egy-két képet Bálintról!
Kép első babakocsizás


Kép koncentrálok

Kép anyával

pedi
Kalocsa
 
 


Csillagvirág
Nekem is nyugisabbak a hétköznapok, amikor ovi van. Helyes Gergőke.

Dike
Mi egy évesen vettük az autósülést Reginek, előtte hordozó volt. Bécsben vásároltunk, nem tudom mi a neve.

Pedi
Bálint is nagyon aranyos. Zalánnak is több kakija volt 1 hós koráig.

Megyek, kész az ebéd, aztán megyünk anyuékhoz meg Győrbe.
Vendég
 


Pedi, nagyon cukker Bálintka és Te is milyen nyugodtnak tűnsz a képen! Nagyon szép vagy! A gondolkodós kép imádnivaló!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Mi épp most jöttünk be a teraszról, Gergő aludt egy kicsit a babakocsiban. Sétálni sajna nem tudtunk menni, mert Apa kihasználja a jó időt és rendezgeti a kertet. Domboldalban vagyunk, van egy 30m2-es teraszunk, ami alá szoktuk betenni a tüzifa egy részét. Most azon dolgozik a Férjem, hogy még több földet kiszedjen a terasz alól (eddig csak kb. a fele alól volt kivéve a föld), hogy idén több fát ide tudjunk pakolni. A fás kamra kicsit messzebb van, így innét könnyebb behordani.
Persze Bence is bőszen segédkezik és közben folyamatosan mondja a magáét. Most kezdődött nála egy "MIÉRT" korszak, úgyhogy edzi az idegeinket. 8) 8)

Gergőnek van új "mutatványa". :D Sokat kell forgatnom a tornáztatás során (mert ugye magától ilyet még sajnos nem tud) és egyre többször veszi ki egyedül maga alól azt a kezét, amire ráfekszik ha átfordítom hátról hasra. Már ez is előrelépés!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillg: Gergő nagyon ügyes nagyon szépen tartja a fejét :) nagyon jó a kép :)

Pedi: Ti is nagyon szépek vagytok :) jók a képek :)

nika70
Salgótarján
 
 


na azóta már én is utána néztem h ez az axiss amúgy is csak 9 kilótól van. nekünk most végül is anyunak kell egy ülés az autójába,és gondoltuk, h nem hordozót veszünk hanem 0-18 kilósig jó ülést, mai ugye szűkíthető, dönthető stb....ugyh az axiss amúgy is kizárva, én meg majd akkor gondolkodom mikor kinőtte a hordozót.

én honnan tudjam azt h az én hordozóm alá lehet e venni isofixes talpat?ha nem válna be ez a biztonsági öves bekötés.

Virág! nagyon édes Gergő, és ügyesen tartja a fejét.

PEdi! tüneményes, nagyon szép kisfiú!!!:)

KépKép
dike
 
 


borzasztó hétvége áll mögöttünk...

Péterem péntek estétől hasmars majd lázzal boldogított(39,5)

Gáborom vasárnap délután elkezdett hányni,de mindent durván kiadott úgy 20 percenként...

Én ma reggel 6 előtt 5 perccel arra ébredtem,hogy uzsgyi rókakoma nézőbe.... :?
Szegény Lala minden kígyózás után éktelen rugdosásba kezdett...ő se élvezte :(

A fiúk teljesen helyre jöttek,én még nagyon gyenge vagyok,de 2 óta nem hánytam :wink:

Szóval szívesen kihagytam volna ezt a hétvégét :(

éééééés:BELÉPTÜNK A 22.HÉTBE :lol:

NAGYON CUKI AZ ÖSSZES BÉBIBOGYÓ...ÉS NAGYON VÁROM MÁR,HOGY ÉN IS BABÁZHASSAK :D

PEDI EGYÉRTELMŰ,HOGY JÓL ÉRZED MAGAD A BŐRÖDBEN :D
KILÓK:ÉN TUDOM,HOGY 25-30 KG FEL FOG JÖNNI...DE MAX 6 HÓNAPOS KORÁIG LE IS MEGY :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


dike: nézd meg, hogy van-e az ülésed háttámláján két vas kampó. Fel kell hajtani hozzá az ülés alját. Az lesz az isofix. Ha az nincs sok olyan ülés van a piacon, amihez nem kell isofix, hanem az övvel tudod bekötni a talpat és van egy kitámasztó, amitől fixen maradhat a helyén. ilyen ülés, ami csillagéknak van graco, vagy nekünk a maxi cosi is.

magja: sajnálom a rosszullétet!!! gyógyulgassatok, vigyázz magatokra!!!

pedi: mennyire gyönyörű Bálint!!! Micsoda hurka-gyurka!!! Nálunk is hasonló a menetrend. Délelőtt tentike van, délután kezdünk pörögni. Aminek nagyon örülök, mert el tudom látni a háztartást.


Mi ma hatalmasat sétáltunk. 2,5 órát tologattam. Rendesen ki is fáradtam, de szuper volt.
Délelőtt viszont szörnyű volt. Folyamatos bömbölés volt. Szerintem akkor jött ki rajta az előző három, kevésbé sem mondható nyugisnak nap. Nagy volt itt a pörgés. Emberek jöttek, mentek.

nika: apa? elment vissza, messzibe?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


még valami, akivel egy szobában aludt a baba, ti nem tévéztetek mellette? mi állandóan tv mellett alszunk el, és mindig beállítom h kikapcsoljon...nehéz lenne megszokni...síri csendben elaludni:)

Neonato group 0-13 az ülésem... Kati nem tudom értelmezni amit írtál:(

Majga! szegény Peti,jobbulást neki! jajj meg neked is!!! grat a 22.héthez!:)

KépKép
dike
 
 


Dike:

Én mind a két fiút folyamatos hang mellett altattam(rádió,tv)
Eredmény:nem ébrednek fel mindenféle piszlicsáré neszre,nagyon jó alvók. :lol:

Köszi mindenkinek a jó kívánságokat,nagyon aranyosak vagytok...Peti megint 39 fokos :(

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Majg: sajnálom jobbulást ++++++++++++

Kati: igen most indultak vissza hétkor:( rövid volt ez a hétvége:( de azért akciósan telt :)

Dike: eleinte igen ment a tv,de nagyon tudott aludni Gergő :) most már nem megy mellette a tv :) mert nem egy szobában tv-zünk mint ahol alszunk:)

nika70
Salgótarján
 
 


Majga, jaj Istenem szegénykéim! Nagyon sajnálom, hogy így végigmegy rajtatok ez a nyavalya... utálatos dolog ez a hányós hasmenéses betegség pláne így, hogy még lázas is Petike. :cry: :cry: :cry: Gyógypuszikat küldök Nektek!

Dike, szerintem ez kell Nektek:
http://neobaby.hu/index.php?&lap=xarukmut&xxazon=2560
Ez a bázistalp mindig ott marad majd a kocsidban és csak a hordozót kell kipattintanod belőle.
0-18-as gyerekülést én azért nem tartom jónak, mert szinte mindegyik baba villámgyorsan elalszik ahogy az autó elindul. Az autó mozgása olyan nekik, mintha az anyaméhben ringatóznának. Ha viszont hordozóban szállítod, akkor nyugodtan aludhat tovább akkor, ha megérkeztek valahová, nem kell felébreszteni. :wink:
Én örülök annak, hogy Gergő még szundít amikor a lakásba érünk, mert mindig van időm arra, hogy levetkőzzek, segítsek Bencének is levetkőzni, kipakolok a bevásárlótáskából vagy épp begyújtok. :wink:

Kati, szegény Bogika... el is hiszem, hogy volt bömbölés attól a rengeteg ingertől ami az elmúlt napokban érte. De legalább tudott szunyálni egy nagyot a babakocsiban!
Háááát én úgy irigyellek Téged is meg Pedit is azért, mert délelőtt alszanak a babáitok. Én a tornáztatások és Gergő rövid alvásai miatt szinte csak akkor tudok házimunkát végezni, ha a Férjem itthon van. Az meg mostanában max. a délelőttökre igaz...

Nika, hogy vagy??? (tudom, h@lye kérdés... hogy is lennél amikor visszament a Párod dolgozni...) Gergő nem volt szomorú, hogy Apa megint elment otthonról?

Mona,????????????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


dike: milyen autód van? vagy vidd be a szervízbe és pikk-pakk megmondják, hogy van-e benne isofix.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mercedes A200 de lehet mire megszületik új lesz.....de nekem mindegy,mert nekem marad a hordozóm.

ez a bázis talp amit virág linkelt, ezt az isofix helyett találták ki azoknak akiknek nem lenne a kocsijában olyan rendszer?

virág! tehát én a hordozóm vagy úgy használom, h talp nélkül csak ülésre téve és bekötve....vagy a talpat kell bekötni,és akkor a hordozót már nem?

anyának lesz ez az ülés....

és ha anyu autója pl nem isofix rendszeres, akkor ugyan ugy csak simán beteszi az ember az autós ülést az ülésre és övvel beköti?ennyi a rögzítése az isofix nélküli üléseknek?

bocs h ennyit kérdezek de nagyon nem világos:)

KépKép
dike
 
 


csillag: csak egy kicsit volt elkámpicsorodva :) de megérti hogy apa most dolgozni megy és majd hamar eltelik a két hét és megint itthon lesz :)n is elfogadom mert nincs más:( most egy kicsit megint furi lesz hogy nem alszik mellettem de hamar hazajön majd :)

nika70
Salgótarján
 
 



KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Virág! Nem irigyellek, hogy szinte semmi szabadidőd nincs. Érdekesek ezek a mai babák, hogy nem akarnak nappal aludni. Mondjuk én úgy vagyok vele, csináljon amit akar napközben, csak éjjel aludjon, de ezt a napi kétszer 20percet tuti nagyon rosszul viselném. Még az a jó, hogy itt a jó idő, így annyit megyünk majd levegőre amennyit csak lehet. Babakocsiban meg szinte mindig alszanak úgy is.
Nekünk most volt a legrosszabb éjszakánk, mióta Bálint megvan. Persze nem panaszkodás, mert ettől rosszabb sose legyen. Tegnap a fél4-es szopi után elaludt rögtön, és 3/4 7kor ébredt fel. Na, akkor gyors fürdetés, és negyed8kor szopi. "Szegény" fiam "csak" 140-et tudott megenni. Aztán rögtön alvás, így mi is jó korán lefeküdtünk. Éjfél ébredt legközelebb, majd fél4kor. Na, és itt bizony nem akart aludni. Szopott 4ig, én gyors fejtem egyet, addig betettem az ágyába, de csak nyöszögés volt. Lefeküdtem, gondoltam, majd elalszik, aztán a nyöszögés egyszer csak átváltott sírássá. Kivettem, rátettem cicire, és elaludt. Viszont, ekkor már 5óra volt. Aztán fél7kor megint kelt. Valahogy megjött az étvágya a gyereknek. Gondolom a levegőzéstől is.

Nika! Örülök, hogy nem tétlenkedtetek! Meglesz az eredménye, majd meglátod! :wink: Megszoktad már a melót? Mi van a fogyival?

Mona???

Majga! Jaj, nagyon sajnálom, remélem, mára mindenki jobban van!

Dike! Hát, én ehhez nem tudok mit szólni, nekünk nem isofixes a kocsink, simán bekötöm övvel. Mondjuk mi keveset autózunk.

Nita! Ti mit csináltatok a hosszú hétvégén?

Beze?

Kati! Sajnálom a sírós délelőttöt, de gondolom, éjszaka kárpótolt Bogika!

pedi
Kalocsa
 
 


dike: ahogy írod! az ülést kell bekötni és az fixen matad, mert a gyereket az öt pontossal kötöd be-anyukád esetében!

hordozónál is a bázistalpat kell kötni, nem kell a hordozót csak pattintani bele.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Dike, igen, pontosan úgy van ahogy leírtad. HA nincs a kocsiban isofix, akkor csak simán beteszed a hordozót az ülésre és bekötöd az övvel. (Az ülésen rajta kell lennie, hogy hogy kell bújtatgatni a biztonsági övet.) Ezen lehet könnyíteni azzal a bázistalppal amit belinkeltem. Ha ilyened is van, akkor elég ezt a talpat bekötni az autóba, ez fixen mindig ott marad és a hordozót csak belepattintod. Ilyenkor a hordozót már nem kell külön kötögetni.
(Egyébként ha elmész egy bababoltba, biztos, hogy szívesen segítenek és megmutatják, hogy hogy működik a dolog.)

Nika, tök erős csajszi vagy, hogy ilyen pozitívan kezeled azt, hogy a PÁrod megint két hétig távol lesz Tőletek!!!!!!!!!!!! Én biztos nem bírnám így ki...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Regi jó kedvvel ment oviba, már nagyon várta. Zalán kicsit náthás, megint.
Tegnap elbeszélgettük az időt a rokonaimmal, úgyhogy Győrbe már nem mentünk be, pedig a koncertet meg akartam nézni. :( Csak egy rövidet babakocsiztunk, már 18 órakor.

Majga
Jobbulást mindenkinek!

Csillagvirág
Zalán is jókat alszik, az autókázás után, most is az előszobában hagytam, ilyenkor bukóra kinyitom az ablakot, hogy legyen valami kis levegő, és ne melegedjen be.

Nika
Az én párom is 2-3 heteket távol volt. És csak egy-egy napra jött haza hozzánk, szóval tudom milyen. De könnyen meg lehet szokni, és egy stabil kapcsolatnak nem árthat. Most meg két helyen is dolgozik, úgyhogy sokszor csak késő este jön haza. De legalább tegnap velünk volt.
Vendég
 


2011. március 15. - Képek

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, olvastalak Benneteket, csak nem volt időm írni!!!

Pedi nagyon helyesek vagytok!

Cham szép nagy pocakod van, jól nézel ki!!!

Virág Gergő is nagyon szép, és nagyon ügyesen tartja magát!!! Én még mindig odáig vagyok a gyönyörű szemeiért!!! :)

Velünk minden rendben van, hétfőn megyek dokihoz legközelebb!
A múlt héten kétszer voltunk Apival Kaposváron, az egyik ismerősünknek vittünk le ablakokat, ajtókat!
Ez a 4 nap gyorsan elment, szombaton voltak vendégeink, kaptam 5 szatyor ruhát, annyira szépek!
Vasárnap voltunk BABAEXPON, sajnos nem tudunk elmenni Pestre, úgy hogy megvettük itt a nagyobb dolgokat még, most már csak pár apróság kell, azokat is jövő hónapban beszerzem majd!!!
Vettem a falra Micimackót, Fülest, virágokat, majd a festés után, ha felkerülnek megmutizom!
Hétfőn, kedden egész nap kint voltunk a levegőn, kitakarítottuk az autóinkat, a ház körül tevékenykedtünk! Tök jól elvoltunk!
Most úgy érzem visszatért az erőm, többet bírok, mint az elején!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monalux 2011.03.16 10:30-kor.

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Rita nagyon édesek a gyerekeid!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!!!!!

Virág nagyon ügyesen tartja magát Gergő:))))))

Pedi nagyon jó fiú Báilnt:)))))
édes a képeken Bálint:))

Mjaga remélem már jobban vagy?:)

Dike mi tévéztünk..csak lehalkítottuk hogy ne zavarja...nyugodtan aludtak ....

Pedi mi apival jól össze vesztünk.tegnap el akartam menni családi kirándulásra a Fővárosi állatkertbe
de ő nem mert hogy sokan vannak....de könyörgöm ki a szart érdelkel??
a gyereket kéne nézni hogy neki viszont jó...most annyit beszélünk amennyit muszály..

Rita nagyon helyesek a gyerekek:)))))
milyen babakocsid van?tetszik:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NITA:KÖSZÖNÖM KÉRDÉSED,ÉN JÓL VAGYOK...TEGNAP DÉLUTÁN 2 FELE HÁNYTAM UTOLJÁRA,UTÁNA 5-IG ALUDTAM...AZÓTA KICSIT MIMÓZA A GYOMROM,DE MÁR KLASSZISOKKAL JOBBAN ÉRZEM MAGAMAT :D

VISZONT A NAGYFIÚNAK SZERINTEM TÜDŐGYUSZIJA VAN...DÉLRE MEGYÜNK A DOKIHOZ. :cry:

URADDAL MEG NE TÖRŐDJ...EZEK A PSIK TISZTA HISZTISEK TUDNAK LENNI :D

BRITA:NAGYON TÜNEMÉNYESEK A GYERKŐCÖK!!!!

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


majd mond mit mondott a doki..remélem mégse tödőgyuszi_:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: