Új privát üzeneted érkezett!

na meg hulye lapteto :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!

Anyapoc,
talán inkább mégis ez a túlzott frászhozós alaposság, minthogy valaijét ne nézzék meg rendesen! :wink:
az Istenhegyi Géndiagnosztikán elég profik, ha azt mondják még nem kell flow, akkor elhiszem! :wink:
magánba járok, mert a doki már az onkológiai intézetben van főállásban, oda inkább mégse :roll: meg ott nem is foglalkoznak terhesgondozással.

Junkom drága,
örülök, hogy meglett a döntés! legyen így és hozzon sikert!!!

sokat fekszem, még fontosabb mint eddig - a teher ugye egyre nagyobb, a méhszájat meg ahogy lehet, mentesíteni kell... :oops:

Kókusz,
reméljük nyártól számolhatsz te is! :wink:
apának gratu! :)
na a Mandarina Duck-be egyszer bementem, fordultam is ki azzal a lendülettel :shock: és úgy igazán nem is tetszenek...

Katavirág,
:wink:
hajrá fagyik!

Monyóka,
üdv a 6-ossal kezdődőben! :lol:
én is beléptem nemrég a másik irányból... :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Még pár óráig szép napot :), utána jön a f@s idő :evil:!!!

Kokusz

Apa de édes,látod ,már most a tenyerén hordoz :wink:!Hogy érzi magát ? :)
Anyummal pont ma beszéltük át,neki elég volt 1 hónapnyi gyógyszeradag,igaz ő felezte a gyógyszert, így elhúzódott,de pár nap után nem esett neki jól kicsit sem a cigi :roll:...pedig vagy 35 éven át szívta :(...
Táskák horror áron vannak, de más cuccokon is ki szoktam akadni.Aminek 150000 az alsó határa :?...
Villő,köszi,már jól, 3 nap AB után már rendben volt a füle, dokinéni elégedett volt :).Picit köhög és a hiszti maradt vissza a betegségből :evil:!Most kúrálom :).


Okr

Részvétem és kitartás :).Én még halogatom :roll:....
Mi lett Adával?Láza maradt vagy végül megúsztátok?

Katavirág

Köszi :).Jövőre megy a drágám, de nem bír magával :roll:... Na jó,anyai szívem büszke, de próbálom az ilyen akciókról lebeszélni,nehogy rosszul rögzüljön vmi :roll:...
Pénteki híreket várjuk :).És hajrá eszkimók :)!


Junko

Nagyon erős vagy és biztosan jól döntöttél!És igen, el kell engedni a rossz élményeket...amennyire lehet :roll:...
És igen, éjjjjen :).
Szt ha csak a kötelezőkre megy az ember terhesgondozásra,akkor kb csak annyit jár,mint Monyoéknál ...Vagy már régen volt :roll:...
Na meg a védőnős találkozások :roll:....Bár nálam az sem erőltette meg magát :?...

Monyo

:).Aranyos vagy :).
Igazából a receptnélküliség sem lenne gond, ha a magyar ember nem lenne gyógyszerevő :?...
Bár asszem jó irányba haladunk, hogy hódítanak az alternatív gyógymódok :).
Azért mi majd bízunk helyetted is :wink:!
Gratulálok a kilóvesztéshez :).Látod,így kell ezt :).

Angel

Jó az alaposság, de akkor tegye magát oda a doki :wink:!Ne politizáljon közben :evil:!Rám meg a frász jön :roll:...Bulcsúnál is csak az volt a gond,hogy én marha utánanéztem a neten :oops:...Na ezt nem csinálnám többet...legalább is remélem :oops:
Ja, más ellátás, más protokoll :).Legalább nem kellett még egyszer sorbaülnöm :?...
Nálunk a 18. hetitől minden UH-on néznek egyébként áramlást. Hát hadd nézzék,ha már fizetem a Tb-t :D!
Doki,értem :). Meg azért a magánrendelésen mégsem futószalag :).
Melyik kórházban akarsz szülni? :)

anyapoc
 
 

 
 

Anyapoc,
ja, hogy politizált is közben? :roll: na az tényleg nem való oda!
annyira nem értek hozzá, de én is úgy tudtam, hogy áramlást csak később szoktak... felmerült most, hogy nézzenek-e, de aztán mégse, mert Kókuszka szépen nő, majd legközelebb! :D
de biztos lehet hamarabb is, áratni nem árt!

ott fogok, ahol a doki megfordul néha :wink: , vagy a szt István vagy klinika.

fos idő tényleg jön, szomorúan hallom én is, hogy még havaseső is lehet hétvégén :( mindensetre a nagyon téli kabátot már elteszem.
angel37
 
 


Sziasztok

Monyo
Drukkok mennek :) legyenek szép tüszőid.

Angel
Na igen, azé nem is nagy durranás a mandarina duck. Jó ez amit kaptam :)
Még jó hogy sok a melóm, így hamarabb telnek a napok. Már várom nagyon a köv. lombikot.

Anyapoc
Apának sem esik jól a cigi, ha rá is gyújt a felénél elnyomja. Én nagyon bizakodó vagyok. És látom hogy akarja is.
Én nem tudom kik veszik meg ezeket a drága táskákat de némelyik azon kívűl hogy horror áron van még ronda is.

Képzeljétek találtam ma farmert, nem csípőnadrág és pont jó :) alig akartam elhinni.
kokusz
 
 


Angel

Én már a ma délutáni időtől is lehangolódtam :(.... remélem,téli kabát már nem kell :?...
Nekem is mondta anno a doki,hogy igazából akkor érdekes az áramlás, ha a baba nem fejlődik, hogy tudják,ott van-e a gond,vagy a lepénnyel vagy mivel.És tudod,az a tipikus,hogy ez van kismama,ez ezt is jelentheti (felvázolja a legrosszabbat),de nyugodjon meg...aha,persze :?...
A másik meg szimplán egy idióta doki.A sors fintora,hogy itt lakik velünk szemben 8) ...
Szl még lutri,hol jön világra Kókuszka :).Akkor forródrót dokival? :)
Streptoszűrést csináltak neked?

Kokusz

Végre találtál gatyát :).Az élet apró örömei :wink:!Én meg anyummal vásároltam (apummal nem tud szegény :?, mindig olyan öregasszonyosan öltöztetné :roll: ), és az is jó volt, hogy neki tudtunk egy pár jó kis felsőt venni :).
Apa nagyon ügyes,mondd meg neki,hogy mindannyian drukkolunk és bízunk benne :).Azért csak van vmi ebben a gyógyszerben :roll:...
Táskaügyben én is kérdezem...Ami számomra meglepő, hogy van rá kereslet :shock: ... Sokszor azt látom, hogy egyszerűen sem a minőség, sem maga a kinézet nem áll arányban az árral, még márka esetében sem. :roll: És sokan csak divatmániából veszik.
És tudod mi döbbentett meg legjobban? Hogy a legnagyobb trendi márkák már a drága kiegészítőket kölcsönzésre is adják!Elviszed pár hétre (jópííízért),aztán 2 hét múlva jöhet az új... :roll:


Jaj,képzeljétek,ma az egyik osztályban levetítettem egy ppt-t, amit csináltam a szervrendszerek egészségtanához.Elég brutál képeket sikerült összeválogatnom, egy kis lábgomba, egy kis szennyezett tüdő, fekélyek, óriási melanóma stb...Hát szegények rosszul is lettek...Asszem, volt benne elrettentés rendesen. :roll: Meg néhány jó kis poén :wink:, a végén még meg is tapsolták :shock: ...

anyapoc
 
 


Kókusz,
gratu az új gatyához!
hordjad csak, mert hátha nyár végére már nem megy fel! :wink:

Anyapoc,
jajnemár, hogy szemben lakik! :roll:

szerintem a korababasága fogja kijelölni a kórházat, újszülött intenzív a klinikán van, a szt Istvánba csak koraszülött mentőt láttam jönni... mondjuk nincsenek messze egymástól.
dokit hívhatom bámikor, éjszaka is - persze okkal! :wink:
streptoszűrést nem, toxoplasmát sem... kéne? :roll:

ügyes vagy a ppt-vel! :)
angel37
 
 


Angel

Nálunk szűrik mindkettőt automatikusan.
Mivel van kutyid, szt már átestél a fertőzésen (nem csak macskák terjesztik egyébként), de nyilván akkor lenne tuti, ha megnéznék.Beszéld meg a védőnővel, mit lehet tenni.
A streptot viszont feltétlenül!!!Kérdezd meg a dokid, hogy benne van-e a protokollban nálatok, ha nem,akkor mindenképpen ragaszkodj a szűréshez.Véleményem szt minél előbb, pláne,hogy korababára számítotok!Olvasd el a babanetes topikot róla ( http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 259#397259), érdemes.
Sok kórházban nagyon későn szűrik, 36-38. héten.A korababáknak akkor már késő. Nálunk ezért szűrik a 24. héten. :roll:
Ráadásul még a 24. heti negatív eredmény sem 100% ... :roll:
Ja ,és nagyon fontos,ne hagyd magad lerázni!!!!Sok doki még most sem tartja fontosnak,de az.Ha elolvasod a topikot,akkor látni fogod :).

Ja,doki itt is idióta,de nem foglalkozunk vele :).Akik hozzá járnak magánban, azok meg istenítik :?... (egyébként ő volt az,akiről írtam,hogy kolléganőmnek mit mondott az erős vérzésre:?... Amikor UH-on megkérdeztem tőle,hogy még mindig lány-e a bébi, odavakkantotta, hogy lány :(...)
Kórház egyértelmű, nálatok majd az ott és most dönt :).A lényeg,hogy jó helyre kerüljön :).

anyapoc
 
 


Ja,még valami!

Angel

Ha korababa lesz Kókuszka, akkor ragaszkodj ahhoz is, hogy leoltsák a magzatmázat, torokváladékot stb!!!
Illetve jó, ha előtte tájékozódsz az adott kórház vagy klinika csecsemőosztályán.De ne hagyd magad :wink:!

anyapoc
 
 


Anyapoc,
igen, vhol benne van a kötelezőben, vhol nincs... :roll:
majd megkérdem az illetékeseket, védőnő eddig nem mondta ezeket, de megyek hozzá vmikor jövő héten, dokihoz csak áprilisban... ha más nem megnézetem majd magánban.

mi az a magzatmáz leoltás? :roll:

az a doki tényleg idióta :wink:
angel37
 
 


Helló csajok!

Anyapoc
Jaja :) az ember kis dolgoknak is tud örülni.
Akkor jobb ha anyukád veled megy vásárolni :) Én anyum is szereti ha megyek vele. Igaz elég ritkán sikerül ....
Kölcsönzés ... na ez már tényleg durva ... :roll:
Szerintem is jó ez a bogyó. Én is látom hogy kevesebbet cigizik. Mivel bent lakásban nincs cigizés elég feltünő hogy nem megy ki annyiszor :)

Angel
:lol: ja az igaz ...
Nagyon várom a júniust :)

A többi témához nem tudok hozzászólni :) mééééég
kokusz
 
 


Angel

Mindenképpen ragaszkodj a tenyésztéshez magadnál is, babánál is :).Jogod van hozzá :wink:!Pláne ha fizetsz :?...

A dolog pontosan úgy hangzik, hogy orr, torok és hallójárat váladékot oltanak le. Nekem a csecsemős anno úgy magyarázta, hogy a babák egy részénél a szülés közben csak a magzatmázat fertőzi be a baci (erre értettem a tenyésztést innen). Ezt automatikusan meg is csinálják.Ha ez pozitív, akkor adják azonnal az AB-t.De vesznek vért is,azt viszont csak az ÁNTSZ tudja tenyészteni.Nem minden babánál kerül a vérbe a baci.A lényeg,ha a vérben is kimutatható,akkor folyt az AB, ha nem,akkor abba lehet hagyni.
Ami szt nálatok fontos,hogy mire várhatóan megszületik a pici,tudjátok,hogy mi újság odabent.Érdekes,hogy egyébként a nőgyógyászati ajánlás szerint az is magas rizikójúnak számít,akinek nincs tenyésztése a terhesség alatt :roll:..csak ez nem jelent automatikus Ab-t a szülés alatt,hanem inkább "felejtést" :?...
Valószínűleg nálatok is a 35-38. héten nézik.De a koraszülés veszélye miatt a dokidnak gondolnia kellett volna rá (szt.....) .

A topikban eléggé ki van vesézve :).

anyapoc
 
 


sziasztok,

Anyapoc,
ezt most többször el kellett olvasnom, hogy értsem... :wink: mi az az AB? antibiotikum? :oops:
azt írod szülés közben... ez a magzatmázas izé akkoris áll, ha nem természetes úton szülök?
(a topicot még nem olvastam :oops: )

Kókusz,
látod én se tudok :wink:
várjuk veled a júniust! :)
angel37
 
 


Jóreggelt!

Hu olyan jót aludtam. Már jó lenne ha péntek lenne. Jó lesz kicsit kikapcsolódni. Aszem benevezek majd egy masszázsra is.

Angel
Elvileg mikorra vagy kiírva?
kokusz
 
 


Angel

Tied a kupa :wink:!Igen, antibiotikum, csak hát este már készen voltam,mint a mateklecke :?... Nem figyeltem :roll:...
Ha jól emlékszem, írják a topikban szakavatottak, hogy mindegy,hogy csaszi, vagy természetes :roll:...Pláne, ha a burok megreped, akkor simán felmehet a baci.Ráadásul nem tudni,hogy pl. az idő előtti burokrepedés nem-e ennek a dögnek köszönhető :roll: (ez lehet,hogy nem volt túl helyes nyelvtanilag :oops:...).
Tényleg érdemes átolvasni, mert sok okosság van ott. Sajnos nincs mindenhol eléggé forszírozva ennek a súlyossága....
Egyébként logikus, ha nem reped a burok, és csaszi,elvileg nem fertőződhet a baba, de inkább kérdezz a topiktulajtól, mert doki és ért hozzá :)...én meg csak laikus és már régen is volt :wink:!

Kokusz

Jajj,de jó neked :).Bár ma én sem panaszkodok,egészen jól aludtam :).
Viszont hétvégéért irigy :oops:... Hát majd gondolj ránk masszázs közben :wink:!


Na megyek apáért a reptérre :?....

anyapoc
 
 


Hu, 2 napja nem voltam, mennyit irtatok :!:

Tenyleg, Angel, nalad hogy van tervezve a szules :?: Na, jo, tudom, hulye kerdes, hiszen te mas cipoben jarsz... De tegyuk fel, egyszeruen csak a 38 hetbe leptel, es meg mindig semmi. Siman engednenek szulni, vagy tervezett csaszar lenne :?:

Na, jo ez a Streptococcus szures. En eleg keso hallottam rola. Szules elott 12 nappal kellett volna mennem, erre Oliver 14 nappal hamarabb megerkezett :shock:

Ugy tudom, ha valaki nem tudja, Toxoplazma ellen vedett-e, erdemes kerulni a macskakat/kutyakat a terhesseg alatt.

Kokusz, milyen hozzaszolast toroltel :wink: :?: Irigy vagy, megertem. Mas helyzete mindig jobbnak tunik. En tudod kikre vagyok irigy :?: A nok nagy reszere, akik nem vedekeznek es teherbe esnek, csak ugy spontan, minden akadaly nelkul. Igen, ugy, ahogy a termeszet eloirja. Ezert vagyok en egy nagy SZANI :!:
katavirag
 
 


Jóreggelt

Katavirág
Nem töröltem semmit, csak valakinek elfelejtettem válaszolni és azért szerkesztettem bele a hsz-be :)
Na igen, ez az érzés ismerős. Az még jobban bánt ha olyan helyre születik baba ahol nem foglalkoznak vele, vagy bántják .... na attól kiakadok.

Anyapoc
Persze majd gondolok rátok :) nagyon rám fér ez a kikapcsolódás. Tegnap nagyon eldurrant az agyam meló közben .... nagy az isten állatkertje, és alacsony a kerítés ....

Fogytam 2 kilót :) ügyes vagyok.

Monyo, Kata, Junko?
kokusz
 
 


sziasztok!

Anyapoc,
a figyelemfelhívást köszi, de inkább nem rémisztegtem magam a topiccal, gondolom tele van rémtörténetekkel :roll:
de rá fogok kérdezni! :wink:

apát felszedted? :)

Kókusz,
gratu a -2-höz! :)
hivatalosan június 30.

Katavirág,
mindenképp császár!
asszem 38. héten kiveszik, ha addig semmi, de el nem tudom képzelni, hogy eddig bírjuk! :wink:

a kutyakerülés nem fog menni... :roll: :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Na jó,ne pazarolj ránk energiát, töltődj csak fel te és majd hinted a topikban :wink:!
Na,Te szegény,munkaügyileg nem irigyellek, bár én is képes vagyok minden nap felpörögni a hülyeségtől :(...
Remélem, nem az idegességtől fogytál :roll:... Bár a fogyást tekintve dicséretes vagy :).

Katavirgág

Nálunk pont ezért csinálják 24. héten a szűrést, mert ugye 38. héttől bmikor jöhet a baba... enyimek is 2 héttel korábban jöttek.


Angel

Nincsenek rémtörténetek :). Nyugodtan olvasd el.Inkább rengeteg információ van arról, mikor mit érdemes tenni, hogy megelőzzük az esetleges problémákat :).
Egyetlen "rémtörténet" a "topikgazda" kisfia, akik pont ezen okból vállalták fel a tájékoztatást, orvos és felesége, de nem erről szól a topik :)
Persze majd eldöntöd :).Nem erőszakoskodok :wink:!
Azért remélem,nem én ijesztettelek meg :oops:...nem állt szándékomban :roll:...
Ja,apát felszedtem, olyan jó időt futottunk, hogy még a gyerekeknek is tudott adni esti puszit :).

Junko

Már akartam kérdezni, kutyival mi újság??Jól van már,levették a fejéről a lavort?

anyapoc
 
 


Katavirág!
Teljesen igazad van.
Engem ma hangolt le egy bejelentés: "...nem így terveztük, de így alakult, jön a baba..."
Én akár gondolok rá, akár nem, nem akar jönni a tesó :(

De az élet szép.

Angel! Szépen gyarapodsz! Vigyázz magatokra!

Junko?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Angyal
Streptococcusszűrés :itt asszem 35.hét körül van,vagy 37?!De van!

Anyapoc
Vizsga megvolt,remélem lesz egy 2-s.Jövő héten újra írunk,így megint tanul-tanul...
Mi az a ppt? :oops: Gondolom előadás,de milyen?
Jó,hogy Villő meggyógyult!
Ada már jól van,mamánál tavaszol.Most Dorottya lett beteg,meg én. :? Uaz a vírus sztem,mert tünet uaz.

Kata
drukk a fagyiknak!!!!!

Kokusz
Van csípőnaci,és hozzá táska is,meg apa is kevesebbet cigizik... :D Ezek talán nem is annyira apró örömök!Főleg a cigi!

Monyo
Grat a fogyihoz!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel
Köszi :) apró örömök ...
Hu az mindjárt itt van :shock:

Anyapoc
Már alig várom, hogy ott legyünk. Mai napom is jó gáz volt, de már csak arra gondoltam, hogy holnp nem kell melózni. Nem hiszem hogy az idegeskedéstől fogytam, bár lehet az is segített. Figyelek a kajára nagyon, este 6 után nem eszem semmit és elkezdtem szobabiciklizni.
Akkor most apa megint otthon van?

Zsazsóka
Ja én is bírom az ilyen beszólásokat ... :?

Okr
Igen, elég jóóóóó :)
Apa kb fele annyit cigizik mint eddig. Örülök neki :) és kitart.

Aszem peteérek .... :roll: szúrkál a fészkem. Hmmm hátha épp jókor megyünk wellnessezni :wink:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz!
Apának pusszantás nagyon-nagyon ügyes. Talán már csak ez a kis löket hiányzik a sikerhez. (olyan szépen össze vagytok hangolódva) Nagyon jó pihenést nektek a hétvégére!!!!Ne is gondolj ránk, meg semmire.
Te is ügyes vagy a fogyival. :)

Monyó!
Na azért én szorítok nektek. Jövő heti UH miatt is izgulok mit fognak látni. Talán addigra a lelkesedésed is megjön. :)
A csökkenő kilókhoz meg pláne. Tényleg ügyes vagy, és ha emiatt jobban fogod érezni magad már fél siker. :) (én is annyira örülök minden ledobott kilónak)


Anyapoc!
Képzeld engem is felkértek, hogy adjak órákat. Hát azt se tudjam örüljek-e neki vagy sem. De inkább örülök. Úgyhogy remélem majd én is gyárthatom a PPT-ket. :) Mondjuk abba semmi elrettentő nem lesz. :)

Angyal!
Fú jól kiveséztétek a dolgokat Anyapoccal. A felét nem értem, de hátha majd hamarosan visszakellesz olvasnom. :)
Én tuti biztos vagyok benne, hogy még nagyon-nagyon sokáig bent lesz a kislány. Eddig is egy Angyalként viselkedett. Na persze hogy máshogy. :)

Katavirág!
ET????


Zsazsó!
Jönni fog a tesó, ne aggódj. Megtámogatod valamivel? Hő mérés ilyesmi? Jó lenne látni újra hőgörbét. :)

Okr!
ÁÁÁ, nálam is kezdődik. Jövő héten vizsga szarvasmarhából. A férjem már nagyon várja hogy befejezzem, elege van a sok vizsgából. Na hát akkor éééén mit mondjak. :)
Egyébként szőke ciklon kontra férjed ügy teljesen elévült?


Tildi!

Mi újság? Hogy vagy?


Nos, nem voltam mert sok intézni valóm volt a héten. Munkáim is vannak, úgyhogy azt hiszem kezd beindulni ez az egyéni vállalkozós dolog.
Viszont elbizonytalanodtam az áprilisi lombikban. Itt az építkezés amit én intézek, (hitelt még mindig nem kaptunk 5 hónapja van bent a kérvény), határidős munkahegyek (ha összejön), vizsgaidőszak, diplomamunka, védés, stb. És mindez egybefut a lombikkal és a várandóságommal :), halasszak júlira?Már majdnem mikor férjem modnta akkor nekik fél éves felsővezetősimittommilyen értékelés lesz. Szval bárhová halasztanám mindig közbe jönne valami. Úgyhogy belevágunk. Sztetek jól tesszük? Vagy halasszak augusztusra? Na de mi a garancia hogy akkor nem lesz semmi?

Ja voltam Hematológián. Vettek vért néznek APC-t, meg anti meg prot meg mittomén miket. 4-8 hét az eredmény, de legalább elintézve ez is és nem fizettem érte tizenezreket. A lombikra ugyan nem lesz kész, de nem baj. Vagy igen? Szted Angyal?

Ajjaj kicsit bizonytalan vagyok, vagy nem? :roll:

Befagyott a kerti tó...:(

Junko
junko
 
 


sziasztok.

junko szerintem jol teted hogy nem halasztod el a lombikot,tokeletes idozites szerintem nincs.
ugyis a szerencsen mulik hogy sikerul-e.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!

Anyapoc,
nem ijesztettél meg, engem azért már nem könnyű! :wink:
ügyesek voltatok! :D

Zsazsó,
ne keseredj el, hisz Zsombi se jött könnyen... :? most se vagytok rajta az ügyön még olyan régóta! (vagy igen?)
lehet, hogy szükség lesz megint arra a kicsi rásegítésre, azzal annak idején is egyből sikerült, és annyira nem macerás! :wink:

Okriszti,
biztos itt is van szűrés :) , csak Anypoc épp azt írja, hogy lehet, hogy késő lenne a 35-37. hétig...
jobbulást neked és Dorottának a csúnya vírusból!

Kókusz,
nem példa nélküli, hogy vkinél bejön a lombik utáni ciklus! :wink: és még wellness is! no hajrá! :wink:

Junkom,
óóó, basszus, végre meghozod a döntést, hogy nem kell pgd, erre itt a következő dilemma... :roll:
szerintem ne halassz! :D egyrészt tényleg semmi garancia, hogy akkor nem jön közbe semmi, másrészt tán jól is fog jönni, ha lekötnek más dolgok! :wink:
gratu a felkéréshez!!! :) drukk a szarvamarhás vizsgához! :lol:

Kiskókuszunk tényleg kis angyal! :oops: :D bár képzeld, már tud fájdalmat okozni! :shock: :lol:

ja, ha az eredményeid mondjuk 4-6 hét alatt kész vannak, és kiderülne vmi probléma (pl. véralvadási zavar), akkor még mindig sztem el lehet kezdeni egy plusz szurit pl beültitől!

Monyóka,
drukk a hónapodhoz, a jövő heti tüszőleséshez! :)
angel37
 
 


Junko!
Vizsga szarvasmarhából?????Mit tanulsz te? :lol:
Nem hőmérőzök. UH.
Minden O.K., de mégsem.....

Lassan a melót intézem.
Dilemmám óriási.....

Angel! :D
Fájdalmat okoz a kis picúr? Mit csinál?Rugdos?
Anno elsőre, igaz. Most sokáig szoptattam, így a hormonok nem tutik. De próbálkozunk. :lol:

Olvastam most , hogy az Aspirin milyen jó. Lehet, hogy volt már itt szó erről. Akkor bocsi! Vérbőséget okoz és megvastagítja a méh nyhártyát.
Lehet, hogy bekapok napi egy szemet, abból baj nem lehet....

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Zsazsó,
rugdos is, de az kis lájtos, még az erősebb fajtából is! :D odanyomja a kis csontos hátát, szinte mindig jobb oldalon, de ha néha-néha átmegy balra, az vmiért nagyon fáj... :shock:

igen, az Aspirin ilyesmit csinál, vmelyik doki szedeti lombikhoz is, én doki speciel nagyon nem ajánlja. (direkt rákérdeztem, hogy érdemes-e az aspirin protectet - az a "bébi aspirin", minimális mennyiség)
ha szeded, óvatosan, mert a gyomornak nem tesz jót.
angel37
 
 


Sziasztok!

Kihagyok egy napot... aztán tessék :).

Okr

Már megint betegség :(... Jobbulást,remélem,hamar lefut... :roll:
Vizsgán ügyes voltál, tanulásban meg profi vagy :).Ppt=powerpoint bemutató, annak a fájltípusa a ppt fájl...Oszt rajtragadt :D!Szl olyan,mint a diavetítés volt régen...de gondolom már tudod :).
Nektek ezek ZH-k, vagy elfogadják vizsgának?

Kokusz

Jó mulatást nektek és durrantsatok a peték közé :wink:!
Ja,apa itthon, de szerdán már megy :).
Ügyes vagy a fogyival :).

Angel

Szl téged nem olyan fából faragtak :wink:!Tudom én... :)
Nekem csak a hólyagomon táncolt Villő :?... Szl a kis boszi már ilyeneket is tud :).Azért már látványosan mocorog,nem? :)
Tényleg,mennyit kell feküdnöd?Vagy azt nem kell?

Junko

Huh, hát nem irigyellek :roll:... Átgondolva én sem halogatnám, asszem.... Nincs olyan, hogy minden klappol egy babácskához.
Gratulálok a felkéréshez :).Ez aztán izgi lesz :).Fősulin?Téma? :)
APC?Ammegmi?

Zsazsó

Nektek volt PCT vizsgálat?

Ildi

Szeretnék kérni tőled némi életjelet :)!

Engem meg végre elevett a fene a sebészetre a leveendő anyajeggyel.Nagyon vicces dokit fogtam ki :).Május 8-án nyisszantanak :?...

Jövő héten két napos jubileum lesz a suliban (60 éves a suli,nemtom minek ennyire ünnepelni :?), kolléganőmmel vállalkoztunk arra,hogy egy egészségfejlesztő vetélkedőt csinálunk :).Nagyon kíváncsi vagyok, 7 csapat jelentkezett :).

anyapoc
 
 


Junko
Hát tökéletes időpont úgysem lesz!Aztán meg lehet pont ez a pörgés kell a tapadáshoz!!!Hajrá!!!
Szarvasmarha??? :shock: Mi is leszel,ha végzel?
Szőke remélem örökre eltűnt! :twisted:

Zsóka
Akkor kétnaponta UH?Munkába nyugodtan menj vissza,az első hónapban babás leszel!Ez tuti,nálam pont így volt! :wink:

Anyapoc
Aztán este rájöttem mi a ppt. :oops: Nekem is kell:légzőtorna hatása a keringési rendszerre címmel. :oops: Ráadásul heteken belül.Még sosem csináltam. :oops: :x Amúgy ez pl. vizsga is lesz egyben.A zh-kat összesítik,és ha mindegyik megfelelő minősítést kapott megvan a jegy,ha nem újra kell írni.Bár van amiből "csak" egyet írunk.
Apa itthon,szuper!
Betegségből lábadozunk!

Angyalka
Ja,nálatok lehet előbb kellene tenyészteni!
Sztem azért érzed fájdalmasnak,mert sokat fekszel.Nekem is rossz volt feküdni,végén már ülni is! :roll:

Monyoka
Akkor jövő hét uh???

Kokusz
Hajrá p.é!!!!!Aztán mindent bele!!!!

Tényleg:Ildi?????????

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel!
Simogatással tudod csalogatni Kókuszkát?

Köszi az infot! Akkor lehet, hogy kétnaponta szedek be egyet...

Anyapoc!
Mi az a PCT vizsgálat?

Okr!
Örülök, ha eltűnt, akinek el kellett! :wink:
Úgy legyen, ahogy írod! És mit szóltak a melóhelyen??
Te Adát beadtad bölcsibe, vagy ő már ovis volt?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Penteken megcsapolak, hetfon is lesz vvt, az donti el, melyik nap lesz ET. De ugy saccolom, szerdan. Csinaltam is egy szerencset hozo tickert :wink:
katavirag
 
 


Zsóka
Hát melohelyen ebből nem sokat éreztek,mert ez a baba sajnos nincs velünk. :( Amúgy meg nem érdekelt volna mit gondolnak,mert elmentem volna táppénzre,aztán gyedre.Sztem ezzel Te sem foglalkozz,mire letelik az újabb szabi,úgyis elfelejtik az egészet! :D
Ada bölcsis volt akkor.

Kata
Akkor még 4 nap! :) Druk,hogy minden rendben legyen!

KépKép

KépKép
okr
 
 


üdv!

Anyapoc,
drukk 9.-ére!

biztos van hólyagrugdosás is, csak azt úgyse érzem! :wink:
tud látványos lenni, kis teknőchátú! 8)
ááá, még fontosabb a fekvés (írtam is a múltkor), hisz egyre nő bent a súly, egyre nagyon terhelés jut a méhszájra, még inkább tehermentesíteni kell!

ezt meg nem tőlem kérdezted ugyan, de az APC rezisztencia szűrés a Leiden mutáció "előszűrője". ha az okés, akkor nincs Leidened, ha nem, akkor érdemes azt tovább nézetni.

Okriszti,
ez nem hiszem, hogy fekvéssel volna összefüggésben... jobboldalon egyáltalán nem fáj, bal oldalon igen, de szerencsére okos kiscsaj, nem is szeret odamenni! :wink: :lol:
ja, jól mondod ám, ülni nemjó, még állni is jobb... :wink: fekve is már állandóan forgok, hogy hogy jobb, de sajna a sok fekvést nem tudom elkerülni... :? meg az olvastam, hogy 3. harmadban nem is ajánlott háton feküdni... akkor majd egyik oldalról a másikra napközben is - éjjel már most is ez van! :roll: :)

Zsazsó,
nem nagyon simogatom a kontrakciók miatt, de ha apja ráteszi a kezét, akkor azértse mozdul! :? :lol:

Katavirág,
uh nem is lesz?
(nekem csak az volt, az alapján kaptam a tüszőrepesztőt, és ahhoz képest volt az időzítés: u.annyiadik napra ültettek vissza, mint stimus ciklusban ahányadik napra a repesztő után)
hozzon szerencsét a ticker! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Okr

Szl akkor már képben vagy :).Szt hamar belejössz a ppt-gyártásba :).Nem vészes, de ha gondolod,segítek :).
Szl akkor van értelme sokat tanulni, nem kell duplázni-triplázni :).
Örülök,hogy jobban :).

Zsazsó

PCT=postcoitalis teszt.... :roll: Hm...?

Angel

Köszi :).
Szl akkor van már alien :).Annyira bírtam ezt az időszakot :).
Na igen, a súly növekszik, terhelés nő :).Vigyázzatok magatokra :).Hát tudod,kiselefánt vagyok, nem mindig emlékszem :oops:...
Engem szüléskor szívatott meg a szülésznő a hátonfekvéssel :?...Hanyatt fektetett, rám kötötte a CTG-t,abban a pillanatban leesett Bulcsú szívhangja :shock: .Vissza is fordított azon nyomban :roll:... Meg is lepődtem, hogy így fektet,de legalább kapcsolt...Utána nem is állt vissza rendesen a szívhang :(...

anyapoc
 
 


Anyapoc,
semmi baj, én is szoktam elefáni lenni :D :oops: nem is azért írtam, hanemhogy a többiek ne unják el, ha ismétlem magam :wink:

akkor tényleg annyire nem szabad háton feküdni? :? igaz? ahol olvastam, ott asszem az anyára hivatkoztak, hogy őmiatta nem, de ezek szerint még a baba szívverésése is... bár simán összefügghet!

most voltak a tv-ben ötösikrek (amerikában), 29. hétre születtek, mindenki jól van, pedig mindegyik kölök egy kiló alatt van, hétszázvalahány grammot mondtak... Kókuszka ennél már nagyobb :) , bár kétségtelenül fejletlenebb, a kis tüdejének még sokat kell alakulni, minden hét (nap) sokat számít...
angel37
 
 


Sziasztok Csajok :D
Megyek szépen vissza az időben...

Kókusz,
Nagyon jó lehet ez a bagó-elleni gyógyszer! Nem hallottam még róla. Szerelmem is bagózik és éppen csökkentett adagot szív már - rém büszke magára! :wink: Ja, és Ő is egy csaj miatt szokott rá... :twisted:
5 kg nem sok! Sztem az simán lemegy, ha nem eszel este 6 után!
Apa ügyeeeessss! :D
Megmutatod a táskáidat? (Táskamániás vagyok... :oops: de ált. nem a 78e-eseket szeretem :D :shock: )
Gratu az új farmernacihoz! :D Muti!
Tudom, már csak utólag olvasod, de jóóó pihenést! :D
Az én agyam már 7főn reggel eldurrant. :evil: Tököm tele azzal a sok idiótával, aki mind ott van az én munkahelyemen... Néha azt gondolom, h csak hülyéket vesznek fel hozzánk... :?
Gratulálok a fogyáshoz is! :D
Drukk, h a pé-t is elkapjátok! :D

Anyapoc,
Anno én is kiakadtam picit, hogy a dohányosok minden órában mennek bagózni, én meg akkor is húzom az igát... :x El is gondolkoztam azon, h nekem is szívnom kellene, de aztán győzött a józan ész! :D
Ja, az én Drágám is azt mondja, h szereti a cigi ízét. :shock:
Bulcsú nagyon édes, h így ír már és ennyire érdeklik a betűk! :D Ügyesen megoldotta, h tudja használni a Q betűt is! :lol: Én is kitaláltam, mit írt, de asszem, a kupáról már lecsúsztam... :( :D
Basszus, akkor mindkét terhességednél volt vmi izgulnivaló! :( A lényeg, h végül egyiküknél sem volt gond! :)
Az én keresztgyerekeimnél is mindkettő 'problémás' eset volt... :roll: És szerencsére mindkettő szerencsésen végződött. :D Azért frászt kapok az ilyen vaklármáktól... :twisted:
A sógornőd helyében meg úgy, de úgy elküldtem volna a dokit a búsba! :evil: :twisted: Bár - gondolom - kisebb gondja is nagyobb volt akkor ... :cry:
A hisztit is sikerült már kikúrálni a nőciből? :lol:
Jajjj, ez a 'nyugodjon meg', meg 'ne ijedjen meg' .... :twisted: Afffészkesfenéért nem tudják elfelejteni a dokik ezeket!
Angyal ismeri a történetemet: dec. elején voltam céges orvosi vizsgálaton, ahol a belgyógyász vmit kitapintott a hasamban, de nem tudta, mi az. De NE ijedjek meg, lehet, h semmi... :shock: :?: Persze, hasi uh-ra egy hónap múlvára kaptam időpontot... :( Már lassan a végrendeletemet írtam, egész karácsony azzal telt, h belegondoltam, h ez most az utsó?! ... Hiszen azért beleültették a bogarat a fülembe... Aztán 2 helyen is voltam uh-n és egyik helyen sem találtak semmit. Sőt, amikor megmutattam, h hol is 'kellene' lennie vminek, akkor a nőci azt mondta, h ott csak a hasi aortám van, ami szépen kitapintható, mert vékony a hasfalam és nincs rajtam zsír. :D Ez megnyugtatott. :lol: Utólag persze röhögök magamon, de akkor nagyon rossz volt...
Gratu a tapsolást eredményező ppt-hez! 8)
Engem is elvihettél volna bőrgyógyászhoz, nekem is meg kellene nézetnek az anyajegyeimet... :?
Milyen feladatokat találtatok ki a vetélkedőre?

Monyokám,
Te is bagós vagy? :shock:
A love meg dúúúl. 8) Imádnivaló volt a szülinapomon, meg azóta is... :wink:
Örülök, h megjött bogyó nélkül!
Majd mi bízunk Helyetted is! :wink:
De fura, h Nálatok nincsenek kötelező vizsgálatok! :shock: Bár én mint orvosokatnemszerető nem bánnám, ha nálunk is ilyen lenne! :D
GRATULÁLOK a 6-ossal kezdődő kg-hoz! 8) Ügyi vagy!

Kriszti,
Drukkolok, hogy a költözéssel elmúljanak a betegségek!
Kitartást a tanuláshoz!
A gyógyuljatok meg!

Junko,
Húúú, a sok buli nekem is bejött volna. 8) Asse tudom, mikor buliztam olyan igazit...
Gratu az unokaöcsihez!
Pár kép a bulizásról? :lol:
Ez a mondatod a kedvencem: "de most már a lombikig próbálok tiszta maradni." :D :D :D
Örülök, h meghoztad a döntést PGD-ügyben! Biztos, h jó döntést hoztál! :)
Sztem is mindig lesz vmi, ami közbejöhet... Én sem halasztanék... :D

Angyalom,
Kókusz ilyen kis bújós? (képzeld, megint kúkuszt írtam elsőre...) Azért kiakadtam volna, h nem másolható a felvétel... :?
Miért is nem tudod a kutyát elkerülni? :lol: :lol: :lol: Persze, úgy nehéz, ha bebújik Melléd az ágyba... :D
Kiskókusznak üzenem, h ne menjen balra! :D

Zsazsó,
Az ilyen bejelentésektől az én agyam elszáll... :twisted:
És jönni fog a Tesó Nálatok is! Drukkolok!

Katavirág,
Szép a szerencsehozó tickered! Elsőre az jutott eszembe róla, hogy olyan, mint az Olivéré, csak még nem tudja, h fiú, vagy lány. :D

És köszi mindenkinek a hiányolást! :D A héten könyvvizsgálók voltak nálunk, és természetesen a főnököm is ilyenkor beteg... :evil:
Remélem, újra fel tudom venni a fonalat!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Bakker, nem vagyok kispályás! :shock:
Asszem, egy hsz-szel pótoltam mindent! :D
kata1977
Hatvan
 
 


Okr!
Ne haragudj! Nem tudtam, hogy akkor...
Ada hogyan fogadta a bölcsit? Nem bántad meg, hogy beírattad?

Angel!
Gondolom, majd kapni fogsz tüdőérlelő szurit. Bár biztosan mondta az orvosod... Mikortól?
Nem is tudtam, hogy a hanyatt fekvés ilyen veszélyes is lehet. Bár anno, úgy nem is tudtam lenni ( a hanyatt fekvés és az oldalt fekvés valami kicsavart változata jött be nekem - bár ez lehet, hogy a kórházi ágyon lévő gödörnek volt köszönhető.... )

Anyapoc!
Még annak idején számítottam rá, de nem került rá sor.
Anno az inszem jött előbb....
Jó lenne tudni,mi a gond - kétlem, hogy a nagyon akarás...

Kata!
Aranyos vagy! Köszi!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

Druszám,
rendesen grafomán vagy! :lol:

Bújósnak is mondhatjuk, bár inkább olyan kis feszítős :wink:

lehet, hogy másolható ám a dvd (azt nem hinném, hogy le van tiltva), de páromnak nem sikerült :? , pedig nem béna... :) azóta meg nem próbáltuk.

Zsazsó,
igen, tudom, hogy van tüdőérlelő, csak azt nem tudom, hogyha hirtelen elindulnak a dolgok, akkor erre mennyire van idő... dokit erről még nem faggattam :wink:

hu, a kórházi ágytól már előre kicsit tartok :roll: addigra be kell szereznem a hengerpárnát! :oops: :wink:
angel37
 
 


Na helló csajok :)

Meggyöttem 8)
Hát még bírtam volna. Csak a kutya hiányzott rohadtul ....
Tegnap voltam masszázson, a csaj nagyon jól csinálta. Megint le volt tapadva az izom a lapockámnál, úgyogy rendesen megkínzott még most is fáj, de nagyon jólesett még a hajam is libabőrös volt :) És áztunk egész nap, meg mást is csináltunk 8)

Majd szépen lassan visszaolvasok.

Kata
Táskákat majd lefotózom. Bulizni nem jársz? Mi szoktunk, jó kis csapatunk van. Majd egyszer ha van kedved gyere velünk :) már ha nincs kifogásod a marháskodás ellen :)

Angel
Kicsikókusz fészkelődik? Hm na ja a kórházi ágytól nem csodálom hogy már most ráz a hideg ... borzalom.

Anyapoc
Na most hogy mondtad a bőrgyógyászt nekem is el kell mennem még nyár előtt. A hátamon van egy anyajegy amit le akarok vetetni. Ez a melanoma téma nagyon nem játék ....

Katavirág
Drukk!!!!

Zsazsó
Meglátod elkezdesz dolgozni és hipp hopp babás leszel :) legalábbis én ezt kívánom

Junko
Szerintem se halogasd a lombikot!

Okr
Hát mi mindent megtettünk az ügy érdekében ... a poén az hogy éjjel azt álmodtam hogy a férjem spermája megjavult :)

Monyokám
Neked meg drukk az uhu-hoz utána meg a többihez :)
kokusz
 
 


Sziasztok,

Druszám,
Ismersz... :wink: :oops:
Kiskókusz ne feszegessen, inkább csak bújjon! :D
Tesómék esküvői dvd-je sem volt csak úgy másolható... :?
Kérdezz csak rá a tüdőérlelőre! Vagy inkább megbeszéled Kiskókusszal a 38. hetet? :wink:
Nemáááár, h még nincs hengerpárnád?! :shock: És hogy tudsz aludni?

Nagykókusz 8)
A masszírozást én is imádom! :D Oda is mennem kellene megint... 8) Ha a hajadnál is libabőrözött, az jóóó! :D
Bulizni ritkán járok, a társaságban mindenkinek van már gyereke, így nehezen összehozható... Egyedül meg nem megyek. Szívesen csatlakoznék! :D A marháskodással nincs bajom! :wink:
A Krisztinek írott mondatod végét úgy olvastam, h megvadult :lol: és elképzeltem :lol: :lol: - bocs!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Kata

Hirtelen azt sem tudom,mire válaszoljak,annyit írtál :wink:!
LÉnyeg,hogy a bagó és a pihi nem győzött le :).
Igazából nem voltak ám problémás terhességek(a hányásokat leszámítva :?), csak valahogy szeretnek a dokik fontosnak látszani,így néha szt benyögnek egy-egy ilyen dolgot.Vagy nevezzük alaposságnak :).
Na azért a Te helyedben sem lettem volna :shock: !!Ez már alaposságnak is sok :?... De legalább semmi gond :).
Kupát majd kapsz a leghosszabb hozzászólásért :). Kép
Legközelebb megyek bőrgyógyászhoz,szólok :wink:!


Kokusz

PÉ el lett kapva :wink:? Te bírod a masszázst,az jó :). Én meg a gondolatától leszek libabőrös :D!
A lényeg,hogy jó volt :).
Nekem sok anyajegyem van,így fél évente nézetem kb. Eddig ezen kívül egyet vettek le,mert elkapartam és csúnya lett.Meg volt egy,ami terhesség alatt jött elő,száraz és érdes volt és mikor megszültem,egyszer csak önszántából távozott :shock: .Még a doki is meglepődött :D!
Ez viszont kb 2 éve kezdett előjönni, csúnya is és nem is szabályos.Azt mondta,nem gáz,de inkább vegyük le és a szövettan mondja,hogy rendben van :).Melanómával tényleg nem jó játszani :(.Mindig elmondom órán, mennyire veszélyes...

Zsazsó

Akkor inszem lesz megint?Hátha bejön :).
Lehet, a PCT-t meg lehetne próbálni,bár már olvastam azt is,hogy tk semmire nem jó :roll:...
A Boros Judit írta egyszer azt,hogy ő azt figyelte meg ennél, ha azt mondta a pároknak, hogy akció után ne keljenek fel azonnal(persze a nő :lol: ), ne menjenek mosakodni, wc-re stb,akkor teljesen jó eredménye lett a tesztnek a legtöbb esetben...

Angel

Jóvan :).
Nekem anno azt mondták,azért nem szabad, mert hogy a méhet ellátó artériát, de a köldökzsinórt is elnyomhatja a baba. Végül is mindkettő elképzelhető ott már a végén :roll:...
Az biztos,hogy nekem jól sem esett igazán :).Bár a végén már semmi :D!
A lényeg,hogy Kókuszka már nagy és erős :).
Huh,most volt a híradóban egy több,mint 5 kilós baba :).Hát ekkora ne legyen :).Bár nemtom,ez miért szenzáció,amikor már egy csomó baba 4 kiló felett születik :roll:...

Mi voltunk ma usziban,utána ebédeltünk egy tuti étteremben,aztán sétáltunk Füreden és aztán jöttünk haza :).Tök jó volt :).
Csak kéne dogákat javítanom :?...

anyapoc
 
 


Hűha!Van itt íromány rendesen!

Anyapoc
Hanyattfekvésnél a véna cava inferiort nyomja a megnövekedett méh súlya.Pangás lesz a nyomástól lentebbi területen.(már majdnem írtam,hogy distalisan :oops: ,egyszerűen annyira beléivódik az emberbe,hogy ha magyarul mond vmit kilökik az ajtón :oops: )
A köldökzsinór is nyomódhat végülis,ha a lepény pont a hátsó falon van. :wink:
Ja ppt!Majd élek a segítség lehetőségével!

Angyalka
Nyomódásról már írtam Anyapocnál.
Sztem szopipárnát vegyél,már ha ahengerpárna nem azt takarja. :oops: Nálunk nagyon bejött.Már szopi nincs de még intenzíven használjuk,az egész család kedvence.Néha olyan harc megy érte,hogy ki nézze róla a TV-t.... :wink:

Kokusz
Örülök,hogy jól telt a hétvége!Kis fickók tuti erősödtek!
Nadrág,táska fotó jöhet!

Kata
Úgy látszik nem csak az én melohelyem írta ki ,hogy bunkók előnyben! :twisted:
Egyszer vége lesz,mert babás leszel,és ez éltessen!

Zsóka
Semmi baj! :)
Nem bántam meg,hogy beadtam!Az ovit már annál inkább-néha!
Inszem lesz?Mikor?


Ildi csak nem jeletkezik! :( Meg Junko sem,és érdekel a szarvasmarha témája! 8)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel!
Én kettőt kaptam anno.
A dokid majd úgyis látja, mikortól szükséges. Azért kérdezz majd rá.
Szerintem amíg otthon vagy nem, de ahogy be kell feküdnöd, adni fogják.

Kokusz!
Aranyos vagy. Köszi!
A talpmasszázst próbáltad már? Sok jót hallottam róla, de még nem próbáltam.

Anyapoc!
Ha inszem lenne, a PCT-nek úgysem lenne sok értelme....

Okr!
Egyelőre próbálkozunk és majd látjuk... :wink:

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Hali :!:

Angel itt nincs UH csak vvt. A mai szuras alapjan peteerek, valoban szerdan lesz beulti :!: Ma teljes gazzal kitakaritottam, csak egy ket machbox landolt a felmosovizben :wink: Tudjatok, gyerek mellett nem konnyu... de most Husvetig nem akarom megeroltetni magam, csak lablogatas lesz :wink:

Hat Kokusz, egy olyan lapockakornyeki maszazs nekem is elkelne :wink:
katavirag
 
 


üdv!

Kókusz,
ez már rátok fért! :wink:
azt elhiszem, hogy hiányzott a kis szarzsák! :lol: ki vigyázott rá?

Druszám,
Kókuszka eléggé öntörvényűnek tűnik mozgásilag! :D hogy a másik ügyben mennyire hallgat ránk, azt nem tudom... apa május 1-jét beszélt vele :wink: na legalább addig, úgy értette!

Anyapoc,
igen, ilyenek, meg a tüdőt is nyomhatja és fullaszt :?
egyre inkább elhiszem - bár eddig is sejtettem - , hogy közeledve a végéhez semmisejó :roll: néha már most se! :lol:

én se tudom, miért szenzáció egy ötkilós gyerek, bár tény, hogy jó nagy! gyerekkoromban volt hír, hogy majdnem 10 kilósan született egy négerbaba! na az már döfi! :shock:

Okriszti,
igenigen, olyan párnára gondoltam, kifejezetten kismamáknak: hát alá/mögé, láb alá, láb közé, fej alá, szoptatáshoz is, és össze lehet kötni fekhellyé a bébikének! :D

Zsazsó,
na ez az, olyat még nem hallottam, hogy nembennfekvős kapott volna ilyen szurit! gondolom kényszermegoldás, így már tényleg csal akkor adják, ha nemcsak elvi szinten jöhet ki hamarabb a baba, hanem tényleg kijöhet bmikor!
majd tudja a doki! :wink:

Katavirág,
végülis mindegy, csak sikerüljön!
olvasztás mikor van? Et napján?


26+0
angel37
 
 


Sziasztok!

Monyókám!
Akkor szerdán lesz a tüszőtekingetés? Kívánok legalább két szépet, és vastag mnyh-t!


Angyal!
Én is így gondoltam, ha találnának valamit sosem késő elkezdeni a plusz szurizást. Emiatt igazán nem akarok halasztani. Képzeld a férjem teljesen ebben bízik. Egy kollégájánál is Leident találtak és spontán sikerült végül. Én azért ebben a témakörben nagyon nem szeretném, hogy találjanak valamit. Hát kitartás a sok fekvéshez. Olvasol, DVD-zel? Ilyesmi? Anyám én nehezen bírnám, de ha ez kellene elfogadnám. Azért egy kis séta még belefér, vagy már az sem?

Anyapoc!
ÁÁÁ azért nem főiskolán. Egy szakképzőbe pár óra lenne csak a tanrend szerint. EU-s pályázatos okosítás a téma.
APC-t úgy látom Angyal leírta.

Okr!
Mezőgazdasági mérnök. Ebből fogok meggazdagodni. :)
Jó is hogy visszaolvasom, már el is felejtettem ezta vizsgát. Úristenúristen tanulni kell. PPT menni fog, elég jól érthető a program sztem.

Zsazsó!
Kicsit nem értem most mi van. Nem írsz levelet?

Kata!
Höhö, a bulizásról inkább nem szeretnél képet látni. :oops:
Mondjuk lelkesen fotóztam az elején, aztán hirtelen abbamaradt. Nem tudom mi történhetett. :roll:
Munkahelyeden egy jó fej azért biztos van. :)
Ez a találtunk valamit durva. Én is átéltem mikor a kromoszóma dolog kiderült. Sokat nem mondtak, csak hogy menjünk be, van egy kis gond. Hát gondolhatod. Aztán felhívtam még egyszer a dokit és megkérdeztem szte lehúzzam magam a Wc-n vagy annyira nem vészes. Nevetett és azt mondta szte ne tegyem. Ez egy kicsit megnyugtatott. Mondjuk előtte volt pár nap, ami életem legrosszabbja volt. Akkor regisztráltam ki innen a Bnetről is.
Szval megértem mit érezhettél.
A dokik nem teljesen tudják mit okoznak az ilyen bejelentésekkel.

Kokusz!
Na ne mond már. Ugyan mit lehet még csinálni a fürdőzésen túl? :)
Örülök, hogy jó volt. A kutyák nekem is tudnak hiányozni nagyon. Ha egy este nem jövünk haza már nagyon.
Na de reméljük a pihenésen túl más is sikerült. :)

Katavirág!
Szerdára drukk. Kedden ébresztik őket?
Én is így szoktam előtte kitakarítok mindenhol.

Köszönöm a véleményeket, nem halasztok. Bele is pusztulnék, úgy érzem.
Ja és képzeljétek több mint egy év után megtaláltam férjem jegygyűrűjét. Már mindenhol kerestük, égen és földön és föld alatt. Tegnap fürdőben voltunk, zsepit kerestem a hátizsákban és ott volt. nem a kis zsebekben amit hatszázszor megnéztem, hanem egy közepes zseb alján. Azt hittem hülyét kapok. Ezzel a hátizsákkal járunk minden hová és nem tudtuk, hogy ott a gyűrű. A drágaság. :)


No szép hetet nektek.

Junko
junko
 
 


Ja tudom mit akartam.

Zsazsó!
Nekem eddig az össze lombik alatt kellett szednem aspirin protectet. Megnézzem mennyit, hogy?

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, csak vissza kéne olvasni! :lol:
Komolyan megteszem csak adjatok egy délelőtött! VAgy délutánt? :D
Már bele bele olvasgattam csak nem tudtam összeszedni!

Anyapoc!
Nekem is voltak kókuszok a kenetemben! (szó szerint ezt mondta az asszisztens erre kaptam bóraxot, ez akkor az a kókusz?? :roll: )

Kókuszka!
Juj, spontánkodjatok ám. Ilyenkor klafa pé. van a múltkori szurik matt!
Wellness?! 8) Helyes!
Mi az állatkertbe készülünk! Remélem jó idő lesz hétvégén!

Kata!
Ja, sztm. is gáz a véletlenül becsúszott!'
Legyek naív?! Hátha ez a terhesség meggyógyít! :idea: (na, most mosolyogtam magamban egyet) és a következő csak becsúszik' (ismét felbiggyesztődött a szám széle)

Junkó!
Buli?! :D Jaj! Meddíg is fogok szoptatni?!Olyan szinten vagyok, hogy megnéztem meddig áll el a Balyes (pont tegnap, 2010 márc), hogy odaadom valamelyik barátnőmnek! Azért mégse menjen kárba!
Tegnap jön a b.nőm! Becsenget, megyek ki. Látom cigi a szájába!
Mondom: Te piszok! Legalább szívtad volna el és utána csengetsz be! Nagy szemtelenség! Nem mintha nagyon oda lettem volna. Node akkor is! Parti kellék!

Na, írok ám még!

Ja, voltam gyors kukkoláson. Utróm elfogyott és beugrottam az sztk-ba, egyik babó 23mm a másik 27 mm volt. Múlt hét szerda. Másnap kibőgtem a szemem, hogy ilyen nagy a különbség. Tök ki voltam, hogy senkinek sincs ilyen nagy különbség.
Azért már egy picit megnyugodtam. Mondhatom ,hogy bántam hogy megnézettem.

Puszi Csajok
nárciszka
 
 


Sziasztok,

Anyapoc,
Kössziii a kupát! :oops:
Én itt normális bőrgyógyászt sem ismerek, akihez mehetnék... :?
A másik a nőgyógyász... :oops:
Semmilyen masszírozást nem bírsz? :shock:
Én már a rágondolástól is kééész vagyok ... mmmm :D
Én sem értettem, miért ekkora hír ez az 5 kg-os baba. Bár én nem szeretnék ekkorát szülni, aaaz biztos! :wink:
Azta, de jó napotok volt! :D

Kriszti,
Hogy Te miket nem írsz! :shock: Nekem mintha kínaiul lenne... :oops:
Sztem sajna a legtöbb munkahelyre bekerülnek ezek a férgek... :(

Angyalom,
Szal öntörvényű és akaratos a csajszi? :D Már most?! :lol:
Csak hallgat az Apjára! :wink:
Gratu a 26+0-hoz! :D Akkor már csak 2 hét és megtudjuk a nevét? 8) Vagy kivárjuk inkább az újabb 10 hetet és majd akkor tudjuk meg, ha megszületett? :wink:

Junko,
Pedig nem rosszak ám az ilyen bulizós képek! :D Nálunk céges buli után szoktak ilyenek előkerülni és a többség nem is emlékszik dolgokra. :roll: Persze, ezeket a képeket csak azok kapják meg, akik ott voltak. :wink:
OK, egy biztosan van! :D Sőt, lehet, h 4 vagy 5 is! Csak ez elenyésző az összlétszámhoz képest... :?
Tényleg nem gondolnak bele adokik, h egy ilyen félmondattal az embereknek mit okoznak... :? Azért a humorérzéked nem hagyott el akkor sem teljesen! :D Én is ilyen vagyok... És a dokid is jófej volt!
Király a gyűrűmegtalálás! :D

Nárciszka,
Kívánom, h a következő becsússzon Nálatok! :wink: :lol:
Húha, tegnap én is nézegettem az otthoni alkohol-készletet, h melyiket bontsam meg... Csak egyedül ollllyan gáz nekiállni inni... :roll:
Ez sztem nem akkor különbség a babáid között! Én hallottam már sokkal nagyobbról is... Ne sírj, Te! :D

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?