Új privát üzeneted érkezett!

Szilva :)
Hatalmas gratula!!!
Boldi holnap lesz 1 éves? vagy utána? Előre is nagyon boldog 1. szülinapot!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilcsiiii!!!! :D :D :D
Hatalmas gratula!!! Ez szuper!! De azért írjál is vmit!! :D
Micsoda szülinapi ajándék Boldinak!
gtünde
 
 


Bocsi, hogy nem írok mindenkinek név szerint, csak annyit akartam, hogy tényleg jó, ha néha benéznek a nagyon elfoglalt anyukák is, olyan jó hallani rólatok! Ja, és a képeket is nagyon szeretjük nézegetni!

Szilcsi!

Ez fantasztikus! Sutyiban bebabásodtál! Ez azért könnyebben ment, nem igaz? :wink: Azért majd kérünk részleteket is!

Mi tegnap voltunk a SOTE-n koraszülött utángondozóban, mert az 1 kg alatt születetteket iskolás korukig visszahívják kontrollra. Nekünk azt mondta a doktor néni, hogy nagyon ügyesek vagyunk, Krisi nagyon szépen gondozott, jól fejlett baba, és el volt ájulva, hogy már gagyog. Ő érdekes módon visszaszámol a korából 2,5 hónapot, így azt nézte, hogy 7 hónaposan milyen fejlettnek kellene lennie. Itthon meg mindig cseszeget a doki a korautógondozóba, hogy el van maradva. Ennyit a kora baba szakértelemről.
Krisi már három napja egyfolytában papa, apa, baba gagyogás lázban ég. Olyan büszke magára, kis huncut.
A "pici" Márkkal minden rendben, a cukrom olyan lett, mint a II. rutinon, nincs gond vele.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 

 
 

szilva, nagyon gratúlálok!
Vigyázz magatokra!

Kép
mona76
 
 


Szilva :D
HATALMAS NAGY GRATULA NEKTEK!!! s BOLDINAK NAGYON-NAGYON BOLDOG EGY ÉVES SZÜLINAPOT HOLNAPRA!
tényleg szép ünnep lesz a holnap :wink:
Várjuk a híreket bővebben!

Bobóka :D
Örülök ,hogy minden rendben mindkét :wink: fiacskáddal!
vigyázz továbbra is nagyon magatokra, s írj meg mindent nekünk!
Kinek írsz üzit, ha történik majd valami???

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


http://marci.co-net.hu/index.html
ezt most találtam :lol: jó kis gyűjtemény, szerintem nagyon jó :D

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szió!
Rakok fel nektek nézegetni valót :D !

Kép Így főzünk mi...
Kép
Kép Hableány
Kép Huncutkodik Kép Mászogat

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Kép Nem ide akartam... :lol:

Kép
Kép
kismok
 
 


Kismok :P
Jaj nagyon édesek a kislányaid!

Susy, Nelli, Tüncsi, Boboka, Mona, Szilvia, Ditke, Kismok, Haga :P
Köszi, hogy velem örültök :P
Hát igen nagytitokban és az én nagy meglepetésemre jól bebabásodtam vagy mi!?
Hétfőn, 4 napja készült a teszt. Kemény 5 hetes babás lehetek :P
Nem szeretném még nagyon elkiabálni a dolgot, hiszen van rossz tapasztalatom, de reménykedem, hogy most sem lesz semmi gond, ahogy Boldinál sem volt.

Egyébként rajta voltunk az ügyün, de ezt azért nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar sikerülhet újra. Egyébként 2 hete dolgozom, a főnökeim egész jól vették a hírt :P

Igyekszem majd gyakrabban jönni, és bekapcsolódni a topic életébe.

Jövőhét utáni héten szerdán megyek majd Uh-ra. Már nagyon várom. Szerintetek szívhang lesz már? Akkor leszek kb. 6,5 hetes.

Kép
Kép
szilva069
 
 


Ja igen!
Boldinak holnap ünnepeljük az első szülinapját!
Már nagyon készülünk rá! Jó nagy banzáj lesz nálunk!
És tényleg szép ajándék ez. Kép

Kép
Kép
szilva069
 
 


szilcsi,
sok szeretettel gratulálok!!!!!!!!!!

én is rég voltam már, majd viszaolvasok kicsit :oops:
még soha nem volt ennyire fárasztó a három kölök mint most, ide már nem jutottam.

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Kismok
Eszméletlen, hogy Julcsi milyen nagylány!! Sárának meg már most több a haja, mint Rékának! :)
Sütőd nagyon tecc!!
A kendőt innen rendelted: http://www.bobitaexpressz.hu/ ??

Boboka
Örülök a jó eredménynek, meg annak is, hogy Márk még nem készülődik kifelé! :)

Szilcsi
Boldinak NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT holnapra!! Valszeg nem jutok holnap géphez.
Amúgy én sokkal izgulósabb voltam ezzel a terhességgel, mint Rékával. Mondjuk, az elején volt is miért izgulni. De Nálad nem lesz semmi gond! :)

Amica
De jó, hogy benéztél!! Már nagyon hiányoltalak! Nem csodálom, hogy fáradt vagy. Én egy gyerek mellett is kipurcanok estére.
gtünde
 
 


Lányok!

Súgok, mert nincs tábla, és Tiza sem jött mostanában, de Marci kedden (17-én) volt 1 éves!! :wink:
gtünde
 
 


Csajok ez valami hihetetlen! A legrégebbi tagok mind sittysutty babásodnak másodszorra!!!! Én csak ámulok és bámulok!!!

Szilva,
gyönyörű Boldid! És nagy gratuláció a 2 csíkos teszthez! Elképesztő!!!! Mikor hagytad abban a szopit? Mióta hajráztatok? Hát ennél gyönyörűbb nincs is, mint kistesó a pocakban az 1 éves szülinapon (én is, én is , én is!!!!) :D

KM
Gyönyörűek a csajok!!! Mindig elámulok, milyen szépek!

Mi tegnap jöttünk meg a nyaralásból. Kicsit vegyes élmény. Első napok szuperek voltak, csak Zalán úgy felpörgött, hogy alig aludt, így 4. napra kiborult rendesen, szóval már nem bántam, hogy hazajövünk. Itthon aztán alszik, mint a mormota.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tiza :D
ISTEN ÉLTESSE MARCI NAGYFIÚT NAGYON - NAGYON SOKÁIG!!!
(én is most olvastam vissza :oops: , köszi Tünde :wink: )
Azért jelentkezz, ha van két perced!
Puszi,
Szabó Marci és Anyukája :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilva :D
Örülünk, ha többet látunk :wink: Bulizzatok jót!
Boldi nagyon szép fiú!!! Azok a szemek :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Boldog szülinapot Boldi és Marci!

Kismok :D

Irigy-irigy :D Nekünk már nem lesz ilyen kis copfosunk, pedig nagyon szerettünk volna, de hát apa csak kukisat tud :oops:

Szilvia :D

Nekem csak Tündi száma van meg, tudom, hogy most nagyon elfoglalt, de remélem azért ha írok neki, megírja majd nektek.

Szilcsi :D

Szerintem már lesz szívhang, én Krisivel voltam 6 hetes uh-n, és már dobogott, Márkkal csak később mentem. Drukkolok!!!!

Emma :D

Ha belehúztok, neked is lehet még szülinapi meglepi a kistesó! Tényleg sokkal könnyebb így teherbe esni, mint az elsővel!

Én már azon gondolkodom (egy éve még nem hittem volna) hogy milyen módszerrel védekezzünk ezután, mert eddig ez még nem volt gond, sosem védekeztünk. De én abortusz ellenes vagyok, pláne mióta látom az uh képeket, nem tudnám megtenni. Viszont most nem szeretnénk több babát, elvégre már 1,5 éve szinte egyfolytában állapotos vagyok 8) , és hát fel is kell nevelni őket. Szerintetek mi a legtutibb módszer a no keksz után?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Babóka
na ahhoz a héten kellett volna babásodnom....
Megértem, hogy Márk után szünetet akarsz :) Én semmiképpen nem használnék szájon át vehető gyogyit, a gumi meg nem a legjobb, van 2-3 fajta helyi hatású cuccos, ha egyszer (3 gyerek után) oda kerülnék, arra szavaznék

Kép
Kép
emma1976
 
 


sziasztok!

ezer- ezer bocsika hogy ritkábban jövök de mindennap olvasok és mindig elhatározom hogy írok de mindig közbejön valami!!!!!!

Tiza!
MARCI BABÁNAK NAGYON SOK BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!
remélem jól vagytok gyere ha tudsz!!!!

Szilva!
Gratulálok nagyon örülök nektek!!!! vigyázz nagyon magatokra!!!!!
BOLDI BABÁNAK IS NAGYON- NAGYON SOK BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!
gyönyörű a nagyfiad!!!!

Boboka!
ha rám gondoltál nagyon szívesen megírom a lányoknak ha megszületett a manócskátok!!!!
sokat gondolok rád mikor nem is írok ide de nem akarlak zargatni sms-ekkel!!!
szupi hogy Krisi baba jól fejlődik örülök hogy jól vagytok és hogy még egyben vagytok!!!!

Gtündi!
de mostmár aztért remélem nyugi van hogy tudjátok minden rendben van???
szép neve lesz a manócskának!!!

Kismok!
gyönyörűek a lányok!!!
fogacskával hogy álltok???

bogáncs!
jövök én és köszönöm hogy gondolsz rám!!!!
mostmár több időm lesz!!!!
hogy van Lencus és hol vannak a képek???

rólunk!
végeztem a vizsgákkal és egész jól sikerült a félévem mert 4.1-gyel zártam és még ilyen jól nem sikerült!!!!
apukám jól van szerencsére nem volt komolyabb baj és mostmár azért meg is nyugodtunk!!!!
Balázs minden nap mutat valami újat!!!
szerintem a jövő hónapban elindul pedig még lenne ideje de nagyon akar menni én meg nem fogom visszafogni!!!!
egvan a 4. fogacskánk is!!!!

és van egy jó hírem itt a végére: június 15-én reggel 7órakkor megszületett a tesómék kisfia Gergő /3970g és 59cm/ és ma mehettek haza! gyönyörű baba és igazi nagy fekete haja van!!!!

de befejezem mert már sok leszek akit kihagytam annak is puszi!!!!

sziasztok

tündi23
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot Marcinak, és Boldinak!

kismok, gyönyörű kiscsajaid vannak :wink:
Boldi is nagyon édes a hatalmas szemeivel :wink:
Emma de jó nektek, hogy már megvolt a nyaralás :wink:
Mi 8.-án megyünk Riminibe, de már úgy várom mint egy gyerek :oops: . Az utazástól kicsit félek, Dani hogy fogja viselni a 8 órát :roll:

Mostanság csak az olvasásig jutok, mert rendkívül nagy mozgásigénye van, állandóan sétálni akar, már csak az egyik kezét kel fogni.A nappali alvás miatt mindig veszekedés van, órákig tart míg sikerül rávennem, hogy aludjon, aztán estére szerencsére lemerül az elem
Csajok, van akinél nem alszik a kiságyban a babó?
Én a héten szigort fogadtam, hogy nem veszem ki, de éjfél körül olyan szinten felébred, hogy ismét kezdhetjük az altatást, ha átveszem a nagy ágyba, akkor rögtön szundít :roll:
2 fogacskánk van.
Dobok pár képet
a tükörben bohóckodom, anya ne zavarj
Kép
micsoda jó dolgokat találtam
Kép
anya felmosott, és igy marha jó csúszkálni
Kép
apa megérkezett a nagy utazásból, én meg elfoglaltam a bőröndjét
Kép
belógtam a fürdőbe
Kép
megnéztem a mosogatógépet belülről
Kép

bocsánat a sok képért :oops:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Mona :)
Micsoda nagyfiú már Dani :wink: és milyen kis huncutka, a lakás minden zeg-zugát felfedezi :P
Nyaralásért irigy-irigy 8) Ha útközben többször megálltok, biztos jól viseli majd a 8 órát. Jó nyaralást nektek :)


Tündi :)
Gratula a vizsgákhoz, már jó hogy vége :) Most jöhet az igazi kikapcsolódás :)


Boboka :)
Dejó, hogy még mindig 2 in1 :wink: Még 3-4 hét, és előbújhat Meglepi :P
Hogy bírod ezt a meleget?
Védekezés terén én is tanácstalan vagyok :? Itt a bogyó a hűtőben már 2 hónapja... De nem szedem, és nemis fogom, pedig már a 2. piri is megjött.


Szilva :)
Boldinak boldog 1. szülinapot :)
Gyönyörű szemei vannak a kislegénynek :lol: na és az a frizura :P zselézitek? :lol:


Tiza :)
Marcinak is boldog szülinapot utólag :wink:
Hogy vagy? Ugye minden oké??? Azért pár sort majd írj :wink:


Kismok :)
Gyönyörűek a lánykáid :wink:


Szilvia :)
Ti hogy vagytok? Kicsifiaid? Milyen az idő felétek? 8)
Jó kis gyűjteményt találtál, elmentettem a kedvencek közé :)



Mi jól vagyunk. Csütörtökön voltunk a doktornéninél. 2 szurit kapott, és a szokásos vizsgálat volt. Albert 14 hetesen 66 cm, és 6120 g :shock: A ruhákat sorra növi ki, van olyan ami egyik nap még jó volt rá, 2 nap múlva már nem :P :shock:
Teszek pár mai képet :oops:


Kép


Kép


Kép
Vendég
 


Az őrületbe kerget a kepesztéssel :lol:
Reggel mindig más helyen, más pózban találunk rá :D
Ma például a pelenkázó alá utazott be :lol: :P
3 hét múlva már kezdhetjük a gyümileveket, pempicéket, doktornéni engedelmével :) Már nagyon várjuk :lol:

Kép
Vendég
 


Emma :D

És az lehetetlen? Bocsi, de nem emlékszem, hogy nálad járt-e már piri.
Miért vagy ellene a gyógyiknak?

Tündi :D

Igen, rád gondoltam, ha nem bánod. Szupi, hogy ennyi jó dolog történik most veled. Hát, Bazsi nem semmi, hogy fejlődik. Mi még csak várjuk az 1. fogacskát, de még nem akar előbújni.

Mona :D

Nálunk sem alszik már Krisi a kiságyban. A kialvatlanságtól bódultan egyszer úgy gondoltuk, aludhat a kiskocsiban, azóta csak ott alszik, akármit is csinálunk. Vessen meg érte bárki, de a párom már olyan volt mint egy zombi, mert többször felébred éjjel is, a kocsiban meg húzunk rajta párat és visszaalszik. Csak azt nem tudom, hogy ha meglesz Márk, mi lesz. Úgy gondoltuk, hogy ha nagyon nem tudnak a fiúk összehangolni, akkor Ricsi kiköltözik Krisivel a másik szobába és ott fognak egy ágyban aludni. De hogy ehhez mit szól majd Krisi????

Haga :D

A meleget egyébként rosszul, de szerencsére még csak pár napja van ilyen kánikula. A lábam még nem dagadt be, remélem nem is fog még egy darabig.
Hozzám is 2x nézett be piri, aztán már nem jött többet 8)
Albert baba is őrületes tempóban nől. Krisi még csak 64 cm :roll:

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok!

Szilva :)
Ez nagyon jó hír, gratulálok! :D És Boldikának is 1. szülinapján!

Kép
mofly
 
 


Boldinak és Marcikának nagyon boldog 1. szülinapot!

És nem fogjátok elhinni 3 napos nyaralásunk élményét:
péntek délelőtt utazás, kora délután némi játék, majd késő délután Domi reszket, lázas. Onnantól nekem szoba- ill. kertfogság. Szombat késő délután Brigi forró. persze lázas lett ő is. Éjjel két forró, nyűgös gyerekkel egy koromsötét szobában tevékenykedni, ahol egy légtérben voltunk mind az 5-en, írtó élvezetes volt. Két éjszaka nem aludtam semmit. Nemhogy pihentem volna, fáradtabban jöttem haza. Tegnap reggel persze már pakoltunk, és jöttünk.
Ma lett volna Domi vizsgálata, aminek így lőttek.

Valaki nem szeret engem odafent???
Most már csak azért drukkolok, hogy szombatra mindenki rendben legyen, mert 2 hétre utazunk Szlovákiába.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli,
ez velünk sokgyerekesekkel már csak így van. Múlt héten nyaraltunk pár napot. Volt köhögés, láz, éjjeli vizeslepedőbe csavarás, mert semmi sem hatott. És másnap folytatták a gyerekek a nyaralást mi meg egyre csak fáradtabbak lettünk...

Remélem most előre összejött minden és szép nyarat kívánok a nagymamánál!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boldinak és Marcinak mi is boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!

Kismok, nálunk mindhárom gyerek nem evett egyéves koráig szinte semmit csak szopott. Ágnes volt a legkitartóbb, mégis ő a kóstolgatós mostanában.

Tündi, azon kár még gondolkozni hogy lesz két kicsivel :lol: Majd ha a kicsi is nagyobbacska lesz az a pazar!!!!!!!!!!!!!!!
Na meg ha lesz egy mégkisebb és középen reked valaki. Na az kész...
Örülök, hogy már minden rendben!!!!!!!!! Ágnes már két szemüveget tört össze...

Emma, ha utálja az ember a hormonos fogigátlást akkor három után sem teszi és jajjjjj jajjjj, én is így vagyok.

Még azért nem sikerült teljesen visszaolvasnom :oops:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok!

Rég voltam itt.

Szülinaposokat Isten éltesse sokáig!!!!!!!!!!!!!!

Szilvi! Gratulálok!

Tündi! Gratula a vizsgádhoz, és tesódéknak a babához.


Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szilva :P

Nagyon csodás hírrel jöttél, úgy örülök! Tényleg nem semmi, hogy a 2 gyerkőccel ilyen nagyon hamar mennek a dolgok :wink:
Éljen, éljen!!!!
Boldit Isten éltesse sokáig!

Tiza :P

Jól el lehetsz havazva mostanában!
Boldog szülinapot Marcinak, így utólag is.

Tüncsi :P

Írok telszámot!

Boboka :P

Szuper, hogy Márk még odabent és, hogy Krisivel is minden rendben!!

Persze most nem csoda, ha egy kicsit lassítanátok :lol: Mi óvszert használunk és bevált.

Emma :P

Gondolkodtok már testvérkében??

Mona :P

Nagyon édes a kisfiad! Jó nyaralást.

Nelli :P

Úgy sajnálom a pihenést. De majd most Szlovákiában!!!!

Tündi :P

Ügyes voltál, gratulálok!!! Balázs nem semmi tempóban fejlődik.
Lencuskám fontolva haladó :lol: szépen kúszik, mászni próbálgat. Egy Tündét, megzabálom.

Lányok! Gyerkőcöket nem zavarja alvásügyileg a meleg? Nálunk tegnap, meg ma kicsit felborult a dolog... Lencsibaba 4.54-kor úgy döntött kialudta magát. Ilyet kb öt hetes korában csinált utoljára..Még fogzáskor is álmában sirdogál csak, egyszer-egyszer kellett csak megölelgetni... mármint éjjel, mert egyébként ellenálhatatlan.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Húúúú, Bogáncs, dehogynem. 5.20kor keltünk :shock: És már egy hete így megy, fél 6 körül riadó van, és 9ig nem tudom visszatenni...

Persze, írtam sokszor, hogy a kistesó útjába kezdettől semmi akadályt nem állítottunk. DE még szoptatok. Ahogy elnéztem, akik babásodtak, azoknak általában szopi abbahagyása után pár hónappal jött össze, ugye? Erősítsetek meg kismamik. Tényleg, kismamák, hogy bírjátok a 35 fokot?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :D

Nekem csak egy hónapig volt tejcim, ahogy Krisi még nem tudott szopni, akkor rögtön jött piri, és a 2. után már nem jött többet.
Én a 35 fokot csak a hűvös szobában tudom túlélni.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Mi ez a pangás? :?
Vendég
 


Hali :wink:

Haga :lol:
Nagyon szép nagyok vagytok már, meglestem ám Albert Babát, de nincs időm most írni, majd jövő héten Anyuéktól, otthonról talán...pénteken utazunk, s köszönöm kérdésed, Marci babánk nagyon jól van (kipp-kopp), szép nagy, s ügyes baba :lol:

Mona :lol:
Dani is csudi szép, s ügyi :wink: kisfiú, lehet, hogy felfedező lesz :wink: Ugye ő rád hasonlít??? (lehet, hogy már kérdeztem, akkor bocsi)

Bobóka :D
Még azért jöhet egyszer egy harmadik babó, neeem?? Lehet, hogy pár évet azért nem árt, ha vártok :wink: Az a lényeg, hogy egészsége legyen, a fiúk is nagyon tudnak ám ragaszkodni :wink: de bevallom, hogy én is nagyon - nagyon szeretnék egy puncist :oops:

Kismok :D
Lehet, hogy még nem dícsértem Julcsi főzőtudását, s Sára nagy felfedezéseit :?: :roll: Akkor most megteszem, nagyon szépségesek :wink: minden képen!!!

Tiza :?: :?: :?:

Mi jól vagyunk, pénteken utazunk egy hétre haza, s mint mindig ilyenkor már stresszelek és persze azt hiszem, hogy semmire nem lesz időm :oops: :oops: most megyek is aluszikálni..mindenkinek jó éjt! :wink: :arrow:

Nelli :D
Jó nyaralást, remélem, hogy jobban sikerül, mint a "bemelegítés" :wink:

Tündi :D
Gratula a vizsgákhoz, s az unokaöcsédhez! Apukádnak örülök!
Balázsról, s Bencéről majd kérünk képeket!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Amica :D
ISTEN ÉLTESSE ÁGNES BABÓT A MÁSODIK SZÜLINAPJÁN!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Amica :D

Húúúúú, nem semmi, hogy repül az idő! Ágnes baba már 2 éves?!

Boldog szülinapot és egy jó nagy habos tortát kívánok!

Szilvia :D

Ne stresszelj, bizti minden jó lesz! Szép az idő, majd pihiztek jó sokat itthon.
Hát, azt hiszem, a 3. baba már időben nem fog beleférni. Most leszek 34, mire Márk 3 éves lesz, már 37 leszek, utána még jó lenne kicsit dolgozni a piszkos anyagiak miatt, utána meg már félek, hogy így is koraszülött lett Krisi, nem tudom, hogy bírná a szervezetem, meg Ricsi is úgy van most vele, hogy egy átaggódott szülés és csecsemőkor, illetve egy átaggódott terhesség után még egyet nem merünk bevállalni, kicsit sok lenne. És akkor még nem is biztos, hogy puncis költözne be hozzánk, pedig tényleg nagyon-nagyon szeretnénk!

Tényleg nagy a pangás, de én ebben a hőségben örülök hogy még pihegek! Az éjszakai alvás már nem nagyon megy, egyrészt a meleg, másrészt a hatalmasodó pocim, harmadrészt Márk dörömbölése miatt. Két napja Krisi már köztünk alszik. Jó is lenne, mert sokkal nyugodtabb, de a nyitott ablakon minden zaj beszűrődik, és hol a kutyákra ébred fel, hol a mennydörgésre. De még ez is jobb, mint amikor fél óránként riasztás van.

Kismamik! Hogy vagytok? Hogy bírjátok? Néha adjatok életjelt!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok!

Szilcsi :D
csudahelyes Boldi! Nagyon vagány haja van! A borostyánlánc mire való?

Tüncsi :D
igen innen rendeltem, úgy látszik azóta egy ezressel feljebb ment az ára, de én nagyon szeretem ezt a kendőt!

Nelli :D
a csudába! Szegény lányok, meg persze szegén Te! Remélem a nagy nyaralás már zökkenőmentes lesz és jól kipihenitek magatokat!

Tündi :D
gratulálok, nagyon ügyesen helytálltál a suliban, nem sokára tanító néni leszel! :D De hogy milyen ügyes Balázs, megáll az eszem! És én még el vagyok szállva attól, hogy Sára mászik! :lol: Bence is ilyen volt?

Haga :D
Albert mekkorát nőtt! Nagyon szép kisfiú és szép nagy is!
Anyasági tám és csp. rendeződik már?

Mona :D
Azta miket csinál Dani! :lol: Nem semmi felfedezési energia buzog benne! Sztem Sári is ilyen lesz, mindenesetre már most lepakolja a cd-ket. Juli annak idején nem hogy nem pakolt, de egyszer, mikor teregetnem kellett, őt meg nem akaram kivinni az udvarra, mert szél volt, leültettem a szekrény elé, kinyitottam az ajtót és kivettem egy pulcsit, hogy nézegessen. 5 p múlva megyek be: ajtó becsukva, pulcsi visszatéve :lol: , ő meg ül és vár. :lol:

Boboka :D
Nahát, már 33 hét! Örülök, h minden rendben! De hát miért is ismétlődne meg! Sógornőm hellp-szindrómás volt az elsővel és másodiknál már semmi, de semmi baja nem volt, egy szép 3,5 kilós babája lett. A 3.-nál már izgulnod sem kell! 37 évesen meg miért is lennél "öreg" a 3.-hoz?! :P

Amica :D
Isten éltesse a jó öreg Ágnesünket! :D

A meleget nálunk sem szeretik a lányok, Sárit meg szopi közben kif. zavarja, hogy összeizzad velem, úgyhogy max. 3 percet képes együltő helyében ezzel tölteni. Szám szerint még mindig a kitudjamennyit súroljuk. Viszont egyre szívesebben kóstolgat. A levesben főtt krumpli-répa a kedvenc. De szereti a barackot, meggyet is rizzsel-a.tejjel. Mindig szopi után, ill. két szopi között eszik, de nagyon jó étvággyal és látható örömmel, aminek én is örülök nagyon! :D
Múlt hétvégén lagziban voltunk vele, tegnap meg erdélyi barátaink látogattak meg. Egész nap egy mukk nem volt. Ő is dorbézolt, este 10-kor mentünk tusolni vele, ami nagy kedvenc mostanában, nagyokat nevet, amikor csikizi a vízsugár. :lol:

Kismamikről tényleg szeretnénk néha-néha híreket hallani! :)

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Szilvia :)

Nyugi az utazás miatt, biztos minden jól alakul, nem lesz semmi gond :wink: és a lurkók is jól fognak viselkedni :)
Meddig maradtok?


Kismok :)
Mien ügyi Sára :) tényleg örülhetsz, hogy ízlik neki 1-2 kajci :)
Már tusol is? Nem semmi :lol:
Na meg hogy már lagziban is volt, hajajj :lol:

Nem az anyasági meg a csp volt a gond, hanem az, hogy a TGYÁS első 6 hetét nem fizették ki a mai napig! Írtam már hivatalos feljegyzést, írtam emailt is, de a mai napig nem kaptam rá választ, úgy ahogy a telefonban sem... Megyek az APEH-hoz, majd ők kivizsgálják :twisted:

Mi is nyaralunk most, szokás szerint anyuéknál a Balatonon. Most másfél - 2 hétig leszünk itt 8)
Melyőtök is kérdezte hogy pontosan hol? B.fűzfőn 8)
Vendég
 


Amica
Nagyon Boldog 2. Szülinapot Ágnesnek!! Eszméletlen, hogy repül az idő! :shock: Rékának is már csak 2 hónap és 2 éves lesz! :)

Bocsi, hogy most nem írok többet, de most jutottam géphez, és nem futja többre.

Nyaralóknak jó pihizést! Boboka Márkjának meg még pár hét pocaklakást!

Ja, még annyit, hogy Tizával-Marcival és Bogánccsal-Lencussal megvolt a minitali. Szuper volt!! Mindegyik baba annyira édes volt. Majd rakok fel képeket!
gtünde
 
 


Amica Ágnesének nagyon boldog 2. szülinapot!

Brigi pisije rossz lett szerdán. Tegnap próbáltuk ismételni, de nem ment. Ma végre levettem. Délután lesz meg az eredmény. Ha az rendben van, akkor holnap utazunk Szlovákiába 2 hétre. Kívánok mindenkinek jó pihenést, a nyaralóknak jó nyaralást, az ünnepelteknek minden jót addig!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli :P

Ezek szerint minden rendben és már nyaraltok is!!! Jó pihenést!!!!


Tüncsi :P

Tényleg olyan jó volt találkozni, a gyerkőceink is olyan aranyosan viselkedtek!
Remélem jól vagytok!

Tiza :P

Merre vagy? Marci olyan kedves volt velem, örültem neki :lol: :lol:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Bogáncs :)
Köszi a hiányolást, de mostanában nagyon ritkán jutok géphez. Este meg Marci nem nagyon akar elaludni, csak a mi ágyunkban, de utána még vagy egy órát kell várnom, hogy áttegyem a sajátjába. Lencus hogy van? Irigylésre méltóan nyugis. Marci ennyi idősen is izgő-mozgó volt.

Tüncsi :)
Köszi a vendéglátást. Nagyon jól éreztük magunkat. Majd képeket küldjetek, mert okos fejjel csak én nem vittem fényképezőt. Azóta Marcinak is van medencéje, imádja. Kicsit nagyobb, mint Rékájé. Talán ebben megférnének ketten is és Marci nem üdözné el Rékát a csapkodással.

Szilcsi :)
Hatalmas gratula. Ne izgulj, biztos minden rendben lesz. Hogy ezek a tesók milyen könnyen jönnek.

Szilvi :)
Remélem jól érzitek magatokat itthon.

Amica :)
Ágnesenk utólag is boldog szülinapot! Hihetetlen, hogy már két év eltelt. Még arra is emlékszem, amikor csak szerettél volna egy harmadik babát, aztán "véletlen" sikerült.

Haga :)
Hogy hogy nem fizették ki? Ezt nem értem. Én úgy emlékszem, hogy a TGYÁS-t nem a munkáltatómtól kaptam, csak azon keresztül igényeltem. Irigyellek a balatoni nyaralás miatt, már én is mennék nagyon. Előtte viszont kell vennem egy nagyobb autót, mert a mostaniba nem férünk be cuccostól.

Mindenkinek köszönöm a jó kívánságokat Marcinak és jó nyaralást (már aki megy)!

Kép
Kép
tiza
 
 


Tünde, Tiza!

Szeretném segítségeteket kérni. Harkányba megyünk nyaralni júli 12-én. Érdeklődnék, mi van a közelben, amit gyerekekkel érdemes lenne megnézni?

Köszi a segítséget!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta :)
A siklósi vár talán érdekes lehet a gyerkőcöknek. Aztán Villány előtt van egy szoborpark, bár ott már régen voltam, lehet, hogy lepusztult. Még gondolkodom, más nem nagyon jut eszembe.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza!

Köszi a tippeket. Pécsett van valami az állatkerten kívül?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta :)
Van Pécsett egy kalandpark, a Mecsextrém. Igazából kicsit messzebb Pécstől, Árpádtetőn. Az biztos tetszene a srácoknak.
A www.mecsextrem.hu-n tudsz tájékozódni.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza!

Köszi a segítséget. Meg fogjuk nézni a gyerekekkel. Megbeszéltük Attilával.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Mi hazajöttünk a "nyaralásból" :(
Albert kapott egy bébicsónakot, abban ringatózott a Balatonon 8) nagyon élvezte! A lábikóját is belelógattuk, nagyon tetszett neki az is :lol: Majd teszek fel képet :)

Pár napja alig akar enni, van hogy a bekevert kaja utolsó 20-30 milije ott marad a cumis üvegben. Nem értem mi lehet vele, mindig olyan jó étvággyal evett, még a kánikulában is! Most meg alig akar enni, az előírt napi folyadék nem csusszanik le neki. Egy idő után csak játszik a cumis üveggel, harapdálja. A játszócumit szintén. A keze folyton a szájában matat. Nem tudom, nem-e esetleg a foga jön :roll: Néha valami kis fehérséget látok az alsó 2 foga helyén, de az inye sincs megduzzadva, és a nyála sem folyik úgy, mint pár héttel ezelőtt. Holnap meglátogatjuk a védőnőt, hátha tud valami okosat mondani.

Megszületett az egyik rokonunk pici fia, másfél kiló körüli, 47 centi. Pedig csak szeptember elejére volt kiírva a csaj :roll: . A baba jól van, az a lényeg!



Kismamik írjatok pár sort magatokról :wink:

Babcsival mi lehet??
Az elején bejelentkezik, hogy csatlakozhat-e, és azóta nem írt semmit :(
Vendég
 


Az ígért képek :oops:


Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Haga!

Albert szépen fejlődik. Sokat változott külsőre is szerintem.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Haga
Albert baba nagyon édes, a csónakja meg klassz. A haja hova tűnt?

Mi jól vagyunk. Zalán most érett meg a napi 1 alvásra. Fél 12től alszik egy nagyot és bírja estig. Lassan készülődünk a jövő heti szülinapi partira. Ma megyek tortát rendelni. Persze majd én is készítek, de szeretnék vmi figurás szép tortát is.

Én is nagyon hiányolom a pocakosokat! Tessék jönni dicsekedni az uh képekkel!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Szombat helyett már tegnap este haza kellett jönni Szlovákiából. Gyakorlastilag nem volt olyan nap, hogy valakinek ne lett volna baba :( Szombaton utaztunk le, vasárnap éjjel már tűzforró volt Brigi. Elvittük a dokihoz, és megint visszakapta a vírust.
Most szombaton Dorka lázasodott be, tegnap délután már 40,2 volt a láza. Hazafele a kocsiban már Domi is lázas volt.
Közben a párom füle is úgy begyulladt, hogy 2 napig fetrengett a fájdalomtól, mert a Balassagyarmati kórház félrekezelte, fel kellett jönnie a Jánosba.
Én már nem kommentálom a dolgot. nehezen hiszem el, hogy ez velünk történik folyamatosan.

Közben Brigi is 1 éves lett.
Már egyre gyakrabban engedi el a fdolgotkat, és áll magától. Tegnap már a földről is felállt.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: