Új privát üzeneted érkezett!

Vius
Gratulálok, tényleg tiszta apja ez a gyermek.

Rodina
Milyen jó híreket kaptál? Legalább Te jó híreket kaptál. Én most éppen megint kibuktam.

Kikinda
Jó volt a női jóga. Most megveszem Kriston intim torna dvd-t és fogom csinálni nagyon sokszor.

Én megőrülök!

timejka
 
 


Mi történt Timejka?
Gyere, mesélj!

Hát a jó hír, Darnika megszületése volt!

LÁnyok!
Akik egy kicsit is értenek a hormonokhoz, azoknak szivesen fogadom a véleményét. MA jött meg a 12. napi hormoneredményem LH 14,10 az FSH 5,3, ösztradiol : 1200!.
Ti mit láttok ezekben az eredményekben? Az jól látszik, hogy magas az ösztradiol szintem, de ez mit befolyásol. Sok minden van róla aneten, de az egyik ezt mondja a másik azt, nem igazán kaptam rá választ! :cry:

rodina74
 
 


Nati!
nem feledkeztem el a kérésedről! Ma este már lesz egy kis időm és mindent leírok, amit csak tudok!

rodina74
 
 

 
 

Timejka!

Én is kibuktam, éjszaka megjött a mensim, óriási fájdalmak közepette. De reggelre megsegített a Jóisten, már vissza is adta a hitemet, unokatesóméknak sikerült a lombik. :lol:

Rodi!
Mindjárt írok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Normál esetben az FSH és LH aránya 1:1. Nálad ha megnézed, az LH majdnem 3x-osa az FSH-nak. Ez egyértelmű jele a PCO-nak. Nálam is mindig ilyen az eredmény, és hiába határértéken belüli az FSH és az LH is, ez önmagában még kevés. Itt arányokat néznek.

Az ösztradiolomat mindjárt megnézem, az is nálam is magasabb, ez is gátja a bébinek, de mindjárt nézem, hogy hogyan.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi, az fsh/lh arányt én is akartam mondani, de Bikfy megelőzött. Nekem pluszban a prolaktinom és a tesztoszteronom volt mindig magas, de ez nem zavarta Lexit.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bezém, igen, sajna nekem is egyre romlik a tesztoszteron értékem. De ez is PCO-s sajátosság.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, met mellett is magas maradt, mégis anya vagyok. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


De jó neked, hogy azért ez mellett is anya lettél.

Engem pl. kikészít ez az emelkedett tesztoszteron szint. :x

KépKépKép
bikfy
 
 


Cukikám, hogy is sikerült nektek Lexi? Inszemmel? Hányadikra?

KépKépKép
bikfy
 
 


Én úgy tudom, hogy az Lh/fsh arányt PCo szempontjából a 3. napi hormoneredményekből nézik. De majd kedden mond rá valamit a Dévai doki. Még megyek holnap 20. napi és kedden reggel 24. napi vv-re is. Így teljes lesz a képlet. Egyébként pedig nagyon jó kis tüszőm volt, jó kis ovulációval! Szóval, majd meglátjuk mi lesz.

Bikfykém!
Sajnálom, hogy megjött! Én titkon reménykedtem, hogy babás leszel! De jó is lett volna!
Gratula az unokatesódéknak! Most tesztelt?

rodina74
 
 


Natikám!

Kérésedet megpróbáltam teljesíteni. Ment privi. Elküldtem egy táblázatot, ha van kérdésed, írj!

rodina74
 
 


Rodi!

Meg kell valljam, én is reménykedtem, mert annyira fájt a mellem, hogy azt hittem, leszakad. Mellbimbómhoz hozzá se lehetett érni. Mégis megjött. Sebaj, tudod, mától már új ciklus van, nem a régit temetjük, az újat bíztatjuk. :lol:

Képzeld, kibírta teszt nélkül, az intézetben mondták meg neki a vérvétel és az uh alapján, hogy okés lehet a dolog. Mondjuk azért a doki azt mondta, hogy a sárgatest hormonja elkezdett sorvadni, ez okozhat bajt, de most egyelőre nem szabad rosszra gondolni sem.

KépKépKép
bikfy
 
 


De kapott rá valami gyógyszert nem? Vagy már eleve szedett ő is valamit? Utrót?

rodina74
 
 


Cukikám? Ez aranyos, köszönöm. :lol:

Igen, inszemmel, a 4.-re, miután kaptam kilökődésgátlót. Mivel az is kiderült, hogy a szervezetem kilöki az alig beágyazódott embriókat.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Milyen kilökődésgátlót kaptál? Erről még nem is halottam?
De a lényeg, hogy ott van veletek egy kistündér!

rodina74
 
 


Rodi, diadrezon injekció volt, igazából a koraszülés előtt adják a kismamáknak, hogy erősödjön a magzat tüdeje, de nekem segített, Lexi megmaradt, a haematoma ellenére.

Jó éjt mindenkinek, holnap jövök. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Hát, szerencsére bevált. Még nem is hallottam róla!
Jó éjt! Remélem már jól fogtok aludni!

rodina74
 
 


Vagytok még?

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Utrót kell használjon, 3x2-t. De hogy a beülti óta, vagy most óta, hogy a vérvétel igazolta a terhességét, azt nem tudom. De bíztató, hogy 1. lombik volt. És még valami: A csaj, akivel aznap volt beültin, szintén sikerrel járt, mindkettőjüknek ez volt az 1. lombik.

KépKépKép
bikfy
 
 


De jó! Mire ideérek, mindig mindenki lelép............... :cry:

Hát akkor jó éjt királylányok! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bocs, én épp most fejeztem be egy könyvet! Már ki akartam olvasni, mert nagyon jó volt!
Remélem az utró használni fog! Majd számolj be róla, hogy hogyan alakulnak a dolgok!
Na, megyek szunyálni!
Jó éj mindenkinek!

rodina74
 
 


Jó reggelt!

Rodikám!

Mindig elfelejtem kérdezni, hogy nálatok csak te kapod a Gynevac-ot, vagy api is?

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok viáék jol vannak a körülményekhez képest via nagyon gyenge meggyötört de majd csak erösödik hoztam pár képet. további szép napot vius anyu Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

De aranyos Darinka! Szép nagy baba! :D

Kikinda, teszteltél? Én várlak! :wink:

Bikfy, unokatesódéknak nagy gratula!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki??????????????????????????????? Gyere, már én is nagyon izgulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beze,
hajnalban sokat gondoltam Rátok!!! Bence fél öttől-fél hatig nem akart aludni.. már majdnem elindultam vele lefelé, hogy akkor jó, felkelünk, mire végre elaludt. Szegény Apa fél hétkor meg se hallotta az ébresztőt...

Rodi,
köszi a táblicskut, nagyon kíváncsi leszek, hogy mi jön ki belőle, milyen következtetéseket von majd le Dr Fülöp!!!! Nem semmi kis lista!!!! Még jó, hogy úgy láttam aránylag mindenhova elég hamar kaptál időpontot...

Bikfy,
sajnálom pirit, jó lett volna, ha már megtöröd a csendet. Ez a cicifájás nekem is gyanús, egyszer nekem is volt, szinte biztos voltam benne, hogy baba van a dologban.. tévedtem... :cry:

Vius,
gyönyörű kislányotok van!!!!!! Pihengessél ameddig tudsz, erősödj meg, az a lényeg!!!!!!!!!

Bikfy,
halk gratula az uncsitesódééknak. Annyira jó ilyeneket hallani!!!! Problémamentes és boldog babavárást kívánok nekik!!! Azért majd tudósíts róluk, hoyg mi a helyzet!!!
Vendég
 


Sziazstok!

Viuséknak gratula! Gyönyörű ez a gyerek!

Bikfy!
Sajnálom a menzit. Egyébként ebben a ciklusban nekem is nagyon erős cicifájásom volt. Mint még soha. Aztán ma reggelre 1.cn nálam is.


Rodi!
Szerintem is a 3.cnen szokták nézni az lh/fsh arányt. Egyébként az ösztrogén terhességben szokott ilyen magas lenni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


És sajnos szerdán este meghalt a férjem nagymamája.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem megy a netem, igy csak telefonról tudok írni.

Vius! Darinka nagyon szép, tényleg hasonlít az apukájára! Gyógyulást neked! Erősödj meg!

Beze! Nati! Hát, sajnos ma én is csak egy csíkot láttam. Már 4-től nem tudtam aludni, igy 5-kor végül teszteltem. Utana még vissza tudtam aludni, de reggelinél eltört a mécses. Lányok, én még nem borultam ki ennyire sosem, ha nem sikerült, szegény férjem nem is tudta mit mondjon. Persze eddig szinte túl higgadtan fogadtam a kudarcokat.
Még hétfőig szedem a gyógyszert, akkor reggel tesztelek egyet, de már feladtam igazából. Ennyi volt. De nagyon elkeseredtem, még most is fàj a szemem a sírástól.
Bocs, hogy nem jo hírekkel jöttem.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Szia Bumi!
Őszinte részvétem!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bumi, részvétem a férjednek! :cry:

Kikinda, nagyon sajnálom... :cry: Igazából éreztem, hogy nem jó hírekkel jössz, mert akkor biztosan előbb írtál volna. :cry: Azért talán a hétfői pozitív lesz, még ne add fel teljesen!!! Bárcsak meg tudnálak valahogy vigasztalni...

Nati, aranyos vagy! Lexi ma jól aludt, tegnap sokat voltam kint vele. Én alig, érzékeny vagyok a melegfrontra. :? Ha Lexi műsorozik éjszaka, Zoli is később megy dolgozni. Végülis meddig aludt Bencus?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bumi!

Őszinte részvétem Neked és a családodnak! Nagyon sajnálom!
Ha bármiben tudunk segíteni, csak szólj nyugodtan!

Bumikám! Az ösztrogénnal kapcsolatban az Isten szóljon belőled!
Majd meglátjuk!

Kiki!
Nagyon várjuk a híreket! Nagyon szurkolunk nektek!

Vius Anyu!
Gyönyörű baba! Még egyszer nagyon gratulálunk! Viusnak pedig sok erőt kívánunk!

Bikfykém!
nem nálunk apa most nem kapja, mert megy majd mikrobiológiai leoltásra, és ha nála bármi is van, az ott kiderül, és ott biztosan kap rá valamit. Így neki egyenlőre fölösleges.

Natikám!
Sajnálom megint a rossz éjszakát! Gondolom eléggé nehezn bírod!
A táblázattal kapcsolatban én sem vagyok mindennel tisztában, egy része ugye arra vonatkozik, hogy hormonálisan, szervezetileg moinden rendben van-e, másik része pedig kizár olyan betegségeket, elváltozásokat, amelyek a babásodás útjába állhatnak. A hasi ultrahangra leszek kiváncsi, mert ott a mellékvese kéregállományát nézik, amelyik már nem is tudom melyik hormon termelődésért a felelős. Meg ott nézik meg a Cushing kórt, bár az tuti nem vagyok, legalábbis kinézetre! Egyébként 2-3 hétre kaptam időpntokat, ahol kiírták a vizsgálatokat, lassan mindegyiken túljutok, és hát az eredményekre van, ahol 3 hetet is várni kell. És utána megint be kell jelentkezni, hogy értékeljék a leletemet. Szóval azért legalább 2 hónap! Ja, a hasi ultranag volt a legjobb, mert november 4 vagy 5-én december 11-re kaptam időpontot. A Helico szűrésnél, meg előtte oda kell telefonálnom, hogy van-e tabletta, mert most éppen nem tudják beszerezni! Szóval nem könnyű menet, anyagilag sem, de legalább ki leszek vizsgálva! Ja, és az eredmények nagyrésze meg Dévaihoz és BMC-hez is kell. Szóval ezek már folyamatban lesznek, és talán a januári kezdésnek nem lesz akadálya!
Úúúú, jóhosszú lettem, bocsika!

rodina74
 
 


Kikinda!

Nagyon sajnálom! :cry:
Én is a 4. inszem sikertelenségénél buktam ki a legjobban! Úgy látszik, hogy ez egy választóvonal! Sírd ki magad, add át magad ennek az érzésnek, és mihamarabb kívánok neked erőt, az újrakezdéshez! Írjál nekünk nyugodtan, ha úgy érzed add ki magadból a keserűséget! Küldök egy baráti, bíztató, vigasztaló ölelést!

rodina74
 
 


Kiki,
annyira sajnálom!!!!!!!!!! S tényleg jobb, ha kisírod magad, legalább a benned lévő feszültség kiszabadul. Érthetetlen, hogy miért nem sikerül....
Végig kell csinálnotok mind a 6 inszemet, vagy esetleg mehettek korábban is lombikra? Vagy arra nem akartok? Kihez jársz pesten dokihoz?

Bumi,
őszínte részvétem!!! És pirit is sajnálom. Ha megyünk a kaáliba esküszöm rákérdezek a cicifájás hormonális hátterére, mert ez most már engem is nagyon izgat.

Rodi, Beze,
én most egész jól bírom az éjszakázást, csak reggel vagyok tompi, meg napközben néha. De rászoktam a tejeskávéra, és ha lehet, hunyok egy kicsit Bencével is. De mostanában a napközbeni alvása is kétséges, így van, hogy csak "döglök" a földön, ő meg játszik vagy éppen gyömöszkél :P

Rodi,
igen, láttam, hogy árak is vannak, de ezt a tb nem támogatja??? És hogy hogy van ami kell a forgácsba meg a dévaihoz???? ők többet kérnek, mint a kaáli??? Párod mit szól ehhez a "nagygenerálhoz"??
Az enyém inkább inszemezne tovább, mint a lobmik :cry: . De én már az inszemben sem hiszek... :cry:
Vendég
 


Hát vannak olyan vizsgálatok, amelyet nem csinál meg kórház, hanem csak magánintézmények. Kromoszóma vizsgálatot is a Géndiagnosztikai központban csinálnak 12 ezerért.
A Forgács, a dévai és a BMc is jóval több vizsgálati eredményt kér, mint a KAáli, vagy legalábbis az én dokim. Annak idején hsg-t, toxoplazmára, rubeolára vonatkozóan vittem iratokat, ott csináltak nekem egy 3. napi hormont, a páromnak csak spermiogramot, és már ment is az inszem. semmi mást nem kért, nem csinált. Még egy 20.napi vv-t sem. :? Szóval még egy intézményen belül sem mindegy kihez mész! De szerintem a te választásod jó, Twist is hozzá járt, és az első lombik össze is jött nekik!

rodina74
 
 


Lányok, köszönöm a vigasztaló szavaitokat.
Nehéz igy a munkahelyen mosolyogni, mikor épp értelmetlennek érzem az életet. Miért van az, hogy minden tőlünk telhetőt megteszünk, és mégsem sikerül? Ez olyan elkeserítő.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
hidd el, lesz babád!!!!! Sőt, több is!!!!!!!!!! Csak valamiért nekünk nem egyszerűen az ölünkbe pottyan, hanem küzdenünk kell érte. Lehet, hogy előző életünkben sorra jártunk abortuszra, vagy mi voltunk aki csinálta az abortuszt, vagy valami volt korán a szülő-gyermek kapcsolatunkkal és tudatalatt gátoljuk, hogy gyerekünk legyen. Vagy csak egyszerűen nem minket húzott most ki a JóIsten... A fene se tudja...

Én csak hinni tudom, hogy Bezének, Bikfynek, Buminak, Neked, Rodinak és Timejkának, ééééééééééés nekem is hamarosan lesz babánk (vagy még egy babánk). (direkt betűrendbe írtam, nehogy gond legyen :P ).
Csak még a legjobb idő nem jött el!!! De a hitet soha nem lehet feladni, mert anélkül nincs eredmény!!!!!!!!!
Tudom, ilyenkor még pár napig szőrnyű és legszívesebben dunának menne az ember, de aztán jön az új hónap és az új remény!!!!!!!!!! És aztán egy pozitív tesz is!!!!!!!!!!!!!!!!! Én el se hittem, amikor pozitív lett a tesztem Bencével. Egész nap , sőt egész héten sírtam és még hónapokig nem tudtam sírás nélkül beszélni arról, hogy babát várok. Szóval el fog jönni nálatok is az a pillanat, hidd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nati! Max egy inszemünk lesz még, utána mehetünk lombikozni, de lehet már most azt fogom választani. Nem tudom, nem beszéltük még meg a dokival, hogy mi legyen, de a 6 szerinte sem szükséges. Az én dokim Krizsa. És neked ki?
De te még ne készülj a lombikra, hanem jövö héten hozz nekünk egy pozitiv tesztet!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
én Kovács doktornőhöz megyek, még nem voltunk náluk, senkit nem ismerek, csak az írásokból.
Hát, sajna most az én hitem is odaveszett... valahogy nem hiszek benne, hogy azok után, hogy a tied nega lett az enyém lehet pozitiv. Tudom, ez most hülyén hangzik, de jobban bíztam volna, ha most megtöröd a jeget... de azért igyekszem!!!!
Vendég
 


Kiki!

Igaza van Natinak, hidd el lesz babánk! Nem lehet másképp! Csak így! És akkor már nem is fogunk emlékezni ezekre a keserű hónapokra! Minden jóra fordul! Könnyen lehet, hogy jövő karácsonykor már mindannyian babázni fogunk! Én ebben hiszek!

Tudom, ilyenkor annyi megválaszolatlan kérdés ötlik fel az emberben, amire soha nem kapjuk meg a választ. És mindegyikünk - szerintem - nagyon jó ember, és mégis szenvedünk, pedig megérdemelnénk a babát! Szóval hidd el, lesz baba! A munkahelyemen azt szoktam mondani, hogyha tavaszig nem leszek terhes, akkor kinézek magamnak egy gólyát, és elfogom, hátha az egyiknél egy baba lesz, akit megtartok magamnak! :lol:
Csak a remény és a humor a mi mentsvárunk!

rodina74
 
 


Sziasztok Lányok!

Hétvégére elutazok egy baráti társasággal, így valószínűleg nem tudok jönni csak hétfőn. Addig megpróbálom összeszedni magam.
Jó hétvégét Nektek!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Kiki!
Nem is tudok mit mondani. De én már elég régóta itt vagyok, az előző csapatnál is ugyanez ment, sokáig semmi, 4-5 inszem sikertelenül, aztán varázsütésre hipp-hopp mindenki egyszerre lett babás. Higgy benne, és gondolj arra, innen lejjebb nincs, nem lehet rosszabb, mi abban a kiváltságos helyzetben vagyunk, hogy csak nyerni tudunk. Hiszem, hogy lesz kisbabánk. Még akkor is, ha most annyi nehézségen esünk is át.

Bumi!
Nagyon sajnálom a nagymamit, de jól emlékszem, hogy már egy ideje lehetett rá számítani? Sajnálom.

KépKépKép
bikfy
 
 


Én nem is tudom, hogyan írjam le, hogy ne ijedjetek meg. Most már minden rendben velem, de ma megjártuk a nőgyógyászat sürgősségi osztályát.

Annyira erősen véreztem, jujj, le sem tudom írni. Ömlött. Persze a munkahelyemen voltam, de fél egyre tarthatatlanná vált a helyzet, úgy volt, hogy mentőt kell hívni. Na én ettől beszartam, összeszedtem magam, még hazavezettem, otthon már várt férjem, gyors tusolás és irány a kórház. Ott viszonylag rövid idő alatt sikerült megtalálnom a saját orvosomat, aki annyira rendes volt, áááááááá le sem tudom írni. Segítőkész, nyugtató, bíztató, csak rá kell néznem erre a pasira és megnyugszom. Nagyon hálás vagyok neki.
Megnézték, mi a helyzet, mert azt hitték vetélés. Vizeletből már nem tudtak kimutatni hcg-t, így Uh, meg 800 vizsgálat után kaptam vérzés csillapítót. Azt mondta semmi rendellenességet nem lát, szerinte szépen kijött aminek ki kellett. Azt mondta, van olyan, hogy időnként így megvastagszik a nyálkahártya és egyszerre leszakad. Ha a vérzéscsillapító nem hat, akkor irány vissza a kórház és megműt. Remélem minden rendben lesz és erre nem lesz szükség.
Vasárnap újra be kell mennem hozzá a kórházba. Akkor megbeszéljük az átjárhatóságit is.

Ez az én mai történetem, de semmi gáz, örülök, hogy hozzá kerültem, ez olyan Isten keze volt. Tudom, ha a dokim azt mondta minden rendben lesz, akkor ez így is lesz és kész. Most pihizek és várom, hogy múljon a vérzés.

Azt már nem is írom, hogy közben összeszedtem valami nátha félét. Ebből is kúrálom magam. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!
Annyira szép a kis csöppséged, nagyon büszke lehetsz rá. Te erősödj és pihenj amennyit csak tudsz. Pusszancs. :D

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Szemét gólyák, én haragszom rájuk. De tavaszig szerzek egy vadász engedélyt és lőni fogok rájuk. Valamelyiktől már csak sikerül egy csomagot szereznünk. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Nekem van önvédelmim, szólj és tavasszal lövök neked egyet! :lol:
A gólyákkal kapcsolatos érzéseid azonosak az enyémekkel! :twisted:

Nagyon sajnálom, ami történt veled! Hát nem kizárt, hogy ez egy vetélés volt! Nem csináltál tesztet? Nekem a mensim nem szokott erős lenni, de amikor vetélek, akkor eléggé gázos. Szóval nem kizárt! És persze ez szomorú, de mégis nagyon jó! Hiszen akkor ez azt jelenti, hogy kezdenek nálad rendbe jönni a dolgok!
De az a jó, hogy minden rendben. A vérzéscsillapító beadása óta konszolidálódott a vérzés? Vagy még Amazonas vagy?

Meg is jött a 20. napi hormonom: progeszteron: 50,2 nmol/l
prolactin: 318 mU/l
Ahogy utánanéztem, szerintem ez jó! Hál istennek a prolactin szintem lement!

rodina74
 
 


Szia Rodim!
Mintha kicsit javulna a dolog. Legalábbis nagyon remélem. Most itthon ücsörgök és pihizgetek.

Figyu, ez a progi szint nagyon jó. És a prolactin is. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Az orvosom is rögtön vetélésre gondolt, de a vizelet eredmény szerint nem voltam terhes.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ki tudja, lehet, hogy az voltál, vagy elindult valami, és mire megjött addig a hcg kiürült. Bocs, csak találgatok! De szerintem ez is lehet! Figyú, azért idővel írd meg, hogy mi van veled, mert aggódóm! Szóval jelentkezz, hogy érezhetően csökken-e a vérzés!
Pihizzél, feküdj sokat!

rodina74
 
 


Hú Bikfy, ez nagyon durva! Nem volt darabos a vérzésed?

Rodi, nekünk tavaly áprilisban a szomszéd telken megjelent egy gólyapár, az utolsó inszem előtt. :D Amúgy én nem felejtettem el a gyötrelmeket, de a kislányom mindenért kárpótol.

Nati, ezt meg se hallottam, igenis TESSÉk BÍZNI!!!!!!!!!!! Én nagyon drukkolok!!!!!++++++++++++

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: