Új privát üzeneted érkezett!

JUJUJ! Most verte szét a jég a fél falu házának a tetejét! Hát nem gondoltam hogy minket is elér.Egy pár autó is bánta azt hiszem. Lányok aki generális az kérje az ingyen viharelőrejelzést, nálunk bejött. Ja smsbe küldik.
kukori 2
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam, nem csak itt, hanem neten is alig. Mindjárt visszaolvasok.
De drukkolok azoknak, akik soron vannak vagy lesznek hamarosan!

Kép
kisbuta
 
 


Dezsi,
jól döntöttetek, nem szabad siettetni az ilyesmit. Azért még reménykedek, hogy így vagy úgy, anya leszel.

Próbálok majd képet feltenni a házi rontom-bontomról, de jönni se könnyű. Ez a kölök bizony április közepén úgy döntött, hogy most már ideje felállni, azóta már azt gyakorolja, hogy kapaszkodás nélkül tudjon állni. Járni még nem jár, csak bútorok mellett, de négykézláb teker ezerrel, és persze rendkívül erős akarata van, 24 órás készenléti ügyeletben vagyok. Enni már szinte mindent, 8 hónaposan bekéredzkedett a marhapörköltre, és rájött, hogy a tigrisek legjobban a pörköltet szeretik. Csak az édességeket nem akarja megenni (kinek a gyereke ez? :shock: )

Kép
kisbuta
 
 

 
 

Sziasztok!

Alle,gratu a dobidnak :D Imádom őket,12 évig volt dobim,extra okos volt,igaz 3 évig jártam vele kutyasuliba,és még tűzoltó napon is voltunk a kutyasulival engedelmességi bemutatót tartani :D
Bár nem írtad,de megjött? :roll:

Bumi,drukk!

Dete,ja,akkor még volt időm bőven ilyen bolondságokat keresni :lol: Nem is tudom,valamikor Rana csatlakozásakor volt itt egy extra nap,talán 5-6 olalt írtunk tele,még pisilni is futva mentem,mert minimum 1 oldalt kellett volna visszaolvasnom,ha nem sietek :lol:

Ki-csillag,hírek?

Kisbuta,nohát,előkerültél? :D
Vendég
 


Üdv. üdv.!

Egy Kis* itt..
Nyulaszkám, híreim még nincsenek, majd holnap reggel megyek kukucskára 8-ra, úgyhogy holnap délelőtt jövök majd a hírekkel.

Apropó, ikrek..
Volt ikres kismamik :wink:
Ti mikor éreztétek először a pindúr-pandúrokat :wink:
Már alig várom, hogy végre konkrétan érezzem őket, hogy nyugodtabb legyek :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


kisbuta írta:...Csak az édességeket nem akarja megenni (kinek a gyereke ez? :shock: )

Még nem is kell neki szeretnie. még az édeset nem érzik azt hiszem.
De majd később!!!!
3 éves lesz nemsokára Bó és szinte minden napra bekéredzkedik nálam egy szopogatós cukorkára vagy egy kis csokira.
Nemhiába ... energiát adnak!! Valamivel fel kell tölteni az elemeket.

Azt jó, ha tudjátok, hogy minden csoki illetve cukorfogyasztás után kb 3 óra múlva tudod lenyugtatni illetve ágybadugni a gyereket.!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kis-csillag,én csak a 20.hétnél éreztem őket mozogni.Attól is függ melyik falon tapadnak a lepények,nekem egyik első,másik hátsó falon tapadt,és azért éreztem később csak.Ha a hátsón tapad mindegyik,akkor valószínű már hamarabb is lehet érezni.
Mára a legjobbakat kívánom nektek!

Bumi,hova lettél?
Vendég
 


Sziasztok,
Nyulasz :D még nem jött meg, de már érzem, hogy hamarosan megjön.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Alle: az a fránya piri :shock: azért jó lenne ha csak éreznéd és mégsem jönne meg :roll: :wink:

Nyulasz: hát a lepény tapadási helyét még nem igazán ösmerem, két hét múlva megyünk a 12 hetes UH-ra akkor vajon már leírják, hogy hol tapad?
Egyébként a kezdeti idegeskedős nap ellenére - mivel ma is semmi nem akart összejönni :twisted: - jó híreket kaptam.. A természet bevégezte a C magzatunk sorsát, angyalka lett, már némiképp megkezdődött a felszívódási folyamat, igazán most már csak a koponyácska, amit ki tudnak venni tisztán.. :oops: :roll:
"A" magzat 31,5mm; "B" magzat 31mm, 10 hetes kornak megfelelőek, mocorognak már odabent serényen apjuk legnagyobb örömére - mivel ma ő volt aki premierplánban láthatott mindent :lol: engem ma megfosztottak az örömtől :twisted:
Holnap még mennünk kell egy utolsót Tapolcára, utána már oda sem kell menni, hétvégén betöltjük a 11. hetet, és szépen folytatjuk tovább - mert most nem lesz semmi gond :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok,

Kis-Csillag, de jó olvasni hogy jól vannak a kicsik! :) Kaptok felvételt is uh-ról vagy azt külön kell kérni? Hova jársz gondozásra, még mindig a káliba, vagy saját orvoshoz?

Alle, még azért kivánom hogy lepődj meg kellemesen :)

Nyulasz, jó lenne feleleveniteni a régi szokásotokat :D de megértem hogy a mostani filmeket az ikrek játsszák neked és családodnak :D Mivel nekem nincs más jobb, inkább bemásolom a te régi filmedet, mindenkinek jó szórakozást :D http://www.metacafe.com/watch/117030/th ... ilation_8/

Kukori, itt Pesten és környékén volt nagy zápor-zivatar tegnap-ma egyaránt.

üdv
Dete
dete
 
 


Köszi Dete a videót. Hatalmasat nevetem rajta, úgy, hogy még a könnyem is kicsordult. Millió puszi érte.

ágica
ágika10
 
 


Ágica,nagyon szivesen :) de ne nekem köszönd hanem Nyuszinak, mivel tőle származik a vidi én csak ismét bemásoltam.
Ha visszalapozol e topik 200. (nem bizti) lapja tájékára még sok érdekes vidit és képet fogsz találni Nyulasznak köszönhetően többek között (és főleg neki). Köszi Nyuszi :D
Lehet hogy majd a macskásat is megkeresem :D
dete
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk. Nincsenek jó híreim. Úgy néz ki ez a lombik sem sikerült. Van ugyan halvány csík a tesztemen, de egyrészt tényleg nagyon halvány, másrészt nem erősödik. Evvvan. Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bumi1979 2010.06.17 19:36-kor.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Dete: igen, Tapolcán minden alkalommal kaptunk képet, csak a minőségével nem vagyok kibékülve 8) Ma voltunk utoljára a Tapolcai kaáliban UH-on, innentől szabadjára vagyok engedve 8) s az utolsó Utrogestanokkal le is kell "szoktatnom" magam róla - VÉGRE! :roll: Már nagyon nem szerettem :oops:

Jó volt ez a videjóó :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Bumi, :(
Neked is azt mondom amit Alle-nak mondtam, hogy tesztelj egy hét után is, és kivánom hogy meglepődj pozitivan :)

Alle, nálad a piri jelentkezett?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dete 2010.06.17 19:37-kor.
dete
 
 


Kis Csillag!!!
Gratulálok!!!! :D Nagyon örülök ezeknek a jó hireknek, de jó!!! :D
Én sem szerettem az utrót....nekem 3x2 volt....
dete
 
 


Nekem 2x3 :twisted: :twisted: :twisted:

Bumi: azért még neked is drukkolok nagyon!! Csodák mindig léteznek :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis Csillag, viszont az Utró megérte nálad :D
dete
 
 


Megérte.. De most már jó lesz ha vége lesz :oops: :roll:
Nem szerettem mindig ehhez időzíteni magamat..

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Bumi,

Lehet, hogy az a csík még erősödni fog később. Sosem lehet tudni. Lehet korán teszteltél. Én még bizok benne, hogy ez most sikerült.

Mi holnap reggel indulunk pihenni. A férjem kapott 4 napos beutalót az egyik pénzügyőri nyaralóba. Mátra Sástóra megyünk, és egy teljes apartman lesz a miénk, csak hétfő estére jövünk haza.
Már minden kész az indulásra.

Mindenkinek jó hétvégét kívánok. A drukkok még mindig mennek.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Bumi, nem mész vérvételre? A halvány csík is csík!

Kis*, puszi a babákoknak!

Puszi mindenkinek!

Rólunk csak röviden: kézenfogva sétálunk, már leszakad a hátam. Minden bútorra felkapaszkodik a kiscsaj, és oldalaz mellettük. Emellett meg mászik ezerrel, és közben hangosan elégedetlenkedik, hogy nem sétálunk két lábon. :D

skrisz72
 
 


Sziasztok,

Tegnap megjött, elég erősen, úgyhogy ezt a ciklust végérvényesen lezártuk.

Bumi :( , de amíg nincs vérzés, él a remény. Vérvétel?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle :( :(

Bumi, nekem is pont olyan volt a tesztem 14 nap után mint neked, amikoris is azt hittem, hogy nincs ott semmi.... aztán kiderült, hogy volt...

Skrisz, a pici lányotok beedz benneteket, jó kondiban vagytok és maradtok, nem kell edzőterembe járni :D
dete
 
 


Találtam még egy kis érdekességet, szintén Nyulasztól vmkor 2oo7-ből...
:D

http://www.anyalettem.hu/amit-addig-nem ... eked--cikk
dete
 
 


Sziasztok!
Hátfőn megyek vv-re. teszteltem azóta is, és már szinte nem is látszik a csík, szóval beindult valami, majd megállt a folyamat és most szépen csökken a hcg. Nálunk már ez is valami, mert eddig be se indult semmi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Alle,Bumi,a fenébe :evil:

Pedig már megörültem,mikor láttam,hogy tesztek vannak fenn.

SKrisz,hihi,én nem sétáltatom őket...szegény hátad,most meg már követeli a kiscsaj.Pussz neki!

Dete, :lol: ez a videó nekem is a kedvencem volt :lol:

Ágika,jó pihit!

Kis-csillag,ezek nagyon jó hírek!Boldog pocakosságot! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Én a long protokoll előkészített szakaszában Decapeptyl kezelés mellett spontán lettem terhes.Ezért megmaradtak long protokollhoz szükséges injekciók. Ha valakit érdekel Írjon: vickany@citromail.hu e-mail címre. Itt nem lehet hírdetni.
Vendég
 


Sziasztok!

Decapeptyl kezelés/lombikos long protokoll előkészítő szakaszában/ alatt spontán terhes lettem.HCG:812.

Ezért a következő gyógyszerein megmaradtak:hütőben tárolom, bontatlanok:A következő árakra gondoltam:
Gonal-F 900 -as hütőben tárolt.Lejárati idő:2011.07 Patikai ára:29.837 Ft. Eladási ára:26.000 Ft.
Menopur 75 NE 10 ampulla és oldószer.Lejárati idő:2012.06 .Patikai ára:15.625 Ft. Eladási ára 12.000 Ft.
14 előretöltött fecskendő Decapeptyl injekció .Lejárati idő:2012.05 Patikai ára:24.592 Ft. Eladási ára 21.000 Ft.
2 doboz bontatlan Ultrogestan:Lejárati idő:2012.07 Patikai ára:1660 Ft. Eladási ára:1400 Ft
1 doboz bontott 29 szemes Ultrogestan /Crinonera váltottunk a Decapeptyl Kezelés miatt./.Lejárati idő:2011.04.Patikai ára:1600 Ft. Eladási ára: 1300 Ft.
Gynazol 2% hüvelykrém.Lejárati idő:2011.08. Patikai ára:1615 Ft. Eladási ára :1400 Ft.
Pregnyl 5000 NE 3 porampulla+3 oldószer injekció.Lejárati idő:2012.09. Patikai ára:4250 Ft. Eladási ára 3800 Ft.
Metypred 16 mg tabletta 28 szem bontott/4 szem hiányzik belőle/.Lejárati idő:2013.10 Eladási ára:300 Ft.

Ha érdekel írjál:vickany@citromail.hu email címre
Vendég
 


Sziasztok!

Alle, Bumi: :( :( :( :cry:

Nyulaszkám, köszönöm, egy kérdés, neked is frontérzékeny volt a pocakod már az elejétől?

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Hát akkor hivatalosan sem sikerült a 3. lombik. Most pihi, aztán valamikor augusztus, szeptember környékén folyt. köv.
Azt mondta a doki, hogy legközelebb esetleg kipróbálhatjuk, hogy külön ciklusban lesz a leszívás és a beülti.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, fel a fejjel. Legközelebb majd összejön. Sohza ne adjátok fel. De ha minden igaz egyszerre fogjuk csinálni, mert mi is BB-nél vagyunk és mi is szeptemberben kezdünk.
Ez lehet jót jelent. :)
ágika10
 
 


Bumikám, nagyon sajnálom. :cry: Kitartás a következőig!

Nyulasz, nem is értelek, miért nem sétálsz a kölkökkel? Elvégre két kezed van, nem? :wink: :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Bumikám, én is nagyon sajnálom :(
dete
 
 


helló Mindenki!!!

Mi van mindenkivel, ma még egy sort sem írtatok.

Hazajöttünk a pihenésből. Nem gondoltam, hogy ilyen jól érzem majd magam. Azt hittem unatkozni fogok, de minden napra találtunk programot, sőt még túráztunk is. Az időjárás is remek volt, csak éjszaka esett az eső. Úgy döntöttünk, hogy idén többször is elmegyünk ilyen hosszú hétvégére. A következő célállomás Esztergom, csak a hétvégét kell még kinézni, hogy mindenkinek jó legyen.

Bumikám, tiszta szívből remélem, hogy legközelebb sikerülni fog.
Millió puszit és egy nagy ölelést küldök neked, még így ismeretlenül is.
ágika10
 
 


Sziasztok!
Rég nem járt már erre senki. Gondolom mindenki nyaral. Vagy babázik. A többiek meg most pihiznek, mert nem tudnak kezdeni az intézeti szabik miatt.
Hiába, a nyarak már csak ilyenek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagy a csend itt :(
Remélem mindenki nyaral, pihen ebben a nagy kánikulában, aki viszont dolgozik, annak kitartást kívánok hozzá! 8)

Mi jól vagyunk, holnap töltjük be a 14. hetet :oops:
Elkezdtek peregni a hetek, a csöppök jól vannak mindketten, nőnek mint a bolondgomba, de még anyának nem mutatkoztak be :wink:
De nem kell sietniük, türelmes vagyok - amennyire lehet :twisted: :lol:

Vigyázzatok magatokra, és olvaslak ám benneteket :wink:
Puszika mindenkinek!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Micsoda csend honol ezen a topicon. Úgy látom mindenki kihasználja, hogy jó idő van! :)
ágika10
 
 


Sziasztok,
én is inkább csak benézek, nem írok :oops:

Kis*, rohan az idő! És jól látom, 1 hónap múlva bekötik a fejed? :D :D :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle: igen, 10 év után, most elsősorban a babák anyakönyvezése miatt úgy határoztunk, elvesztjük az eszünket. Semmi komoly, csak egy családi polgári szertartás, viszont majd hozok képet :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


sziasztok!

Régen a megint megjöttbe kezdtem a pályafutásom, és nem gondoltam volna h még visszatérek a babanetre.....de most már lombik témában:( 2008 március óta próbálkozunk... tavaly szeptembertől most juniusig pihentünk, nem foglalkoztunk a babatémával, de még se jött össze. tavaly márciusban volt laparoszkópiás műtétem, csak a jobb oldalit sikerült megnyitni. utána volt 2 inszem, aztán abbahagytuk, mert terveztük az esküvőt, ami most volt májusban. elmentem itt a lakóhelyemen egy másik dokihoz elmondtam neki a múltamat, és írt beutalót, azaz a Kálit ajánlotta. szóval augusztus 25.én megyek az első konzultációra a Boga doktor úrhoz, ha jól értettem a nevét. valaki esetleg jár még oda? ma voltam 3. napi vérvételen...meg majd 21...gondolom kezdődik minden előröl. párom nem akar visszamenni ahhoz a dokihoz akinél volt spermavizsgálaton, hanem azt mondta majd ott Győrbe. Káliba mennyibe kerül a spermavizsgálat tudja vki?

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam, vagy inkább a szülésem óta.Mert alig tűntem el akkor egy hétre, tele lett a topic ismeretlenekkel, ill. én sem értem rá...ezért nem is jöttem aztán.Sajnálom.Most elolvastam csak az utolsó oldalt...

Alle, Bumi
Nagyon sajnálom!Remélem legközelebb sikerrel jártok!!!+++

Kis-CSillag
Gratula a kis 14 heteskéhez!!!:D

Skrisz
El is hiszem h leszakad aa hátad.:D

Rólunk:Alexa 7,5 hónapos múlt.Vidám, kiegyensúlyozott baba.Sokat mosolyog, szinte alig sír, csak ha tényleg fáj vmije.4 foga van kint, egész nap négykézláb rohangál a lakásban amikor éppen nemm két lábon közlekedik a bútorok mellett.Napi kb 7 szopi mellett eszik főzelékeket, iszik vizet vagy hígított 100%os narilevet.Éjjel 1x kel enni.Most nyaraltunk olaszban egy hetet, teszek képeket:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ja, szerencsére még nem jött meg.Nem védekezünk egyáltalán, majd a természet megoldja...

Pusszantás mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok

Vkrisz bevallom Én megszoktalak Benneteket kuksizni, tündéri szép baba Alexa. :)
Nagyon csini vagy.

Kiscsillag SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK és Én várom a beígért fotókat.

Bri fiatalasszony :lol: tudom hogy megkésve, de nektek is NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK !
Nagyon szépséges menyasszony voltál, szép pár vagytok! -és a fotósotok vmi eszméletlen jó.
blogba nem akarnál írni?

Bumi te jártál mostanában kaáliban, harmadik dokinak hol csináltak ott rendelőt?
Mikor tervezed újra hogy mész?

Medansziés Dezsi annyira örültem, mikor láttam hogy írtál. nem akarnál két fürcsizés közben kicsir sűrűbben jönni?

Nyulasz Anya és Cicamami törpikéitek tüneményesek, sunyiban nyomon követlek Benneteket :wink: bár Nyuszit másikon sajna nem tudom még :(
Rana lassan meg kellene néznem csajszikákat élőben is. Így nem tudom melyikőjük, de vmelyik nagyon hasonlít Rád. :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Arnikaaaa
Szijjjjaaaa :D Koszonom a kedves szavakat :oops: Blogot mindig tervezem,hogy majd most irom meg majd most de nem jutottam meg el odaig :oops: Lattad az egesz albumot vagy csak azt az egy kepet mert van am meg :wink: Veletek mizu?

Mindenkinek nagy cupp cupp most nem tudok visszaolvasni de lattam jottek itt az oreg rokak is vissza latogatoba :D 8) Probalkozom jonni es irok mindenkinek.

Nalunk semmi kulonos a multheten visszaerkeztem NY-ba a paromhoz :) nagya boldogsag es az orom ugyhogy elvezzuk egymas tarsasagat es ahogy lehet jovok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok

én is néha benéztem, de mivel nem volt újság - sajnos a menzim nagyon rendetlen a lombik óta, és halasztani kellett júl-ról a fagyasztott baba projektet - igy nem irogattam.
Kis Csillag és Bridget, gratulálok nektek esküvőtök alkalmából, hosszú és boldog életet kivánok nektek és "új" családotoknak! :D Tudom Kis Csillag, hogy csak egy hónap múlva lesz az eskővötök, de én előre gratulálok,mivel akkortájt nyaralni leszünk.

Vizikrisz, a kezdeti időktől olvastam rólad is, mivel már korábban visszaolvastam. Gratulálok nektek a tüneményes babátokhoz! :)

Árnika, a mottód nagyon-nagyon tetszik :D

Dike, sajnos a győri Kaáli témában én nem tudok segiteni, de vannak itt páran akik jártak oda, hátha valaki tud neked segiteni.
dete
 
 


Sziasztok!!!!!

Gondoltam benézek.

Bri!
Megnézhetem én is a menyasszonyi képeidet? Nagyon szeretem nézegetni az ilyen képeket. Biztos szép voltál :)))

Már csak 4 hét és indulunk Londonba. Ez lesz a nászutunk. Már ideje, mert az idén voltunk 6 éves házasok.

Mindenkit puszilok, kellemes időtöltést kívánok.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Szép estét!

Én is benéztem, de nem voltak új bejegyzések :oops: hát én is hallgattam.
Kiscsillag, szerintem így is óriási élmény lesz, különleges okotok van :)

Bridget, hol lehet téged meglesni, mint menyasszony? A blogodban nem :( pedig szinte minden nap benézek.

Ágika :D , jobb későn, mint soha!

Jó nyaralást mindenkinek, most tényleg remek idő van rá!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Na csak elkezdünk megint zsizsegni!!

Vkrisz,
Alexa tényleg szép kislány. ... és nem mondod, hogy már a következőre gyúrtok?! Hajráááá

Kiscsillag,
törpikék hadd növesszék csak azt az albit. ... már éppen ideje volt.


Dobok egy mai friss képed a 'kismenyasszonyról".

Ilyen a Mi kis 3. évesünk. :lol:

Kép [/img]

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


kitöröltem, mert 2x küldte el.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
Lányok!
Jók a képek!


Árnika!
Még júniusban voltam. A két rendelő közé csinálták meg az új dokiét.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


HaHoProba 1-2-3

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: