Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz, gratulálok a kitartásotokhoz, megérte! :) Mennyi idő alatt zajlott le a hat lombikotok?
Remélem átélem én is majd egy - egy fogacska kibújásának vagy a kúszásból mászásba váltásnak jelentőségét és megtanulom, hogy milyen fontosak ezek a napi apró csodák és örömök! :wink: Mindannyiatoknak további nagyon jó egézséget és még sok örömöt és apró csodát :)

Bumi, Alle, hát csodás jó hirek ezek!!! Nagyon drukkolok nektek!!! Alle lehet hogy jó megoldás is ez a vv., ha odajutok, én is meg fogom a dokimmal beszélni hogy igy legyen, mármint no teszt csak vv.
Bumi ha nem vagyok indiszkrét, miért kellett ez a PiCSI? Ti kértétek, vagy a doki javasolta? Csak tudod, mert nálunk apucinál van a nagyobb gond...

Sőt még valami olyat is olvastam a kális füzetben, hogy van vmi módszer, hogy megbarázdálják valahogy a zigótát, és akkor jobban odatapad, van tisztességes megnevezése is az eljárásnak, csak sajnos nem tudom, csak rémlik hogy A betűvel kezdődő vmiről van szó.
Kata, Szezso igen, júl. már közel van, és remélem nagyon, hogy lesz tavaszi babánk :)

Hajnóca, te mit tanulsz? Mármint hogy mi leszel ha végeztél? Pedagógus? Habár amit irtál, lehet, hogy pszichológus? Vagy?
dete
 
 


Bumi! Hű, tök jóóóó! (És jó étvágyat a keféhez! :lol: ) Én se tudtam, mi az a PICSI. Ezért külön kell fizetni?
Hallottad, hogy jön egy 3. doki is a Db-i Kaáliba? Te most kinél vagy?

Alle, neked is ragacskák mennek! Ügyesen termeltek mostanság lányok! :wink: Akkor fagyikáitok is lesznek remélem!

Dete, jaj, annyira emlékszem, amikor én írtam ugyanilyen sorokat, mint te... (Remélem átélem én is majd egy - egy fogacska kibújásának vagy a kúszásból mászásba váltásnak jelentőségét) és látod, most valóra vált, szinte pillanatok alatt (így érzem)! Örülök, hogy előre nézel, ezt csak így lehet!!
Amúgy a hatchingre gondolsz, sztem. Igen, behasítják a külső burkot, így könnyebben beágyazódik. ;)

Szezso, hát nem tudom, ez a rengeteg szopi.... Valami rendszer nem segítene?? (És nem a Suttogó-féle vasmarokra gondolok :lol: )

Krisz, én szeretnék majd legalább egy éves korukig szoptatni.. Remélem sikerül.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Dete,röpke két év :roll: Mondjuk fagyink sose volt,és egy perccel se voltam hajlandó többet várni két lombik között a kötelező időnél.
Hajrá tavaszi baba :D

Alle,babaragacsok :D

Bumi,ma költözek be,ugye?Drukk,hogy hosszú-hosszú időre béreljék ki a pocidat!
Vendég
 

 
 

Dete,
Óvodapedagógus.

Csak ahhoz még kellene egy C angol nyelvvizsga, hogy megkaphassam a diplomámat jövő év végén.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Ja, elfelejtettem: Rutascorbint én pocakosan napi 3x2 szemet szedtem. Ennyit lehet, terhességnél (is) nagyon jó érfalerősítő. Most is szedem, de már csak 2 db-ot egy nap. :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma Tapolcán UH-on, élünk, és virulunk, a volt vérzésnek az okát (forrását) nem látta.. De kérdeztem tőle, hogy meg lehet-e előzni valahogy a haematóma kialakulását, de sajnos nemleges választ kaptam, a Rutascorbinra azt mondta lehet szedni, de megelőzni azzal sem lehet.. Mindegy :D Ne legyen többet vérzés, bár szerintem még lesz :? :( Ezelőtt is volt..

Holnap lesz két vizsgám.. :twisted: :evil:
Majd hétvégén lazulás apával együtt.. majd hétfőn házidoki, kedden nődoki + vérvétel és végre pihi megint ezerrel

Dete: a Hatching jó dolog :lol: Nekünk is megcsinálták mindhárom babán, mivel ez már a 3. lombik volt, de fagyasztott embrióknál nálunk, Tapolcán automatikusan meg kell csinálniuk! Szóval előre fel, hajrá pingvinbébik :wink:

Alle és Bumi: +++++++++++++++++++++ kismillió egyezer és még billió babaragacs Nektek, vigyázzatok a pici manókra :wink: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Rana, nagyon jó látni, hogy van értelme ennek lombikos dolognak, mert itt többeteknek is, nem volt hiába. És remélem, nekem sem lesz :wink: Nektek hanyadikra, hogy jött össze a baba? És neked volt hatchingod?

Hát Nyulasz, még mi sem tudjuk hogy lesz-e fagyibabánk, az ugye azon múlik, hogy a fagyasztást hogy élik túl. Egyelőre csak reménykedem, mert akkor időben korábban is lehetne mint még egy procedura szurikkal stb. Nekem az idő is fontos tényező...
Azért meg kell jegyezzem, volt bennetek tényleg kitartás, és megérte. :)

Hajnóca, hajrá angol nyelvvizsga!! :)

Kis Csillag, hogy mentek a vizsgák, eredményt máris mondtak, vagy később tudod meg? A hatchingot neked maguktól megcsinálták a kálisok??? ha nekem nem ajánlja, lehet hogy mondani fogom dokimnak hogy csináljanak ilyet.

Allenak és Buminak küldöm a babaragasztó gondolatokat :D
dete
 
 


Dete, én mindig azt mondtam (magamnak is), hogy EGYSZER úgyis sikerül. Lehet, hogy 10 év múlva, lehet hogy a tizedik alkalommal, de én úgysem adom fel. Ezt mondtam a procedúra legelején, és az első sikertelen lombik után is. Nekünk a második alkalommal sikerült, úgyhogy nagyon szerencsésnek érzem magunkat, mert sokan sokkal többet szenvedtek, hogy végre teljesüljön az álmuk! Viszont tudod az az érdekes, hogy az elsőnél tele voltam (voltunk) kétségekkel, meg hogy "á, úgyse sikerül", a másodiknak viszont valahogy sikerült úgy nekiindulni, hogy TUDTAM (tudtuk), hogy sikerül. Lehet, hogy amiatt is sikerült ráhangolódni a dologra, hogy pont előtte olvastam el a Titok c. könyvet. Ha még nem olvastad, neked is ajánlom (de beülti előtt / alatt olvasd közvetlenül, most még ne! ;) ). Tudom, hogy nem MINDEN fejben dől el, de sokminden talán mégis... Nekem mindig is kevés petesejtem volt (az elsőnél egy), a másodiknál már három, itt kettőből lett szép blasztobaba, és mindkettőből egy-egy gyönyörűség, akik most a kiságyukban szuszognak.
Hogy hatching volt-e, nem is tudm, már nem emlékszem. :oops: Majd előszedem a papírokat, és megnézem, de talán mintha lett volna. ICSI az tuti volt. Biztos eltér a protokoll minden intézetben, de ha rákérdezel, vesztenivalód nincs sztem.
Na befejezem, mert kicsit hosszú lettem. :oops:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Dete: amikor februárban mentünk a fagyibabákért, előtte merült fel bennem a gondolat a hatching iránt, aztán ott megkérdeztem a biológust és ő azt mondta, fagyasztott embrióknál automatikusan megcsinálják rajtuk. :D
Bár akkor eredménytelen volt, végülis 11ből ő ébredt fel egyedül, kevés volt a remény, de áprilisban már azért csinálták meg kérésre a hatchinget, mert ez a 3. lombik volt és azt hiszem valahogy úgy van törvényileg leszabályozva, hogy 2 sikertelen lombikot követően lehet kérni (meg 35 felett is, de én annyi még nem vagyok :oops: )
Szóval így történt, de nálunk most nagyon bevált :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


sziasztok,

Alle és Bumi
drukkolok mindkettőtöknek!! :)
Tiszta szívből remélem most mindkettőtöknek sikerülni fog, és végre átélitek az élet legszebb érzését, anyának lenni! :)

Mi éldegélek és már biztosan tudjuk, hogy csak szeptemberben kezdjük a következő programot, de már most alig várom, hogy elteljen ez a pár hónap. csak az idő legyen most már jó és végre legyen nyár. Sajnálom azokat az embereket, akiknek az életét tönkretette az áradás. Tegnap este azt mondták, ha ma este is esni fog a férjemet berendelik homokzsákot pakolni. Miskolcra küldik őket. Reméljük és szorítunk, hogy végre végre jó idő legyen és ezerrel süssön a napocska. fel nem tudom fogni, hogy mit érezhetnek azok az emberek, akiknek el kellett hagyniuk házaikat. sajnálom őket.
Tegnap a férjemtől kaptam egy új notebookot. nagyon örülök neki, mert így most a napsütésben tudok ülni és írni nektek.
puszilunk mindenkit és mennek a drukkok. :)
ágica
http://www.youtube.com/watch?v=fLi6dIC9FbA
ágika10
 
 


Sziasztok!

Alle,Bumi++++++++++++++++++++++++++ :D

Ágika,bizony,végre itt a jó idő :D talán picit megkönnyíti az életüket azoknak,akiket elöntött a víz.Én is nagyon sajnálom őket :(
Szeptember mindjárt itt van :wink:

Dete,na igen,az idő mindenkinél fontos,kitartani meg kell,nincs más lehetőség :wink: Bár sosem volt fagink,de nagyon jók a felengedési,túlélési statisztikák :D

Rana,és emlékszem,el is voltál kenődve az első uhu nután,mert egy bébit láttak,és nagyon szerettél volna kettőt...erre :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

csütörtökön mindhárom embrikénket visszakaptuk. Aznap, meg tegnap még nagyjából feküdtem, de ma már bementem dolgozni, és hétfőn is megyek.

Rana!
BB-nél vagyok. És hát ez a lombik teljesen más, mint az eddigiek. Kezdve, hogy most először kaptam magnéziumos infúziót a beültikor, és 2 naponta 1/4 ovitrellet is szúrnom kell. Ráadásul most crinon gélt kaptam, utrót csak reggel és délben kell 1-1 szemet szednem. Ja meg divigélt is kaptam, eddig ez sem volt. Nem kell külön fizetni a PICSIért. Nem is tudtam, hogy ezzel fogják csinálni, csak utólag derült ki.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Én is BB-nél vagyok. Én az eslőnél nem kaptam magnéziumos infúziót, de volt 2 naponta 1/4 ovitrelle, minden nap crinon és divigel gélt. Ja és az utróból is 1-1 szemet szedtem reggel-délben. Mi kértük a PICSi-t, ez rajta van a papíron, amit punkció előtt kitöltöttünk. De állítólag kérés nélkül is megcsinálják.
Bumikám, hogy érzed magad? Nem korai dolgozni, hogy bírod a munkát?
ágika10
 
 


Sziasztok!

Én korábban TZ-nél voltam, de váltottam. Alapból csak ICSI-t csinálnak. Ez tuti, mert nálunk az elsőnél annyira rossz volta férjem spermaképe, hogy alig találtak valamit, amivel megszúrhatták a petesejtet, mégse volt csak sima ICSI. Szerintem számít az is, hogy hányadik próbálkozás. Mindenki BB-s volta, kivel egyszerre volt a beültim, de 4 emberból csak egyedül én kaptam infúziót.
Remélem szerencsém lesz ezzel a dokiváltással!
Egyébként jól vagyok teljesen. A munkám ülőmunka, úgyhogy nem terhel meg. időnként járkálok egy kicsit, csak a keringés miatt.
Amúgy meg azt gondolom nem ez számít, hisz az első kettőnél otthon voltam végig, mégse sikerült.
Na de majd most!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,drukk!Ha jólesik,dolgozz csak! :wink:

Alle,neked is drukk!Lett fagyibébi?
Vendég
 


Bumi, drukk neked!!!

Nyulasz, nem lett sajnos :( De nem kenődtem el, mert erre számítottam, illetve nem gondoltam, hogy lesz, úgyhogy nem érintett olyan rosszul. Persze jó lett volna, de ha nem, hát nem.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok,

Rana, nem voltál hosszú, örömmel olvasom mindig mások tapasztalatait is, köszi hogy te is leirtad. Sztem is fontos a fejben hozzáállás, sztem is biztos, hogy ezen fél siker múlik. Olvastam már korábban a javasolt Titok könyvet, meg hasonló tárgyú könyveket is, mármint hogy a gondolatokat rá kell hangolni arra amire vágysz, és akkor megkapod azt amire vágysz, és nem arra kell gondolni, amit nem szeretnél, de nekem nem mindig jön ez be sajnos :( biztos nem eléggé gyakoroltam, de majd most :D Rana, nem semmi, háromból kettő másodikra, tényleg szuper!!! :D

Kis- csillag, ööö, én sajnos 35 felett vagyok, de sztem nekünk nem csináltak elsőre semmiféle hatchingot.. különben mondták volna, gondolom... De nagyon örülök hogy nálatok bevált, majd én is fogom kérni. Amúgy hogy álltok a redukcióval??

Ágika ne is mondd, én is letörten néztem a képeket a tv-ben... persze adakoznak az emberek, dehát az ezreskékből nehéz lesz nekik egy élet munkáját újraépiteni,olyan sok a baj...nekem is elszorult a szivem a képek láttán...Különben hol laktok, Miskolchoz közel? Ti is érintettek vagytok valamilyen módon az árvizzel?mármint rokon vagy vki???

Bumi, bocs hogy nem tudom, de mire való a magnéziumos oldat? Mire jó?? És az ovitrelle??
Egyébként nekem sem mondták hogy otthon kéne lennem, sőt, azt irták a papirkámra, hogy beülti után 1 nap pihi javallott... Ennyi, és csókolom mindenkinek. Persze kértem háziorvosomtól táppénzt, ki is irt, de nem tudom milyen kódra vett fel. Engem személy szerint nagyon megdöbbentett, hogy ott a sok pénzkiadás állam részéről e célra (pl állam bácsi öt kisérletet fizet), mármint a sima beültetést meg "előkezelést" plusz a drága hormonok egy részét is finanszirozza, de az meg már nincs a protokollban, hogy a kismamát utána egy kicsit óvják már meg legalább négy öt nap kötelező pihit irnának elő, amig a tapadás történik.Azt úgy kell külön a házidokival kiiratni, ha kiir. Nekem nagyon furcsa.

Nyulasz, nekünk 70 százalékos esélyt mondtak a fagyibabák túlélésére. Ez nem rossz, de persze ki kell várni...
dete
 
 


Dete!

Nem, nincs rokonság Miskolc környékén. Az öcsém munkatársait viszont elvitték homozsákot pakolni Edelénybe és Felsőzsolcára. Azt mondták, hogy ilyet még nem láttak, el sem tudták képelni ezelőtt, hogy ilyen is megtörténhet. Pedig strapabíró emberekről írok, de még őket is megviselte, amit ott láttak. Haza már nem is tudtak jönni, mert nem volt járható út. Most a férjem várja, hogy mikor hívják, mert állítólag még ma este is emelkedni fog a folyók szintje.

Ez a Titkok című könyv engem érdekelne. Megírná valaki, hogy ki a szerző, mert úgy könnyebb megtalálnom.

Az ovitrelle egy hormon injekció, azok a nők kapják általában, akiknek kevés petesejt termelődik. De ez nem mindig igaz, mert amikor én kaptam ,akkor azok is kapták, akiknek legalább 11 petesejtje volt.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Ágika, nem csodálom hogy megviselte öcséd munkatársait a látvány, a képeket én is láttam tvhiradóban is meg a neten is, nagyon ledöbbentem, pedig nem érint közvetlenül a dolog. Remélem hogy a viz mostmár majd visszahúzódik mert jön a meleg, és férjednek már nem kell menni lapátolni a homokot.

A Titok c. könyv szerzője Rhonda Bhyrne, van honlapja is: www.atitok.hu. Nekem megvan A4-es nyomtatott formában (a könyvszöveg nem könyv formában, nyomtatottan, vhonnan kaptam én is) szivesen elküldöm neked, ha adsz egy cimet, postán elküldhetem, vagy ha pesti vagy, személyesen is átadhatom, akkor nem kell öt-hatezerért megvenned a könyvesboltban.

Köszi az infókat Ágika az Ovitrelle-ről. Nekem eddig nem adtak ilyet.
dete
 
 


Sziasztok! Bumi, hű, nagyon izgin hangzik (nálam is majdnem mindent így csinált BB!!! :wink: :wink: :wink: )

Dete, drága, egyszer neked is sikerül (és remélem nagyon hamar!)!!! :wink: Az Ovitrelle tüszőrepesztő injekció, ezért punkció előtt adják, de beülti után segíti az embrikék megtapadását. Én is kaptam 2 naponta! :wink: A Mg-infúzió pedig lazítja a méhet, tehát talán gátolhatja az embrió kilökődését. Ezt is kaptam, jó sokat! :wink: :wink: :wink:
Amúgy nem a pihin múlik, erről Nyulasz tudna mesélni. :)

Ágika, mindenképp olvasd el a Titkot! Mondjuk én a felénél abbahagytam, mert ott már arról volt szó, hogyan legyen sok pénzünk, és engem nem az érdekelt. Majd most elolvasom a 2. felét is, mert mostmár érdekel! :lol: :lol: :lol:

Na jóéjt mindenkinek!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Köszi Rana a kedves szavakat :) :wink: és az infókat. Remélem a dokim mindent előir majd ami segitheti a babához jutást.
dete
 
 


Dete!
Köszi az infót. Valahogy megszerzem a könyvet, anyának vannak könyvesboltos ismerősei, hátha ők tudnak segíteni. nem igazán tudnánk Pesten találkozni, mivel én kb 350 km-re lakom.
De kedves vagy köszi szépen.

Hallottam ,hogy Debrecenbe jön egy 3. doki. Tudja valaki, aki oda jár, hogy ki lesz az? Pusztán kiváncsi vagyok rá.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok,
beköszönök így este felé :oops:

Ágika, ha nem találod, Bookline-on meg lehet rendelni és a helyedbe viszik.
Én amúgy a könyv feléig jutottam valamikor tavasszal, azóta is várja a befejezést.

A beülti utáni otthonléttel kapcsolatban: szerintem mindenki érzi, neki mi a jó. Nem ezen múlik. Én az első beülti után a 2 hetet itthon voltam, arra jó volt, hogy kipihentem magam, de más haszna nem volt. A második után és most is mentem dolgozni, persze vigyáztam magamra és nem fizikai a munkám, hanem irodai. A második eredményét tudjuk, a harmadikat még nem :wink: Abban egyelőre csak reménykedünk.
De aki normális házidoki, szerintem kérésre kiírja, aki kéri.

Az árvíz borzasztó, egyszerűen hihetetlen, hogy kis patakok mennyire meg tudtak áradni, és hogy mennyi embert sújt. Ilyenkor vetődik fel a kérdés, hol vannak a multik, a 100 leggazdagabb magyar? Akik tudnának adni, lenne miből. Jellemző, hogy most is a kisemberek fognak össze....

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


ágika10 írta:Dete!
Köszi az infót. Valahogy megszerzem a könyvet, anyának vannak könyvesboltos ismerősei, hátha ők tudnak segíteni. nem igazán tudnánk Pesten találkozni, mivel én kb 350 km-re lakom.
De kedves vagy köszi szépen.

Hallottam ,hogy Debrecenbe jön egy 3. doki. Tudja valaki, aki oda jár, hogy ki lesz az? Pusztán kiváncsi vagyok rá.

puszi
ágica


Korábban már valaki feltette online:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.0479.pdf

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Én dolgozom, így nincs időm agyalni.
Reggel voltam progi vv-n, de az eredményt nem tudom. Telóznom kellett, de annyian voltak ma a Kaáliba, hogy csak a pultos csajszi szalad be megkérdezni a dokit a teendőkről, így annyit tudok, hogy mától a déli utrót elhagyhatom, és péntektől a reggelit is. Hétfőn kéne mennem egy újabb progi vv-re, de vasárnap egy hétre Lengyelországba utazom, így nem tudok.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


:shock: Bp-n nincs ilyen progi vérvétel, vajon hogy lehet ennyire különböző az elvileg uaz az intézmény? Vagy ez inkább dokifüggő?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Köszi szépen Bumi!
Remélem az utro elhagyása már a siker jele. Én bízok benne, hogy most sikerül. Szinte minden este reménykedve jövök, hogy végre azt olvasom, hogy 100% siker. Nem tudom miért, de most ezt érzem. Remélem ez így is lesz.

Soha nem olvastam horoszkópot, de mivel havonta jár a Praktika és abban van, gondoltam most az egyszer elolvasom. Én skorpió vagyok, és azt írta júniusra, hogy az orvosom a legjobb híreket fogja velem közölni. Nem hiszem, hogy a terhességre utalt, inkább remélem, hogy a pajzsmirigyemmel minden rendben lesz, mivel most azt akarom kivizsgáltatni. Sőt menni akarok mamográfiára, mert a talpmasszőr érzett valamit a bal mellemnél. Reménykedek, hogy nem találnak semmit.

ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Beágyazódós drukkokat küldök kismilliót Bumi és Alle!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Remélem már kapaszkodnak a babákok :wink:

Ágika: legyen igaza a horoszkópnak, drukk a jó hírekhez, jó eredményekhez!

Intézmény-különbség: a tapolcai PRI is Kaáli intézmény pl., de nálunk sincs progi vérvétel a 2 hetes türelmi idő alatt, ahogy olvastam, többetek kapott magnéziumos infúziót, de itt olyan sincsen..

Friss babásokról van valakinek valami híre? Tücsike, Lexa?
Remélem már hazamehettek a babákokkal mindannyian :D

Dete: Redukcióról alább írok :roll:

Rólunk: egyben vagyunk, jól vagyunk.. Ma megyünk első vérvételre, ami már tegnap meg lett volna, csak sem a védőnő, sem senki más nem közölte, hogy 1 zsemle+2dl tej után 1 órával menjek :twisted: Az ezelőtti terhességemnél nem a legelső vérvételen volt ez, hanem külön a 12. héten, ha jól rémlik.. :shock:
Hát azt hittem az agyam szétrobban dühömben.. Mint eü. dolgozó nekem totál furcsa ez a fejetlenség, ami zajlik az eü.-ben, csak mert ha nálunk, az osztályon nincs minden pikk-pakk kész, leszedik a fejünket :twisted:
Na mindegy, ma 7-kor megeszem a jól megérdemelt "reggelimet" :lol: és utána megyek csak majd a labóóóórba..
Voltunk tegnap orvosomnál - végre -, aki tök lelkesen közölte, szeretné megnézni őket UH-on, hát attól meg repestem az örömtől :lol: :D
Redukció: csütörtökig várunk a kérdéssel, mert :roll: lehet, hogy a természet tette a dolgát, ugyanis a 3. babánál életjelenséget nem állapított meg, a petezsákja is kisebb, szabálytalanabb formájú, a magzatvize is jelentősen kevesebb a másik kettő lurkóéhoz képest. A és B 8) viszont vígan éldegél, az UH-képen felismertem a lábacskakezdeményt, a szemét.
A magzat: 2,21cm - B magzat: 2,30 cm :roll:
Szóval csütörtökön délután kontroll UH és ha akkor is változatlan lesz a helyzet, akkor fellélegezhet a lelkünk, hogy nem nekünk kellett meghozni a fájdalmas döntést :(, hanem a természet bevégezte a sorsát. Ami viszont tényleg szerencse lenne a szerencsétlenségben, mert a mesterséges beavatkozás lehet nagyobb kárt okozott volna.. :roll:
/Egyébként a SOTE I. számú klinikára kellett(ene) mennem../

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*, akkor csütörtökön minden kiderül, de eddig olyan egyformán fejlődtek, hogy tényleg valószínű, a természet megoldotta a kérdést. Emlékszem, Nyulasznál is hasonlóan indultak a babák, aztán maradt Noémi és Balázs :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Ágika, bocs, nem is figyeltem a neved alatt hogy debreceni vagy. Hát az bizony messze esik Pesttől. Mindegy, nyomtatottan megvan a Titok nekem, ha igényt tartasz rá, akkor jelezd, szivesen eljuttatom.
Bumi, mi ez a progi vérvétel? Hány nappal a beülti után csinálják?
Mert amikor nekem a tesztem pozitiv lett (21. nap beülti után) akkor mondta a nővérke a telóban, hogy menjek be vv-re a Káliba, de az már akkor a 21. nap volt.
Jó utat Polskába!
Kis Csillag, de jó lenne, ha tényleg a természet oldaná meg helyettetek, és az orvosok helyett a nehéz kérdést!
Bumi, Alle, szoritok nektek :)
dete
 
 


Sziasztok,
voltam ma vérvételen, úgy néz ki, nem sikerült :( a hcg nem indult meg felfelé, szóval nem kapaszkodtak meg a babákok.
Most elmegyünk Olaszországba pár napra, jó lesz felejteni.

Bumi, drukkjaim mennek neked!!!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle,

nem tudom mit mondjak, de sztem ne add fel még, várj még egy hetet és tesztelj újra, ezt tudom javasolni.
Én is igy gondoltam a múltkor, nem tudom emlékszel -e, nekem is kettő hét után neg. lett, majd a 3.hét után kiderült, hogy mégis sikerült... az persze más kérdés, hogy pont azon a napon amikor megtudtam hogy sikerült, akkor kaptam azt a nagyon erős náthát magas lázzal...., pont addig fejlődött a kis drága, mig beteg nem lettem... (legalábbis rekonstruálva az uh felvételek szerint)...
Ezzel azt akarom mondani, hogy ki tudja, olaszban még mi ki nem derül. :)
Mindenesetre, akár igy, akár úgy van, kivánok nektek szép utat Olaszo-ba. :) Hova mentek, és hány napig lesztek oda? Néhányszor voltam már én is (igaz csak északon) de az vmi csodaszép volt.
dete
 
 


Alle: egyelőre annyit mondok csak, hogy nagyon kellemes utat, érezzétek jól magatokat! Pihenj és élvezd az utazást! :roll:
És remélem én is, ahogy Dete, hogy mégis csak van még remény..

Mi voltunk ma a kontroll UH-on, rendes volt a doki, megint vagy 15 percig vizsgált (de mennyire ki nem állhatom a hüvelyi UH-t, rendesen fájt tőle a méhem..) , de ma sem talált a C magzatnál életjelenséget.. Jövő héten szerdán reggel kell menjek ismét, akkor ismét megnézi Ő UH-on + még egy másik UH-os orvos és akkor mondják ki az utolsó szót közösen.
A másik két babszemjankó 2 nap alatt 3mm-t nőtt, mint a bolondgomba.. :lol:
A vonalzóm szerdáig még hagyom, majd ha lezártuk a dolgot, akkor változtatom csak meg..

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis Csillag, jó hireket hozol mindig, öröm olvasni. :)
Viszont sajnálom hogyha a 3. babóka nem marad veletek :( , de ugyanakkor tényleg jó ha a természet oldja meg a legnehezebb kérdéseket.
Neked sok nyugit, pihit és békés napokat!! Ismerkedjetek a babszemekkel :)
dete
 
 


Kis-csillag!
Lenne 1 kérdésem hozzád ,mivel te eü vagy mit jelent a pajzsmirigyben van 1 göb?
Nagyon be vagyunk tojva mivel valamikor őszre lesz idópont a mintavételre ,
Az orvos meg csak annyit mondott hogy a tsh jó, és nem kell rá gyógyszer. Ez a valami lehet rosszindulatú?
kukori 2
 
 


Alle, :(
Vendég
 


Alle!
Sajnálom. Nem volt még kicsit korai a vv?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


allegrobarbaro írta::shock: Bp-n nincs ilyen progi vérvétel, vajon hogy lehet ennyire különböző az elvileg uaz az intézmény? Vagy ez inkább dokifüggő?


Ez olyan lehet, mit az oviknál a helyi nevelési program.
Minden ovi maga választja ki, hogy államit használ, adaptál egyet és átalakít vagy csinál egyet és aszerint neveli a gyermeket.

Érezzétek nagyon jól magatokat Olaszban és kapcsolódjatok ki amennyire lehet. :D

Kis-csillag,
a természet besegített úgy látszik. Így a legjobb.
Vigyázz nagyon magatokra.
Olyan jó azt olvasni, hogy van megint babás és az meg hogy ikrekkel .... az még jobb. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Alle, drukkolok, hogy ez a rossz hír semmis legyen nemsokára!! Hátha!

Bumikám, én se tudom, mi ez a progi vv. Látjátok, én ugyanebben az intézményben voltam, ugyanennél a dokinál, és nem volt progi vv. Remélem hamarosan én látogathatlak meg téged, mint szülés előtt álló kismamit! :wink:

Kiscsillag, nálad meg a rossz hír a jó hír. Sajnálom a pici életkezdeményt, de jobb így, hogy ő döntött úgy, nem akar veletek maradni! A másik kettő viszont annál erősebb, stramm kis babák!!! :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Alle: azért még egy picit reménykedem...Szuper nyaralást kívánok!! :-)

Bumi: Veled mizujs? Én nem nagyon értettem, hogy miért kell csökkentened a progit? :roll:

Dete: mikor kezdetek???

Kis*: kívánom a legjobbakat Nektek! :-) (a természet bölcs...)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nekem is most volt először , hogy megnézték mennyi a progeszteron szintem. Mivel a mérési határ felett volt, így csökkentette az adagot a doki, mert gondolom termel a szervezetem is eleget,meg ugye a Crinone gél az maradt.
Tök sz@r, hogy nem tudok tesztelni. Pedig jó lenne már látni, hogy mizu van, de hát még tegnap este adtam be az utolsó negyed Ovitrellet. Érezni nem érzek semmit, néha egy kicsit görcsöl a pocim, ennyi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Rana: ezért is gondolok arra, hogy lehet az a pici beteg lett volna.. Hiába, a természet törvényeit nem lehet felülírni, amit ő életképtelennek vél, attól megszabadul, ha így, ha úgy.. És ez így van rendjén! Csak az életerős egyedek maradhatnak életben.. Én ezt elfogadtam, és inkább ennek örülök, mert a redukálást sosem felejtettem volna el.. Így sem, de így teljesen átértékelődik minden :roll: :D

Végül is minden majd szerdán derül ki hivatalosan, de én már kedden is tudtam, hogy ez van.. A szívverést még én is felismertem a korábbi UH-okon.. 8)

Kukori: PÜ megy..

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Bumi, pont azért teszteljél, ma is meg holnap is meg holnapután is meg azután is meg azután is... ! (Nyulasz is így csinálta és én is! :wink: :wink: :wink: :wink: )

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana!
Igazad van, csak az a probléma, hogy holnap reggel indulunk Krakkóba. Én reggel nem tudok tesztelni, mert éjszakánként 1-1,5 óránként pisilni járok, tehát nem tudnék koncentrált vizeletet produkálni. Hétfő-kedd környékén meg úgyis jön a piri, ha nem sikerült, mert eddig egyik lombiknál sem késett.
Ha keddig nem jön meg, akkor nyomok egy tesztet, az már a tutit fogja mutatni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, jó utat Krakkóba, lehet hogy már ketten jöttök onnan haza :wink:
Szezso, mi júl-ra beszéltük meg a dokival, úgy júl 2. fele, de még meglátom, állitólag jobb kivárni a három hónapot... lehet h. aug lesz belőle, még nem döntöttem el... viszont az idő engem sürget..
dete
 
 


Bumi, értem. Akkor jó utat Krakkóba, pirinek meg hess! :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Kis-csillag,
mily bölcs a természet és vele te is.
Innen már csak jó egészséget.

Bumi,
nektek jó utat és pirost tessék kint felejteni Krakkóban!
Majd úgy egy bő 9 hónap múlva mentek meglátogatni. Addig oda se neki.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bumi,drukk!

Kis-csillag,ezek jó hírek,sokat gondoltam rátok :wink:
Vendég
 


Sziasztok,
megérkeztünk Olaszországból. Spoletoban voltunk, Perugia tartományban, Rómától 100 km-re. Nagyon szép helyen voltunk, komolyan bírtam volna még maradni pár napot :D vagy hetet :D . Kellemes idő volt, nem esett, 28 fok körül volt a hőmérséklet. Kutyakiállításon voltunk, a dobermannunkkal és 2.lett :D (mivel ez volt az első nemzetközi kiállítása és kb. összesen az 5, nagyon büszkék vagyunk rá. Olasz klubkiállításon ez a helyezés kb. olyan, mint megnyerni a foci vb-t. Esélytelenként mentünk ki :wink: )

Bumi ++++++++++++++++ remélem, nem jött meg.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle, üdv újra itthon :)

Nyulasz, tegnap nagyon megnevettettél, noha nem tudszhatsz erről: :D a néhány évvel korábbi bejegyzéseidet olvastam, amikoris sok -sok mulatságos képet és kis vidiket tettél fel a topikra. Mostanában nincsenek ilyen jó kis vicces filmjeid? és képeid? :D
dete
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: