Új privát üzeneted érkezett!

Szezso, hát semmi különös nincs velünk (ha nincs hír az jó hír, ugye :) ). A picik 6 hós korukig csak szopiztak, másfél hónapja meg már megy a zöldség meg a gyümi. Nagyon jó babák, jól esznek, jól alszanak (kivéve, amikor nem, dehát babából vannak, ugye), igazán nem panaszkodhatom (pedig néha mégis szoktam! :roll: :lol: ). Nálunk is egyszerre kell éhesnek és álmosnak lenniük, de sztem ikrekkel csak így lehet, ha nem akar megbolondulni az ember. Én is szinte csak az ikresbe írok már, oda se mindig jutok el. Néha ide is bekukkantok, újabb és újabb kétcsíkos tesztekben reménykedve (mert sokat gondolok az itteniekre és drukkolok nagyon). Ajsival most gyógytornára meg maszírozásra járunk, mert csöppet el van maradva a testvéréhez képest, aki meg egyébként kicsit túl gyorsan is fejlődik. A legújabb, hogy teljesen függőlegesbe feltérdel, illetve négykézlábból kinyújtja a lábait. Sokat is koppan már a fejecskéje, eljött ez az időszak is.. :)
Te mennyit szoptatsz még? Én még mindig naponta 6x, és remélem, egy darabig marad is így. :)

Alle, ebből a stimuból még nagyon jó dolog is kisülhet ám!!! :wink:

Dezsi, ha nem érzitek úgy, hogy eljött az öribaba ideje, akkor nem is szabad erőltetni.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok,
most értem gép elé. Mai vv eredménye: tovább emelkedett az E2 :? most vv-Supre, ezt játszuk minden nap, előbb utóbb el kell kezdenie csökkeni.
Szezso, soha nem volt még hiperstimum, igaz, longom sem. Elsőre 11 petesejtem lett, másodikra 0, harmadikra 6. Most meg majd kiderül, mi lesz ebből...
Még mindig nem tudom, mikor lesz a punkció....kész vagyok egy kicsit :cry:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle,érdekes,nekem sose volt vv a stimu alatt :roll: Remélem csökkenni fog az érték,bár azt se tudom ez az E2 mit jelent :roll: Drukkolok nagyon!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Csibe, Kiscsillag gratulálok! Ez aztán a meglepi!!

Dezsina, de örülök hogy te is jelentkeztél, sokat gondoltam mostanában rátok!

Alle, drukkolok nagyon a háttérből!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Alle!
Mennyi az a sok E2?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,
Bumi, sorban a számok 27 000 - 31 000 - 23 000, ez az utolsó a mai. Úgyhogy ma éjfélkor repesztek, szombaton punkció.

Nyulasz, alapon nekem sem szokott, ha nem kérem, szerintem most sem lett volna. De mióta a második próbálkozáskor nem lett petesejt és az ebből a hormoneredményből (talán ösztradiol?) kiderül, ha tuti nincs petesejt, azóta mindig kérem.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Kata :) köszönöm

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle: hurrá, hurrá és hurrá :-D drukkhegyek!!!

E2 az az ösztradiol, igen. :-)

Rana: Ajsi biztos hamar behozza majd a lemaradást, aztán futkozhatsz kétfelé :-D nagyon ügyi vagy a szopival :-)

Olyan 8-10 szopi van még nekünk 1 nap, de Bendegúz nem sok szilárdat eszik, ma pl. 6 kanál gyümölcsöt és 3 kanál főzeléket :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Alle, sztem ez még jól is alakulhat, bár nem tudom, mennyinek kell lennie az E2-nek (ja, ösztrogén). Nekem mindig volt vv (3 naponta), viszont tüszikukucs csak egyszer (mármint egy protokoll alatt egyszer)! :shock:

Szezso, 8-10 szopi? Atyagatya! De hogy? 2 óránként? És miért nem eszik szilárdat? :shock: Na ez itt elég off, úgyhogy priviben is válaszolhatsz ám! (Most utólag bevallom, én is hogy untam a hányszor kakil mit eszik témát itt, amihez nem tudtam hozzászólni)

Többi kismami hogy van? Brizorol tudok, remélem nem baj, ha megírom, hogy jól vannak, még egyben szerencsére, de feküdnie kell. (31. hetet tölti most)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Örömhírt közlök mindenkivel. Most olvastam, hogy megszületett Tücsi lánya Luca. Ezúton szeretnék Nekik gratulálni és sok-sok boldogságot kívánni.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Alle,ja,igen emlékszem arra a lombikodra...így már értem a vv-t.Na és tök jó,akkor holnapra megadrukk! :D

Ágika,köszi a jó hírt :D hú,már így elrohant az idő? :roll:

Tücsikém,Isten hozta Luca babát :D :D :D Sok boldogságot,tejcsit és átaludt éjszakát! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Alle!
Akkor nem ugyanaz a mértékegység, mint nálunk. Egyébként azért kérdeztem, mert az 5.cnes vv-kor egy kicsit az enyém is magas volt.

Tücsi!
Hatalmas gratula!


Egyébként én valamiért most turbó fokozaton működöm, ugyanis ma (8.cn)voltam vv-n meg uhun. E2 1300 körül, mértékegységet nem tudok. Tüszők: 3x 19 mm, 2x17mm, 3x 15 mm. Így hétfőn punkció. Akkor leszek 11.cnen. Sose volt még ilyen korán.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Micsoda hírek!

Alle: drukk a punckióhoz és a randihoz is előre!! :) :D
++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tücsi: Isten hozta Luca babát! Kívánok nektek erőt, egészséget, boldogságot, rengeteg tejcsikét :D


Mi megvagyunk, ma jöttünk haza egy 5 napos kórházi bentlétről (szokásos haematoma dolog.. ugye :twisted: ), de jól vagyunk, szépen növögetnek a 3-asok, a szülészeten már minden orvos csak úgy hívott: Az ominózus 3-as :lol: Mindhárom baba CRL-je 10mm körüli, vagyis fejlődésük egyforma, különbséget jelenleg egyikük között sem leltek :)
Meghoztuk a döntést, 10-12. hét között Pesten redukáltatunk egy babát, így sima ikrek maradnak, ha gond nem adódik közbe.
Felvázolták a legrosszabb horrorjelenetet, hogy 3 babával szétrepedhet a régi hegem, ami 2-vel is nagy rizikó, de mégis kisebb..
Én csak azt szeretném, ha a 30-32. hétig kibírnánk együtt, utána már az életben maradási esélyek sokkal jobbak, mint előtte.. :roll:

Puszika Mindenkinek!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Bumi: ezek nagyon jó hírek :) Drukkolok neked is de nagyon!! :D
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Tücsike családnak nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok!! És még valakiknek: :wink:

Megszülettek Lexa ikrei 2010. 05. 27-én. A kisfiú 1980 g, 45 cm, a kislány 1630 g, 42 cm. Mindenki jól van! (Nem tudom, publikusak-e a babák nevei. Ha igen, Lexa majd megírja. Ennyiért viszont biztosan nem haragszik meg)

Kiscsillag, sajnálom, hogy meg kellett hozni ezt a döntést... Nagyon... :cry: (Hátha addig az anyatermészet majd segít egy picit)

Bumi, hú nem semmi!! Hajráááááááááá! :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Kis*!
Sajnálom, hogy most meg a redukcióról kell dönteni. ki tudja, hogy egy ilyen helyzetben mi a helyes lépés, mert itt a gyerekek és a te egészségedet is szem előtt kell tartani. De biuztos minden úgy lesz, ahogy lennie kell.

Lexának is hatalmas gratula!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,
Tücsi, Lexa, gratulálok a babák érkezéséhez!

Bumi :shock: jó korán lesz a punkciód. Drukk hétfőre.

Mi megvaqyunk, 12 petesejtünk lett, ami eddig egyéni rekord :wink: Remélem, a többi területen is hozzuk a jó formát. Jó lenne...
Holnap 11kor kell telefonálni.

Kiscsillag, biztosan nehéz döntés volt, de annak érdekében, hogy a két baba rendben megszülessen, ez talán a lehető legjobb választás. Haematóma meg :evil:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Lexa,neked is hatalmas gratula az ikrek érkezéséhez!Sok boldogságot :D :D :D

Alle,ezek tök jó hírek!Hajrá randi :D

Bumi,neked is holnapra+++++++++++++++++++++++++

Kis-csillag,biztos jó döntést hoztatok,és a két picur szép nagyra tud odabenn megnőni :wink:
Vendég
 


Tücsinek, Lexának gratulálok a babákhoz!!! :-D
Azért remélem majd legalább egy képet mi is kapunk :-)

Kis*: nehéz döntés lehetett, kitartást kívánok hozzá!
(Bocs, hogy megkérdezem, de az előzményekre való tekintettel extra figyelmet fogsz kapni a terhesgondozás alatt, ugye? Főleg ikrekkel...)

Alle:
de szuper vagy!!! 12 az szép szám! :-D Ma kell telózni, ugye? Majd írj ám!! Nagyon drukkolok!!

Bumi: holnapra egy kalappal, vagy inkább egy milliárddal! :-D Tényleg jól belehúztál, ha már 11. napon punkció lesz..Nagyon szépek a tüszőid!! :-D

Brizonak kitartás!!!

Rana: nem túl nagy itt a forgalom, nem hiszem, hogy zavarnánk valakit a szopi témával :-) 8-10 az úgy jön össze, hogy éjjel eszik 3-szor, reggel 5-8 között ismét 3-szor (persze nem tömi tele minden alkalommal a bendőjét), és az már 6, a többi meg napközben. Elalvás szinte mindig szopival történik.
Eszik szilárdat, de nem sokat. Van olyan nap, hogy nem is fogadja el, de van, hogy 140 gramm gyümölcs lecsúszik, plusz este egy kis Sinlac. Ez van, nem lehet rajta változtatni, majd egyszercsak megjön az étvágya :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Alle, hűűű szépen lett petesejt, drukk továbbra is!

Kiscsillag, biztos h a legjobb döntést hoztátok/hozzátok meg! Pesten hol fogják a beavatkozást végezni?

Tücsinek, Lexának gratula!!!! Időre születtek meg vajon?

Bumi, holnapra neked is nagyon nagy drukk!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Micsoda babaeső!

Lexa: gratulálok az ikrekhez!!!! Sok egészséget, boldogságot, kitartást és erőt, na és sok-sok tejcsit a kicsiknek :D

Köszönöm a biztatást, néha elszontyolodok ugyan, de tudom, hogy ez a helyes. A természet nem nagyon akar segíteni, hiszen mindhárman egyformák, méretre, stb., jól érzik magukat :lol:
Hát Szezso, reménykedek benne, most az új osztályvezető főorvos betege leszek :roll: akiben nagyon megbízok, mert tényleg ért a dolgokhoz, de amíg bent feküdtem, addig is csak jó volt a véleményem a többi orvosról. Arra már most fel vagyok készülve, hogy korábban bevonulok, de akkor, abban a percben már nem fog zavarni, mert a cél vezérel :)

Boldog gyermeknapot minden gyerkőcnek!!!

Alle: sok szép tüsző, de jó, drukkolok a telózáshoz, remélem csodás híreket kapsz! :D ++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Jelen! :D

Kis*, szerintem jó döntést hoztatok. Három babát kihordani nagyon merész dolog, és nekik sem jó. De ez az én véleményem. Bocsánat az őszinteségért. Mindazonáltal óriási gratula!

Tücsi, Lexa, isten hozta a csöppségeket! :lol:

Bumikám, véééégre! Nagyon örülök.

Nyulasz, ha fogom Eszti kezét, akkor megy, mint a veszedelem. Végre szépen mászik is. Már azt hittem, az kimarad. :wink:

Rana, Szezso, mi 8 és fél hónaposan elhagytuk a cicit. Már tej is alig volt, meg Eszti sem reklamálta.

Dezsikém, puszillak! Kívánom, hogy spontán összejöjjön a kis trónörökös. És mindjárt itt a medence szezon! :wink:

Petne, milyen helyes kislány Julcsi! Igazi kishölgy. Dolgozol már?

Bri, jól pörögnek az események körülötted! Ez egy boldog időszak lesz.

Csibe, dobsz képet? Gratula a kisfiúhoz!

Alle, gyönyörűséges szám! ++++++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Sziasztok,
3 gyerkőc viszi egyelőre a prímet, ami az előzményeket tekintve szuper! Holnap kell telefonálni, mikor kapom őket vissza.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle, kérd vissza mind a hármat!

skrisz72
 
 


Alle, drukk!!! Sztem is kérd vissza mind3-at!

Kis csillag, te az új osztályvezető főorvos páciense leszel nem betege :wink: .

Kép
kata05
 
 


Sziasztok,
sajnos nem tudok hosszabban reagálni, mert rohannom kell mindjárt dolgozni, de amire mindenképp szeretnék most reagálni:
Tücsiéknek és Lexáéknak, kiket ugyan nem ismerek, de igy ismeretlenül is, szivből gratulálok a csöppségek megérkezése alkalmából és jó egézséget kivánok mindannyiuknak.

Alle, én is azt javasolnám, habár ezt már nem fogod előbb olvasni csak utólag, hogy háromat kérjetek vissza. Nekünk is alá kellett irni, de visszateszik ha kéritek a három embrikét.

Kis-csillag a háromból egy redukció ha egézségileg indokolt, akkor nincs mit vacillálni vele, inkább maradjanak ketten makkegézsségesek anyucival együtt minthogy hároman esetleg gyöngélkedjenek majd hónapokig anyucival együtt. Kettes ikrekből ezerszám van ország-világszerte és a kettes jóval kevesebb kockázatot hordoz valóban. Nálunk - a családunkban - is van kettes ikerpár és teljesen egészségesek, erősek voltak mindig, kop-kop.

Én szeretem a babások megbeszélését is olvasni (pl. Rana, Szezso, Skrisz :) ) mert igy még jobban ráhangolódok a témára :D

Voltam a dokinál, mindent "rendben" talált, teljesen kiürültem, nem kell kaparászni, most egy hónap pihi jön, aztán folyt. köv.

üdv
Dete
dete
 
 


Kis csillag, megirnád még hogy mi ez a hematóma dolog? Csak mert most ilyen jellegű vizsgálatot jelzett az én dokim is, hogy majd fog kérni tőlem legközelebb. Mi a csoda ez?
dete
 
 


Sziasztok!

Alle,várjuk a híreket! :D Éljen a három gyönyörűség :D

Dete,akkor egy kis pihi,és lehet érted is drukkolni :wink:

Kis-csillag,pocisimi :D

Skrisz,a hétvégén Noémi is a kúszásból mászásra váltott :D Ez jó,ha nem marad ki :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Megvolt a punkció, de csak 4 petesejtünk lett. Holnap kell délelőtt telóznom, hogy mit sikerült velük kezdeni.

Alle!
Szép számú petesejtet sikerült produkálnod. A 3 embrike nagyon jó, remélem több is beindul!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Bumi: randidrukkok ezerrel ++++++++++++++++++++

Alle: szerintem is kérd vissza mind3-at :wink: +++++++
Osztódós drukkok nekik :D

Kata: milyen igazad van! :lol: nem beteg, csak "terhes" :lol:

Skrisz: hát igen, én is a legjobbat akarom mindenkinek, nekem is, nekik is, régen a háborúkban is hoztak áldozatokat országokért, tudom, rossz a hasonlat, de a lényeg hasonló. Áldozatokat hozni tudni kell..

Dete: a haematóma egy vérömleny a méhben.. Hogy hogy csinálta magát oda, fogalmam sincs, mivel a beülti óta nem nagyon tudtam vagánykodni a hiperstimu tünetei miatt. Tehát vagy egy véletlen rossz mozdulat, vagy nem tudom, de csütörtökön megyek Tapolcára, majd megkérdezem a Tanár Urat, tud-e valami okosat mondani, amivel megelőzhető (Pl. Rutascorbinról hallottam jókat), vagy kénytelen vagyok elviselni..

Mellesleg miután hazajöttem a kórházból, nem vagyok egész nap vízszintesben, így még aznap este el is távozott a maradék része, de mára már semmi nincs. Némi mozgás mindenképpen szükséges nekem is, nem akarok totál fekvő lenni, csak ha tényleg muszáj. Háztartást kell vezetni, és helyettem nem csinálja meg senki, apuka dolgozik, mindent Őrá sem várhatok :roll: :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Bumi,gratula a 4 petesejthez...de ne legyél elkenődve,legalábbis így érzem az írásodból,nekem 3-nál több sosem volt,de olyan is előfordult,hogy csak 1 petesejt lett a 3 tüszőből.És a 6.lombik ami sikerült,ott 4 petesejt lett,másnapra 2 osztódott,és rá mégegy napra 3. is elkezdett osztódni,a 4.nem.És végül ez a 3 lett visszaültetve.Drukkolok nagyon!

Kis-csillag,küldök privit.
Vendég
 


Bumi, olvastam mindent de valahogy elkerülte a figyelmemet hogy neked is most lesz-volt a punkció. Nagyon szoritok hogy legyenek szép embrikéitek! Olyan jó izgulni és várni mások jó hireit. Remélem Alle is jól érzi magát, most biztos pihenget.

Kis Csillag, köszi az infot. Akkor lehet hogy mégsem hematóma vizsgálatot mondott nekem a dokim :roll: kettő v. három vmilyen vizsgálatot kért , és az egyik mintha vmi hematóma vagy hasonló neve volt, de nem kaptam másolatot az aláirt papirkából amin ez volt. Sebaj, majd legközelebb megkérdem tőle (vagy majd mondja egyébként is).

Hát igen Nyulasz, mondhatom, már most is tűkön ülök, :) alig várom már a következő lehetőséget , amikor majd megyünk a fagyasztott embrikéinkért vissza.
dete
 
 


Kiscsillag, rutascorbin, nagyon jó, de azt nem tudom terheseknek lehet e szedni? :roll: Az érfalak erősítésére szokták adni!

Dete, mikor mentek legközelebb?

Alle,mikor kapod vissza őket?

Brumi, drukk a 4 petesejtnek!!

Nyulasz, Noéminak grat a mászáshoz!

Kép
kata05
 
 


Kis-csillag,
nehéz döntés, de az egészségetek fontosabb. Azt a két pöttömkét fel is kell nevelnetek és ahhoz TE is nagyon fontos vagy.
Sajnálom, de ... veled vagyok. :cry:

Dete, kata05,
anno nekem azért kellett várandósság alatt szednem a Rutascorbint, mert eleredt az orrom vére. Szóval lehet, de ezt inkább csak a doki adja és mondja, hogy hogyan is kell.

Tücsinek és Lexának gratula a lurkókhoz. Jó egészséget, sok - sok tejcsit és ennél is több mosolyt és kacagást majd. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca, én szülés után szedtem mert lilafoltos voltam. Sulival hogy állsz? Utolsó éves vagy? :roll:

Kép
kata05
 
 


Kata,
nem.
Van még egy évem és még pár vizsgám amiből egy szigorlat.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
3-an termékenyültek meg. Holnap újabb telefon, hogy osztódnak e.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, :D osztódó drukkok mennek!

Alle?
Vendég
 


Sziasztok!

Bumi,
ez tök jó arány. És ha belőlük lesz a Tigyereketek, akkor nem mindegy, hány petesejt lett?:wink:

Én ma visszakaptam a 3 legszebb virágunkat, itt lapulnak a pocakomban :) Ennek oka az volt, hogy tegnap mondták, 2 embrike maradt csak a 3-ból. El is szontyolodtunk, erre ma mondja Szmatona beültetés előtt, hogy mára 8 szépségünk lett. :shock: kb. így néztem, meg persze vigyorogtunk. llyen még nem volt, az eddigi összes lombik alatt sem volt összesen ennyi embriónk. Úgyhogy nekem csütörtökön azért kell telefonálni, hogy sikerül-e fagyasztani.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle!
Ez fantasztikus!
Küldöm a csomó babaragacsot!

Én majd csak akkor nyugszom meg, ha rendben osztódnak is. Addig meg eszem a kefét.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Alle, ez nagyon jóóóó hir!! gratula!!
Bumi, nektek is nagyon szoritok. Amikor olvasom soraitokat, pillanatok alatt élem én is átélem ismét az érzéseket, ami veletek történik most :)

Kata, mi legközelebb úgy néz ki, hogy júliusban megyünk, előtte persze majd meg fogjuk tudni hogy a fagyasztást túlélik-e embrikéink.

Hajnóca, köszi az infót, én nem tudom hogy kell-e nekem bármit szedni, meg is lepődtem mikor a doki mondta ezt a nem tudom milyen vizsgálatot, de nyilván a vetéléssel lehet összefüggésben.

Nyulasz, nem reagáltam a mászós beirásodra, mert én még oly tapasztalatlan vagyok e téren, és nem tudom még, hogy milyen nagy dolog amikor kúszásból mászásba megy át a gyerek :D ám most puszika a mászós gyereked feje búbjára :)
Azt nem értettem jól, amit irtál, hogy a kicsi mászós babád a 6. lombik eredménye lett??
dete
 
 


Alle, ez nagyon jóóóó hir!! gratula!!
Bumi, nektek is nagyon szoritok. Amikor olvasom soraitokat, pillanatok alatt átélem én is újra, ami veletek történik most :)

Kata, mi legközelebb úgy néz ki, hogy júliusban megyünk, előtte persze majd meg fogjuk tudni hogy a fagyasztást túlélik-e embrikéink.

Hajnóca, köszi az infót, én nem tudom hogy kell-e nekem bármit szedni, meg is lepődtem mikor a doki mondta ezt a nem tudom milyen vizsgálatot, hogy majd kéri, de nyilván a vetéléssel lehet összefüggésben.

Nyulasz, nem reagáltam a mászós beirásodra, mert én még oly tapasztalatlan vagyok e téren, és nem tudom még, hogy milyen nagy dolog amikor kúszásból mászásba megy át a gyerek :D ám most puszika a mászós gyerekeid feje búbjára :)
Azt nem értettem jól, amit irtál, hogy a most mászós babáid a 6. lombik eredménye lettek??
dete
 
 


Alle, juhhééé! Vigyázz a 3 csöppre!! Fogsz tesztelni?

Dete, akkor lesz egy tavaszi babátok! :wink:

Hajnóca, és miből lesz a szigorlat?

Kép
kata05
 
 


Alle,
ez szuper nagyon.
Csodák mindig vannak! Ez most is bebizonyosodott.


Kata,
Most Pedagógiából, de jövőre Pszichológiából lesz.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Alle,hurrá :D babaragacsok mennek :D Most jön a leghosszabb 2 hét :wink:

Bumi,drukk!Mikor csörögsz?Biztos szépen osztódnak! :wink:

Dete,semmi gond :wink: én sem értettem annak idején,hogy miért olyan nagy öröm,ha kibújik egy fogacska,vagy új dolgot tanul a baba,vagy 3 nap után végre van kaki :lol: De majd nemsoká megtudod te is :D
Igen,a 6. lombik sikerült,és ők másznak most :D
Vendég
 


Sziasztok!
Mindhárman szépen osztódnak, holnap reggel 8-ra megyünk értük.
Ráadásul most PICSI volt, szóval reménykedem, hogy ez lesz az igazi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Alle: gratula a 3 szépséghez!!! Drukkok mennek! Reméljük lesznek fagyisok kistesónak! :-D

Dete: július már nagyon közel van :wink:

Brumi: hurrá, hurrá :D mi az a PICSI? :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok,
köszönöm :D
Tesztelni szerintem nem fogok, abban maradtunk Szmatonával, hogy jövő csütörtökön bemegyek egy vérvételre, ha beágyazódtak, akkor már látszik, és akkor nyugodtan mehetek Olaszországba még aznap :) Ha meg nem, lesz mit elfelejteni :(

Az én is akartam kérdezni, mi az a PICSI?

Bumi, hajrá nektek holnapra!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


A PICSInél genetikailag is szelektálják a spermiumokat, és csak utána szúrják meg a petesejtet.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Alle,ünnepelni mentek Olaszba :D Lesz mit! :wink:

Bumi,éljenéljen! :D Akkor tökéletes gyerekek lesznek :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: