Új privát üzeneted érkezett!

Skrisz, teljesen megértelek. Nagyon aranyosak vagytok igy együtt. :) Igen sajnos olyan világban élünk, ahol ha jövőt akarsz a gyermekednek biztositani, már nagyon korán meg kell kezdeni a tanittatását, ami igen sok pénz, a múltkor nagyon meglepődtem, amikor hallottam , hogy elég sokan vannak akik már oviba is eleve angol oviba küldik a gyerkőcöt (én nem tenném egész biztosan, mig az anyanyelvét el nem sajátitja teljesen, de ez más kérdés), de meg is értem azokat a szülőket is, akik ily módon próbálják elérni hogy a gyereke minél többet tudjon, már "előre" képezik.
Valahogy úgy érzem, a gyereknek gyereknek kell lenni, sok játékkal, barátokkal. Biztos gyönyörű de egyben nagyon nagy felelősség szülőnek lenni, talán az élet legnagyobb kihivása, remélem egyszer én is megtudom milyen is ez.. :)
Bocs hogy kitértem, de oly jó veletek beszélgetni.
dete
 
 


Dete
Kép

Bridget, köszönöm a kedves belépés köszöntőt, nagyon aranyos. :) Honnan szeditek ezeket a szép kis képeket meg emotikonokat? Nagyon arranyosak.
Köszi hogy leirtad a tapaszatalataidat te is. Ha jól emlékszem ,fent irtad hogy lombikra készültök most ti is? Neked sincs még babókád ugye?
Persze, szivesen elmondom a történetünket, egy másik topikban is kérdezték, ott elmondtam ,idemásolom:
" A lombikra apa okán került sor, ugyanis apának nagyon kevés a mozgékony és megfelelő spermiuma van. Mi természetes úton évekig - nagyon sok éve - próbálkoztunk. Ebben volt mindenféle módszer mint napi hőmérőzés, ágyban maradás az aktus után (nem kipattani az ágyból és nem tusolni), másnaponta együttlét, de nem segitett. Amikor megtudtuk hogy mi lehet az oka (annak is sok-sok éve) akkor sem rögtön lombikra gondoltunk hanem mindenfélével próbálkoztunk, mint pl. másféle alsóviselés apánál, amitől nem melegednek fel a spermiumok, egézséges életmódra törekvés ideértve a húsmentes életet is egy ideig, stb. stb. Mi úgy véltük, hogy természetesen kell mindennek történnie. De nem történt. Aztán volt egy nagyon nehéz időszak apucival amikor szinte elhidegültünk egymástól (talán e sok sikertelenségnek is tudható be, de soha sem okoltuk egymást emiatt) de e nehéz időszakon is túl lettünk. Mindent megbeszéltünk szépen és őszintén, és hogy jöhet a lombik, mert itt már amit lehetett , megcsináltunk.
Sajnos kissé sokáig is eltartott az út a döntésig és a lombikig, már 35-ön pár évvel túl....
Hát röviden ennyi a mi történetünk."
Kaáliba jártunk egyébként, Istenhegyi út, Bp.
Itt sokan mondták hogy igen alapos instrukciókat kaptak a dokijuktól. Hát az én dokim elég szűkszavú volt, semmiféle vitamint nem mondott hogy szedjek, de olvastam itt sokan mondták az Elevitet úgyhogy vettem egy dobozzal, most én is szedem... ártani biztos nem árt, csak használhat.
Másrészt "elbocsátáskor" (beülti után) kiirta a - itt a fórumon olvastam többen röviden csak "Utro"-nak nevezett - gyógyszert, de pl. úgy akart elbocsátani, hogy még azt sem mondta meg ez mire van, v. hogy meddig kell szedni. Nekem jutott eszembe megkérdezni hogy mégis , meddig.... úgy kellett mindent kihúzni belőle. Adott egy papirt ugyan, amin le volt irva a beülti utáni tudnivalók, de ezen sem volt hogy meddig kell az Utrót szedni.... ez kicsit elszomoritott... olyan "futószalag" szerű érzésem volt... Ettől függetlenül is azonban az a véleményem, hogy a Kaáliban nagyon - nagyon szakszerűen folyik minden, mindenki tudja nagyon jól a dolgát, sztem esetemben csak annyi lehetett, hogy a doki nagyon le lehet terhelve, úgyhogy ennek ellenére is én nagyon elégedett voltam a Kaálival.
Röviden összefoglalnád te is a ti történeteteket?
dete
 
 


Dete
Igen olvastalak a masikban is...hat en majd nyaron jutok a lombikra hisz minden lombik kozott kell varni 3es fel honapot :? :roll: Beultitol szamitva ugyhogy en most pihenek epp. :roll: #lombikom volt es ugye most egy inszem :oops: Nem nincs meg babam...a topik meg azert urult ugy ki mert a legtobb ittlakonak lett.Ugyhogy van eselyunk nekunk is :wink:

Az en tortenetem marha hosszu lenne de roviden tomoren talan annyi hogy magas az FSH hormonom ami miatt korai petefeszek kimerulesem van :? :roll: Igen sajnos ilyen koran...ezert egybol lombikra kuldtek minket. :roll: Csak parommal akkor meg friss volt a kapcsolat(ugyanis en elotte egy jegyesseget bontottam fel majdnem 4eves kapcsit ahol szinten nem jott a baba de nem voltunk vizsgalaton sem)

Szoval parom meg nem volt benne aztan eleg hamar rajott ha velem szeretne csaladot akkor most vgy soha igy tavaly belevagtunk :wink: Azota volt 3lombikom. 2009.aprilis,2009.oktober,2010marcius aztan ra egy inszem 2010.aprilis

Nem tudom melyik dokihoz jarsz de kutya kotelesseguk elmondani mit meg hogy en meg ilyet senkitol nem hallottam,hogy nem mondtak volna el hisz az utro ugyanolyan fontos resze a lombiknak mint a beulti!En ezt nem akarom elhinni. :roll: Velem fogat a doki egy tollatt es ad papirt es lekell irnom mit mikor meddig es hogyan.(szinten a kaaliba jarok)meg a vitaminokat is.Elevit mar elavult most mindenki Febimion 800-at szed :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Köszi Bridget hogy elmondtad a történeted, ez az fhs gyors merülés , ez öröklött a családodban, vagy igy nem vizsgáltattad ki?
Szoritok nektek is hogy összejőjjön mielőbb a babaprojekt.

Igen, én is remélem, hogy hamarosan mi is követjük az innen "kilépők" táborát :wink: akik gondolom nem azért mennek el innen mert nem beszélgetnének itt szivesen, csak gondolom, a babók után átalakul az életük és kevesebb idejük jut csevelyre :D

Hát igen, elég hihetetlen. A doktor nevét nem akarom leirni, mert nem akarok rosszhirt kelteni senkinek sem, főleg mert summa summárum a Kaálival elégedett voltam, de tény, hogy nem mondta el sem az utrót, de pl. érdekes volt az is, amikor felirta a tüszőrepesztő injekciót. Kezembe nyomta a receptet és közben azt mondta, ezt pontosan xy napon xy időben kell beadni. Én megkérdeztem, hogy "ezt itt fogják beadni?" (mármint a Kaáliban? mert korábban azt mondta, hogy ezt valszeg ő adja majd be) mire ő "nem" (semmi egyéb mondat befejezés). Mire én "akkor ezt is én adom be magamnak mint a többi hormoninjekciót?" Erre ő "hát...igen". Mindeközben irt egy papirt (megvan most is) hogy ami kb igy szólt "T. Kolléga.... ezt az injekciót xy időben kell beadni a betegnek". Elolvastam, ott helyben, és néztem rá, hogy ezt kinek adjam oda? Mire ő, hogy ezt csak úgy irta, hát én többet nem is kérdeztem. Férjem adta be.
Egyéb kérdésekre is úgy válaszolt, hogy uh után bementem hozzá, ő kezembe nyomta a recepteket, meg a kezelési lapot ,amin be volt irva hogy mit mikor kell (ez teljesen világos is volt) és nem szólt semmit, csak annyit hogy "kérdés?".
Szóval, kissé foghijasnak éreztem az egészet, de mivel még nem voltam itt, nem tudom mi a "normális". MIvel eléggé értelmes vagyok :) ezért nem is kellett sokat kérdeznem, de nagyon meglepett, amikor segitséget kértem tőle a táppénz iráshoz, mire ő azt mondta hogy a kezelés idejére nem jár táppénz (de minden másnap kellett mennem uh-ra...ami fél napot jelent kiesést a munkaidőből...) És még volt egy két érdekesség... De nem érdekel az egész, csak rendben legyen minden :) :wink: El is fogom felejteni remélem hamarosan az egészet :D
dete
 
 


Ja még vmi: olvastam valaki irta valamelyik fórumon erről a dokiról, hogy igen furcsának találta a viselkedését, úgyhogy ez eloszlatta a gyanúmat hogy mégsem én vagyok a kaporszósz :D
dete
 
 


Sziasztok,
Bridget, sajnálom, hogy nem lett meglepi baba a topikban :?

Dete,
üdv közöttünk és üdv a 35 felettiek klubjában.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


allegrobarbaro írta:Dete,
üdv közöttünk és üdv a 35 felettiek klubjában.

Szia Barbara, köszi :) remélem sikerül hamarosan többet is tudni rólatok a korotokon kivül :) persze, ehhez még vissza kellene olvasnom... de látom hány oldal van :D :shock:
dete
 
 


Sziasztok Lányok :)

Bocsánat a belekottyért, de ha valakit érdekel, ma du.16.30-kor a Hír Tv-n a gyógyhír magazinban a lombikról lesz szó!

Mindenkinek minden jót kívánok!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bridget,na,nekem az utolsó lombik volt ilyen,senki nem tudott róla itt sem,meg a családban sem,pont karácsony elött volt,nem akartam mindenkitől a vígasztalást hallani...aztán jöttem vallomást tenni :lol: tényleg,van,amikor jobb ha nem erről szól minden pillanat.Persze kell a bíztatás is,csak néha besokall az ember.Hű,olvasom,apa nélkül :shock: nem lehet könnyű.
Hozok képet.

Dete,amikor lombikoztunk,főleg ide írtam.Amikor terhes lettem,akkor elkezdtem a kaális babavárókba is írni,bár akkor sok kismama lett itt is,de nem akartam,hogy erről szóljon ez a fórum,hogy kinek milyen az uh eredmény,mekkora a pocak,ésatöbbi...Meg akkor voltunk többen ikres kismamik,indítottunk egy ikres babavárót is.Akkor sok időm volt,tudtam több fórumon is írni.Aztán amikor megszülettek,már nehezebben követtem kivel,mi van,nem voltam naprakész,sokszor olvastam,de írni nem maradt időm,mire újra géphez ültem,akkor meg már nem emlékeztem mit is akartam írni...és akkor már így egyre ritkábban jöttem ide,meg a kaálisba,mert nem marad már időm.Az ikresben vagyok,az az egy fix.De majd ti is meglátjátok,remélem hamarosan,hogy hogyan úszik el a napotok :lol: Sajnálom a rossz tapasztalatot a dokiddal,enyém egy tündér,őt mindig nyugodt szívvel ajánlom...ugye Bridget? :D
Vendég
 


Persze Nyulasz, gondolom hogy teljesen átalakul minden a babó(k) után :D
dete
 
 


Sziasztok!

Dete,bizony,átalakul :lol: főként az alvás :lol: :lol: :lol:
Tesztelni fogsz?Vagy vv?

Bridget,és persze mindenki,pár kép róluk,akikért küzdöttünk:

Noémi:

Kép
Kép

Balázs:

Kép
Kép
Vendég
 


Nyulasz, de helyesek!! Annyira hasonlítanak rátok! Bezzeg a mi gyerekünk nem hasonlít senkire... :oops: Remélem azért ez idővel változni fog.

skrisz72
 
 


Nyulasz, nagyon édesek és vidámak a kicsikék, jó rájuk nézni :D Ha jól értem ti itt már személyesen is ismeritek egymást többen? :) Mármint hogy skrisz irta, hogy hasonlitak a kicsik rátok.

Nem tudom, még nem döntöttem el hogy teszt vagy vv. de talán inkább vv....Eddig csak izgultam nagyon hogy mikor lesz már az a nap, most meg ahogy közeleg, egyre inkább nem sietek megnézni a tesztet :D furcsa egy szerzemény vagyok :D
Amúgy mostanában elég sok idegesitő körülmény lépett fel életemben (munkahelyi válság a legjelentősebb ezek közül és mindkettőnket érinthet mármint férjemet és engemet is, úgyhogy ez az izgalom nem hiányzik... :(
dete
 
 


Szép estét!

Dete, Barbarának még senki nem hívott :D :D :D Szilvi a becsületes nevem, itt a fórumon Alle-nak hívnak, inkább ezekre hallgatok :wink:

Nyulasz, nagyon helyesek, de a szemük sem áll jól :) Gondolom, nincs gondod a testedzéssel :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


OK Alle remélem nem felejtem el :wink:
dete
 
 


Sziasztok Lányok!

Jöttem bekukkantani, hogy mizu. Bevallom mostanában nem foglalkozunk a babatémával. Egyrészt mert besokalltunk, másrészt meg nincs mivel foglalkozni, mert még mindig egy helyben topogunk.
Hétfőn voltam a Kaáliban és természetesen a cisztám még mindig megvan. Most majd fogigátlós ciklus jön, és reménykedünk, hogy közben elmúlik. Ha nem, akkor nem tudom mi lesz, mert ezzel a cisztával nem lehet mit csinálni. Azt mondta BB, hogy attól alakul ki, hogy megpattan egy hajszálér a tüszőben, így az bevérzik, és már kész is a ciszta. Ezért szedjek Rutascorbint, mert az érfalerősítő. Mást nem is lehet tenni az ügy érdekében.
De legalább jó idő van, így az ember jól is érzi magát.

Drukkolok azért mindenkinek, akinek kell!
Pusz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Skrisz,köszi :D Hú,Eszter is jól megváltozott,megnéztem az albumodat,édes husipofa :D

Dete,Skrisz egy nappal elöttem szült,ugyanabban a kórházban,ezért ismerjük egymást személyesen.
Hú,ügyes vagy,ha kibírod vv-ig.Mennyi is van hátra?
A gondokat sajnálom :cry:

Alle,zsiványok már most,az biztos :lol: Május mindjárt itt,aztá végre lehet érted drukkolni!

Más nem indul mostanában?Mondjuk nagyon megállt a topic :cry:

Bumi,de végre mondtak valamit már a cisztádra...hátha ilyen egyszerű,hogy szedsz érfalerősítőt,és legközelebb már nem lesz ilyen akadály.Ez a ciszta meg hesssssssssssssss,tessék eltűnni!
Vendég
 


Nyulasz, Értem már hogy honnan is ismeritek egymást skrisz-el. :) Pontosan hétfőn kell(ene) tesztelnem... de még mindig vacillálok hogy mikor is teszteljek.. lehet hogy megvárom a vv-t, az egy héttel később.
Köszi mindenkinek ,aki szorit nekünk :)
dete
 
 


Sziasztok!

Dete,ha esetleg holnap,akkor nagy drukk! :wink:
Vendég
 


Jelentem én nem léptem ki!!! Itt leledzem, de kicsit be vagyok havazódva illetve hamuzódva. :lol:

Apa kint ragadt Amcsiba, így 3. hete egyedül nyomom a gyerekfelügyeletemet. :? :)
Eléggé le vagyok strapálva és fősuli is van még ... sőt még csak most fog jönni a vizsgaidőszak.
Neki kellett 'üljek" az egyedüli vezetésnek úgyhogy már a tűzkeresztségen is átestünk Bóval a hátam mögött, így az is rendesen lefáraszt. ... és Bó is.
Arról nem is beszélve, hogy apával vagy 12 körül vagy délután/éjjel tudok beszélgetni így éjfélnél hamarabb ritkán kerülök ágyba.
Rengeteg beadandót is kell csinálni és még Bó vigyázását is szervezni kell néha.

Na, de nem is panaszkodni jöttem, hanem jelentkezni, képet feltenni, dumázni.

Bri,
ha te úgy érezted jónak, hogy nem szólsz akkor az úgy volt jó. azért sajnálom, hogy így sem sikerült.

Dete, üdv itt köztünk, bár épp nagyon halódik a topik.

Nyulasz kicsi nyuszik :D :D nagyon cukorkák és édesek. Hogy mennyire hasonlítanak egymásra .... mármint szemileg.

Azt hiszem egy hónap távollét után 'rágyúrok" majd apára ... és talán a kistesóra.
Azt vettem magamon észre mostanában, oy megint figyelem a kisbabákat és 'vágyom" rájuk. :wink:

Bóról mindjárt dobok fel képeket.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca, köszi az üdvözletet :)

Nagyon aranyosak a gyerkőcök, és édes kislányod van, gratulálok :)
dete
 
 


Én pedig ismét teszteltem. Negativ :( :( :(
Mindenkinek köszönöm aki izgult miattam, nagyon aranyosak vagytok,de most nem is tudok többet mondani.
Holnap ismét tesztelek egyet, akkor már 15 nap lesz. De már van egy kis vérzés is... :(
dete
 
 


Sziasztok,
Dete :(

Hajnóca, kitartás, majd csak hazaér egyszer a párod a távolból. Bó nagyon helyes kiscsaj. Hajrá kistesó :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Dete,a francba.Sajnálom. :( Kitartás,a következőnél majd még jobban drukkolunk!
Vendég
 


Alle, Nyulasz és többiek, köszönöm együttérzéseteket.
Előre nézek és már a következőkre gondolok.
Nem tudom miért nem akartak a babókák maradni. Pedig elmondtam nekik, hogy megéri az élet , mert szép... Valamiért mégis úgy döntöttek ,hogy még nem jönnek... :(
dete
 
 


Dete
ahogy azt sem tudjuk, miért nem maradnak velünk, azt sem tudja senki, ha megfogan a baba, akkor miért éppen akkor, miért úgy...stb. Ez egy nagy rejtély. Csak abban bízhatunk, hogy ránk is ránk kerül a sor.
Kitartás. Mikor lesz a legközelebb?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Köszönöm Alle kedves szavaidat.
Nem tudom, még nem döntöttük el, hogy ismét stimulálás legyen, vagy menjünk-e a fagyasztott embriókért, mert ők csak ketten vannak, most meg háromat ültettek vissza.
dete
 
 


Tegnap jottem akartam irni es lefagyott a gepem :twisted: :twisted: :twisted: Akartam mar mondani elobb is csak vgy nem jutottam ide vgy lefagyatam...szal apacska megkerte a kezem a hetvegen 8) megyek haza varasnap intezni a papirokat :D Kép

Dete
Ez a magas fsh kicsit bonyolultabb...bar lehet orokletes az en esetemben nem all fent.Mondtak valami olyat,hogy esetleg amikor anyu babas volt bvelem olyan gyogyszert szedett aminedk mellekhatasakent ez alakult ki....de pontos valaszt meg nem adtak.Gyogyszer ra nincs mert elobb oregedett el a petefeszkem,mint kellett volna :roll: Sajnalom a nedga tesztet :(
Szerintem most megeri megprobalni a fagyi babakat...mert a kozi stimura 3honapot varni kell amugy is :roll: Vedd ezt ugy,hogy marmint ezt a dikertelenseget,hogy alatalaban sokminden nem elsore sikerul...de mi probalkozunk akkor is es egyszer majd osszejon :wink: Most sok peldat irhatnak de gondolom erted mirol beszelek :idea:

Alle
Kosoznom....hat majd igyekezzel most te meglepi babat hozni :wink:

Nyulasz
Nem is tudtam,hogy sunyiban volt az uccso beultid :shock: Most nem is a sok biztatas csak elni akartam a kis eletem ahogy az a normal terhessegnel is megy nem minden nap azt nezni figyelni mi van na meg kerdik is sokan mit erzel hogy vgy? :roll: Szal nekem ngyon jo volt igy :wink: Es igen a mi dokink egy tuner...es altalam mar jo sok lanyt kuldtem oda 2kezem kell hogy megszamoljam oket es orulok,mert volt sikeres elso projektes koszte (kicsit ugy erzem az en sikerem is igy :wink: )

Kepek halalosak :P Olyan jo hogy enyire hasonlitanak egymasra 8) tuuuudom testverek de akkor is. :lol: Konnyebb mostanaban 2babaval meselj mar picit emlexem az etetos bufiztetos korszak eleg nehez volt :?

Skrisz
Nem hasonlit enkire sem???Na bizti hasonlit valamelyikotokre csak lehet kesobb jonnek ki a vonasai :wink: :)

Bumiiiiiiii
De reg jartal erre :D Mar miota van ott a cisztad??????? :shock: te joooo eeeeg :roll: es miert nem tunik el onnan vegre mar :twisted: meddig kell varnotok? :roll:

Hajnoca
Az elozo oldali fogigatlos linked ngyon jooooo koszonom szepen es ismet okosabb lettem es tanultam valami ujat :shock: :wink: Apacska nelkul totalisan erzem hogy vgy...nekem meg most jon 2masik honap :( de utana rakotom magam a hatara es megyek vele mindenhova :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Az elso kepen mar tiszta erett nocsi a lanyod :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri,
jajj, de szuper!!!
Gratulálok!!!
Még a hideg is kirázott!!! ... annyira veled örülök!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bri,
meghiszem azt, hogy rákötöd!! ... mi is mennénk vele, hiszen előtte Izraelben volt egy bő hetet. Hazajött és ment is tovább Amcsiba.
Már alig várom, hogy hazajöjjön.
2 hónap még egyedül is kemény, de egy kicsivel még annyira ... de volt ebben jó is.
Átestem a tűzkeresztségen Bóval és a vezetéssel. Egyre jobban megy, de azért vannak olyan helyek ahova még nem vezetnék el egyedül. pl. Anyóshoz Tahiba Szentendrén keresztül.

Ahogy szokták mondani ... vágom már a centiket. .... de persze miért is ne most késsen a menzim!!! Hogy a fene megenné!!!
Tuti akkor jön meg, ha apa hazajött. Megkönnyebbülök, hogy itthon van és akkor ... Murphy.
De sebaj ... majd csak megoldjuk valahogy azt is. :wink: :lol: :lol: :lol:

Amúgy tervezi, hogy 2 hetet itthonról dolgozzon vagy itthon maradjon.
Sőt lassan a házassági évfordulóra is kellene szerveznem valamit.
Tervezzük, hogy minimum 1 hétre megyünk majd nyaralni valahova.
Én leginkább Horvátokhoz szeretnék menni. Annyira szép ott és aránylag közel is van.


Első kép:
Néha úgy is viselkedik. Akaratos és hisztis is. :lol: :lol:
A múlt héten vettem neki tündéri szoknyákat amiknek van kisnadrág részük.
Már alig várom, hogy ráadhassam!!! :D :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bri, gratulálok, sok boldogságot nektek!!!
Ja, egyébként a párom családjára hasonlít leginkább a gyerek. A szeme tisztára, mint a dédié. A vonásai meg a nagyszülőkre emlékeztetnek.

Dete, én mennék a fagyikért izibe! :wink: A második gyakran sikerül.

Bogyimami, Bó még mindig egy tündér. Kis huncut. Nézte a meztelen kisfiút a kádban? :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz,
az a kisfiú egy KISLÁNY!!
Van neki fülbevalója!!! :wink: :lol:

Amúgy nem nézte, hanem fürdette Fannit.
Ez kb. 2 hete készült mikor nővéreméknél 'dekkoltunk", hogy ne legyünk bezárva és egyedül nálunk.
Mindenáron ő akarta fürdetni Fannust. :lol:
Gondolhatod, hogy milyen száraz maradt a járólap alattuk.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bri először is szivből gratulálok a jó hirhez nektek!!!

Skrisz, Bri, még nem tudom mit is csináljunk, én mennék is a babákért, de nem tudom mi van most velem ,mert rendesen még nem jött meg a menzi csak a teszt neg., de van halvány vérzés (teszt meg neg.) most várok még egy hetet, ha akkor sem jön meg akkor megyek a dokihoz mert biztos a hormonjaimat rendbe kell hozni...
A dokim meg május 1o-ig szabin van (a Kális)
Sztem még két hét mig dönteni tudunk hogy mi legyen és hogyan tovább.
dete
 
 


Hajnóca nagyon édesek a pancsis gyerekek, látszik hogy Bótok nagyon élvezte a mókát :D
dete
 
 


Sziasztok!

Bri!
Gratula, és sok boldogságot Nektek!
Lesz nagy lakodalom?És hol lesz az esküvő? Olyan izgi! Lehet, hogy a baba is csak erre vár.

Ciszta: a műtét utáni 6 hetes kontrollon már ott volt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dete!
Sajnálom.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


bumi1979 írta:Dete!
Sajnálom.

Köszi Bumi az együttérzést.
dete
 
 


SziasztoK!!!!

Nagyon rég jártam itt, megpróbálok majd visszaolvasni.

BRI!!!!!!! GRATULA!!!!!!!!
Kirázott a hideg amikor olvatam a jó hírt. Millió puszit küldök Nektek! Legyetek nagyon boldogok!!!! :) :) :)

Dete!

Olvastam, hogy nem sikerült. Fel a fejjel, majd legközelebb összejön.

Jelenleg teljesen kivagyok. Már 3. napja az udvaron dolgozunk. teljes átalakuláson megyünk keresztül. Térkövezünk, majd virágosítunk. Már most fáradt vagyok. De ha kész lesz, nagyon szép lesz. Utánna pedig következik a belső tatarozás.

Képzeljétek a páromtól kaptam egy meglepetést. Annak idején amikor összeházasodtunk nem mentünk nászútra. Most bepótoljuk. Teljes 7 napot töltünk Londonban, augusztusban. Már alig várom.
Na megyek tovább robotolni. Mindenkinek további szép napot.

puszi
ágika
ágika10
 
 


Sziasztok,
jó rég jártam erre :oops:

Bridget, gratulálok! Aztán majd gyere, mesélj, hol tartotok a szervezésben, ruha, gyűrű....minden érdekel (szerintem előző életemben esküvőszervező vagy legalábbis függő voltam :wink: )

Ágika, szuper lesz nektek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Régen jártam én is erre, de feledtesse a jó hír, amit hoztam.
Miután februárban nem sikerült a fagyibabás ET, még március végén belekezdtünk a következő ciklusindításba Tapolcán. Olyannyira jól sikerült, hogy április 20-án 26 tüszőt szívtak le. 14 petesejt indult osztódásnak, majd a beülti napjára 7 kis gonosz volt a legszebben osztódó. Április 23-án visszakaptam 3 gyönyörűséget, 4-en pedig mentek a frigóba, majd kezdődött a türelmes várakozás. Nem nézegettem tüneteket, nem olvasgattam utána semmit, és nem teszteltem egyszer sem. Május 3-án reggel Tapolcán volt az első teszt, ami pozitív lett, vagyis sikerült. Jövő héten kedden már láthatunk is talán valamit. Aztán tegnap, gondolom a nemmegjövő mensi folytán kevés barnázás jelentkezett, de nem rémültem meg, a mai Clearblue teszt délelőtt, sokadik pisiből 1 perc alatt nagyon szép pozitív lett.
Nem szabad feladni, soha.. Mi úgy határoztunk, ha ez nem sikerül, akkor 1 évet tuti kihagyunk, de ez a baba(ák) minket választottak.

Majd még jelentkezek, csak jövő héten vizsgáim lesznek a fősulin, s muszáj tanulni :twisted:

Puszi Mindenkinek!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kiscsillag :lol: :lol: :lol:
Gratulálok!!!!
(nekem is volt ilyenkor 2 napig barna mensiidőben :wink: )
Vendég
 


Kiscsillag!!

Itt bőgök a gép előtt!!!
Hatalmas gratula!!!
Nem is jöhetett volna jobbkor. ... tényleg nincsenek lehetetlenek... csak türelmesen ki kell várni az időt!!!

Basszus nem térek magamhoz!!!
:lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kis*: szívből gratulálok!!!!! :D


Alle: Te jössz! :wink:



Mindenkit pusszantok!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kis*, GRATULÁLOK!!!! Ez szuper, problémamentes babavárást kívánok neked!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Kis*, hipp-hipp hurrá!!! jaj, nagyon örülök nektek, és szívből gratulálok!!!

Bri, neked is gratulálok a lánykéréshez, és sok boldogságot!!!!

Puszikám, megkésve de ugye tudod, hogy sokat gondoltam rád és nagyon sajnálom!:-(((

Alle, nagyon drukkolok neked!!!

Puszi mindenkinek!!!

KépKép
házitücsi
 
 


Kis* Tiszta szívből gratulálok!
kukori 2
 
 


Már nagyon régen voltam ,még tavaly ,de folyamatosan olvasok és mindenkinek szorítok!
További szép napot nektek! :D
kukori 2
 
 


Sziasztok!

Kis-csillag :D :D :D Nahát,szívből örülök nektek! :D

Bridget,hűha,bekötik a fejed?Gratula :D Na,majd be-be kukkantok,nehogy lemaradjak róla :lol: És hol lesz?Japán?USA?Vagy itt? :roll: És nagy esküvő lesz,fehér ruha,galambok meg minden?
Ikrekkel?Hol könnyebb,hol nehezebb.Ők nagyon jó gyerekek,egyszerre alszanak,egyszerre esznek,persze ez folyamatos logisztikát igényel :lol: A nehézség csak abból adódik,hogy ketten vannak :lol: Nincs az,hogy felkapom a gyereket,berakom az autóba,és elszaladok vásárolni...ehhez még két ember kell,persze ez is könnyebb lesz idővel.Meg persze biztos más meg tudja oldani simán egyedül is,de két bébihordót nem tudok a bevásárló kocsira feltenni,a babakocsi meg nem fér ki a pénztárak között.De ez legyen a legkevesebb :wink:

Alle,gondolom már böksz :roll: Gondolok rád,és remélem most jött el az időtök! :D

Tücsikém,hűha,már itt tartasz?Hogy vagy?
Vendég
 


Kis-csillag, nagy gratula, boldogságos babavárást kívánok!

Alle, kövér tüszőket neked!!!!++++++++++++++++++++

Nyulasz, hát te is jössz néha? :wink: Dobjál képet az ikrekről! Kúszás-mászással hogy álltok? Evéssel?

Bri, hol vagy? Szervezkedsz?

skrisz72
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: