Új privát üzeneted érkezett!

Alvás:
Hát mi még kelünk, ált. többször, viszont rendesen szopizik.

Cat!

Már régen frissítettem az albumokat, valamikor megcsinálom, előzetesen itt egy kép az ikreimrőlKép:
Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!
Ediéknél azt hiszem az összes gyerek mindent összetapicskol majd, kúszik-mászik, mi meg rohangálunk utánuk, lehet már nem is fényképezni kell hanem videózni Kép

Vanoreni! Biopsziával ismerős srác 5 napig volt bent a kórházban (sote), profin csinálták, nem votlak igazán fájdalmai sem, neki egyáltalán nem volt spermiuma (trutyi sem)Képde így sikerült a lombikhoz kitenyészteniük sejteket és már ikreik is megszülettek. Fel a fejjel!

Éjeli alvás kontra esti degeszre tömés KépAzt olvastam, hogy hiába tömöd meg mint a kacsát este, akkor is fel fog ébredni, amióta ezt olvastam inkább mengpróbáltam ezt elfogadni. Nekünk egyszer ébred, félálomban, cumisüveg tápszer, zaba és már alszik is. De ha nem adok neki addig üvölt amig nem kap, nem unja meg nem alszik vissza, követeli a jussát. KépSzerintem ne tejpépet adjatok nkei hajnalban cumisüvegből a cukortartalma miatt a fogacskaromlást megelőzendő, inkább tápszert. Ja nálunk ha hajnalban teát adnél tápi helyett akkor reklamál.
Balázs is akkorákat zúg, ő is azt hiszi tud már járni egyedül. Örülök, hogy írtatok babasúlyokat mert ezek szerint Bali sem olyan sokkal nagyobb, na majd a talin...
Hű megtáltosodott a rendszer...Kép Erika


Kép
hurki
 
 


Hú BesztiKép Csatlakozol az ikresek táborához? Én nem bánnám, ha 4.5.-re ikrek jönnének (nektek). Már olyan rutinos vagy, hogy kisújjból menne.Kép
Nagyon szép Hanna, várom az album frissítést, mert a fiúk is már biztos nagyok!Kép

HurkiKép
Nagyon édes ez a kommandós.Kép Hajnalban csak tápot adok, nem is akarok tejpépet.

Ma én is azt hallottam, hogy nem azon múlik, hogy kelnek-e éjjel a gyerkők, hogy mennyit esznek vacsira, hanem azon, hogy napközben eleget esznek-e. Ha megvan az adagjuk, akkor nem kelnek, ha nincs, akkor kelnek. Ez nálunk igaz lehet, mert
Ők csak este és hajnalban esznek 200-300 gr-ot, de napközben csak 120 gr-okat 3*, és egy kis gyümit.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Na, gondoltam ideje már bejelentkeznem hozzátok. Nem tudom emlékeztek e még rám a megint megjött topikból. Bea vagyok, csak a régi nevemen valami miatt nem engedett be a rendszer. Először is mindenkinek gratulálok, hatalmasak már a babák. Bár csak távolról figyeltelek Benneteket, azért Cat mindenkiről szorgalmasan beszámolt. Rólunk, ha valaki esetleg még nem tudná: tavaly novemberben intézetet váltottunk, és a Kaáliban Krizsa dr-nál sikerült a lombikunk, ami összességében a 3. volt. Most már 22+2 hetesek vagyunk, és tegnap kiderült, hogy kislányt várunk. Pöttömke rengeteget forog, rugdos, minden uh-n ellentétes irányban fekszik, mint az előzőn. Életünk legboldogabb időszakát töltjük.
Cat invitált a talira, ha nem bánjátok (Edi főként), akkor mi is csatlakoznánk, bár még csak pocibabával.

Bea
bearegi
 
 


BeaKép
Szóval Te vagy a meglepi????KépKép Nagyon örülök Nektek és Szivből gratulálokKép
HurkiKépBestiKépSorayaKép
Gyönyörűek a BabákKépGratula hozzájukKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Bea!Kép

Bár én nem vagyok annyira régi motoros (bár elég régi), azért én még emlékszem Rád!Kép
SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!KépKépKép Nagyon örülök, hogy hosszú évek után Nektek is sikerült!!!Kép

Zita
( még föntről...)

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Rég nem voltam, mea culpa!

Olvaslak azért benneteket és most muszáj.
Bea, nagyon orulok, már nem is mertelek kérdezgetni, hogy álltok. De jó, Krizsa bácsi negyon tuti volt, megint (Editék esetében persze nem annyira)

Mikor szulsz és hol?

Mindenkinek gratula a csemetéhez, meg a tudományaihoz, név szerint nem térek ki, mert senkit sem akarok kihagyni.

Én annyira orulok, hogy túl vagyunk ezen a mit nem szabad enni a gyereknek korszakon. Nagyon komplikált ugy, nekem.

De jó, hogy ma benéztem.

sziasztok

Bella

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Bea Kép
Szívből gratulálok nektek. Már tudtam rólatok, Cat mesélte a jó hírt, de személyesen neked még nem gratuláltam. Itt sok fiú vár a kislánykádra!Kép

Jovi Kép
Akkor most mi van? Légyszi, ne hagyj minket kétségek között.

Alena
alena
 
 


Bea Kép
De jó, hogy itt is látlak.

Éjszakai nemalvás: Levi alszik, Máté éjjel kel. Újabban 2szer is, van, hogy 3szor. Tejpépet kapott este, semmit nem változott a helyzet. Szóval szerintem nem a tömésen múlik.
Nem tudom mikor fogja átaludni az éjszakát.

vannak itt friss képeink:
http://babanet.hu/album/main.php?album=5346

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Edit,
Éjszakai nem alvásra nem az a megoldás, hogy este jól megeteted a manót. Sajna az nem szokta megoldani a problémát. Az egész nap elfogyasztott mennyiség számít nem az esti evésé!!! A sűrű éjszakai ébredést többnyire megoldja a nappali plussz egy étkezés beiktatása és a több hozzátápi. Az anyatej ilyenkor már kevés lehet a babónak és hiába eszik meg nagyobb mennyiséget belőle, az gyakorlatilag átmegy rajta, hiszen sokkal gyorsabban emészthető, mint bármi más. Próbálj napközben többet etetni vele, ez általában bejön. Sokszor az is elég, ha minden "normál" etetés után adsz még cicit vagy tápit is neki. Az infó még régebbről a védőnéninktől és a doki néninktől származik. Nálunk működik, Kristóf 2,5 hónapos korától átalussza az éjszakákat.Kép

Cat,
Mi Humana HA tejpépet eszünk. Ebből van kétszer akkora doboz (650 g-os), mint a Milupa HA és receptre szinte ugyanannyiba kerül. Kristóf nagyon szereti. Az ikres barátnőm normál sűrűségűre csinálta és levágta a cumi tetejét, úgy adta a lányainak.

Bea,
Hatalmas gratula!!!!Kép

Esések nálunk is napirenden vannak. Kristóf már feláll kapaszkodás nélkül és áll is önállóan, de a lépkedés még csak kapaszkodva megy. Az elején hatalmasakat esett, de mostmár inkább popsira huppanás van esés helyett.Kép

Tesó projekt: Mi is így gondoltuk, hogy kis korkülönbséggel jöhet gyorsan mégegy babó - persze nekem időm sem lett volna várni -, most meg azon töröm a fejem, hogy fogjuk megoldani az első fél évet a kicsivel és a picivel. Sebaj, majdcsak lesz valahogy.Kép Tényleg, szerintetek 17 hónap korkülönbségnél kell majd testvérkocsi vagy elég a babakocsira tett testvérfelálló?

Na megyek, megpróbálok aludni, így az éjszaka közepén, csak kínlódok a szokásos esti hányingerrel.Kép

Jó éjt!
Humi
(17+0)
humi
 
 


BeaKép
Végre-végre!Kép Akkor elvállaltad a talira valamelyik fiamat. Stipi-stopiKépKép Szép mosolygósak, és imádják a csajokat.Kép

HumiKép
Köszi a tejpép ötletet!Kép Most Milupánk van, tettem is a tápiba nekik, de úgyis keltek 3-kor enni, és 200 gr fölött ettek. Mostmár feladom, mert ez az egy kelés annyira nem fárasztó, majd a saját fejlődésük szerint kialakul, hogy mikor alusszák át az éjszakát.

Szerintem kell még a testvérkocsi, bár ez Kristóftól is függ, hogy mennyit bír majd gyalogolni. Próbálj használtan venni egyet.
Ha kell vadászok neked a neten, és szólok ha van valamilyen.

AlenaKép
Milyen volt az éjszaka ? Na aztán nem sok pénzt költeni ma!Kép

Képzeljétek álmomban ikrekkel voltam terhes. A 24. héten vettem csak észre, és egy kisfiú, egy kislány volt.KépKép Reggel elmondtam a páromnak, és rosszul lett, mert nekem vannak önbeteljesítő álmaim.Kép

Ja és még valami, és lelövöm magam utánna. Szerintem Jovi sem véletlenül volt itt......KépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


JóreggeltKép

Bocsi, bocsiKép Itt olyan a forgalom, mint a régi szép (?) időkben...
Éééén dolgozom!Kép Nem tudok itt csücsülni olvasni-írni egész nap!Kép

Másrész azért csak kukk, mert Cateye azt ígérte, hogy másnap idetolom a képem. Én még nem akartam ilyen hamar elkiabálni a dolgot, most is csak suttogokKép Úgy néz ki, hogy babát várokKép

Ami biztos, hogy van két pozitív tesztem, egy bétaHCG eredményem és még mindig nem jött meg.
Mindezt úgy bírtuk elkövetni, ahogy nem is reméltük, spontán.Kép
Tavaly szeptemberben és decemberben volt lombikunk, nem sikerült. Elfogyott a pénzünk (helyesebben a hitelkeretünkKép), és én is teljesen besokalltam. Azt mondtam, most elég, pár hónapra hagyjon mindenki mindennel békén. Dolgoztam, bagóztam, petícióztam, nem foglalkoztam a babakérdéssel.
Gyűjtögettünk (persze csak elméletben, mindig elmegy valamire a pénz) a kövi lombikra, amit őszre terveztünk (tervezett a férjem, én függőben hagytam a választ mindigKép).

A múlt héten körtelefont kellett eszközölnöm, mert arra sem emlékeztem, mikor kéne megjönnieKép

Szóval kb. így állunk. Hétfőn újabb vérvétel, kedden dokibácsi (remélem, lát az UH-n vmit).
Ígérem, jelentkezem, ha van további fejlemény.

Puszi:
Jovi

Ui.: lányok, mindenkinek olyan szép babája vanKép Nagyon sokszor megnézem őket, olvasgatok itt. Olyan jó, hogy végre írhatok is, nemcsak, mint "külsős"Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyönyörűek a gyerkőcök!

Sziszus,
gratula a gyerkőcökhöz! Sok tejcsit és jó egészséget mindannyiotoknak!!!!

Jovika, Bea
szívből gratulálok a pocaklakókhoz!

Nem alvás téma:
nem akarlak elkeseríteni Benneteket, de 1-2 óránként már nem azért ébrednek fel a lurkók, mert éhesek! Már biztosan nem emlékeztek rá, de mi is szendvedtünk a Milcsivel, én akkor kezdtem leválasztani éjszaka. Nálunk is többé-kevésbé a sírni hagyós módoszer vált be.
Viszont, amivel megkönnyíthetitek ezt az időszakot az az "anyaszagú" pelus (nálunk a hordott pólóm), azóta is bevált!!!!!
Most már annyira ragaszkodik hozzá, hogy nem is kell hordanom, jó, ha csak mosottan odaadom neki, de mindenhol megnyugtatja!!
Én a kiscsajnál egyből be fogom ezt vezetni és elterveztem, hogy nem fogom az első nyekkenésére megszoptatni, sőt a cicin alvást sem fogjuk bevezetni!

Én is várom a talit, remélem kihúzom még addig!

Pusza mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Sziasztok.
Jovi Kép BeaKép szívből gratulálok nektek. olyan jó ilyen jó híreket olvasni.

gyönyörűek a képek, nagyon várom a talit.
Apukák jönnek? Ha igen, ők mit szoktak cvsinálni? csatlakoznak a babás trécseléshez vagy férfias dolgokról beszélgetve különvonulnak?

Este bepróbáltuk a tejpépet.
Annyit ért, mint a főzelék. Semmit.
Esettanulmányunk a következő:
7 óra nagy adag tejpép
fürdés, szopi (180 gramm lemértem) és 7.30-kor már alvás
9.30-kor ordítva ébredés
biztos nem éhes ez a gyerek, mert sokat evett, majd megnyugtatom
tartott 10.20-ig, amikor már nem bírtam tovább a hangos zokogást, megszoptattam
aztán szopott fél 2-kor, és fél 6-kor is

Napközben is sokat eszik.Reggel 7 és este 7 között kb 5x szopik, 1x eszik gyümölcsöt (kb. 1,5 banán, 1 körte, 1 nagy alma), és 2x eszik főzeléket husival, sajttal stb. 1-1 alkalomra kb 300 grammot. Én ennél többet nem tudok neki adni, mert szétdurran.

Kipróbáljuk az anyaszagú pólót és ha az sem jön be, akkor élem tovább zombi életem és adok magamnak egy újabb határidőt, amikor majd a hagyjuk sírni projektet elkezdjük bevezetni.

Edit
és 1-2 kép

így van el egy zsemlével:


így áll fel:
és Bálint tudja, hogy a Brendon felvásárolta a Megatoyst és már semmi szükség a 2004-es katalógusukra

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Bea gratulálok. Kép
Joviiiii! Ez szuper hír, de jó, végre, megérdemlitek, és pláne így...KépVárjuk nagyon a fejleményeket, pénteken majdnem felhívtalak de leállítottam magamat Kép nem volt könnyű Képjössz a talira? Már úgy látnálak!
Reditke, nem jöttek a képek, léci mégegyszer Kép
Orsi, már a tieid is másznak? Hűű mi lesz Ediéknél Kép
Csak egy gyors számolást ejtettem, 17 gyerek tuti lesz KépKépKéphű de várom már
Üdv Erika
hurki
 
 


Hahó Kép
Még egyben, és rövid kimenön vagyok Kép
Nagyon köszönöm a sok-sok drukkot, olyan megható volt olvasni, épp csak nagyjából végigfutottam az utsó néhány hét hozzászólásait.

Sziszus-családnak nagy-nagy gratu Kép

Mi jól vagyunk, továbbra is a Söfi vendégszeretetét élvezem, de most néhány órára hazaengedtek. Apája fözi nekem a brassóit, én meg pihizek ITTHON.
Elég kuszák voltak ezek a napok, demost úgy tünik, még rendben müködik a lepényke, igaz, nagyon meszes, meg lyukak is vannak rajta Kép
Napi 2 ctg, 2 naponta flow és persze sok-sok pihi a program.
Jól megijedtünk, mikor a császár szóbakerült, akkor én pláne, mostmár lenyugodtunk kicsit, és várjuk, hogy szépen növögessen még a manó. Már 2600 gr felett van Kép

Puszilok mindenkit!
Minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Mindenkinek nagyon köszönjük a gratulációkat,mennyivel kellemesebb már ebben a topikban beszélgetni...

Doris
gondolom rám gondolt CatKépHallottam te is jössz a talira, irtó kíváncsi vagyok a lurkókraKépKép

Bella2
nyugodtan "zaklathattál" volna,KépKép, szóval: szülés: Schöpf, kiírva augusztus 17-re vagyok, és reméljük Arni lesz az áldozat. Augusztus 8-án jön vissza szabiról, úgyhogy nagyon szugeráljuk a gyerkőcöt, hogy várja be az öreget. Ugye te is jössz a talira? Kép

Orsi, AlenaKép
gyönyörűek a gyerkőcök, mindig elámulok, amikor meglátom őket egy újabb fotón, lassan indíthatunk egy megint megjött babásai érettségiznek topikot...

Jovi
nekem már megsúgták korábban...Kép

CatKép
le is stoppoltam az egyik kis tököst, de bárkinek besegítek szükség esetén.KépKép

Bea
bearegi
 
 


Hurki.
Tényleg nem mentek át
Újra:

Kép

Kép

Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Reditke Kép
Nem semmi, mennyit eszik Bálint. Nem látszik rajta, szép nyúlánk legényke. Akkor tuti nem az éhségtől ébredt.Kép

Próbálok én is napközben többet adni, mert eddig sokszor ha sírdogált, ráfogtuk, hogy biztos a foga. Nem akartam elhinni, hogy evés után 1-2 óra múlva megint éhes. Pedig így volt, mert ilyenkor mellre teszem, és szépen eszik. Délben a gyümölcsöt vagy sütőtököt is megpróbálom feljavítani krumplival. Eddig kétszer kapott, de az is nagyon ízlett neki. Eddig miden, amit kipróbáltunk Kép Nagy kajás a gyerek.

Hóvirág Kép
Hogy vagytok? Még mennyi van hátra?

Minyu Kép
Pihenjél sokat, nem lesz gond. Már szép nagy Nándi.

Bea Kép
Remélem, most már rendszeresen jössz. Majd a talin megcsodáljuk a pocidat.

Soraya Kép
Felbuzdulva a hozzászólásodon vettem ma a Bio piacon Holle rizspépet. Az tényleg cukormentes. Kíváncsi vagyok, hogy ízlik majd a fiúnak. Volt még Bébi müzli is, majd kicsit nagyobb kortól adható, meg köleskása, azt is lehetne már most is adni.

Puszi, Alena
alena
 
 


jovika hurraaaaKép gyere a taliraKép

humi: szvsz is tesokocsi. nalunk 21 ho a korkulonbseg, es a tesofelallo korai lett volna szerintem. es lesz is nekem elado graco tesokocsim mire kell nektek, ha erdekel, beszelhetunk majd rolaKép

Beszti: Hanna mar all?Kép huha, koran kezdiKép

orsoly
orsoly
 
 


Jovi Kép
Nagyon-nagyon örülök Nektek!!! Gyere a talira!

Hurki Kép
Csak Levi mászik, Máté kis lusti, ő nem igazán mozog sokat. De Ediéknél már biztosan nagy lesz a jövés, menés Kép

Én már nagyon-nagyon várom, hogy találkozzunk Kép Kép mindenkivel!!!
Összeszámolta valaki, hogy mennyien leszünk???

Redit Kép
Megnyugodtam, hogy nem csak Máté eszik éjjel ennyiszer. Nálunk úgy néz ki.
Fürcsi-vacsi 19.00
pótevés 23-24
hajnali ébredés 2-3
reggeli ébredés 6-7

Levi éjjel 3-5 között szokott ébredni.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

SziszusnakKép GRATULA és jó egészséget, sok tejcsit kívánok az ikreknek!
BeaKép, JoviKép, hatalmas úgy örülök!!!

Angliából jelentkezem, ahol a húgom családjánál vagyunk látogatóban. Dana nagyon élvezi az unokatestvérei társaságát (7 és 4 évesek) csak sajnos fogzással kínlódunk, a 7. és 8. fog a soros, nagyon meg van dúzzadva az ínnye, rengeteget rág, csorog a nyála, nagyon nyügi, sokszor élesen felsír, főleg alvásból. Eddig még egy foggal sem kínlódtunk meg így. Ennek ellenére nagyon jól érezzük magunkat.

Táblázatot csak akkor tudok majd feltenni ha május 2-án hazamegyünk, mert nem hoztam el az Excel táblát hozzá.

A talira mi is megyünk, 3-an, mert a 240 km-es utat még mindig könnyebb megtenni ha apuci vezet én meg a lányt szórakoztatom.

Az éjszakai alvás nálunk is úgy van mint Orsiéknál, 3x kel Dana szopizni (3 napja töltötte a 11 hónapot.), én még nem is kísérteltem meg leszoktatni. Szerintem sem befolyásolható az éjszakai kelések száma az esti etetéssel, a nap közbeni evéseket én meg nem tudom növelni, mert Dana a tejcsin kívül minden más kajával hadilábon áll, művészet megetetni. 10 hónaposan volt 74 cm és 9800 g. Még csak a teljesen pépes ételeket eszi, a darabostól öklendezik és nem nyitja ki többé a száját. És bébiételen kívül nem eszik meg semmit. Pontosabban ez volt a helyzet, most az unokatesók hátha jó húzóerőnek bizonyulnak, most közös erővel próbálunk változtatni a helyzeten, úgy néz ki sikerül is, de a fogzás erősen ront a dolgon, mert ilyenkor még nehezeben eszik.

Tesó-projectet én eredetileg Dana 1 éves korától terveztem indítani, de mensim még sehol és nem tudom, hogy elkezdjem-e most e miatt elválasztani, vagy várjak még egy kicsit.

BogárKép, hol vagy?!
Cat!Kép Én borzasztóan szeretnék még Virágról is egy nagyon-nagyon jót hallani!

Leone

KépKép
leone
 
 


Sziasztok!

Edit,
Húúúú, szép mennyiséget eszik Bálint.Kép Hát így biztos, hogy nem azért kel fel, mert éhes. Hátha bejön Hóvirág ötlete.

Cat,
Köszi a tanácsot tesókocsi ügyben. El is mentünk ma körülnézni, hogy melyik típus jöhet számításba. Találtam a neten egy lányzót aki árul ilyesmit, mert én is abban gondolkoztam, hogy arra a rövid időre nem kell új, mivel tesófelállónk van. Még várok vele, nem sűrgős.

Orsoly,
Köszi.Kép Szerintem érdekelni fog minket a Graco (ez volt az egyik típus amit kinéztünk). Mit tervezel, meddig használjátok? Dobj róla egy képet légyszi, mert nagyon kíváncsiiiii vagyok!Kép

Sziszus,
Nagyon sok örömet kívánok nektek a csöpségekhez, nekik pedig sok finom tejecskét!Kép

Jovi,
De jó!!!Kép Gratula, így halkan, csöndben, előre is. Gyere gyakran és mesélj!

Nagyon édik a gyerkőcök.KépKépKép

Jó éjt!
Humi
humi
 
 


EditKép
Csuda édes Bálint, főleg azzal a hatalmas zsemlével. A napi betermelt adagjától meg dobtam egy hátast, mert én nem eszem ennyit!!!KépKép

LeoneKép
Gondolhatod, hogy én, hogy örülnék Virágnak már itt. Remélem hamarosan örülhetünk is.Kép A tali 7-én lesz, nem 3-án! Danáról kérünk képet!Kép A táblázat "hanyagolása" meg van bocsájtva.KépKép

OrsolyKép,HumiKép
Mi is a Graco testvérkocsit néztük ki, nagyon kis pofás. Abból van a Megatoysban egy új fajta 59.900 Ft-ért. Jó nagyok a kerekei, és nem is olyan nehéz. Remélem az autó csomagtartójába is befér. Nekünk még nem kell, csak kb.3 hónap múlva, addig még nézelődünk.

JoviKép
Mennyi lett a HCG? Remélem mostmár sűrűbben jösz, nem csak egy kukk-ra.

BellaKép
Te is jöhetnél sűrűbben. Képet tudsz küldeni Lucáról ? Már igazi kis hölgy lehet!Kép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


OrsiKépű
Megnéztem Őket és nagyon ÉdesekKépKép Látom még alacsonyan van a műszaki cucc a nappaliban...nem sokáigKép Tündéri szép szemük vanKépKép
HumiKép
Szerintem mindenképp kel testvérkocsi 17 hónap korkülönbséggel. Persze nem tudom Kristóf mennyit fog akkor sétálni, szaladgálni de időnként tuti be kell ültetnedKép Persze mindezt azért is irom mert az enyémek most 18 hónaposak és még nem járnak...
CatKép
Én csak irigykedem az álmoddal kapcsolatban meg hogy mindig emlegeted a kistesótKép Nálunk a Párom hallani sem akart több gyerkőcről én meg be is vagyok tojva az előzmények miatt szóval nem hinném, hogy újra babázhatok...
Szerintem az éjszakai kajci ügyében jól döntöttél, majd igény szerint leépitik Ők magukKép
JoviKép
Nagy-nagy gratula NektekKép Végre valahára, már nagyon megérdemeltétekKép Úgy örülök, gyere gyakran ha tudszKép
ReditkeKép
Elvileg az én párom jön, de legútóbb kicsit únatkozott igy lehet programot csinál... Bálint nagyon édes, gratula és gyönyörűek a szemecskéiKépAz elfogyasztott kajcsi mennyiségen jót mosolyogtam...Kép Nekem ketten sem esznek ennyit egy nap úgyhogy szerintem sem az éhség miatt szopizik, inkább csak anyahiánya vanKépKép
BeaKép
Én is örülök, hogy találkozunk... Ezer éve láttalak utoljára...Kép Én is szivesen adok egy-két jó gyereket babázás céljábólKépKép
MinyuKép
Nagyon ügyes vagy, hogy eddig kihúztátok, most már minden rendben van, kitartásKépKép
LeoneKép
Virágot én is nagyon-nagyon várom ide közénkKépKép Remélem hamarosan Ő is be tud majd jelentkezniKép
Egyébként a darabos ételek meg a bébiétel miatt ne aggódjKép Nálunk is ez volt a helyzet és bőven elmúltak egy évesek mire megbarátkoztak más ételekkel isKép Most már nem esznek meg egyetlen bébiétel főzit sem, kizárólag némely desszertet. A darabostol sokszor most is öklendeznek, mindent össze kell törnöm villával de nem eröltetem én sem a dolgot és éjjel 17 hónapos korukig etettem Őket mert igényeltékKép Kellemes utazást NektekKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Humi: majd kuldok rola kepet, amugy szurke-feher csikos (vagy valami hasonlo) a huzataKép mi nem sokat hasznaltuk, en is mar hasznaltan vettem, olcson, szal olcson is adom.Kép igazabol mar most is regen hasznaltuk, csak ugy gondoltam, amig esely van arra hogy belerakjam Lackot, addig megtartomKép na ez max osz, nektek mikorra is kene?Kép amugy semmi baja, es anno en is azt neztem, hogy ez, meg a pegperego a viszonylag jo tesokocsi (de annak meg horror az ara, hasznaltan isKép). ezt viszonylag konnyen lehet tolni, iranyitani, Lacko szeretett benne ucsorogni (Botit nem kerdeztemKép)

Orsi: nem semmi Levi hogy mar maszikKép Boti meg csak kutyazik, meg kuszni probal a szentemKép

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly Kép
Máté nálunk is nagy lusti ám! Ő hason fekszik, emeli a fejét és a mellkasát, forog minden irányba, és annyi. Semmi másra nem hajlandó Kép

Doris Kép
Köszi a bókot. A nappalit lassan tényleg "gyerekbaráttá" kell tenni, és nem apabaráttá Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jovika! Gratulálok én is!

Valaki kérdezte mennyit esznek a babák. Orsi egész nap 100ml tejpépet és 100g fözeléket. Délben még 1dl levest és naponta egy kevés gyümölcsöt v. joghurtot.

Amugy Orsi még mindig beteg, már nekem is megy a hasam. Vacakul is érzem magam.

Tegnap meg jol megjártuk. Tegnap du. nehezen aludt el, örültünk neki hogy végre addig sincs rosszul, mivel az ajtózár hangos ne ébredjen fel nem zártuk be. Itt voltam az ajto mellett. Sajna amikor Orsi ébredt is ugy maradt, valaki besurrant (férjem már csak azt vette észre csukodik az ajtó, nem érte utol) elvitte az iratait, a kocsi iratait, és a legrosszabb a fényképezöt. Joideig nem látjátok OrsitKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!Kép

Most csak beköszönök NektekKép, reményeim szerint jövőhéten - miután látott a dokim - VÉGRE csatlakozom hozzátok!!!KépKép

Ma reggel lett pozitív a tesztem, és nagyon boldog vagyok, de azért kicsit aggódom is, mert fájdogál a pocakom, és valami gombafélét is összeszedtem, de remélem, hogy nem lesz gond!!Kép

PusziKép
Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Alena,
jól vagyok köszi! Úgy nézem, hogy a melegfrontokkor görcsölök, de már megelőzőm 2 Nos-pával. Még két hetet kell kihúznom és akkor már nem lesz koraszülött.
De eléggé felbártorodtam már, hiába a fészekrakó ösztön nem hagy nyugodni!!

Pusza mindenkinek!
Hóvirág
33+5
Hovirág
 


ZituskaKép
Úgy látom beindult a babaeső végre!KépKép Gyere hamarosan. Canestent lehet pocakosan is használni, én is azt kaptam. De először orvos nézzen meg, bizti-tuti.

HóvirágKép
Azért csak óvatosan még, mert jó lenne még kihúzni pár hetet. Nagyon gyorsan eltelt ez a pár hónap!Kép

Bogárról tudsz valamit ? Olyan régen jelentkezett.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Én megkíséreltem összeírni a létszámot, ha valakit kifelejtettem bocs, és léci bővítse a listát, jelezze. Na meg a férjeknek is lehet hogy külön bulit csináljatok mert ők kiütést kapnak ennyi gyerektől Kép

Edi+Soma+Sára
Doris+Lili+Gergő
Cat+Samu+Oli
Orsi+Levi+Máté
Beszti+Nátán+Hana
Orsoly+Lackó+Botond
Alena+Zéti
Leone+Dana
Bea
Hurki+Balázs

Akik voltak már ilyen tali, gondolom jönnek most is:Kép
Marcsi+Levi (mindig szoktak jönni)
Bogár+Eszter(mindig szoktak jönni)
Hóvirág+Mili (ha még egyben lesz)
Nikie+Bogi (talánra mondta)
Zsuzsu+Zsófi (tud vki vmit?)

Tehát legalább 15 gyerek lesz+10 nőci Kép
ennél csak több lehet már Kép Ez tényleg izgi.
Jó éjt Erika
hurki
 
 


Zituska! Gratulálok!!Kép

Felkerültek az utolsó képek Orsiról. Jóideig nem tudunk másikat csinálniKép, igy hogy ellopták a gépünketKép http://amina.sztar.hu

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Zituska Kép
Üdv közöttünk és gratulálok!

Karmen Kép
Nagyon sajnálom. Őrület, hogy mennyire kell vigyázni. Hátha az iratok meglesznek, ilyenkor el szokták dobni, mert nem tudnak vele mit kezdeni általában.

Hurki Kép
Köszi, hogy felírtál minket. Megyünk!

Puszi, Alena
alena
 
 


Erika Kép
Szuper a népszámlálás!!! Ez rengeteg!!!

Edike Kép
Felkészültetek erre?

Szerintem lassan azt is elkezdhetjük összeírni, hogy ki mit hoz.

Orsi + Levi + Máté

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


ZituskaKép
Nagyon örülök Nektek, szivből gratulálokKép
OrsiKép
Én kezdem a feliratkozástKép Édességeket, rágcsikat és üditőt tudok vinniKép
KarmenKépSajnálom.... A képeket megnéztem, nagyon édesKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Hurki,
Mi kimaradtunk, brühühü... Pedig remélem most végre mi is eljutunk Kristóffal, persze csak ha pocibébi is úgy gondolja (azt még nem tudom, hogy apával vagy apa nélkül). Előző nap ballag a nagyfiam, így nem sok időm lesz, ezért én is csak üdítőket és rágcsikat vállalnék be ha nem gond.

Orsoly,
Én az ABC Design-t vagy a Gracot néztem ki tesókocsi típusnak. A Peg Perego szerintem nem csak drága de túl nagy és nehéz is. Pedig most hírdetnek egyet egész jó áron, de meglesném inkább képen a Gracotokat, mert nekem az sokkal szimpibb. Mesélj majd mennyire gondoltál!Kép Szept. 25-re vagyok kiírva, aug. végéig jó lenne összehozni (valami azt súgja, hogy előbb lesz meg ez a baba.) Képet várom.Kép

Cat,
A Megatoysban tegnap a tesó-Gracok közül az egyik szín, le volt árazva. 5000,-el volt olcsóbb és még jól is nézett ki.Kép

Zituska,
De jó, hogy te is átjösz.Kép

Karmen,
Lehet, hogy az én kisfiam nagy étkű, de nekem nagyon kevésnek tűnik Orsi napi adagja.
Sajnálom ami veletek történt, nagyon bosszantó lehet és persze egy csomó utánajárás.Kép Gyógyuljatok meg minél hamarabb!

Humi
humi
 
 


KarmenKép
Ez rettentő bosszantó!KépKép Nagyon sajnálom.
Remélem az iratok legalább meglesznek!

HumiKép
A PP testvérkocsi olyan nehéz mint a kő. Olyat ne vegyetek! Köszi a Graco ötlete, de azt hiszem én is használtan fogom venni. Tudok is egy eladót, addigra amikorra nekünk kell.

HurkiKép
Köszi az összeírást!Kép Nem semmi a létszám.

Nálunk a párom is jön, mert egyedül nem bírok a 2 gyerekkel, ha nem otthon vagyunk. Na meg persze fotózni is fog.Kép

Én sütök biosütit (hogy legyen valami egészségesKép), és szívesen csinálok gyümi salit.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Humi! én is tudom Orsinak 1 adagra kellene annyit ennie mint egész nap szokott. De nem tudok mit tenni, kinálom eleget, mégsem kér többet. Ö ilyen. Már nem bosszant, tul vagyok rajta, elfogadtam ilyennek. Ha nem hajlandó csak pár kanállal enni egy étkezésre (probáltam, most már nem kinálom sürün akkor se jobb) akkor örülök hogy napi 200g azért elfogy. Igaz kis szopi még van, már erröl is leszoktatom, bár nem akartam, de hátha ugy majd eszik is.

Mi is reméljük mérges a betörö hogy nem volt pénz a tárcában (kb. 400ft) hátha eldobta gyorsan az iratokat. Elmentünk guberálni, mi nem találtunk megKép A fényképezövel jol járt viszontKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Akkor Erika listája frissítve:

Edi+Soma+Sára
Doris+Lili+Gergő+Apa - édesség, rágcsi, üdítő
Cat+Samu+Oli+Zoli - biosüti (nyamm-nyamm), gyümölcs sali
Orsi+Levi+Máté+Karcsi - tiramisu (nyerstojás-mentes), üdítő
Beszti+Nátán+Hanna
Orsoly+Lackó+Botond
Alena+Zéti
Leone+Dana+Apa
Bea
Hurki+Balázs
Humi+Kristóf

Akik voltak már ilyen tali, gondolom jönnek most is::-)
Marcsi+Levi (mindig szoktak jönni)
Bogár+Eszter(mindig szoktak jönni)
Hóvirág+Mili (ha még egyben lesz)
Nikie+Bogi (talánra mondta)
Zsuzsu+Zsófi (tud vki vmit?)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!


Sajnos nem tudtam visszaolvasni, egy hétig otthon voltam.

Most pénteken, a 9. betöltött hét után elhalt a babánk és műtéti úton végül szombaton eltávolították.

Azért köszönöm nektek a segítséget. Egyelőre lehet, hogy csak olvasgatok, amíg lelkileg kicsit összekanalazom magam, ne haragudjatok.
3-6 hónap múlva próbálkozhatunk megint.

Pusz

Noémi
Kép Kép
Vendég
 


NoémiKépKépNagyon sajnálom...

Puszi:Doris
doris
 
 


Noémi borzasztóan sajnálom Kép Kép, de meglásd jössz te még ide trécselni gyerkőccel az oldaladon Kép

ZitaKép de jó! gratulálok Kép

Karmen Kép de szemét emberek vannak. Én annyira dühös vagyok, mikor valaki jogos tulajdonát elveszik. Szét tudnék roobbanniKép

Frissítve újra a lista:
Edi+Soma+Sára
Doris+Lili+Gergő+Apa - édesség, rágcsi, üdítő
Cat+Samu+Oli+Zoli - biosüti (nyamm-nyamm), gyümölcs sali
Orsi+Levi+Máté+Karcsi - tiramisu (nyerstojás-mentes), üdítő
Beszti+Nátán+Hanna
Orsoly+Lackó+Botond
Alena+Zéti
Leone+Dana+Apa
Bea
Hurki+Balázs
Humi+Kristóf
Redit+Bálint (talán apa) - szőlős sajtsaláta+friss pékáru, üdítő

Akik voltak már ilyen tali, gondolom jönnek most is::-)
Marcsi+Levi (mindig szoktak jönni)
Bogár+Eszter(mindig szoktak jönni)
Hóvirág+Mili (ha még egyben lesz)
Nikie+Bogi (talánra mondta)
Zsuzsu+Zsófi (tud vki vmit?)

Ediék címét mwg tudná írni nekem valaki, mert még sosem voltunk talin. köszi

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Ja, és hogy kb mikor van érkezés meg hogy szokott kinézni a dolog? Mennyi ideig szooktatok ott lenni meg ilyenek?

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Karmen nagyon sajnalom a betorestKép tenyleg annyira kell vigyzaniKép nalunk szerencsere nem nagyon lopnak.

humi: oksa, majd lefenykepezem ha hazamegyek (anyueknal vagyunkKép). 25-re gondoltam amugy, sok?Kép ugy lattam 35 korul szoktak arulni hasznaltan.

Huha, jo sokan leszunk? csinaljak esetleg megint kepviselofankot? izlett a multkor?Kép

Noemi: nagyon sajnalomKép vigasztalaskepp: nekem a veteles utani 4. honapban megfogant a fiamKép

orsoly
orsoly
 
 


Noémi, nagyon sajnálom.Kép

Frissítve újra a lista:
Edi+Soma+Sára
Doris+Lili+Gergő+Apa - édesség, rágcsi, üdítő
Cat+Samu+Oli+Zoli - biosüti (nyamm-nyamm), gyümölcs sali
Orsi+Levi+Máté+Karcsi - tiramisu (nyerstojás-mentes), üdítő
Beszti+Nátán+Hanna
Orsoly+Lackó+Botond
Alena+Zéti+Gábor apu- sült husi vagy egybefasírt, majonézes krumplisaláta
Leone+Dana+Apa
Bea
Hurki+Balázs
Humi+Kristóf
Redit+Bálint (talán apa) - szőlős sajtsaláta+friss pékáru, üdítő

Akik voltak már ilyen tali, gondolom jönnek most is::-)
Marcsi+Levi (mindig szoktak jönni)
Bogár+Eszter(mindig szoktak jönni)
Hóvirág+Mili (ha még egyben lesz)
Nikie+Bogi (talánra mondta)
Zsuzsu+Zsófi (tud vki vmit?)

Orsoly Kép képviselőfán, hmmm, szerintem jöhet.KépKép

Alena
alena
 
 


Sziasztok Lányok!
Tudom ezer éve, de még milyen jó, hogy benéztem
Először is

BeaKép, JoviKép
Nekem senki nem súgott meg semmit. Nagyon-nagyon örülök és szívből gratulálok!!!!! Jovi és hány hetes vagy most? Bea akkor te is belépsz a csajos táborbaKép

BeaKép
Az jó, ha a doki szabin lesz, mert én júli 28-ra vagyok kiírva és ő áltban ilyenkor 1 hónapra elmegy. Akkor most kinél fogok szülni vagy hogy lesz, vagy egyáltalán ki fog hányujjnyit nézegetni a szülésig. A szülésznőt egyébként már lebeszéltem. Tud vki vmi okosat, Arnihoz járók?

CatKép
Csak nem még 2 lurkó és milyen jó a kevés korkülönbségKép

ReditkeKép
Hatalmas Bálint és a zsömléjeKép

AlenaKép
Én is a Holle termékeket ajánlom vagy még, aki pépezik pl. CatKép natur pépeket ajánlom (ha úgy gondoljátok), mert abban nincs cukor. Én is mindig elolvastam az összetevőket és csak utána választottam. Sőt a Holléból van bio-müzli is, ilyet is keverhettek a natúr pépbe. Vagy Eszter nagyon szerette, amit sk készítettem: natur joghurtba főtt rízs, vagy puffasztott rízs, bele mindenféle gyümi, alma, körte, banán.

LeoneKép
Köszi, hogy hiányolsz, lányom és a fészekrakási ösztönöm lefoglalja áltban minden időmet. Néha azért olvasgatok, de hogy írjak is, ahhoz már túl fáradt vagyok és Eszternek tuti akkor van vmi nyűgje. Ráadásul csak akkor tudok vmit is itthon csinálni, ha ő alszik, mert egyébként állandó mehetnéke van. Csak majd bírjam kettő mellett is a tempót!

Bella2Kép
És veletek mi van? Luca? Ugye jöttök Ti is a talira "szegény" EdiékhezKép? (Még jó, hogy nagy a házuk)

ZitusKép
Neked is gratu!

KarmenKép
SajnálomKép

HurkiKép
És a pocilakókat is belevetted. Igen mi is mennénk! Én is vmi édeset vagy sósat bevállalok, nem tudom melyikhez lesz kedvünk vagy miben lesz hiány.

NoémiKép
Nagyon sajnálomKép Szvsz próbálkozni lehet már most is nem, mert szerintem a szervezet úgyis tudja, hogy már felkészült-e a baba fogadására. Úgyhogy csak halkan már most nyugodtan...

RólunkKép
Már nagyon várjuk a talit. A pocim hatalmasabbnál is hatalmasabb. Na meg fokozódott a fészekrakó ösztönöm. A másik szobát alakítom még gyerekesebbé. Már 20x átrendeztem, háromszor lefestettem a falat. De most úgy néz ki, hogy már jó úton haladok. Már a képek készítésénél tartok. Sk festettem egy kis apróságot is a falra.
Eszter folyamatosan beszél a maga kis nyelvén, de néhány szót már gyönyörűen kimond, vmelyiknek csak az elejét, de az anya szót elég sűrűn használjaKép Folyamatosan pörög. De a talin majd úgyis bővebben, persze ha mindenkinek a saját gyerkőce mellett lesz ideje egymással beszélgetni.

Puszka
Bogár
Aki aztán kiírt magából jóóóóó sok mindent.
25+4

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Hű de friss ez a mostani lista Kép POcilakókat most kihagyom a felsorolásból bocsi tőlük Kép

Edi+Soma+Sára
Doris+Lili+Gergő+Apa - édesség, rágcsi, üdítő
Cat+Samu+Oli+Zoli - biosüti, gyümölcs sali
Orsi+Levi+Máté+Karcsi - tiramisu, üdítő
Beszti+Nátán+Hanna - tésztasali ?
Orsoly+Lackó+Botond - képviselőfánk ?megszavazzuk ?
Alena+Zéti+Gábor apu- sült husi vagy egybefasírt
Leone+Dana+Apa
Bea
Hurki+Balázs - édes süti
Humi+Kristóf
Redit+Bálint (talán apa) - szőlős sajtsaláta+friss pékáru, üdítő
Marcsi+Levi - majonézes krumplisali
Bogár+Eszter - sós süti
Nikie+Bogi - csokis piskótatekercs

Alena -Tőled utólagos engedelmeddel levettem a majonézes krumplisalit, ne dolgozzál annyit Kép

Hát összesítek: 18 gyerek+15 bombanő Kép 6 apa, 3 pocaklakó Kép Annyira jól hangzik Kép
Pussz Erika

ja magunkról: Balázs homlokán lila volt van, ez az első lila foltunk Kép
hurki
 
 


Redit Kép
Az érkezés, az ki mikor Kép azt hiszem 10 körül szoktunk érkezni. Az indulás, az ugyanilyen szabadprogram, nem tudom legutóbb ki mikor ment el, azt hiszem mi az akkori 2 pocaklakóval olyan 4ig maradtunk.
Szívesen elküldöm az útmutatót, ha megtalálom. De szerintem Edi megint fog körlevelet írni, mindig szokott.
nem tudtam megnyitni a profilod. Dobnál nekem egy mailt a kovacs.orsi@freemail.hu címre?

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


NoémiKép
Rettenetesen sajnálom, nagyon szomorú vagyokKépKép Én is csak azt tudom mondani, mint Bogár, hogy szerintem is próbálkozzatok, mert úgyis csak akkor fog jönni a babó, ha a szervezeted már kész rá.

OrsiKép
Átküldöd nekem is a címet? Bár már voltam, de én szőke vagyokKépKép

Húúú innentől csak "Szegény Edi" néven fogjuk Edikét emlegetni.KépKép Mi lesz ott ? De megnyugodtam, hogy nem csak nálunk jön Apa is, mert szegény dobott volna egy hátast, ennyi csicsergő nő és rikácsoló gyerek között.Kép

BogárKép
Na végre bejelentkeztél. Ismerve Téged, már fenekestől fel van forgatva a ház!Kép Nagyon kíváncsi vagyok már a hatalmas pocidra!

OrsolyKép
Képviselőt akarok, na jó kérek.KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?