Új privát üzeneted érkezett!

@latkafr:


aaz a lényeg, hogy bevált, ezekkel a bőr problémákkal nehéz. Ha egyszer megtalálod, ami segít az már nagy szerencse.
bikbok
 
 


Sziasztok lányok!
Littlebscuit, Caroline izgulok értetek :)
Többieknek csak annyit tudok mondani, hogy fel a fejjel, eljön még a mi időnk. A barátcserjèt én is ajánlom! Nekem túl hosszú volt a ciklusom és barnáztam, gyönyörűen helyre rakta. Én holnap reggel megyek dokihoz, kìváncsi vagyok mit mond/milyen vizsgálatokat javasol. Amúgy másfél hete küzdök a köhögéssel, orrfolyással :( Remélem azért a görbémbe nem fog nagyon belezavarni esetleges hőemelkedés.

9.cn
marmotka
 
 


@bikbok:


Hát  az túlzás hogy gyógyszer, inkább étrend kiegészítő az inofolic, és premens tabletta.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 

 
 

Húha, èn nem hallottam mèg sls-ről. Mi az? Èn is szeretnèk fiatalodni, mit kell használni? :D

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@bikbok: Soha sem szerettem a "dm-s" termekeket. Sajnos erzekeny vagyok nagyon es a legtobb nagyon mu nekem. A masik h soha nem vettem parabenes termekeket, igy a "dm-es" termekek nagy resze eleve kiesett. :) Az SLS re is figyeltem, de az intimmosot annyira megszoktam rutinbol :) h nem is neztem ;) A szokas lancai ;)
Anno az enyhe AP-s gubanc 2 honap alatt megoldodott az allamvizsgam utan egybol a la roche-sal ;) A ferjemnek a stresszesebb project wave-ek elott (tehat fel evente )alkalomadtan szokott kiszaradni 2-3 apro helyen az ujja, ami contact ekcema a laptop billentyuire. Azonban mivel imadom ha a hajamat kurkassza, vagy cirogat mikor itthon mozizunk vagy csak osszebujunk, de ot zavarja , mert amugy is igenyes nagyon, ezert valasztotta a cold cream csaladot, preventiv jelleggel ;) Mikor voltunk itt az uriagenal wellnessezni haaat fuggo lettem ;) Iszonyatosan jo es en erre eskuszom ugy h nincs mar reges regen semmilyen borproblemam ;) Egyszeruen ugy gondolom h ha elerheto akkor en szeretek adni a borapolasra. Itt ezek a lokalis elonyok miatt itt konnyen elerhetoek ;) Nem tudom h otthon mennyibe kerulnek ezek pontosan. Egyszer vettem otthon aclemosot 500 ml otthagytam 2700 huf-ot, ugy hogy itt dupla csomagot, tehat 1 litert kaptam 13 eur ert tehat kb 3900 huf ert ;) Vicc szoval nem mindenre igaz h otthon minden olcsobb ;) A gyogyszertari kozmetikumokra tuti nem igaz ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@marmotka:
Szoritok ;) Kitartast! Majd irj h mi volt a dokinal! ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Ezek az avenes utazos kis kiszerelesu tusi es a testapolo ;) ott az osszetetel ;) Nekem nem tunik kacifantosnak ;) Bibok ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


igen,ismerem, cold cream még mindig van itthon, csak már nem használom. Általában a kremmania.hu - csekkoltam az összetevőket (piros pöttyös abszolút no go, narancs sem ha nem muszáj) vagy a Skin Deep adatbázisban. Most kaptam a dokitól egy listát, hogy az abszolút no és egyelőre jól beválik. Legalábbis a bőröm sokkal szebb, ez tény.
bikbok
 
 


http://kremmania.hu/kremek/avene-cold-cream-kezkrem Ezt akkor te rosszbak ertelmezed? ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Ha mar kezkrem akkor ez az absz. kedvenc
http://m.yves-rocher.fr/corps-et-solair ... /yr.R86880
Annyira jo, hogy meg az anyosom szive is meglagyult vele ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Ezeket otthon is tuti lehet kapni. Csak az avene egyedul az amit mar otthon egy eve nem lehet kapni ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


nem rossz, csak én pl az alumíniumot meg a PEGeket kihagyom. Gyógyszertári sheavaj és kakaóvaj jött be nekem téli kézkrémnek pl. De egyén függő, hogy kinek mi mulasztja el a bőr problémákat.
bikbok
 
 


Juj Avene itt van! Egy szappant probaltam tölük ami elèg jo volt mègis enyhèn csipte a kezem, az ekcèmásat. Mindenfèle csodatermèk kiprobalasa után most a Dove szappan ès a balea intenziv tèli kèzkrème szuper szinte eltünt teljesen. Bár ezt már irtam korabban is èn azt sejtem a D vitaminnak volt benne nagy szerepe....

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jó reggelt! 

Teszteltem. Igen, tudom, hogy még csak 10. dpo, de az előző sikertelen terhességemnél a 9. dpo-n már extrahalvány rózsaszín sávom volt. A 10.-en meg már erősebb. De a mai sajnos negatív. Elkenődtem rendesen. Most félek, hogy mégsem sikerült. Az izomlázszerű fájdalom elmúlt, tegnap már csak a reggeli órákban éreztem. Néha érzek szúrásokat, de ritkán. Mi lehet? Annyira izgulok. Holnap már biztosabbat kell mutatnia. 

A görbém alapján lehet ma csak a 9. dpo-n vagyok. Szerintetek?


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


sőt egyre biztosabb vagyok benne, hogy csak a 9. dpo-nál járok, hiszen az ovus fájdalom is később jelentkezett egy nappal, mint ahogy a ciklus.hu behúzta és a hőm is ezután ugrott meg. 

Mit gondoltok? ne kérjétek, hogy várjak a teszteléssel, az teljességgel lehetetlen. 

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline ha gondolod tesztelj csak ne szomorodj el ha negativ.. 9 dpo is annyira de annyira korai mèg :-)

Nekem höm kitartoam 37,1..
12 dpo

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Caroline a högörbèd nem látszik..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Nekem igy sem láthato :( egy üres grafikon jön be :cry:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


de kár, nekem meg mindkét esetben mutatja, nem tudom mi lehet a baj. pedig jó lenne ha látnád...




Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Szerintem sem baj h tesztel az ember, csak nem szabad elkenodni! Fel a fejjel, hiszen tenyleg koran teszteltel. De ez nem jelent semmit!!! Pusztan annyit, biztosan h meg korai volt a teszt. Szoritok!!! :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit:
Ez igen igeretesnek latszik!A mult havi gorbeden mikor kezdett el esni a hod?Mennyivel a mensi elott?Mondjuk ami szerintem meg biztatobb,hogy nincsen barnazasod!Hiszen ilyenkor mar kellene lenni mensis honapban ugye?Es eleg magasan van a hod egy ideje!Jajj..nagyon szurkolok!
Caroline szerintem se kenodj el,hiszen ha a 9.dpo-d meg csak akkor az tenyleg korai szerintem.

mimkosz
Budapest
 
 


Caroline,
Most látom! Abszolut biztató.
Még visszatérve arra amit irtál, hogy már nincs az az izomláz szerű, ne aggódj mert nekem is jönnek mennek mindenféle érzések, tegnap pl alig éreztem, csak estére, olyan vérbőség érzésem volt hasonló amikor megjön. Volt olyan izomlázszerű is amit irsz. Aztán, vasárnap volt és erre tisztán emlékeszem olyan mintha a méhemben szúrna valami de jellemzően csak ha álltam/sétáltam. Van itt mindenféle, de jönnek mennek semmi sem állandó.
Csak türelem pár nap és kiderül! :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Mimkosz, köszi!!!
Igen valóban mr második napja kellene barnáznom a mult havi ciklus alapján egyelőre ma sincs semmi.. :)
A hőm a 2 utolsó nap esett le az előző ciklusban tehát még a main magas volt mult hónapban is.. szóval a holnap lesz e téren még árulkodóbb..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


oh, lányok én most olyan türelmetlen vagyok. A fenébe! Olyan kiváncsi fából faragtak engem.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4: Ertheto is ;) Jaj a gorbedet most neztem en is. Iszonyatosan biztat

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


o ;) Turelem !!! Kitartast! <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Caroline,
Csak hogy megnyugpdj, egy kis statisztika egy angol oldalról hogy milyen teszteredményeket kapnak a nők 9 dpon. Gondolom persze csak olyanokat vizsgáltak akik végül tényleg terhesek voltak máskülönben nem lenne értelme :D

http://www.countdowntopregnancy.com/pre ... .php?dpo=9

47% negativ. És még 24% alig látható halvány pozitiv.. Kevesek tesztelnek pozitivat 9 dpon..

Igy folytatódik (a negativ tesztek)
10. dpo = 30%
11 dpo = 20%
12 dpo = 16 %
13 dpo = 13%
14 dpo = 12%
15 dpo = 11 %
16 dpo = 11 % .....

Ezek a későik persze már azok lezsnek akiknek késett az ovulációja.. A nem vártkor (dpo 14) már illik pozitivnak lenni ha biztosak vagyunk benne hogy mikor ovuláltunk.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


köszike, hogy foglalkozol a témával. Tudom, türelmesebbnek kell lennem. De annyira bíztam már benne, hogy ma látni fogok rajta valamit, erre meganega lett.

Na jó, befejezem a nyavalygást. 

@latkafr:


neked is köszi 

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Tehát akkor szombatra vagy vasárnapra nem várom.  

9-10. dpo

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4: Ha ez bíztat, a testvéremnek egy hetes késés után lett halvány pozitív a tesztje, most már lassan félidőnél jár. Ne keseredj el! Én is ugyan ilyen türelmetlen típus vagyok, mint Te. 

Mi a párommal szabadságot vettünk ki a 14. CN-re :) Sose árt egy kis rápihenés. Ebben az évben még nem is voltunk még szabin.

5. CN



Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Lányok, most jövök a dokitól és nagyon érdekes dolgot mondott. Beszélgettünk a vitaminokról és azt mondta, hogy ne szedjek 100mg-nál több C vitamint, mert erősíti az immunrendszert, kicsit túlságosan is ha sokat szed az ember és egyrészt nehezíti a beágyazódást, mert a megtermékenyített petesejt idegen a méhnek és a méhnyálkahártyát úgy erősíti (nem vastagítja hanem ellenállóbbá teszi), hogy nehezebben fúrja be magát a baba. A férfiaknak kell sok, akár 1000mg felett, mert a spermáknak jót tesz nagyon, de a nőknek nem ajánlott, ha teherbe szeretnének esni. Ha gondoljátok és érdekel Titeket,megírom miket javasol.
bikbok
 
 


bikbok ez meglep! ugy tudtam nem tud a C vitamin halmozódni nagyon gyorsan kiürül a vizelettel a felesleg..
Mondjuk én C-t pont nem szedek sokat plusszba a baba mama vitaminban van talán pont annyi, meg amit még gyümölcssel beviszek szóval annyira nem adagolom túl.
Persze, bármi érdekes és hasznos infód van még tőle, várjuk !!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Igen, engem is meglepett, nem is marad a testben, mert nem zsírban oldódó, de a hatását kifejti így is. Ezt javasolta:

Nőknek:
C vitamin 100mg
A vitamin: ami a multiban vagy terhes vitaminban van elég (ha egyáltalán van benne), tilos pluszban szedni
E vitamin: 500mg
D vitamin: 2000
B komplex: napi egy
Magnézium: napi egy, este
Vas: mensi után 1-2 napig pezsgőtabi pluszban, amúgy elég ami a multiban vagy a terhes vitaminban van
Cink: napi egy
Szelén: napi egy, este
Folsav: folátként a legjobb, 800mg, este
Omega3: 1000mg
Q10: 100mg
Calcium: 500mg
Acetyl-Carnitine: 500mg
L-Carnitine: 1000mg
Maca: napi 1

ovu előtt: ligetszépe kapszula (tökéletes nyákot csinál)
ovu utántól: palástfű vagy Bryophillum (3x5) (beágyazódást segít)

Férfiaknak:
valami jófajta férfiaknak szánt multivitamin, plusz
C vitamin: 1000-2000mg
D vitamin: 2000
B komplex
E vitamin: 500mg
Folsav: folátként min 400mg este
Cink: napi egy
Szelén: napi egy este
Omega 3: 1000mg
Q10: 100mg
Calcium: 500mg
Acetly-Carnitine: 500mg
L-Carnitine: 1000-1500mg
Arginine: napi egy
Glutathione: napi egy
Magnézium: napi egy este
Maca: napi 2
Testes Comp (3x5)

Ezek kiegyensúlyozzák a női vitamin szükségletet, a férfiakét pedig felturbózzák. 3 hónap kell mindkét nemnek, hogy teljesen feltöltődjenek a raktárak. Aztán egy-két hónap pihi csak sima multi/terhes vitaminnal.

Semmi síkosító, max olyan ami direkt erre kitalált.
Persze mindenki eldöntheti, mit hogyan szed, ez csak az ultimate turbó program ha pl fél éve nem sikerül.




bikbok
 
 


Bikbok tetszik a lista. Egyedül az Ev itamin szurta ki a szemem, 500 miligramm rengeteg.. a normélis szükséglet 12 mg ennyi van mind párom multivitaminjában mind az én terhesvitaminomban. 500 mg a negyvenszerese ennek :O

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@molyocska: Az egy nap rápihenős szabi nagyon klassz ötlet volt. :) Kellemes kikapcsolódást :) Oh és cuki nagyon a profil képed :) Most pc ról vagyok végre és azt is látom :)



@caroline4: Szerintem, ha szeretnél már azért péntek reggel tesztelhetsz :) Az lesz a 12. dpo-d körül :) Nagyon szoritok neked/nektek. :) Majd mindeképp updatelj minket kérlek! :)

@littlebiscuit:Nagyon jó az oldal, amit találtál :) Köszi szépen az linket.

@bikbok: Nálunk több orvos is van a családban és ők is feleslegesnek tartjak az 1000mg + os C vitaminokat, hiszen, ahogy azt mindenki már jól tudja, viben oldódó vitamin révén, nem raktározódik olyan hosszan, mint a D, az E, a K, vagy az A vitamin, amik zsirban oldódnak. Azonban az is igaz, hogy ebból a vitaminból kell napi szinten a szervezetnek a legtöbb. A pontos mennyiség, egyéntől, aktuális eü állapottól, örökletes betegségektól függ. Pl: szív- és érrendszeri problémákkal küzdőknek aszt hiszem 500 mg, daganatosoknál (legyen az jóindulatú vagy sem - női ciszták) nekik is magasabb mennyiségre van szükségük...stb ) Én 300 mg-ot tartok ideálisnak, sok áfonya, paprika és citrusfélék fogyasztása mellett. A férjem viszont stokta szedni az 1000 mg-os verziót a bérestől, ami az ő dokija szerint is jó. Nem gondolom, hogy az esetemben gebaszt okozhatna a 300 mg, mivel tehát vizben oldódik, igy a napi vizelettel távozik a fölösleg.
 
Én tegnap elkezdtem inni a cickafark teát :) Viszont, most napi kettőt fogok inni, reggel és este is. A hőm tegnap és ma is stabilan 36,8, ami lehet, hogy a ciklus elején magas picit, bár az avg ébredési hőm az elmúlt másfél cilusban 36,7. :)

Szép napot Neketek Lányok!


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit:


én is szedtem pluszban 200 mg E vitamint.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 



Ti használtatok már ilyen tesztet? Nekem most ilyen van. Kék alapon fekete hcg feliratos. De a neten nem találok ilyen fajtából pozitív képet, csak olyat aminek zöld alapja van, vagy kékeszöld. lehet rossz ez a fajta? 

Még nem volt ilyenem.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@littlebiscuit: hát igen, ennyi az egysége a turbónak. Ezt írta fel nekünk.

bikbok
 
 


Sziasztok csajok!
Este sikerült rávennem a férjem egy kis összebújásra!Nagyon boldog vagyok! :-D
Caroline amit te mondasz az ilyen teszt csak terhessegiben.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@caroline4: amiket én rendeltem most, azok is kéke. Korábban zöld volt, de a mostani pakkban zöld az LH és kék a HCG. Elvileg nem lehet gond vele.

bikbok
 
 



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin: szuperek vagytok, akkor indulhat a várakozás :)

bikbok
 
 


Hát meg remélem holnap is be tudom fűzni mert az a tuti :-D
Ti is tudjatok milyen nehez egy beteg férfival :-D
18.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin: igen,igen. De a mostani esetetekből látszik, hogy egy pasinak nincs olyan, hogy nem kell a szex :) aztán gyógyulhat tovább :)

bikbok
 
 


Caroline én ilyen One-stepet rendeltem internetről de nem a csik hanem a stickes ablakos verzió.. reméljük megbizható lesz :)

Kicsit beleástam magam a vitamin témába - még egy szűk hónapnyi DM-es baba mama vitaminom van.
Szivesen váltanám le ha találnék valami igazán jó összetételűt.
De annyira nem tetszenek pl ezek az olaszok némelyik csak 3-4 mg E vitamint tartalmaz, vagy csak 200 mg folsavat :S nem is értem. Ha ki kell egésziteni mindenfélével akkor már semmi értelme hogy vitamin-komplex, nem, ja és 30 db 20 euro szóval majdnem 10 x annyiba kerül mint az enyém

Magnéziumot is keresgélek mert az fontos lesz a babás időszak alatt is, hát rájöttem hogy amit vettem az az 1x1 vitaday gyakorlatilag 3-4 szemet kellene egy nap bekapkodni mert csak 100 mg / kapszula :D Mondjuk a magnéziumot elég köünnyű bevinni szoval lehet 2 is elég.
De ott a D vitamin is, olyan elenyésző van mindegyikben ahhoz is szedni kell pluszban mindenképp.
Szóval hiába, nem találok semmi jobbat, lehet maradok az eredetinél..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?