Új privát üzeneted érkezett!

Kinga: ne is mond. Most hogy vettük a házat ő már azt nézte melyik szobából tud majd jól kilátni ha pasi akarna belógni a lányához. Azt hiszem nehéz dolga lesz majd annak a pasinak aki a lányunkat választja. :)

Kép
csucsu05
 
 


jaj de csini szabina!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: :lol:

Kép
németh
 
 

 
 

Sziasztok!

Na, sikerult megint jó hosszú idore eltunnom :oops: Netezni az utóbbi idoben egyáltalán nincs idom. Bálint teljesen lefoglal.

Csucsu
Nagyon édes a kislányod. Férjed meg igazi lányos apuka :P

Márti
Dorci nagyon aranyos, és a fiúk is.

Betti
A te Dorkád is milyen nagy már :shock: Cuki egyutt a két kiscsaj.

Betsy
Bárányhimlot végul nem kaptuk el. Bár magam sem tudom mi lett volna a jobb. Bence még szopizik :!: Teszel valamit azért, hogy legyen tejed?
Miért nem látom a karácsonyi képeidet :shock: :? :?: Pedig nagyon kíváncsi lennék rájuk.

Németh
Utólag :oops: is boldog szulinapot :!: :wink:


Catherine
Nagyon szép kismami vagy. Szép pocid van.

Rólunk:
Hétvégén nagy dolgok torténtek. Bálint szombaton eloszor állt fel egyedul /o ilyen ráéros fajta/. Vasárnap pedig elobújt az elso fogacskája. Szerencsére semmi kellemetlenség nem volt. Szombat este néztem, akkor még semmi, vasárnap délután meg már ott volt. Most olyan édi, állandóan odateszi a nyelvét.

Nekunk csak egy karácsonyi képunk van, ezt az oviban csinálták:
Kép
Vendég
 


Betsy
A fenti képbol tudnál nekem avatart csinálni. Csak a gyerekekrol. Bocsi, hogy mindig ezzel zargatlak, de nekem olyan kicsire csinálja, hogy teljesen elmosódott lesz. Koszi.
Vendég
 


Carpediem: Nagyon aranyosak a gyerekek a képen:)

Kép
csucsu05
 
 


CATHERINE: Nagyon szépen kerekedik a pocid. Csini kismami vagy. Örülök, hogy minden oké volt a szív UH-n. Majd holnap írd meg az UH méreteket!
KINGA: Inszemmel mi újság?
CSUCSU: Sikerült szerkesztgetni valamit? Hogy hogy jár már Szabina oviba? Nálunk csak betöltött 3. év után mehet. Munkahellyel kapcsolatban hogy dönöttél? Nagyon édes a képen a kis Csucsu :)
JULI: Nem is tudtam, hogy ilyen terveid vannak, hogy visszamész dolgozni. Felvették Mátét bölcsibe?
TITANILLA: Hogy vagytok? Friss fotók? Pocaklakó? Tudsz néha pihengetni?
CARPE: A karácsonyi képeket levettem innen, az iwiw-en meg tudod nézni,a Fotózás 2008 albumban. Nagyon jól sikerült ez a kép a fiúkról. Annyira nagy már Bálint is. Gratula a fogacskához és a felálláshoz is! Itt az avatar, és kicsit elkapott az alkotói kedv is.. bocsi.. :oops:


Kép

Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


jaj de helyesek ők is!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy: Beszoktatás van. Ebédelni még nem eszik és nem is alszik ott. Délig vagyunk dec 20-ig. Utána már mehet egész napra.
Képet nem siekrült csinálni. Pedig ráment egy napunk ez van.Letöltöttünk két programot is mégsem tudtuk megcsinálni. Majd jövőre csinálnak az oviban. Mert idén még a mini csoportba nincs fotózás. Nem bírnak egy helyben ülni. De legalább rájöttem hogy kell lekicsinyiteni ide a képeket. Ez is siker. Félsiker:)
Munkahellyel kapcsolatban nem mentem az új helyre maradtam a régi helyen. Igy majd sokat kell utaznom de nem akartam a barátnőmet kellemetlen helyzetbe hozni ha netán összejönne a kistesó.
Már egyeztettem a munkahelyemmel várnak vissza. Dec 20-tól szabin leszek. Február végéig.
Márciusban mehetek dolgozni.


CApediem: édesek a gyerekek.

Kép
csucsu05
 
 


ERA: Melyik progamokat töltöttétek le? Van elképzelésed, hogy milyet szeretnél? Ha küldesz át képet, szívesen szerkesztgetek Neked is. Tetszik Szabinának az ovi? Mi lesz a jele? Nem sír, ha eljösz?
Vendég
 


Fixb: Na elszállt amit írtam. kezdhetem előlről.
Az ovit Szabi imádja. Nem lehet elhozni akkor sir csak. Ott akar enni és aludni is.
De azt majd csak ha betölti a 3évet. Addig sajn nem ehet ott. jele a gyertya. Ő választotta.
Imád ott lenni. remélem ez igy is marad.
Kép: Hát nem emlékszem már mi a neve. Amit te mondtál azt is letöltöttük de ha beletettük akkor aránytalan volt a háttérhez képest Szabina. Aztán olyat csináltunk hoyg a képeibe kis mintákat tettünk be de az nem lett azért olyan mint amiket te csináltál.
Az valahogy élethűbb.
Nem kellene nekem sok fajta 1-2fajta csak borítékba akarom betenni karira a képeslapok mellé. És nem egy helyre küldeném őket.
Ha csinálsz majd és lezs időd akkor ezer köszönet.
Hiába erre még nem jöttünk rá. Ha valaki megmutatná biztos menne de igyekszem tanulni. Már annyi mindent tudok szerkeszteni pedig. Ez még nem megy.
:(

Kép
csucsu05
 
 


Betsy
ok, majd megnézem ott a képeket. Ezek a képek nagyon jók lettek a fiaimról, el is mentem oket. Koszi :wink:
Vendég
 


CARPE: Szívesen :) El is feljtettem írni, hogy igen, még szopizik Bence, de csak elalvások előtt napközben, meg éjszaka, ha felébred. Nem teszek érte, hogy legyen, egyszerűen van :)
Vendég
 


Fix b: Köszönöm széepna képeket. Tényleg nem lett olyan élethű mint a ti képetek vagy a Carpediem képei. De sajna én nem vagyok profi fotós. Igy sikerültek és ezt is nehezen tudtam megcsinálni mert Szabina egy ksi izgőmozgó.
Talán jövőre már az oviban csinálnak jó profi fotókat. CSak egy szakma az is igy érthető ha én nem olyan jó minőségű képet csinálok.
Automatára állítom a gépet mindig:)
De köszönöm szépen aranyos vagy nagyon , hoyg a két ygerek mellet csinltál képeket nekem.

Kép
csucsu05
 
 


CSUCSU: Olyat, mint amit Carpe-nek csináltam, tudok Neked is. Azt hittem neked olyan kell, amiket átküldtem?!
BETTI: Utólag is nagyon boldog szülinapot!!!
Vendég
 


Fixb: Arra gondoltam, hogy a Carpediemnek az alap fotója azért jobb mert fotós csinálta. Ezért is olyan jó a beállítás meg a szine is. De ha csinálsz nekem egy olyat mert egy fajta szerintemelég azt megköszönöm. Akartam kérdezni, hoyg te az ingyen letölthetővel csinélod mármint programmal vagy vettél hozzá egy kiegészitő programot. Mert arra gondoltam lehet ezek a demok ezért nem jöttek be nekem.

Kép
csucsu05
 
 


CSUCSU: Én több programmal csinálom. Van amelyik saját program, van amit a netről töltöttem. Amiket átküldtem, azt Photoshoppal, majd Ulead Photo Express, Pos Free Photo Editorral csináltam. Tehát több lépésből állt. Ezeket először Smilebox, aztán Power Point, majd Pos Free Photo Editor. Mindegyik programmal mást csinálok rajta. Biztos lehet egyszerűbben is :)

Kép
Vendég
 


Fix.b!!!!

Nagyon köszönöm hogy ilyen figyelmes vagy :D

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


betsy nekem is tudnál ilyen képet csinálni?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NITÁCSKA: Persze. Melyiket szeretnéd? Küldj képet Mátéról!
Vendég
 


Fixb: Köszike nagyon kedves tőlled. Hát akkor nekünk ezért nem megy hisz ahogy leirtad ez nagyon bonyolult.
Ha megkérlkek szépen a két coffos valamelyikáből csinál eg yolyan képet mint a Carpediem képei között vagy az leső vagy a harmadik?, Amelyikbe jobban beleillik. Más kérésem nem lesz idén:) Puszi:)

Kép
csucsu05
 
 


Kép
Vendég
 


Betsy:Ment a privim??
Mert mostanában nem tudok privit küldeni itt a babaneten! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


SZISZKO: Jött.. Ment a válasz..
Vendég
 


Fixb: Köszi ez nagyon jó :) Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Betsy
Néztem a képeiteket, nagyon jók :wink: Helyesek vagytok.
Én is úgyanúgy szoptatok, mint Te. Napkozben az alvások elott, és persze éjjel, ha felébred.
Vendég
 


betsy küldtem privit! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy:Úgy látom belendült az üzlet! :lol: :lol: :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Jah lassan Betsy mint mellék állás csinálhatná a fotók gyártását:)

Syl: mőltkor írtam iwiwen , hoy én is meglestelek ám Titeket:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Igen néztem! :D Én is megszoktam nézegetni ám a képeiteket,hogy raksz-e fel újakat! :wink:

Ma megyek dokihoz 4 körül,kíváncsi leszek,hogy mit mond,meg mit fog látni uh-n!

Csucsu:Neked hanyadik cn. is van ma?
Nekem az 5.!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: nekem a 8 cn.

Kép
csucsu05
 
 


merre van mindenki?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én itt vagyok. Kicsit fáj a torkom meg tüsszentek sokat. Remélem nem kaptam el a fiúktól. De lázam nincs. Ne is legyen.
Ti hogy vagytok?

Kép
németh
 
 


kinga jobbulást.... :wink:
mi már majdnem teljesen jól vagyunk.még kicsit folyik az orrunk de ennyi.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga: Igyál sokat meg neocitránnal kúráld magad. Mi is most gyógyultunk meg.

Kép
csucsu05
 
 


a neocitran az nagyon jó......nekem is beválik mindíg.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De azt lehet "terhesen" is inni?

Kép
németh
 
 


KInga: Igazad van terhesen nem szabad inni.De a Czeizel multkor atv-ben mondta hogy amig nem biztos a baba addig minden gyóygszert be lehet venni hisz csak a beágyazódás van folyamatban a szervezetedből még nem kapja a baba meg.
Szerintem jobb ha inkább iszol egyet mintha beteg és lázas leszel.

Kép
csucsu05
 
 


a Czeizel az jó orvos de iszonyat drága..multkor a prom megtalálta az árlistát nála....hát oda is a milliomosok mennek az tuti... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga
én amondó vagyok, hogy ne vegyél be gyógyit. és nem a baba miatt. hanem ha csak enyhék a tünetek, kár erős gyógyszert használni. ha tényleg lázas lennél és már pár napja náthás is, köhögős is, akkor jöhet a gyógyszer. lehet hogy a szervezeted leküzdi a nélkül is.

Czeizel: épp múlt héten vettem egy könyvet tőle (antikváriumban 1000 ft volt) 1977-es könyv, a babásodásról. lehet hogy kicsit elavult, de azért vannak benne most is érvényes dolgok. két érdekesség: pl. a gyerekek közti korkülönbség: ő biológiailag nézi (mondta is hogy nem szociológiai szempontból) az ideális a 2-5 év közti különbség. ha kettőnél kisebb vagy 5 nél nagyobb a korkülönbség akkor nagyobb az esély, hogy valami gáz lehet... (persze ez csak egy tendcia és nem általános.) meghogy a peteérés előtti-vagy pont peteéréskori együttlétekből marad meg a legtöbb terhesség (ahol a baba is egészséges lesz.) a peteérés után nagyobb az esély a gixerre. állítólag olyankor eltelik 1-2-3nap amíg "táplálék" nélkül vándorol a pete és már nem lesz olyan "friss", mint előtte. elég érdekes.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Nita: Van egy lány aki most kezdett a Czeizelhez járni. Sperma vizsgálaton volt másnál 14ezer volt a Czeizelnél 5000Ft.
De manapság aki ygereket akar és van valami gond egy vagyon . Ahoz képest a Czeizel állitólag nem sok.
Sajnos minden szülész drága.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: nagyon boldog szülinapot Szabinának!!!

Syrynx: nem veszek be, végül is nincs lázam, a torkom is csak reggel fáj, meg fújom az orromat, ennyi. Tényleg a láz az amit mindenképpen el kell kerülni, de az meg nincs hála az égnek.

Kép
németh
 
 


Kinga: Köszi :)
Remélem nem is jön elő a nátha rajtad. Bár azt hallottam egy kis nátha a beágyazódást még segíti is. És ez komoly!

Kép
csucsu05
 
 


Láttátog ma a babavilágot!? épp a Czeizel beszélt a köldökzsinór vér levételről!!!!!!!!!

Csucsu
Szabinának nagyon boldog 3. szülinapot! és jó ovikezdést januárban.!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: mi már két hete járunk oviba:) Nagyon tetszett neki eddig. Délig voltunk amig a 3évet be nem tölti mert kaját nem kaphatott eddig. De azért sírt, hoygne hozzam haza. Már most várja a januárt hogy mehessen.
Sajna most nem láttam a babavilágot. :(

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: na volt nagy buli?

Kép
németh
 
 


csucsu jól sikerűlt a szülinap? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nagyon-nagyon jó az avatarod! :wink:

Kép
németh
 
 


Sziasztok. Igen volt buli. Csaké nem tudtam jönni. Már regegl 6kor főztem sütöttem. 17-en voltunk.
Szabina egész nap pörgött már reggel kopogós cipőben volt. Várta a vendégeket noha délután jöttek csak.
Itt van pár kép a szülinapról:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
szuperek a képek! köszi! és mégegyszer gratula a kislányodnak! :lol: végre téged is látunk!

Cathrine
rég nem írtál! mi újság? pocifotó? Beni hogy van?

Kép

Kép
syrynx
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: