Új privát üzeneted érkezett!

Tündéknek boldog névnapot!
Tiza boldog születésnapot!

Kép
mona76
 
 


Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Haga :D

Ez nagyon szép laptető volt!

Én holnap megyek a 30. heti uh-ra. Ha nem jönnék egy darabig, akkor vagy befektettek, vagy már meg is szaporodtunk.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Haga, Mona, Boboka :)
Köszönöm a köszöntést. Tegnap nem tudtam benézni, mert csak estére értünk haza, akkor meg nem éreztem magam valami jól.

Boboka :)
Csak nem jön a tesó is ilyen gyorsan.

Tündi23 :)
Neked utólag is boldog névnapot!
(Tüncsi persze Neked is, de Te már kaptál sms-t.)

Kép
Kép
tiza
 
 

 
 

Tiza és Tündik!

Nagyon sok boldogságot Nektek!!!!!


Boboka :P

Azért jelentkezzél!!!!! Ugye minden oké??? De hihetetlen, hogy már a 30. hét.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Én is nagyon sok boldogságot kívánok az ünnepelteknek!

Múlt héten beszereztünk egy medencét. Zalán imád benne pancsolni. Alig lehet kirobbantani belőle. Még az sem baj neki, ha éppen nincs benne víz, úgy is imád benne játszani:) szóval legalább az udvaron van járókám:)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Kibújt az első fogacskánk :lol:
Katasztrófális napok, éjszakák voltak miatta, nekem már a türelmem néha felmondta a szolgálatot, ekkor a páromon volt a sor /még jó hogy ő türelmesebb/
Ja igen, apa megjött, talán kellett is ez a 9 nap a kapcsolatunknak :lol:
Hétvégén vettünk mi is pancsolót, hát nagy sikere van, imád benne, neki is mindegy hogy van benne víz, vagy nincs :lol:
Boboka, mi újság veled?
Babcsi?

Kép
mona76
 
 


sziasztok!

Tiza!
nagyon sok boldog szülinapot!

Tüncsi!
neked pedig nagyon sok boldog névnapot kívánok!

köszönöm mindenkinek a köszöntéseket!
sajnos nekünk nem telt olyan jól ez a névnap mert az apukám bekerült a kórházba és nagyon aggódom érte mondjuk már jobban van de a holnapi vizsgálat mondja meg igazán hogy van e aggodalomra ok vagy nincs!!!

és minezek mellett még van 5 vizsgám aminek sikerünie kéne de egyszerűen nincs kedvem tanulni mert mindig apun jár az eszem!

a manócskám nagyon jó baba már van 3 fogacskánk és nemsokára a 4. is kint lesz!!!
már egy hónapja csak az a mániája hogy egyfolytában feláll és sétálgat az ágy körül!!!
mászni mászik ezerrel és élvezi ha a tesó játszik körülötte!!!

mindenkinek puszika most megyek vissza a tételeimhez mert holnap vizsgázom!!!!

sziasztok!!!!

tündi23
 
 


Sziasztok!

Boboka :)
Drukk a mai UH-hoz! De miért is kéne már most megszaporodnotok? :shock:
Majd gyere, és mesélj picit bővebben :)

Mona :)
Gratula Daninak az első fogacskához :wink:

Tündi :)
Apukádnak jobbulást, neked pedig drukk a vizsgákhoz :)
Balázs már feláll és sétálgat??? :shock: Ügyes kis fickó :wink:


Csajok!
Én idegileg kezdek kikészülni :(
A munkahelyem gondoskodik arról, hogy ne legyenek nyugodt perceim :cry: Április 30 óta egy fityinget nem kaptam, és ráadásul akkoris csak 15ezer forintot, mert levontak 60ezer forintot, de megmagyarázni nem tudják miért. :cry: :evil: és ez a kis összeg is csak március 1- március 13ig jár... és azóta már eltelt közel 3 hónap, és nincs manim. Tiszta idegbeteg vagyok, nem tudom mit tehetnék :cry:

Most a szüleimnél vagyunk, a Balcsinál :)
Babócám tündéri egy kiskrapek :lol: el se hiszem, hogy az enyém :lol: Próbál hasra fordulni, de egyenlőre csak a feje fúródik a matracba, a kis teste még nem fordul át magától, csak ha segítek neki :) persze, ha eleve hasra teszem, akkor üvölt, mert nagyon nem szeret hasalni :x És már 5.5 kg :P
Teszek egy kis képet róla :oops: :wink:



Kép
Vendég
 


Haga, járj utána a pénzednek. Én márciusig nem kaptam családit, na akkor felvettem a telefont és 2 hétig majd mindennap rágtam a fülüket. A nő már nagyon útált, és a végén úgy beszélt velem mint a kutyával, de marhára nem érdekelt, ami jár az jár. Aztán megkaptam visszamenőleg, sőt áprilisban 2 gyerek utánit kaptam :lol:
Nagyon szép Albert, és micsoda séró :D :wink:
Balatonért irigy vagyok, kedvenc helyem :lol:

Kép
mona76
 
 


Tündi, gratúla Balázsnak, hogy már ilyen ügyi, no és 4 fogacska, aztaaaa :D
Apukádnak jobbulást kívánok!
Neked pedig szorítunk az 5 vizsgádhoz, mindent bele :wink:

Kép
mona76
 
 


Haga próbáltam neked már egy csomó babás emailt küldeni a freemailes címedre, de valamiért nem megy el :roll:

Kép
mona76
 
 


Mona :)
a freemailes címem már régóta nincs meg :wink:
iwiwen megtalálod a címem, de ugyanaz, mint az msn 8)
Vendég
 


Mona :D

Gratula az első fogacskához!

Tündi :D

Hát, Bazsi nem semmi tempóban fejlődik! Krisi még a közelében sem jár! A vizsgákra meg tessék tanulni! Legalább görbüljön!

Haga :D

A hasalós téma nálunk is dettó, de ne engedj neki. A gyógytornász szerint ez azért van, mert picit gyengébb a hátizmuk, és az meg csak úgy erősödik, ha erőltetjük, kicsit játszunk a hasamon, vagy egy párnát kell tenni a hasa alá, és valami érdekes dologgal pár percig le kell kötni. Már nekünk is nagyon sokat fejlődött így Krisi.
A fizipapírodon nincs semmi, hogy mit miért vontak le? Ilyen a világon nincs, hogy nem tudják megmagyarázni, miért nem kapsz pénzt! Ne hagyd annyiban, rágd a fülüket minél gyakrabban!

Mi még 2 in 1. Kevés egy kicsit a magzatvizem, de két hét múlva kontroll. A méhlepényem most jobban bírja. A baba viszont jó nagy baba. Krisit ilyen idősen 910 g-mal szültem, ő pedig már most 1620 g. Sokat kell pihennem és sokat kell innom. Hát ennyi. Majd meglátjuk, meddig tudom kihúzni. Mindenkinek köszi a drukkokat!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Boboka :D
Nagyon remélem, s szurkolok, hogy minél tovább 2in1 legyél!!!
Vigyázz nagyon magatokra!! Márk babának még bent kell maradnia legalább 6 hétig!!!

Haga :D
Albert baba nagyon drága!!! s milyen nagy már :shock: munkahelyedet sajnálom, nem értek hozzá, de ez biztos, hogy nem törvényes :roll: szerintem sem hagyd őket békén!!

Tündi :)
Vizsgád remélem, hogy jól sikerül, de ami sokkal fontosabb, hogy apudnál ne legyen semmi komoly baj!!
Fogacskákhoz, "sétáláshoz" pedig hatalmas gratula! Ugye jól értem, hogy 7 hónaposan járkál az ágya körül :shock: :shock: :?:
s utólag is nagyon boldog névnapot!!!

Mona :D
Gratula az első fogacskához!! Jó sokáig várt vele Dani, de azt mondják, hogy akkor jó lesz a foguk a gyerkőcöknek, ha soká bújik ki :roll: Nekünk sincs még egy sem, s már mindenki azt hajtogatja, hogy jön a foga, mert őrülten nyáladzik, de sehol semmi. Nekem van jó fogam, s anyu szerint későn jöttek elő :roll: majd meglátjuk :wink:

Tiza :D
Nekem is úgy tűnik, hogy kiscsaj van odabent :roll: Bár Tündi23-nál is azt gondoltuk, s lám Balázs lett :wink:
Isten életessen utólag is! Szebb ajándékot, gondolom, nem is szeretnél :wink:

gTünde :D
Nagyon boldog névnapot utólag!
Ti hogy vagytok?? Nem jössz valami sűrün! Remélem, hogy csak a net hozzáférés (hiánya) miatt :roll: :?:

Medencét ma én is "szereztem", olyat, amibe félig én is bele tudok csücsülni, hogy tudjam tartani 8) Marci még nem tud egyedül ülni, de nagyon szeret ülni, s amit még jobban szeret, az az állás :lol: Apja állítólag 7és fél hónaposan már járt, hááát nem szeretném, ha Marci ebben követné apukáját 8)
Ti hányas faktorú naptejet használtok?? S mennyivel előbb kenitek be őket, mint hogy kiviszitek őket a napra,?? :roll: Itt sokszor süt a nap, s jobban is éget talán, mint otthon, s nagyon féltem a bőrét. Mindenki engem cikiz, hogy hogy lehet a gyerek ilyen fehér, amikor itt lakunk a napfényes szigeten 8) hááát én nagyon féltem őt, s soha nem tudom, hogy mikor alkalmas kivinni :roll:

Barbi??? Hogy vagytok?? Már nem is olyan sok van hátra?? vagy rosszul emlékszem???

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Boboka :)
Hú de szép súlyt becsültek "Meglepinek" :wink:
Tessék sokat pihizni és inni :lol: Kitartás :wink:


Szilvia :)
Igaz én nem viszem napra Albertet, de azért vettem 50 faktoros Nivea baby naptejet...
A minél magasabb faktorszámú kencéket ajánlják!
Nekem úgy mondta a védőnő, hogy délelőtt 10 és délután 4 között ne vigyem napra... Ha dolgunk van, akkor a babakocsira felszerelem a napernyőjét és úgy megyünk... De a tűző nap így nem éri. Persze nálatok biztos másként süt a nap, mint errefelé 8)
Vendég
 


Szilvia :)
téged jelöltelek be iwiwen, ugye? :lol:
Vendég
 


Boboka :P

Tök jó, hogy még bírja a méhlepénykéd, ki is fog tartani szépen.
Ha már a 35-ig kitart is szuper, de mint Krisi mutatja, ennél kevesebb is elég :wink:
Igyál szépen, nekem is mondták anno, hogy kicsit kevés a magzatvíz.

Mona :P

Jaj, de jó, hogy kibújt a fogacska.

Tündi :P

Remélem minden rendben lesz apukáddal, csak tanulgass szépen!
Ügyes ez a kis Balázs!
Olyan ritkán jössz :(

Haga :P

Ami jár, az jár, ne hagyd annyiban!!!
Merre vagytok Balcsin? Már egyszer kérdeztem, csak nem válaszoltál :D

Szilvi :P

Jól teszed, hogy nem viszed napra, nem is szabad, csak tényleg 10 előtt és 4 után.


Képzeljétek, most nálunk is kemények az éjszakák, mert Lencikém felsír 6-8 alkalommal is, csak egyszer kellett felvenni, mert nem tudott megnyugodni. Többnyire csak álmában sírdogál szegénykém, de hát ez épp elég, úgy sajnálom. És persze magamon is érzem, hogy két hete nem alszom.
Tippek? A Dologelt használjuk, meg homeós kúpot is, kicsit enyhít, de nem teljesen...

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


haga
Tündéri ez a baba

Babóka,
de jó, hogy szép nagy babád lesz!!! Krisi mellől nem is lehetne azt végigcsinálni, amiben már egyszer részed volt! Csak legyen bent a kicsike a 36. hétig legalább!

Szilvia
ne foglalkozz a cikizőkkel!!! 11től 3ig de inkább 4 ig ki nem vinném a gyereket, utána is inkább fa árnyékában telepedünk le. Én még a 11 hónaposommal is ilyen óvatos vagyok, és Marci még olyan pici! Én DMes 25öst használok. A lényeg: UVA és UVB-t is szűrje, és ha 30 as akkor gyakrabban bekened, mint 50esnél. Nagyobb védettséget az 50es se ad, csak hosszabb időre jó. Zalán bőre tök jó, de még így se napoztatnám direktbe órákig....

Kép
Kép
emma1976
 
 


ja és Bogáncs
sajnálom az éjszakákat! vannak ilyen időszakok sajnos... az ember alig áll a lábán napközben... Homeos dolgokban mennyire hiszel? a Chamomilla CH15-öt érdemes kipróbálni, fogfájásra és alvásra is ajánlják. Nekünk volt, hogy bejött, volt, hogy nem. Elalvás előtt 1 órával 5 bogyó.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma, Bogáncs, Haga :D
Köszi a tanácsokat, hozzászólásokat :wink: Nem csinálok ám én ebből nagy ügyet....szeptember elején tervezek én is egy nagyszülős nyaralást (kb 5 nap) a Balcsin, addigra összeszedünk egy kis alapszínt :wink:

Bogáncs :D
Kitartást az éjszakázáshoz! Nálunk még nagyon volt ilyen...néha nyöszörög, de mire odaérnék abbahagyja :roll: mondjuk még nincs fogunk.... :roll:

Haga :D
Igen :wink: visszajelőltelek :wink: teljesen másképp képzeltelek el :lol: sötét hajjal, pl :wink:

Emma :D
Nem is tudtam, hogy a faktor ezt jelenti, köszi :) itt vettem a múltkor 65-öst is, még csak egyszer használtam, amikor pont dél körül sikerült kint "sétálnunk", s az első gyógyszertárban megvettem a legerősebbet :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem a napokban. Mostanában nem sok időm van a gépnél üldögélni. Azt hiszem, kissé ki vagyok merülve. Sajna, nem igazán van segítségem. Remélhetőleg, júni végén jön az unokahúgom, és akkor könnyebb lesz egy kicsit.
Bencusnak szörnyű napjai vannak. Ez az idő teljesen kikészíti. Alig alszik valamit nappal, és mára virradóra még éjjel is szinte végig fent volt. Már alig látok, de azért jöttem jelentkezni.
Daninak levették a kötést, igaz, még fájlalja néha a vállát.
Oviban megvolt az évzáró, így már Gergő is itthon van. Úgy néz ki, pár napra elviszik őket anyósomék, akkor pedig pihizek ezerrel.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Emma :P

Köszi a tippet. Hiszek a homeóban persze, használjuk a Viburcol kúpot is (szintén homeós, van benne Chamomilla is), kicsit enyht a tüneteken, de van, hogy éjszaka nem jön be. Még Dologéllel szoktam a kis ínyét kenegetni, nincs benne Lidokain, szemben a Dentinoxal és csak természetes anyagokat tartalmaz. Háát próbálkozunk...
Ti, hogy álltok?

Britta :P

Kitartás a 3 gyerkőchöz, nagyon ügyes vagy ám!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Szilvi :P

Köszi neked is. Nem törvényszerű a fogzási fájdalom, hátha megússzátok.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


sziasztok!

elnézést az eltünésért!

boboka!
gratulálok nektek a másodoik kisfiúhoz nőjetek nagyra még bent a pocakban aztán a 38. hét felé ráér megszületni a kis meglepi!
Krisi hogy van??? olyan régen raktál fel róla képet!!!

haga!
nagyon tündéri a kis pasid és már milyen nagyok vagytok!!!!

szilvi!
Marci is nagyon nő! nyújtjátok???
Milyen lesz a nagyfiad bizonyítványa????
apikád hogy van???
na és ti hogy vagytok???

bogáncs!
olyan aranyos vagy hogy hiányolsz de tudod még mindig van két vizsgám és azért vagyok így elhavazva mert holnap végre le szeretném adni az indexemet!!!!
de holnap lesz egy szóbelim meg még egy zh-m és ha sikerülnek akkor végre vége a 3. évemnek!!!
hát Balázs meg mindent hamarabb csinál mint a tesója!
nagyon ügyesen mászik és a séta is jól megy neki!!!
már 4 fogacskánk van de sajna nagyon megszenved vele!!!!
Lencus hogy van???
látom tegnap voltatok 9 hónaposak gratula hozzá!!!!

gtündi! babcsi!
hogy vagytok kismamik ebben a változékony időben????

na most megyek mert a manóm alszik és kéne főzni valamit délután meg tanulok!!!!
puszi mindenkinek!!!

tündi23
 
 


Tündi :P

Éljen, éljen, mindjárt vége, szorítok!
Lencus jól van, ő is megszenved a fogacskákkal, de egyébként minden oké, vidám kis tündér, nagyon jó gyerek. Még csak próbálkozik a ,mászással, olyan mókás.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Képzeljétek a kisfiam elérte a 10 kg-ot :D Kicsi drága husimusim :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :lol:
Gratula Nektek :wink: Kép???

Tündi :D
Jó, hogy "látlak" :wink: Apud?
Vizsgák rendben lesznek, s jün a nyári szünet :wink:
Én apum jól van, azaz látjuk a "végét", s úgy néz ki,hogy happy end :lol:
Marci egy tündér :lol: tényleg fogalmam sincs,hogy hogy érdemeltem ki Őt :) Alszik éjjel, lehet ide-oda vinni, a legtöbbször csendben van, figyel, s mindenkire mosolyog :) már négykézláb "kutyázik", s már egyszer felült, azóta nem csinálja :roll: majd eljön az ideje 8) Krisóffal imádják egymást, nagyfiam keresi a lehetősége, hogy mikor dajkálhatja, játszhat vele, egyszóval nem akarom elszólni, de most minden jó :lol:

Többiek, főleg kismamik!!! merre vagytok??? Tessék jelentkezni!!

Babóka :roll:
Régen jártál itt, remélem, hogy még mindig 2in1 :roll:

Britta :D
Helyesek a fiúk :wink: Nem lehet egyszerű, az biztos....szerintem nincs gondod a súlyoddal :wink: 3 manó mellett :)

Mentem, mert vár a munka.....
Szép napot Nektek!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Igen, még 2in1. Holnap megint uh. Majd holnap írok, ha tudok, remélem még hazaengednek minket.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok!

Eltűnt leányzó jelentkezik! Nem ígérem, hogy gyakran fogok jönni, de amikor lesz erőm, akkor írok ám.

Köszönöm mindenkinek a köszöntést!!! Tündinek meg így jól megkésve kívánok Boldog Névnapot!! Remélem, nem leszek megkövezve. :oops:

A név ötleteket is köszi, de már úgy néz ki, hogy 99% a Dóra Rebeka. Már Dórizom is a pindurt. :)

Nelli üzent, hogy elromlott a gépük. Nagyon hiányzunk neki. Amint lesz gépük, jelentkezik, addig is puszil mindenkit!!

És mivel táblát is rég raktam, meg csak most néztem bele :oops:, ezért a késői gratula:

Mary
Nagyon-nagyon BOLDOG első szülinapot a lánykáidnak!!!! Képeket kérünk a szülinapi buliról!!! Puszi!!!

Tiza
Remélem, rókakoma nem zaklat már annyira. Pihenj, amennyit tudsz. Mi a 23-i héten otthon leszünk. Még nem tudom, hogy alakul a program, de jó lenne összehozni megint egy randit! Majd még addig beszélünk úgyis.
Nekem a hányingerre anno a jeges ill. mentolos dolgok jöttek be. Most az állandó nassolás. Szinte észre sem vettem, mikor múlt el hányingerke. :) Asszem kb. a 16 hét környékén. Én nem tippelek fiúra vagy lányra. Szerintem annyira nem lehet a tünetekből megjósolni. De azért remélem kislány lesz, hogy kiélhesd a rózsaszín mániád! :D :wink:

Szilcsi
Most olvasok vissza. Írod, hogy Boldi betöltötte a 11. hónapot. Hát, maholnap már 1 éves lesz!! Hihetetlen!!
Babaprojektnek drukk! Tényleg így van, hogy vhogy könnyebben veszi az ember, ha nem jön össze, mert már ott van a várva várt első. De pont ezért sikerülnek hamar a 2. babák. :D Irigyellek Boldi jó evőkéjéért. Réka még mindig elég rapszódikusan eszik. Ezért nem értem, honnan van az energiája?!? Egy örökmozgó.

Szilvi
Marci elég jól halad a mozgásban, ahogy olvasom. Nem lehet panaszotok rá. :) A súlya is szép, és tényleg normális, hogy most kicsit lassabban hízik. Boldog 6. hónapot!! Képek szuperek! Nekem a tejcsorgatós tetszik nagyon!! :)
Igazából van net, csak estére annyira lemerülnek az aksijaim, hogy legtöbbször csak olvasok, aztán kidőlök. :?
Én 50-es faktorút használok, és fél órával előtte kenem be Rékát. Mondjuk, tűző napra nem viszem. Inkább legyen fehér, minthogy később baja legyen. Amúgy mi mindig délelőtt játszóterezünk, ahol alapban szinte nem éri nap, mert annyi fa van. A babakocsiban meg ernyő van fölötte, max. a lábszárát szokta kicsit érni a nap. Délután meg a kritikus időszakban alszik. :) Szóval, a lényeg, hogy kend be, és nyugodtan vidd ki bármikor, csak legyen árnyékban!! Ott is fog ám a nap, csak nem annyira.
Tavaly - asszem a Petőfi rádióban - volt egy nagyon jó műsor a napozásról, naptejekről stb. Anno jegyzeteltem is, de nem találom. :( Pedig nagyon jó dolgokat mondtak.
Jaj, de jó, hogy Apukáddal minden OK lesz!! Gondolom, Ti is megnyugodtatok.

Boboka
Szép neve lesz kistesónak is. Örülök, hogy még bent van és szépen gyarapodik! Csak így tovább!! Pihenj, amennyit tudsz!! Még maradjon bent jó pár hétig Márk baba!!
Ne csodálkozz, hogy Krisi még nem tart ott ahol Balázs, hiszen koraszülött volt. Általában ilyenkor úgy kell a korát figyelembe venni, mintha időre született volna.
Holnapra megadrukkok!!!

Mona
Nagyon huncut a képeken Dani! Sajnos én nem tudtam megnézni a videot, vmiért nem játssza le. Azért még próbálkozom majd. Asszem vmit le kell tölteni hozzá.

Timi
Réka is olyan volt, hogyha meglátta a fényképezőt, azonnal azzal akart játszani. Most már viszont lehet neki mondani, hogy nézzen ránk vagy álljon meg, mert fotózzuk. Általában bejön. Kifli és társai: Réka nagyon sokáig öklendezett, ha darabos kaját kapott. Párszor fejre is kellett állítani, de mostanra már belejött. Vannak olyan babák, akik hamar rájönnek a darabos kaja fogyasztásának trükkjeire, na Réka nem ilyen volt. Sokáig még rágni sem volt hajlandó, pedig még fog nélkül is tudnak vmennyire, az ínyükkel.
Szerintem próbálj neki adni, csak nagyon figyeld közben, és ha öklendezik, akkor fektesd hasra az öledben és ütögesd a hátát. Nem fog megfulladni.

Tynus
Jó, hogy jelentkeztél! Irigy vagyok, hogy Léna már ilyen ügyesen beszél. Réka még csak szavakat mond. De már annak is örülök, hogy újabban nem csak a megszokottakat használja, hanem próbálkozik újakkal is. Végül is nem rohanunk sehova. :) Ja, és végre nem apának (ápá, ápgyá) hív, hanem anyának (ádá, ágyá). :lol:
Jók a képek! Tényleg sokat nőtt a csajszi! Jártok játszótérre vagy játszóházba?? Mennyire van el idegen gyerekekkel? Uszi még megy?

Emma
És még mennyit fog esni, ha elindul! :) Amíg csak a fenekére huppan, nem gond, ott a pelus. Réka viszont állandóan kék-zöld folt. Nincs a csajban egy szemernyi félelemérzet sem. Tuti kaszkadőr vagy vmi hasonló lesz. :)
Látom, nagyon kíváncsi Zalán! :D Az a gyertyatartó meg nagy veszélyben lesz, ha elindul a legény. :wink:
Rékának mi is vettünk még tavaly egy kis medencét. Már várom, hogy menjünk haza, mert szeretném én is kipróbálni. Szerintem imádni fogja. Mi meg vettünk neki műanyag „kagylót” homokozónak, meg van csúszdája, úhogy otthon tök jól elvan a kertben. Alig lehet bevonszolni. Itt meg marad a játszótér.
10 kg?!? Réka most annyi! :shock: :D

Kismok
Úgy örülök, hogy írtál!! Gonosz fogmanó!! Lekopogom, de Rékának szinte észrevétlenül bújtak ki a fogai. És már csak 4 van vissza!! :)
Dóri babát majdnem a 18. héten éreztem először. Már paráztam is, mert azt mondják, hogy a 2. előbb érezni, aztán én uakkor éreztem, mint Rékát. De azóta belejött a kiscsaj a rugdosásba. :) Én tkp. örülök, hogy lány lesz. Mindig is lányt szerettem volna, Rékával meg is kaptam, a 2. már mindegy volt. De sok előnye van. Főleg, hogy nem kell ruhákat vennem, mert ugye ő is lány, ráadásul közel lesz a szülinapjuk is.
Te használsz/használtál hordozókendőt?? Én most nagyon filózom rajta, mert ugye itt van Réka is, és nekem csak 2 kezem van. Szóval, várom a véleményed. A másik kérdésem: Ha jól vettem ki, Ti mind a 4en egy szobában alszotok?? Ha igen, hogy oldottad meg, hogy Julcsi ne ébredjen fel, ha Sára kelt éjjel?? Én előre félek, hogy éjjel két gyereket kell majd visszaaltatnom. Erről is várom a tapasztalataidat, véleményed! Előre is köszi!!
Azok a fotók!! Apám!! Gyönyörű szemei vannak a kiscsajnak!! Micsoda pillák! Nagyon hasonlít a 2 csajszi egymásra. Ezt a lábkidugós trükköt Réka is tudta. :)

Bogáncs
Örülök, hogy Te is felvetetted a topiktali ötletet! Már én is ajánlottam egyszer, de senki nem reagált. Látom, most sem. :( Szomorú vagyok, pedig olyan jó lenne!! Viszont, ha 23-i héten esetleg véletlenül Pécsett leszel, akkor randizhatnánk végre! Boldog 9. hónapot Lencusnak!!
Mi is a Dologelt használtuk, de nem vettem észre, hogy sokat érne. Bár Rékának szinte észrevétlenül bújtak ki a fogai. Még a borostyán nyakláncról hallottam, hogy jó. Asszem Szilcsiéknek is van. Egy próbát megér!

Tündi
Remélem, Apukád azóta jobban van!! És már megint vizsgák?!? :shock:

Haga
Hasonfekvést Réka is utálta. Én is leraktam, hagytam feküdni és ha nyüszített, akkor visszafordítottam. Nem erőltettem soha. Mégis fejlődött rendesen. A lényeg, hogy próbálkozz vele. Rakj elé vmi érdekes tárgyat, az leköti a figyelmét egy időre. Aztán majd egyre tovább úgy marad. Amikor meg már forogni is tud, akkor már nem lesz gond.
Sajnálom, hogy ilyen genyák a melóhelyen. Nekem szerencsém van, a kolléganőm mindennek utánajár, ami érdekel. Tök rendik! De Neked már szülés előtt is gondjaid voltak velük, nem?? Asszem van olyan weboldal, ahol ilyen kérdésekben szakemberek válaszolnak, de meg nem mondom Neked hol. Keress rá, héátha megtalálod. Nem szabad hagyni, hogy átverjenek!!

Britta
Nem kell bocsánatot kérned!! Nem csoda, ha 3 gyerkőc mellett nincs időd!! Remélem, azóta Bencus is többet alszik már és Te is tudsz pihenni!
Nagyon édesek a fiúk! 3 kis szöszke!! :)

Nelli
Várunk!!!

Remélem, senkit nem hagytam ki! :oops:

És akkor még egy tábla is a végére - Barbi!!! Lécci írd meg, hol tartasz!!! :
Kép
Kép
Kép

Ja, rólunk még annyit, hogy tegnap voltunk 4D-n. Dóribaba jól van, mindene OK, mérete jó. Mozgott ezerrel. A kezét, lábát állandóan az arca elé rakta, alig tudta a dokibácsai lekapni az arcát. Azért lett egy sikerültebb kép róla. Sajna, elég életlen, nem vagyok túlzottan elégedett az UH-s géppel. Asszem, keresek majd másik helyet, ahol talán jobb felbontású képeket tudnak csinálni. Esetleg ötlet??? Réka is velünk volt, de nem bírt nagyon a fenekén maradni. Azért mutogatta a monitort és mondta, hogy baba. :) Ja, és már a pocakra is mondja, hogy baba.

Na, pussz! És tényleg, tali????????
gtünde
 
 


Tüncsi :)

Dejó, hogy jöttél és minden oké Dóri babával :)
Rengeteget írtál :shock:
4D Uh ötlet: Székesfehérvár :lol: Sajna csak ezt tudom ajánlani,mert mi ott voltunk :wink: De Nektek messze lenne :)
Lécci majd cserélj képet Albertról a tábliban 8)
Iwiwen van néhány 8)


Babcsival mi lehet?? Olyan rég nem írt már :cry:


Mi jól vagyunk, a kis fiatalemberke eszik, alszik, növöget (68-as ruhák) és rengeteget dumál, vigyorog, matat a kezével :lol:


Pusszantás és jóéjt mindenkinek :lol:
Vendég
 


Tündi!

Örülök, hogy jól vagytok. Vigyázzatok magatokra.
Táblában légyszi javíts: 27 vagyok már.


Puszi:

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk! Minden ok. Márk már 2033 g. Most meg az a baj, hogy kicsit nagy a baba. Jövő héten mennem kell még egyszer cukorterheléses vérvételre. De szerintem csak szimplán nagy baba. Két hét múlva megint kontroll uh.

Jó hétvégét mindenkinek!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Tünde :D
Már hiányoltalak! Köszönjük a köszöntést, s a táblit!
Nagyon jó, hogy minden ok a nagyon szép nevű Dori babával :wink: Csoda jó nevek, s illenek egymáshoz (kettesével, s négyesével is :wink: ) El sem hiszem,hogy már túl a félidőn :shock:
Azért jó lenne, ha tudnál egy kicsit többet jönni :wink:
Sajnos én szívesen mennék talizni veletek, de messze vagytok :wink: (nem ám én tőletek :wink: ), amikor meg otthon vagyok, akkor nem tudok ígérni semmit, mert mindig sok "restancia" jön össze, főleg most, hogy apu nem volt valami jól...

Bobóka :D
Szerintem az nem baj, ha nagy baba Márk, s ha cukor probléma lenne, annak már előbb ki kellett volna jönnie :roll: nem értek hozzá, de nagyon szorítok, hogy minden ok legyen, s tényleg maradjon még vagy minimum 6 hétig :D

Jó éjt!
Szilvi

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Tüncsi
Örülök, hogy Dóribaba szépen fejlődik.

Britta
27 év, 3 gyerek? ez szép!

Zalánnál most van a fiókhuzogató, pakolászó korszak :)
Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Tüncsi :D
de jó hogy írtál! Régebben te voltál az egyik fő tag, úgyhogy most hiányoztál! Szuper, hogy minden rendben mindkét csajszival, meg veled is! Igen, használtam/ok hord.kendőt, az első 3 hót nem is tudom hogy vészeltem volna át, mert S. rengeteget üvöltött. Én csak ajánlani tudom, méghozzá XL-eset, mert akkor minden csomózási formát ki lehet próbálni, vagy apa is magára kötheti.
Úgy alszunk, hogy a mi szobánk (egy kuckó), egy tolóajtóval nyílik a gyerekszobából, tehát kicsit el van szeparálva, de mindent hallunk, ami náluk történik. Julinál kb. 1 hétig okozott ébredést Sára éjszakai akciói, aztán megszokta. Meg nem is vártam meg soha, amíg elkezdene sírni, már a nyöszire kivettem. Most meg már soha nem ébred fel Julcsi a hugira, pedig az elmúlt hetekben volt jópár pocsék éjszakánk.

Boboka :D
de jó, hogy ilyen szép nagy Márk baba. Sztem ne izgulj, inkább örülj, hogy ekkora paraméterekkel indul - egyből adhatod rá Krisi 4 hónapos ruháit! :D

Emma :D
szép szál legény Zalán az biztos! Juli nálunk nem volt kotorászós, de Sára tuti az lesz, görgős fiókokkal hogy álltok? NEm volt még ujjbecsukás?

Britta :D
azannya, de fiatal vagy... :lol:, tapasztalt anyukaságod ellenére! Hogy vagytok? Fiúk hogy fogadják a tesót? Bence hogy viszonyula a kinti világhoz?

Tündi :D
drukk a vizsgákhoz, rád férne már egy jó nagy pihenés. De jó, hogy ilyen ügyi és anyakímélő kisbaba Balázs! Tudja, h anyának sokat kell tanulni!

Timi :D
mizu veletek? Berendezkedtetek teljesen? Anna miket csinál?

Nelli :D
gyorsan gyógyítsátok meg a szgépet, mert várom tanácsaidat kóstolgatás terén... :lol:

Mi jól vagyunk... most már! :lol: Pár napja kinn van Sára 1. foga, amire veszettül büszke. Az utsó hét éjszakái úgy néztek ki, hogy aludt kb. fél 10-től 12-ig, aztán felébredt és úgy 3-fél 4-ig nem lehetett visszaaltatni sehogy. Aztán kidőlt és keményen nyomta a szunyát még 6-ig, amikor is végleg felébredt. Ezt csak azért részletezem, hogy legyen mihez viszonyítanotok. :lol: És ez úgy 2 hétig tartott. Előtte meg rövid időre kelt fel csak, de kb. 6-8x. :P

Egy energiabomba a csaj, kutyázik ezerrel, fireg-forog-kúszik és seperc alatt felmossa a szobát. Reklámozom is mint kiváló takarítógépet: kicsi, gyors és a legnehezebben hozzáférhető helyekre is elér. :lol:

4 napja kóstolgatunk a sikerélmény legcsekélyebb jelenléte nélkül. Eddig volt nyers almalé, főtt alma+tejcsi, főtt alma+meggy+tejcsi. Látnotok kéne azt az utálkozást, amit művel... Ma krumplit főzök neki - gondolom nem ez lesz az adu ász, de adok neki egy esélyt. Eddig 1 kanál után mindig szájzárat kapott, kiv. 3. nap, akkor a keresztanyját úgy szemezte, hogy nem vette észre hogy eszik, így "benyomott" 6 babakanállal. :lol:

Juli 1 hét alatt seperc módon szobatiszta lett nappalra. Már nem is szól, hogy pisilni kell, megy és intézi egyedül én már csak azt látom, hogy jön ki a fürdőszobából. Nagyon büszke vagyok rá! EGyedül ez a székrekedés dolog szörnyű! Jövő hónapban megyünka Veres Gáborhoz vele, mert én már nem tudom kezelni... Gyümit nem hajlandó enni, alig iszik, kortyonként kell belediktálni, és még a kakihígítóját sem hajlandó bevenni mostanában. :? Ötlettelenn vagyok vele szemben. S a dackorszak még rátesz erre is egy lapáttal. :?

Na, megyek, felébredt a nagyobb a délutáni sziesztából én meg nekilátok valami sütit csinálni.
:D
KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Haga
Esetleg rakd fel ide, melyik képet szeretnéd a tábliba és beteszem.
Asszem inkább Bp-en nézek 4D uh-t. Anno még Wish-t kérdeztem, ő hol csináltatta, mert tök jók lettek a képek, csak vissza kellene keresnem a válaszát. :?

Britta
OK, javítottalak!

Boboka
De jó! Minden OK!! :) Csak a súlyára mondták, hogy nagy? Mert azt amúgy is csak saccolják a méretei alapján. Ha a többi mérete jó, akkor ne izgulj. Bizti nem lesz gond a cukorral. 23-án én is megyek. :?

Szilvi
Persze, érhető, hogy nehezen tudnál egy talit beiktatni. De ha jól meggondolom, annyifelé lakunk, hogy tényleg nem lenne egyszerű dolog.

Emma
Nálunk most a "viszem a kisszékem és felállok rá, úgy pakolok" korszak van. :) Én balga, egyszer odaraktam magam mellé így, mikor főztem, azóta ő is cipeli a széket, és rááll. :)

Kismok
Köszi a válaszokat! Még egy kérdés: a kendőt hol vetted? Neten? A nandus?
Julcsit mikor és hogy kezdted rászoktatni a szobatisztaságra? Nálunk is lassan el kellene kezdeni, ha jól gondolom. Sajnos, Réka baromi rossz evő. Nem is tudom, miből meríti az energiáját. Nálunk székrekedés nincs, de van, hogy 2-3 napig sincs kaki. Mondjuk, nem csoda. Meg elég lágy is szokott neki lenni. Remélem, Julcsi székrekedése hamar megoldódik, mert gondolom elég rossz lehet.
Az együttalvást meg azért kérdeztem, mert ha hazaköltözünk, valszeg együtt kell aludnunk. Bár Apa kitalálta, hogy ő majd Rékával a lenti szobában alszik, de én meg nem akarom, hogy elszokjon a kiságyától. Na, meg nem is lesz velünk Apa, csak hétvégén - előreláthatólag. Meló miatt. Uis szeptemberig valszeg itt lesz Apa Debiben, utána meg úgy néz ki, Bp. Ahova majd mi is megyünk. Pedig már reméltem, hogy végre végleg hazaköltözünk. De hát kell a pénz. :?
gtünde
 
 


Tüncsi :D
a kendőt a bóbitától rendeltem, 3700,-ért, messze a legolcsóbb és nem az a bazi vastag, nehéz anyag mint a többi.
bili: hát, nem volt klasszikus értelemben vett "szoktatás". Igazából én úgy gondolom, olyan ez mint a beszédtanulás, csak látja, amit körülötte csinálnak és előbb-utóbb megérik a feladatra. :) Megmutattuk neki úgy 2 éves korában a bilit és elmondtuk, h mire való - de azt nem, h üljön is rá és akkor tessék belepisilni. Tudta, mi hogy csináljuk, vettünk neki kisbugyikat, hozzátéve, h majd ha nagy lesz és már nem kell neki pelus akkor ezwket fogja hordani. :P Néhányszor játszott csupasz fenékkel az udvaron, h mégis lássa, mi honnan jön... :lol:
Tél óta párszor már mondta, h bilibe akar pisilni, de a múlt héten közölte, h ő most már bugyit szeretne.
Sztem, ha vki állandóan ültetgeti a gyerkőcöt a bilire és óránként kérdezi, h kell-e, sem lesz hamarabb szobatiszta, mint magától. :wink: Így meg megspórolunk egy csomó "balesetet" és Juli is tök büszke arra, h ő már nagy! :D

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Sziasztok!

Látom mindig jó hírekre nézek be, Tiza :D , nagy-nagy gratula!!!
Csak ámulok ezek a tesók milyen könnyen összejönnek!

Tünde :D
Hihetetlen, hogy nemsokára megint szülsz. Nagyon szép nevet választottatok, sokáig a Dóra, Dorottya volt nálam a nyerő, de aztán Szilárdnak inkább a Lilla tetszett, Petrát meg anya javasolta, én meg rábólintottam. :)

Köszönjük a köszöntést, hát igen, egyévesek a milédik. Egy éves mérésen Lilla 11,6 kg, 81 cm, Petra 10 kg, 79 cm. Még nem mennek, Lilla közel két hónapja mászik ezerrel és feláll mindenhol, Petra 5 napja állt fel először és tanult meg kúszni. Most rettenetesen fárasztóak, egy pillanat alatt megvan a baj, hol egymás haját tépik, hol az ajtóhoz csukják oda egymás ujját. Régen vártam, hogy másszanak már vagy menjenek, hát most azt mondom, jobb volt amíg a szőnyegen ücsörögtek. :lol:
Egy percre nem lehet őket egyedül hagyni, vettem járókát nekik, hogy legalább pisilni el tudjak menni, ha egyedül vagyok velük, de 5 perc után abban is vagy fellökik egymást, vagy hajtépés, szóval nem egyszerűek a napok. Sokszor tök jól elvannak egymással órákig, de vannak napok, amikor felváltva dilisek, vagy amit még bírok, felváltva alszanak. :lol: Szóval az én kondim kiváló (fogyókúrára nincs gondom), egy percre nem ülök le egész nap. Imádnak az udvaron lenni, de Lilót csak a lépcsők meg a legveszélyesebb dolgok érdeklik, bár most kaptak nagy műanyag babaházat, abban egy darabig elvan, meg ha jó idő van, pancsolnak, de medencéből is kellett venni egy nagyot, mert a kis pancsolóból Lilla ki-be mászkált, és az tetszett neki, hogy meztelenül kigangol a nagykapuig a sóderos kocsibejárón.

Ami egy kicsit elkeserít, hogy Lilla néha kancsalít, ezért kapott szemüveget, mert picit gyengébb a szeme, ezért nem használja, és elvileg így kinövi, de gyakorlatilag nem lehet a fején 2 másodpercig sem a szemüveg, még rá sem teszem, már le is szedte. Szóval nem hordja, nem tudom mi lesz így. Most elviszem egy maszek szemészhez is, kíváncsi vagyok ő mit mond. Nem tudom elképzelni, hogy egy éves gyerek megtűri magán. Ők még a kendőt, kalapot is rögtön lekapják.

Volt szülinapi buli, direkt olyan tortát sütöttem nekik, amiből ők is tudnak enni, de hát a vendégek jobban díjazták, mint a lányaim. :oops: Szerintem tudták, hogy az a nap róluk szólt, mert egész nap kisangyalok voltak.

Rakok pár képet:

Kép Csak lesték, hogy mi is ez.

Kép kisházban Réka unokatesóval

Kép Lilla nem akar aludni

Kép Petra topmodell a kisházban

Kép büntiben vannak

Ne haragudjatok, hogy nem írok mindenkinek, de nem is tudok visszaolvasni, néha megnyitom a társalgót, de mire betölti, már el is szólítanak a géptől.

Puszilok mindenkit, tesóprojektekhez sok sikert, Szilcsike :D nektek is nagyon drukkolok!

Puszi:
Mary

Ja Tündi időközben már a 30-at is betöltöttem, csak a tábla hitelessége miatt. :wink:
mary78
 
 


sziasztok!

Bocsi hogy megint eltűntem,de nem túl felhőtlennek a napjaink anyukám húga meghalt és szegénykém teljesen kikézült így kiköltöztünk Érdre.

Bóbóka csak ügyesen legalább 5-6 hétig még 2in 1ben kéne lennetek.

Rólunk mi jól vagyunk balázs egy veszedelem nem lehet egy percre se egyedül hagyni,iszonyatosan kiváncsi és persze ebből lesznek a balestek.
Nemsokára rakok fel róla képet,de a kábel otthon maradt így nem tudok a gépre képeket felrakni.

Tüncsi Hétfőn kezdem a 25 hetet:O). nekem is ezek a kérdések fogalmaozottak meg bennem, egy szobába lesznek nem fogják felkelteni egymást, hogy fogom Balázst lekötni míg én a picit etettem stb...
Nyilván kialakul majd,de már most töröm rajta a buksim

Mindenkit puszilok Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Vonalzóval próbálkozok :oops: :oops:

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


gTünde :D
ha Pest, akkor én ezt tudom ajánlani UH ügyben:
http://www.4dultrahang.com/

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Végre van gépünk.

Nagyjából átfutottam a dolgokat. Hál istennek olyan sokat nem írtatok.


Mi megvagyunk.
Sajnos a múltkori hosszantartó betegség oka is megvan. Kértem a dokit, hogy vegyen le orr-és torokváladékot, mert szerintem már nem normális ez a hosszantartó nátha, és sajnos kitenyészetették a prenomococcus (nem tudom, hogy kell írni) baktérimumot Briginél Kapott AB-t. Remélem, sikerül kiölni belőle a bacit.
A popsija is nagyon csúnya. Vérvörös, és piros pöttyökkel van tele. Kenem a sudocremmel, remélem, meggyógyul.

Hétvégén megyünk Gannára, Pápa mellé az Öcsémékkel 3 napra. Majd Jún. 28-től 2 hétre Szlovákiába a nagyihoz.

Kismok :)
Hát kóstolgatás területén nem vagyok valami jó tanácsadó, mert Brigi 2 hét múlva 1 éves, de még a szopi a fő eledel. Na meg imádja a sima joghurtot. És eszik egy pici frutapura gyümipépet, meg kinézi a számból a gyümijoghurtot. Nagy tejtermékevő. Néhány kanál főzniél megy több :( Próbálkozunk a darabossal, érdekelné is, de vagy fulladozik tőle, vagy csócsálja, és kiköpi.
Kitartést tudok kívánni a kóstolgatás területére!!! Erőltetni úgy sem tudod, így mindig annyit adj neki, amennyit szívesen vesz. Próbálkozz minél több féle dolgot megismertetni vele. Egyszer pépesebben, egyszer kevésbé, egyszer melegen, egyszer langyin, egyszer főzővízzel, egyszer anyatejjel. Hátha valamilyen forma bejön neki. ha meg nem, akkor láss minket, és ne aggódj!
Még nagyon messze álltok attól, hogy gond legyen, ha csak anyatejet eszik.
Én is akkor tépem a hajam, ha nem lövel be úgy a tej, ahogy szeretném, na meg az éjszaka...

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Juj, de jó, hogy az eltűntek is jelentkeztek!!!


Tüncsi :P

23-i héten mi is otthon leszünk!! Az szuper, akkor talizunk!!! Legfejebb csinálunk minitalit :wink:
Örülök, hogy minden rendben és köszi a táblát. Az uh-ra én is a 4duh-t ajánlom, sztem Szilvi is erre gondolt. A Kárpát utcában van, a XIII. kerületben a Kleopátra-házban, naa ott aztán van felbontás....Mintha moziban ülnél. Annak idején Szilcsi is ott volt, ha jól emléxem és én is. 13 e körül számolj.

Mary :P

Annyira szépek a csajok, tök jó, hogy jelentkeztél és köszi a képeket is. Gondolom nem egyszerű a két gráciával...Egymást
tépik :lol: ez nem semmi, jópofák.

Bobóka :P

Ügyi vagy, hogy még kettő az egyben!!! Drukkolok a cukorvizsg miatt, ne hagyd magad paráztatni, ezeknek semmi sem jó :wink:

Szilvi :P

Olyan jó, hogy ilyen cuki a kisfiad, én is így érzem Lencussal, hogy hogyan érdemeltem ki...

Zbarbi :P

Ti is mindjárt 4-en lesztek!!!

Kismok :P

Akkor a fogzás miatt inkább hallgatok, pedig nálunk is sírdogál éjszaka, de legtöbbször kisem kell venni, mert magától alszik tovább, vagy megsimogatom, ritkán kell kézben vígasztalni. Ma 3/4 5 től nem nagyon aludt vissza, de reggelre ki is bújt a 3. fogacska!!

Mindenkit puszilok!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Kismok
Köszi az infokat!! A bilis dolgot én is hasonlóan gondolom. Mármint, hogy nem fogom erőltetni. Mi vettünk egy szűkítőt a WC-re. Most néha már rá akar ülni. Igaz, nem akkor, amikor kakilnia kell, de legalább szokja. :) Most szeretnék neki bilit venni, aztán majd meglátjuk. Én sem fogom kergetni vele, az tuti. :) Amúgy is túl lusta lennék hozzá. Ráadásul úgy tudom, hogy előbb csak a kaki fog menni, mert a pisit nehezebb nekik szabályozni, visszatartani. Kendőre akkor majd rákeresek. Még egyszer köszi!!!

Mary
Azért a szülés még kicsit odébb van! :lol De tényleg rohan az idő! A Réka előtt még nekem is a Dóra volt a kedvencem, méghozzá Dóra Lili variációban. Most azért nem lett ez, mert az uncsitesóm lánya Nóra Lili, meg Apának sem tecc annyira.
Hihetetlen mekkorák már a lányok!! Csak lesek!! Hát, tényleg jó fárasztó lehet, egyszerre két duracell-nyuszival. Én már az én egyemmel sem bírok mindig. Már abba belefáradok, ha csak nézem. Ja, és Réka is imádja a veszélyt. Mármint nem érzékeli. Mindig csupa kék-zöld folt a lábszára.
Sajnálom, hogy Lilla nem szereti a szemüveget. Esetleg próbáljátok dícsérni, hogy milyen csinos, meg nézze meg magát a tükörben. Nálunk elég jól bevált. Réka abszolút nem válogatós öltözködéskor sem, a lényeg, hogy menjünk. :) A sapit sem veszi le, és a napszemcsit is tűri. Főleg, hogy utálja, ha a szemébe süt a nap. :)
Fantasztikusak a képek!! És milyen szép súlyban vannak!! Gondolom, az evéssel nincs gond. Réka még mindig csak 10 kg, pedig maholnap 2 éves lesz. Egyszerűen nem érdekli az evés. Kivéve, ha mi eszünk. :)
Nem baj, ha nem írsz név szerint. Már az is jó, hogy Rólatok hallunk!!

Barbi
Örülök, hogy jelentkeztél!! Őszinte részvétem anyukád húga miatt. :( Nem csodálom, hogy ki van borulva. Kívánok neki sok erőt, hogy minél hamarabb könnyebb legyen a lelkének!
Asszem akkor Balázs és Réka kezet foghatnak. :) Gondolom, a kék foltok nálatok is mindennaposak. OK, hogy hétfőn kezded a 25-t, de melyik hétfőn? Merthogy hétfőn írtál. :) Gondolom, nem 23-án, mert az furi lenne, ui. 24-én én is 25 hetes leszek, és azt hittem, több van köztünk.
Hú, ha tudnád, az én agyam miken jár?!? Kész zűrzavar és káosz. Főleg, hogy még nagyon alakulnak Apa melódolgai is. Szóval, nehéz menet lesz, de megoldjuk. :)

Szilvi
Köszi! Közben visszakerestem Wish hozzászólását, és uezt a weboldalt írta. Már meg is néztem. Azért még keresgélek!

Nelli
Talán a rosszban az a jó, hogy így célzottan tudják kezelni Brigi betegségét. Csak azt nem értem, hogy eddig nem oltották le se az orrát, se a torkát?!? Ez azért furi!! Mindenesetre mielőbbi végleges gyógyulást Briginek!!
Hú, én még örülnék, ha Réka szopizna – na, nem így 2 évesen, hanem, ha kisebb lenne. Én néha már kezdem feladni a kajálás dolgot. Csak nem hal éhen. Nálunk még az sem megy, hogy ami egyszer ízlett, azt máskor is megeszi. Talán egyetlen biztos dolog, a jó sok zöldséggel elkészített leves. Az az esetek 90%-ában bejön. Kivéve tegnap. :? De ma pl. evett rántott husit rizzsel. Persze, nem egy óriás adagot, de már ennek is örülök. De végül is reggelire megeszi a tejpépet, délelőtt evett gyümölcsöt meg túrórudit, ebédre a husit rizzsel, csak délután meg este nem nagyon falatozott.
A darabos kaját Réka is nagyon nehezen szokta meg, szerintem nem vagytok lekésve semmiről.

Bogáncs
Amit Szilvi írt, az a VIII. kerületben, a Baross utcában van. Ott most 10900,- a 4D. Nagyon hajlok erre, de majd megnézem, amit Te ajánlottál, azt is.
Igen, otthon leszünk. Priviben megírom majd a számom. Te is megírhatnád a Tiéd, hogy tudjunk egymásnak telcsizni. Még nem tudom a programot, de jó lenne összehozni egy talit! Majd Tizával is egyeztetek.
gtünde
 
 


Kép

Kép
Kép
szilva069
 
 


Sziasztok!

Szilva

Ez szuper, nagyon nagy gratula!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szilvaaaaaa :D
tudtam, h jönnöm kell! Ekkora hírt! Kész babaeső lesz! Nagyon örülök! :lol: :lol: :lol:
KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Szilva :D :shock:

Deszééééép :wink:
Halkan gratula :lol:
Vendég
 


Szilva!
Hatalmas gratula!!!! 8) :lol: :lol: Vigyázz magatokra! :D
susy75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: