Új privát üzeneted érkezett!

Ez elég érdekes: nekem legalábbis most lett teljesen világos, hogy a fogamzásgátló mit is csinál. (nem mintha nem sejtettem volna, de ...)
http://videoklinika.hu/videok/dr._czeiz ... t_sejtbank

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Sajna az első lombikunk nem sikerült. A HCG: 4,0 volt csak. Arra számítottam, hogy megvisel a dolog, de egyáltalán nem. Szomorú voltam, de nem sírtam. De nem fogok tovább szomorkodni, hanem újúlt erővel vágunk bele a következőbe, majd.
Addig is diétáznom kell egy kicsit és új munkahelyet keresni. :(

puszi mindenkinek
ágica
ágika10
 
 


((((((((((((((Ágica))))))))))))))))

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

 
 

Sziasztok
Ágica :( Új munkahely miért kell? (lemaradtam...)

Puszi, jó látni téged is néha :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Lola!
Hatalmas gratula!

Ágica!
Sajnálom.

Szezsó!
Állítólag ennyi idő alatt tuti nemtér vissza az endó, így nem az.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hajnóca!
A bacit sajnálom.

Vkrisz!
Jók a képek!Már 4 hónap?Jó gyorsan telik az idő.

Bri!
Remélem elmúlt a ciszta most a menzimmel.
Mikor jössz Magyarországra legközelebb?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Alle!

Nem maradtál le semmiről. Csak ma délután dől el, hogy végleg bezárják a céget vagy sem. Ráadásul nem magyar a tulaj, és már nem bírja, hogy ennyi adót kell befizetni. A kereskedelem pedig a béka pici segge alatt van.

Helló Mindenki!!! Diétás tanácsot szeretettel fogadok!!!! :) :) Szükségem van rá, mert jó pár felesleges kilótól kell megszabadulnom.



puszi
ágica
ágika10
 
 


Hajnoca
Jaaa mar azt hittem arra felenk jon 8) :lol:
Minnya megnezem a linket 8)

Bumi
Hat attol fugg most vgy juliban lesz valami vgy agusztusban es elotte jovok 2hettel hogy kicsit nyaraljak is (Balatonon) :wink:

Agica
Sajnalom...engem az elso ngyon megviselt arra az egy napra...akkor ngyon bogtem :roll: aznap csak...meg most is csak aznap bogtem :roll:

Tobbieknek puszaaa :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok,
Ági :? ez az a tipikusan szar helyzet, amikor tehetetlen vagy. Azért remélem, megmarad a cég.

Kellemes húsvétot és jó pihenést kívánok mindenkinek, nem tudom, hogy leszek netközelben a 7végén

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Kép
Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

(Ágica, sajnálom, hogy rossz híreket kaptál.)

skrisz72
 
 


Kép

Vgy 1-2-3 kisnyuszi esetleg? :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Végre egy jó hír. Nem kell új állást keresni, bár az apehnél, ha minden igaz van felvétel és oda meg van a végzettségem, így még gondolkodok, hogy oda beadom a papírom. :)

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánunk!

puszi
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Boldog nyulat mindenkinek!


(((Ágica)))
Vendég
 


Sziasztok!

Ágica, sajnálom, hogy nem sikerült :-(az jó hír, hogy nem kell új állás után nézned, de szerintem csak pályázd meg az apehos állást, sosem lehet tudni. Aztán ha megkapod, majd döntesz :-)

Remélem húsvét jól sikerült Mindenkinek! :-)

Bendinek kibújt még 1 foga, így nem sokat aludtunk, és jönnek a következők is, úgyhogy azóta sem sikerült normálisra az éjszaka.
De majdcsak túlleszünk ezen is :-)

Bumi: lehet írtad, de nem emlékszem, UH mikor lesz?

Egyáltalán, kiknek kell most drukkolni és miért?
Kiscsillag?!?! Nálad már rég elindult a stimu, nem? :roll:

Bri: utazásban nem lesz akkor hiány a közeljövőben :-D

Hajnoca: egy képet nem kaphatunk Bóról?

Bendegúz:

Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!

Bendegúz tündéri kis pofa!!!! :)
ágika10
 
 


Hoztam ide is egy golyat 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szezso, kicsit szűk az az ágy, nem? 8) Hány fogatok van már? Nekünk ma jött ki a negyedik. :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz: nem az ágy szűk :lol: 3 foga van Bendinek, mindhárom alul. :-)
Nektek gratula a 4. fogacskához! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, hány centi a gyerek? Ha jól mértem, Eszti 71 cm. Mindehhez 9100 gramm. 8) Pufóka. De ha ezt más mondja rá, leütöm. :lol: :lol:

skrisz72
 
 


[quote="skrisz72"][ írta:skrisz72b]Szezso, hány centi a gyerek? Ha jól mértem, Eszti 71 cm. Mindehhez 9100 gramm. 8) Pufóka. De ha ezt más mondja rá, leütöm. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Bendi kb. 72 cm és 8600 gramm. :-)

Tényleg jó súlyban van Eszti :lol: hogy bírod? Mi Apával együtt kezdünk leamortizálódni :)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Amúgy jól eldiskurálgatunk itt :lol:

Többiek, Ti nem akartok írni valamit?!?!?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso
En ezekhez a dolgokhoz meg nem ertek :roll: Ilyenkor sosem tudom mit irjak :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: írj Magadról valamit :-D hogy bírod a Párod nélkül? Már jó régen volt, hogy találkoztatok, ugye?
Konkrétan nem arra gondoltam, hogy ugyan már szóljatok hozzá a centikhez meg kilókhoz :lol: inkább azt szerettem volna, ha kicsit felpezsdül a topik, annyira kihalt mostanság :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Én full lemaradtam, bár nem sokat írtatok.

Szépek a bébik.

Krisz: Olivér majdnem egy súlyban van Esztivel!

Akciózók?

Alle: lassan indulsz. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szezso
Az mar igaz...pont akkor halt ki vgy volt kihaloban mikor elso lombikom volt itthon :oops: Hat apacska nelkul egyre nehezebb...ez a leghosszabb ido amit tavol voltunk egymasol es soha tobbe nem lesz ilyen errol teszek!!! :x :roll: Szombaton erkezik elmeletben :roll: Kovetkezo lombik kicsit odebb van mert dokim megy szabira....szal vgy beferek elotte vgy nem es akkor csak agusztusban :roll: Most itt lennek Japoban vgy irtam mar :?: :oops: 25-en megyunk vissza NY-ba egyutt apacskaval...na de meg barmi valtozhat ugyhogy nem is szeretek datumokrol beszelni.Keszulok a spontan honapunkra 8)
Hat roviden ennyi :)

Alle
Tenyleg lassan kezdes!!!!

Az akciosok jojjenek mar legyen kinek drukkolni is :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok,
tény, nekem is inkább az olvasáshoz van erőm :? Igen, május 1-én kezdem el szúrni a Suprét, long protokoll lesz most. Meglátjuk. Valahogy nem vagyok ráhangolódva a lombikra :oops: de hátha ez lesz a nyerő.

Tényleg eléggé eltűnt mindenki....

Bridget, télleg folytathatnád a blogod, benézek szinte minden nap, hogy hátha...

Szezso, Bende baba szép nagy lett :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Hanna, Szezso, szerintetek ciki, hogy ilyen súlya van a kiscsajnak? :oops: A tápszer óta hízik. És keveset mozog egyenlőre, mert csak ülni meg állni akar. Kúszni meg mászni nem. Azért remélem nem lesz kövér gyerek. :roll: :oops:

Bri, szólj hozzá nyugodtan. :wink: Bármit!

Alle, lehet, hogy ez a "leszarom kedvetlenség" lesz most jó. Nem fogsz vele foglalkozni, és észre sem veszed, hogy már babás is vagy. Vagyis azért észre fogod venni! :wink: :D

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Bridget: most már csak 2 nap és találkoztok! :D elhiszem, hogy hiányzik!!! Igen, írtad, hogy Japánba utazol :-) hol laksz? Barátoknál?
Lombik akkor még képlékeny, ezek szerint. De szerintem tavasszal-nyáron hamarabb telik az idő, több a program, lehet nyaralni menni stb. így hipp-hopp, itt lesz újra a kezdés. :-D

Skrisz:
dehogy ciki, hogy ennyi a súlya :-) ennyi és kész, majd ha úgy gondolja, és elkezd kúszni, mászni stb, akkor lemozogja. Meg szerintem a magassága is megvan hozzá :-) Egészséges, boldog baba ez a lényeg :-D
(Amúgy 2009.szeptemberi babák közül sokan vannak Eszti körüli súlyban)

Alle: drukk a májusi kezdéshez! :-) azért akkor majd gyere gyakrabban hírt adni :-)

Hanna: jó, hogy jöttél :-)

Na, mennem kell, nyügi van...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Alle
Mindig neki akarok allni :oops: de nem megy meg aztan azon is gondolkodtam most itt vgyok vegre megint japoban kikell elveznem nem ulhetek gep elott :roll: Szeretnem folyatatni de mindig huzodik basszus :oops: Ari vgy jolesik am,hogy ennyire erdeklek masokat :) :oops: Majus 1 jaj de szep kezdesi nap es az mar csak 2het :shock: hangulat nem kell hozza a vegeredmeny legyen meg aztan jolvan 8) :lol: :lol: :lol:

Szezso
Hat ugy nez ki apacska kesik es lehet csak jovoheten jon meg semmi nem biztos :? Csak azert tettem vonalzit is mert mindig mindenki kerdezte :lol: En szeretem a szuneteket a lombikok kozott...kicsit feltoltodom pihenek :wink: nem hajt a tatar :lol: Nekem agusztusban is megfog felelni :wink: Hat mi annyira nem szoktunk nyaralgatni menni mert parom nem ngyon vesz ki szabadsagokat de en majd megyek Balcsira 8) iiiiiiiimadom 8) most jelenleg hotelben vgyok meg 9ejszaka ugymond ok volt(bar szerintem draga :? ) de most meg hosszabbitanom kellett :x hat nem tudom :roll:

Skrisz
Jo majd megprobalok hozzaszolni...csak tudod biztos te is emlexel amikor a tobbiek beszelgettek ezekrol a dolgokrol es meg te nem voltal babas vgy pl mikor irnak fejterfogat meg minden fele szamitas...en nem tudok mit hozzaszolni :oops: De nem azert mert bunko vgyok :lol: csak nem tudom mit kell ilyenkor mondani azt sem tom mekkoranak kene legyen meg mi micsoda :oops: :lol: Anyud irja meg a blogjat?En meg ot szerettem olvasni :wink: (mar amikor volt ra idom) :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri, igen, írja. Épp most csesztem le, mert húsvét óta nem írt semmit. Persze megértem, mert lent van a Balcsin két unokával. :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Egy másik topikba irtam, de lehet, ide kellene... Én új vagyok topikban. Most olvasgatom a soraitokat. Nagyon érdekes történetek, és tanúlságos is, fontos hogy van kivel megosztani a tapasztalatokat. Nekem egy hete volt a lombik beültim, és nem tudom mit kéne érezni utána ha megtapadnak az embriókák? Konkrétan én beülti után kettő és fél napig a mások által elmondott terhestüneteket viseltem, mint például mellfeszülés, haspuffadás, enyhe görcsök, majd mindez a harmadik napra egy csapásra eltűnt. Mellfeszülés megszűnt (minta ciklus második hetében lennék, semmi), görcs elmúlt. Akinek sikerült a beültetés esetleg tudna mondani valamit, vagy még túl korai bármit is állitani. Nagyon nehéz kivárni a 14. napot.....
dete
 
 


Sziasztok!

Bendegúz nagyon cuki :D 3 fog?Nekünk még csak 2 van,az is mind a Balázsé :lol:

Skrisz,Balázs 9700 gramm :D

Bridget,mikor indultok újra?Lesz valami vizsgálat?Ja,most nézem még nem tudod :roll: hajrá spontán hónap :wink: sose tudni 8)

Alle,én minden sikertelen lombik után azonnal kezdtem volna a következőt,de az utolsónál annyi minden összejött,hogy kedvem semmi nem volt hozzá.Anyum beteg,lakását pont akkor újítottuk fel,apósom nagyon rossz állapotban volt,naponta sugárkezelésre hordtam(a beülti másnapján halt meg :( ),szóval egyáltalán nem tudtam ráhangolódni a lombikra.Majdnem halasztottunk....aztán mégse :D Nagyon drukkolok! :wink:

Dete,sajnos nincs egyértelmű jel,a semmit nem érzek,és mindent érzek is jelenthet bármit....hát,a 14 nap mindig hosszú...drukk :wink:
Vendég
 


Nyulasz, nagyon aranyos vagy, köszönöm! :wink: :)
dete
 
 


Dete,igazán nincs mit.Van tapasztalat,6 lombikom volt.Kitartás!
Vendég
 


Köszönöm Nyulasz, nagyon jól esik a bátoritás.
Gratulálok a kitartásodhoz és a kicsikhez! :)
Megérte a kitartásod! Látom kisfiú és kislány. Nagyon édesek. :D
dete
 
 


Bridget: Balcsit én is szeretem :-D tavalyelőtt Füreden nyaraltunk, jajj, de jó is volt :-D

Nyulasz: de jó, hogy jöttél :-D és Balázst nem viselte meg a fogzás? Meggyógyultatok?

Dete: nekem fagyis beültetésből sikerült, így egy kicsit más volt. Beültetés után kb. 1 héttel elég durva mensis tüneteim kezdtek lenni, hasam-derekam fájt (amúgy mindig így és peteérés után kb. 1 héttel kezdődtek a mensis tüneteim, csak ezek erősebbek voltak), kétségbeestem és 9 nappal a beültetés után csináltam egy 10-es tesztet, ami pozitív lett :-D mellfeszülés csak később volt, de csak nagyon enyhén.
Persze egy csomóan mindenféle tünet nélkül lesznek babásak :-)
Majd írd ám meg az eredményt :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Dete,köszi :D

Szezsó,igen,meggyógyultunk.Bár Noéminek még napi 2-3 orrszívás van,de ennyi.
Az első két fog egyszercsak kinn volt.Most viszont rosszabb,éjszaka ugyan alszik,de nappal fél óra alvás után sírva ébred,úgy kell visszaringatni. :roll: szerintem a foga miatt.
Mi is nyaraltunk Füreden,annyira szép :D
Vendég
 


Szezso, gratulálok! :) Már megvannak a kicsik? Bocs, de nem olvastam teljesen végig még a fórumot.
Köszi tőled is a bátoritást.
Annyira örülök hogy idejöttem a topikra. Olyan sok tapasztalatot lehet olvasni, és sorstársak bátoritását, köszi :)
Nekem most épp semmilyen, de tényleg semmilyen tünetem sincs talán csak annyi hogy érzem a méh körüli nyomást, de mivel utrogestant irt a doki hogy szedjek két hétig, lehet hogy ettől van.
Nekünk is van két fagyasztott embriókánk... egyelőre azonban türelmesen várok... .még egy hét a tesztig...
dete
 
 


Nyulasz: na, az jó, hogy végre kikeveredtetek a betegségből :-) biztos a foga miatt nem tud aludni Balázs, nagyon meg tudja őket zavarni.

Dete: nekem 1 babóm lett, Bendegúz, a vonalzómból látszik :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, gondolhattam volna az édes jóképű babó a tiéd :D Gratulálok!! Nagyon aranyos baba!!!
dete
 
 


Sziasztok!

Olyan régen voltam már itt, hogy idejét sem tudom. Nálunk esik napok óta az eső. :(
Holnap ünnepelünk. Kb 20-an leszünk. A legjobb, hogy jön Hanna és hozza Olivért is. Máralig várom. :)

Dete
Drukkolok, hogy sikerüljön. Csak pihenj sokat és ne stresszelj.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Köszönöm a drukkolást Ágica neked is :D
dete
 
 


Szia Dete, nekem a második lombik sikerült. Az égvilágon semmilyen tünetem nem volt. Azt hittem, nem is sikerült. :wink: Neked ez az első?

skrisz72
 
 


Szia Skrisz, nekem igen, ez az első. Előtte volt stimuláció, szurikák, stb. Köszi hogy leirtad a te tapasztalatodat.
Gratulálok a kislányotokhoz, nagyon aranyos, tündéri baba! Látom a család is, nagyszülők is nagyon imádják :)
dete
 
 


Skrisz és akartok még egy babókát?
dete
 
 


Eloszor is azzal kezdenem,hogy apacska nem tud jonni mert kozbejott egy masik biznisz igy ma elis utazik megnezni az ingatlant :? abszolut nem tudom mikor jon ugyhogy ne is kerdezzetek :roll:

A masik pedig tartozom egy vallomassal :oops: En mielott kijottem volna Japoba meginszeminalodtam :oops: tegnap volt 2hete es hat nem sikerult :roll: Ne kerdezzetek miert nem soltam marha egyszeru a valasz...jo volt ugy magamban lerendezni ezt az egeszet mindenfele huho nelkul :roll: Nem voltam egesz nap emlekeztetve arra mi van ha ez meg az...minden reggel nyomtam egy lh-t es egy hcg-t. Amugy az egy ero tuszomre mentunk ra semmi gyogyszeres kezeles nem volt ugyanis egy eleg hirtelen kipattant otlettol vezerelve kerdeztem meg a dokimat mi lenne ha es igy jott... :) Lh-k szep pozik mar...de Hcg-im csont negak ugyhogy matol abbahagyom az utrot vegre :x Ennyit a joslotesztekrol az en esetemben amugy 2hete volt csutortokon az inszem 8) ahol talalkoztam egy lannyal aki megismert :shock: innen a bnetrol :shock: o nem irogat csak olvas es tudott mindent :shock: de fura volt :lol: azota privizunk 8) Remelem neki csikerult majd minnya irok is.

Hat ennyit a gyonasrol.Most mondhatni eleg kakiul erzem magam :roll: ez mar a 2.csalodas igy kutyafuttaban es apacska sincs itt nem lattam 2honapja szal most mar az idegeim nemsokara felmondjak a szolgalatot :twisted: :roll: :?

Visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Skrisz
Add mar meg anyud cimet mert nekem elkavarodott :oops: en januar ota nem irtam :oops: :lol:

Dete
Kép
Beulti utan semmit nem erez az ember plane terhessegi tunetei nincsenek :roll: Azok olyankor meg 3napig keresik a helyuket mielott beagyazodnak es hat utana sem egybol vannak jeleg sooot szerintem a sok hormon miatt tok megtevesztoek a jelek :?Plusz ahogy a csajok irjak sokuknal abszolut nincs jel....szal minden jel vgy nem jel jo :wink: :lol: :lol: Drukk a tesztedhez!!!!!!Meselj kicsit meg magadrol mi a problema nalatok?Hova jarsz? 8)

Agika
Nem is volt az olyan reg :wink: Mit unnepeltek? :shock: Jol vgy mar? :roll:

Nyulasz
ths-m nezzuk minden honapban ezen kivul semmi mas vizsgalat nem lesz :roll: meg a miomam akarom itt japoban is megnezetni szalk jovoheten megyek egy uhura :roll: Tovabb menni?Haaaat most mar tenyleg nem tudom mert nem akarom apavskat magara hagyni megint olyan hamar :roll: De az az igazsag nekem ez hogy nem tudott senki semmit ngyon jo volt es lehet a lombikom is igy lesz :oops: Manokrol van uj keped? 8)

Szezso
Nalam mar ez olyan rituale szeru...marmint a balaton 8) Most latom csak Bendus kepet :shock: De jo foto :lol: Nagyon kis szep baba :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri, jaj szegénykém. Jobb lett volna talán, ha mégis megosztod velünk. Persze így is csak virtuális ölelést küldhetek! :(
Ha felmész a blogomra, akkor ott csak rá kell kattintanod az édesanyám blogja címűre.

Dete, nem akarunk több gyereket. Több indokból sem. Az egyik, hogy én már 38 éves vagyok. Most megint nekiállni a lombiknak.... nem tudom, lenne-e erőm hozzá. Valszeg el kellene mennem újra méhnyaktágításra is. Az elég fájdalmas. Elég volt a fájdalmakból. Ráadásul gondolom császár lenne a második baba is. :? Másrészt meg anyagilag nagyon megviselne minket még egy gyerek. Nem biztos, hogy bírnánk. Meg ugye ott van a saját önző magatartásom: mire végre kialudhatnám magam éjjel egy gyerek mellett, akkor kezdhetném előlről a 3 óránkénti etetést. Ha 10 évvel fiatalabb lennék, akkor lehet, hogy bevállalnám.

skrisz72
 
 


Skrisz
Koszi ari vgy de jobb volt igy :) Sot ngyon is jo mert abszolut nem aggodtam... :wink: :lol: Hat gondoltam meg ez belefer ha mar otthon is kicsit tobb idot toltottem a kelletenel :roll: Es hat belefert annyira egyszeru dolog ez az inszeminazio....mamint sokan nem hisznek a sikeresegeben,hogy en azert hittem benne talan annyira,hogy lehet a lombikkal nem jon es na majd ezzel :lol: De nem :roll: Persze nem adom fel majd megyek tovabb csak egyenlore apacskan fogok logni ejjel nappal :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?