Új privát üzeneted érkezett!

Bri!
Fel a fejjel. Legközelebb sikerülni fog!! :)

Puszi! Hajrá ezerrel!

Holnap megyek vissza Pöttöm Pannáért. Igen, tegnap egyetlen egyet sikerült leszívni, de sikerült. Megtermékenyült és életben maradt. Már csak odabent kell neki megmaradnia. Optimisták vagyunk és ennek sikerülnie kell.

puszi mindenkinek
ágica
ágika10
 
 


Kedves Lányok!

Figyelmesen olvasgatom a fórumotokat!
:D
Szeretnék segítséget kérni, mert 03. 14.-én vasárnap megtörtént az első beültetésem, melyen 2 db 8 sejtes sejtecskét tettek vissza (nagyon helyesek voltak :D)
Van valami extra amit ilyenkor érez az ember utána?Mikor tapad meg kb. ha megtapad?
Utrot kaptam 3x2-t.
Azt is tudom hogy a beültetéstől számítva 2 hét múlva kell tesztelni azaz jövőhét vasárnap.
Eléggé próbálok nem gondolni rá de elég nehéz.Főleg az elsőnél.
Előre is köszönöm valamelyikőtök válaszát:
Üdv: Kata (csudiszupijo)[/quote]
csudiszupijo
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszi a drukkokat, de sajnos ez sem jött össze. Lassan fel kell adnom, és ismét sorbaállni a BMC-ben. Ez van. Egy kisebb fajta csoda lett volna.

Kata, amit én javasolni tudok, az az, hogy ne keress jeleket. A lányok a megmondhatói, hogy én kb. 5 percenként ellenőriztem, hogy fáj-e még a mellem, szúrkál-e a petefészkem, feleslegesen. Mire a vérvételre mentem, még az a tünetem is megszűnt, ami korábban volt, a mellem nem feszült, nem éreztem semmit. Mégis szép magas volt a HCG-m.
Szerintem egyébként ha jön a jó idő, sétálj, ne vidd túlzásba a pihenést, csak a megerőltető dolgokat ne csináld!
Sok sikert, és babásodást Neked!

Kép
petne
 
 

 
 

Petne: a csudába!!!! :twisted:


Ágika: hajrá-hajrá, drukkolok nagyon!


Bri: szebbnél szebb ikreket kapok Tőled, köszi! :oops:



Kata: hallgass Petnére + sok fehérje és folyadék! :D



Köszi Csajok! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Bridget,ő az egyetlen doki az életemben,akit bárkinek szívből ajánlok.És nem csak azért,mert neki köszönhetem a sikert,egyszerűen nagyon ember tudott maradni,ami sajnos sok orvosról nem mondható el,nem futószalagként működik,és sosem éreztem,hogy ne tehetnék fel még akárhány kérdést...és nem mellékes,hogy ez egy olyan helyzet az ember életében,amikor nem mindegy milyen az orvos-páciens kapcsolat.Örülök,hogy reményt adok,sajnos kicsit hosszabb,nehezebb út jutott nekünk...na jó,nem lelkizek tovább :lol: klassz csajszi vagy,és biztos örülni fog majd a babád,hogy te leszel az anyukája :wink:

Ágika,Egyszemkének nagy drukk!!!

Puszikám,rajtad a világ szeme :D

Petne,a fene :?

Kata,sok sikert!
Vendég
 


Sziasztok!

Bri, nagyon erős nő vagy, és tetszik az elhatározásod és gondolkozásod!! Mióma, tesómnak volt, kihordta a babáját, semmi gond nem volt vele. De ez is egy olyan probléma, hogy kinek hol helyezkedik el és mekkora a mérete.

Puszi, Ágika nagyon drukkolok Nektek!!!+++++++++++++++++

Kép
kata05
 
 


Ágika, drukk egyszemkének!

Kata, csak nyugi! Nekem az égvilágon semmilyen tünetem nem volt. Se cicifeszülés, se szúrkálás, se semmi! Csak hetekkel később. Én is csak ismételni tudom a csajokat, folyadék és fehérje!

Petne, sajnálom, olyan jó lett volna.

Puszika, +++++++++++++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Tegnap este mgjott piri anyo :shock: ugyhogy ma 1.cn 8) spontan hnap kovetkezik remelhetoleg hazaerek mire pe-m lesz :shock: (meg nem tudom mikor megyek)

Agika
Egykednek sok-sok drukk az elso beultim nekem is egykevel volt :wink: es a kaalis topikban is van egy lany akinek az egykeje most harzol es valoszinu sikerult :!: :D

Csudiszupijo
Semmit nem kell erezned sot eleve ilyenkor a sok hormontol alapbol van cicierzekenyseg puffadas es meg 1000masik jel :roll: turelem es majd tesztelj 2het mulva :wink:

Petne
Basszus :? :roll: Meddig probalkoztok spontan? :roll: Hany tb-s tamogatasotok van? :idea:

Puszi
Hat 9honap mulva na jo lassan 8 kb ilyet varunk toleg eloben :lol: :lol: :lol:

Nyulasz
Ertem en mirol irsz :wink: Es nekem is ez ngyon fontos dolog +emellett meg csodadoki is :wink: :lol: tiszta siker...minden csak rajtam mulik majd legkozelebb 8) Mi az hogy hosszabb ut? :roll: 5.re sikerult nektek nem? :roll: Nekem meg a 4.lesz :twisted: ha az sikeral na akkor hosszabb volt az utatok...vgy hogy mi utunk hosszabb arrol van szo :lol: hat hosszebb nekem az mindegy is ha az ut vegen tuti baba var nem erdekel milyen hosszu :wink: (na jo erdekel mer ne varasson mar olyan sokaig :lol: ) azota mar en is ajanlottam a csodadokit 2lanynak az egyik inszemes lett es elso inszem sikeres 8) most tesztelt pozit nemreg a masik lanynak most lesz a lombikja 8) Es hat sok magas FSH-s is menne hozza az en eredmenyeimet latva 8)

Kata
Muszaj mert ha en nem megyek a baba utan o nem fog csak ugy lepottyanni az olembe :lol: Miomamat megnezettem mar annyiszor...azt mondtak nem zavar be abszolut!Sem a teherbeesest sem a kihordast...persze allitolag szepen ki is tudnak venni de hat ha nem muszaj minek vagjanak? :roll: Nem? :roll:

Drukk drukk csajok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,a 6.sikerült...neked rövidebb utat kívánok :wink:
Vendég
 


Nyulasz :shock: :o akkor ti mar a fizetosre mentetek? :shock: Nekem annyiban "jo" hogy ugye az elso kint volt sajat koltseges,a 2.nal nem volt beulti igy nem volt tb-s felhasznalas igy a 3.volt most az elso tb-sem ami azt jelenti meg van 4 :wink: na az mar baratok kozt is 7 :shock: azert annyi ido alatt csak osszejon :roll: (bar ha fizetni kell es a 8.sikeral az sem lesz akadaly....csak a parom birja ki annyi ideig mellettem :|)


Puszi
Hun vgy te kis bari :lol: Annyi barit latok,hogy jon a husvet :lol: Megneznem szivesen a baris gyujtemenyed 8)


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok

Bri imádom stílusod :P Én azt hiszem csak így bírjuk. Nyulasz nekem is példa, és Tücsi is.
Írd már meg légyszi blogcímed, mert nem találom.
Velem nincs semmi különös, azért nem is nagyon írogatok, csak figyelek háttérből, és drukkolok akinek szükséges. Mikor mész haza ?-no és miért nem alszol?? :roll: :)

Nyulasz olvastalak vhol, gyógyulj meg hamar.!!! törpik olyan édesek :)

Puszi sok sok drukk++++++++++++++


Ágika itt is drukk++++

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Bri!
Sajnálom, hogy nem sikerült.
Mióma: barátnőmnek volt, és talpmasszázstól elmúlt. Végig követték uhun, ahogy tűnt el. Egy másiknak meg a magas fsh-ja ment le tőle.
Lehet te is kereshetnél egy jó talpmasszőrt.

Puszi!
Drukk ezerrel!

Többieknek: Pusz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


JO ESTÉT,BUMINÁL AZ IGAZSÁG BRI :!: :D NÁLUNK A CSALÁDBA IS VAN RÁ PL ÉS AZ ISMERÖSEIM KÖZÖTT IS :)
reni28
 
 


Arnika
Mi az,hogy veled nem tortenik semmi sem :roll: Most varakoztok vgy elfogyott a tb-s tamogatas meselj mar kicsit mert nem tudom mi van veled :( A blogom cime itt van a privi gomb mellett www-re rakatt es mar megis nyilik bar nem irtam mar 2honapja :oops: majd elkezdem nana csak kerdes mikor :roll: Jah es hamarosan kiis veszem mert rajottem nem a legjobb,hogy MINDEN jotment beleolvasgat :evil:

Bumi
Koszi,hogy irtal!Hogy vgy draga?Mar nem sokat kell varnotok ha jol emlexem...te sem meseltel magadrol :? Talpmasszazsra fogok menni ha meg mindig japanban lennenk nyert ugyem lenne de amcsiban jo talpmasszort talalni :? :? en ugy vgyok vele ez azsiai dolog es ok is csinaljak a legjobban :roll: de fogok menni epp par napja irtam mar a masikban a terveimrol amiben van talpmasszazs es akupunktura is :wink: FSH csokkenesben nem tudtok meggyozni ez nem egy gyogyithato dolog es allandoan valtozik...viszont akinek mar volt 24 annak normalis sosem lesz...ez orvostudomany persze majd megyek es mindent megprobalok de mi az a magas FSH egyaltalan mert van aki mar 10nel panikol na az meg nem a vilagvege :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ágica, minden rendben egyszemkével?++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Pusziiiiii
Ngyon izgi minden nap a fejemben vgy!!!!!!!!Sajna elfolgalt vgyok a hetvegen de szoritok!!!!!!!!!!! :wink: De izgi...tesztet nem lottel? 8)
Kép

Agi a lohere neked is megy!!!Hirek? :roll: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Ágika,Puszikám nagy drukk!Szemem rajtatatok! :wink:

Mi lassan (koppkoppkopp)gyógyulunk,Balázs már szinte 100%-os,Noémi még köhög,de már csak napi 5-6 orrszívás kell.Én is jobban,antibió betalált rendesen.
Vendég
 


Szép napot!

Olvasgatok, olvasgatok...

Nyulasz, jobbulást a kis családnak, legyetek mindannyian 100 %-sak, itt lenne már az ideje.

Bri, sajnálom, hogy most mégsem jött össze, de legalább elindultak a dolgok. Amikor én kértem vv-t, szép kövér 0 volt a hcg-m :?

Petne, persze, jobb lenne spontán, de ha lombikkal, nem mindegy? Csak sikerüljön.

Puszi, itt is +++++++++++++++++++

Rólam: április 8-án konzi, megbeszéljük a kezdést.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, és nem is lehetnék jobban. Bár a szédülést és az émelygést leszámítva jól vagyok. 31-én kell visszamenni kontrollra, de megegyeztünk a párommal, hogy nem tesztelünk. Abszolút nem idegeskedek, meg nem számolom a napokat visszafelé. Úgy vagyok vele, hogy ez 100% siker. Nem keresek magamon jeleket, csak éldegélek. Ma már sétáltam is, sőt szombaton és vasárnap csavarogtam egy kicsit. De a nap legnagyobb részét pihenéssel töltöm.
Még egyszer kétszer fájnak a petefészkeim, de nem vészesek. Gép elé is csak ma ültem, mert már bírok ülni. Az első két nap rendesen fájt lábra állni. Napról napra egyre többet bírok, és ez megnyugtató :).
Jelentkezek, ha lesz valami infóm.
Addig is mindenkinek szép napot.

Mindenkinek mennek a drukkok!

Puszi
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!





Ma voltam vérvételen, nem sikerült, nem vagyok babás. :cry:
Kicsit visszavonulok, majd jelentkezem,.... gondolom megértitek,...
Köszönöm a sok támogatást!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Nyulasz
Orulok,hogy gyogyulgattok :)

Agica
Te miert vgy igy legyengulve? :shock: Hogyhogy egyre tobbet birsz? :oops:

Puszi
Basszus...de ezt honnan tudtak?Hisz te is kaptal meg szurit mostansag nem :roll: Nem ertem komolyan :roll: Nem is tudom mit irjak :roll: Aterzem a helyzeted :?: ahh az olyan snassz :roll: Buksisimi Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Puszi,a fene :( egy nagy ölelés!

Ágika,egyszemkének drukk!
Vendég
 


Puszi!

Fel a fejjel, legközelebb összejön. Küldök egy óriási ölelést neked!

Bri!
Én sem értem. Lehet, hogy csak túlságosan ki voltam szolgálva és azt érezhettem, hogy gyenge vagyok. Vagy úgy éreztem, hogy én nem vagyok most képes dolgokra. De most, hogy a párom újra dolgozik, rájöttem, hogy nem is vagyok gyenge. :)

Köszönöm a drukkokat mindenkinek. Továbbítottam egyszemkének, hogy tudja nincs egyedül, és sokan szeretnék, ha maradna. :)

puszi
ágika
ágika10
 
 


:( :( puszi
reni28
 
 


Ágica, szuper hozzáállás!!!! :lol:

skrisz72
 
 


Puszi sajnálom nagyon.... remélem hamar jobban leszel és újra megpróbálod....
Vendég
 


Alle
Most latom,hogy kihagytalak :shock: upsz :oops: Pedig ,hogy orultem mikor irtad hogy mentek vegre konzira 8) Nalatok is elkezdodik a projekt mar alig vartam,hogy valami ilyesmit irj :D

Mai drukkok
+++++++++++++++++++++++++++++++++



Puszi :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok, hogy csak ritkán esek be, de gyakorlatilag haza is csak aludni járok.
Gyors helyzetjelentés: tegnap voltam 6 hetes kontrollon, és ott figylet a jobb petefészkemben egy 2x3 cmes ciszta. Nem is én lennék. Most várhatom, hogy elmúljon.

Puszi!
Sajnálom.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Ne maaaa...te szedsz amugy fogigatlot vgy ilyesmit? :roll: Talan fogigatlo mellett nem lenne ha jol emlexem zsofi@-nak is volt most lehet nagy hulyeseget mondok lehet rosszul emlexem de azt hiszem o szedet sokaig es aztan mikor leallt akkort lombik... :roll: Dokid mit mondott? :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ágica,drukk! :D

Alle,hú,én is túlfutottam rajtad :oops: csak Puszit lestem,hogy mi történt.Mindjárt itt van akkor a konzi,remélem minden okés,és tudtok kezdeni. :wink:

Bumi,hát ezt nem hiszem el :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

bridget0801 írta:Bumi
Ne maaaa...te szedsz amugy fogigatlot vgy ilyesmit? :roll: Talan fogigatlo mellett nem lenne ha jol emlexem zsofi@-nak is volt most lehet nagy hulyeseget mondok lehet rosszul emlexem de azt hiszem o szedet sokaig es aztan mikor leallt akkort lombik... :roll: Dokid mit mondott? :?


A Kaáliba majd csak most fogok bejelentkezni menzikor egy 21.cnes uhura. remélem addigra elmúlik a ciszta. Lehet, hogy ha akkor is ott lesz, akkor majd ott írnak fel fogigátlót.

A dokim, aki műtött, nem mondta, hogy szedjek fogigátlót, mert szerinte ez a ciszta a műtét miatt alakulhatott ki, hisz akkor azért elég rendesen megbolygatta ezt a petefészkemet. A gond az, hogy minél hamarabb kéne kezdeni a lombikot, addig míg esetleg az endó vissza nem jön, de ugye a ciszta miatt nem lehet stimuzni. Ha sokáig nem, múlik el, akkor rám fogja erőltetni gnrh kezelést, amit én nem szeretnék.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, az meg milyen kezelés?

skrisz72
 
 


Amikor mesterséges klimaxot idéznek elő, általában fél évig tart a kezelés.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bri, Nyulasz :) Puszi miatt és Bri miatt drukkoltunk most, rátok fókuszáltunk :)
Bridget, blogod mikor folytatod? Nézlek, de még mindig csak a türelem... :wink:

Bumi, fene a cisztáját :?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Én is itt csak olvasósba.

Puszi,
sajnálom.
Remélem nem kerül sor a gnrh-ra és nem kell majd annyit várni a következő lombikig.
ötletem nincs cisztaügyben, de nagyon drukkolok, hogy mihamarabb elmúljon.


Nálunk a helyzet annyi, hogy calicink volt és még szegény Bónak néha megy a hasa.
Én már jobban vagyok, de szerintem most fogom visszanyerni az alakom :D , mert addig nem akarok olyan kaját enni amit Bogica nem ehet amíg ő jobban nem lesz.
Sajnos apa is benyalta.
Neki rosszabb, mert Tel Avivban van és ott jött neki ki. Igaz böjti időszak van így neki hamarabb sikerült kigyógyulni.
Már kint volt egyszer 3 napot és most megint kint van 30.-áig.
Aztán hazajön és 4.-én megy tovább Amerikába majdnem egy egész hónapra.

Úgyhogy ha lehet mondani, akkor Bogival együtt szalmák vagyunk. :? :D

Jó is egyedül - mert meló van -, de rossz, hogy csak pár napot lesz itthon.

Bri, nehogy abbahagyd a blogod! :? :D ... már elég hosszú ideje nem vagy jelen a blogvilágban.

Mindenkinek mennek a drukkok.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bri,
most nézem, hogy már 3 éves a kapcsolatotok!
Gratulálok hozzá és még sok - sok ilyet.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kép

Sajnálom hogy eltűntem.:(
Majd megpróbálok kicsit vissaznézni.
Mi jól vagyunk, minden a legnagyobb rendben.4 hósak múltunk 6600gr és 63 cm Alexa.

pusszancs mindenkinek

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Bumi!
Bizzok benne, hogy elmúlik hamar és nem kell a kezelés.

Holnap megyek vissza vv-re. Kiderül minden. :)

Majd jövök a hírekkel.

puszi
áigca
ágika10
 
 


sziasztok!
nem dicsekvésképpen,hanem erőtadásból írom,hogy panninak kistesója lesz októberben!spontán!szoptatás mellett egy petevezetővel!ő a 6.beavatkozásra,4 év után sikerült!én aki azt hittem sose lesz gyerekem szinte egy év alatt 2 gyerekes anyuka leszek!!!!

Kép


Lola: ez igen! Gratulálok! És köszi, hogy megosztottad ezt velünk, tényleg erőt ad!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli!

Jó látni, hogy jobb a kedved! Örülök neki!!! :)

Lola!

Gratula a kistesóhoz.

puszi
ágika10
 
 


Ágika: drukk holnapra!!! Érzéseid?

Vkrisz: jó, hogy benéztél, de miért tűntél el? Alexa nagyon helyes :D

Puszi jó látni Téged is, hogy vagy drága?

Lola, nahát, micsoda meglepetés!!!! :lol: annyira örülök!!!!! :D

Brumi: de ez akkor most endos ciszta? :roll:

Bri: boldog évfordulót utólag is!!! :D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Bumi
Cisztauzok mennek :!: :!: :!: (ez a mesterseges klimax volt Zsofi@-nak is ha jol emlexem es hat latod neki bejott :roll:)

Alle
De most majd drukkolunk erted :lol: Blog haaaat talan reggel nekiallok de kifogom innen venni magan okok miatt :roll: Ugyhogy mentsd el vgy nem tudom :roll:

Hajnoca
Naa milyen vilagjaro lett a te parod :lol: Amcsiba hova megy? 8) Mi ez a baci :shock: nem hangzik valami tul jol :? :roll: Blogugyileg jovok mert sokan mondjak aaam sot meg anyum is :lol: :lol: :lol: :lol: igen anyum...itt ul netezik azt mondja nem irtal a blogodba? :arrow: mondom anyu hat itthon vgyok tudod minden napom...mit akarsz olvasni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szal jovok vissza kulonben is tartozom egy iras befejezesevel!!!Tudod hogy hogy ismerkedtunk meg a parommal :wink: :lol: Koszonom a koszontest :)

Vkrisz
Sokat gondolok ratok es koszonjuk a babafotokat :D Mekkora lett szeeeep baba szerintem rad hasonlit :wink: :lol:

Lola
Aztamindenit neki :shock: :o De jooooo na ilyen hireket varunk meg tobbat a maradektol(tolem is :lol: )Nagy nagy gratula teljesen aterzem amit most irsz....valahol en is arra gondolok,hogy egyszer majd visszanezve mar kirohogom mai onmagam :lol: de most egyenlore eleg nehez ezt elhinni na de majd es koszi hogy jottel es megosztottad velunk ezt a jo hirt :D
Kép

Agika
Holnapra Kép Meg nem teszteltel? :o

Szezso
Koszi...volt buli...magamban :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


köszi csajok.Szezso!még megvan a telószámod,majd megint neked írom meg,hogy megszültem! 8)

Kép


Bri: még itthon vagy, vagy már otthon? :-)

Lola: hihi, tegnap nekem is pont ez jutott eszembe :lol: október végefelé várható, ugye?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ágika??????????????????????????

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok,
csak gyorsan végigfutottam....

Lola, gratula! Nem semmi, mit produkál a természet.

Bri, jó lesz :D Blogod könyvjelzőben eltéve otthon :wink: régóta.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle
:oops: ez jol hangzik 8) :lol:

Szezso
Meg itthon...de 6-an repulok eloszor japoba aztan apacska is jon majd oda...es onnan egyutt nyujork :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Lola, óriási gratula! :lol: :lol:

Ágica, van eredmény? :roll:

Vkrisz, nagyon szép a csemete. És nagyon hasonlít rád!!!!!

Bumi, azta! Az jó hosszú kezelés.... :?

skrisz72
 
 


Lola,
ez valami csoda és hatalmas gratula.

Én is fűzöm amúgy apát egy spontánra megint. :wink:

Ágika, hírek?

Bri,
a Keleti partra megy. Rochester - Milwaukee - azt hiszem.
2 hétre meg, 1 hét itthon és megy vissza 1 hétre.

Most Tel Avivban volt. kaptam egy kézzel készített süthető gyurma fülbevalót. Majd a blogon mutatom. Bogi tegnap már le is nyúlta, de mivel kiesett a füléből lecseréltem és eltettem majd alkalmakra magamnak.... hisz én kaptam. :D :lol:
Ő egy Buz Lightyear-t kapott a Toy Storyból.

Édes anyud, hogy hiányolja a blogod. Kicsit függő, nem?
amúgy nekem is nagyon hiányzik.
nem mostanában jár le a kintartózkodásid? Vagy rosszul emlékszem?

Nálunk bonyolódik az ovi helyzet.
Próbáltam Vácra beíratni. Állandó lakcím kellene hozzá. Meg is lenne, de sajnos lehet a SZOCPOL miatt kötve vagyunk.
Ennek még utána kell járnunk.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: