Új privát üzeneted érkezett!

Árnika???? Nem tudok visszaolvasni, remélem jól vagy!?

KépKép
házitücsi
 
 


Laptetőt Brinek, Puszedlinek és Ágikának adományozom! :wink:

KépKép
házitücsi
 
 


Tucsi
Koszonom a tippeket 8) Mar 25hetes vgy :shock: Dokihoz tovabbi sok drukk bar most mar nem lehet semmi es gratula a kilanyhoz 8)
Es koszi a laptetut osztozom vele a lanyokkal :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Ritkán tudok jönni, mert Julcsi mellett már dolgozom, szerencsére részmunkaidőben és itthonról. A szabadidőm így még kevesebb lett.

Minden akciózónak mennek a drukkjaim!

Babás képek nagyon cukik.

Kismamiknak pocaksimi.

Till, mi már több, mint 1 éve járunk Dévényezni, és éppen jövő héten megyünk vissza az ortopédiára kontrollra. Nagyon szép már Julcsi nyaka, remélem, szóba sem kerül majd a műtét. Extrém eset voltunk, a tornásznénink mondta, hogy még nem volt ilyen súlyos torticollisos paciense. Remélem, nálatok sokkal kisebb a baj és gyorsabb lesz a javulás, és pár hét múlva elfelejthetitek az egészet.

Mi továbbra is spontánkodunk kistesó ügyben.

... és egy tegnapi kép:
Kép

Kép
petne
 
 


Petne
Julcsi ugy megnott :shock: szep kiscsaj lett belole...mint egy erett no 8) :lol: Spontakodashoz drukk!Miota probalkoztok? :idea:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri, Annamari!

Én január végén elkezdtem egy long protokolt, de február 3-án félbeszakította az orvos, mert az ösztrogénem lennt volt a béka segge alatt. Nem emelkedett meg. Egy hétig szurtam magam decapeptylle, majd jött a gonal-f. Ezeket a szurikat kaptam.
Amikor megtudtam, hogy nem lehet végig csinálni a protokolt nagyon letörtem.
Amióta hazajöttem debiből, azóta akcióztunk a párommal, de nem kimondottan azért, hogy most hátha összejön.
Most abban bízunk, hogy mégis csak összejön spontán, és nem kell visszamenni a káaliba.

Tücsi gratula!!!! :)

puszi
ágika
ágika10
 
 


Sziasztok!

Bridget,babaragik mennek :D Nagyon drukkolok!

Tücsikém,már itt tartasz? :D Pocaksimi!

Annmari,Ágika a legjobbakat!

Petne,micsoda nagylány lett Julcsi :D Nagyon édes!Sajnálom,hogy nyakincával ennyi gond volt.Hajrá kistesó!

Puszi,holnapra++++++++++++++++++++++++++++ :wink:
Vendég
 


Holnap megyek alaphormon vizsgálatra! Sajnos ma délelőtt megjött. :(
De nem aggódok, ha most nem, akkor majd legközelebb.

Mindenkinek drukk ezerrel. Majd jelentkezek.
puszi
ágika
ágika10
 
 


Sziasztok!

Tücsi: milyen nagy lehet már a pocid :) Már a III. trimeszter, istenem :)

Bridget: sok-sok babaragacs, nostressz, no pain, lazulás :)

Puszi: hajrá antagonista! ++++++

Petne: Julcsi nagyon gyönyörű :D

Ágika: sajnálom mensit (((((()))))) Fel a fejjel!

Nekem szintén ma cn. 1. Már alig vártam, hogy megjöjjön :)
Tanácsot kérnék viszont gyógytea ügyében..
Melyiket kell a ciklus első felében és melyiket a második felében?
Palástfű és málnalevél van az agyamban, de vannak itt tapasztaltabb hölgyek, aki biztosan tudják merre az annyi :roll: :D
Úgy érzem eljött az ideje, hogy a természetet is segítségül hívjam.
Illetve a méhpempőt szedte már valaki?

Pusszancs!
kis-csillag
Tököl
 
 


Helló!


Ágika: sajnálom. :( Mi a köv. lépés?

PEtne: hű, de nagyot nőtt a kisasszony! :D Nagyon szépséges!

Kis*: én úgy ittam, hogy ciklus 1. felében cickafark, 2. felében palástfű, de már olyat is hallottam, hogy a kettőt keverve itta vki.

Bri: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tücsi: köszönöm!





A következőt álmodtam éjjel: Skrisz Eszterére és Vincze Lilla babájára (unokájára vagy gyerekére, nemtom) vigyáztam. Lilláé aludt, addig Eszterrel mókáztunk. Megtanítottam puszit adni, igazi cuppanóst. Mire jöttél érte Kriszti, már ment neki. Közben a nagymamám levágta Brí haját, vagy 20 cm-t lenyisszantott (mellesleg nem fodrász :lol: ), amitől Brí párja és Brí is kikészült. :lol: :lol: :lol:


Köszönöm a drukkokat! Holnap 10.30kor punkció! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Agi
:(

Kis*
Hajra fagyibabok 8) jol emlexem :oops:

Nyulasz,Skrisz
Koszi amugy a masik ketto azt mondtak nem ugy alakult ma csorogtem miattuk :roll: nem tudom pontosan mi meg hogy majd ha megyek megkerdem ez most nem is "annyira fontos" a lenyeg a 3bejbi a pociban :wink: Marhara bizom bennuk!!!! :wink:

Puszi
Miket almodsz te :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: eszem megall :lol: :lol: :lol:
++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Üdv. :)

Puszi: túl a punkción már biztosan :) Várunk a hírekkel! Előre is drukk a Randihoz! +++++++++

Bridget: sajnos a fagyibabókból múltkor csak 1 ébredt fel, aki viszont nem maradt velünk, úgyhogy most a következő ciklusban újra stimulálunk :)
Babaragacsok ma is +++++++++++++++

Megvettem ma a teákat, holnap reggeltől nekilátok a cickafarknak, meg vettem méhpempő kapszulát is, szerintetek azt már elkezdhetem most?

Szép szeles délutánt :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


4doboz UTROGESTAN,2 doboz ESTROFEM.ELADO ÉRD PRIVIN
reni28
 
 


Kis*, méhpempőt már eheted!

Puszika, lecsekkoltam, nem tud puszit adni Eszti! Csak nyalogatja az arcomat. Valamit rosszul csináltál. :lol:
Gyere a hírekkel!

Bri, ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ágika, akkor hajrá a kövi ciklus!

Petne, nagyon szép kis hölgy lett a lánykádból! Üdv a klubban a multiknál! Én teljes munkaidőben dolgozom itthonról!

skrisz72
 
 


Lányok,

Puszika írt:
"11 petesejtet szívtak le :D "

Fantasztikus hír!!!!!!! :D :D :D Randidrukkok 100000-rel!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Petne,
drága vagy, köszi!!! nyomjuk a Dévényt, heti 1x...
Julcsi gyönyörűűűűűűű!!! :D

Mindenkinek cupp: Till & Lencsi

tillidian
 
 


Puszika, hajrá Petikék!!!!

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Olvastam ám, csak írásilag vagyok lemaradva :-)

Kis*: sajnálom, hogy most nem sikerült, de tök jó, hogy ilyen hamar kezdhetsz!!! :-D iszogass szorgalmasan, méhpempő szerintem is mehet!!

Bri: drukkolok a 3 szépségednek nagyon!!! Hihetetlen, hogy az előző lombikok után most milyen kis ügyes volt a szervezeted meg a petikék is :lol:

Puszi: húú, de szép szám ez a 11 :D drukkhegyek mennek!!!

Ágika: titkon reménykedtem, hogy úgy jársz, mint Vkrisz, aki leállított stimus ciklusban lett spontán babás...sajnálom, hogy nem jött be, a következő lombikhoz pedig drukkolok!!

Petne: nektek is drukk a spontán tesóhoz!! :-D Julcsi gyönyörű, szerencsére maradt a hajszíne is :lol:

Skrisz: nyalogatja az arcod? :lol: de cuki!!! Bendi néha cuppant, de nem arcra...arcra egyelőre simit oszt csak :lol:

Tücsi: egy pocifotót azért dobhatnál, ha már így felcsigáztál minket :wink: jól vagy egyébként?

Mi megvagyunk, Bendi kóstolgat napi egyszer, még csak minimális mennyiségeket szopi után. De nem is baj, még maradjon csak a szopi. Meggy nem jött be neki, barack jobban, de szerintem úgy általában nem nagyon lelkesedik, megeszik pár kanálkával aztán ennyi :roll: lehet inkább zöldségpárti lesz :D

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!



Nagyon szépen köszönöm a sok drukkot, az eredménye meg lett ugyebár, 11 petesejt! :D El sem hiszem! Bízok a sikeres folytatásban! :D Most megyek vissza pihenni,...

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok


csak előbújok egy kicsit olvasó üzemmódból

Bri nagyon ügyes voltál, szorítottam neked a háttérből, és most is drukkolok a triódnak.
sok sok babaragi++++++

Puszi sok drukk a 11 randizódnak+++++++++++

Kiscsillag Én is előszőr cickát, majd palástfűteát ittam, és igazoltan nagyon szép szabály ciklust, és szép nagy petit csinált.

Ágika drukk, új hónap -új remény.

Petne Julcsi nagyon szépséges csajszi :)

Tücsikém egy közös ismink éppen Téged hozott fel példának. Én még nem mentem ( utolsó lehetőség) félek, és megfogadtam, hogy amíg nem fogyok 10 kilót addig nem megyek újra. Plusz sok munka.
Téged mindig olvaslak, bár éppen múltkor állapítottam meg, hogy elég ritkán írsz :( pocidra nagyon kiváncsi vagyok :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szezso, én eddig csak a répapürét próbáltam, mint zöldséget, de rámköpte. Egyenlőre csak gyümölcsözünk. Ja, a sütőtök az megy! És semmivel nem lehet kimosni. :? Már lassan az összes textilpelenka foltos. :D

Puszika, pihenjél, pocaksimit küldök görcsök ellen.

skrisz72
 
 


Szép jó estét :)

Puszi: ezek csodás hírek! Randidrukkok 100000-rel +++++++
Sok folyadék, az elmaradhatatlan fehérjebomba és pihenés :)

Köszönöm a pempő híreket, akkor holnaptól nagyüzembe helyezem a természet patikáját :lol:
Apa ma este mondta, hogy lassan annyi tablettát szedek, hogy jóllakok vele ebédre :D :lol: (bárcsak úgy lenne.. :roll: )

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Puszika: pihizz csak! :lol: a csemetéknek is jobb, ha Anya kipihent! :-D

Skrisz: pedig én is a répával akartam kezdeni :roll: na, de legalább a sütőtök csúszik Esztinek, az jó :D akkor lehet, hogy sütőtökkel el lehet adni neki majd a többi zöldséget is :-)
Clorox esetleg? Nekem almafoltokat kivette fehér ruhákból.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Mi megint lebetegedünk :( Tegnap már napközben többször köhögött Balázs,orrszívást sem tudtuk még teljesen elhagyni náluk,napi 3-4x kell,de este 11-kor úgy döntöttünk apával,hogy Balázst felébresztjük.Csak köhögött egyfolytában,orra tele volt,és nyüglődött.38.6,kapott germicidet,stodal szirupot,leszívtuk az orrát,megetettem,és hajnal 1-ig próbáltam visszaaltatni.Persze borítékolható volt,hogy nem lesz hosszú alvásom,mivel Noémi este 40 mili tápot evett.Aludtam fél órát,és már kelt is Noémi.Vele fél4-ig voltam fenn.Aztán fél7-kor ébredt mindenki.Balázs nem lázas most,de nagyon köhög...még szárazan.De elöbb már Noéminél is volt egy-két köhintés.Csajok,ez nem lehet igaz,1 hónap alatt nem tudtunk kikeveredni belőle,és most kezdődik elölről? :evil: Igaz én is meg apa is köhögünk még,sőt nagyi nemrég kapta el tőlük,ő sokáig megúszta,de most szerintem visszafertőztük egymást.

Bridget,hajrá,babaragacsok meg minden,bízzál is a picúrokban!

Puszikám,csodás! :D gratulálok,és jó randizást! :wink:

Árnika,remélem lassan tudsz újra bízni!Fogyi,aztán mindent bele! :wink:
Vendég
 


Szezso, alma kijön vanish-sel, csak a barack meg a tök rémes. Ja, és a répa is. :? Már egy body-t is kidobtam a héten, mert annyira szaros lett, hogy már nem volt idegem kisikálni.

Bri, Puszika, +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Pzszika írta, hogy 6-an termékenyültek meg!!!!!!!!! :D :D :D
Visszaültetés napja még nincs meg...

/elnézést, fél kézzel most csak így tudtam hírt hozni/

Osztódó drukkok 10000rel!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++

Minden Akciósnak drukk!!!!+++++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Puszika, itt is gratula a féltucathoz! :wink:

Bri, babaragik mennek!

skrisz72
 
 


Csajok,drukkjaim mennek.

Mi sajnos egyre betegebben :(
Vendég
 


Puszika: gratulálok a Hatokhoz!!!! :lol: Ügyesek vagytok nagyon!!

Skrisz: a legjobb rész, amikor az ember a nyakig kakis bodyt leoperálja a gyerekről :lol: én néha lefelé szoktam lehúzni, de az csak a csónaknyakúakkal megy..
Sajna én már csak akkor próbálkoztam a Vanish-sel, mikor elmúlt az almafoltok "frissessége"...így meg nem vitte ki :-(

Nyuszi: kitartást Nektek és mihamarabbi gyógyulást! Csak helyrerázódtok egyszer! :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Na és persze...

Bridget: drukkhegyek!!! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Koszonom csajok 8) Kicsit kesob jovok es irok is :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszönöm Mindenkinek a drukkokat!



Nyulasz: jobbulást!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bri, Puszika, drukkhegyek!!!!

Nyuszi, gyógypuszik mennek!

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Csajok, köszi a dícséreteket, öröm Nektek képet hozni :D

Bri, ez a 3. ciklus, hogy próbálkozunk, eddig sikertelenül, de majd most! Az a baj, hogy repül az idő, ha most sikerül is 2 év lesz már közöttük... de valahogy olyan nehéz nekiindulni ismét. Nem is a stimunak, hanem inkább annak a sok alkalomnak, amíg meg kell oldani a Julcsi vigyázást. Nélküle azért sokkal egyszerűbb volt. A szüleim vigyáznak rá persze, ha megkérem őket, csak ők eléggé ellenzik az újabb stimut, féltenek, én meg konfliktuskerülő lévén húzom bejelenteni, hogy mik a terveink.
Ja, és a legfontosabb: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kiscsillag, hajrá új stimu!

Puszi, nem semmit álmodtál :shock: Drukkok a hat kismanónak!!!

Skrisz, nem is értem, hogy bírod teljes munkaidőben. Mondjuk még pici Eszter, és gondolom elvagytok úgy, hogy ott gagyog-játszik melletted. De mi lesz később? Nap közben Eszter, éjjel meg meló? És a pihenés?

Szezso, szerintem nem is kell erőltetni. Annyit egyen, amennyihez kedve van, nehogy aztán végleg megutálja. A sütőtököt szerintem a legtöbb baba szereti, én még nem hallottam olyanról, aki nem. De! Julcsi mostanában nem eszi meg szívesen, vagyis csak keveset eszik belőle, szerintem azért, mert már unja. Pedig nem is evett sokat, nagyjából ugyanannyit, mint másból. Persze az is lehet, hogy csak az édeskés ízt unta már meg.

Nyuszi, sajnálom a c@r éjszakát. Jobbulást mindenkinek!!!

Remélem, senkit nem hagytam ki :oops:

Kép
petne
 
 


Csak egy gyors beugras mert megyek az uccso hcg szuriert...aztan este leszek irok mar szegyellem magam :oops: koszonom a drukkokat :!: :!: :!: :!: Csak azert jottem,hogy a kedves kis baratosneimnak hozzak valamit!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Puszi és Bri
Mennek a drukkok és szorítok, hogy minden sikerüljön.

Mi újra kezdtük a programot, de most rövid protokollal. A hormoneredményeim jók voltak, a doki szerint nincs mire várni. Igyekszek sokat pihenni és iszom a cickafarkfűteát, amit másnak is tudok ajánlani.

puszi
ágika
ágika10
 
 


Nagyon szepen koszonom a drukkokat!Es hat viszont kivanom minden akciozonak kinek igy kinek ugy :lol:

En ma kaptam meg az uccso hcg szurit ugyhogy meg nincs teszteles es nincs semmi jel sem :? Hetfon kene vv-re mennembar dokiba azt mondta ha ngyon terhes vgyok :lol: akkor mar akar vasarnap is lehet pozi a teszt...a mostani szuri meg meg 3nap mig kimegy belolem :?

Pozitiv vgyok es ugy erzem sikerult sot mintha nem is egy baba lenne :wink: (fo a pozitiv gondolkodas nem igaz :wink: A tobbit meg majd eldontik odafent...



Agika
Februar 3-an felbeszakitottak a szurikat es mar most mehetsz megint :shock: Nem is kellett varni 3honapot?Vgy hogy van ez?Melyik intezetbe jarsz?

Nyulasz
Remelem meggyogyultatok olvastam a betegsegrol es gyogypuszik mentek megha nem is irtam :oops:

Kis*
Csak is lazulas van :wink: Es nem is idegeskedek majd talan az uccso 2napon lesz kicsit izgi 8) Ti most miben is maradtatok?Uj stimu lesz?Mehpempot csak akkor ajanlom ha nincs miomad!

Skrisz
Valamelyik nap neztem Eszter kepeit...szeretem oket nezegetni 8)

Szezso
Nekem mondod...teljes extazisban voltam en is :lol: Most ngyon bizom magamban lehet egy marha nagy pofont kapok majd az elettol de most teljesen biztos vgyok a dolgomban :wink: Ti is mar az etetesnel tartotok...hogy repul az ido :roll:

Arnika
Te hova tuntel?Mer csak a hatterbol szoritottal...emlexem regen mennyit irtunk egymasnak...merre jarsz most mi van veled? :roll:

Petne
Hat az az igazsag szerintem allj a sarkadra es mond meg a szuloknek,hogy ez van es kesz...es ne is mondjanak semmit se mert ez a te eleted stb. :roll: Mert tenyleg a te eleted es azert mert felelmeid vannak e teren nehogyma meg varjal ha ugy erzed menni szeretnel...legyel eros es uccu neki...bar ertem en,hogy babaval mar nem ugyanolyan konnyu... :roll: Azert mi drukkolunk de szerintem gyujts erot es mond meg kerek perec mi van 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Petne, még nem tudom, mi lesz később. :roll: Majd kialakul...

Bri, az isten szóljon belőled!++++++++++++++++++++++++

Puszika, drukk a beültihez!

Ágika, akkor hajrá!

skrisz72
 
 


Bri!
Debreceni kaáliba járok. 3 hónapot csak annak kell várni, akinél nem sikerül a terhesség. Én még a punkcióig sem jutottam el.

Most gonal f-et használok egyre nagyobb adagokban. Szépen emelkedik az E2 értékem. holnap vv és kiderül hogyan tovább.

Puszi, te egy ügyes csaj vagy! :)
Mennek a drukkok.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Puszika sms:
"3 Gyönyörűségünk a pocakomban!"
mill babaragi!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszilunk Titeket, drukközön:
Till&Lencsi

tillidian
 
 


Bri, Puszika, Ágika, ++++++++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Puszi drukkolok nagyon +++++++++++++++++++++!!!
Vendég
 


Agi
Nem akinek nem sikerul...mert pl nekem meg beultim nem volt a multkor megis varnom kellett 3honapot mert stimulaltak :? Mennyit nyomsz a gonal-bol :?:

Puszikam itt is Kép


Koszi csajok!!!!!!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csak a drukjaimat hoztam,sajnos nem tudok visszaolvasni,két kis betegem van még mindig.

Bridget,Puszi,és akinek még kell,nagyon-nagyon++++++++++++
Vendég
 


A profikhoz lenne egy kerdesem :!: :!: :!:
5000-es choragon szuri FELE mikorra urul ki?Hetfon kaptam :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bri!
Én sajnos nem tudom, mert annyi eltérő véleményt hall az ember.
Szerintem ez is feleződik, nem? Annyi biztos, hogy a lányok mindig minden nap tesztelnek, és ha a csík nem gyengül, akkor az jó.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Puszinak sok-sok-sok-sok drukk!!! :-D

Bri: Neked is! :D Én nem tudom, hogyan ürül, Vkrisz tudta nagyon jól levezetni...de ha van elég teszted, elkezdhetsz tesztelni, abból látszani fog, mikor már a babától van a HCG. Aztán felteszed a képeket minden nap és együtt örülünk :lol:

Nyulasz: jobbulást!!!! Fránya betegség :evil:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Bumi
Azert koszi en is igy gondoltam de nem jutottam dulore :? Hat azert valamennyire gyengul csak utana kene erosodnie :roll: csak azt lenne jo tudni mikortol :lol:

Szezso
En majd csak a jo hirekkel jovok ami mar bizti :wink: majd jovoheten :roll: van eleg tesztem nyomom is csak jo lenne tudni a szuri mikor urul... :roll:

Koszonom csajok akkor meh kicsit varni kell a johirekre 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri itt IS nagyon drukkolok Neked! Nagyon-nagyon bízom bennetek!
Vendég
 


Csoki
Koszi :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bri, Puszi, Nagyon drukkolok Nektek!!!!!!!!!

Nyulasz, meggyógyultatok?

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: