Új privát üzeneted érkezett!

Kis*!
En is varom az eredmenyt!
Magi
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!!

Én sem voltam már 1000 éve, sajnos nem tudok gép elé ülni :oops: Nem akarok én hűtlen lenni Hozzátok, próbálok majd bekukkantgatni, és egyenlőre azt nem ígérem, hogy be is kapcsolódom, de drukkokkal jövök!!!
(nap közben 3x 20-30 percet alszunk, az éjszaka is virrasztós, lakás szintén szalad, de ezt kívánom itt mindenkinek :wink: )

Hoztam drukkokat minden Akciósnak!!!!+++++++++++++++++++++

Bridget, Puszika,
millió drukk, rengeteget gondolok Rátok!!! :D
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(rólunk dióhéjban:
Lencsi most 5980 gr, 65 cm. :P Nagyrészt tejcizik, ha kell pótolni, Milupa HA pépet kanalazunk :) . Sajna Dévény tornára is kell járni, kötött izomzat, ferde nyaktartás stb - kicsit elfeküdte magát a pocakban :P de minden OK! :P )

Mindenkinek ölelés!

tillidian
 
 


Kis-csillag
Drukkok mennek!!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

 
 

Ha nem is vagyok itt jelen, akkor is drukkolok ám mindenkinek!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Jó reggelt!

Megcsináltam a tesztet ami sajna 25-ös, sajna neg..
Majd holnap reggel kiderül, Tapolcán 20-ast csinálnak :)
Még mindig van egy nagyon enyhe barnázásos valami, de csak törléskor, úgyhogy még lehet csak most burkolózik..
Legalábbis próbálom magamban ezt foganatosítani :roll: :oops:
Másképp nem lehet - csak optimistán :lol:

Holnap jövök, most lekötöm magam egy kis pénzüggyel és statisztikával :lol:

Szép és vidám vasárnapot mindenkinek! Puszika!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Till
Jo,hogy jottel...nem ngyon vgyok itt hisz nincs mar "senki" :roll: Parral feljebb viszont elolvashatod a hireket 8) Jol emlexem te is ugyanahoz a dokihoz jarsz ahova en?Azt tudom Nyulasz igen vgy csak te voltal a nehezen stimulalhato,mint en is :roll: :oops: Azta de nottok mar ti is :D Kepek vannak? Ez a torna ugye nem szornyu? :roll: Kép a drukkokat most elkelnek :oops:

Puszikam itt isKép

Kis* Kép

Lombik baba Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helló!!!



Kis*: nagyon drukkolok, hogy holnap jó eredményeket kapjatok!!!!!


Bri: itt is jeeeeeeeeeeeeeeee!!!
++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Kis*: drukkok mennek tovább, 25-ös teszt simán lehetett korai :wink:

Bridget: olvastalak, nagyon-nagyon drukkolok!!! :lol:

Puszi: neked is mennek a drukkok!!! Most még szurizol, ugye? UH már volt? :-)

Bumi: jobban vagy? Alakulsz? Hogyan tovább?

Skrisz: munka megy Eszter mellett? Annyira édes a kiscsaj, mindig nézem a képeit! :D

Hajnoca: Bó képek nincsenek frissek?

Többiek?!?!?!?!?!?!

Mi megvagyunk :-D Bendi megkóstolta az almát, tetszett neki, mindenesetre ki nem köpte :lol: bár egyik éjjel - máig nem jöttünk rá hogyan - levetette a hálózsákját :shock: szóval ilyen alapon az almát is elvarázsolhatta valahova :lol: Almaevős képek:

Kép

Kép

Csók Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szia Szezso! Jó kis méhecskés etetőszék! :lol: Enyim gyerek nem nagy almaevő. Inkább a barack és a sütőtök.

Kis*, 25-ös teszttel kicsit korai volt, nem? Drukkolok!!!!!

Puszika, hajrá tüszőcskék!

Bri, most hol is tartasz?

skrisz72
 
 


Lányok!

Volt már olyan akinek stimu után több hetet is késett a mensese? Nekem ez volt az 5. stimu de 2-3 napnál többet nem késett! Most febr.2-án volt a punció beűlti sajnos nem :cry: már a 40.napon vagyok de piri még sehol :roll: Terhes biztosan nem vagyok!
Nem tudjátok mi ilyenkor a teendő? Hívjam a dokim vagy ennyi késés még belefér?
Vendég
 


Annmari (Teso)
Hivd fel a dokid...bar o ugyis azt mondja ez meg belefer de hatna megsem :roll: Mar nem tudok mire gondolni :roll: En meg hiszek a sikeredben mindig tudod azt mondjak a hittel hegyeket lehet megmozgatni :wink:

Skrisz
Hat roviden annyi,hogy most az ultrashorttal nyomultunk amibol 6tuszi lett,punkciokor meg 7pete :shock: amibol 3mar meg is termekenyult 8) Es hat boldogsagom hatartalan...en voltam a nagy csodaja punkciokor :P Holnap meg csorizek aztan keddi beultirol beszelnek...en meg mindig elsem tudom hinni :oops:

Szezso
Tenyleg jo az az etetoszek 8) Mekkora mar Bendi :shock:
Es azok a szempillak :P
Kép

Puszi
Majd neked is lesz jeeee csak meg varjunk par napot 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget: a létező legnagyobb drukkot küldöm Neked, hogy ez most sikerüljön!! :D

Szezso: hogy milyen aranyos ebben a székben a kiskrapek! Zabálnivalóan édes :D Boldog 6. hófordulót!

Puszi: neked is drukkolok :wink: Amihez csak kell!

Nekünk ez sem jött össze, nem sírtam, csak majdnem, de aztán az is elmúlt, minek után jó híreket közölt a Tanár Úr, vagyis még ebben a ciklusban vissza kell mennem, s indítjuk a következő ciklusban a vadonatúj stimulációt :D És már azt is elterveztük Apával, hogy új donort fogunk választani. Mindent bele április! Holnap megyek vissza házidokkerhez, és kikönyörgöm tőle, hogy akármilyen úton-módon, de a következő lombikig tartson táppénzen, vagy legalább az előtte lévő hétig, hogy addig is itthon pihi és testi-lelki felkészülés, nem pedig kórházi bacilusok összeszedegetése különféle betegekből :roll: hátha ez is szerencsét hoz :roll:
Mellesleg ha volna rá lehetőség, szeretnék bebújni a táblicskuba :roll:

Puszi nektek és köszönöm a drukkokat :oops:
Küldje most minden akciózó hozzám a pirijét :wink:
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!!


Szezso: Atyám, mekkorát nőtt a fiad! Gyönyörű! :D

Skrisz: Te is tehetnél Eszterről képet!

Hajnóca: te meg Bóról! :wink:

...és minden Anyuka tegyen a babákróóóól! :lol:

Bri: köszi! Várom a híreidet!!!

(((((((((((((Kis*)))))))))))))))) Fel a fejjel! Hajrá új stimu!
Küldöm Pirit, én jó darabig látni nem akarom!!!!!

Bumi: hogy vagy?




Rólam: 7 tüszit számolt ma a dr.úr, pénteken lesz leszívásom.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Ma már jöttem dolgozni. Jó már egy kicsit kimozdulni otthonról. Egyébként is jól érzem magam.


Bri!
Annyira örülök! Mennek a drukkok holnapra!

Kis*!
Sajnálom, hogy most sem jött össze. Sok sikert a folytatáshoz!

Szezso!
Bendi nagyon édes!

Puszi!
Megy a drukk péntekre!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Puszi millió drukk!!!!

Kis* sajnálom, de hajrá következő ciklus!!! Az mit jelent h új donort választotok?

Szezso, Bendi kép tuti!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Bridget,mit olvasok :shock: :D Hajrá,hajrá,nagyon drukkolok!Megpróbálok sűrűbben benézni,bár igazából lassan csak egy fórumra futja az időmből :roll:

Kis-csillag,ölellek!Hajrá következő!!!

Mindenkinek drukk,akinek kell!
Vendég
 


Szezsó,nagyon cuki Bendi :D

bocsi,csak ezt az oldalt néztem :oops:
Vendég
 


Szép estét mindenkinek!

Kis*,sajnálom, de az jó, hogy gyorsan kezdhettek újra.

Bri, nagyon belehúztál, de ezek most szuper hírek :D Csak így tovább!

Babaképek cukik, én is szívesen látom a topik babáit :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Bri, akkor nagy kalappal!!!!!+++++++++++++++++++++++++

Puszika, drukkolok nagyon!

Kis*, ölelés! Drukk a következő próbálkozáshoz. Priviben írd meg az adataidat, és beteszlek a táblába.

Bumi, üdv újra itt! :D

Mai sütőtökös kép:

Kép

skrisz72
 
 


Skrisssz: hát ez eszméletlen jóóóóó!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nyulasz: de jó, hogy benéztél!!!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszönöm csajszik :) Drágák vagytok!
Nem is adom fel, remélem a házidokker is holnap rendes lesz és támogat .. :roll:

Puszi! Mindent bele pénteken, pirid várom! Jó tüszőnövesztgetést addig is!

Skrisz: ez a kép annyira nagyon jó :lol: :lol: :lol:
Priviben küldöm az adatokat.. Köszi :)

Kata: mivel mi donorspermával dolgozunk :oops: lecserélem a pasit :lol: Ha sikerül..
kis-csillag
Tököl
 
 


Kepzeljetek lehet nem lesz holnap beulti :shock: Na de meselem elorol...a biologus neni ugy kezdte jo hire van :!: mar itt orultem...azt mondja 5-en VANNAK :D :D :D na itt aztan filmszakadas...aztan meg beszelt valami reggel 9kor csorogjek a dokinak vgy ilyesmi de ezt nem is hallottam mar.Kerdeztem hany sejtesek azt mondta nem tudja pontosan de koruknak megfeleloek!!!!(nagy nyugalommal a hangjaban :wink: )Megkoszontem es megint gyerek modjara bogtem :oops: En komolyan mondom mikor nem sikerult multkor en olyan jol tartottam magam most meg minden beszelgetesnel(johirnel)elpityergem magam (zokogok) :oops: :oops: :oops: Nem is emlekeztem mit is kell most meg mivan mert en annyira orultem...ugyhogy mikor kicsit lenyugodtam visszatelefonaltam es mondtam a biologus neninek ne haragudjon mar de nekem megallt a vilag mikor az 5bebirol beszelt es,hogy most mit is kell holnap 9kor csinalni?Azt mondja oket kell visszahivni hallottam,hogy mosolyog :) mondom mert akkor meg nem biztos a holnapi beulti?Azt mondja ez attol fugg reggel mi lesz a helyzet...szal ha olyan a harci helyzet mennek blasztobabakik 5.napig :!: :!: :!: :!: :!: :!: Az en kicsikeim :shock: :o haaaat csajok ha nem velem tortenne else hinnem :D

koszonom a drukkokat es mindenkinek kuldom enis kinek mihez kell :!: :!: :!: :!: :!:

Kis*
Ngyon sajnalom....de ez mar bizti?vv volt? :roll: Kép

Skrisz
Eszter nem semmi :lol: Mindennapos maszatolas ez vgy ez egy kulonleges azert keszult rola foto? :lol:

Puszi
Neked is minimum ilyen jo hireket!!!!!!!!!!!! :wink:

Nyulasz
Elhiszed,hogy nekem ilyen eredmenyem van? :shock: Mar komolyan lehet nem is az en peteim felcsereltek oket :shock: ez csak vicc volt :lol: :lol: :lol: Neked 3-mat ultettek vissza? :roll:

Alle
Igen de nem is en huztam bele hanem az en kis peteim :arrow: lehet hogy most egy jo honapot neztunk ki :wink: vgy az akupunktura vgy csak a pozitiv gondolkodas es az uj pozitiv csapat :wink: Nalatok meg mindig varakozas? :roll:

Bumi
Orulok,hogy epulgetsz felfele...lassan mar ti is akkor kezdhettek nem? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok lányok,én is drukkolok minden akciozonak :!: Amit hozzá tennék,nekem beülti után egy rutinos többszörösen sikeres kismami tanácsolta a földimogyoro rágcsálását,na meg amennyit tudok a ball oldalamoni fekvést :)
reni28
 
 


Sziasztok!

Brigdet,micsoda hírek :D :D :D elhiszem,hogy alig hiszed :lol: És ezt a Krizsa dokibácsi művelte veled?
Igen,hármat ültettek be.Drukkolok az összes KisBridgetnek! :wink:

Puszi,aranyos vagy!Neked is lehet drukkolni? :roll: Bcsánat,de nem tudom hol tartasz :oops:
Vendég
 


Skrisz :lol: mi sem külömbül eszünk :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bri!
Ez egyszerűen fantasztikus! Nagyon nagyon drukk nektek!
Nekem még 3 hét múlva kell majd visszamennem kontrollra, és akkor derül ki, hogy hogyan tovább.


Skrisz!
Tündéri! :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bri: Veled vagyok!!!!!!!!!!
++++++++++++++++
++++++++++++++++
++++++++++++++++


Nyulasz: aha, pénteken punkció. Antagonista protokoll! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszikám,megadrukkok mennek! :D :D :D ...antagonista nekem bejött :wink: Hasonló végeredményt kívánok! :D

Bridget?
Vendég
 


Nyulasz: köszi! :D Brinek beültije van ma. :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kép

Egyébként nem hagyom ám, hogy mindig összemaszatolja magát a kisasszony! Csak tegnap olyan szar napunk volt, hogy már mindegy volt. Hagytam, csináljon, amit akar.

skrisz72
 
 


Skrisz: már 29 vagyok, ez a 4. lombikom már :( és probléma még a hosszú p.vezetékek. Köszönöm.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Skrisz! Remek a kép! Nagyon szép a kis csöppség! :)

Bumi! Örülök, hogy jól vagy! Meglásd hamar bebabásodsz! :)

Mindenkinek drukkolok, hogy összejöjjön a baba, vagy babák ! :) :)

Nálam is zajlanak az események, vagyis inkább nem zajlik semmi. Ugyanis holnap lesz egy hete, hogy késik. Anyukámmal beszéltem, és úgy egyeztünk meg, hogy várok türelemmel és majd csak jövő héten tesztelek. Amúgy meg nem is aggódok rajta, hogy mi van. A káaliban azt mondták két eset lehetséges, vagy csoda történt és elzásodótt vezetékkel sikerült összehoznunk a babaát, vagy a hormonok megtolják a ciklus hosszát. Nem tudtak pontos választ adni. A cickafarkfű és a talpmasszázs vérbőséget okoz, ami által a bal oldali vezetékem tágulhat. Lehet ennek köszönhetem majd?!
Ha tudok valamit jelentkezek.

puszi mindnekinek
ágika
ágika10
 
 


Ágika, akkor drukkolok, hogy baba legyen!!!++++++++++++++

Puszikám, ilyen vén vagy már? :wink:

skrisz72
 
 


Szép estét.

Bridget, szerintem ezek mind együtt. Nagyon jó hír az ötösfogat, akkor már vissza is kaptál néhányat, jó ágyazódást a pöttömöknek!

Skrisz, csúcs ez a kép és Eszter is zabálnivaló rajta :D :D :D

Ágika, hátha a csoda lesz az igaz +++++++++++++++++

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Ágika: szívből kívánom, hogy baba legyen! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hirek roviden
Hat vittek volna blasztokig de ugy dontottunk anyamehben a legjobb a babakoknak ezert ma visszakaptam 3bejbit 8) a masik kettot megprobaljak elvinni 5.napig es fagyasztani...az egyik levolt kicsit lassulva de nem nagy baja volt...szal ha tulelik fagyibabam is lesz :D Ma,csutin,szombaton es hetfon kapok meg hcg szurit ugyhogy a vv 16-an lesz :? De en tudom,hogy maradnak...muszaj ez a szep sorozattortenes nem vegzodhet maskepp :!:
Koszonom a drukkokat :!:

Reni
Koszi ma mar itt csocsaltam a foldimogyit :lol: a fekvesrol ugy velekedek mozogni muszaj a meh verellatasa...es a babakoknak is megkell talalni a helyuket es ha nem mozodsz akkor hogy :roll: na mind1...en nem sokat fekudtem ma :roll:

Nyulasz
Nanaaa ki mas :lol: Teljes extazisban van a sikertol :lol:

Bumi
Na 3het az meg pont jo a regeneralodasra...meg lesz valami lombik elott? :roll:

Skrisz
Koszi a tablicskut bar jol mindenki elvan tunve igy nem tuni ki hol tart :? Vkrisz-rol nem tudsz semmit?Az az evos kep tenyleg jo fej...es meg mosolyog is mintha tudna a csinytevest :lol:

Puszi
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Agika
Hatha baba de akkor meg nem is teszteltel? :shock:

Alle
HAt az is lehet....ezert is bizom,hogy ha ennyi minden klappolt akkor mostmar nem is lehet maskepp :wink:

Koszonom csajok!!!!!!! 8) ES en is mindenkinek+++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri,szoritok :!: :D mondjuk én 3hetet végig feküdtem és földimogyorot földimogyoroval ettem :) és amit hozzá tennék femibion 800ast szedtem..
reni28
 
 


proba,
reni28
 
 


:( :( miért nem jo a vonalzom :?:
reni28
 
 


Bri!
Szurkolok, hogy minden rendben menjem és sikerüljön. Pihenj sokat és ne stresszelj. Nem teszteltem még, anno a nődokim azt mondta várjak legalább két hetet. Így türelmesen várok. Abszolút nem vagyok ideges.

Mindenkinek drukkkkkkk!
puszi
ágika
ágika10
 
 


Bri, sok-sok babaragit küldök!!!!++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Ágika,drukk! :D

Bridget,babaragacsok mennek! :D Extázisban,mi? :lol: M últ héten hívott fel,hogyhogyan vagyunk.Meg kellett neki néhány adat...megígértük,hogy tavasszal meglátogatjuk,hát reméli is,mert kemény menet volt :lol:
Amúgy ő nem blasztópárti...Persze két kistesónak drukk! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Bri!
megy a drukk, meg a babatapi! +++++++++++++++++++++


Ágika!
Nem teszteltél? Nked us drukk!

Skrisz!
Én dokit váltottam, most már Bodnárhoz járok. Köszi!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Reni
Azert 3hetig fekudni abszolut nem jo :shock: Febimion-t szerntem majdnem mindenki szed...plusz folsav,magnezium,es c-vitamin,emellett estenkent egy deci bor es sok viz :wink:

Agi
Nem stresszelek...nekem ugymond nincsenek gondjaim :lol: 2hetet hat az jo sok...menzi elmaradasa utan mar lehet siman sot meg elotte is...mer kell 2hetet varni :shock: En nem ertek vele egyet :roll:

Nyulasz
Koszonom.Pont amikor ott voltam diktalt be babak nevet szuletesi ido,melyik hetben,nev,gramm :lol: de nem ti voltatok :lol: Nana,hogy extazisban :lol:

Skrisz
Vegre nekem is johetnek a babaragik :lol: ilyen meg itt nem volt :wink: :lol:

Bumi
Neked is koszi :)


CsajokKép16-an minden kiderul :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri!

Azért kell várnom annyit, mert a hónap elején kapott szurik bezavarhatják a ciklusomat.
Biztosra akarok menni. Inkább várok. Jól vagyok, vannak pár görcseim, de azok csak pár másodpercig tartanak. Szedem a vitaminokat és kímélem magam. Így gond csak nem lehet.

:D
ágika
ágika10
 
 


Agika
Milyen szurik :shock: en levgyok maradva :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ágika!

Milyen szurik zavartak be? Nekem febr.2-án volt egy punkcióm de petesejtet nem nyertek! Már 2 hetet késik ma vagyok a 43.napon!
Én nem mondhatnám hogy jól vagyok mert már majd szét robbanok a feszűltségtől és nagyon érzékeny vagyok! Baba nálam biztosan nincs!
Beszéltem tegnap a dokival pénteken megyek uh-ra és meglátjuk mi van!
Vendég
 


Annmari
Megy neked pentekre a drukk!!!!!!!!!!Remelem nem valami baj :roll:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri!

Köszönöm! :D Aranyos vagy! :D
Vendég
 


Sziasztok!
tegnap írtam egy hosszút és elszállt, remélem most több szerencsém lesz!

Bri, szuper hírek nagyon örülök nekd! Én csak 3 napig feküdtem, uttánna sétálgattam lájtosan, a fekvés nem jó mert akkor nincs elég vérellátása a méhnek! Ha szereted a savanyúkáposztát akkor egyél sokat, én napi 20 dekát bizti megettem, és nem lett tőle savam, viszont tele van természetes C vitaminnal! Ja, és napi 1 banán turmix is lement!;-)

Puszikám, a blogomon is írtam neked: annyira szupi hogy antagonistával nyomultok, nekünk is azzal jött össze Luca!!! Drukkolok ezerrel!!!

Bumi, látom már dolgozol! Örülök, hogy túl vagy a műtéten!

Skrisz, néztem Esztert a blogodban is, hihetetlen mennyit változott zabálni való!!!

Szezsó, Bende is iszonyú édes!!!!

Zsúról tud valaki? Mit mondott neki Tűű doki???

Mi holnap megyünk nődokihoz, már nagyon kíváncsi vagyok mekkora lehet Luca, mert a védőnő tegnap azt mondta, hogy nagyobb a pocakom mint az egyik 36 hetes kismamájának! :shock:
Puszi mindenkinek!

KépKép
házitücsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: