Új privát üzeneted érkezett!

Hogy a csudiban tudod ezt eltitkolni előlük? Anyukádék sem tudják? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most fogom csak fel, neked ezzel a szöveggel laptetőd van!

Laptető!!!! Tudod mit jelent ez??? :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Én is így vagyok vele. Pénteken anyukámmal a west endben csaviztunk, mikor rákérdezett, hogy mi van a babkérdéssel. Én nekem rögtön könnybe lábadt a szemem, és közöltem, hogy nem akarok róla beszélni. Még próbálta erőltetni, de aztán látta rajtam, hogy jobb ha nem teszi. Szóval a viszontagságaimról nincs fogalma, szerencsére. Bár azt gondolja, hogy sokat küzdünk, mert később a kávézásunknál csak annyit mondott, hogy saját magát hibáztatja amiatt, hogy ilyen nehéz nálam ez a kérdés - és sajnos úgy néz ki a húgomnál is - és ezért lelkiismeret furdalása van saját magával szemben. Szóval végül én vigasztaltam anyut, hogy ő nem tehet róla, ez a hülye gének játéka. Biztos nagyon rossz lehet neki is.

rodina74
 
 

 
 

Rodi, öcsém!

Itt hagytál? Na szép kis barátnő.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jóccakát! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


A laptetőnek én már nem hiszek!

Egyébként meg hogy így el vagyunk kenődve, és néha sírdogálunk, természetes. A pszichológus mondta. Pont ma kellett mennem pszichológiai szűrésre. Mondtam is a kolléganőmnek, hogy milyen jó, hogy most kell mennem, mert alig vagyok idegroncs! Ki is jött a teszten, hogy rendkívül sok bennem a feszültség, de nagyon jól tudom kezelni, és uralkodni rajta. Jó, hogy ezt ő így látja, én nem mindig vagyok benne biztos! Mondta, hogy az lenne furcsa, hogyha nem így éreznék, és nem így reagálnék. Azért akkor nézett egy kicsit, mikor mondtam neki, hogy legszívesebben elmennék egy erdőbe, egy tisztásra, és teljes erőmből üvöltenék, amíg bírok! De mindezek ellenére simán alkalmas lettem!

rodina74
 
 


Bikfy!
Nem hagytalak itt! Már el is mentél aludni?! Én itt vagyok! Hahó!!!

rodina74
 
 


Én regényt írok neked, te meg eltűnsz! Szép dolog! :? :lol:

rodina74
 
 


Hát, tényleg eltűntél!
:lol: :lol:

Na, akkor megyek olvasok még egy kicsit, és készülök az utolsó munkanapomra, mert legközelebb csak 2 év múlva megyek!(Remélem!!) :lol: :lol: :lol: :lol:

rodina74
 
 


Dehogy tűntem el, hoztam Neked egy kis vidámítót!!!

Fogadd szeretettel, én nagyon röhögtem rajta: Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Innentől kezdve egy percet sem idegeskedünk, végig vidámak leszünk a pozi tesztedig. Minden este lejtek Neked egy szerencsehozó táncot. :lol:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Ébresztő Csajok!

Hasatokra süt a nap!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Tényleg nagyon jó, én így röhögtem rajta:

rodina74
 
 


Kép

rodina74
 
 


Ja, és minden babásodni vágyó felé, elküldtem egy ilyen kismadarat!

Kép

rodina74
 
 


Bikfy!
Kösz a bíztatást! Ma már pozitív lett az LH tesztem, és igen erős! Remélem ez holnapig kitart!

rodina74
 
 


Akkor én is küldeném feléd az én kismadaramat!!!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Jaj, LÁnyok, de jó, hogy ilyen jóóóó kedvetek van!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Jó ide jönni!!!!!

Rodi,
remélem minden okés lesz holnap és holnap is jóóóóó erős lesz az lh!!!!! Reggel lesz az inszemi??
Te mit dolgozol, hogy pszihos alkalmassági kell???

Bikfy,
te hányadik napon is jársz??? SZuper a családod, jó, hogy így meg tudtátok beszélni!!!!!

Babicsek,
nagyon sajnálom!!!!!!! :cry: :cry: Remélem a következő összejön és akkor nem kell Apát sem nyaggatni!!! Most azonnal lesz vagy kihagytok egy hónapot??

Nekem tegnap megjött, meglátjuk most mi lesz :shock: Viszont nagyon köhögök és fáj mindenem :shock: azt hittem már vége a betegségnek... vagy ez már lelki????? who knows???
Vendég
 


Köszi lányok a gólyákat, már jó lenne, ha egy lecsúszna a kéményen :lol: :P
Vendég
 


Nati!

Mi Bikfyvel elküldtük a madarainkat, neked már nincs más dolgod, mint ház előtt várni, hogy megérkezzen! :lol: :lol:
Minél hamarabbi gyógyulást kívánok, hogy mire jön az inszemi, addigra teljesen egészséges légy! Megy a drukk!

Inszemre 11-re megyek, és majd holnap reggel is csinálok tesztet. Így legalább látom, hogy lesz-e értelme reménykedni! :?

rodina74
 
 


Sziasztok!
A gólya már ide is jöhetne igazán.

Babicsek!
sajnálom. De sajnos a rosszhoz is hozzá lehet szokni. Tapasztalatból beszélek.

Rodi!
Nincs értelme tüszőrepi után lh-zi, mert attól tuti pozi az lh!
Drukk az inszemihez!

Nati!
Most is inszem lesz?

Bikfy!
természetgyógyász?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csajok
Segítséget kérek. Ma vagyok a 14. cn-on, ma még ittam cickát, viszont a páromat ma elkaptam és most picit véres a betétem. Ez lehet a cickától? Tiszta ideg vagyok.

timejka
 
 


Ja és ma és tegnap csináltam LH tesztet, de negatív, halványabb volt a kontrollcsík, mint a tesztcsík.

timejka
 
 


Timejka!

Én is először cickát ittam, de nekem nem volt soha ilyen problémám. Nem lehet, hogy egy kicsit hevesebben szerettétek egymást apával? Hát neked sem könnyű! Sajnos! Ne idegeskedj, szerintem semmi baj nincs!

Szerintem, ha a kontroll csík is látszik, az pozitív, még ha nem is olyan erős, mint a tesztcsík.

rodina74
 
 


sziasztok!


Rodina: Nagyon nagyon drukkolok! Kérlek törd meg ezt a nagy csendet itt és hozzon az inszemid nekünk is egy kis optimizmust!

tnati: Nem szeretnék kihagyni egy hónapot. Úgy beszéltük, hogy ha megjön akkor odaszólok időpontért és akkor menzi alatt csinálnak egy UH-t, hogy rendben vannak e a petefészkek, nem maradt e benne valami tüszőcske, mert az állítólag nem jó. Ha minden oké, kezdem megint és remélem két hét múlva próbálkozhatunk újra. Ti megint mentek? Neked mit mondott a doki, hogy miért nem sikerülhetett? Én erre a kérdésemre nem kaptam választ, bár ezt nem is lehet megválaszolni szerintem. Hanyadik napra jött meg a menzid? Remélem most mihamarabb jön nekem is. :)

Timejka: Nem tudok okosat mondani. De végül is elmúlt? Vagy azóta is van?

Kép
babicsek
 
 


Lányok!

Azt tűnt fel a Linácska által készített táblázatban, hogy május közepe óta, senki nem lett babás! Több mint 5 hónapig, senki nem lett terhes, ennyi nőből! Számomra ez hihetetlen! Vajon mitől lehet ez? Engem ez elképeszt!

Babicsek!
Jó, hogy rögtön mész újra! Nagyon rossz mindig kivárni egy hónapot!
Nem elkeseredni, hanem újra bízni, bízni, bízni!

rodina74
 
 


Rodi!

Mindez nem baj, mert mi majd egyszerre babásodunk. Az előző transzprtnál is úgy volt, hogy sokáig semmi, azután meg 1 hónapon belül vagy 5-en lettek terhesek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejka!

Nyálkahártyádat nem sérthettétek fel? A cicka biztosan nem okoz ilyent.

Bumi!

Ez a nő már nagyon sok embernek csinált gyereket, remélem, én leszek a következő.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati, Babi!

A gólyák mennek hozzátok, remélem pontos címet adtam meg. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

NA, akkor most kezdődik az a hónap, amikor mindenki babás lesz! Punktum! :lol:

Ja, és remélem megtaláltad az embered! (A természetgyógyászra gondolok!)

rodina74
 
 


Babicsek,
nekem a duphaston és utro abbahagyása után (csütörtökön még bevettem) és hétfőn jött meg - tehát a 4. napon. De a múltkor már 3. nap délután megjött...
Szuper, hogy újra mentek, hajrá!!!!

Bifky,
nem írtad, hányadik napon vagy!!!

Rodi,
de jó, hogy holnap mész utoljára!!!!!!! Jól dolgozd ki magad, hozz el minden személyes cuccot, aztán irány a pihi és a babásodás!!!

remélem én is hogy most aztán már megindul a babásodás!!!! Bencével is október végén fogantam és nov 11-én teszteltem életemben először pozitívat, remélem most egy pár nappal előbb, de ismétlődik a dolog :P :P

Bumi,
hogy vagy??? A sikertelenség okozta semmilyen érzés engem is utolért, pedig nem hittem benne :shock:
Cisztád elhagyott már??

Timejka,
ehhez sajnos nem értek, nekem ilyen még nem volt.

Lányok,
ti LIncsáka tábláját fel tudjátok nagyítani??? Én alig látom sajnos..

Beze,
hogy vagytok? Lexi fogacskái? Most melyikek jönnek???
Vendég
 


Sziasxztok!

Gyors bekukk:Vagy a Kaáliban néztek el valamit nagyon, vagy hatnak a cseppek, meg a talpmasszázs: jobb oldali ováriumban 19 mmes cystikus és 24 mmes szolid terime. Azaz a cysta zsugorodott kevesebb, mint a fele a múltkorinak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Na, ez végre egy jó hír! És mikor várható nálatok a következő beavatkozás?

rodina74
 
 


Fel a fejjel lányok. Tudom, hogy mit éreztek, de minden jóra fordul. Mi mindig azt mondtuk a családnak, hogy dolgozunk a babán, de mire sikerült azért már a nagyiék is sejtették, hogy nem ment minden gördülékenyen. Mondjuk ők a kezelésekről nem tudnak semmit.

rodina: Gratula a pozitív LH-teszthez.



vicky79
 
 


Csajok!

Örülök, hogy lassan estére mindenki ide ér.

Jó lenne felpörögnünk, mert eddig sokat keseregtünk. De mostantól indul életünk legszebb része. Addig is mehet a pletyi!!!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bumi!

Örülök a múló cisztáknak!!! :wink:

Nati!
Én ma a 29. vagy 30. napon vagyok. 32. napon szokott megjönni, de most kitolódik 35 napra is szerintem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!

Én melyik "öreg" hölgy vagyok a képen? :lol: :wink:

rodina74
 
 


Jó reggelt!

Rodi: Szorítok! Majd mesélj mi volt!

Bikfy: Köszi hogy küldöd a gólyát. Még nem ért ide! :) De remélem tényleg jó a cím. :D

Nati: akkor ezek szerint ti is mentek újra?

Ranita: És veletek mi újság?

Kép
babicsek
 
 


bikfy: Remélem a gólyáid először nem Afrikába mennek. :lol: És utána jönnek vissza ide. Hanem útközben megállnak itt pihenni. :lol:

Kép
babicsek
 
 


Jó reggelt!

Rodi, választhatsz. :lol: Sok szerencsét mára!!!

Babi!
Sajna már elmentek Afrikába, de megígérték, hogy tavaszra feltankolnak pici csomagokkal és rengeteget potyogtatnak. :lol: Addig simán kibírjuk... :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Egyelőre várunk 1-2 ciklust, hogy mi történik a cisztámmal. Addig max spontán próbálkozunk.

Bikfy!
Lehet így fogunk majd ülni a net előtt 40 év múlva. :D


Timejka!
Tuti hámsérülés okozta a vérzést.

Többiek pusz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi a véleményeket, segítségeket. Annyira nem voltunk hevesek apával. érdekesen fáj a hasam egy kicsit, mint amikor megjön. A t....m ki van már.

Bumi
Remélem teljesen eltűnnek most már a ciszták. Szurkolok!

Rodi
Az lh teszt papírjára az van írva, hogyha gyengébb a kontollcsyk (vagy a tesztcsyk? mindegy) akkor negatív. Ha egyforma erős a két csík akkor pozitiv. És a hőm az szar.

Bikfy
Lehet, hogy most pár hónapot késni fog neked :lol:

timejka
 
 


Timejkám!

Csak és kizárólag akkor, ha nagyon erősen dolgozik a szentlélek, mert ebben a hónapban összesen 1x tudtunk együtt lenni apival, a hülye gomba miatt. ami egyébként a Canesten ellenére még mindig megvan. -Valakinek valami ötlete?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Tuti gomba?Mert ha valami baci, akkor a Canesten sz@rt se ér.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
nagyon örülök, hogy ciszták odébbáltak vagy legalább is úton vannak!!! Lehet, hogy használ a szer??!!! Szuper!!

Bikfy,
gombára nem tudok semmit sajnos... gynevacot próbáltátok már? ha jól emlékszem a múlt hónapban is volt gombád, nem? Iszonyat lehet, de csoda, hgoy így megőrzöd a jó kedved és humorod!!! Profi vagy!!!!
Örülnék neki, ha elkezdenéd a zebrásodást!!! Végül is jókor voltatok együtt és egy együttlét is elég a sikerhez!!!

Rodi,
most indul a gépezet!!!! dRukk-drukk-drukk, gyere majd hogy mi volt!!!

tobbiktől bocsi, de nagyon hasogat a fejem..
Vendég
 


Bikfy
A koleganőm múltkor egy hónapban egyszer bújt össze a párjával és terhes lett, amit elvetetett. Szóval lehet, hogy ez az egy a nyerő.

Elkezdhetem ma inni a palástfű teát?

Tegnap este vírusos lett az otthoni gépünk, így nem tudok jönni ma már valószínű, de azért megpróbálom.

Tnati
Hess fejfájás

A Bikfy egy csodacsaj :lol:

timejka
 
 


Timejka!
ne kezd el, amíg fel nem megy a hőd.


Nasti!
Tuti ez a front visel meg. Jobbulást!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


És a cickát akkor most meddig igyam? Már nem tudom mit csináljak.

timejka
 
 


Timejka!
Hagy abba a cickát, és várj 1-2 napot. Ha stabilan fenn lesz a hőd, akkor kezd el a palástot.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tegnap meg tegnapelőtt nagyon fájt a hasam, olyan pé-sen. Akkor most nem iszok cickát. Köszi bumika! Látod már mióta várok a babára és még mindig tök hülye vagyok ezekhez.

timejka
 
 


rodina: Mizu? Megvolt? voltál eszembe 11-kor. Most pihenj sokat.

Kép
babicsek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: