Új privát üzeneted érkezett!

Rana, azt írtad eléggé át vagy repedve. Ezt nem értettem. :roll: Azt hittem a császársebről beszélsz.

Nálunk úgy megy az alvás, hogy fél 9-9 fürcsi, aztán evés, alvás. Van, hogy már fél 7-ig is kibírja a kiscsaj evés nélkül, de ilyen csak párszor fordult elő. Inkább az a jellemző, hogy 3-4 körül ébred, akkor eszik újra, és visszaalszik 7-ig. Utána már nincs alvás. 10 körül elálmosodik, akkor cicizik egyet és alszik egy félórácskát az ölemben. Utána megint játék. 11-12 körül próbálkozunk a gyümölccsel. Egyenlőre nem sokat eszik, de azért kanalazgatunk. :lol: A lényeg, hogy nem köpi ki lendületből. :wink:
Többiek babáznak, sztem ezért jönnek ritkán, mint mi is. :wink:

Bumi, akkor most feloldották a petevezetődet is? Vagy az már veszett fejsze? Jobbulást a műtét után. Gondolom nem volt kellemes utána.

skrisz72
 
 


Laptetőt átadom a soron következő akciózónak!

skrisz72
 
 


Hajnoca
Az optimizmusom az elso 2alkalommal sem jott be :roll: Szerintem nem az tesz a latba...(tudod ki miben hisz) :roll:
Viragrol majd lesz foto csak a gepen van meg...az az utasitas van mellecsatolva 3jegkocka 1heten 1szer :shock: erdekes remelem nem fog kihalni mert szep 8)

Bumi
Basszus :roll: viszon az uccsoelotti mondat jol hangzik.....rendbe lettel mostmar teve nogyogyaszatilag :wink: En remenykedem akkor mostmar nalatok is jon a baba.Mielobbi felepulest :!:

Skrisz
Laptetot atvetem 8)

Fuuu mi volt meg a masik oldalon :oops: koran van meg :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Krisz, ja neeeeeem, az átrepedtet átvitt értelemben mondtam, magamra... Tudod, az idegeim, meg minden... :roll: :lol: A császársebem jól van. Apropó, mikor kell kifehérednie? Még világosbordó. :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana, nem tudom. Az enyém is még mindig bordó.

skrisz72
 
 


császárseb: nekem még 27 hónap után sem fehéredett ki teljesen, a két széle alig látszik, a közepén halvány rózsaszín ...
Türelem lányok! :)
Vendég
 


Sziasztok!



Bumika: jobbulást, gyors felépülést és hipp-hopp teherbeesést kívánok! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bumi, meglásd, most már minden rendben lesz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bumi!!

Pihenj sokat, és hamar gyógyulj fel a műtétből. Sajnálom,hogy ezek derültek ki, de legalább rendben vagy. Jöhet a baba! :)

Puszi
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Bumi

Gyors felépülést kívánok neked, s sajnálom,hogy rosszabb volt, mint amire számítottál. Most már azért rendben vagy, s jöhet a babóca! :wink:

Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Skrisz, látom megtaláltátok a kedvesebb gyümölcsöt! Gratulálok a barack projecthez! :wink: :lol: :lol:
"Feláll" a kis drága.... ? Így lesz Eszterláncból Esztertánc.... aranyos lehet a kis egyfogú :D

Bridget, húúúú nem lehetett egyszerű utatok! :shock: Nagyon sokat gondoltam Rád. Szerda éjjel álltam az ablak előtt, néztem ahogy odakint szakadt a hó, fújt a szél....... csak az járt az eszemben, hogy jó, szeretek repülni.... na, de ilyen időben landolni..... :shock: Inkább nem. :oops:
Remélem, hogy minden rendben van! A mai kezdéshez (meg persze utána is mindenhez) ezer millió drukk Neked! Párod meddig marad?

Puszedli, :D :D :wink: Örülök, hogy jól sikerült a szülinapozás! Ahogy látom a csajos hétvége is!
A stimut így már értem. A holnapi konzihoz drukk, drukk, drukk! :wink:

Hajnoca, köszi! :D
Gratulálok, nagyon ügyes vagy! Most már lehet egy kicsit lazítani! Hány féléved van még hátra? Én azt hittem, hogy már az idén végzel. :roll:
Én is gondolkodtam 2. diplomán..... de sem időm, sem pénzem, sem energiám nem volna rá. Az utóbbikat évek óta lombikra "költöm"... :(

Bumi, sajnálom, hogy így alakult! :( Mielőbbi regenerálódást!

Rana, édesek a csajok! :D A "repedést" én is nagyon benéztem! :oops:

Szezso, kedves vagy! Köszönöm! :D Bendi nagyon aranyos!

Kobzoszsu, szerdai konzihoz ++++++ Kíváncsi vagyok, milyen hírekkel jössz.

Zsuzsinka, ez (nagyrészt) a Te döntésed. Annyit kérj vissza, amennyit Te jónak és bevállalhatónak látsz. :wink: Van akinek egy tapad meg, de többfelé osztódik... van akinek meg berakhatnak 3-4 embriót is, mégsem jön létre terhesség. Ez nagyon kiszámíthatatlan.

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Én is megjártam ma a BMC-t. Hát, nem volt egy nagy élmény.... Ma van a fogigátló 20. napja, uh-ra mentem. Nyálkahártya oké, tüszők mérete egy kivételével (az 11-12 mm, az elvárt 7-8 mm helyett) jó. Fogigátló tovább még egy hétig, hétfőn újabb kontroll. Ha a kis renitens tüsző nem húzódik vissza, akkor leszívják.... ha jó lesz, akkor meg kezdjük a stimut.

Eddig rendben is volna. Amin viszont fennakadtam: mindkét oldalt 4-4 tüszőm van. :shock: Január 11-én 10-9 tüsző volt, 22-én 5-5..... most meg összesen nyolcat számolt a doki.
Mielőtt vki nem értené, én nem elégedetlenkednék, ha máskor is így lett volna. Korábban 8-8, 9-9, a 4. lombiknál meg 10-10 tüszővel kezdtünk, amiből kb. 10-12 fejlődött szépen, és 7 leszívott petesejtem lett. Hááát, ehhez képest ez a 8 most nagyon kevéske :( Mondtam is a dokimnak.... erre mi volt a válasz?! Nem rossz, de nagyon messze van a jótól. :?

Fél éve már, hogy nem sikerül elkezdenünk az 5. lombikot... korábban sosem volt ez. Kezdés így nem tudom mikor lesz, ez elég bizonytalan szitu. Felelőtlenül nem akarom felhasználni az 5. támogatott lehetőséget.
Hétfőre kértem a dokim magánrendelésébe időpontot, átbeszéljük a dolgokat, és majd kiderül, hogyan tovább. Hátha előkerül a többi tüsző.... :wink:

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Anett, nem baj ám, ha nincs túl sok tüszi, csak ami van, jó legyen a minősége. Nekem hiába volt a lombikoknál sok tüszőm..Drukk és nyugalom!!

Puszi: várunk doki után!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok,

Bumi, örülök, hogy túl vagy a beavatkozáson, gyors felépülést neked mindenhogyan!

Bridget, ezek szerint itthon vagytok?

Anett :? Bár én ezt most nem annyira értem, nekem a doki a fogigátló alatt azt nézte, hogy ne legyenek tüszőim növekvőben, nyugi legyen a petefészekben...
Babához csatlakozva, tényleg nem a mennyiség számít.

Rólam: megkaptam a terheléses cukor és inzulin eredményeket :D jó lett, soha még ilyen nem volt, 52,88 a terheléses inzulinom, eddig mindig 100 körül volt.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle, akkor "küzdjetek" apával!!!!

Anett, egy baromi jó petesejt elég! :wink:

skrisz72
 
 


Alle
Igen itthon vgyok 8) Te amugy melyik varosban lax? :idea: Orrulok a jo eredmenyeidnek :D Akkor most ez jelent esetleg valami folytatast? 8)

Anett
Jaj szerdan nem jottunk haza mert toroltek a jaratokat :evil: hoooovihar miatt :roll: igy csutin jottunk penteken erkeztunk 8) Ngyon szepen koszonom a drukkokat 8)
Veled kapcsiban nem ertem en sem ezt a tuszos dolgot :oops: miert nezik ha fogigatlozol :shock: es miert van tuszo :shock: Tuszokkel kapcsiban jol mondjak a lanyok hiaba van sok tuszo ha ures vgy rossz minoseguek vgy nem sok a hasznalhato :roll: inkabb kevesebb de jobb minoegu mint tobb de rosszabb.Amugy most 10 vgy 8 nem oooriasi kulombseg nyugiiiii :wink: Doki nem is mondott semmit kezdes ugyben :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Anett: fel a fejjel! Előőőőőre nézünk, ok?


Alle: itt is jippppiijjjjjééééé!




Nálam minden rendben találtatott odabent, köv. mensikor kezdünk, új protokollal, antagonista lesz ezúttal! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
Az nekem tetszett 8) Sok szerencset :!: Mikorra varhato a kezdes? :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok,
Bridget, Bicskén lakunk, Bp mellett 40 km-re. Folytatás? Egyelőre nem, majd májusban. Addig diéta, mozogni is kellene megint :)
Mikor kezditek a lombikot?

Puszi, örülök, hogy minden OK. Antagonista meg remélem, beválik. Vannak itt, akiknek duplán bejött :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Anett, ne izgulj, nekem csak 7 volt, ebből 6-nak volt magja, és 5 kezdett osztódni, 2-2-t kaptam vissza, a 3. a fagyasztást nem élte túl. Szóval ebből még nagyon sok babád születhet :wink: .

Császárseb: nekem ugyan nem császárom volt, de 2007. november végén volt az endo műtétem, egy 27 cm-es vágással. A 2008. áprilisi beültetésből lettem várandós, a sebem végig nem fájt a pocakosság alatt, de azért biztosan nem tett jót a gyógyulásának. Végig dudoros, és élénkpiros volt. Szülés után gyors javulásnak indult, de még most is csak a két szélét mondanám halvány rózsaszínnek, a többi még mindig elég sötét bordós barnás (a dudorok azóta teljesen elmúltak). Szóval szerintem még kitartás. Ha jól számolom, én is 27 hónappal vagyok a műtét után, és még mindig távol van a kifehéredéstől.

Mindenkinek mennek a drukkok, pocaksimik, gyógypuszik!

Alle, milyen kicsi a világ, képzeld, én is Bicskén nőttem fel. Azóta már sajnos megszűntek a szálak, csak a szüleim kötnek oda.

Kép
petne
 
 


Alle
Bicske az kozel van,akott ott barinom a sulibol(kereskedelmi ahova jartam) 8) bar en meg nem jartam arra :roll: Na majus?Az sincs olyan messze sooot...na orulok,hogy vegre te is haladsz annal rosszabb nincs mikor varakozoban van az ember :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Drukkok mennek csajok!

Puszikám, antagonista protokoll az jóóóóó!

skrisz72
 
 


Bri: jövő 7en! :wink:


Köszi Lányok, remélem nekem is bejön! Szimplán vagy duplán, de szép is lenne! :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszikám, én szimplát kívánok neked! Hidd el, elsőre bőven elég egy picurka. :D

skrisz72
 
 


En is koszonom csajok 8)

Skrisz
Azt almodtam,hogy bnetezek es csinaltal egy csucsszuper tablicskut :shock: :oops: 8) :lol: Na nem mintha a mostani nem lenne jo de az olyan mas volt...de nem is ez a lenyeg csak hogy veled ilyet almodtam :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


rana33 írta: A császársebem jól van. Apropó, mikor kell kifehérednie? Még világosbordó. :roll:


Ranacicamami,
még nekem is rózsaszínes egy kicsit. Pedig nekem már lassan 3 éve! volt.
Az évek múltával észre sem fogod venni. :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Anett,
még 1,5 évem van belőle.

Pötik: én ano meddő voltam immunilag. (volttal nem jutottak fel)
Igaz az, hogy lég egy is!Lásd Bót. Csodababa.!
De úgy anúgy a többieké is!


Bri,
értem én csak valahogy lelket szerettem volna önteni beléd. :)
Tudom, hogy erős csaj vagy ... és szeretnék mindenhogy melletted állni!
Nem tudok jobbat írni, mint tiszta szívemből kívánom, hogy végre sikerüljön. ... nagyon jó helyre érkezne hozzátok!
Persze a többiekhez is, de ez most CSAK neked szól!

Meddig lesztek itthon?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bri, és mi volt a táblában a nevednél? :wink:

skrisz72
 
 


Hajnoca
Koszonom ez ari toled!!! :oops: :oops: :oops: Apacska kedden repult vissza en meg marcius vegen megyek japoba ott talalkozunk apacskaval es onnan egyutt megyunk visszanyujorkba legalabbis ez a terv 8) Majd skype-on jol elkapjuk egymast irj ha latsz nyugodtan! :wink:

Skrisz
Azt nem lattam cssk valami uj lanyt irtal be es a jelzes olyan volt,mint a babas es nembabas egymasra rakva... :oops: erdekez volt...de az en nevem nem lattam konkretan :? van most amugy kismamink? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


SOS
Ha valaki olvas irjon mar par sort mert bevgyok tojva :?
Szal ma vgyok az 6.cn-en ma lenne a 4.szuris nap de van egy kis barnazasom :oops: lehet ez meg a menzibol maradt vissza nem tudom mert 3napja fexem kuralom a nathamat...ma meg reggel megindultam vv-re es egy olyan 200-ft-osnyi barna volt :roll:

Most ilyenkor mi van????? :roll: Remelem nem fog megint megjonni :roll: Elore is koszonom a valaszokat :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ígérem, megtalállak! :D

Szerintem te a saját nevedet 'láttad" csak a babás mezőnyben! :lol:
Hogy hogy Japóba? Mentek anyósékat meglátogatni?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


[quote="rana33"]Sziasztok! Üdv az újaknak, és a régieknek is!! :)
Én sem írtam ide jó régen már (és a jó ég tudja, mi mindent nem csináltam már nagyon régóta! :roll: ) :oops: :oops:

Köszönöm a hiányolást is. Most is csak képet hoztam, mert most eléggé át vagyok repedve, és nem panaszkodni jöttem!!
Néha bekukkantok ám, hogy hátha látok új babás vonalzókat!!! :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana, mit zsonglőrködsz? Ezt már megkaptuk egyszer. :wink:

Bri, fogalmam sincs mi van. Sztem nem fog megjönni. Hátha valaki nálam okosabb is olvassa... :roll: Babaimádó biztos tudna segíteni, vagy Puszedli. Írjál nekik privit.

skrisz72
 
 


Hajnoca
Apacska szeretne menni egy hetre japoba na nem csaladlatogatasra...haverokhoz meg gondolom hianyzik az otthon is neki :lol: es igy en is megyek de akkor nem megyek vissza ny-ba es onnan menni hanem addig itthon leszek es en innen megyek igy egyszerubb :roll:

Skrisz
Kozben mar vereztem is es felhivtam a dokit azt mondta ne ilyedjek meg mert fogigatlo szedese utan ez normalis :roll: De azert koszi...bezzeg a regi idokben milyen jo volt jottel kerdeztel mindenki irt valami okosat...most meg :roll: sajnalom,hogy ez lett ebbol a jo kis topikbol :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri, sajnos elkerülhetetlen a lemorzsolódás. Sok időt elvesznek a picurkák, és mellettük ott a háztartás is. Az ember csak akkor tud gép elé ülni, ha alszik a gyerek, vagy épp nyugodtan játszik egyedül. Én mondjuk egész nap gép előtt ülök, mert ugye melózom rajta. Úgy is néz ki a ház... :?

skrisz72
 
 


Nem is azert irtam...csak emlekeztem alig vartam vegre en is ide tartozhassak...ide irhassak...aztan pikk pakk kifogyott a topik :roll: Pedig olyan jo kis csapat volt...hianyzik na azert irom ertem en mirol beszelsz...en sem tudok annyit jonni pedig meg gyerek sincs :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem voltam :oops: :roll:

Sajnos januárban megküzdöttem egy csúnya orrmelléküreg-gyulladással, 3 antibiotikum kúra kellett, hogy visszamehessek dolgozni, majd egy hirtelen jött Isteni szikrának köszönhetően február elsején hívtam Tapolcát, hogy 30-án megjött, s kezdenénk a fagyis transzfert.. Volt 2 db babócánk még 2007ből, ők nem ébredtek fel, s a tavalyi novemberi 9 babóból 1 ébredt fel, s osztódott.
Őt asszisztált hatching eljárással kiegészítve február 18-án 11:50kor visszakaptam :roll:
Azóta apuka csak feküdni hagy, max 1-2 órákat enged fent lenni :oops: Március 1-jén kell menjünk tesztelni, akkor minden kiderül.
Tüneteket nem keresek, próbálom betartani a lombikos 10 parancsolatot :roll:

Ohh, és január 31-én este keresztanya lettem :D

Mindenkinek puszika, babóképek csodásak! Kismamiknak pocaksimi!

Majd még jelentkezek :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis* millió drukk!!!!!!Ez aztán a jó hír!

Puszi, nagyon-nagyon drukkolok!!!!

Kép
kata05
 
 


Kis*, drukkolok ezerrel! Sikerülnie kell!!!! :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

JaVULGATOK, DE MÉG SOKAT FEKSZEM, ÍGY meg nehéz gépelni.
Sebekről: tényleg jó sok idő, míg kifehéredik. Sajnos van benne tapasztalatom, igaz eddig a térdemen, mert mindkettőt műtötték, így mindkettőn van 1-1 kb. 10 cmes és 1-1 kb 3 cmes sebhely. Előbb bordós volt,majd lilás és csak sokkal később fehér. Nyáron persze nem barnul le és akkor virít a térdemről. Kivi leszek a mostani sebem a hasamon (ami olyan, mint egy császárseb, csak sajnos nem az) hogy fog alakulni.

Bri, Puszi, Kis-*!
Megy a drukk!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Helló!


Bumi: remélem hamar bebabásodsz, igazán megérdemelnéd!




Kis*: hűűűűűűdejóóóó! Akkor mennek a drukkjaim Neked ezerrel!






Én holnaptól szúrok, 2 hét múlva lesz punkció kb. :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Csak azért jöttem, hogy mindenkinek babásodást kívánjak, aki most kezdi a programot. Mennek ezerrel a drukkok.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Köszönöm a szurkokat, remélem hatnak erre az Egyszemkére :oops: A beülti után viccelődtünk apával, hogy olyan rossz lesz majd mint 11 másik.. :lol:
Ő volna a mi Egy szem reményünk :roll:
Kép

/Így scannelés után látszik, hogy zebracsíkos a papír :lol:, remélem nem ok nélkül lett olyan../


Puszi: tüszőnövesztő drukkok! :D

Bumi: nekem olyan laparotómiás a császársebem, kellett neki egy év, mire ki elkezdett kifehéredni, még most is akadnak benne rózsaszínesebb részek.. Pihenj sokat, most az a fontos, hogy talpra állj! :D

Puszi Mindenkinek!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


KIscsillag++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bumi, gyógyulgass.

Kis-csillag,
jó kis kezdet ez a keresztmamizás. :lol:

paRanamami,
még mindig olyan parás vagy?
:D

Skrisz,
ez nálunk is így van. Pedig nekem Bó már lassan 3! éves, de van olyan kupi, mintha kisebb lenne.
Régen legalább elrámolt maga után, de most már sokadik könyörgésre csak.
... és ugye a fősuli miatt egy hétvégi napom kiesik. hiába vagyok itthon gyerek mellett ideig - óráig (inkább percekig) van rend és tisztaság.
Amikor meg alszik akkor inkább a magam dolgával szeretek foglalkozni.

Bri, remélem már minden okés veled.
Jó lesz majd egy kicsit hazamenni Japán honba.
Géped mikor lesz jó?
Már várom a beszámolókat. Nagyon.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca
Gepem hat mar fogjuk ra jo...azaz nem jo mert meg nincs kicserelve de hasznalom 8) beszamolok majd szerintem a hetvegen mar lesz idom :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kis* ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Kis*, tesztelni fogsz?+++++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Skrisz: igen - holnap reggel, apuka vette, viszont 25-ös, hát majd kiderül. Tegnap este is és ma is különös dolog történt, a tisztaságin semmi nincs, de egy-két alkalommal a papíron törléskor nagyon nagyon minimális barnásnak tűnő valami foglal helyet.. :roll: Haspuffadás még mindig megvan minden nap, de ez a progi miatt is lehet, cickók nem borzalmasan, inkább csak fogásra fájdogálnak - szóval nem vészes..
Rágom a körmei, most megyek, lekötöm magam, hogy ne görcsöljek a dolgon, legkésőbb hétfőn úgyis kiderül, azért büszke vagyok magamra, hogy eddig kibírtam tesztelés nélkül, hátha szerencsét hoz :)

Szép hétvégét mindenkinek!
Holnap jövök hogy mi az itthoni teszt eredménye :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*: nagggggyon drukkolok és várlak reggel! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: