Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Anyum hála istennek jól van ma már 2szer voltam nála de nem sokára megen megyek holnap meg már jöhet is haza de nem is bánom elég volt ennyi a tesomból meg az apámból. :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Babicsek és Nati nem feladni a remény hal meg utoljára

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius, ez jó hír, örülök nagyon. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Lányok, a laptetűmet felajánlom a közeljövőben tesztelőknek!

Twist!
Tegnap voltunk kint a Lyon DVSC meccsen! Nagyon jó volt!
Gyógyulgatsz már? A torkod, hogy van!

Vius!
Örülök, hogy a családban minden rendben!

Kismamák!
Tessék bízni, hogy beköltözött a pocakba az albérlő! :lol:

rodina74
 
 


Látom tegnap mindenki eltűnt! Én is elájultam már nyolc óra után a tv előtt. Csak annyi erőm volt, hogy átkusszak a hálóba!

Holnap már lesznek tesztelőink! Hurrá-hurrá! Már alig várom a jó híreket!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Már én is alig bírom kivárni a holnapot. Szorítok ezerrel.


Estére mindig nagyon elfáradok, még olvasni sincs erőm. Azért mindenkit puszilok, most megint rohanok tovább.

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok,
oké, oké, értem a célzást, azt hiszem rám gondoltatok teszt ügyileg.... hát, bevallom, én lelkiekben már a következő (és egyenlőre az utolsó) inszemre készülök.
Tegnap már teszteltem egy teljesen negatívat, és mivel azóta a semmi jelem sincs, tuti holnap is negatív lesz, úgyhogy reggel már nem veszem be a bogyókat sem... Bízom abba, hogy most csak merionalt kapok és több tüszőm lesz, hátha nagyobb eséllyel indulok... no meg hátha hat már a gynevac :P

Rodi,
Apa nem adatta be magának, nem kéred a megmaradt gynevacot? Tudod, csak decemberig jó...
Drukkolok neked holnapra nagyon, hogy gyönyörű tüszőid legyenek!!!!!

Bikfy,
sajnálom gombit, de nekem azonnal a canesten után fogant Bence :P . De ha nem voltatok együtt, akkor gondolom, túl sok esély nincs :cry:

Babicsek,
sajnos imserem a feladós érzést... de azért neked még van időd, hisz csak hétfőn lesz két hét. Addig még bőven erősödhet az lh is, én is hallottam már erről a módszerről!!!

Ranita,
S te hogy vagy????? drukk, hogy legalább te POZITIV légy közülünk!!!!!!

Vius,
jobbulást Anyukádnak, Te meg vigyázz magadra!!!

Twist,
pihi, pihi, pihi!!! A gyerekszoba már elkészült, igaz :oops: ?

Beze,
sajnálom a szopit!!! Teljesen elapadt vagy Lexi nem kéri már??? Én sokáig ettem a More MIlk kapszulát, nekem attól lett csak több tejcsim.
Oh, Istenem, hogy Te is mit élhettél át a vetélések alkalmával!!!! Nem lehetett könnyű elhinni Lexinél, hogy minden rendben lesz.. Örülök, hogy azonban igy alakult!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nati, ne add fel még kérlek! Holnap lehet még pozitív teszted! Annyira drukkolok, hogy el sem tudom mondani!
A szopit sikerült visszahoznom, egy időre, de mér nincs valami sok. 1 éves koráig szerettem volna Lexit szoptatni, hát addig tuti nem fog menni, de amíg van, kap tejcsit.
Őszintén? A 3-nál teljesen összeomlottam, hetekig tartott, mire összekapartam magam. Aranyos vagy, köszönöm szépen.

Bocsánat a hülye kérdésért, de mire jó a gynevac? :oops:

Rodi, örülök, hogy jobb a kedved! :D

Babicsek, hogy vagy?

Vius, hogy érzed magad?

Bikfy, időnként azért pihenj is!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megvagyok.

Nati!

Képzeld, kicsúszott a peteérésem, kedden annyira fájt a bal petefészkem, hogy már kiegyenesedni sem tudtam. És aznap együtt voltunk. Szerdára elmúlott a feszítő hasfájásom, úgyhogy éppen jó időben sikerült együtt lenni. De nem reménykedem. Ahogy a Jóisten akarja.
:wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

tnati: Nagyon izgulok. Már annyira kiváncsi vagyok. Ne add fel tényleg még. Lehet hogy még nem termelődött annyi HCG amit kimutat a teszt. A vérvétel sokkal pontosabb és kisebb mennyiséget is megállapít. Úgyhogy csak optimistán indulj el reggel. Jaj nagyon nagyon szorííííítok!!!!! Az lesz az első hogy ha holnap hazaérek, hogy megnézem mit írtál. Majd gyere gyorsan és számolj be mi volt!

bikfy: Remélem akkor zajlanak bent az események és sikerült elcsípni a kiskatonáknak a célpontot!

Nekem ma van a 23. napom. A jósló LH-m nem erősödik, hogy a fene vinné el. A férjem ma reggel már azt mondta, hogy kezd már elege lenni az egészből. Ő úgy gondolja a tények ismeretében is, hogy ez az egész felesleges pénzkidobás (nem hántorgatja ezt fel), de szerinte többször kellene együtt lenni és az segítene. Hát én ebben nem hiszek.

twist: Te hogy vagy? Gyógyulgatsz már?

Holnap jövök! Addig is szép álmokat nektek! És holnap már péntek van!!!!!!

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!

Az én férjem dettó ugyanezt mondta. Hajszálra. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok

Ma letépkedtük a tesommal a teraszról a lila akácot 2-este 7 ig csináltuk jól elfáradtam meg persze főztem külön anyunak meg külön nekünk. ugy néz ki meg is fáztam de rendesen.Most holnap pihi

MEgyek fürdeni

Jó éjt majd jövök

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Nagyon várom a mai pozitív teszteket!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Még indulás előtt gyorsan feljöttem, hogy örülhessek a pozitív teszteknek! Hajrá, hajrá lányok! A teszteléshez mindenkinek szurkolok!

rodina74
 
 


Jó reggelt!!!

Teljesen negatív :cry: . De sebaj,m ajd a következő hónap :P :P

megyek takarítok, este vendégek jönnek!!!

puiszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok, nem sikerült :cry:
A doki azt mondta, hogy nagy esély van rá, hogy a megmaradt petevezetőm sem működik rendesen :cry: . Így ő a lombikot javasolja. Most kb úgy érzem magam, mint akit fejbe vágtak és bőgni tudnék. De nem fogok, azzal tényleg nem leszek előbbre.
Szóval ha megjön, akkor uh. Ha a sárgatest eltűnt, akkor 3. naptól szuri, aztán leszívás és ET.
Úgyhogy ez van, nem vagyok elragadtatva, nagyon félek az egésztől :cry: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Őszintén sajnálom! Pedig nagyon drukkoltam nektek!
Nem is tudok mit mondani! :cry:
Annyira együttérzek veletek! :cry:

rodina74
 
 


Ranita,
de hogy hogy ilyen hamar kiderült nálad???? Nem hétfőn lesz két hete, hogy volt az inszem???
Vendég
 


Sziasztok!

Jaj lányok annyira sajnálom! :( Hogy a ......... :!: Mi lehet az oka hogy nem sikerült?
Érzem hétfőn én is csatlakozok hozzátok. Ne nézzetek hülyének de már az is megfordult a fejembe, hogy mivan, ha nem is juttatták be a spermiumokat nekem. Végül is az üzlet az üzlet. De már tényleg nemtudok mire gondolni.

Ma sem erősödött az LH-m. Volt egy nagyon halványka vonal, ami délutánra kámforrá is vált. Úgyhogy ez van.

Ranita: Azért örüljél, mert a lombik az szerintem bitzosabb. Az mennyibe fog kerülni?

Egyébként egymás utáni hónapokban is lehet inszemizni?

Kép
babicsek
 
 


Én nemfogok tudni menni reggel vérvételre, csak olyan 1-2 óra felé. Szerintetek nem gáz? Megcsinálják akkkor is? Nem tudok a munkahelyről eljönni.

Kép
babicsek
 
 


babicsek!

Hétfőig még bízzál benne! Én még azért drukkolok!

Nem kérdezted meg az intézetet, hogy meddig lehet menni, és lesz-e még aznap eredmény?

rodina74
 
 


Rani, Nati!

Sajnálom, de talpraálltok és a legközelebbi biztosan sikerülni fog.

Ranikám, neked miért is vették ki a petevezetődet? Már nem emlékszem teljesen.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Babicsek,
te azért még nehogy feladd, nálad még bármi lehet. Inszemezni lehet minden hónapban, bár lehet, hogy ez is intézet függő.
A lombik olyan 70-100 ezer forint között lesz, azt mondta a doki. Gondolom attól is függ, hogy miből mennyit kell kapnom :roll: .

Nati,
igen, hétfői napon volt az inszem, de Tapolcán így szokták. Ez már amúgy is a 12. nap volt, úgyhogy kimutatta volna :cry:
Neked ez hányadik inszem volt? És miért kell inszemezni?

Bikfy,
méhenkívüli terhesség :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
És nekem nagy félelmem volt, hogy ez mégegyszer is megismétlődhet. Belül különben én is azt érzem és éreztem, hogy ezzel a petevezetővel sincs minden rendben, hiába mondták, hogy ez jó. A balra is azt mondták, aztán mi lett a vége..... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Babicsek! Nati! Ranita!
Nagyon sajnálom!


Többieknek: Puszi!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok! Sajnálom a rossz eredményeket:(
Bumi, te hogy vagy? Cisztád múlik?
Rodina nagy drukk neked, olvastam, hogy sok szép tüsződ lett és most teljes erővel érlelni kell őket. Kitartás!!!!

Én még köhögök. Próbálgatom a homeós cuccot, hátha segít. Ha igen, akkor rástartolok a homeós dolgokra, mert mindig is érdekelt a gyógyszerek nélküli gyógyulás:O)
Vendég
 


Megcsináltam a táblát, légyszi írjatok, ha valami nem jó.
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linácska: hogy te milyen ügyes vagy!
Látom én nem küldtem az adataimat.
Szóval 33 éves Borsod, Kaáli, első inszem :)

Twist: jobbulást! Kép

Kép
babicsek
 
 


Linácska!

NAgyon szépen köszönjük a táblázatot!
Olyan jó látni, hogy felül többen vannak, mint a lenti részben!
Remélem egyszer a táblázat alsó része meg is szűnik! :lol:

rodina74
 
 


sziasztok,
tudnátok nekem segíteni??? Ak pesti és volt ECHOVIST-es vizsgálata melyik patikában váltotta ki a kontrasztanyagot?????? Sürgős lenne, köszi előre is!!!!!!!!!!!!!!!!

Később jövök!!!!!
Vendég
 


Nati!

Nekem nem, volt ilyen vizsgálatom, így nem tudok segíteni. Azt sem tudtam, hogy ez mire van, de már utánanéztem! Neked van rá szükséged?

rodina74
 
 


Sziasztok!

Ezek a fránya negatív tesztek. Majd a következő hónap mindenkinek szép lesz.

Amikor felmegy a hőm, akkor kell kezdeni inni a palástfű teát? Mondjuk egyenlőre nem megy felfelé, de már érzem a kicsikéket, mintha valami lenne. Mármnt pé féle.

timejka
 
 


Timejka!

Én ha spontán hónap van, lh tesztet csinálok, és amikor az pozitív, akkor szoktam kezdeni a palástfű teát.

Ha valakinek több tüszője van és az egyik megreped, akkor a többivel mi lesz? Idővel azok is megrepednek, vagy szépen elsorvadnak? Azon izgulok, hogy azt hiszem a nagy tüszőm ma megrepedt, és a szerda még nagyon messze van!

rodina74
 
 


Rodi,
én úgy tudom, hogy amikor elérik a kellő méretet, megrepednek!!!!! Tehát még van esély!!!! Azért ma bújjatok össze, nálunk nem változtat Apa eredményén ha szünetelünk vagy együtt vagyunk!!!!
Nem mész már uhura??? Előbb nem lehet az inszem???
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szép hétkezdést kívánok Mindenkinek!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodina
Köszönöm, őszintén az LH tesztet el is felejtettem :oops: És ha netán nem lesz a pozitiv a teszt? Akkor így jártam. Szorítok a tüszőcskéidnek nagyon.

Twist
Meggyógyultál?

timejka
 
 


Sziasztok!

Már megint egy hétfő. Nincs kedvem dolgozni. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


bumi: Nem vagy egyedül. :)

Hát mit is mondjak szar ez a hétfő, nem sikerült az első inszemim. :cry: :cry: :cry: :( Utálom már az egészet. Elegem van! Miért van ez hogy aki akar babát, annak így meg kell küszködnie érte? Pedig jók voltak a spermiumok is. Akkor miért van ez?
A férjem azt mondta, hogy még egy esélyt adjunk az inszeminek, aztán szerinte hagyjuk abba, mert csak egy csomó pénz, és nincs semmi értelme. Próbálkozzunk tovább majd spontán.

Most abbahagyom az utrót is, azt mondta a doki 2-3 nap múlva meg kellene jönnie. Nektek hogy volt?

Na nem kesergek tovább, megpróbálok talpra állni valahogy. :?

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Nati, Ranita, Babicsek, nagyon sajnálom... :cry:
Babicsek, én se bíztam benne, aztán mégis sikerült. Ne adjátok még fel! Az élet sajnos nagyon gyakran borzasztó igazságtalan!

Linácska, köszönöm, hogy bevetté la táblázatba, azért nem küldtem adatokat, mert még várunk a kistesóval. Szeretnénk, ha spontán foganna, nem járok most sehova. Lexi a 4. inszemnél fogant Székesfehérváron, ott is született január 24-én.

Rodina, és a többiek, megy a drukk ezerrel!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki? Mostanában olyan keveset jöttök dumcsizni. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek!

Sajnálom nagyon, de nehogy feladjátok!!! A kitartóaknak mindig sikerül. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Merre vagy? Hogy állsz? Akkor szerda a nagy nap? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszönöm a bíztatásotokat. :)

Délután jól kibőgtem magam, de most sem jobb még. Én nem tudom miért, de akkora feszültség van bennem, és olyan ideges vagyok, mindenen feltudnék robbani. Remélem hamar elmúlik.

Az a baj, hogy olyan reménytelennek érzem ezt az egészet. Hihetetlen, hogy még így segítséggel sem tudták megtalálni egymást. És az idegesít a legjobban, hogy nem tudom az okát, hogy miért.

Beze: Attól félek, hogy mi nem leszünk ilyen kitartóak. Szerintem apus nem fog belemenni 2-nél többe, de majd meglátjuk mit hoz még a jövő. Akkor gondolom hogy nagy volt az öröm amikor kiderült a 4.-nél hogy ott van Lexike! :) És egyébként érezted hogy sikerült, amikor még nem tudtad?

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!

Tessék felállni!

Ilyen nincs, hogy reménytelen helyzet. Törtetni, menni, csak előre, mint egy dúvad. És apus bele fog menni. Hidd el! Ha szeret és tudja, milyen fontos ez neked, bele fog menni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Halihó!

Babicsek!
Nagyon sajnálom. Én is így szoktam érezni mindig, ahogy te. Én is napokig sírok, aztán egyszer csak elfogynak a könnyek, és magamhoz térek. Aztán szép lassan összeszedi magát az ember, és talpra áll. Majd idővel elkezdi tervezgetni a következőt! Nem szabad feladni! Az élet tényleg igazságtalan, de egyszer ránk kell hogy kerüljön a sor, és akkor lesz babánk! Hidd el, egyszer mi fogunk állni a sor elején!
Én is ebben hiszek, és ez éltet inszemről inszemre. Sajnos ez a dolog egyenlőre több bánatot és fájdalmat okoz, de egyszer majd a sok rosszat egy nagyszerű dolog feledtetni fogja!

Most értünk haza! Igen szerda a nagy nap! Egy jó óra múlva be kell adnom a tüszőrepesztőt, de már ma reggel is volt egy halvány csíkom az Lh teszten, igaz 10 perc után. Remélem szerdáig kitart, hogy ne legyen felesleges az inszem.
Most valahogy nyugodt vagyok. Nem vagyok feldobott, nem reménykedek, de azért bízok.

Rajtam kívül a napokban kinek lesz még inszeme, mert már elveszettem a fonalat!

rodina74
 
 


És be tudod adni magadnak a tüszőrepit? De bátor vagy!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Igen. A merionalt is én adtam be magamnak. Bár ott izgultam, mert vegyíteni kellett a port a folyadékkal, és hát úgy sikerült az ampullát letörni, hogy a darabjai az ampulába, a folyadékba esett. De nem érdekelt, felszívtam a tűvel a folyadékot és reménykedtem, hogy nem tört le olyan pici darab, amit a vastag tűvel fel tudok szívni. És még élek!
Miért ti nem szúrjátok magatokat? Csak egyszer nehéz elkezdeni!

Hogy vagy Bikfykém?

Bumi!
Jó lenne, ha tudnál többet jönni! Ciszta remélem már felszívódott!

rodina74
 
 


Szia Rodi!

Én köszi jól vagyok, túlestünk ugyanis az ominózus családi szülinapon, ahol az uncsitesójék babahírének bejelentését vártuk. De öreganyám, anyám és nagynéném nagyon rendesek voltak és megbeszélték a dolgot a fiatalokkal. Unokatesóm megértette, nagyon jóságos volt velem, ezért amíg élek, örökre hálás vagyok neki. A lány megharagudott rám, de ez most pillanatnyilag nem érdekel. A család, akik nagyon fontosak nekem, megértettek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na, a tüszőrepesztő is bennem van! Repedhetnek a drágáim! Innen már nem rajtam múlik!

rodina74
 
 


Nagyon jó kis családod van! Jó, hogy ennyire tekintettel vannak rád. De ez valahol így is helyes, hiszen így is nagyon nehéz, hátha még ott örömködnek. Sajnos én tudom milyen ez, láttam az unokatesómékat az esküvőjükön 5 hónaposan, és ugye egy nappal van később kiírva, mint én lettem volna. Bár az én családomban senki nem tudja, hogy miken megyek keresztül.
Örülök, hogy így te is jól érezted magad a családi bulin!

rodina74
 
 


Hajrá repesztő!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én nem tudtam a család elől eltitkolni, mert ha rákérdeznek, rögtön sírok. Már kur...ára unom magamat, de ez van. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: