Új privát üzeneted érkezett!

Bri!
Jó "látni" téged!Ti hogy álltok?

Anett!
Még nem beszéltünk róla, de 6 hetet tuti várni kell. Na meg gondolom attól is függ, hogy mizu van idebben.
Lehet én is elviszem a férjem is egy IR vizsire, hátha attól rossz a spermaképe.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, értem a dilemmádat. :? Én örültem, hogy találtak valamit. Legalább kiderült, mi a baj. Ha nem találnak semmit, akkor a sötétben tapogatózunk tovább.

Szia Alle! Este megint lapátolhatsz! :wink:

Puszikám, kitartás! A türelem babát terem. :D

skrisz72
 
 


:( :(

Sziasztok lányok!

A mai napon sajnos abba kellett hagynunk a programot. Az E2 értékem a 7. napon is csak 27,6-ot ért el. Van még esélyünk, bízunk benne, hogy nincs gond, csak ez a hónap nem túl szerencsés. Megviselt a dolog, de pár nap múlva helyrerázódom lelkileg.

Mindenkinek drukkolok.

További szép napot.
ágika
ágika10
 
 

 
 

Ágika: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ölellek!

Alle: de jó volna,... :D

Bumi: :?

Anett: benne vagyok az együtt babásodásban!!! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Ágika, inkább menet közben hagyjátok abba, mint keserves csalódás legyen a stimu vége. Talán jobb így. Persze ez téged most nem vígasztal. :( Ölelés!

skrisz72
 
 


Bumi
Koszi teged is jo latni,sokat gondolok am rad es oldavtalak itt-ott :roll: Remelem ez a ciszta mizeria hamar megoldodik :? Laparhoz veled vgyunk es remelem meglesz a bibi :roll:

Skrisz
Na megtalaltam a linket ahol a kepeket talalom 8) Visszamentel dodozoba?Hogy tudod osszehangolni?Nyulaszrol tudsz valamit?Merre talalhato o? :roll: Na meg a tobbiek :?

Agika
Sajnalom a tortenteket...nekem multkor meg a punkciom is megvolt...7tuszobol 3pete mar itt kicsit letort a szarvam aztan 1megtermekenyules aztan meg 1...de nem nottek meg uccso nap is teloztam hatha osztodnak de nem...szal nem lett beulti...nem is tudom mikor jobb megtudni,hogy lekell allni vgy nem tudjak befejezni...talan mindegyik fajo :roll: Mitol lett ez?Neked az FSH-d rendben van?milyen protokollod volt? :idea:

Anett
Jaja regen naprakesz volt....most megint lesz vgy 20nap lemaradas :x neked van blogod? 8) Semmit csak ugy teszik a kezuket...de kiskoruk ota es mindenki :lol: na remelem minden siman megy majd akkor es kezdes 22-en lesz..halkan drukkolok oke :wink: Tudom milyen erzes mikor nem lehet kezdeni mert valami mindig kozbejon :? Orulok,hogy jol fogadta a fonok a dolgokat sok helyen nem igy vannak am vele :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bumi
Most jutott eszembe kerdezted,hogy allunk...hat ugy allunk,hogy Februar 15-en kezdodik a short protokoll 8) Otthon ugyanis megyunk haza jovoheten :roll: Amugy semmi extra... :roll: Most fogigatlot szedek januar eleje ota...es szerdaig szedem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Anett, amikor nagyon elegem volt már, egy konzin voltunk a BMC-ben mi is, de nem győztek meg!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Ágika!
Sajnálom!

Bri!
Hú, ez jó hír! Remélem rá tudtál pihenni, és most minden okés lesz!

Skrisz!
Hát igen. De mondjuk egy endonak nem örülnék.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bridget!

Long protocolom volt. Egyenlőre azt mondta a doki, hogy reméli ez csak egy terméketlen hónapom volt. Február végén kiderül, hogy ez volt, vagy nagyobb a baj.

Bumi!

A laparkoz drukkolok és ahhoz is, hogy ne legyen komoly baj. Az egyik barátnőmnek laparral derült ki, hogy endoja van. Ma már jól van, csak az injekciót nehezen viselte. Már túl vannak egy inszemen is, de nem sikerült sajnos. :( Bár most nem az ő értékei voltak rosszak.
Bízok benne, hogy nem lesz gond! :)

ágica
ágika10
 
 


Még egy kérdés!!!!

Nem tudja valaki hogyan lehet növelni az ösztradiol (E2) szintjét????
Hallotam az aviva tornáról. Már elkezdtem inni a cickafarkfű teát. Ma megyek könyvesboltba, és addig nem jövök ki, amíg nem találok egy olyan könyvet, amiben minden le van írva.
Még a természetgyógyászattal is megpróbálkozok. Azt mondják, ha hisz benne az ember, akkor segít.

Szívesen fogadok minden tanácsot! :)

köszönöm.
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Bumi, hat hét? Én többre gondoltam. :roll: Ez így jobban hangzik. Drukkolok nagyon!
A férjemet én is azért küldtem el IR vizsgálatra, mert az Arwen tornás Németh Tünde addig nyaggatott vele, hogy nem hagyott nyugodni. (A Hello Baby-ben meg ha jól emlékszem a dr. Breyer Helga a MM-ből nyilatkozott erről mostanában.)

Alle, köszönöm! Még csak az utolsó oldalt olvastam.... :cry: :cry: :cry: Így már mindent értek!

Skrisz, Neked mit találtak laparnál?

Ágika, nagyon sajnálom! :cry: Én az Arwen tornával próbálkoznék, más nem jut eszembe. :roll:

Puszi, Nagyon-nagyon boldog Születésnapot kívánok Neked! Isten éltessen sokáig!
Az együtt babásodás gondolata most teljesen fellelkesített. :lol: Milyen protokollod lesz?

Bridget, nem írok blogot. Azzal foglalkozni kellene, időt rászánni.... az meg nekem nincs mostanában. Így el sem kezdem (egyelőre). A drukkot köszike! :wink:
15-én kezdés? Az már csak egy pár nap?! :D :D :D Szuper!!! ++++++++
Főnök? Rendes volt, pedig vannak rossz tapasztalataim a témában. :? Ő még azt is elmondta, hogy náluk sem jöttek a gyerekek olyan könnyen 20 évvel ezelőtt. Czeizelhez jártak sokáig, 7 terhességből 2 gyerek lett, volt amelyik nagyon előrehaladott terhesség volt, mégis nagyon rossz vége lett.... :cry: Pult alól, dugi pénzekkel kellett külföldről behozatni a progeszteront.... :oops: A feleségének meg feküdnie kellett az elejétől a végéig. De megérte, két szép gyerkőcük van! :D

Babaimádó, tudom, hogy már jártál ott. A többit, ahogy írtam is, inkább priviben. :wink:

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Anett: köszönöm!!! :P Ultralong talán a protokoll neve, amim lesz. :roll: ET márc. közepére várható.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Anett, mindkét petevezetőm el van záródva.

Bri, reggel amikor ébred a gyerek, akkor etetés, utána meló. Ez hajnali 4-5 óra körült jelent. Úgyhogy hajnalban letudom a nagyját, aztán napközben már csak az apróbb dolgok maradnak. De mondanom sem kell, hogy utálom az egészet. Ami a legrosszabb, hogy sosem tudom, vajon mikor ébred Eszti. Van mikor 2-kor. Na akkor nem dolgozom még. Akkor alszom még pár órát. Nyulasz a kaális babavárós topikban van. De mostanában ritkábban jön. Két gyerekkel nem egyszerű az élet.

Puszikám, heppi börszdéj! :D

skrisz72
 
 


Agika
Az E2 nem lehet novelni mert azt a tuszok termelik :? szal ha nem no tuszod nem termelodik :roll: Viszont tudom ajanlani az akupunkturat es a talpmasszezst!!!! :wink: Akkor is hat ha nem hiszel benne :lol: Majd meg rakok be neked egy oldalt de az en gepem nem jo es azon van :roll:

Bumi
Hat nem igazan mondhatnam de en mindig keszen allok a kovetkezo csatara 8) :)

Anett
Na akkor a fonokod azert is volt megerto :roll: Orom az uromben,hogy igy teljes mertekkel melletted all majd :wink:

Skrisz
Es ki vigyaz Esztire?Vgy otthonrol melozol? :roll: Gondolom nem egyszeru meg eggyel sem nemhogy ikrekkel :shock: Rana is hianyzik meg ugy mindenki :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Puszi, Boldog születésnapot kívánok neked!

Rólam: ma extra car napom van, álmos vagyok, meg nyűgös meg úgy semmi nem jó :? nem szeretem az ilyen napokat.

Bridget, jöttök haza megint, vagy kint kezditek és csak a punkció+transzfer lesz itthon?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Puszi,

Nagyon-nagyon sok boldog születésnapot kívánok Neked!!!!

Brid

Köszi a tanácsot. A talpmasszást kipróbálom. Sőt édesanyám egy éve megvette az orvosi bioptron lámpát és a hozzá tartozó fényeket. Azzal fogom magam kezelni. Erről el is felejtkeztem, pedig debibe ezt is javasolta a nődokim lapar után.
:P Ebben hiszek, mert a család többi tagjain már segített, sőt rajtam is amikor a műtött sebem begyulladt.

puszi mindnekinek
üdv
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Puszi!
Nagyon sok boldog szülinapot!

Ágika!
Málnalevél tea?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bri, itthonról dolgozom. Csak akkor kell Esztire vigyázni, ha be kell mennem valamiért. Szerződés szerint kétszer egy héten be kéne mennem, de megbeszéltük a főnökömmel, hogy csak akkor megyek, ha tényleg fontos.

Ma reggel Eszti 4-kor kelt. Felkeltem, megcsináltam a tápszert. Mire kész lett, visszaaludt. Gondoltam biztos nemsoká újra felébred. Elkezdtem dolgozni. 5-re kész voltam, Eszti még aludt. Lefeküdtem a kanapéra, hogy ne zavarjam apát. 6-kor kijött hozzám, miért hagytam ott. :) Visszamentem vele a hálóba. Mire visszaaludtam volna, Eszti tényleg felébredt. Fél 7 volt. Ilyen is nagyon ritkán van. Még mindig nem jöttem rá, mi a titok, mitől alussza végig az éjszakát a kiscsaj. :roll:

skrisz72
 
 


Alle
Igen megyunk megint...lejart a 3honapos varakozasi ido :? Otthon lesz stimu meg minden pasti Kaaliban :idea: Egyutt megyunk parommal aztan majd a katonakat lefagyasztjuk es nekem hetfotol megy majd elmeletben a szuri 15-en :idea: (mivel parom csak par napra tud jonni a melo miatt :?
Mivan veletek olyan reg beszeltunk...semmi valtozas :?: :idea: :roll:

Agika
Orulok,hogy nem zarkozol el ezekelol a dolgok elol!Az egyik lanynak a talpmasszazs meghozta a csodababat!!!Az akupunktura meg nalam valt be csak abbahagytam :x De most visszajarok megint 8)

Skrisz
Jaj az ngyon jo ha otthonrol mehet a melo :!: Olyan jo olvasni a napodat...marmint etetes,alvas,mi a titka ennek annak :lol: majd egyszer ne is leirom...hatha addigra te mar rajossz? :wink:

Bumi
Bocsi de lukas az agyam mikorra van kiirva a mutet? :oops:

Pusz pusz minden zugolvasonak is!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Skrisz, Alle, Ágika, Bumi: köszönöm!!! :oops:


Ágika: én is lámpáztam lapar után! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok,
Bocsi,ezer éve nem voltam erre.Mire az ikres topic végére érek,meg a kaálisnak,sosem marad időm :oops:

Visszaolvasnom esélytelen.

Cupp mindenkinek,akciózóknak nagy drukk!
Vendég
 


Mi tegnap elkezdtünk almát enni. Eszti elfordítja a fejét, tolja ki a nyelvével a pürét. Utálja egyenlőre. :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Puszi, hogy sikerült a szülinapozás? Mesélj! :D
Az ultralong mitől az? Mit kell szúrni és meddig? (Nekem az első három long volt, ott két hét Decapeptyl, utána 15. naptól becsatlakozott mellé a Luveris és a Puregon, 25. nap repesztés, 27. nap punkció.)

Skrisz, hűű ez nem lehet egyszerű a picúr mellett. :shock: Én attól elfáradtam, hogy elolvastam a "menetrended". :oops:
Eszternek boldog 6. hófordulót! Ahogy (nem ) ette az almát... :lol: Tényleg, hogy ízlett neki a másik fajta?

Ágika, jó hogy szóba hoztad a bioptron lámpát. Pont a napokban gondolkodtam rajta, hogy ezt a stimu alatt lehet használni vmire? Ha igen, hogyan? A neten nem találtam erről semmit sem. Megköszönném, ha leírnád.

Bridget, neeem, nem csak ezért volt olyan megértő. Normális, intelligens pasi egyébként is.... szót lehet vele érteni :wink:
Talpmasszázst és akpunktúrát ne is emlegessük.... :twisted: Korábbi lakóhelyemen (Szeged) rendszeresen jártam egy szuper természetgyógyászhoz. De itt?! Megyeszékhelység, "királyok városa" ide vagy oda.... nem találtam még egy normálisat sem, hiába kerestem. Vagy gyorsan kiderült a kóklerség, vagy már a telefonba kiderült, hogy fogalma sincs mit akarok :? BP-re meg nem tudok eljárkálni ezért.
Melyik nap utaztok haza?

Többi akciózó? Hahó!

Én holnap délelőtt megyek a BMC-be. Kíváncsi vagyok mizújs odabent.


Jó éjt!

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Sziasztok!
Hetente többször bekukkantok hozzátok, de nem nagyon tudok sajnos hozzászólni az eszmecserékhez. :(

Bridge!
Segítenél nekem? Írtad, hogy lefagyasztattjátok a katonákat. Ez is lehetséges? A férjemnek összesen 2db volt életképes az előző lombiknál és pont arra gondoltunk, hátha össze lehet gyűjteni őket.

Mi 16-án megyünk vissza a kaáliba és kezdjük a második kört.
Úgy emlékszem a régebbi beszélgetésekből, hogy többen is leszünk ebben a hónapban. Ti itt vagytok még? Vagy tudjátok kik lesznek?

Pocaksimi a pocisoknak, drukk a többieknek és sok pihenést a babásoknak! :lol:

zsuzska
zsuzsinka
 
 


Anett, a másik almát sem csipázta. :D Ma megsütöm neki. Hátha. :roll:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Anett
Nem tudom, hogy a stimu alatt lehet használni a lámpát. Anyának megvan a használati útmutató, és abban benne van, hogy melyik színt mire lehet használni. Azt tudom, hogy a menstruációs fájdalmakra hatásos, és a teherbeesés esélyét is javítja.

puszi
ágika
ágika10
 
 


Nyulaaaaaasz
Ciiiiiiiiiiiija :D

Skrisz
Almaeves :lol:

Anett(colombo-ne :lol: )
Na akkor tenyleg ritka egy fonokod van :wink: En nem tudom otthon van e jo meg,hogy hol de a kinaiakat ajanlom mindenkinek :roll: Szerdan utazunk mar most tok izgulok... :oops: :roll:

Zsuzsinak
hat lehet,hogy azt kene en nem tudom mennyi ugy az esely az en paromnak azert is lehetseges mert neki ngyon jo eredmenyei vannak...amugy elsore epp idoben volt ott aztan mikor a doki latta az eredmenyeit azt mondta lehetseges a fagyasztas...na meg mivel nekunk eleg maceras pont idoben hazarepulnie paromnak :x

Agika
Egyszeruen kerdezd meg a dokidat!! :roll: En is megkerdeztem szedhetem e a gyogyhatasu keszitmenyeimet...csakis a dokidra hagyatkozz ha o azt mondja nem akkor nem...pl az akupunkturan azt mondta a no (nem a dokim hanem az akupunkturas csaj) hogy a lombik alatt o kihagyna a kezelest :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok,
én is ideértem :?

Bridget, azért nem könnyű ez nektek :? de stramm csaj vagy, jól veszed az akadályokat.
Mi még várunk, 17én megyek kontrollra IR miatt, akkor kiderül, marad a gyógyszer, vagy váltanunk kell inzulinra az sem zavarna, ha tényleg segítene
Amúgy meg munka hegyek.

Zsuzsi, nálunk fel sem merült a fagyasztás, nincs infom, de szerintem nyugodtan kérdezz rá a dokidnál erre. A legrosszabb az lehet, hogy azt mondja, nem lehet így, ahogy te gondolod.
Ferulantot nem próbáltátok? Kicsit húzós az ára, de egészen jó a hatásfoka kiskatona növelésben.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Skrisz, ahogy látom Eszter vs alma 3:0 :lol: :lol: Pedig Te mindent megteszel a sikerért :wink:

Zsuzsinka, nálunk az 1. lombiknál biopszia volt, úgy nyertek spermiumokat. A 2. lombik előtt találtak 5-6 db-t a friss mintában. Akkor azt javasolták, hogy vegyük fontolóra a fagyasztást, nehogy a punkció napján ne legyen. A fagyasztás 20.000 Ft lett volna a BMC-ben. Mi nagy optimistán nem kértük, és ahogy írtam később javultak az eredmények is :D

Ágika, kár :roll: De köszönöm!

Bridget, ugye-ugye?! :lol: :lol: :lol: :wink:
Szerdán? Hogy várhat már a családod meg a barátaid.... agyon fognak kényeztetni. :D Nem fogsz unatkozni, az biztos! A stimuhoz már előre is ++++++++!
Várom a pótlást! :wink:

Bumi, a holnapi laparhoz sok-sok drukk Neked! Gyere majd a hírekkel!

Én ma nem jutottam előrébb a dolgokban. Hétfőn ismét BMC, akkor majd többet tudunk.


Jó éj!

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Alle
Hat nem bar ez legyen a legkevesebb...nekem az utazas meg hagyjan...de parom meg a mai napig nem jutott volna el M.orszagra ha nem kellett volna alombik miatt jonnie :roll: szal marhara nincs ideje de lombikozni jon...csak sajnalom,hogy ilyen fura emlekekkel tavozik mindig a kis hazambol,hogy anyagleadas doki izgulas :? Na hat a strampsagrol ne is beszeljunk :lol: Te mar csak tudod muszaj annak lenni mert mi lenne ha elhagynank magunkat :idea: Na akkor drukkolunk az eredmenyekhez...remelem javult valamit :roll: miota szeded a gyogyot es varsz?

Anett
Jah tuti varnak...izgulok is kicsit bar nemreg jartam otthon :roll: De lesz jo kis kaja meg minden 8) ++++okat eltettem :wink: de remelem tudod ez neked is megy 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Lányok!

Köszönöm az infókat!! :D :D :D
Ferulant-ra rákérdezek és rá is keresek a neten. Még sosem hallottam róla. Ki tudja, hátha ettől több katona indulhat majd csatába! :lol:

A másik... Elég fura lehet másoknak, de az ellőzőnél, csak egy bébikét engedtem beültetni, mert féltem, hogy ha többet tesznek mit csinálok, ha megmarad mind. Most viszont már nagyon gondolkozom azon, hogy ha lenne megint 2-3, akkor mindet kérném. Szerintetek sok esély van rá, hogy mind, vagy esetleg több megmarad? Tudom, hogy elég hülye kérdés és boldog lennék két bébivel is, csak.. nekünk nincsenek szüleink és családtagjaink, így elég nehéz belevágni, mert tudom, milyen nehéz még segítséggel is ikreket vagy hármasikreket nevelni...
Szóval, szerintetek merhetek többet kérni? Ha azt veszem alapul, hogy mennyi nő van, akiknek évekig nem sikerül, még az is benne van a pakliban, hogy még 5x kell nekünk is próbálkozni.. nem?
Most igazából arra várok, hogy meggyőzzetek arról, hogy nem pazaroljam el a lehetőségeket az egy db-os beültetésekre. :-)

ZSú
zsuzsinka
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak olvasóüzemmódban.

Krisz

Végül hogy ízlett a sült alma?

Csajok!
V. Leiden mutációban is profik vagytok?
Ugyanis megjött ennek az eredménye is. Ez is rossz.

Eredmény:
Mutáció : FV Leiden (506Arg- >Gln) (V.alvadási faktor génje)
1.allél: neg.
2.allél: POZ.
Status: Heterozygota

Vélemény: A beteg FV Leiden mutáció irányában végzett genetikai vizsgálata heterozygota állapotot igazolt, mely örökletes tényező jelentősen emeli a mélyvénás trombózis kialakulásának kockázatát. Ez a mutáció felelős az APC-rezisztencia jelenségéért és önmagában kb 7-szeresére emeli a mélyvénás trombózis kockázatát.

Röviden és tömören ennyi. :( Már nagyon várom a jövő hét szerdát, hogy Tűű doki mit mond ezekre az eredményekre.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kobzoszsu!

Üdv a Leiden heterozigóták csapatában! Nálam kb 6 évvel ezelőtt derült ki. Elkísértem a barátnőmet az ambulanciára és végül nekem csináltak vérvizsgálatot.

Két nap múlva jött a levéle, hogy menjek vissza, mert találtak valamit. Kaptam egy A/4 lapot, amin fel volt tüntettve, hogy mit lehet és mit nem lehet csinálnom és fogasztanom. Mondanom sem kell több volt a tiltás, mint az enegdélyezés. Először nagyon megijedtem, de a doki felvilágosított, hogy nincs akkora baj. Jó, hogy kiderült, mert így tudnak rajta segíteni. Bár gyógyítani nem tudják.
Minden beavatkozás során kapnod kell véralvadás gátlót hasfalba. Én a clexant szoktam kapni, és míg egy egészséges ember a beavatkozás után csak pár napig kapja, addig én egy hónapig szurom magam. Nem valami jó, de meg lehet szokni.
A kaális dokim azt mondta, hogy semmi gond. Transzferig szednem kell az Aspirin Protect-et, utána pedig végig (ha sikerül 9 hónapig) clexan-t kell szúrnom.

Nyugi, nem lesz gond. Jobb, hogy most kiderült. Fel a fejjel, én már tudom, hogy nem lesz vele gondod.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Bumi: drukk a laparhoz, hogy minden simán menjen és szépen rendbetegyenek!!!!

Zsu: én nem értek a Leidenhez, majd a többiek...jó sok mindenre fény derült nálatok most, legalább van miből kiindulni. :-) aztán jöhet a sikeres babásodás..ki tudja, lehet, hogy spontán :wink:

Bri: a héten akkor jöttök is?? :-D Drukkszállítmány indul a lombikhoz!!

Zsuzsinka: első lombiknál kettő embriót mertünk bevállalni, a másodiknál már minden további nélkül hármat. :-) van statisztika is hogy mennyi az esélye ikreknek, hármasikreknek, de az téged nem vigasztal, ha mégis sikerül ikrekkel teherbeesned. :wink:
Attól is függ, mennyi versenyző marad a végén. Ha pl.4, akkor kettőt bevállalnék, 2 menne fagyiba. Ha 3, akkor jöhetne mind a 3.

Anett: a Ti sztoritok sem semmi, sok megpróbáltatáson vagytok túl. Kitartás!!

Ágika: sajnálom a félbeszakadt stimut :( biztos több injekciót, vagy másfajtát kapsz legközelebb.

Skrisz: megnéztem a blogon az almaevést, fetrengtem a nevetéstől :lol: bocsi...lehet majd Bendi is így fogadja...

Puszi: hajrá következő kör és kitartás!!!! :-)

Velünk minden rendben, kibújt Bendi 2 fogacskája. Szegényt jól megviselte, alig evett, ezért aztán a tej mennyisége is csökkent, meg Bendi súlya is :roll: most próbálunk helyrerázódni...

Egy kép:
Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ágica

Köszönöm.

Szezsó

Nagyon édes Bendegúz! Most tényleg sok minden derült ki. Remélem mindegyiket tudjuk orvosolni.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Na én is itt!

Anett, üdv közöttünk.
A sorsoddal jó helyre jöttél. Itt mindenkinek megvan a maga sorsa, de a tied sem semmi.
Vizsgáknak vége. sikeresen zárult. 5-ösösk és 4-esek vannak benne és egyetlen 3-as, de az Pedagógiai szociálpszichológiából. ... a barátnőmnek csak 2-es lett, de ennek már nagyon tudunk örülni, mert soknak nem sikerült.

Bri drágám!
Remélem ez a stimu és beülti már sikeres lesz és kismamiként térsz haza.
szerintem tök jó, hogy Valentin nap után lesz minden. Jön a tavasz is. ... és most már nem csak ősszel kellene bebabásodni.

Gépedet sajnálom, de utána újult erővel frissítheted a blogod.

Bórol frissebb kép talán az iwiwen van.
Mostanában nem volt időm semmire. ... most meg betaknyoltam. ... szerintem ez is csak azért jött ki, mert vége a vizsgaidőszaknak.

Zsu, sajnálom, hogy csak most derült ez ki.
Remélem így már sikeresebbek lesznek a következő próbálkozások.

Bocs, hogy a többiek kimaradnak, de már arra sem emlékszem kiről mit olvastam. :-(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Zsu, sajnálom, hogy rossz híreket kaptál. :(
Ahogy Anett megfogalmazta, 3:0 Eszter javára. Ma barackot ettünk. Vagyis kóstoltunk. Minden tiszta püré lett. A szájába édeskevés ment. De azért többet nyelt, mint almát.

Szezso, nekünk még csak egy fogunk van. :wink: Remélem majd te is teszel fel almaevős képeket! :lol: Megnézném Bendi mit produkál. :wink:

Bumi, drukk a laparhoz!

skrisz72
 
 


Szezso
Teged is lehet itt latni :P :lol: Koszonom a kepet 8) Bende ngyon kis formas pasi ne aggodj nem vekonyka :lol: Es mekkora haja van :shock: Gratula a 2fogacskahoz :D vigyazni mostmar a cicivel nehogy megharapdaljon :lol:

Zsu
Hat nalad jo sok minden kiderult :? de lombik elott nem neztek ilyen vizsgalatokat pl a terheleses cuki meg ezek :roll: Mert olvastam meg par lappal elobb most hogy jottel raemlekeztettel :? Majd gyere es meselj mit mondodtt a doki :roll:

Zsuzsinka
En ugy vgyok vele ha valaki egynel tobb babat nem szeretne semmikepp ne ultessen be 3-mat :roll: persze ez csak az en velemenyem...mert altalaban azoknak meg is marad akik igazandibol nem is akartak annyit aztan meg jon a redukacio :? 3-rol 2re csokkentest azt meg megertem hisz a babak egeszsegeert van es az anyuka egeszsegeert...de 3rol 1re csokkenteni :? Szerintem maradj az egyes beultiknel ha nem szivesen vallalnal 2babat. :roll: En tuti nem foglak meggyozni rola,hogy persze ultess be 3mat.

Hajnoca
iwiw na majd bekuksizok 8) hat igen sokan kezdenek februarban es jo lenne valami izgi karacsonyi baba :lol: vgyis majdnem karacsonyi 8) de hat ezt az egiek tudjak en mar annak is orulok ha a beultiig eljutok :roll: Gratula a szep vizsgaeredmenyedhez :!: Kepzeld tegnap kaptam ajiba orhideat :shock: es azt irja hetente 3 jegkockat kell ratenni ez a vizmennyiseg ami kell neki :shock: tenyleg? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! Üdv az újaknak, és a régieknek is!! :)
Én sem írtam ide jó régen már (és a jó ég tudja, mi mindent nem csináltam már nagyon régóta! :roll: ) :oops: :oops:

Köszönöm a hiányolást is. Most is csak képet hoztam, mert most eléggé át vagyok repedve, és nem panaszkodni jöttem!!
Néha bekukkantok ám, hogy hátha látok új babás vonalzókat!!! :wink:

Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Ranaaaaaa szijjjjjaaaaa :D
De edik a cshajok :lol: a szemuk ugyanaz 8) (tudom tesok :lol: )Mi az,hogy szetvagy repedve? :shock: Jo majd nezegessel be 8) majd utananezek hol lehet teged megtalalni 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Rana, cukik a babák!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!



Anett: köszi Mrs. Sherlock Holmes! :lol: Jól sikerült a szülinapozás nagyon.
A long: ciklus 21. napjától Suprefact, mensi 3. napjától hozzá s Gonal is, 14. nap körül leszívás.
Ultralong (nem biztos, hogy e a neve):ciklus 1. napjától Supre, tán 8 napig, ciklus 2. napjától Gonal végig pukcióig.


Zsuzsinka: én Uram FER14et szed.
2-t betehethetsz szerintem.


Kobzozsu: én Fraxiparint szúrtam végig, az is véralvadásgátló.


Hajnoca: ügyes voltál nagyon, gratulálok!!!


Skrisz: almautálóm hogy van? :lol:


Szezso: jééé, de megváltozott Bendi! Nagyon kis pasis lett!!! :P


Rana: tündériek a Lányok! Puszi!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi, köszi szépen, barackpüré evő lett az almautáló Esztikém. :lol: Majdnem egy egész üveggel befalt belőle.

Rana, de jó látni téged is! Puszi a kiscicáknak! Melyik melyik? A császársebedről beszélsz? Nagyon fáradt vagy? Éjszakák milyenek?

skrisz72
 
 


Kösz a dicséreteket.
Hajtok az államira, mert költségtérítéses finanszírozásban vagyok.

Skrisz,
adja a kezébe egy másik kanalat meg esetleg egy üres kis edényt - vajas dobozt - tegyél neki oda. Had játsszon azzal.

Szezso,
milyen szép pifija van Bendének! Édes nagyon. :-)

Rana,
a kiscicusok tüneményesek. Mint két tojás. :lol:

Bri,
eljutsz a beültiig és tovább is. Tessék ezt ismételgetni magadban. az is sokat számít, hogy hogyan gondolkodsz róla. Tudom, tudom, hogy te mindennél jobban akarod, de ez a mondat mást tükröz: 'de hat ezt az egiek tudjak en mar annak is orulok ha a beultiig eljutok"
Milyen Orchideát kaptál? (tegyél fel egy képet róla.)
Orchidea jeges locsolásásról nem hallottam. Azt viszont tudom, hogy spriccelni kell őket, mert azt szeretik. Alulról kell őket 'locsolni" illetve áztatni. 15 - 20 percre állott (lehetőleg esővízbe) vízbe áztatni. Havi 1szer kell nekik tápoldat, mivel vannak fán élőek és azok a fából veszik a tápanyagokat. Nekem Lepkeorchideáim vannak. Most élik másodvirágzásukat nálam. (új virágszárak és alvórügyek virágai)
Ami nekem bejött - és emiatt hajtottak új virágszárat és fakadtak fel az alvórügyek - elfelejtettem meglocsolni őket 2 - 3 hétig vagy majd egy hónapig. Az ínséges időben hozzák a virágokat és a szárakat.

Ami még lényeg! Ne álljon alatta a víz és ha lehet este már ne spricceld meg (inkább reggel, nyáron délben esetleg délután is), mert megáll a levelek között a víz és az elrohasztja egy este a alatt azt a levelet.

Amúgy milyen a nagy havazás felétek?
Tényleg megállt majdnem az élet?
Mekkora hó van ott?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bogyimami, azt csináltam. Ő is kapott egy kanalat. De mindig kellett neki a másik is. :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz, örülök, hogy a barack bejön neki. Kis Drága!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

Ma engedtek haza a kórházból. Hát nem úgy alakultak a dolgok, mint terveztük. A laparoscopiából műtét közben laparotomia lett.
Nagyon csúnya összenövéseim voltak, így egy pici lukon nem tudták volna kiszedni a cisztát és oldani az összenövéseket. A ciszta endometriozisos, ugyanakkor sehol máshol nem találtak endot. A bal petevezetőm meg el van záródva. ami fura, hogy nyáron még átjárható volt, és endo se látszott a somatoinfrán. z elmúlt fél évben valami fura történhetett bennem. Most nőgyógyászatilag rendbe lettem téve, már csak a műtétből kell felépülnöm. 6 hét múlva kontroll.
Most pihizek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumikám, sajnálom, hogy nem az történt, amire számítottál, de tényleg az a lényeg, hogy mostmár tuti rendben vagy!!! Pihizz sokat!!!

Krisz, a baloldali Aletta, a jobboldali Ajsa. Császárseb? Az meg mi? :lol: :lol: :lol: Hú de rég volt, mit szeretnél róla tudni??????
Éjszakák? Hm, ha ezt tegnap kérdezted volna, azt mondtam volna, hogy szuper, mert este 8-tól alszanak reggel 4-5-6ig, és utána még 9-10ig. Közben egy álometetés éjfélkor. Szóval nem alszunk egyben 4 vagy 5 óránál többet, de sztem ez jó. A tegnapi éjszaka viszont gáz volt, mert Letti 4 óra után nem akart visszaaludni, és az Apja (aki amúgy hajnali 4-ig nem aludt, mert dolgozott, és akkor akart lefeküdni) egy órát hurcolta, mire bealudt... Remélem ez nem lesz megszokott dolog... :roll:
A szopik is néha rémálomba csapnak át, mert mostanában rászoktak a babácskák, hogy 10 perc után kiköpdösik a cicit (aztán újra kérik), meg csapdosnak meg harapdálják. Gondolom nem jön elég gyorsan nekik a tej, vagy játszadoznak csak? (Néha vigyorognak) Így 15 perc után leveszem őket, fél óra játék, majd megint cici, megint 10-15 perc szopi, megint játék, stb., míg le nem lehet őket tenni. Így gyakran egy etetés 2 óráig tart. Van, hogy közben fagyitejet is kapnak, ha nagyon kétségbe esem... :? De vannak napok, amikor simán megy minden,mint a karikacsapás. Szal egyszer fenn, egyszer lenn, tudod..... Na cserébe te is mesélj ám! A többiek meg vajon hova lettek?? (Kérdem ÉN :oops: :oops: )

Hajnoca, Hát igen, mint két tojás: egy strucc és egy fürjtojás, mondjuk... :lol: :lol: ELőre elképzelem, hogy egész életükben azzal fogják őket szekálni, hogy tuti nem lehetnek ikrek.... :roll: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Ja és ma oltást is kaptak (kettőt ráadásul, plusz egy rotát), és ettől nagyon elgyötörtek szegénykéim... :cry:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: