Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Én megvagyok. Nem érzek semmi különöset az inszemi óta, bár két napja fájdogálnak a cickóim, mint menzi előtt szoktak. Ez egy kicsit megijeszt, de majd meglátjuk mi lesz. Szóval adagolom az utrót, 2*2-t. Akkor emellett is megjöhet a menzi?

Nati: De jó már neked 1 hét eltelt. :) Pénteken mész vérvételre? Nagyon szorítok! Nekem majd október 5-én kell mennem.

Rodina: Akkor hajrá, én is így vagyok mindig, hogy új hónap, új remények. Akkor most mi lesz a menetrend náltok eben a hónapban? Indul megint az inszemi? Nagyon szorítok!

Kép
babicsek
 
 


nati: tegnaptól mi a helyzet? Görcsölgetsz még? Én is azt hallottam, hogy ez lehet hogy a beágyazódás jele! :wink:

Kép
babicsek
 
 


bikfy: Tényleg aranyos a méhecskéd! :)

Kép
babicsek
 
 

 
 

Sziasztok!

Nati, tegnap elfelejtettem, én Lexivel nagyon sokat görcsöltem, volt, hogy az ágyban fetrengtem, nem tudtam mást csinálni. Az enyhék szerintem jó jelre utalnak. :wink:

Babicsek, cickófeszülés lehet az utro-tól, és bizony mellette is megjöhet. De nem fog! :D

Bikfy, milyen igazad van. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy,
ez a doki nem komplett!!!! Nem kérdés szerintem, hogy mit tégy vele!!!! :evil:

Én a jövő hétre kérem a drukkokat!!!!! Tüszőrepi már kiment, úgyhogy innentől már csak pozitívat szeretnék tesztelni!!!!! Hasam már nem fáj, aminek nagyon-nagyon örülök :P .

Babicsek,
drukk neked is!!! Cicifájás lehet az utrótól is...

Ranita,
remélem msot neked is sikerül!!! Kezetfoghatunk, már én se dőlök be semmilyen jelnek, csak a tuti pozi tesztet hiszem el... de azért bizakodom és reménykedem és közben rettegek, hogy megint óóóóriásit csalódok :cry: :cry: :cry:

Timejka,
hajrá a tornához. Én nem ismerem, de kitartás hozzá!!! Ne aggódj, én is szedek mindenféle csodaszert, hátha segítenek...

Rodina,
Elkezdted a clostilt? Eddig is napi kettőt szedtél? Hogy vagytok? Mentetek valahova a hétvégén???

Bumi,
drukkolok , és remélem a természetgyógyász tudja mit csinál és elmúlik a cisztád!!!!!!
Vendég
 


Bikfykém!

Hogy fér egy ilyen fiatal lányba ennyi bölcsesség?! :shock:

Nagyon jó ez a tanmese, és valóban sokat lehet tanulni, lelkileg meríteni belőle. Köszönöm, köszönjük szépen.

Már én sem tudom, ki hol tart, egy kicsit összefolynak a dolgok. Linácskának elküldtétek a kért adatokat? Aki nem, és szeretne a listán szerepelni, küldje meg neki, mert így mindenkinek jól (át)látható lesz, hogy ki hol tart, és mikor kiért kell különösen szurkolnunk!

Babicsek!
A menzi megjöhet az utrótól, de szerintem sem fog! Nem adunk neki engedélyt! :twisted:

Natikám!
Én ahányszor terhes lettem, mindig görcsölgettem. Sőt az ikrekél a 12. vagy 13 nap estéjén, azt hittem, hogy azonnal meg fog jönni, annyira görcsöltem. Szóval, hajrá babásodás!

rodina74
 
 


Nati!

Pont egyszerre írtunk!
Itthon ülősre terveztem a hétvégét, de sajnos nem így jött össze. Szaladgálós, idegeskedős, fárasztó nap lett a mai.

Igen, eddig is napi kettőt szedtem, és ehhez iszom a málnalevél teát. Szóval remélem megint lesz 2-3 tüszőm. Pénteken megyek kukucsra, hogy minden okés-e. Remélem az lesz!
Lelkileg még le vagyok engedve, valahogy nehezen töltődök. De remélem, hogy jövö héten már pozitívabb leszek!

Te mit terveztetek a hétvégére?

rodina74
 
 


Rodi,
ne légy elkenődve.. most növeszted a tüszőcskéket, amiből a babáitok lesznek!!!! Csak pozitívan!!!!!!!!! Most én is az vagyok, küldök belőle neked is jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó sokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P

mi holnap kertészkedünk, feltéve ha anyós ki nem talál valamit.. már az őrületbe kerget az örökletes igényeivel (egy faluban élünk és a párom hurcolássza őket mindenhova - s ő meg nem mond nemet...). Jövő héten meg utána is szüret, már most kicsinálom magam miatta, megint nem látjuk Apát egy jó ideig... :cry: :cry:
Vendég
 


Hát, biztos nagyon rossz lehet apát nélkülözni. Főleg úgy, hogy tudod, hogy a következő hétvégéken sem veletek lesz! Sajnálom.
Bencus ilyenkor nem sír az apukája után?

MA én is kertészkedni akartam, de majd talán holnap.
Az anyósok már csak ilyenek, az enyém is mindig kitalál valamit...,de mindentől függetlenül nagyon szeretem őt.

Köszi, megkaptam a pozitív kisugárzásodból, és gondolkodásodból egy jókora adagot! Már sokkal jobb, most már mosolygok is!

rodina74
 
 


Akkor jóóóó!!! gondolj arra, hogy a kis huncut már ott növekszik a pocakodban és már 1 hetes terhes vagy!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P Most sikerülni fog, bízz benne!!!!!!!!!!!

Bencus csak engem szokott hiányolni, jön az ablakhoz és nézi, mikor jövök :oops: :oops: . Apának csak nagyon örül, ha megjön, sikongat és rohan hozzá :P :P .

Jó éjt, megyek aludni.
Vendég
 


Bikfy, tettem fel képeket Olákovits Oláról!! :lol: :lol: :lol: a másik topikba, puszillak

Kép
pgsuska
 
 


Jó reggelt!

Suskám!

Láttam, köszönöm, és nagyon jókat nevettem rajta. Cuki kis húsgombóc. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!
Én is átnéztem a babásba. Tényleg édesek a bébik. Olcsa meg tényleg egy kis husimusi.

Menneka drukkok mindnekinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Nati, én egyenesen utálom a saját anyósomat. Szóval megértelek...
Örülök, hogy ilyen pozitív vagy, meglátod, igazad van!
Mennek a drukkok!!!!!!!

Rodina, helyes, így kell gondolkodni! Én is küldök egy kis pozitív energiát. :wink:

Mindenkiért nagyon szorítok, aztán várom a jó híreket. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Bikfy,

régi adósságom törlesztem:
:oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok! Monic, de édi Dancikád van:) Annyira jók ezek a képek, főleg, ahogy az ölében tárolja az ebédjét:O)))) Nagyon cuki, ahogy alszik:)

Suska, Olcsikád mekkorát nőtt, azta! Nagyon aranyos ő is.)

Csajok, én jövő héttől itthon vagyok a szülésig, tök szuper! Végre nem kell melóznom:) Túlvagyok egy kemény influenzaszerű betegségen is (már csak alig köhögök és folyik az orrom). A párom is jövő hétvégén hazajön végre, lesz, aki kényeztessen:-)

Rodi, csak pozitívan! Növeszd a tüszőket, csak előrefelé nézz és meg lesz a siker!:)

Bikfy, te hol tartasz?

Babicsek, többiek? MIkor kell tesztelnetek? Drukkolok nektek!
Vendég
 


twist: Nekem majd október 5-én kell mennem a Kaáliba vrvételre, gondolom az majd kimutatja hogy mi a helyzet. :) Köszi a drukkot!
De jó neked hogy már otthon lehetsz! Pihenjél sokat!

Monic: Nagyon édes a kisfiad!

Nati: akkor te most pénteken fogsz menni vérvételre? Ugye 2 nap van az inszemink között? Neked 18-án volt ugye?

Szerintetek az LH teszt mint jósteszt beválik? Valaki próbálta már jóstesztként használni? Mert találtam egy ilyen oldalt, lehet hogy ismeritek.

http://babatervezok.otthona.net/josteszt.shtml

Kép
babicsek
 
 


Moncsi!

Hát jól megvárattál.... :evil: Épp most akartam reklamálni. De a képek..........ezek a képek. Elájulok. Annyira édi, nincs is rá szó. :lol:

Kis huncutbetyár. Őt is zavarta az ölbenkaja, mi? Látom menekült volna.

Csajok, lehet, hogy sokat várunk a bébijeinkre, de ezek a mi gyerekeink annyira szépek, nincs is rá szó. :wink:


Babicsek, Nati nagyon várom az eredményt. Nem reklamáció az égiek felé, de azért most már pottyanhatna a topicba pár gyerek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Twist!

Adós vagy egy pocakképpel. Most már lesz időd megcsinálni. Vigyázz magadra, puszillak. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszönöm csajok, és Bikfy igazad van, tényleg rengeteget várunk rájuk és annyira szépek hogy belehalunk. Én tényleg sokszor nézem a gyermekem és sirok, hogy meg sem érdemeltem, mert annyira jő gyermekem van, nyugodt, nagyon ritkán sir, mosolygós, imád aludni és nagyon szeret minket. Világ boldogság ilyenkor úgy érzem.

Kép
pgsuska
 
 


Bikfy,

Danci tényleg igazi huncutbetyár, a kajás képen nem menekül, hanem a háta mögé is esett kaja miután kirúgta a tányért a kezemől, és épp a hátával dolgozza bele az üléshuztaba :wink: :lol:
Igazad van, tényleg szépek a gyerekek, a tiéd is csodaszép lesz :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi, üléshuzatba döngölésbe, lehetne őket inditani versenyen sztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem győzöm puccolni, néha meg annyirra szent, tényleg, jó tudom nem ide tartozik, te melyik tápszerrel etetsz????????????? Milumil 2??????? Nekünk dottornénink nem engedte csak a HA 2 Milumilt mivel a családban már volt allergia, asztma. :oops: :roll:

Kép
pgsuska
 
 


Jajj Moncsi,

de jót röhögtem ezen a hátával dolgozza bele az üléshuzatba szövegen. :lol: :lol: :lol: :lol:

Suskám!

Anyu mesélte többször, hogy állt a kiságyunk felett és nézett bennünket és sírt a boldogságtól. Remélem egyszer én is megtudom, milyen érzés ez. Ha nekem annak idején sikerül első próbálkozásra terhesnek maradnom, már most szülnék. De nem bánkódom, nagyon sok mindent tanultam az 1 év alatt. Talán tényleg nem véletlenül történnek velünk a dolgok. És a rég várt gyerekek mindig sokkal szebbek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, küldök egy laza, melegítős pocakfotót:) Már kicsit azért beindult a pocaknövekedés.
Kép
Azért nem akkora szépségem van, mint Ditulinak, de pocaknak pocak:) Bejött egy 9 hónapos terhes kolléganőm, igaz, hogy fél méterrel magasabb mint én, de majdnem akkora labdám van, mint neki:)
Otthon lenni tök szuper, annyira kellemes, nyugis, visszaalszom felkelés után stb. Csak most ugye, valami vírusos megfázásom van, az elrontja a közérzetemet, de majd javulok. Délután ficcenek el a körzeti dokihoz, megnéz, hogy megmaradok-e.

Bikfy, aranyos vagy, hogy ilyen szépeket írsz a nehezen jött babócákról:) De szerintem is így van, mindegyik nagyon-nagyon szép és látszik, hogy boldogok, imádják őket a mamik és papik. Szóval, a mamik és papik is jól néznek ám ki, kivirultak, boldogok, megszépült az életük:)

Hú, Babicsek drukkolok, akkor hétfőn vérvétel!!!
Nati, veled mizu? Mindjárt utánaolvasok itt a dolgoknak...
Vendég
 


Twist!

Mit mondott ma a doki?
Meghallgatta a tüdődet? Remélem nem tüdőgyuszi!
Nagyon szép a pocid, nekem nagyon tetszik a labdád! :lol:

Babicsek! Nati!
Nagyon mennek a drukkok!

Bikfy!
Csodállak téged! Honnan szedsz ennyi lelkierőt?! Hát komolyan irigyellek! :wink:

Suska! Monic!
Mindig átlógok a babásba és megcsodálom a képeket! Jó, hogy ide is felteszitek! Gyönyörűek a fiúk! Bármelyiket elfogadnám sajátomnak! Csodásak!

Bumi!
Hogy vagy? Cisztád meg van még? Remélem nincs! Jó lenne, ha végre eltűnne onnan! A ciszta eltüntetésére megy a drukk!

Köszönöm a pozitív energiákat, jól jönnek!

rodina74
 
 


Köszönöm az adatokat. Frissítem a táblát és felteszem, de ma esélyem nem volt rá, Levi gyakorlatilag nem aludt ma. Talán néhányszor 10 percet. Így főztem meg a gulyáslevest. 10 perc alvás, két répa, két krumpli megpucol. Megint 10 perc, hagyma összevág :lol:
Na csipetke nem került bele...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok,
hát, ezek a lurkók csodaszépek és nagyon vidámak!!!!!

Twist,
klassz dinnyéd van!!!!! :wink: Jobbulást!!!!!!

Lányok, mindenkinek megy a drukk, sokat gondolok rátok, csak most nagyon sűrű hetünk van. Mindennnap megyünk Bencével kontrollokra, meg fogdokihoz, ide-oda, nem nagyon tudok jönni.

Az én cickóim egyre jobban fájnak, ma már bizseregtek is, de most nem élem bele magam a jóóba, mert előző hónapban sem lett belőle semmi. Csak azt nem értm, mitől fájnak és bizseregnek ezerrel, ha nem baba miatt?????

Rody,
hamarosan láthatod, miből lesz a kisbabád!!!!

Bikfy,
kalappal, nagyon jól veszed az akadályokat!!!

Jó éjt, megyek, mert nagyon hosszú volt ez a nap..
Vendég
 


Linácska!

Nagyon szépen köszönjük a gondoskodást!
Rendes vagy, hogy Levi és Lili mellett is van időd ránk és a táblázatunkra! Köszönjük!

Sajnálom, hogy Levi ma nem aludt, és hogy ilyen kaotikus volt a mai napod!

rodina74
 
 


Twist!

Köszönöm a képet, csodaszép vagy. Pont ideális méretű pocakkal. :wink:

Nati!

Én mostanában sohasem keresek jeleket, azokban már sokszor csalódtam. Reméljük, hogy jelekkel vagy a nélkül, de terhes leszel. Szorítok. :wink:

Rodi!

Hangulatod?

Linácska!

Jó lehetett így főzni. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek???? Ma nem is volt? :shock:

Merre jársz királylány? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!

Hát mit is mondjak, hogy őszinte is maradjak, de nyávogós se legyek. Azt biztosan tudom, hogy nőhetnek a tüszőim, mert a jobb petefészkemnél tegnap nyilallgatott, a bal meg m egész nap, nem gyengén. Úgyhogy ennek örülök! Ez lelkesít!

Te hogy vagy? A bogyókat még számon tudod tartani, hogy mit, mennyit, mikor? :lol: Én is szedek jó pár dolgot, de egy listát csináltam a hűtőre, és amikor elmegyek mellette, mindig megnézem, hogy ma még mi maradt ki, és azt bekapom, vagy megiszom. :wink:

Természetgyógyi hatását érzed már?

rodina74
 
 


szép jó reggelt mindenkinek! :)

bikfy: Aranyos vagy hogy hiányoltál.

Jaj csajok képzeljétek, most reggel csináltam egy jóstesztet LH-val és van rajta egy halványka második csík. Most majd azt fogom nézni, hogy erősödik e napról napra. Annyira izgulok. De lehet hogy még nem ürült ki a tüszőrepi?

Natikám: Ne azt magyarázd be magadnak hogy nincs baba, hanem azt hogy van! :D Puszillak! A jelek márpedig a babától vannak!

Twist: Nagyon szépen nő a pocakod! :wink:

Na szaladok is mert készülök dolgozóba, mindjárt ébresztem Marcikámat is.

Kép
babicsek
 
 


Jó reggelt!

Csajok,

velem minden rendben, érzem a petefészkeimet, azt hiszem tegnap repedtem. Persze 1x sem tudtunk együtt lenni apival, mert benyeltem egy frankó gombát. Hát no komment. Tegnap kúpoztam utoljára. Remélem elmúlt ez a vacak.

Képzeljétek, hogy jártam. Imádom a sütőtököt, tegnap sütöttem is egy egészet. Az illata az íze, minden fantasztikus volt. Még langyos volt, szállt az illata. Én jól bezabáltam belőle. Az utolsó falatoknál már éreztem, hogy nem esik jól, de nem akartam meghagyni.
Éjfél előtt arra ébredtem, hogy rosszul vagyok. Elkezdtem sugárban hányni. Kb. óvodában voltam így utoljára. Reggelig aludtam a kaland után. Majd ébredés után az első utam a tökhöz vezetett. Nem undorodtam meg tőle, még most is kívánom, de nem merek enni belőle. Most 1 évig ne egyek? Vagy mi?

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Hogy érzem-e a természetgyógyi hatását? Én azt mondom, nem keresgélek tüneteket, javulást, stb. Nekem egy eredmény van, ha terhes leszek. Alább nem adom. Mivel azonban ebben a hónapban nem tudtunk együtt lenni, ez kicsit nehéz lesz. De ha még így is megfoganok, ...........akkor ez a nő tud valamit. :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!

Adj életjelet magadról!
Merre jársz?

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszönöm szépen a pocakdícséretet:)
Bikfy, jól hangzik a sugárban hányás, olyan kismamis tünet:) :wink:

Babicsek, tényleg lett halvány második csík? De jóóóóóóóó! Na, csak így tovább!

Nati, neked is drukk! Jól jel a mellfeszülés, de még mennyire!

Voltam körzeti dokinál és szerinte nincs baj a tüdőmmel. AKkor okés. Bár a hurutos köhögés megvan még, de nem lett komolyabb bajom tőle, akkor okés. Ki is írt táppénzre a nődoki ajánlása alapján, és mért egy vérnyomit, ami 130/80 lett. Szóval, nem vagyok az a kifejezetten alacsony vérnyomásos típus. Tökre vigyáznom kell, mert olvastam, hogy a magas vérnyomi a terhesség alatt méhlepény meszesedést okoz és a babának árt és koraszülést is okozhat stb. Szóval, itthon ülök és lazítok és csupa szép dologra gondolok, akkor nem lesz baj:)
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek megy a drukk továbbra is! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Twist!
NAgyon örülök, hogy minden rendben van veled! Élvezd a megérdemelt pihenést!

Bikfykém!
Igazad van, hogy nem adod alább. Én sem tenném a helyedbe.
Sajnálom a sütő tökös esetedet. Egyébként én is imádom, én pénteken sütöttem. És olyan finom azt nassolni a tv előtt. És még egészséges is.

BAbicsek! Nati!
NAgyon mennek a drukkok!

Babicsek!
Hogy használod jóslásra az lh tesztet? Én még erről nem hallottam. Láttam multkor, hogy feltettél egy linket, de nem volt még időm megnézni.

Nekem ma már egy kicsit jobb a hangulatom! Szép lassan átlendülök a holtpontomon. :)

rodina74
 
 


Na végre hazaértem :)

Rodina érdemes elolvasni. Ott azt írják, hogy a tüszőrepi utáni ha jól emlékszem 9-10. napon érdemes elkezdeni használni, és kimondottan reggeli első vizeletből, mintha HCG-t csinálnál. Állítólag ha napról napra erősödik a csík, az jelezheti a terhességet. Szóval most nagyon várom a reggelt kiváncsi vagyok mi lesz.

Most azon gondolkozom, hogy az utrogestannak van e ilyen hatása, hogy hamis pozit mutat. De az is lehet, hogy még nem ürült ki a tüszőrepesztő. De azt mondjuk 11 napja kaptam.

twist: Vigyázz magadra. Nem hiányzik a betegség most neked! :)

bikfy: Hát nem semmi ez a hányás. Csodálom, hogy tényleg nem utáltad meg. De a sütőtököt én is szeretem. Egész életemben utáltam, és akkor szerettem meg, mikor a kisfiam kicsi volt és bébipapinak csináltam neki. :)

Kép
babicsek
 
 


Bikfy
Köszi a választ. Mi van akkor ha olyan mensis hasfájásom van, pedig tegnap már elmúlt a bajom.

timejka
 
 


Timejka!

Nekem soha nem szokott fájni mensi után, úgyhogy én nem tudok segíteni. :(

Mikor próbálkoztok újra?

rodina74
 
 


Sziasztok!
ma is csak egy beköszönésre futja. Az új munkaköröm eléggé sok időmet veszi igénybe. Így még túlórázni is kell.
Drukkok mennek mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok

Élek még csak ismét éjszakák nappalok a nappalok éjszakák.

Tegnap voltam Itthon vérvételen hát mit ne mondjak 70 en voltak előttem és kiváratják a sort a kismamákkal is.még jó hogy van a laborban ismerősöm így ő vette le a vért.

Ma Pécsett voltam Uhn diatetikusnál.
Minden oké 6,3 lett a diétás cukrom azt mondták hogy az nagyon jó
uhn a lánykánk úgy néz ki hogy befordul mert nem úgy fekszik mint eddig én éreztem hogy másképp fekszik mert ha rúg majdnem fáj de jó érzés :)

Legközelebb október 20.án megyek uhra diatetikus az utolsó és délután vizsgálat.röviden ennyi.
Ma műtötték anyumat így most rohanos vagyok meg el kell látnom a fiúkat kajával(Apukám öcsém meg persze a Kedvesem)Még jó hogy az öcsém sokat segít nem lehet rá egy szavam sem

Meg persze menni anyuhoz a kórházba.

Ígérem amint lesz időm visszaolvasok és reagálok mindenre!!

De remélem mindenkinél rendben van minden!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors beköszönésre futja, ma helyettesítek, megyek dolgozni. Mindenkinek szép napot, ha tudok, este jövök.

Vius!
Cukornak örülök, sőt picit irigykedek is. :wink: Jó, hogy jöttél.

Rodi!
Pozi hangulatváltozásnak örülök. Csak keményen és csak előre!!! :lol:

Bumi!
Látom, téged is fölfal a munka. Azért vigyázz magadra! :wink:

Timejka!
Nem tudok mire gondolni, a Jónás naptár szerint bármikor lehet kósza peteérésed is. Nem lehet ilyesmi? :shock: :wink:

Babicsek!
Remélem, ma is lesz csíkod! :wink:

Beze!
Nálatok helyzet????? :wink:


Mindenkinek puszi!!! :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jobb reggelt!!

Nekem elmúlt a bizsergés és a cicifájás, úgyhogy azt hiszem új hónap jön... :cry: de már úgy érzem, kezdek immunis lenni..

Babicsek, Ranita,
drukk, hogy nektek pozi tesztetek legyen!!!!

később jövök!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Nati, azért még ne temesd kérlek! Lexi előtti utolsó vetélésem előtt majd leszakadtak a melleim, megőrültem, ha a póló hozzáért, úgy fájt. Így is elment. Amikor Lexivel voltam várandós, akkor meg alig fájt, nem is mindennap, és mégis pocakban volt. Szóval nem feladni!!! Drukk megy ezerrel!!! Neked és a többieknek is!!!

Bikfy, inkább nem rombolom a jó hangulatot, de azt hiszem, hamarosan vége a szopinak.... :cry:

Vius, örülök a jó cukor eredménynek! Anyukád hogy van?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Reggel csináltam LH-t. semmi erősödés. a férjem szerint ugyanolyan, mint a tegnapi, szerintem meg halványabb. :cry: Szóval ez van.

Nati: Azért még tényleg ne add fel! :!: :!: Sosem lehet tudni tudod!

Még én sem adtam fel teljesen, bár úgy érzem megtettem az első lépést ez irányba.

Kép
babicsek
 
 


Vius: Örülök, hogy minden rendben! Anyukádnak jobbulást kívánok. Neked pedig kitartást, nem lehet könnyű most tényleg.

Kép
babicsek
 
 


Babicsek! Nati!

Nem elkeseredni! Bízni, bízni, bízni!!!!!!

Beze!
Sajnálom, hogy véget ér a szopi időszak, biztos nagyon rossz
érzés lehet!

Vius!
Gratula a jó cukor eredményhez!
Anyukádnak mihamarabbi gyógyulást kívánunk!
Vigyázz magadra, azért nemu ugrálj sokat, kíméld magad! Jó, hogy ilyen rendes segítséged van!

Mi tegnap este kimentünk a mecsre! NA, ott jól kitomboltam magam. Kieresztettem az összes gőzt a fejemből! Úgyhogy ma nagyon kiegyensúlyozott vagyok! :lol:

rodina74
 
 


Rodi, gratula a laptetőhoz!!!!!

Meccsre mentek? De tök jó nektek! Irigy vagyok:)

Vius, de jó,hogy szuper a cukor eredményed! Nekem most kéne menni cukor vérvételre, de a betegségem miatt nem tudok. Talán jövő héten már jól leszek és rászánom magam.

Többieknek kitartást!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: