Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bumi

Drukkolok,hogy kezdhessetek és nem lesz több ciszta!

Nyulasz

Muszáj volt halasztani.

Képzeljétek, jan.22-én megyek a Mens-be vérvételre, dr. Tűű-höz pedig febr.17-én.
:D

Drukk mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok, csak gyors bekukk! Kész vagyok: a szakdoli írás kikészít+ ma reggel elküldtük e-mailben a tanárnak, erre belekötött, hogy az ő cikkére miért nincs hivatkozás! ÁÁÁ! :evil:
Ma voltam védőnéninél, minden rendben van velem, jók az eredményeim, mondta, hogy szép nagy pocim van! Imádom a pocakom, tiszta szerelmes vagyok belé! :D :oops: Múlthéten voltam AFP-én, és jövő szerdán megyek újra az Istenhegyire 18-ik heti Uh-ra Hajdú doktornőhöz, már nagyon várom!

Puszi mindenkinek!!!

KépKép
házitücsi
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit elkéstem, de mindenkinek Boldog Új Évet kívánok.
Lenne egy kérdésem felétek: ki melyik terhességi vitamint ajánlja. Most a Maternát szedem, de ha ettől van jobb, akkor szívesen váltok. Csak adjatok tanácsot van e ettől jobb?! Az Elevit teljesen kizárva, mert egész nap rosszul vagyok tőle.
Hanna tanácsára csináltatam 3 pontos cukorterheléses vvt. Hála istennek rendben van. Szinte állandó 4,6 volt minden szurinál.

Vkrisz: a kislányod egy tündér!! Szépek vagytok!!

puszi
Ágica
ágika10
 
 

 
 

Tücsikém, az influenzából meggyógyultál?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tücsi: pocakképet, de azonnal! :lol:

Ágika: hol voltál inzulint és cukrot nézettetni? Én a Femibion 800at ajánlom vitaminnak.

Bumi: +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsu: majd írd meg az eredményeket!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Ágika, én már a múltkor ajánlottam neked a Femibiont!;-)

Babaimi, igen tegnap már sétálni is voltam, szóval úgy néz ki túl vagyok rajta!

Puszikám, holnap megpróbálok rakni a blogomra!;-)

Pussz!!

KépKép
házitücsi
 
 


Puszikám, próbáltam visszaolvasni, hogy mikor kezdesz, de nem találom; viszont gyanús vagy nekem... :P Nem baj, ha drukkolok? :oops:

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsi: :lol: Hát persze, hogy nem baj! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi

Majd teszem az eredményeimet,hogy kielemezzük(zétek). :D

Tücsi

Én is olvashatnám a blogodat? Régebben olvastam is, de újra kellett telepíteni a gépemet, s teljesen nullázódott minden, s nem emlékszem a címre. :oops:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Ma hazahoztam 2 eszkimókát :lol: :lol:

Többiek????
Vendég
 


Házitücsi
Pocakfotó??????

Ágika
Én DM-s multivitamint szedek... azt szedtem az előző terhességeim, szoptatások alatt is :wink:
Vendég
 


Petitomi++++++++++++++++++babaragacs.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat. Tegnap voltam a patikában, ott van egy kedves ismerősöm, vele is megvittattam a vitamin dolgot. Megnéztem a fembion, de az írás szerint csak 9 vitamint tartalmaz. Ettől egy kicsit megriadtam. Oké, hogy több benne a folsav, de csak 9 vitamin:(. Így maradtam az alapnál, egyenlőre szedem a maternát és melé minden nap egy szem folsav plusz természetesen a napi gyümölcs mennyiség sem maradhat el, na meg a brokoli. Így remélem minden rendben lesz. Hanna tanácsára veszek Matavim B, mert állítólag jó hatása van mindkettőnkre.

Puszedli
A városi kórházban csinálták a cukrot. (Kisvárda). Mint utóbb kiderült csak a cukorszintet nézték meg, az inzulint nem. :( így megint mennem kell. De az inzulint már Debrecenben fogom megcsináltatni. Már csak ez az egy vizsgálatom hiányzik és start. :)
Bár egy kicsit félek. Van egy alapbetegségem, ami egy kicsit bekavarhat. Kb 6 éve derült ki, hogy Leiden heterozigóta vagyok. Így februárban megint el kell kezdenem szúrni magam. De a cél érdekében bármit elviselek.

puszi mindenkinek
Ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Tücsi, én is várom a pocakfotót!

Gigi, drukkolok az eszkimókáknak ++++++++++++

Többieknek is drukkolok, Puszi, Neked is :wink:

Mi próbáltunk okosak lenni az LH tesztek alapján. Volt 2 pozitív nap is, bár már előtte is mindig azt hittük, hogy az is pozitív, úgyhogy kifulladásig kekszeltünk. Jövő hónapban már ügyesebbek leszünk, bár olyan szép lenne, ha most elsőre sikerült volna babásnak lenni :oops:

Kép
petne
 
 


Sziasztok!

Jó lenne látni egy táblát, már rég nem jártam itt. Addig is drukk mindenkinek, akinek aktuális!

Képzeljétek, áttettem a székhelyem télire a fővárosba, és látom, hogy egy köpésre lakok a bp-i Kaálitól. Szoktam nézegetni a népeket, de persze így nem ismernék meg senkit... :roll: Pedig gyakran járunk arra Katicával.

Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek, bár tudom, már 8 napon túl, és azt, hogy aki most ide írogat, jövő ilyenkor babás legyen!

Puszi mindenkinek!

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok, bocsi hogy eltűntem, de teljesen kikészített a párom szakdolija...

Zsu a blogom címe: http://metbaba.blogspot.com/

Aki szeretné megnézni a pocakom, ezen a címen megteheti!;-)

Puszikám, hogy vagy van valami fejlemény????

Ölelés mindenkinek!![/img]

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsi

KÖszönöm,már megyek és megnézem. :wink:

Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Tudnátok esetleg segíteni?
Ma vagyok 12.cnen és még mindig barnázok, csakúgy mint az előző ciklusban, amit gyakorlatilag végig barnáztam. Volt már valakinek hasonló? Lehet, hogy a cisztámból szivárog ez a trutyi?Merthogy sötétbarna, és nem friss vér. Fájni nem fájok.
Ha más nem, gondolom 25-én majd kiderül.

Pusz Mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tücsi, betettem a blogod a könyvjelzőmba :D . Szép poci!

Bumi:nem tudom.Reméelm, gyorsan eltűnik!++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok

mi ez a nagy pangás erre? :shock:

Bumi sajnos Én sem tudok segíteni, de egy vv-tel szerintem többet elárulna. Azért ez is haladás , végre ....jól értem 25.-én lesz a leszívás? csak jó hogy váltottál

Kiscsillag, Puszedli Ti is most kezdtek, vagy már túl is vagytok rajta? :wink:

Petitomi nagyon drukkolok. Létszámot Ti határoztátok meg, v. doki javasolta?

Pajero (remélem jól írom) mizujs veletek?

Kisbuta pusz :)

Bri merre vagy?? :roll: mizujs veled?gyógyi hatásából érzel vmit?

Ágika debibe hová mész vv-re? Van már nálunk is Mensmetis képzeljétek :)

gyertek , és íííííííííírjatok :(

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok, köszi mindenkinek a poci dícséretet itt is!:-)

Bumi, nekem már volt ilyen: igen a cisztától is lehet, de nekem az IR miatt is volt ilyen, hogy nem csak mensi előtt hanem utánna is napokig szenvedtem a barnától! illetve, sajna még a méhszájsebeimnél tapasztaltam ilyet! Tudom, egyik rosszabbul hangzik mint a másik, de én ezeket tapasztaltam! remélem nálad csak a csiszta ürül!!!!

Puszi mindenkinek!

KépKép
házitücsi
 
 


bumi!

Ezt a ciklusomat én is végig barnáztam de én stimu előtt állok és fogamzásgátlót szedtem.Ma egy hete voltam uh-n nekem a doki azt mondta lehet ez a fogigátlótol! Szombaton vettem be az uccsó szemet ,most várom pirit hogy kezdhessem a szurit! Most is barnázok de remélem rendesen megfog jönni!
Egyébként a cisztátol is van barnázás!
Vendég
 


Annmari, igen, a fogigátló is okozhatja.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a tippeket!
Azért nem mentem eddig orvoshoz, mert uh-n úgyse látná a barna okát, mert ahhoz meg kevés, hogy látszon. IR-em elvileg már nincs, igaz nyár óta nem nézettem. Fogigátlót nem szedek. A méhszájseb érdekes kérdés. Még sosem volt olyanom. Hltfőn lehet, hogy okosabb leszek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Pedig amiket Tücsi írt, azok mind okozhatják, csak nem akartam újra leírni én is. Remélem, gyorsan elmúlik és bebabásodsz te is!+++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Árnika!

Közben a házidokim megoldotta a dolgokat. Nem kell mennem debibe, hanem jár ide Kisvárdára egy dokinéni, aki teljes kivizsgálást fog tartani nálam IR-ből. Szerdán megyek hozzá.

pusz
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Megvan az utolsó vizsgálatom eredménye is. Inzulin rezisztencia nem igazolódott. :)
Az inzulinom 6 és 6,73 között mozgott. A cukrom pedig a 120 percesnél is csak 4,6 volt.

Holnap megyek a debreceni Káaliba és indulhat a program.

Mindenkinek további szép napot.

pusz
ágica
ágika10
 
 


Ágika, ezek igazán jó hírek.Hajrá!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi baba!
ágika10
 
 


Sziasztok, ma voltunk az Istenhegyin, Hajdú doktörnő szerint 99%, hogy kislányunk lesz, szóval Zsombor helyett mégis Luca várható!:-)))))))))))))))))))))))))))

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsi :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tücsi, ez aztán a meglepetés!! A pocidat is meglestem, tényleg szép nagy már :D

Ági, drukkolok a kezdéshez +++++++++

Mindenki másnak is menned a drukkok csajok!!!

Kép
petne
 
 


Tücsi gratula.

Petne köszi a drukkot. Szükségem lesz rá! Ma 14.30-kor start! :)

Mindenkinek további szép napot.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Tücsi: gratulálok Lucához :lol: tényleg szépen gömbölyödsz már :-D

Petitomi: drukkok mennek, lassan tesztközelbe kerülsz :-) vagy már teszteltél is??

Ágika: hajrá!!! :-D

Petne: Te még nem vagy tesztközelben?! Olyan rég volt az az LH teszt :-)

Bumi: nem hangzik túl jól ez a barnázás, de talán a ciszta megszüntetésével, ez is megoldódik. Drukkolok! :-) méhszájseb az ciklustól függetlenül vérzik, szerintem.

Zsu: holnapra jó vámpírkodást! :lol:

Puszi: nagyon titokzatos vagy 8) úgyhogy drukkolok Neked is a biztonság kedvéért :lol:

Vkrisz: jó régen voltál Te is, mizujs Veletek?? :-)

Meg még jóóóó sokan voltak jóóó régen, csak nem hal ki a topik?!

Mi megvagyunk, éjszakázáshoz kezdek hozzászokni :-) Bendi egyre cukibb, napról napra fejlődik. Múlt hét óta fordul a hasára :-D mindenhol, többek között a pelenkázón is, úgyhogy kicsit tovább tart a peluscsere :-D

Szép napot!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Ági, akkor drukk délutánra, addig is nagyon boldog névnapot!

Szezso, sajnos még nem, majd kedden :wink: . Hasra forduláshoz gratulálok Bendegúznak. Majd meglátod, milyen gyorsan történnek innentől kezdve az események :)

Vkrisz, tényleg nagyon régen voltál, remélem, jól vagytok!

Többieknek is puszi és drukkok, akinek kell.

Kép
petne
 
 


Tücsi

Meglestem a pocid, szép nagy! Gratulálok Lucához. :lol:

Szezso

Köszönöm, meglesz. 8) Gratula az átforduláshoz!

Ági

drukk!

Megyek,aludni kellene,mert holnap korán kelek.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a drukkot. 2010. január 21-én elindult életünk első lombik programja. Magyon boldogok vagyunk.

Mindnekinek puszi és drukkok, akiknek kell!!! :)

ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Ágica! Boldog névnapot itt is. :)

Tücsikém! Gratula a kiscsajhoz!

Baba! Jobban vagy?

Mindenkinek mennek a drukkok Csajok!
hanna30
 
 


Hanna, köszi a kérdést. Egyenlőre jobban köhögök (ez a kezelés kezdetén így van).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ágika
Drukkok mennek!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok,
megint itt. Elég sok minden történt mostanában, csak olvasni volt erőm/időm.

Baba, Lombikbaba, grat a 12.héthez. Hogy szalad az idő!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle, jobban vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok, Köszönöm mindenkinek a gratulákat, remélem legközelebb nem lesz mégis kuki, na nem a fiúkkal van bajom, hanem tegnap elcsábultunk Apával, és vettünk egy pár gyönyörűséges kislány rucit a Tesco-s leárazból! :oops:

Alle, jó látni téged, mesélj már egy picit magadról!

Ágika, tök jó dátummal kezdtétek a lombikot, bizti szerencsét hoz, hajrá!

Baba, jobbulást kívánok neked!

Puszikám, írok privit!

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsi, én tegnap egy fehér bodyt szorongattam a Tescoban, de végül babonából visszatettem.

Lombikbaba, dobhatnál fel egy képet a pocidról!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Megvannak a csütörtöki vv erdeményei.

Szerintetek?
Vizsgálat:
TSH: 3.120 mIU/l Ref.tart.: 0.270 - 4.200
fT4: 13.57 pmol/l Ref.tart.: 12.00 - 22.00
fT3: 6.79 pmol/l Ref.tart.: 3.95 - 6.80
Thyreoidea-peroxidáz AAT(AntiTPO):457.70 IU/ml Ref.tart.: <34.00 (ez az eredményem meg van csillagozva)

Glucose terhelés 0 perc: 4.92 mmol/l Ref.tart.: 4.10 - 6.00
Glucose terhelés 60 perc: 8.58 mmol/l Ref.tart.: nincs feltüntetve
Glucose terhelés 120 perc: 7.07 mmol/l Ref.tart.: 3.30 - 7.80

Insulin terhelés 0 perc: 35.07 mIU/l Ref.tart.: 2.60 - 24.90 (ide is kaptam csillagot )
Insulin terhelés 60 perc: 359.30 mIU/l Ref.tart.: nincs feltüntetve
Insulin terhelés 120 perc: 222.60 mIU/l Ref.tart.: nincs feltüntetve

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!


Tücsikém! Lassan lehet vásárolni. Nagyon rohan az idő.

Baba! Remélem jobban vagy!
Gratula a 12. héthez!
Amúgy meg kisfiad lesz. Hidd el nekem. :)

Zsu! Hűűűű... ez az inzulin baromi @ar.

Lombikbaba! Gratula a 12. héthez!

Többiek?

Egy kis videó Csajok:
http://www.indavideo.hu/video/oliverelsoeve
http://www.indavideo.hu/video/oliver1eves

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Sajnos már olyan a cisztám szerkezete, hogy nem lehetett hüvelyen keresztül leszívni. Így nem tudom elkerülni a lapart. :(
Hamarosan felhívom a nődokim és bejelentkezek nála, de így is ki tudja mikor lehet meg a műtét. De nincs már értelme tovább halogatni, ezt mondta Bodnár is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi! Sajnálom, hogy nem úszod meg a lapart.
Remélem, utána már egyenes a pálya. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Zsu, most nagyon örülök, hogy elmentél vérvételre, és főleg hogy az Anti TPO-t is megnézetted! Sokan nem nézetik meg pedig ha az rossz akkor nincs értelme lombikozni! Az inzulinod is elég gáz, de kapsz majd gyogyit és hipp-hopp rendbe jössz az a lényeg, hogy végre kiderült a bibi!!!

Hanna, hát még nem igazán merek vásárolni, meg pénzhiánnyal is küszködünk rendesen: még októberben elindítottunk egy hitelkiváltást, és még mindig nem vagyunk sínen, 1,5 hete volt kint az értékbecslő, azt mondták 4 nap múlva meg lesz a hitelelbírálás, hát azóta is várom... :evil: :cry:

Bumi, hát ez nagyon rossz hír, de legalább a laparral szét tudnak nézni odabent, és utánna tiszta lappal mehetsz tovább! Drukkolok!

KépKép
házitücsi
 
 


Hanna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: