Új privát üzeneted érkezett!

Boldog új évet kívánok mindenkinek!
Kép

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Kép

Alle laptetuuuu :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Baba! Csodaszép a kisbabád!

Boldog Új Évet Kívánunk!!!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Babaesőben gazdag BÚÉK!!! :D :D :D
Till, Tillapa, Vackor, Lencsi :D

tillidian
 
 


Hanna, köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mindenkinek Babás Új Érzéseket Kívánunk!
Bocs, de mostanában csak olvasósra volt időm.

Babaimi, lombikbaba gatula nektek.
Tücsike remélem jobban vagy már.
Zsuzsinka milyen jó is így kezdeni az új évet, hogy minden rendben.
Akik kimaradtak azoknak is mennek a drukkok!

Rólunk!
Végre - hosszú idő óta először - megyünk moziba Ricsivel és a nővéremékkel!
Bízom benne, hogy minden jó lesz, mert az Avatart fogjuk megnézni. ... ami nem egy félórás mozifilm. :wink: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca szia, állítólag szuper jó a film :D én még nem láttam. Jó mozizást!

Kis csillag hol vagy? Vizsgahegyek? Mikor fagyizol :lol: ?

Puszi mindenkinek
Vanili
Vendég
 


Remélem mindenki jól van!Éljen 2010,mindenkinek sz@rospelenkákat kívánok erre az évre! :wink:
Vendég
 


Nekem már megvan, köszi! :lol: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


BÚÉK mindenkinek!!!

Egyszerűen nem tudtam jönni hamarabb. Kiscsajom tegnapelőtt és tegnap sem aludt egész nap....csak vmi minimálisat. (Szerencsére éjjel igen...kivéve persze a 2-3 óránkénti etetéseket, de akkor is volt amikor csakrajtam aludt.)
Látom többen szenvednek a baba hasával. Nálunk van kaki, pisi bőven...de ami a gond, az hogy túl sok a a pú.Ő attól szenved. Na én is ellógtam ma de. a DM-be és vettem Gripe Water-t meg Infacolt...egyenlőre a vizet próbálom, remélem segít...mert amúgy Alexa egy tündér.:)

Szilveszterkor itthon voltunk hármasban...ól telt, br Alexa este fél 12ig nem akart aludni, úgyhogy az idő nagy réésze azzal telt, hogy vkinek a fél keze mindig foglalt volt és próbáltuk elringatni. Filmeztünk, dumcsiztunk, pezsgőztünk...meg vártuk, hogy mikor lehetünk már kettesben...gondoltuk 5 és fél hét eltelt...tartunk egy próbát. Hát teljes siker nem volt...mert vmi fájt és ezért hanyagoltunk bizonyos dolgokat...de majd legközelebb...így is nagyon jól sikerült az este.

A gáz az volt, hogy 1-jén sem aludt a csaj és akkorra már én is kiakadtam, hulla voltam...már kijött egy-két csúnya szó és könnycsepp belőlem is. De apa segített, lefoglalta Alexát és csak tudtam vmit pihenni.
Na meg voltunk új évet köszönteni anyuéknál meg anyóséknál is...aztán anyóséknál már jó nyügi volt a csaj...csak üvöltött egy idő után...de ott nemigen lehet ugyanúgy lecsillapítani mint itthon. Jelzem, be is rekedt Alexa tegnap estére. (De szerencsére ma már jobban volt, aludt is, most is alszik és így nem sírogat, nem rekedt.)

Szóval ezértcsak most tudtam jönni...az előbb meg aludtam én is egy órát.

Pusszancs...visszaolvasok és majd rakok képeket...

Kép
vizkriszisback
 
 


Rana, Petne, Hajnoca!
Köszönöm, hogy ilyen figyelmesek vagytok! :-)

Babások!
Tündériek a gyerekek és az UH fotót is irigykedve nézem! :-) Annyira jó látni, hogy innen ahol most én vagyok (és még sokan mások is) hová vezethetnek a dolgok.
Maszatkák az uh-n, aztán dobogó szivecskék. .... és a gyönyörű bébik! :-) Sokszor ti tartjátok bennem a lelket! Tudom, hogy van értelme, mert nálatok látom a végeredményt és tetszenek! :-)

Drukkok mennek mindenkinek!
Hajrá! Jövő ilyenkor talán már mi is pelusokat cserélünk és napokig nem alszunk ... :-)

Krisz!
Kitartás! Bár én csak hallomásból ismerem a helyzetet, de nemsokára minden a régi lesz! :-)
Sokkal hamarabb, mint hogy Alexa végig alszik egy teljes estét!
Drukk hozzá! :-)

Puszi mindenkinek!

Zsuzska
zsuzsinka
 
 


Sziasztok, mindenkinek nagyon boldog babás új évet kívánok! Én szilveszter reggelre influenzás lettem, és még csak most keltem ki az ágyból, szóval még nem vagyok valami jól!
Puszilok mindenkit!

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsike: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Tücsikém, jobbulást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Hajrá lányok, ebben az évben mindenkinek babát kívánok!

Tücsikém, jobbulást!

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Tücsikém! Jobbulást!

Hajrá 2010! Indulhat a babásodás Csajok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek!
Remélem mindenki megkapja azt, amire vágyik, az idei évben!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tücsike!
Én is jobbulást kívánok neked!

Krisz!
Szépek vagytok! :-)
zsuzsinka
 
 


Sziasztok!

Nem tudom emlékeztek-e még rám... :oops: Nagyon régen írtam ide.
Most tanácsot szeretnék kérni. Szeretnék bejelentkezni a Mensmentis-be. Először csak időpontot kell kérnem konzultációra, vagy már vérvételre jelentkezzek be? Milyen vizsgálatokat érdemes megcsináltatni?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Zsu

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu: a Mensbe először vv.-re kérj időpontot, arra kapsz 1-2 héten belülre. Konzira meg csak 1-2 hónapon kapsz. Sima hormonokat is nézethetsz itt akár. Én TSH-t, antiTPO-t, ft3at, ft4-et, cukor+ inzulin terhelést (2 vagy 3 pontosat) kérnék a helyedben. Utána már nem kell ennyi mindent persze! De kérdezz bátran! Én Tűű dr.-hoz járok, de hozzá nagyon nagy a sor.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Zsu
Jol mondja Puszi en is elmentem csak telon bejelentkezel nekem egybol masik hetre volt hely en kertem THS antiTPO ft3 ft4 cukor+inzulis terheles 2pontos.

Konzira en mondjuk nem tudtam mar menni mert ugye visszautaztam de mondjuk ha jok az eredmenyek :roll:

Sok szerencset Zsu!!! :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Puszi és Bridget

Köszönöm szépen!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok Lányok!

Az ünnepek jó messzire kevertek benneteket a számítógéptől. Hol vagytok? Sokan mostanában kezdtek, mi van veletek? Kismamik?

Kép
petne
 
 


Sziasztok!

Még annyit szeretnék,hogy kb. mennyibe kerülnek ezek a vizsgálatok?Mire készüljek? A konzultáció árát megtaláltam,de a vv-t nem.
Vagy csak én vagyok ennyire béna???

Köszönöm!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu: húúú, nem emléxem már, de ha mindet megnézetteted (TSH, antiTPO, ft4, ft4, 2 pontos cukor és inz. terhelés), akkor sztem 20.000 környékén lesz a vége. De nem emléxem tényleg. :oops:


Petne: mindjárt szülinap! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Zsu
En sem emlexem pedig nemreg voltam de asszem 10envalamennyi :roll: Ha felhivod oket megmondjak pontosan azert megsem 2forintrol van szo :?

Az itteni nodokimmal beszeltem tegnap es azt mondta,hogy a 4pontosbol tobbet megtudott volna mondani mint a ketpontosbol :? :roll: Hat majd legkozelebb mert az mar nekem maratoninak szamit ott ulni etlen szomjan annyi ideig :shock: :x

Petne
En ritkan vgyok...es akkor is epp masfele :oops: oda is alig van idom irni :? De azert benezek mert a regiek erdekelnek meg mindig :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép Kép Kép
Kenguruban könnyenelalszik, bár csak 2 hóstól ajánlott. :oops:
De ha leviszem és jól fel van öltöztetve, az kipárnnáza, jobban tarja.
Azért ő is tartja ám a buksiját. :D
Próbálunk cumizni, hogy aludjon...de ki kell támasztani...mert ha kiesik..jajj! :?

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok, köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat, már javulgatok! Egy ideig még nem nagyon leszek, mert a páromnak segítek szakdolgozatot írni!
Zsu, emlékszem rád, és jól döntöttél, hogy elmész a Mensbe, kérj mindenképpen konzultációt is!!!
Puszi mindenkinek!

KépKép
házitücsi
 
 


Annmari

itt vagy valahol?Hallottal mar a AMH hormon vizsgalatarol? :roll: Nekem most azt is megnezik...elmeletben megmondja mennyi idod van hatra meg babavallalasra merthogy megnezik mennyi kis tuszo van meg a petefeszkekben :shock:

http://www.google.co.jp/search?q=amh+ho ... d=0CAYQuAE

Vkrisz
De a gerincecskeje akkor sincs egyenesben ha kivan parnazva a buksija nem? :roll: En mondjuk nem ertek hozza koltoi kerdes volt :oops: Ngyon szep baba es mar no :D

Tuszi
Hello :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri!

Hallottam már róla ,bár szerintem nálunk még nem csinálják! A doki valami tesztről beszélt de pontosat nem tudott róla mondani!
Állítólag nagyon drága!

Vkrisz!

Nagyon arik vagytok! Jó látni benneteket!

Többieket pusszantom! Nyulasz és Till beneteket különösen! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsu! Én emlékszem rád. Hajrá Mens!

Tücsikém! Örülök, hogy jól van. Tessék írni azért.

Akciózókkal mi újság?
Nagyon áll a topic Csajok.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vkrisz, nagyon szépek vagytok. A kenguruval vigyázz! Én úgy tudom, addig nem ajánlott, amíg nem tartja magát ülve (vagyis inkább fél éves korig), mert összerogyik a gerince, és komoly, végleges károsodás is lehet belőle. Éppen most hallottam egy kisfiúról, akinek erőltették az ülést, és meggörbült a gerince. Hónapokig jártak vele gyógytornára, most már iskolás, de még mindig nem tökéletes. Nem ijesztgetni akarlak, inkább óvni!

Kép
petne
 
 


Jaj csajok, azt elfelejtettem, ami miatt jöttem. Segítség!!!

Az LH teszten ha 2 csík látszik, és a teszt csík halványabb, mint a kontroll csík, akkor az mit jelent? Pozitívnak számít, vagy nem? A dobozban lévő leírásban az van, hogy az pozitív, a dobozon meg az, hogy az negatív. Teljesen összezavartak. Nem tudom, hogy akkor most mikor kell akcióznunk :oops: :oops: :oops:

Kép
petne
 
 


Petne: amikor a 2. csík erősebb, akkor kell akciózni!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kép
Pozitív:
két csík látható, és a teszt (T) hasonló erösségü, mint a kontrol (C) vagy erösebb
Negatív:
csak a kontrolcsík (C) jelenik meg vagy a tesztcsík (T) halványabb a kontrolnál
Nem érvényes:
nem jelenik meg egy csík sem

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam már, és adós vagyok még egy "boldog új évvel" is :-D

Nem nagyon vagyok most képben, de gondolok mindenkire és drukkok mennek! :-)
Kicsit zűrösebb napjaink vannak, elkezdődtek a fogzási tünetek, éjszakai felkelések sűrűsödtek, szopigondok voltak. De majd túlleszünk ezen is :-)


Kenguru: ha a baba tartja a fejét, lehet kenguruzni, na persze nem több órát egy nap. Mire ülni tudnak, arra sajna már olyan súlyuk lesz, hogy mi nem bírjuk őket kenguruban. Bendi is már kezd fárasztó lenni, mert 7400 gramm, de még messze van attól, hogy üljön.

Petne: még pár tesztet lehet el kell lőnöd, hogy pozitívat láss. :-) én sokáig LH teszteztem, de a peteérés ellenére sem lett mindig pozitív. Ha Apa rendben van, akkor mostantól akár minden nap lehet akció :wink:

Bridget: nagyon hasznosnak tűnik ez a hormonvizsgálat :-)

Tücsi: jó szakdolgozat írást :-)

Puszi: Ti most hogy álltok? Lassan fagyis beülti??

Vkrisz: szépek vagytok! :-) Alexa tiszta Anyja, szerintem :-)

Én is rakok fotót:
Kép

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok lányok!

Krisz nagyon drága Alexa, és milyen ügyi hogy tartja a fejét!

Bridget drukk a vérvételedhez, ez akkor jó hír, így akkor tudsz tervezni! Drukk!!!

Hanna én másfél hét múlva kezdek szúrni, és most nem tudom van e valaki aki szintén most kezd :roll: .

Puszi, te mikor kezdesz? (Lehet, hogy írtad de elkerülte a figyelmemet).

Bumi veled mi van? Mikor akcióztok?

Tücsi örülök, hogy meggyógyultál.

Zsu szia, mi még nem találkoztunk. Te is kezdesz nemsokára?

Puszi mindenkinek!
Vanili
Vendég
 


Szia Szezsó! Gyönyörű Bendegúz :D !
Vendég
 


Szezso, csodaszép tiszta, őszinte szemek! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vkrisz,
vannak olyan kenguruk amiket el lehet forgatni fekvő helyzetbe, de ahogy nézem a tietek nem az. Annak mereve/merevebb a fala.

Ha már mindenképpen rajtad lógva oldható meg a dolog, akkor inkább hordozókendő. szerintem az azért jobb, mert a baba teste a tieddel közvetlen érintkezik és testközelben van. Sőt a csipőficamot is - legalábbis szerény véleményem szerint - ki lehet küszöbölni, mert terpeszben van a lába.
De szerintem kérdezd meg róla a védőnőt.

Szezso,
Bendi tündéri. annyira hamar elmegy az idő.
Nemrég született.

Bó is idén már 3! éves lesz. ... én meg törhetem a fejem az ovis dolgon és a melóba álláson. ... pedig annyira nem akaródzik. (Nem tudom mire számíthatok - és ez szar.)

Zsu,
persze hogy emlékszünk rád. Én hiányoltalak is még ha nem is írtam.

Mnzsanival mi lehet, mert ő is nagyon eltűnt.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bri,
azért ez valahol jó hír. ... és mikor mész? lehet már tudni róla valamit?

Jajj! ... úgy aggódom, hogy ne fuss ki az időből.!
Annyira reménykedem!
Nagyon megérdemelnétek már a Csöppnyi kis életet. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Köszi csajok!

Néha olvastam,de írni már nem volt kedvem.:oops:

Tücsi

Én még nem is gratuláltam!Most pótolom.

Hanna

Köszi. :D

Csoki-vanilia

Még nem tudom mikor megyünk a fagyisokért. Tavaly február óta szüneteltetjük a lombikot. Ez lenne a 2. fagyis beültetésem.

Hajnóca

Tudom én,hogy hiányoltok! :D

Szezso

Nagyon édes pofija van Bendegúznak!

Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Tündérek a babák! :)


Tegnap jött meg a pri, így kértem időpontot a Kaáliba a ciszta leszívásához. Január 25-én megyek reggel. Nálunk ennyi újság van.

Pusz Mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Látom, azért kezdtek visszaszállingózni.

Köszi az LH tesztes válaszokat. Mától akciózunk, abból baj nem lehet :wink:

Szezso, gyönyörű baba Bendegúz, a szemei és a szája is nagyon szép.

Bumi, előre is drukkok 25-hez. Utána kezdtek?

Kép
petne
 
 


Bumi, a Kaáliban szívják le? :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Petne!
Ha utána nem telítődik vissza, akkor igen, kezdenénk.

Babim!
Igen, úgy mint a sima petesejtleszíváskor, csak most a ciszta belsejét szívják le. Ilyenkor ha szerencsém van, akkor a fala összetapad, és menzikor távozik, nem telítődik vissza.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, akkor drukkolok, hogy ne telítődjön, és kezdhessetek.

Kép
petne
 
 


Bumikám, hatalmas drukk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Én is jó rég voltam :oops:

Petne,igen,legalább olyan erősségűnek kell lennie a tesztcsiknak,vagy erősebbnek mint a kontroll csík.Elvileg.Boldog szülinapot kívánok! :D

Bridget,kiváncsi vagyok mi lesz az eredménye ennek a vizsgálatnak.Még én sem hallottam róla.
A 4 pontos vv-nél ugyanannyit kell várni,mint a 2 pontosnál,csak közben is vesznek vért.

Vkrisz,szépséges a kiscsaj. :D És nagyon ügyes,gyönyörűen tartja a fejét :D

Bumi,a fene mindig ezek a ciszták.Remélem végleg megszabadulsz tőlük!

Zsu,én is emlékszem ám :D Jól elhalasztottátok a fagyist :roll:

Csoki,hajrá szurik!

Szezsó,cuki Bendegúz :D Hogy rácsodálkozott a fényképezőre :lol:

Tücsikém,repül az idő,már biztos a pocak is nő :D

Annmari,édes vagy!Pussz neked is!

Hirtelen ennyi jutott eszembe,de szeretettel gondolok rátok,és drukkolok mindenkinek,aki akcióba kezd! :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: