Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hú, nagyon sokat írtatok, miota nem voltam.

Kata
Biztosan egészséges lesz Marci, ezen ne is rágodj, a ciszta meg majd hamar felszívodik, majd meglátod.

Titi
Gratulálok én is. A fiúk nagyon édesek.

Betsy
Utólag is Nagyon Boldog Szulinapot Bencének. Nemrég voltál babás, és már 1 éves a kis kópé. :shock:

Mindenkinek, aki babára vár
Nagyon szorítok :wink:

Rólunk:
Bálint 8400g, fogunk még nincs. Már nagyon sok mindent eszik, és szerencsére szeret is enni. Az ivás már javult. Cumisuveget nem veszi el, oszintén szolva nem is probáltam neki, mert már iszik a csoros pohárbol. Nem annyit, mint kellene, de már haladunk. Éjjel továbbra is 2x ébred szopizni, de aztán egybol vissza is alszik.
Ádámmal már nincs gond az oviban. Az elso évet végigsírta /minden reggel/, de most már nagyon szeret.
Már 3 gyerkoc bárányhimlos lett az oviban, úgyhogy most várjuk, elkaptuk-e mi is.
Vendég
 


CArpediem: De jó akkro már az ivás is megoldodott és az ovi tma is.
Azért jó lenne ha nem kapta volna el a bárányhimlőt mert akkro bizony a kicsi is elkapja. Bár lehet jobb ha hamarabb túl esik rajta. na meg ő még nem vakarná el hisz nem tudja hogy az jó rá.
Szóval nem is tudom mit kivánjak.

Kép
csucsu05
 
 


catherine biztis ahogy a doktor ur mondja ugy is lesz!egészséges a marcika!!!!!!!!!
gyönyörűek az uh-képek!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Catherine: én is teljesen biztos vagyok benne, hogy egészséges Marci és minden rendben lesz!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Igaz egy kicsit nehéz gép közelbe kerülnöm de ma este végre sikerül a gyermekeim már alszanak!
Dorci már 68 cm és 8470gr volt a mérésen mst épp beteg elkapta a fiúktól a hasmenéses és hányásos vírust de neki a legrosszebb mert hány csak nem megy a hasa a fiúknak meg csak a hasa ment de úgy látom egy napig tartott a virus mert ma reggelre a csajszinak semmi baja nem volt remélem most már éjszaka aludni fogunk!

Titanilla!
Gratula csak most olvastam hogy útona harmadik babci!!!!
Catherine!

Biztos nem lesz semmi gond nekünk is az afp eredmény a mom érték magas volt de semmit nem találtak szerencsére!!!!

bETSY!
Boldog szülinapot Bencének!

Na most megpróbálok tenni egy pár képet!!!
Kép Kép Kép Kép Kép Viktor és Gergő azu állatkerrtben épp cigi rágóznak és bohóckodnak!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


márti!naggon helyes a kis dorci!!!!!!!!!!!!!!!!!!a fiuk is szépen nőnek!!!!!!!
jobbulást a betegeskedőknek!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Márti: Csuda édesek a gyerekek:) és milyen nagyott nőttek már.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Pár kép rólunk ha még emlékeztek rám :oops: Kép dorka 2 hónaposan Kép Lányaim

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti: Persze hogy emlékezünk. Jó hogy hoztál képeket., szépek a lányok:) Jól vagytok??

Kép
csucsu05
 
 


betti természetes hogy emlékszünk rád.....tüneményesek a gyerekek!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a szülinapi köszöntést!

CATHERINE: Gratula a félidőhöz. Érzed már mocorogni Marcit? A ciszták mekkorák voltak? Tényleg fel szokott szívódni, ez majdnem minden 5. terhességnél előfordul. Ha a szív Uh-on is minden oké lesz, akkor ne aggódj!
KINGA: Tegnap nem tudtam jönni, utólag is nagyon boldog szülinapot! Hogy ünnepeltetek?
TITANILLA: Olivérnek utólag is boldog névnapot! Vannak friss képek? Te hogy vagy? Hányinger, émelygés?
CAPRE: Jó nagy már Bálint is! Bárányhimlővel mi lett? Remélem, nem kaptátok el! Az jó, ha csak 2-szer ébred éjszaka Bálint, Bence rengetegszer felsír, és csak szopival alszik vissza.
MÁRTI: Jó hallani rólatok! Nagyon aranyos Dorcsi! Jobban vagytok már? Elmúlt már a hasmenés, hányás?
BETTI: Dorka is elmúlt már 3 hónapos. Látom, nagyon szereti őt Réka. Hasonlítanak a csajok egymásra! Jó nagy baba Dorka!
Vendég
 


Betsy: nagyon köszönöm a szülinapi köszöntést! Semmi extra ünneplés nem volt. Este Apa megfürdette Mátét meg ketten megvacsoráztak, én meg azt csináltam, amit akartam! Kaptam parfümöt meg kézkrémet ami nagyon nagy szó volt, hogy ketten meg tudták venni a dm-ben. :P

Catherine: neked pedig nagyon boldog névnapot kívánok (8 napba még belefér)! Hogy vagytok?

Kép
németh
 
 


Kinga: hú most volt a Ssülinapod?, Akkor ezer bocsánat. Én is kivánok neked Nagyon Boldog születésnapot és bocsi , hogy figyelmetlen voltam:(

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: köszönöm!

Kép
németh
 
 


Akkor én is sok boldgo születésnapot kívánok!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: köszönöm neked is!

Kép
németh
 
 


Csajok: Volt már valakinek 4napig pozítív az Lh tesztje??

Kép
csucsu05
 
 


4 napja pozi az lh-d? :shock: :roll:
nekem 2-3 napig lehetett az :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Mit jelent az hoyg lehetett az?, Most az volt vagy nem? Tehát 2 vagy 3napig??
Az előző hónapban nekem elfogyotta 3 pozítív napnál a tesztem. Tehát nem tudom hogy tovább is pozítív volt e.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
nekem anno 2 napig volt pozitív de kicsi csík mindig volt rajta

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Kinga
utólag én is Boldog Szülinapot kívánok neked!!!!!!!!!! :lol:

Csucsu
dokidat nem tudod felhívni lh ügyben? ő biztos tudná a választ. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: ma még csinálok egyet aztán ha nem lett nega felhivom.


betti: Nekem nem is kicsi csikom van hanem a tesztcsik erősebb mint a controll csik.
De nem izgulok mert van egy lány aki babás és neki is 3napig is pozítív volt.

Kép
csucsu05
 
 


Syrynx: köszönöm! :D

Csucsu: én sem tudom, de ha esetleg megtudsz valamit érdekelne.

Kép
németh
 
 


Kinga: ma is pozítív. Igaz nem olyan erős mintha kicsit halványodott volna.
Na holnap kiderül.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu nekem is elfogyott...de 3 napig pozi volt!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem ma már nega és tegnap is halványabb volt mint előtte.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Az első negatív nap a legesélyesebb,úgyhogy mindent bele!!!!!!!!!!! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Csucsu: ez az! Mindent bele!

Syl: nagyon jó ez a kép Rékáról!

Kép
németh
 
 


Kinga:_Köszi! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


akkor ezért lett lányom mert én azt hittem a pozitív napon kell együtt lenni és az lesz fiú
látszik nem jártam utánna :oops:
na de majd a 3 ik ami nem igen lesz :D

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


csucsu hajrá!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Most csak felrakom az idei karácsonyi fotóinkat, hátha valakit érdekel.. ha Bence elaludt, visszaolvasok, és reagálok.. Bocsesz a mennyiségért.. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.04 20:04-kor.
Vendég
 


betsy gyönyörűek a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
öröm nézni..........!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy: szupik lettek az idei évi képek is.
Én nem találtam olyan sablont amit írtál. Lehet rossz helyen kerestem.

Kép
csucsu05
 
 


NITÁCSKA: Köszi :)
CSUCSU: Karácsonyi sablont én sem tudok, mint írtam én karácsonyi háttérre keresnék rá, és arra szerkeszteném rá Szabina fényképét. Amit írtam oldalt, ott karácsonyi keretszerűség van. Photoshoppal tudsz szerkesztgetni, karácsonyi hátteret meg itt találsz:



http://images.google.hu/images?hl=hu&q= ... A9se&gbv=2
http://images.google.hu/images?gbv=2&hl ... 1tt%C3%A9r
http://images.google.hu/images?gbv=2&hl=hu&q=christmas

Ha végképp nem megy, akkor küldj egész alakos képet Szabináról, meg válassz hátteret, ami tetszik, ha lesz egy kis időm, próbálok összehozni valami..
Vendég
 


Betsy
szupik a képek. (bár nekem az angyalkás kép már kicsit sok. de a karácsonyfás-mikulásos nagyon helyes, meg ahol együtt a család az is nagyon jó.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Betsy:Nagyon szuperek a képek!!!Ezeket te csináltad?Vagy műtermi?

Nézegetem a linkeket amiket beraktál Csucsunak,de én nem tudom,hogy kell oda betenni a képet?! :?

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 62400_.png

Kép

Kép
syl100
 
 


JULI: Pedig szerintem az angyalkás tök mókás. :wink: Mátéval mi újság? Sokat beszél már?
SZISZKO: Műtermi képek. Amiket Csucsunak linkeltem, azok csak karácsonyi hátterek, Neked kell megszerkesztened valamilyen programmal (Photoshop, Ulead Photo Express stb). Készültök már Réka szülinapjára?
Vendég
 


Betsy!

Nagyon jók a képek!
Hol készültek?

Tegnap végre majdnem teljesen megnyugodtunk, hogy Marci egészéseg. Voltunk magzati szívUh-on és a doktornő szerint a szíve teljesen egészséges. Ezek után, a jó genetikai Uh és a kombinált teszt illetve az AFP eredménye után 99,99%, hogy a kisebb fiunk is teljesen egészséges. Már csak azt kell megvárni, hogy a cysták eltűnjenek a fejéből. De ez is folyamatban van szerencsére.

Ezek a pocakfotók tegnap készültek:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Chaterine:Húúúúúú,már jó nagy a pocakod! :shock:
Ennyire szalad az idő?Nem semmi!
Csini kismama vagy! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Catherine: örülök, hogy minden rendben van, de hát én tudtam ezt! :D Nagyon csini vagy! Most már nyugodj meg. A ciszták meg fel fognak szívódni tutira.

Kép
németh
 
 


Betsy: nagyon jók a képek! Mi is gondolkodunk rajta, hogy elmegyünk fényképészhez. Nagyon szép kis családotok van.

Kép
németh
 
 


catherine gyönyörű szép pocid van!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Catherine
de szép pocid van már! :lol: nagyon jól nézel ki. :wink: Már túl vagy a félidőn!!!!!!!! ciszták miatt ne aggódjál. a barátnőm kislányának is volt, ő is jól megijedt, de felszívódtak és csodaszép egészséges kislánya született, most már másfél éves, és semmi baja. Nálatok se lesz semmi gond!!!!! :D

Képzeljétek ma telefonáltam a munkahelyemre. visszavesznek februártól, kedden megyek beszélni a főnökömmel. persze előbb ki akarom venni a szabimat, így ténylegesen csak március végén mennék, 6 órába. persze, ha addig nem lesz kistesó. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: De vissza is kell venni a munakhelyedre. van egy ilyen törvény. Minimum 3hónapra. :)

Kép
csucsu05
 
 


A kis Csucsukánk :) Kép

Kép
csucsu05
 
 


Bocsi csak próbáltam képet betenni :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: nagyon szép a Szabina! Igazi kis csintalan kislánynak néz ki! És hát nagyon jó a haja! :P

Kép
németh
 
 


Kinga: Mostmár hosszabb a haja. Ez még nyári kép ám. Szép a haja nagyon tiszta csiga csak nehéz fésülni és mosni. Na meg nem is szereti nagyon ezeket a dolgokat.

Kép
csucsu05
 
 


Hát mindenesetre a férjednek lesznek még rossz éjszakái egy pár év múlva a pasik miatt... :wink:

Kép
németh
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: