Új privát üzeneted érkezett!

Tücsikém, jobbulást! Éljen a kisfiú!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bébike++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!:

Tücsikém,gratulálok a kukachoz :D

Bébike,rendben lesz minden!Drukkolok!

Vkrisz,egyszer eljön az idő,amikor ki tudod magad pihenni.Hintátok nincs?Enyémek fél perc alatt elalszanak benne,csak nem szabad megállítani :lol:

Kívánok mindenkinek boldog Karácsonyt!
Vendég
 

 
 

Nyulasz
Van hinta...néha el is alszik benne...csak nem elég gyors neki...ha rásegítünk:fél perc és szunya.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Lányok köszönöm a gratukat!
Apa olyan édes volt, ma munka után beugrott bevásárolni és csillogó szemmel mesélte mennyi édes baba cuccot tudott volna venni Zsombornak, de nem mert...aztán elő került 2 csomag kis zokni, azt mondja nem tudott nekik ellenállni! :lol: :lol:

Bébike, persze hogy lehet Lucátok (még nekünk is lehet Zsombor után!;-))

Skrisz és Vkrisz, csodaszép lánykáitok vannak!

Mindenkinek Nagyon Boldog Ünnepeket Kívánok!!!

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsi: Hatalmas gratula Zsomborhoz!

Bébike: Örülök, hogy a pici jól van. Vérömleny nekem is volt, a 15. hétre ürült ki teljesen, addig én is feküdtem. Most egyenlőre nincs, de remélem nem is lesz, mert Kitti mellett nekem is elég nehéz dolgom lenne.

Vkrisz: Alexa nagyon szépséges pici lányka! És te is nagyon csini vagy így 4 héttel szülés után!

Skrisz: Eszti baba is csodaszép!

Minden kedves topiktársamnak Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Sikerekben Gazdag (kismamákkal és babákkal teli) Boldog Új Évet Kívánok!

Velünk egyenlőre minden rendben. 1 héttel ezelőtt az uh-n 11,6 mm-es volt a picikék és dobogott a pici szíve. Nagyon boldogok vagyunk! :D

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Kedves Lányok!

Örülök a jó híreknek nagyon!



Boldog, meghitt, békés karácsonyt kívánok Nektek!


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok Nektek!
Vendég
 


Vkrisz nagyon jók a képek!

Baba nagyon kedves a versed!

Tücsi gratula a kisfiúhoz :D ! Örülök hogy már nincs barna!

Bébike a lényeg hogy már szívódik fel a hematóma, minden rendben lesz+++++++++++++3

Skrisz nagyon drága a karácsonyi fotó :D !

Csomee gratula a dobogó szivecskéhez!

Ági üdv itt!

Puszi mindenkinek!
Vanili
Vendég
 


BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KIVÁNOK.
reni28
 
 


Boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek :!:

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Kép

Kép
kata05
 
 


Csomee, neked is gratulálok a dobogó szivecskéhez!

Tücsi, apa :lol: édes!!

Vkrisz:tündéri a bébitek.

Puszedli:olyan ajándékot kívánok nektek, emilyen képet feltettél! Piros vagy kék dobozban. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép
Vendég
 


Békés, boldog ,kegyelemteljes karácsonyi ünnepeket kivánok!
Kép
Vendég
 


Boldog karácsonyt!

Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Békés Boldog Karácsonyt Kívánunk!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nagyon szepek a fenykepes udvozlok!!!! :D

Csajok en is csak beugrottam...most telt el a kari este....kaja ngyon fini volt,boroztunk apacskaval es ajandekbontas 25-en reggel,ugyhogy meg nem tudom megmondani mit kaptam 8) Izgi ngyon :lol:

Kellemes Unnepeket hisz karacsony ma van tegnap szenteste volt :wink:

Kép

Merry X-mas cshajek!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tücsi!

Igen szedem, nekem a dokim a Maternát javasolta. Eddig meg vagyok elégedve vele, próbáltam az elevitet, de attól rosszul voltam egész nap.

üdv
Ágica
ágika10
 
 


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánunk!



Kép



Imola, Gábor, Molli
pájaro
 
 


Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Remélem, hogy mindannyiótoknak nagyon kellemesen teltek az ünnepek! Én az utóbbi időben a férjemmel voltam elfoglalva és csak érte aggódtam, de hála az égnek és a ti drukkjaitoknak :lol: (amit nagyon-nagyon köszönök nektek!!) teljesen rendben van, ezt az onkológián is megerősítették!
Így most már tényleg készülünk mi is februárra!
Ahogy látom, elég sokan leszünk! :D :D :D :D

Tücsi!
Gratula Zsomborhoz! (én is szeretném így hívni majd a fiamat, de apának más tervei vannak!) :-)

Ágica!
Üdv itt! A lányok nagyon kedvesek! Én is új vagyok a topicban, de perctől kezdve nagyon kedvesek és segítőkészek voltam velem! :-)

Mindenkinek további boldog napokat kívánok!

Zsuzska
zsuzsinka
 
 


Kép Kép Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Remélem mindenkinek jól telt a karácsony! Nekünk kicsit sűrű volt így a picikkel! :lol: :wink:

képek az iwien!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rana33 2010.01.26 15:36-kor.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Gyönyörűek a gyerekek!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Arwen-torna
2009.12.27., 9:06
Feladó:
Címzett:
E-mail cím:
Személyes üzenet:

Egy komplex tréning, mely ötvözi a tai chi, a chi kung, és a jóga elemeit, rendszeres alkalmazása reményt adhat azoknak a nőknek, akik már hosszú ideje hiába próbálnak teherbe esni. A módszer megkönnyíti a terhesség problémamentes lefolyását is.

Hazánkban minden ötödik nő meddőségi kezelésre szorul, ezért számukra az Arwen-torna lehet a megoldás a várva várt gyermekáldásra. Ez egy kiegészítő terápia, mely fizikailag , és szellemileg is felkészíti a nőket a terhességre. Nemcsak a sikeres mesterséges megtermékenyítés esélyeit növeli, de akár a spontán teherbeesést is.

A módszert Németh Tünde – gyógytornász, mozgástanár – dolgozta ki, azért, hogy nőtársain tudjon segíteni, hiszen úgy tűnt neki sem lehet több gyereke. A számos sikertelen meddőségi kezelés után nem adta fel a reményt, mert úgy érezte, a mozgás lehet a megoldás a problémájára, így többféle sportot, mozgásrendszert kipróbált, az ezekből vett gyakorlatokat ötvözve készítette el az Arwen fantázianévre hallgató gyakorlatsort.

A torna főként ülő testhelyzetben, földön végzett gyakorlatokból áll, melyek megmozgatják a női szerveket, de leginkább a has és a medence izmait. Lassú, lágy mozdulatokkal teli a torna, mely során oda kell figyelni a helyes légzésre is, hiszen a légzés ritmusához alkalmazkodnak a tornasorok. Nincsenek kötött gyakorlatok, változatosak a mozgássorok, melyeket harmonikus zenei aláfestéssel egybekötve végeznek. Ez a mozgás fokozza a kismedence vérellátását, egyensúlyba hozza a hormonműködést, elősegíti a peteérést, és a megtermékenyített petesejt beágyazódását is.

Eredményességét mutatja, hogy azon nők közül, akik kitartóan végezték a gyakorlatokat – heti két-három alkalommal –, minden másodiknak rövid időn belül sikerült elérni a kívánt eredményt, vagyis sikeresen teherbe estek. Kitartónak kell lenni a tornában, de mellette nem árt, ha másféle mozgással is kombinálja a babára váró nő – úszással, kocogással –, ráadásul egy speciális diéta is növeli az esélyeket. A túlzásba vitt műételek fogyasztása is növeli a meddőség esélyét, felborítja az anyagcserét, éppen ezért érdemes odafigyelni az egészséges táplálkozásra.

A bizonyított hatást az is mutatja, hogy már orvosok is ajánlják a meddő nőknek, hogy próbálják ki a tornát, hiszen így kevesebb hormongyógyszert kell szedni, és nagyobb a valószínűsége a sikeres teherbeesésnek.

2005 óta működik a torna szervezett keretek között, de még csak Budapesten két helyszínen, a Semmelweis Egyetemen, valamint a Békásmegyeri Közösségi Házban.

A torna már akkor is elkezdhető, amikor még csak tervbe van véve a kis jövevény későbbi érkezése. Élénkíti a szellemet, oldja a stresszt, segít leküzdeni a depressziót, jótékonyan hat az immunrendszerre, az idegrendszerre, és az ízületekre, de nem utolsó sorban akár a menstruációs görcsöket is teljesen megszüntetheti. A rendszeres mozgással természetesen megőrizhető az ideális testsúly, vagy hozzásegíthet az egészséges fogyáshoz is, ráadásul általa optimálisan fog működni a szervezet, így későbbre tolódik a klimax időpontja is.
reni28
 
 


Rana!
Nagyon szépek a gyerekek! :)

Krisz!
Milyen csinos vagy így pár héttel szülés után!

Lombikbaba!
Veled mi újság? Mesélj egy kicsit!

Puszi mindenkinek!
zsuzsinka
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,örülök,hogy apa rendben van!

Bridget,na,mit kaptál?Publikus? :D

Gyerekek mind csodaszépek :D
Vendég
 


Nyulasz!
Nagyon köszi! Mi is örülünk! :-)

Puszi mindenkinek! :-)
zsuzsinka
 
 


Rana nagyon drágák a lányok!
Ugye jól látom hogy olyan mély új fajta bébi kádatok van? Tökre tetszik.
Kismamik jól vagytok?
Puszi, Bridget, Bumi? Veletek mi van?
Én 19-én kezdem szúrni a decát. Ma 1. cn.

Puszi mindenkinek
Vanili
Vendég
 


Megjöttünk. Van egy 19 mm-es, dobogó szívű kisbabánk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Baba: itt is gratula!

Csoki: kicsit pang a topic, de olvasni járok! :wink: Mennek a drukkok!


Babák édesek nagyon!!!!! :P



Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


babaimado írta:Megjöttünk. Van egy 19 mm-es, dobogó szívű kisbabánk!


Gratulálok!


Akciózóknak nagy drukk!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbab, köszi!

Figyu, mi napra pontosan ugyanannyi idős babásak vagyunk?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! GRATULÁLOK! Csodálatos év elé néztek :-)

Lombikbaba, nektek is gratula és éljen a 2010 :-)

Puszi, igen már nem sokan írnak ide, én a 2. lombikosba írok. Köszi a drukkot.

MINDENKINEK BOLDOG 2010-ES ÉVET KÍVÁNOK!
Vendég
 


Mindenkinek Nagyon Boldog Újévet kívánunk!!!

Kép
kata05
 
 


BUEK!

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Baba GRATULÁLOK :D

Fagyika sok sok drukk+++++
most sokan pihiznek, remélem, gondolom jövőre beindul újra topik.

Mindenkinek Boldog, Termékeny Új Évet kívánok!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek örömökben, boldogságban és babázásban gazdag új évet kívánok!

Puszi nektek!
Zsuzska
zsuzsinka
 
 


Sziasztok!





Mindenkinek boldog, "bebabásodós" új évet kívánok!





Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!
Vendég
 


BÚÉK!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Zsuzsinka, örülök, hogy minden okés. :D

Vkrisz,nagyon édi Alexa! :D

Csoki-vani, ilyenünk van (Pocakfürdő, azaz Tummy Tub): :wink:
http://babyfun.axiomarket.hu/item/furdetodezsa

Babaimi, gratulaaaaaaaaaaaaaa! :D :D :D :D :D :D

És mindenkinek: Kép

Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, azóta látom, nagyon sok minden történt. Mindent végigolvasni esélyem sincs, az utolsó néhány oldalon rágtam csak át magam. Elnézést, ha valakit nem említek név szerint, azért igyekszem :oops: .

Zsuzsinka, sajnálom, ami a férjeddel történt, de remélem, minden rendben lezs, aztán hajrá február!

Csomee, örülök a jó híreknek!

Brizo, Baba, gratulálok, boldog kismamaságot!

Anyukák, a picikről készült képek nagyon jók, gyönyörűek a babák!

Pocakfotók nagyon szépek, és az UH-os felvételek is izgalmasak.

Tücsi, remélem, azóta már túl vagy a vérezgetésen.

Látom, sokan kezdtek az elkövetkező hónapokban, drukkolok mindenkinek.

Én is kérek egy kis drukkolást, a férjemmel úgy döntöttünk, hogy egy kis "irányított/rásegített" spontánkodásba kezdünk. Megpróbálok szerezni LH tesztet, de ha nem sikerül, akkor bízunk a ciklusomban, és méhpempőt szedek, ő pedig E vitamint. Reménykedünk benne, hogy csoda történik (a fél petevezetőm és az endom miatt állítólag csak 20% esélyünk van). Ha nem, akkor néhány hónap múlva belevágunk ismét a lombikba. Jó lenne megúszni, Julcsival nehéz lenne megoldani a BMC-s sorbanállásokat.

Utólag is bízom benne, hogy mindenkinek nagyon kellemes volt a Karácsony, és kívánok mindenkinek nagyon boldog, teherbeesős-várandós-kismamás-szüléses új évet!!!!!!!!!

Dobok két képet Julcsiról:
Kép Kép

Kép
petne
 
 


babaimado írta:Lombikbab, köszi!

Figyu, mi napra pontosan ugyanannyi idős babásak vagyunk?


Éppen néztem a vonalzóinkat :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: