Új privát üzeneted érkezett!

Baba, szívből gratulálok!!! Hurrá!!!!

Lányok, én tegnap este megint elkezdtem vérezni:-((((

Puszi mindenkinek!

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsi: a fene a ...! :twisted: Pihenj, amennyit csak tudsz!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Mindenkinek, külön Tücsinek is ( :lol: :lol: ) köszönöm a sok gratulációt!

Tücsikém, pihenj és drukk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Baba hurrá :) gratulálok :)

Tücsök pihizz sokat, :( sok pocaksimi, puszi.

Egérkém köszönöm szépen nagyon aranyos vagy. :oops: :)
Remélem Te leszel az egyik példa elöttem januárban!

Zsuzsinka Nekem most szünet van legfőképpen IR miatt, folyt. köv. (utolsó) február körül.......ezért is vagyok inkább csak olvasó üzemmódban.

Petitomi puszi, írsz fotóalbum címet?. :wink:

Lombikbaba választassz később orvost?
Ha igen kit?-persze csak ha akarsz válaszolni és publikus

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Baba
Gratulálok!

Tücsök
Drukkok mennek!

Árnika
Már választottam... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok Lányok!

Most úgy tűnik csak pajzsmirigy gyulladása van a férjemnek, de a biztonság kedvéért holnap teljes vérképet csináltatnak és szövettant. Reméljük a legjobbakat, mert a kezelés eltolná másfél évig a kövtkező lombikot az amúgy is rosszacska katonák miatt.
De most azért örülünk, hogy két doki is "jót-jobbat" mondott.
Köszönöm a drukkjaitokat! :-)

Ha valaki tudna Budapesten jó szülészt ajánlani, azt én is megköszönném! Bár még nem aktuális, de jó lenne tudni kihez érdemes majd menni.

Tücsi!
Pihizz!

Lombikbaba!
Veled mi újság? Hogy vagy-vagytok?

Árnnika!
Mi az az IR? (bocsi, még teljesen új vagyok ebben a témában)
Nagyon drukkolok neked február körülre! Remélem együtt összejön.. Mármint csak, hogy nekem is akörül lesz...

Petitomi!
Én is szívesen megnézném a képeket! :-)

Pocaksimi mindenkinek és puszi a babásoknak! :-)
zsuzsinka
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárányka jelen.
Olvasok, de már nem mindig van erőm írni is, mert Olivér is írna.

Gratulálok az új kismamiknak!!!!!!

Drukkolok az akciózóknak!

Tücsi! Most igazán miattad jöttem.
Én nagyon sokáig véreztem. Nem vérezgettem!
Belőlem ömlött, volt, hogy fel kellett mosni a lakást.
Csak azt tudom írni, bízz a babádban!
Én folyamatosan beszéltem hozzá.
Tudtam, hogy egészségesen meg fog születni.
És nagyon szigorúan fekvés!
Most minden várhat!
Én csak a dokihoz keltem fel.
Istenem, mennyire vártam, hogy menjünk és lássak házakat, embereket, autókat.
Az egész nyarat a hálószobában töltöttem.
Megérte.
Tudom, baromira nehéz, de erős csaj vagy!
Drukkolok nagyon!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Drága Hanna, itt is nagyon köszönöm, hogy írtál!!!! Puszi!

KépKép
házitücsi
 
 


Drága Babaimi!!!
Annyira, de annyira boldog vagyok miattad, hogy el sem lehet mondani!!!

Tücsi,
nagyon drukkolok, hallgass Hannára, pihenj sokat és meglátod, nem lesz semmi baj!

Lányok,
dönyörűek a babóitok! :)

És millió drukk természetesen innen a háttérből minden akciózónak és kismamának.

Mi ma adatjuk be a Rota második felét Katicának, az első kicsit kiütötte, de sebaj, ezen túl kell esnie. (Pláne, hogy egy ismerősünk 6 hetes babója most van intenzíven rota fertőzés miatt!)
A pajzsmirigyem őrült túlműködésbe csapott át (gyakorlatilag megszűnt a TSH-m) és leállította a tejtermelést, úgyhogy úgy egyeztünk meg a gyerekorvossal és a védőnővel, hogy 4 hónapos kortól elkezdjük a gyümölcsöket, almával indítunk.
Karácsony után pedig megyünk gyerekbőrgyógyászatra, mert valami ekcéma alakult ki az egyik arcocskáján :( De hát mindannyiótoknak ilyen gondokat kívánok inkább, mint a lombik miatti aggodalmakat! :)
Bocsi, hogy nem írok többet, de Katicát napközben alig lehet rávenni egy kis alvásra: nincs olyan, ami őt ne érdekelné. És hason sem tudom tartani, mert feszt megfordul, pedig erősíteni kéne a hátizmát (meg úgy nagyobbakat aludna, ha megmaradna...)
Ráadásul hol anyukámnál lakok (segíteni kell neki, ízületi gyulladása van, alig tud lábra állni), hol Szegeden, hol meg Budán. Lassan a lakhely rovatba egy kérdőjelet kéne írnom, azt hiszem, mert már magam sem tudom, hogy hol lakok, legfeljebb azt, hogy pillanatnyilag hol vagyok.

Sok puszi és millió drukk mindenkinek!!!

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta, köszi.
THS eltűnt???Van ilyen? Neked egyébként magas volt terhesség előtt?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
igen, előtte magas volt, aztán a beállítottuk, a harmadik trimeszterben már kezdett átfordulni túlműködésbe, szülés után le is csökkentettük a bogyót, de még így is túlpörgött. (0,04 volt az érték a kontrollon.)
Még mindig nem tudok betelni az örömtől, hogy sikerült nektek a csodababa! Mégiscsak van igazság a földön! :D

Kép
kisbuta
 
 


Tücsi! Szívesen! Bármi van írj nyugodtan! Drukkolok nagyon, minden rendben lesz.

Kisbuta! Sajnálom az ekcémát, a tejcsit. :(
Remélem, minden rendben lesz Katicával.
Azért próbálj néha pihenni, még ha ilyen mozgalmas életet is élsz.

Baba kismami! Hogy vagytok? :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kisbuta, még én semtudom elhinni. :oops: Aranyos, hogy így örülsz nekünk.

Hanna, köszi.Tudod, nem panaszkodom.Egyébként nagyon rendes baba, nagyon kíméli anyucit. Vannak émelygések, főleg, ha üres már a gyomrom és álmosság, de abszolút jól vagyok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimi! Még egyszer, és szívből nagyon nagy gratula! Annyira örülök, hogy elmondani sem tudom!!!! Pussz! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Tücsike, pihenj sokat!!!! Gondolok rád, hogy minden rendben legyen (dehát rendben is lesz!)!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Babaimi meg en sem gratulaltam de nem vgy elfelejtve :wink:

Kép Kép

Tucsiiiii
Te meg mar 14hetes vagy :shock: repul az ido :D ngyon szoritok nektek is Kép

Kisbutaaaa,Ranaaaa
100 meg 1eve mar :shock: jo hogy jottetek :D de jooo valahogy nekem nincs idom se meg kedvem se mostanaban irni ide :roll: :? de majd jovore talan tudok jonni 8) most meg azt sem tudom hazajutok-e februarban vgy csak majusban de olvasgatok am 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nagyon aranyosak vagytok, mindenkinek köszönöm.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


De jo,ez aranyos :D ilyen az enyém is.GRATULÁLOK :!: Még ha nem is tetszik némelyiknek hogy irok,irtam :wink:
reni28
 
 


Sziasztok!

Baba! Gyönyörű a kisbébi! :lol:

Tücsi?????????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok, nagyon köszönöm mindenkinek a drukkokat!!!

Ma már csak egy kicsit barnázok (sajnos ez nem jelenti azt, hogy végleg megszabadultam a vérzéstől, de azért bizakodom!) Tegnap vett a párom szívhang hallgatót és hallottuk a babánk szívét, így még jobban megnyugodtunk, de azért már nagyon várjuk a keddi UH-ot! Egyébként tegnap újra kezdtem a Met-et is, mert az utóbbi 3 éjjel folyamatosan hipóztam, egyben reménykedem, hogy a vérzésre is jó hatással lesz!

Baba, nagyon szép a babád első fotója!;-) a mi hűtőnk ajtaja már tele van Uh képekkel, nagyon jó érzés ránézni!:-)

Kisbuta, Rana gyertek sűrűbben, hiányoztok!!!

Bri, repül az idő??? Hát, minden relatív, én már lassan megőszülök, csak lenne már június! :oops: :lol:

Puszilok mindenkit!

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsi, örülök, hogy jobb a helyzet.Hányadik hét volt, mikor abbahagytad a metet?

IR-es csajok!Kérek tippeket émelygés ellen.Rendesen eszek!!

HANNA, KÖSZI :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tücsi! Ez jó hír!
Én a metet a 25. héten hagytam abba.
Addig szedtem.
Az utrot, pedig a 15. héten.

Baba! Citromos víz, citromos fagyi, menta tea, gyömbéres keksz.
Én még a 34. héten is hánytam. Kitartás!!!!! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


tücsi!

én még 5 hónapos terhesen is véreztem,tavaly dec 24-én reggel az ügyeleten indítottunk.
nagyon sokat pihenj,
nekem az utro 16 hétig ment!!!!

Kép


Hanna, a citromos vizet meg a citromos gyümiteát már próbáltam magamtól is. Egyébként nem hányok csak émelygek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Jelentem, még élek, és megvagyok. Talán egy csöppet kevesebb a melóm is, úgyhogy igyekszem jönni. Bár eléggé fárdat vagyok.


Babim!
Hatalmas gratula!

Tücsi
Sajnálom a barnát, remélem most már elmúlik. Pihenj sokat!

Bri!
Karácsonyra sem jössz haza? Láttam a vonalzódon, hogy csak 4 hónap múlva.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Brizo!
Gratula egyszemkéhez!

Rana! Vkrisz!
Szépek a babák!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lányok, köszi-köszi! Szerintem nekem is kitart majd a Duphaston a 16-ik hétig!
Baba, 12-ik hetet ahogy betöltöttem másnap már nem vettem be Met-et, szóval tegnap volt 2 hete! Most már szedni akarom, mert iszonyú a hipózás!

Én sem hánytam, csak hányingerem volt, én citromot nyalogattam, a citromos víz nem jött be! Illetve nem kekszet hanem pászkát rágcsáltam! Aztán még a mandula is jó volt és sok ásványvíz!

Pussz!

KépKép
házitücsi
 
 


Sziasztok!



Tücsikém: örülök, hogy már nem vérzel!

Babim: csodaszép a gyermeketek!


Van valaki, aki most akciózik? :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat.

Hanna, a gyömbéres keksz cukros, nem?
Én biokölessel, napraforgóvan próbálkozok az evések közti időben, meg a citromos víz is úgy-ahogy hat.Meg B6 vagy MagneB6.

Tücsi, nekem Tűű dr.azt üzente, hogy a 12-től kell elkezdeni csökeknteni és a 14.en kell abbahagyni. Nem az a gond (de majd Hunciék megmondják), hogy hirtelen és nem fokozatosan hagytad el?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Most csak gyors bekukk....Hoztam netek valami szivhez szolot :arrow: itt voltam Novemberben en is :roll:

Zsebkendoet elovenni :!: Kép

http://www.rtlklub.hu/musorok/felketto/videok/78735

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Tücsikém,remélem már nem vérzel!Pihenj sokat!

Baba,émelygést sajnálom :roll: pocisimi :D

Bridget,annyira szeretnék már neked is örülni...remélem 2010 csupa jót hoz.
Vendég
 


Sziasztok!

Bri!
Megnéztem. De sajna semmi új nem derült ki belőle. Pedig olyan jó lenne, ha tudnánk valamit kezdeni Feri spermaképével.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szisztok!

Ne haragudjatok, hogy sokáig nem jöttem, csak teljesen behavazódtam.. :lol:
Nem csak az életben, az időjárásban is :lol:
Meg kellett írnom záros határidő alatt 4 beadandó dolgozatot, mellette 12 órázni, és ez így sok volt.

Igyekeztem visszaolvasni az elmaradásomat.
Zsuzsinka: sajnálom, de hajrá február, valószínüleg együtt fogunk haladni :wink:
Gyógyulást kívánok Apának :oops:

Csomee: de örülök ezeknek a szuper híreknek! Boldog várandósságot :D

Brizo: juhéé, boldog pocaknövesztgetést 1szemkének :D

Rana: olyan tündéri arca van ennek a leányzónak! Szívmelengető :D

Tücsi: szép pocifotó :wink: És már szépen látszik a babó :)
Sajnálom a vérzést, ezelőtt nekem is volt, pihi ezerrel és ahogy Hanna is írta, tessék hozzá beszélgetni nagyon sokat :)

Babaimi: szívből gratulálok!! Vigyázzatok magatokra! Boldog várandósságot Nektek is :)

Vizkrisz: csodaszép képeket tettél fel ismét :) az ember lánya elérzékenyül ilyen csöppnyi, édes babócától :)

Hirtelen ennyit sikerült megjegyeznem, bocsi, ha valakit kihagytam :oops:

Rólam: elmarad a fagyis beülti azt hiszem :shock: ugyanis még mindig nem jött meg a mensi.. (Le is cseréltem a vonalzóimat :oops:) Semmi jelét nem mutatja a piszok, de az az érzésem, hogy még tüszőérésem sem volt :evil: :shock: ami számomra meglepő és furcsa.. Nem tesztelek, ez tuti :lol: Bár mint tudjuk, és itt is tapasztaljuk, csodák léteznek, csak hinni kell bennük! :wink:
Még nem hívtam fel Tapolcát, majd jövő héten, de szerintem január közepe, vége előtt nem lesz nálunk semmi.

Oltás: én megkaptam, 2 napig fájt a karom, s vagy ettől, vagy mástól, de rá 3 napra olyan agresszív nátha döntött le láz nélkül, hogy fősuliba el sem mertem menni csak a vizsgára :oops:, 3 nap után semmi bajom nem volt, rá 3-4 napra olyan nyak-körüli izomfájdalmam volt 6 napig, hogy kipróbáltam az összes létező fájdalomcsillapítót, persze hasztalanul, mert semmi sem segített :( miután az elmúlt egy hete, vasárnapra megint elkapott egy felsőlégúti hurut :twisted: nem írom az oltás számlájára, de annyira ciki, hogy mióta megkaptam alig volt egy nyugodt percem :lol:

Bocsi a hosszért :oops:

Kismamiknak pocaksimi, akciósoknak drukkok ezerrel :wink:
Babásoknak babapuszi :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Árnika
Írok PÜ!

Tücsi
Drukkok mennek!

Kisbuta
Sajnálom, hogy így alakulnak a dolgok!

Babaimado
Gratulálok! Gyönyörű!!!!

Kis-csillag
Drukk a vizsgákhoz!
Januárban majd együtt megyünk a fagyikákért!
Vendég
 


petitomi írta:Kis-csillag

Januárban majd együtt megyünk a fagyikákért!


Énisénisénis! :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok

Mindenki behavazódott :lol:

Petitomi köszönöm, pusz. Így :shock: néztem, nagyon sokat nőttek :)

Kis* drukk vizsgákhoz, Én is megyek sajnos januárban.

Babaimi nagyon szépséges kincsed. :)
Olyan jó látni a "régiek " közül ha vkinek sikerül, ez olyan sok erőt tud adni. :)
Émelygés ellen semmi tippem sajnos.

Rana Cicababák nagyon édesek :)

Egérkém kicsit megkésve , de annál nagyobb szeretettel Sok Boldog Szülinapot.

Bri lehet már írtad bocsi, de miért nem tudsz hazajönni januárban?
Kisfilmet megnéztem, tetszett :)

Bumi Szűcs dokinál Ti voltatok pároddal, Ő nem tudna segíteni?

Tücsikém sok sok pihi, és amennyire lehet nyugalom!
pocaksimi, szerintem a met jó ötlet volt!


http://www.dailymotion.com/video/xq5mw_multik12

Szép estét Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Árnika!
De nála kezdtünk, ő műtötte a párom herevisszér tágulattal, de utána megállt a tudománya. Elég nagy csalódás volt. Csak a vállát vonogatta és elküldött lombikra.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szeretnék az alábbi verssel mindenkinek nagyon boldog Karácsonyt kívánni!
Akik még babára várnak, nekik azt kívánom, hogy már ne kelljen sokáig várniuk!
Akik babásak, nekik kívánok egészséges kisbabát és sok boldogságot!
A boldog anyukáknak meg sok örömet kívánok a kis csemetéjükhöz!


A szeretet ünnepe

Meghitt, szép Karácsony, titoktól csillogó szemek,
Vajon a szeretteimnek mit is vegyek?
Lehet nagy ajándék, vagy csak szerényebb,
A család együttléte mégis a legszebb.

Együtt díszíteni a karácsonyfát,
sütni-főzni a finom vacsorát,
fenyőillattal teli a szoba,
megterített asztalon tányérok vannak sorba.

Örül a család apraja-nagyja,
ajándékát mindenki megkapja,
talán egy percre elkalandozunk,
olyan jó, hogy mi így együtt vagyunk.

Becsüljük meg hát, hogy együtt lehetünk,
ne múljon el soha a szeretetünk,
nem kell ide drága ajándék,
hisz a család, béke, nyugalom a legnagyobb érték.



Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok, mindenkinek köszönöm aki gondolt rám, már barnázás sincs! Nagyon-nagyon izgulok, ma este megyünk dokihoz, jó lenne látni, hogy Lucánk vagy Zsomborunk lesz! Na, nem mintha nem örülnék mindkettőnek, csak olyan jó lenne már a nevén szólítani Kicsi Mázlit!;-) Remélem minden rendben lesz mert alul fáj a pocim, mintha felfáztam volna... :roll:

Babaimi, még elfelejtettem írni, hogy a DM-ben vettem Aloe Vera gélt és azt hűtötten ittam és az is segített a hányingerre! Illetve most vettem egy homeopátiás bogyót is: Sepia Officinalis 9ch

A H1N1 oltás után nekem csak a karom fájt 2 napig, pénteken lesz 2 hete, hogy beadattam; most viszont úgy érzem megfáztam mert egyfolytában tüsszögök és folyik az orrom (éjszaka meg be van dugulva, szóval horkolok! :oops: :lol: )

Mindenkit puszilok, este gondoljatok rám negyed és félöt között!!!

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsi
Nekem is pénteken lesz 2 hete. :D
Én is megfáztam...főleg orrdugulás...sós, grapefruitcseppes orssprickót csináltam magamnak, ill a grapefruitot csöpizem teába is...mellette 1000-es c és elevit.
Fáztam is éjjel. Pedig tegnap10 fokkal hidegebb volt kint.
jobbulást!!!

kis*
Lehet az oltástól mindenféle...de még akkor is jobb mint a szövődmény.Én sem az oltás számlájára írom a megfázást, sztem apa adtaátnekem puszival....nem bírtam tovább. :oops:

Babaimádó
Köszi a szép verset!
Kellemes Ünnepeket neked is!!! :D

Alexa szépen fejlődik:tegnap 53,5cm volt és 3820 gr, 2hét alatt460 gr-ot hízott. :D
Szépen eszik, ürít. Néha sír...de azért legtöbbször megnyugszik valahol:vki mellkasán, a hintájában, a babahordozóban (most is azt ringatom lábbal)de kell hozzá a discozene is. :wink: , ritkán de elalszik a kiságyban is magától...de egy jó kiadós szopi uán ájul be. :lol:

pusz

Kép
vizkriszisback
 
 


Szaiasztok!

Van egy nagyon rendes rokonom, aki bátorított, hogy regisztráljak erre az oldalra. Ő hanna30. Olivér drága anyukája. :) Februárban kezdem az első lombikot. Nem tudom mi vár még rám, de már türelmetlenül várom. Januárban kell mennem uhra, és februárban kell elkezdenem az injekciót. Szívesen fogadok tőletek bármilyen tanácsot. Előre is köszi

üdv
ágica
ágika10
 
 


Halihó!

Baba! Csodaszép a vers. Hogy vagy kismami?

Tücsikém! Örülök, hogy jól vagytok. :)
Este gyere ám a hírrel!!!!

Ágica! Üdv itt. :)
Segítenek neked a Debreceni Kaáliba járó csajok itt. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ágika, üdv itt.

Hanna, köszi, jól vagyok.Van egy kis émelygés, meg álomkór, de nem baj. De olyan hihetetlen az egész!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ágika
Üdv itt!
Drukkolok!
Ha bármi kérdésed van, ha segíteni tudunk, szóljál!
Mi januárban megyünk harmadszorra a debreceni Kaáliba :wink:
(és én is Ági vagyok :lol: )

Tücsi
Várjuk a beszámolót!!!

Vizkisz
Szépen fejlődik a kislányod!
Vendég
 


*puszedli* írta:
petitomi írta:Kis-csillag

Januárban majd együtt megyünk a fagyikákért!


Énisénisénis! :lol:



Jó kis csapat lesz!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Ági, szeretettel üdvözöllek itt! Írjál ám nyugodtan bármilyen kérdés felmerül! Szedsz már terhes vitamint? Én nagyon ajánlom a Femibiont, nekem bejött!;-)

Lánykák, aki nem olvassa a blogom: a méhszájam van begyulladva/duzzadva és valószínüleg ezért vérezgettem! A nagy hír viszont, hogy én láttam az UH-on egy picurka kukacot, amire a doki azt mondta: "igen, fiú valószínűsíthető" Szóval ha minden igaz Zsomborunk lesz! :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek!!!

KépKép
házitücsi
 
 


Sziasztok!

Tücsi: gratuka a kukikezdeményhez :lol: ;) A Zsombor nagyon szép fiúnév, nagyon közel áll a szívemhez :oops: :D Vigyázz magatokra Tücsi drága!

Januári akciózók.. Ma nekem megjött piri nyénne így a 35. cn.-on végre :lol: Meg fog kínozni, már érzem a kis dög :twisted:
Ha jövő hónapban nem szándékozik késni, akkor nekem február elején lesz a beülti :) :D

Rohanok tovább, nyakamba szakadt a konyha :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Tücsi
Örülök, hogy megvan a vérzés forrása. :D
Gratula a kukikezdeményeshez!!!

Kis-CSillag
Legalább szilveszterre eltűnik Piri! :wink:

Mi éjjel jól aludtunk, kelt kb 3 óránként, evett 15 percet és aludt is tovább a kiságyában szó nélkül...egészen reggel 6ig...na azóta nem alszik...sehol...5 perceket szundított itt ott...csak evett egész nap.Most hibernálom:a babakocsiban a nyitott erkélyajtó előtt...most alszik.CSak nekem is kéne...álmos vagyok....

Kép
vizkriszisback
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Ha még emlékeztek rám :oops: jelentkezem, de van mentségem a hiányzásra, 4 héttel ezelőtt az uh-n egy hematómát, vérömlenyt fedeztek fel, azóta szigorú fekvés, csak a fürdőbe keltem fel (gondolhatjátok, ez egy hároméves mellett milyen nehezen oldható meg , még ha bölcsibe jár is :roll: ), de a tegnapi uh alapján már felszívódóban van a vérzés,igaz, még mindig 3 cm átmérőjű, de remélem a nehezén már túl vagyunk. 11 hetes vagyok, a babu szépen fejlődik, már 4 cm, szuggerálom, hogy a hülye bevérzést legyűrje :lol: még feküdnöm kell néhány hétig, de most legalább szabin lesz a férjem, így sokkal jobb lesz!

A jó híreknek nagyon örülök, Tücsi, gratula Zsombihoz, juj de jó, mi is a Luca nevet gondoltuk, akkor nekünk lehetne egy Lucánk :D
babaimi: hatalmas gratula a csodababához, nagyon örültem, amikor olvastam! :D

Mindenkinek békés, boldog, szeretettteljes karácsonyi ünnepeket kívánok és minden vágya teljesülésést 2010-re! sok puszi :lol:

Kép

Kép
bébike4
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: