Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vius anyu!
Pusziljuk Viust!

Nati!
Jó nyaralást!

Bikfy!
Szerintem is simán beindulhat ez a babadolog, nem kell sok idő.

Monic!
Kösz az infókat Linácskáról.

Linácska!
Sok tejcsit!


Rodina!
Szerintem válts intézetet, a Pest környékiek olyan jó heylzetben vannak, hogy válogathatnak. nekünk itt csak a Kaáli van, és ott is csak az a 2 doki.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Halihó!

MA már húzom az igát! Sajnos! Milyen jó is volt otthon!

Vius anyu!
Pusziljuk Viust, és vigyázzon továbbra is magára!

Bumi!
Még azt hiszem visszamegyek egy beszélgetésre, és majd meglátjuk mi lesz. Azonban el fogom mondani, hogy nem volt korrekt a KAáli hozzáállása ebben az ügyben. Egyszer már egy telefonbeszélgetésünk végződőtt azzal, hogy mondta a doki, hogy akkor keressek másik orvost, amire én azt feleltem, hogy meg is teszem. Aztán vagy 5 perc múlva visszahívott, és az általa lemondott időpont helyett tudott még abban a ciklusomban időpontot adni. Csak egy új intézetben mindent újra kezdeni. Nem akarok több időt veszíteni. MÉg adok egy esélyt!

Bikfykém!
Milyen jó hallani, vagyis olvasni ezt a pozitív hozzáállást! NAgyon remélem, hogy hamar teljesülnek a vágyaid! Nagyon kellemes pihenést kívánunk neked! És élvezd a nyarat és a szabadságot!

A laptetűmet most kinek is ajánljam?! NAti, neked, hisz még csíkosodhatsz és Bumi neked, akinek még spontánis összejöhet! Legalábbis én szurkolok mindkettőtőkért.

Linácska!
NAgyon sok tejcsit kívánunk! Vigyázzatok magatokra! Puszi

rodina74
 
 


Rodi!

Sajnálom ezt a meló dolgot, de gondolkodjunk pozitívan! Milyen jó, hogy van legalább munkahelyünk. Na meg talán az sem baj, ha elterelődik egy picit a gondolatunk.

A másik dologban talán én is azt mondom, mint Bumi. Én is intézetet váltok. És mindent kezdek elölről. De ha itthon maradok és mindig csak annyit teszek meg, mint amennyit eddig tettünk, akkor mindig csak oda jutok el, ahová eddig. Érzem, hogy nekem most jót fog tenni a váltás. Már ha mást nem, lelkileg is. Lehet, hogy ő sem tud majd többet tenni, mint az imádott dokim, de akkor ezt mondja meg, ez is fontos, ez is új vélemény, ami engem segíthet.

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Még erről az idő vesztegetés dologról:

A férjem már 35 éves és két gyereket szeretnénk. Bízom benne, hogy szép és okos gyerekeink lesznek, akiket sokáig taníttatunk majd. Férjem is 30 volt, mire végzett, illetve ha jól bele gondolok, még most is tanul. Én is megint iskolás lettem, sokadik diploma, de a munkahely kötelezett rá. Még mindig a szüleink támogatnak bennünket.
Most gondoljatok bele, ha mi is 30 éves korukig taníttatjuk a gyerekeinket, akkor már 70 évesek leszünk. És azért az ember más öregkort képzel magának.
Na ez volt az a gondolatmenet, ami arra indított, hogy orvost váltsak. 1 év volt a próbálkozás ideje. Sajna nem jött össze. De hátha ez az új doki többet tud. Nekem már nincs több vesztegetni való időm.
Persze ez sem biztos megoldás, de több szem többet lát.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Mi mind a ketten 30 évesek vagyunk, és a hátunk mögött van, már jó 4,5 év próbálkozás, és ki tudja még mennyi van előttünk.
Tényleg jó időben lépni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,

Beszéltem Linácskával, nagyon jól vannak.
A szülés gyorsan zajlott, 1 fájás és 2 nyomásból meglett Levi.
Úgyhogy nagyon ügyik voltak mindketten. 3 cm-re volt kinyílva a méhszája, kapott egy kics oxitocint mellé és meg is lett a baba.
Kétágyas szobában van Kecskeméten az Izsáki úti kórházban (akkor jól gondoltam). Lili is örül a kistesónak, de mondta, hogy egy kicsit még hagyják a kórházban mert apával akarnak kettesben lenni otthon :lol:
Linácska azt mondja, hogy a hasa is majdnem eltűnt már Levi szopizásának köszönhetően.
Holnap mehetnek haza, Levi nem sárgult be.
Ha otthon lesznek majd jelentkezik.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


A múlt héten kaptam az anyukámtól, most odaadom Nektek. Elgondolkodtató...

A békák példázata -Egy életre szóló lecke

Volt egyszer egy csoport béka, akik versenyezni akartak.
Egy nagyon magas toronyba akartak feljutni.
Sok néző gyűlt össze, hogy figyeljék a versenyt és bíztassák a békákat. Elkezdődött a verseny... De...A nézők közül senki nem hitt abban, hogy egy békának is sikerülni fog feljutni a torony csúcsára. Ilyeneket mondogattak:
„Oh, de fárasztó!!!
Sosem fognak feljutni!“
Vagy:
„Semmiképp nem sikerülhet, a torony túl magas!“
A békák kezdtek lemaradozni...
...egyetlenegy kivételével, aki élénken kapaszkodott felfele...
A nézők kiabáltak:
„Ez túl fárasztó! Senki sem fog feljutni!“
Egyre több béka gondolta meg magát és fordult vissza... ...Csak az az egy haladt tovább kitartóan...
Egyáltalán nem akarta feladni!
Végül mindegyikük feladta, azt az egy békát kivéve, aki hatalmas ambícióval és kitartással egyedül jutott fel a torony csúcsára!
Ezután a többi béka és a nézők is meg akarták tudni, hogyan sikerült neki az, amit mindannyian lehetetlennek hittek.
Egy néző odament a békához és megkérdezte, hogyan volt annyi ereje hogy feljusson a csúcsra.
Ekkor derült ki, hogy...
…a győztes béka SÜKET volt !!!
A tanulság?
Sose hallgass azokra az emberekre, akik mindig negatívok és pesszimisták...
…mert ők elrabolják a legszebb vágyaidat és reményeidet,amiket a lelkedben hordozol!
Gondolj mindig a szavak erejére,
mert bármit hallasz, vagy olvasol, befolyásolja tetteidet!
Tehát:
Légy MINDIG OPTIMISTA!
És leginkább…
…légy egyszerűen SÜKET, ha valaki azt mondja, hogy nem tudod megvalósítani álmaidat!
Gondold ezt:
Bármi sikerülhet neked ha igazán akarod! :wink:


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Én még egyelőre vagyok, de holnap elutazunk énapimmal 4 napra, egy 5*-os szállodába, all inclusive ellátással. Olyan, mintha gazdagok lennénk. :lol: :lol: :lol:
Pedig üdülési csekket kaptunk, azzal hősködünk.
Aztán ott majd felrántom a 3 éves bikinimet, meg a piacos napszemcsimet és úgy teszünk, mint az újgazdagok. Biztos jó móka lesz.
A 2 vidéki csóró elugrik a full extrás szállodába. :lol: :lol: :lol: Már előre röhögök.

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi!

A Lina híreknek nagyon örülök. Köszönjük!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok MÉG mindig via anyu vagyok bikfy------------természetes ha szükséged lessz rá rám számithatsz vius üdvözöl mindenkit

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy,

biztos jó móka lesz, én pl még sosem aludtam 5 csillagos szállodában :wink: :lol:
Szerintem a piacos szemüvegedre is azt hiszik majd, hogy egy vagyonba került, ha úgy viseled :wink: :lol:
Jó pihenést nektek, békás tanmese jó volt nagyon.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

bikfy: Jó nyaralást nektek!!!!!! :)

Én voltam tegnap a Kaáliba. Szerencsére mindent rendben találtak, lemérték a petefészkeimet és a méhemet is. A bal oldaliban még kis tüszőket is láttak, úgyhogy jövőhét szerdán mennem kell tüszőmérésre, hogy megnézzék spontán hogy növekednek. Ja és azt mondta az orvos, hogy most nem látja PCO-s nak a petefészkeimet. :) Jaj már nagyon várom a szeptembert.
Csak nemtudom a munkahelyről hogy fogok tudni eljönni mndig a vizsgálatokra. :roll: Valami megoldást kell találnom rá addig. :?

Na megyek csinálok valami hasznosat. :)

Kép
babicsek
 
 


nem értem a v-betűt miért nem írja ki?? De nem mindig csinálja.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!!!

Hazaértünk sikeresen.jó is volt meg nem is az idő miatt.tegnap jól leégtünk.

Linácska gratula Levihez gyönyörű baba!!!

Bikfy Azt a dokkert én nem ismerem de ahová én járok oda ilyen problémákkal járnak emberek .A MEgyei kórházban nem érezném magam biztonságban és van olyan ismem akit már 3 szor elszúrtak és nem lett babás.Tudom hogy van már időpontod de ha mégis mennél a nőgyógy klinikára ahhoz a dokihoz akihez én járok szívesen segítek adok telszámot meg egyebek!!!!

Kicsit később visszaolvasok mindent!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Írtam a babásba.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, nagyon ügyesek voltatok!:) JÓ ilyen könnyű szülésről hallani! Tök jó rutinos vagy már!:) Levi olyan szép, tényleg kisimult, meseszép!

Babicsek gratula Kaális jó eredményekhez! Drukk a sok tüszőhöz! Ügyes legyél! Mielőbbi babásodást kívánok!

Bikfy, nagyon kellemes nyaralást kívánok!

Rodina, hogy vagy? Mlyen volt a meló a héten? Lelkileg, testileg minden okés? Szoktam sokat rád gondolni. Azt tudod-e, hogy neked spontán is lehet babád? Most is úgy volt. Lesz itt baba bőven, ne aggódj!:)
Vendég
 


A babásba tettem fel kismanócska képet!:))
Vendég
 


Vius, olvastalak a másikban, örülök hogy jó volt a nyaralás, de sztem minél hamarabb keres fel egy tutti belgyógyász szakembert, mert ez a cukor eredmény nem játék, a bébid érdekében, ölellek

Kép
pgsuska
 
 


sziasztok!

Linácska
még egyszer hatalmas gratula! Levi nagyon tündéri! Csak azt nem értem,hogy hogy jó rá az 50-es ruci? :shock:

Twist
gratula a kiscsajhoz! jó lett a kép is! :wink:

Bikfy
kellemes időtöltést! :lol:

Vius
vigyázz ám tényleg ezzel a cukorral! :wink:

Dita
sajnálom,hogy neked sem lettek jó a cukor eredményeid! :?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Helló lányok!

Látom nem sok mindent történt ez alatt a pár nap alatt. Én sem jöttem, a hétvégén depis letem és azt hiszem sikerült ezt a hangulatot átmenteni mára! Lehet, hogy most jön ki rajtam a depi, nem tudom.
Mindegy, nem is akarok itt panaszkodni!
Kérésem lenne a lombikosok felé. Kérlek írjátok le, hogy milyen orvosi vizsgálatok voltak lombik előtt. Miből mennyit szúrtatok, szedtetek? Kinek volt short és long, valamint, hogy mi a különbség? Az előzetes vizsgálatok menyi időt vettek igénybe? Kinek mennyibe került? ÉS ha még van egyéb megjegyzésetek, akkor azt is írjátok le!
Köszike!
Az az igazság, hogy most inkább a lombik felé hajlok, de a helyes döntéshez szeretnék először tájékozódni.

Nati!
Teszteltél még?

Bumi!
Most vagy kb. ovuláció körül, ugye jól emlékszem? Spontán babára gyúrtok?

Bikfy!
Milyen volt a pihenés? Remélem feltöltődtél lelkileg, és nagyon jól mulatattok a szállodában!

Linácska!
Nálatok minden olyan frappánsan megy! Nagyon ügyik vagytok! Levi egy csoda! A lábujja meg tök ari!

Dita!
Kitartás! Ne legyél úgy elkeseredve! Gondolj arra, hogy egy édes kis fiucska növekszik benned! Gondolj arra, hogy én bármikor cserélnék veled! :wink:

Vius!
Örülök, hogy nektek is jól sikerült a nyaralás! Vigyázz magadra és a babácskádra!

rodina74
 
 


Ditus, neked is rossz lett a cukor eredményed? Ez akkor a terhesség alatt tényleg romolhat. Akkor én is felkészülök, főleg, hogy IR problémám volt. (na még ezt a csokit azért befejezem....)

Dy, mesélj, te hogy vagy? Neked nincs baj a cukroddal? Bokád vizesedik? Nem kényelmetlen a nagy poci? Gratula a betöltött 27. héthez!

Nati, veled mi újság?

Rodina, hogy megy a visszailleszkedés a melóba?

Babicsek, hol tartasz a Kaáliban?

Én nemsokára megyek Hajdú doktornőhöz genetikai tanácsadásra, remélem, hogy megnyugtat ő is az alacsony AFP-m miatt (illetve lehet, hogy mivel az ellenőrzött érték jó, akkor meg is dícsér):)))
Muszáj genetikára elmennem, be fogják írni a kiskönyvembe és akkor már inkább hozzá megyek.
Amióta láttam a kislányom arcocskáját, azóta még jobban odavagyok tőle.) Itt van mindig nálam a fotója és állandóan lesem, tök jó, hogy már igazi baba formája van, csak még hízhatna jó sokat.
Vendég
 


Sziasztok!

Twist!
Bizti nem lesz ott gond!

Vius!
Tök jó, hogy kipihentétek magatokat.

Rodina!
Sajnálom a depit! Én azt mondanám, hogy inszemezzetek tovább! negyed annyira sem megterhelő, ráadásul nálatok semmi nem is indokolja, hisz teherbe tudsz esni inszemmel, vagy még esetleg spontán is!
De azért leírom, hogy milyen vizsgálatok kellenek: Hepatitis, Hív mindkettőtöknek, neked még egy általános vérkép, vizelet, EKG, Clamydia (3 hónapnál nem régibb), rákszűrés (1 éven belüli), alaphormonok, a férjednek spermiogram (1 éven belüli).

Nekem volt short is és long is, abban térnek el, hogy a longnál, már az előző ciklus végén el kell kezdeni szúrni a decat, a shortnál, csak a ciklus elejétől. Az fsh szuri mindkét esetben a ciklus elejétől megy. Mennyisége is hasonló. Az, hogy neked mennyi fog kelleni, az majd akkor derül ki. Pl. Ditának sokkal nagyobb mennyiség kellett, mint nekem. Nekem váltakozva 150 vagy 225 egység Gonal kellett. A fél Deca megy mellette. Aztán jön még a tüszőrepi. Meg az utro. Nekem 85-90 ezer Ft körül volt mindkettő.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Twist!
A melóba könnyen visszailleszkedtem. Most sokan szabin vannak, úgyhogy kicsit több a munka, de most ez még jót is tesz nekem!
Mikor mész genetikára?

Bumi!
Köszi a tájékoztatást. Tudom, hogy sok mindenben igazada van. Engem az nyugtalanít, hogy miért nem marad meg a baba. Tömören: Félek tőle, hogy nehogy a petesejtjeimmel legyen valami gond. Lehet, hogy nem jól osztódik, vagy ilyesmi és a sok vetélés sem a testemnek, sem a lelkemnek nem tesz jót. A lombikkal viszont kiderül, hogy nincs-e valami baj. Az előzetes orvosi vizsgálatokat milyen hamar lehet megcsinálni? 1-2 hét alatt megy, úgy hogy az eredmény is meg lesz?

rodina74
 
 


A Calmydiára viszonylag sokat kell várni, a többi néhány nap alatt megvan. Mi mindent vittünk a konzultációra.
Én a helyedben néznék egy paizsmirigyet,, meg egy iR-t is , biztos, ami biztos.

Ugyanakkor a lombikos stimzu maga is tönkre vághatja a petsejtjeidet, szóval nem kapsz ott sem 100%-os infó, hogy mi van. Nekem van oléyan ismerősöm, akinek azt mindták az 1. lombiknál alig tudtam megtermékenyíteni 1-2 petesejtet, azok is nem szépen osztódtak, mondták is neki, hogy nem jók a petesejtjei, aztán meg a lombik után spontán terhes lett.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Twist
köszi,jól vagyunk,csak most már kezd fogyni az erőm... :? eddig iszonyatosan sok energiám volt,csodálkozott is mindenki rajta,hogy mit meg nem csinálok a nap 24 órájában,és most meg... Napról-napra egyre kevesebbet bírok... :roll:
A bokám szerencsére még nem vizesedik,bár néha bedagad,de az attól függ,hogy mit csinálok aznap. A cukrom szerencsére jó lett,azzal nincs gond! :wink: haskeményedés... hát az eleinte elég gyakori volt,most már szinte nincs vele gond. De szerintem csak azért,mert nagy adag magnézium-citrátot szedek.. :)

Megvettük Gréta szobájára a tapétát,meg a bordürt.remélem,hogy mihamarabb jön a festő és csinálja a szobát. aztán meg jöhet a szalagparkettázás,és a vásárlás! már alig várom.... :oops:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziaszok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy az inszemi előtt milyen szurit kaptatok? Mert én elfelejtettem a nevét, pedig mondta a doki. Hátha beugrik, ha leírjátok nekem. :) Azt tudom, hogy a ciklus elejétől adni kell majd magamnak. És van ennek valami mellékhatása vajon? Nem szeretnék szédelegni.

Twist: Szerdán megyek a Kaáliba tüszőmérésre, megnézik hogy spontán növekszik e. És holnap meg be kellene ugranom a szülészetre is a véreredményemért. Már látom 5 nap múlva pont félidős leszel! :)

Még egy olyan kérdésem is lenne, hogy az injekciót rögtön meg lehet venni a gyógyszertárban, vagy rendelik ott is? Én a második esetre tippelek, mert gondolom nem olyan sűrűn veszik az ilyen drága injekciót. Csak hogy le ne késsek emiatt a következő menzinél. :P

Én tegnap bográcsban főztem babgulyást, olyan fini lett. Csak teljesen kimerültem a sok ki-be rohangálástól. Meg állandóan rakni kellett alá a fát, oyan gyorsan elégett.

Most megyek kukoricát fogok főzni, nagyon imádom.

Kép
babicsek
 
 


BAbicsek!

A bp-i Kaáliba rögtön ki is tudod váltani a gyógyszereket.
Én az inszem előtt nem kaptam szurikat, kivéve a tüszőrepesztőt, Ovitrelle-t. Úgyhogy ebbe nem tudok segíteni.
Sok sikert és egy babszit kívánok neked az inszem végére!

Bumi!
ehet, hogy én nagyon tájékozatlan vagyok, de Ir-t és pajzsmirigyet hogyan tudnak nézni? Beutaló kell hozzá, és hova pontosan? Az Ir-t már én is nézegettem, arra szerintem engem még soha nem vizsgáltak. Még januárban voltam vérvételen, akkor nézték a pajzsmirigyemet és jók voltak az értékek. Szerinted újra kellene nézetni?

rodina74
 
 


Bumi!
A páromnak csak spermiogram és Hiv kell a leírtak közül?
Vérkép meg ilyenek nem, ugye?

rodina74
 
 


Babicsek, mehetek hozzátok babgulyást enni? Olyan zabálós vagyok mostanban, szörnyű. Semmi kaja sem elég:( :?
Igen, mindjárt félidős leszek, már csak ugyanennyi van hátra:)
De tök jó már félidősnek lenni, azt írja a net, hogy akkora a babám kb. mint egy banán:) Szép nagy már, 300 g.
Hát, a szuriktól én nyugodt lettem, nekem nyugtató hatásuk volt. Szerintem nem lesz tőlük semmi bajod, nem is szédelegtem. Nekem lombiknál Pergroveris szuri volt. Annyit éreztem csak, hogy peteéréskor feszült picit a pocim, de ez jó érzés volt, mert olyan, mintha terhes lettem volna. Kellemes volt. (lehet, hogy perverz vagyok, de nekem nem volt kellemetlen a szurizás :wink: ).
A szurikat rögtön meg tudod venni, ha van készletben. Ha éppen nincs, akkor megmondják, hogy melyik gyógyszertár van a legközelebb, ahova azonnal menjél el és meg tudod venni őket. Itt Pesten a Déli PU-nál lévő gyógyszertárban mindig minden van és sosem fogy el nekik!:)

Dy, sajnálom az energia fogyást. Lehet, hogy majd ha hidegebb lesz, te is jobban leszel. Tényleg akartam kérdezni, hogy a MagneB6-ot szedhetem dögivel? Mert minden hasfájásra és keményedésre jó nekem és nem tudom, hogy nem árt-e. De csak nem! Nagyon jót tesz viszont, úgy érzem.

Rodina, Bumi tök jól leírta, mnilyen vizsgálatok vannak lombik előtt. Én tényleg kihagytam az EKG-t, meg teljes vérképet, vizeletet, pedig volt, csak arra a körzeti doki adott beutalót. A Kaáliban felírták egy papírra, hogy mit kell és bevittem a körzetihez, aki beutalt. Aztán mentem a helyi kórházba.

Bumi, köszi a bíztatást:) Elmegyek az ajánlott genetikus doktornőhöz, elmondom minden előzményemet és megnézzük így az AFP eredményemet. Remélem, hogy ő is rábólint, hogy ez így frankó. Bár az UH-on nem találtak eltérést, tök normális Dorka baba, apának és nekem nagyon tetszik, az biztos:)

Rodina, végül is genetikai UH-on pénteken voltam, de még lesz egy 4-es teszt is (holnap). Aztán meg Hajdú doktornővel szeretném megbeszélni az eredményt (híres genetikus). Így lesz kerek a történet:)
Vendég
 


Rodina, jól mondod, Párodnak csak spermiogram és a hív hepatitisz vérvétel. semmi más!
Vendég
 


Rodina, még egy adalék:
az EKG és teljes vérkép után vissza kell menni a körzetihez, aki ad egy igazolást arról, hogy altatható vagy-e. Ezzel mész vissza a Kaáliba.
Vendég
 


rodina74 írta:Bumi!
A páromnak csak spermiogram és Hiv kell a leírtak közül?
Vérkép meg ilyenek nem, ugye?


Hiv, pepatitis ezeket azÁNTSZ-nél tudod intézni, + spermiogram, de kérdezzetek rá, hogy elfogadnak e máshonnan papít, mert van ahol nem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


twist írta:Rodina, még egy adalék:
az EKG és teljes vérkép után vissza kell menni a körzetihez, aki ad egy igazolást arról, hogy altatható vagy-e. Ezzel mész vissza a Kaáliba.


Tőlünk ilyet nem kértek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Twist
a megne b6-ból csak annyit szedj,amit az orvos előírt! csak úgy magadtól ne nagyon kapkodd.... Egyébként a huzamos ideig való szedéstől bajod nem lehet,attól viszont igen,ha túl sokat szedsz belőle.
mit mondott a doki,mennyit szedj belőle?

én is szedtem elég sokáig,de nekem nem hatott igazán,igy most magnézium citrátot kell szednem, ez viszont tök jó. Csak sajna ebből is extra dózis kell... :roll:

Bikfy
merre csavarogsz?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


csajok!

nem működik a www.meretezdat.hu tudtok ajánlani helyette valami egyszerű kép méretező programot?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Twist!

Ezeket a vizsgálatokat mennyi idő alatt tudtad elintézni? Mert ha lehet, én már előre meg akarom csinálni, amit tudok!

rodina74
 
 


Dy!

Én mindig az adobe photosoppal szoktam! Legalábbis azt hiszem... :oops:
De jó, és könnyű használni, de csak angol verziója van... legalábbis az én gépemen. :oops:

rodina74
 
 


Rodina
köszi,már közben találtam én is a gépen.

Na,szóval a tapéta+bordűr így néz ki:
Kép

a pocak meg így: :lol:
Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


dy!
Írigykedve nézem a pocakod! Ha megmaradtak volna nekem a januári babák 5 héttel lennék idősebb nálad!
Úristen! Már ekkora pocakom lenne! :shock:

rodina74
 
 


Egyébként nagyon szép pocakod van!
Én is akarok! :cry:

rodina74
 
 


Rodina
hidd el,nemsokára neked is lesz ekkora pocakod! :wink: sőt,még nagyobb is!!!!! :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


sziasztok!

köszi a vígaszokat, hát igen elég car lett a cukkerem, és nem igazán tudom túl tenni magam rajta, annak ellenére sem hogy totál számítottam rá, de azért reménykedtem hogy talán mégsem lesz mert nem is híztam eddig talán fél kilót és hát ettem mindent amit megkívántam, bár ez leginkább gyümi volt, most már gondolom miért faltam inkább azt hisz tele van cukorral. A rosszullétem is tuti mindig ettől volt. :(
Az hogy egész nap egyedül vagyok még gázabb, most ért el az a korszak amikor szinte egész nap bömbölök.
Szerencsére a mai nap jól elment mert a barátnőmmel délutánig csavarogtunk és utána is még felmentem egyedül a tescoba.
5 óra volt mire hazaértem, nem volt időm a kajáláson a cukron meg minden caron agyalgatni.

DY
Nagyon szép a pocakod, és a tapéta is.
Csak a te kedvedért csináltam Miló-lakról egy képet, hogy szörnyülködj, mint aki épp szülni megy! :lol: :lol: :lol: :lol:
A végére felteszem!

BIKFY
Hát ez nagyon tetszett ez a nyaralás dolog.
Biztos nagyon király lesz, szívesen elkísérnélek titeket, még sosem voltam ilyen nívós helyen! :)

RODINA
Eljön a te időd is ne szomorkodj, élvezd a nyarat még ami hátra van aztán jöhetnek az újabb beavatkozások, itt mindannyian végigcsináltuk ezt, kinek hamarabb kinek később jött össze. Türelem babát terem! :)

BUMI
Neked is nagyon drukkolok, annyira megérdemelnéd már!
Örökre hálás leszek a ch-s kajaszállítóért, jövő hétre már rendelem is az ebédet. Remélem fincsi lesz! Majd megosztjuk a tapasztalatokat. :)

Most más hirtelen nem jut eszembe kicsit lefáradtam a mai napon, de itt a kép hogy szörnyülködjetek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

dita75
 
 


Dita
neked is szép "nagy" már a pocakod! :lol: azért ne menj még szülni,inkább növögess.... :wink:
Átérzem a helyzetedet,hogy milyen car egyedül lenni,mert szombat óta tapasztalom... :x apinak nagyon sok munkája van,és csak szó szerint éjjel jár haza. de csak az vigasztal,hogy ez szerdáig tart,aztán vége. :) A cukrodat mindig mérned kell minden kajálás előtt?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bocsi közben megléptem mert vacsiztunk meg vendégek is jöttek.
Egyelőre még csak a diétát próbálom betartani mert dokinál még nem voltam. A neten néztem a tápanyagtáblázatot hogy mi mennyi ch-t és cukrot tartalmaz meg száműztem a hűtőből meg a konyhából a gyümölcsöket, édességet, fehér kenyeret stb. amit nem szabad egyáltalán enni. Naponta 6x kell étkezni és kb. úgy csinálom hogy összesen 200 gr szénhidrátot osztom el hatfelé, tehát kb. 3 óránként kajálok hogy a cukor ne ingadozzon. Persze ezek nagyon madár adagok és én meg pont ahhoz vagyok szokva hogy kb. kétszer eszem egy nap de akkor nem két szelet piritóst.
Na szóval elég macerás, és még csak nem is mérem a cukromat, majd ha még azt is kell. Csak jövő hétre kaptam időpontot és majd ott kapok bővebb infot hogy mi a teendő. Még belgyógyászhoz is kell mennem aki cukortémában ott van.

dita75
 
 


dita: Amit én kaptam a védőnőtől, abban semmi olyan nincs, hogy ne lehetne gyümölcsöt enni. Még ő javasolt is nekem egy pár félét, amit biztosan lehet. Alig van bennük ch. Most néztem, hogy az őszibarackban is 100 gr-ban csak 9 gr van! Különben miből fogjuk magunkhoz venni a vitamint? A cukorsok is esznek gyümölcsöt szerintem.



vicky79
 
 


VICKY
Na ja csak nálunk leginkább szőlő volt itthon amiről már te is írtad hogy még 8 szemtől is nagyon felment a cukrod úgyhogy az a szomszédban végezte. Azért szilvát azt hagytam valamennyit mert néztem hogy annak nem olyan nagyon magas a ch- tartalma.

dita75
 
 


dita: A szőlő hiánya miatt én is szenvedni fogok rendesen. De az őszibarackot is szeretem. Csak kibírom valahogy. Azért mikor a párom szőlőt eszik 1-1 szemet el szoktam csaklizni.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a pocakok!
Én is akarok! :)
Ma megyek cisztakukucsra. remélem már csak a hűlt helyét látjuk, de meg kell vallanom, nem nagyon bízok benn.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból, nagyon szuper volt.

Látom a csodaszép pocakokat, örülök Nektek nagyon.
Lina babája annyira szép, hogy arra nincs is szó.

Dita!
Nem sajnálom a cukrodat, a legjobb dolog, ami csak történhetett veled. Gondolj csak bele, innentől kezdve csak minőségi ételeket ehetsz. Eddig etted a szutyok szemetet, mostantól mindent, ami egészséges. Az elején picit nehéznek érzed majd, mert sajna ragaszkodunk a megszokotthoz. Azután meg majd azt nem fogod érteni, hogy élhettél eddig így. Ne itasd az egereket, nem éri meg. Ez nem tragédia, hidd el! És így legalább kötelezően vigyázni fogsz majd az alakodra. Milyen jó lesz neked, mikor megszülsz és bombanőként tologatod majd a kicsikédet. Dagadni fog a férjed a büszkeségtől. És a cukrosok 100 évig élnek, mert mi ugye alapból vigyázunk magunkra. Jó buli ez, hidd el, csak nem szabad elkesderedni. Nekem baba nélkül volt a terhelt cukrom 9,8. És mellé 45 kg voltam. Mint ahogy Lina írta nekem annak idején, nem eszik olyan forrón a kását. Vigyázni kell, ennyi az egész.

Viuskám!
Elküldenéd neklem a dokid elérhetőségét priviben? Holnap megyek Pécsre, de ha nem válik be ez a doki, akkor átmegyek a tiédhez. Nagyon jókat hallottam az Ákosról és tudom, hogy te is szeretted.

Dy!
Egyszerűen csodaszép vagy. És már mindjárt babázhatsz is. Nagyon szép a tapéta.

Rodi!
Gyorsan tessék túllendülni a depin. Tudom, mit érzel én is szoktam így lenni. Talán Twist említette, de teljesen igaza van. Az első, amit nézetnék, az az IR. Komoly gátja lehet a babásodásnak. De könnyen lehet rajta segíteni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Neeeeeeeeeeeeeeeem hiszem el. Nagyon komoly belépő így 1 hét után. Egyből laptető. :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: