Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hangyi!
Nagyon boldog szülinapot kívánok!!! :)
Kép

Petike!
Isten éltessen 1. szülinapod alkalmából!!!
Kép

Zazibaba!
Egy picit elkésve, de annál nagyobb szeretettel:
Kép

Farthy!
Hm, nagyon érdekes és nehéz kérdést tettél fel. Nagyon sok függ attól, milyen kapcsolatban van az ember a családjával, barátaival. Szerintem annak mondja el az ember, akinek úgy érzi, hogy elmondhatja. Viszont tényleg nagyon fájdalmas lehet mindig azt hallgatni, hogy "na, mikor lesz baba?", és ebből a szempontból jobb, ha az ember a szüleivel közli a valóságot egy idő után... :roll:

Panka!
Küldtem mélt!!!


Kacsa!
De éééédi rucikat vettél! Épp mondtam apának, hogy kövire én is ilyeneket szeretnék venni... ;)

Évi!
Hogy az én hasam milyen??? Hmmm, mint a kalácstészta... :twisted: :lol: Soha nem volt kockás hasam, illetve a kockák elbújtak a "takaró alatt" mindig... Nekem van kábé 10 pluszom, de most perpill nem érdekel, mert jól érzem magam a bőrömben, apa is szeret. :D

Narco!
Jobbulást kívánok!!!

Képzeljétek, megvolt az első kórházi látogatás... :( Tegnap a csöppöm az ölemben ugrált, és valszeg megüthette a kis lábát, mert éktelen üvöltésbe kezdett (kézimeccsen voltunk, a lelátón ültünk). Míg hazaértünk, végig sírt, bevittük a balesetire, voltak százezren, nem vártunk. Éjjel elég xarul aludtunk, de azért túléltük, de még mindig nem akart ráállni, meg fájlalta pelusozás közben is. Ma reggel megint elvittük, soron kívül be is hívtak bennünket, a doki tök szimpi volt. Az ítélet: szerencsére semmi komoly, valszeg egy izomhúzódás (de hogy hogyan??? :shock: ), esetleg egy pici repedés a csonton, amit nem röntgeneztek meg, mert a doki azt mondta, h többet árt, mint használ. Pihentetni kell (na ja... :roll: ), meg ha nem múlik, visszavinni... Ma délután már mászott, meg fel is állt, de a lábiját még húzta fel, hogy fáj... Úgy sajnálom szegényemet, és iszonyat lelkiismeret-furdalásom is van, de a kezemben volt, még ha valahol máshol üti meg magát, úgy, hogy nem vagyok ott... :cry:

Azért a jókedvét nem veszítette el, ma voltunk tesóm kisfiának szülinapján, élvezte nagyon, bár ki is fáradt rendesen.

Na jó hosszú lettem, puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Farthy!
Hát nagyon jó kérdést tettél fel :lol: Bár anyukám részletesen elmondta az összes vetélése történetét, de mi nem mondtuk meg nekik, hogy babát tervezünk. viszont szreintem látták rajtam, hogy mi az ábra, ezt én nem tudom eltitkolni. Egyszer kibuktam ( mi 1,5 évig vártunk az egyetem miatt, hogy belekezdhessünk a projectbe, aztán 4-5 hónapig próbálkoztunk, ez alatt volt jó pár pozitív halvány tesztem.) de azt kapam válasznak, hogy még fiatal vagyok, mit ugrálok, és egyébként is 5 évig egy szót sem szóljak. Na ezek után döntöttem úgy, hogy senkinek egy szót sem. Viszont úgy gondolom, hogy ezt mindenki maga döntse el, hogy mi illik jobban a mentalitásához, és milyen viszajelzéseket kap a környezetétől, és milyeneket vár. Pl én útálom, ha sajnálnak, ezért ugrani tudok. ma az auchanba egy nő azt mondja nekem, hogy "szegények!!". mondom, "Tessék?", hát hogy nagyon szörnyű lehet két gyerekkel, na ekkor majdnem megtéptem.... Na ezért sem mondtuk mi el senkinek. Viszont ha meddővé nyilvánítottak volna, akkor biztosan elmondtam volna olyannak, akiben megbízom, hogy biztosan elterjed, és akkor nem zaklatnának, mert előbb utóbb a környezet ezt elfogadja ( pár párt én is ismerek ilyen helyzettel). Az egyik a férjem "fogadott anyukája", akit mai napig is nagyon kedvelünk, szomszéd néni, méhproblémái vannak, nem lehetett gyereke, de anyósomnak jól jött, hogy lehet valakinek lepasszolni a gyereket :)
na ez jó hosszú lett, bocsi érte :)

Lányok!
Igazából az influenza csak kerülgetett, picit köhögtem, de nem volt vészes, köszönöm, hoyg gonodoltataok rám :D

Norwell!
Szegény Kende! Ahogy olvastalak összeszorult a szívem, nagyon rossz lehetett. remélem meggyógyul szegényke, küldök lábgyógyító simiket :D

Hangyi!
Boldog születésnapot! Gyere, mesélj, mi van veled?
Kép


Tina!
olyan sokszor eszembe jutsz, hogy védőnőként hogy bírod....

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy válaszoltatok a kérdésemre.
Azért is tettem fel, mert valahogy egy idő után, amikor az ember olyan korba és helyzetbe kerül, mást sem érdeznek az emberek, mint hogy mikor lesz az esküvő, baba mikor lesz, mennyit szeretnénk, stb. És valahogy mindenki ezt kérdezi. Nem is ezzel lenne a baj, természetesen, bár olykor azért kissé idegesítő, hisz az ember élete nemcsak ebből áll, hanem másból is, az iránt meg valahogy érzéketlenek. Csak az esküvő, meg a baba...
Tehát, azt vettem észre, hogy sokan eleve bele se gondolnak abba, hogy esetleg valakiknek nehezebben jön össze, ha már "idősebbek" és még mindig gyermektelenek.
Remélem, hogy nálunk majd hamar összejön, nem is ez miatt kérdeztem tőletek, hanem eszembe jutott, hogy mondjuk egy ilyen fájdalmas témát megoszthat-e az ember vajon mással.

Én is úgy gondolom, hogy családfüggő, van, ahol a gyerekek minden mozdulatáról tudnak a szülők, mások meg alig találkoznak velük. Érdekes, annyira közel mi sem vagyunk ezen a téren a szüleimmel.

Narco!
Tényleg, látom, neked két pindurkád van! Milyen nagyon aranyosak lehetnek.
Hasonló a helyzet nálunk is, mint nálatok. Az egyetemnek most lett vége, s most jött rám ez a hirtelen élni akarás, gyerek, esküvő, ház, munka, szóval minden. De még az egyetem utóhatásának köszönhetően várnunk kell kicsit. Amúgy jövőre lesz az esküvőnk, de a fog-gátlót már előbb abbahagyom.

Norwell!
Ha esetleg érdekel (és ez a többieknek is szól), olvassátok el Danielle Steel: Áldott teher c. könyvet. Pont a témával foglalkozik ebben a munkájában, és nagyon jó.

Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Timika,
köszi majd megnézem az OEP honlapját, mert én már semmit nem értek. Elsősorban azért váltanék dokit, mert úgy érzem a problémámmal már kinőttem őt.

Farthy!
Nálunk szinte minden barátom és közelebbi rokonom (szülők, tesók, nagyszülők) tud a problémánkról. Azt is tudták mikor elkezdtünk próbálkozni. Én úgy gondolom a szeretteimnek joguk van tudni. Ettől fontosak számomra hogy nemcsak az örömben hanem a fájdalomban is osztozom velük. Minket emiatt senki nem cseszeget. Tudom hogy nagyon szorítanak a háttérből. Köszönöm nektek. :wink:

Norwell!
Szegény Kende. :( Magadat ne hibáztasd, lehetett egy nagyon pici rosszul lépés. Ez sajnos kivédhetetlen.
Ebcsont beforr. :)
Vendég
 


Még mindig jelen ...

kacsa14
 
 


Norwell!

Küldtem neked privit!!

Többiek: megpróbálok lassanként bekapcsolódni, csak nem mindig van időm, de igyekszem!

Klarka

Kép
klarka
 
 


Jó reggelt!
Vendég
 


Hú de szűkszavú ma MINDENKI!
Akkor én is :wink:

Csinálom a táblát. Várom a további jelentkezéseket....
Vendég
 


Nekem még nagyon reggel van. Ráadásul hétfő....
Hétfőn még a fű se nő..... :D
Vendég
 


Szép jó reggelt :D

Huh, jó sokat írtatok a hétvégén! :)

Tali: nekem a az ápr.7 nem jó, de a másik két dátum sztem igen!

majd jövök még...

Szisz
szisszka
 
 


Nálam már nő a fű :lol: :lol:
... és gyönyörűen süt a nap
... és már csak két napot jövök dolgozni, hi-hi-hi ...

Farthy!
A lányok megválaszolták a hétvégi kérdésedet. Egyetértek mindannyiukkal. Én a kérdezgetéssel is óvatosabb vagyok, amióta elértem egy "bizonyos" kort, és tudom, hogy milyen érzés, amikor az embernek szegezik az ilyen kérdéseket. Apropó, te mennyi idős vagy, ha már itt tartunk?

Klarka!
Gyere és kapcsolódj be. Üdv itt!!

Hangyi!
Boldog Szülinapot!!!

Zazi!
Nagyon boldog névnapot kíván Angie néni :D !!!

Petike!
Nagyon boldog 1. szülinapot kívánok Neked!!

Kacsa!
Hát nem jött be a 24 órás jóslata az ismerős fogdokinak. Kitartást!

Pupy!
Jó lelki hatással van rám, hogy újból itt vagy közöttünk :D
Jó lett a második vonalzód is. A mennyiség is fontos, de hidd el, a minőség a legfontosabb, és ha 1 ml-ben van 50-60 milka, akkor elég a 2-3 mili is.

Na és akkor most képek a ház belsőségeiről, ahogy ígértem.

Konyha:
Kép
Kép

Háló:
Kép
Kép

Nappali - panoráma:
Kép
Nappali - negyed függöny (azóta már elkészült teljesen az erkélyajtóra :) ):
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Farthy!
Semmi gond, én is a munkahelyemen vagyok és innen nem tudom feltölteni az ftp-t. Majd este utánna nézünk. :lol:
Egyébként ehhez a témához annyit szólnék hozzá,h. mi tavaly nyáron vesztettük el a babánkat :cry: és rá 1 hónapra volt az esküvőnk. Igazából szeptember óta próbálkozunk újra, de még sajnos nem jött össze. Mégis mindíg! megkérdezik a szüleim, anyósomék, sógornőm stb.h na mikor lesz baba, nem vagy még terhes? És ilyenkor majd elsírom magam,h. ha rajtam múlna már 6 gyereket szültem volna.:) Szóval valahogy ezeket ki kellene védeni..

Norwell!
Ja szegény pici Kende! Remélem,h. már jobban van és hamarosan meggyógyul. Elhiszemh, nagyon megilyedtél, remélem megnyugodtál azóta. :D

Angie!
Milyen volt a hétvégéd? Nem dobsz egy képet a pocidról? Úgy szerenélek már látni. :lol:

Nárcisz!
Örülök,h. már jól vagy. :D Tegnap megint megnéztem a képet a kicsikről és tündériek. Az a nő az Auchanból... :evil: lehet,h. ő sose szeretne gyerekeket.

Kacsa!
örülök,h. itt... :lol:

Klarka!
Mi még nem találkoztunk! Üdv. közöttünk! :D

Jeges Maci!
Nekem is elég vontatósan indul a reggel...:D

Puszi!
Vendég
 


Nagyon nem szeretem a délelőttös műszakot. 5 előtt kelni....
Viszont szépen süt a nap és meleg van.

Angie
Nagyon szép a házatok belseje, az ágytakaró hihetetlenül tetszik. Meg a növények is.
Nálam annyira nem szeretnek, mert árnyék van mindig és száraz a levegő. :S De majd a saját házunkban...... :D

Puppy
Nagyon sajnálom, szomorú ha elveszt valaki egy babát.... De nemsokára úgyis jön a gólya. :)
Kedvesem unokatestvéréhez ma hajnalban érkezett meg egy kislánnyal. Anna Bodza a neve.

Tényleg, van 1 kedves jóbarátom, egy évesek az ikrei. Itt megnézhetitek őket: www.papai-ikrek.hu
Zabálnivaló gyerekek!
Vendég
 


Angie!

Nagyon szép a beltér! Pont az én ízlésem! És a nappaliban azok a nagy ablakok!!!

Egy kérdés: a franciaágyat mindig ilyen szépen bevetitek???

Nálunk ez az ágyazás dolog a mumus. Többnyire úgy fekszünk bele, ahogy reggel kiszálltunk. Ha vendég jön, akkor megigazgatjuk, de csak az én alvós plédem megy a tetjére. Pedig van szép ágytakarónk is, de tuti csak mndne másnap kerülne fel az ágyra, húsvét- és karácsony másnapján ... :wink:

Pupy!

Én már annyira nem örülök, hogy még itt ...

----------

Voltam megint NST-n. Tök felvirult a fejem, mikor már a kapuban megláttam a dokimat. Aztán, mikor az NST-t megnézte, mondta, hgoy csüt. megint megy el húsvétolni. :evil: Azt hittem, végre ha hazajön, akkor már marad a fenekéln! Elvégre 6-ra vagyok kiírva. És OK, hogy ő is ember + családos + húsvét + a babák 99%-a nemidőre jön, de akkor is, azért nem feltétlen kellene most elhúznia vidékre!!!

De evvan. Amúgyis szerdán szülünk :wink: , akkor meg még itthon van!

Hazafelé mondtam is Timcsának, hogy mi a tényállás, úgyhogy jó lenne, ha szednéa sátorfáját! Idekint úgyis tágasabb!

Majd ebéd után megmutogatom neki a szobácskáját, hátha az kedvet csinál neki!

Voltam fagyizni is. Pankából is a csokifagyi űzte ki Emilit, hátha ... :lol: (Bár nem abban a fagyizóban, mert ott még nem volt fél 11-kor fagyi, de akkor is fagyi volt és szintén csoki ...)

kacsa14
 
 


Angie!
Én is nagyon örülök,h. újra itt vagyok. :D Ez csak rajtam múlt,h. így döntöttem és nem bántam meg. :D Gyönyörű ám a házatok, remélem majd egyszer személyesen is láthatom:D
Köszönöm a vonalzó dícséretet, de úgy látom,h nem akarja a napokat számolni. :evil:

Maci!
Köszönöm, már feldolgztam, és ezt 90%-ban a lányoknak köszönhetem itt a fórumon, végig mellettem álltak. :D (köszi!!!!!) Gratulálok az unokatesódnak:)

Puszi!
Vendég
 


Kacsa
Van esély a szerdára, jön 1 hidegfront. :)

Pupy
Köszi, majd átadjuk a gratulációt. :)
Kedvesem anyukájának is elment az első babája. Utána viszont 6 fiú következett. :)
Vendég
 


Angie
Nagyon szép a házatok!
Úgy szeretnék én is ilyet.
Mi még keressük a megfelelő lakot, remélem hamarosan azért
ráakadunk, épitkezésbe nem mernék belevágni...

Klarka
Üdv itt! :)

Zalánka
Utólag is Nagyon Boldog Névnapot!!!

Peti baba
Nagyon Boldog 1. Szülinapot Kívánok!

Hangyi
Neked is Nagyon nagyon Boldog szülinapot!!!

Nekem még mindig reggel van, és semmi kedvem dolgozni, leginkább kint vagyok a
kertben a kutyákkal, nincs kedvem itt bent ülni.
De azért majd be-be nézek ide, hogy mi újság?! Úgysem birom ki :D


Szisz
szisszka
 
 


Pupy
Én is örülök, hogy újra itt vagy :)


Macika
Gratulálok az unokatesódnak!
Anna Bodza? Szép a hangzása, bár nekem a Bodza kicsit furi...
Van egy ismerősöm, ő Boróka :)
Huh, 6 fiú??? Az igen!!!!!

Kacsa
Nyugi, nyugi :)
Hamarosan kibujik Timcsa :)
Amúgy meg ha Timcsa tartja magát a 6.-hoz, az sincs nár messze! :)


Szisz
szisszka
 
 


Sziasztok!
Megpróbálom behozni a lemaradásom, meglátjuk Emili meddig engedi. :D Most kivételesen szunyál, de rögtön megérzi, ha vmihez nekikezdek :twisted:

Angie!
Már megint nem tudok menni a talira, pedig már nagyon szeretnék, de talán majd akövetkezőre.Most vasárnap lesz a keresztelő, így szobaton már anyóséknál leszünk.

Norwell!
Megkaptam, válaszoltam. :D Örülök, hogy jobban van Kende Úrfi!Szerintem se hibáztasd magad, ennél jobban nem lehet szerintem vigyázni rá,ha az öledben volt.Szerencsére a babák hamar regenerálódnak! :D

Farthy!
Mi nem modntuk el senkinek, hogy babát szeretnénk, akérdésekre mindig azt válaszoltuk, hogy majd...
De szeerncsére nekünk a 3 hónapban sikerült, így nem voltak kínos pillanatok.

Hangyi!
Utólag is nagyon sok boldog szülinapot kívánok!

Annácska!
Petikének is sok boldogásog kívánok az életben!
Kép

Nárcisz!
Remélem már jól vagy!
Mi is megyünk szinte minden nap sétálni, olyan gyönyörű tavsz van, igazi babakocsitologatós, amilyenre már régen vágytam! :D
Nekünk is belesnek a kocsiba, és mondják, hogy "jaj,milyen pici baba"!(csak megszülni volt nagy :lol: )Szerintem egyesek csodálkoznak, hogy már kivisszük, de a védőnő is momdta, hogy nyugodtan.Na meg ha kint majd 20 fok van, a szobában sincs sokkal melegebb. :roll:
És láthatóan élvezi, az sem zavarja, ha azemébe süt néha anap, nem is hunyorog, csak durmol. 8)
Vannak új képek rólatok?Majd meglesem. :wink:
Igen, egyre többet van ébren, csak aza gond, hogy a hasfájás ébreszti fel, és akkor meg üvölt.:-(

Éva!
Csak én hívom bőnyének :oops: :lol:
Virág már dumál? :shock: Akkor jó csevejt Nektek! :wink:

Fleur!
Igen, a cicignd rosszabb,mint a lenti dolgok, az nem is sokat fájt, már a kórházban rá tudtam ülni a popómra. :roll:
1 varratot hagytak bent, ami felszívódó.Mjad a 6 hetes kontrollon kiveszik a maradékot. :roll:

Anyukák!
Emili csak hőmérőzésre tud kakilni. :( Szelek távoznak, de más nincs, és látom rajta, hogy kínozza a dolog.Ha sikerül kivarázsolnom belőle egy kicsit, akkor utánna olyan jót alszik, nem riadozik fel.
Ha 2 etetés között felébred,akkor kap pár korty édesköményes teát.Védőnő javasolta.Meg kapja az Infacolt is.Éjjel megkapja a napközben lefejt tejet, ez elég az éjszakai etetésekre, kb.2-3-ra.
Napközben tápit kap.Lehet ez okozza?Ne tudom, majd megbeszélem a dokival is, de érdekelne a Ti véleményetk is, hogy nálatok is voltak-e ilyen gondok, és mit csináltatok?Mert ha felébred, akkor üvölt, vagy a hasa miatt, vagy mert éhes, hiába eszik meg 70-80 grammot, vagy többet is.Ezt óránként csinálja, és főleg éjjel! :(
Ha adok neki enni, szó nélkül bevágja a következő adagot is.Feneketlen gyomra van.
Na most volt itt a védőnő.Azt mondta, hogy a kaki dolog ok, meg kell tanítani neki, hogy hogyan is kell azt csinálni :shock:
Azt hittem ez megy megy magától, is mint az ágyba sz@rás, de nem... :lol:
Szóval esténként hőmérőzünk majd.
A köldöke viszont szépen gyógyul.
A bal oldali fejbiccentő izmán viszont görcs van, ezért arra nem fordítja a fejét, így majd kell támasztani vmivel, hogy ne feküdje el a koponyáját.

Cici megint kisebesedett. :cry: Úgy éreztem, hogy már elég jó állapotban vannak, nem is fájt az első szoptatás, de a 3.ra megint szétnyíltak, így most nem kapja meg a 110 %-os gyógyulásig.Addig fejem, és szerencsére napról napra több is van, ennek ellenére.

Na jó hosszú lettem, bocsi.
Szép napot Mindenkinek.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Szisszka
Köszi! :) A Bodzát én is furcsának találom, de ha tetszik nekik... Még eddig nem is találkoztam ilyen névvel. Olyan lányzót ismerek, akit Médának hívnak.
Az a macska naggyon aranyos! :)
Egy "intimebb" kérdés, Szilvia vagy (úgy eredetileg)?
Vendég
 


Vége a melónak mára! Holnap folytl köv. :?
Mindenkinek kellemes, napos délutánt!
Vendég
 


Képzeljétek, holnap nem kell jönnöm dolgozni, mert a helyettesítésem már holnaptól tud jönni. Jövő héten megy továbbképzésre, így lehet, hogy jövő héten bejövök két napot.
Egy másik meglepetés is ért. A szocpolos kolléganőm annyira rendes, hogy a nekem már nem járó ruhapénzt is elintézte nekem, ugyanis májusban kellene kiosztania, de mivel én akkor már nem leszek, előrehozta, és kiosztotta rám most áprilisban, hogy még megkaphassam. Viszont az a nagy gondom, hogy nem nagyon tudok ruhákat vásárolni most magamnak, mivel kismamaruhára már nincs szükségem, viszont rendes ruhát még nem merek venni, mivel nem tudom, hogy milyen méretem lesz szülés után.
Amennyiben esetleg van közöttetek olyan, aki áprilisban vásárol női ruhát (csak felső ruházatot és cipőt tudok elszámolni), és nem szokott számlát kérni, és nem okozna gondot, hogy kérjen, és odaadja nekem, akkor priviben írja meg nekem. Megadom majd a címet, amire a számlát kérni kell. És előre is nagyon köszi. Pár dolgot én is fogok venni, cipőt és tavaszi kabátot, de az nem fog 62e ft-ba kerülni.

Köszönöm a lakásdícséreteket. Egyébként van romos rész is, mármint olyan szoba, ahol a dobozaink és zsákjaink vannak halomban. A babaszoba is csak nyáron készül el, addig velünk lesz Manócska.

Macika!
Hát igen, a nagy ablakok jótékony hatással vannak a növényekre. A takaró az usából van :)
A párod unokatesójának pedig mond, hogy a gólyáját irányítsa át hozzád. Itt a topikban Panka is azt tette, és megtalálta két másik topiktársunkat :)

Kacsa!
Köszönöm a dicséretet. Hát mi lelkesen beágyazunk. Bár van egy-két nap, amikor elcsúszunk a felkeléssel, és akkor marad, de így szoktam meg, és már nem jelent gondot a napi beágyazás. Egyébként a takaró alatt van a paplanunk és a párnáink, úgyhogy csak elegyengetni kell, és rádobni a takarót és párnákat. Egyébként nekem is mindig tetszenek a képek, amiket te teszel fel a lakásotokról. Mindig néztem, hogy milyen jók azok a bútorok, és milyen kár, hogy olyan messze laktok, és nem ajánlhatod nekem.
Nagyon drukkolok, hogy szerdáig kibújjon Timcsa, hiszen nem lenne jó, ha a dokit nem lenne jelen a szülésnél. Egyébként nem szép tőle. Ha elvette eddig a pénzt, akkor most tegyen is érte valamit.

Pupy!
Össze fogjuk hozni a találkát. Majd egy szép napsütéses napon, amikor otthon van a férjem, kijöttök Lacival, és sütögetünk valamit a kertben.
Mikor tudtok meg konkrétumokat anyukádról? Nagyon izgulok értetek. Téged nagyon megvisel (arra gondolok, hogy lehet akadálya a babásodásodásnak a stressz vagy aggodalom?)

Szisz!
Köszönöm! Ha nagyon akarjátok, össze is fog jönni a saját kis fészek. Az építkezés valóban bátor dolog, főleg ebben a mai átverős világban. Én biztam az égiekben, és kaptam is onnan segítséget. Te még nagyon fiatal vagy, és van sok időtök spórolgatni, keresgélni, kivárni a legmegfelelőbbet. Nagyon örülnék, ha végre tudnánk találkozni. Hátha olyan nap lesz a tali, amikor te is el tudsz jönni. Tudod, a többség fog dönteni.
Ezt a gyönyörű időt használd is ki, és legyél sokat a napon. Legalább feltöltődsz.
Mit is mondtál, hogy kinek drukkolsz most az F1-ben. Kiminek? Jó srác!

Panka drága!
Nem tudok neked tanácsokat adni, de tágra nyílt szemekkel olvasok, hogy tanuljak sokat-sokat tőletek. Remélem, megoldódik ez a kakis dolog. Sajnálom ezt a cicis gondot is, viszont az jó hír, hogy egyre több tejed van. A tali érthető. Még nagyon pici a lányod ekkora út bevállalására. Legközelebb már talán tudsz jönni.
Te méred Emili súlyát minden etetés után?

Várom a további talis jelentkezéseket. 21-e valóban munkanap :(
Vendég
 


Kacsa!
Nagyon tetszett ez az ágytakarós másnap. :D
Sajnálom,h. a dokid elmegy megint, de bízzunk benne,h. addig Timcsa is előbújik.

Szisszka!
Gyere be néha :D ;Pupy irigy,én is lennék kint a szabadban. :oops: Nagyon jól esik,h. így örültök,h. megint jelen vagyok!

Panka!
Sajnálom a cici sebet, remélem hamarosan rendbe jön. Sétálgassatok csak sokat, jót tesz mindkettőtöknek. :D

Maci!
Nekem a barátnőm kislányát Mentának hívják. Fodor Menta. :shock: Kicsit vicces, de ezt az apuka találta ki.

Angie!
A ruhadologról még beszéljünk majd. Tényleg ma néztem,h. a 21-e az munkanap így val.színű nekem nem lesz jó az a nap. :( A 14-e még lehet. Jaj, de jó, úgy örülnék egy ilyen talinak. Annyira várom már. :lol:
Anyuval jövő héten szerdán megyünk a vizságlatra, utána nem tudom,h. mikor derül ki, de mindenképp írok.
Igen én is gondoltam már a stresszre, hisz itt a munkahelyen is ér egy kevés, anyu beteg, és néha elkap a depi is a baba miatt…
Tényleg akkor holnaptól hogy fogsz nekünk írni?

Puszi!
Vendég
 


Kristófnak május 2-án lesz a mandula műtétje :cry: :cry: :cry: Most csak ennyi, este próbálok még jönni...

KépKép

KépKép
timika
 
 


Pupy!
Telómról majd írogatok, és anyuékhoz sem ritkán járok. Ott pedig van net. Májustól lesz netünk, ha minden igaz. A tali rajtunk múlik. Akkor mit írjak be a talis táblába?
Vendég
 


Timi!
Nagyon sajnálom, nyugodj meg minden rendben lesz!!!

Angie!
Írd be kérdőjelesen a 14-ét. Akkor megnyugodtam,ha tudsz majd írni. :lol:
Vendég
 


Macika
Huh, a Méda nevet sem hallottam még.
Egy ismerősömnek meg Alana a lánya.
Nem vagyok otthon egyébként a különleges nevekben.
Nincs itthon idén névnapos naptár, de kedvesemtől kaptam
egy "ügyes évszakokat" és abban vannak névnapok!
Csak ámultam, hogy pl. van Borsika, Napsugár, Larissza, Hella a naptárban...
Egyébként igen :D Szilvia vagyok (úgy eredetiben) :D

Angie
Igen, tudom, a többség dönt! :) Nagyon szeretnélek már megismerni személyesen Téged is, és a többieket is, a gyerkőcökkel együtt!!! A 7. nekem sajna elég zűrös lesz :(
Tudom, hogy ház-ügyben van még időnk, de azért már jó lenne a saját kis fészketcsinositgatni!:)
Igen, most F1-ben Kiminek szurkolok! :)
Huh, azért már te is egyre közelebb vagy a finishez!

Pupy
Bejöttem... :D
Hát persze, hogy örülök :)Érdekel ám, hogy mi van veled!Most sokáig én is csendben voltam, inkább csak olvasgattam!
Anyukádnak nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi baj!
Jujj, ez a Fodor Menta azért kemény... :shock:
De jó lenne veled is talizni :)

Timika
Jajj, szegény Kristófka :(
Úgy sajnálom, hogy meg kell műteni, de ne aggódj minden rendben lesz!!!

Nem tudom mi van velem, teljesen péntek hangulatom van :shock:

21-e miért munkanap??? :oops:


Szisz
szisszka
 
 


Szisz!

21. a május 1-jei hosszú hétvége miatt munkanap, úgy mint most volt 15. előtt.

Pupy! Angie!

Sajnálom én is, de valahol éppen meg is értem, valahol a lelkem mélyén ... Bízom benne, hogy minden rendben lesz és akkor úgyis csak kb. a pottyantásra + a hímzésre jön be a doki és akkor nem vesztek sokat ...

Angie!

Romos rész az van nálunk is bőven, csak mindig a lakás más pontja a romos ... :)

Ruhavásárlós csapdába majdnem beleszaladtam én is a hétvégén, mert Apa ki akart tenni egy helyen elintézni vmit. és pont mellette van egy új nagy kínai, na mondom, benézek, de aztán rájöttem, hgoy bálnaméretű ruha már nem kell, másmilyet meg még nem tudok venni ...

----------

Pankával megsétáltattuk a kültéri és a beltéri babáinkat. :lol:

kacsa14
 
 


Szisszka!

De örülök,h. bejöttél. :D Adsz egy simit a kutyáknak? Én meg megsimizem majd a cicám! :lol:
Én is nagyon szeretnék már talizni Veled. :lol:
Azért munkanap a 21-e mert az április 30-át dolgozzuk le, és így lesz 4 nap szünetünk akkor. :D

Képzejétek! Megvolt ma a nagy "lejárt a próbaidőm" beszélgetés a főnökkel. Nagyon megvan velem elégedve :D , jobban mint az elődömmel, pedig ő 6 évig húzta itt. :shock: És szó nélkül megadta a fizuemelést, ő ajánlotta fel. :lol: :lol:

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Pupy!
Gartulálok a fizuemeléshez!!! :D Ügyi vagy!
Fodor Menta?És belegondoltak már,hogy csúfolni fogják majd??És ha orvos, vagy ügyvéd lesz belőle, akkor hogy fogja viselni a nevét?Persze ez az ő dolguk, de én mindig azt mondom, hiogy olyan nevet kell választani, amit felnőttként bármi is lesz belőle, tud majd viselni.

Timika!
Akkor ez már tuti? :( Sajnálom.De akkor remélhetőleg megoldódnak a problémák.

Angie!
Ment mail.Van mérleg, amig szopizott mértem, hogx tudjm mennyi tápot adjk még, de mostanában csak este mérjük.A védőnő szerint elég hetente mérni, azonos napon.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka! Megkaptam. Valaszoltam is. Szerintem en sem fogom minden kaja utan merni. Kapunk friss kepet Emilirol? Mar 2 hetes. Biztos sokat valtozott a szuletese ota.
Vendég
 


Verőfényes szép jó reggelt!

Angie
A takaró akkor is gyönyörűszép. :)
A gólyának pedig majd küldök egy SMSt. :D Remélem egy év múlva majd nálunk is fordul egyet, talán 1 kislánnyal. :)
Ágyazni se szeretek mindig. Főleg, mikor ilyen korán indul a reggel. Örülök, hogy kitalálok az ágyból, többre nincs lelki erőm. Majd délután. :)

Pupy
Mókás egy család. :) Barátnőm férje szerette volna, ha Fekete Péternek hívják a fiát, de barátném nem egyezett bele. :)
Olyan nevekről hallottam még, hogy Bor Ivó, Bor Virág, Nemoda Buda... Volt kolleganőm keresztfiád Édennek hívják, egy másik rokongyereket pedig Manónak.
Ne legyél depis, majd küldöm feléd is a gólyát. :) Jön a jóidő, süt a nap, legyél vidám!
Gratula a fizuemeléshez!

Szisszka
Úgy, eredetiben én is Szilvia vagyok. :) Meg egy F1 rajongóba botlottam? :) Nekem még mindig Schumi a kedvenc, kár, hogy abbahagyta. De meg is értem. Elért mindent, amit lehetett... A mostani kiskedvenc még nincs kiválasztva, de Kimi jó esélyekkel pályázik. :D
A naptárat szoktam bogarászni, néhanapján. Olyan fantasztikus nevek vannak, hogy némelyiket ki se tudom mondani.


Annak idején a rádióban adtak tanácsokat névválasztáshoz. Felhívták a kedves (leendő) szülők figyelmét, hogy a tündibündi kisgyerekből egyszer felnőtt lesz és a Kovács Kisherceg, főkönyvelő elég viccesen fog mutatni pl. egy névjegykártyán.
Vendég
 


Nézegetem a www.babfotel.hu oldalt... Milyen lehet a jegesmaci szín?! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Pupy, megpróbálom megint megnézni az oldalt, amit megadtál. tegnap láttam, hogy írtál privit, de már válaszolni nem tudtam, mert még volt dolgom itthon (vasalás).
Most egy kivsit itt vagyok a gép előtt. Ha esetleg mégse jön be az oldal, akkor ha kell neked a tárhely, nyugodtan tötörld le az eddig feltöltött Szülőszobát. Miattam ne terheld ám le!

Angie!
26 éves vagyok.
Nagyon szép belülről is a házatok! Ide már valóban nyugodt szívvel lehet várni a babucit!

Hát, nekem fogyogat a kis kukacos vonalzóm, de ha jövőre csináljuk a babát, akkor elvileg nem kell júliusban abbahagyni. Szóval a vonalzóm még változhat. Lehet, hogy veszek még egy három havi adagot, és novemnertől hagyom abba. Igaz, ezt megcáfolta itt néhány lány, és hajlok én is afelé, amit ők mondtak, hogy a ciklus visszaállása miatt célszerű előbb abbahagyni.
Kitűztük az esküvőnk időpontját, és ehhez igazítjuk a babacsinálást is. (jövő májusban lesz). Szóval, még elég messze van...:-) De májusban csinálok egy esküvős tickert is, és akkor már csak hónapokat fog visszaszámolni.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Jeges Maci!

Megnéztem én is az oldalt, hát igencsak fura nevek vannak: libatrotty, szedermaszat, na és a jegesmaci! :lol:

Farthy!

Gratula az eski kitűzéshez! Pontosan hanyadika lesz?

Mi tavaly május 6-án házasodtunk! És utána 2006.06.06.-án mentünk nászútra! :)

Ti még nagyon időben vagytok! Mi vmikor szept. végén tűztük ki az időpontot és én utána hétvégén már mentem is ruhát nézni! :) Nagyon élveztem a készülődést, szervezkedést! Most előjöttek az emlékek, úgyhogy le is lövöm magam, mert órákig tudnék csepegni eskis témában (is) ...

kacsa14
 
 


Szia Kacsa!

Nyugodtan írj az esküvődről. Őszintén szólva, én is lázban égek! Pedig még elég messze van!
Május 31-re tervezzük. Több, mint egy évünk van, de nem baj, mert szépen ráérünk mindent megszervezni, na, meg pénzt gyűjteni. :-)
Sokkal előbb nem akartuk, mert ki tudja, milyen idő lesz márciusban vagy áprilisban. Ilyenkor még elég necces, hogy pont napos és meleg lesz az idő. Persze, most ezen a hétvégén nagyon szép volt, de május volt a szimpatikus. Már egy ideje pedzegettük a témát, volt időn szeptember 1 is, de az meg oylan hamar itt lesz. :-) Én már ki is néztem egy ruhát, de ráérek még nézelődni. Max. felhívom a szalont, hogy mennyivel előtte lehet elrakatni a ruhát.
Nászútra mi is szeretnénk menni, de hogy hova, az passz. De valahova biztosan. :lol:
Na, annyi mindent tudnék még én is írni, csak hát nem ez a fórum témája.

Kép
Vendég
 


OK, Farthy! Bocsi többiek!

Igen, az időjárás valóban necces. Én már előtte egy évvel felírogattam, hogy melyik hétvégén kb. milyen idő volt. Apa triatlonozik, úgyhogy neki jún-tól indul a versenyszezon, ill. nagyon melegben ő nem akart parádézni (meg is főtt volna 3í fokban, öltönyben, nyakkendőben), úgyhogy nálunk ezért lett május, azon belül pedig az én melóm miatt 6., mert könyvelő vagyok és a hónap vége, főleg a máj. 31. nagyon gázos időszak.

Szóval van egy 15 napos időjárási oldal, az amint elértünk abba a ciklusba, végig borngós, esős időt mutatott. Sőt az eski hetében már a TV-s időjósok is mondták hétvégére a lehülést. Úgyhogy nálunk a nagy időjárás figyelési izgalom el is nyomott minden más izgalmat.

Szombat reggel napos, de elég csúnyán felhősödő és szeles időre ébredtünk ... A fotóssal délre volt megbeszélve, de mondta, hogy ha az idő úgy hozza előrébb lehet hozni. Úgyhogy amíg én fodrászoztam + sminkelődtem, Apa telefonálgatott. Felhívott egy ÉK-i ismit, aki erdész, ÉK felől jött a borulás, hogy megkérdezze, milyen idő van ott és szerinte mi várható. Mondta, hgoy szépen süt a nap. (Persze, aztán este bevallotta, hgoy ezerrel zuhogott.). Úgyhogy maradt a fotózás az eredeti időpontban. Amint kiértünk a botanikus kertbe hatalmas cseppekben elkezdett csepegni az eső. Pont ebben a pillanatban futott be a fotós, mondta, hogy nyomás befelé, bent sok a fa, stb. Igaza volt, amint beléptünk, kisütött a nap és ha néha esett is pár csepp, a fák felfogták.

Úgyhogy a fotózás szépen lement.

Aztán a polgárin volt még egy kis meglepi. Már fent, az előkészítőben derült ki, hogy a csokrom otthon maradt, nem volt már idő hazajönni érte, úgyhogy az anyakönyvvezető a kezembe nyomott a dekorból egy szál vörös rózsát ... :lol:

Aztán a templomi előtt a későn érkező vendégek kaptak egy pár perces jégesőt is! :)

De mindezeket leszámítva szép idő volt és pont jó hőfokú, én sem fáztam és Apa sem sült halálra! :)

Na, csatolok is fotó, ha már ennyire belemélyedtem:

polgári szertartás, rózsával:
Kép

szabadtéri fotó, csokorral:
Kép

egész alakos fotó, sárga virágokkal:
Kép

kacsa14
 
 


Ja és még annyit, hogy szeritnem az is nagyon fontos, hogy csininek érezze magát az ember lánya a nagy napon, mert akkor mindenre képes és teljesen felszabadul!

Én egyébként nem vagyok egy magamutogató, központi alkat, de azon a napon imádtam, hogy mindenki engem néz, mindnki rám figyel! :)

Rucit szerintem bármikor foglalhatsz, max. amiatt nem érdemes nagyon korán, mert még rengeteg új ruha érkezhet.

Én voltam egy helyen még ősszel, ahol a nő mondta, hgoy menjek vissza jan-ban, akkor les zúj kollekció. Na, mondanom sem kell, hogy nem mentem vissza! Majd én eldöntöm, hogy akarom-e az új kollekciót vagy nem! Amúgy sincs ráírva a rucira, hogy most 2006-os modell vagy 2007-es. A rucimat első használati felárral foglaltam le (10% volt), úgyhogy még ezen sem kellett aggódnom, sőt még kevesebbet is kért végül a nő, mert hogy ugyan nem volt senkin, de azért 1-2 ember felpróbálta ...

kacsa14
 
 


Szia Kacsa!

Nagyon szép vagy a képeken!
Én is hasonló fátylat szeretnék majd. Szinte mindenből konkrét elképzeléseim vannak, én is ilyen alulról kezdődő fátylat szeretnék. A frizurám is már megvan, milyet szeretnék...:-) hasonlót, mint a tiéd, ha jól láttam. Én szeretem a lenyalt frizurákat, és nekem könnyen meg is lehet csinálni, mivel vékony szálú hajam.
Amúgy nagy természetjáró vagyok. Az utolsó képen vérehulló fecskefüvek társaságában fényképeztek le. :-) Véletlenül amúgy nem lett olyan a ruhád?
Én majd a cosmobella darabot szeretnék, mindjárt be is szúrom a képet, mivel nagyon tetszik.
Bocsánat a többiektől, de kell egy kis kikapcsolódás! Szétoffolom a topicot! :oops:
Szóval az idő szerintem még a nyár kellős közepén is lehet rossz. 2005-ben péládul szinte végig zuhogott az eső. Szóval hiába tombol a nyár.
Viszont lényeg, hogy végül szép esküvő volt. Igazából talán nem is az eső a lényeg, hanem az, hogy ne legyen orkán, meg ilyenek, mert az aztán mindent tönkretesz, frizura, ruha, minden. De abban is van valami romantikus, hogy semmi nem sikerül...:-), na, nem bolondozok.
Gondolkodtunk a jövő aug. 30-án is, de az meg már oylan soká lesz. Idén meg végülis az egyetem miatt nincs. Most már maximum őszre tudnánk megszervezni, de épp ezért lett jövő május.
Ti hol voltatok nászúton? Külföld, belföld?
Jól számolom, hogy amint vége lett az esküvőnek, megfogant a kisbabátok? :lol:

Kép
Vendég
 


Nem tudok képet beszúrni... én nem értem ezt az egészet.
Amint megjön a jóidő, megyek próbálgatni. Igazából majd nyáron gondoltam, hogy elkezdem a tervezgetést, szervezést.

Kép[/url]
Vendég
 


Timcsa júl. közepén fogant, úgyhogy 2 hónappal később. :)

Krétán voltunk. Én ott voltam már 13 éve és nagyon tetszett + sok szép látnilvaló is van. És ez fontos volt, mert nem szeretünk csak úgy henyélni a tengerparton, főleg nem több száz ezer Ft-ért. Bár így utólag azt mondom, hogy kicsit már túl túristásra sikeredett a dolog, mert a sok program miatt szinte mindig korán keltünk és este feküdtünk és nagy romantikázásra már nem maradt sem idő, sem energia! De azért jól éreztük magunkat! Voltunk Santorinin is, ott meg is ígértettem Apával, hogy az 5 éves évfordulónkra oda majd elmegyünk kettesben! :lol:

Rucim nem lett sárga, felemletem, amíg bementem. Viszont rengeteg bogár volt és folyton bemásztak a fátylam alá, meg a ruha rétegei közé!

Egyébként egy jó tanács: ne ragaszkodj egy fajta gyártó modelljeihez! Szét kell nézni és felpróbálni mindent, ami tetszik. Sosem tudni! Az én rucim pl. amcsiból jött.

Sokan mondják azt is, hogy a fazonhoz se ragaszkodjon az ember, mert lehet, hgy egy elsőre nem tetsző fazon fog a legcsinibben állni ... Na, mondjuk én ezzel nem értek egyet, mert nekem fixa ideám volt, hogy váll nélküli és abroncsos legyen. Ha ingyér adták volna se vettem volna fel pl. rövid ujjút!

kacsa14
 
 


Rájöttem, hogyan kell, csak túl nagy a kép mérete. Mindenesetre azért megpróbálom feltölteni, ha érdekel, mit néztem ki.

Kép[/img]
Vendég
 


Nekem is váll nélküli lenne. Csak nem bírom lementeni úgy a képet, hogy kis méretű legyen, addig meg nem tudom betenni ide, s megmutatni.
Krétán mi is voltunk, kétszer, és imádjuk! Jártatok Elafonissiben? Ahol rózsaszín a homok?
Kréta nekem is tetszene nászútnak...:-)
Már több mindenkitől hallottam, hogy sok ruhát fel kell próbálni, csak hát nekem is konkrét elképzeléseim vannak. Persze, ha majd látok ezer ruhát, valószínűleg több is tetszeni fog.

Kép
Vendég
 


Igen, ha nagy a kép, nem engedi. Próbáld meg lekicsinyíteni! Vagy esetleg szúrj be egy linket, ha a neten vhol megtalálható a ruci!

Közben kerestem én is egy Santorini fotót:

Kép

kacsa14
 
 


Kacsa! :D
Szupi ez az esküvős téma, nekem is eszembe jutott :D

Norwell!
Szuperek a képek Kendéről. nagyon szép baba, éls a képaláírások: Mutattam Apának is :D

Évi79!
Ha kapst valami érdemleges, jó tanácsot a hasbőr ellen, akkor az engem is érdekelne :wink: :lol:

Timika!
Sajnálom, hogy végülis kivesdzik, bár én már elmondtam a véleményemet. Kívánok, hogy Kristóf minél jobban viselje, és jól túl legyen rajta. A férjam mesélte neki milyen volt 5 éves korában, hát.... :roll:

Anikó!
Hogy vagy? Remélem nagyon jól :) Már nem sok van hátra, azért egy fotót kaphatunk a pociról?

Évi77? Merre jársz?

Pupy!
Szuper a fizuemelés :lol: :lol: :lol:
Végre kezdtek egyenesbe jönni, ez tetszik :)

Angie!
Elhűltem, gyönyörű a lakásotok, kívül belül. Nagyon gratulálok :)
A miénk is lassan kész van, remélem :)

Pupy!
Szerintem annak a nőnek volt gyereke, mert idősebb volt, de gondolom nincsenek túl jó élményei. Nem hiszik el az emberek nekem, hogy szoros időbeosztással, és hogy egyszerre több mindent csinálok, így meg lehet oldani. Én élóvezem, hiszen vállaltam őket, minden nap okoznak valami igen jót. Angi már nyálat fój, és úgy kiabál nevetve, Nócival meg nevetőset szoktunk játszani, hol ő hol én másolom őt, persze ilyenkor a ,ásik csaj is benne van a buliban :)
Szóval nem értem az emberek reakcióit.
Viszont tegnap sétáltunk és jött szembe egy idős pár, belenéztek a babakocsiba, majd egymásra: De jó, már nőttek !!! :lol:

Sziszka!
űolyan jó, hogy jöttél :)
Hol tartotok babaproject témában?

Panka!
Akkor egy babakocsi tologatás közben összefuthatnánk :wink: :wink: :wink: .
Köszönöm jól vagyok :)
Nincsenek újabb képek, még mindig a hitelhez kellő papírokkal szenvedünk :)
Nem túl jó, hogy hőmérőzől, éppen hogy le kell róla szoktatni a babát. Nekem Nócit csak egyszer lázmérőzték meg, de azóta is csak mérésre használom. az infacol nekünk nagyon bejött, meg a sudocrem a popsira. Szóval próbálkozni kell, de pár héten belül összeszoktok és akkor jó lesz :) Fontos az alapos böfiztetés, hogy tényleg jöjjön ki sok levegő ( Itt is most volt pár ). A combodra ülteted jobbra néz, jobb kezeddel a hasát támasztod és bal kézzel a hátát ütögeted, nekünk ez jobban bejött, mint a vállon hordozás. A liberónak van még jó babamasszázsa, nekünk abból sok jó pukink volt, elvileg a kezdő csomagban van a füzete. Abból a malomkarék, és az I LOVE YOU nagyon szuper :)

Lányok!
Van egy merész tervem, ha lehet. Mennék én is a lányokkal a találkára. A most hétvége nem jó, de a többi jónak néz ki. Nem tudok BKV-zni, de pl a Westendbe el tudok gurulni hozzátok, 2-5-ig van sétáltatásunk. szóval miattam ne változtassatok tervet, de ha kedvező lenne a helyzet, vagy valamiben nem tudtok dönteni, akkopr ez így nekem jó lenne :)

Sok puszi: Nárcisz

Kép
narco
 
 


Elefaniban :) nem voltunk.

Knossos, Santorini, Szamária-szurdok, Chania volt eddig, ahol jártam. Meg voltunk Apával autókás körúton, az is jó volt, keresztben mentünk át a szigeten, megálltunk mindenhol, ahol volt vmi. érdekesség!

Rucikat én mindent felpróbáltam, ami akár egy picit is tetszett! Volt, ahol órákat voltam! És legalább láttam azt is, hgoy ki hogy viszonyul az meberhez! Mert aki már ott türelmetlenkedik, valszeg, mikor már rád kell majd alakítani, stb. akkor is nyafogni fog! Hallottam olyat, hogy a nő úgy adta ki a menya ruháját, hogy úgy állt rajta, mint tehénen a gatya. A menya is látta, hgoy vacak, de nem mert már szólni, mert annyiszor leugatta. Nekem a köcslcsönzős nagyon rendes volt, még az utsó pillanatban is alakított rajta, hogy tényle gmindne úgy álljon, ahogy kell!

kacsa14
 
 


http://www.alleregina.hu/index9.htm

Nem tudom betenni a képet, így a linket írtam be. Az első két ruha az, amely nagyon tetszik. És nekem is szőke a hajam. :-) (mindkét ruha ugyanaz, csak máshogy fotózva)
Mindjárt teszek be Elafonissiről egy képet!

Kép
Vendég
 


Farthy!
Én annó beleszerettenm az első ruhába, nem is kellett más :lol: :lol: :lol:

Kacsa!
Fájdítod a szívemet !
:wink: :lol:
menni akarok én is nyaralni:)
Na de most inkább a nyálban úszom, és a legmesszebb bavakocsival a Dunaparton volam kacsát etetni :wink: :lol:

Kép
narco
 
 


Szia Narco!

Így látatlanban is tök jó, hogy neki mernél vágni a csajszikkal a talinak! Hajrá, hogy összejöjjön!!!

Panka Emilijéhez megvan a trükk egyébként, vendégségbe kell vinni! Tegnap séta előtt lehozta Panka, míg ő felment a kocsiért és Emili rögtön akkorát rottyantott, hogy csak na! :lol:

A Libero-s füzet milyen kezdő csomiban van? A Felicitas-ban, amit elvileg a kórházban adnak? Vagy vmi. más?

Örülök, hogy másban is szép emlékeket ébresztett az eski! De a témafelhozatal miatt dícséret Farthy-t illeti! :)

kacsa14
 
 


Kacsa, én is oylan helyről bérlem majd a ruhát, ahol kedvesek. ha otthagyok valahol tízezreket, elvárom, hogy normálisak legyenek. Nagyon szép helyen jártatok. Mi kétszer Nyugat-Krétán voltunk.

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: